23e International Friendship Swimmeet Maastricht
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 57. Meisjes, 50m schoolslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 58. Jongens, 50m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 59. Meisjes, 50m schoolslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 60. Jongens, 50m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 61. Dames, 50m schoolslag, Finale, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 62. Jongens, 50m schoolslag, Finale, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 63. Dames, 50m schoolslag, Finale, Dames Senioren Open    Nr. 64. Heren, 50m schoolslag, Finale, Heren Senioren
Nr. 65. Meisjes, 100m wisselslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 66. Jongens, 100m wisselslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 67. Meisjes, 100m wisselslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 68. Jongens, 100m wisselslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 69. Dames, 100m wisselslag, Finale, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 70. Jongens, 100m wisselslag, Finale, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 71. Dames, 100m wisselslag, Finale, Dames Senioren Open    Nr. 72. Heren, 100m wisselslag, Finale, Heren Senioren
Nr. 73. Meisjes, 50m vrije slag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 74. Jongens, 50m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 75. Meisjes, 50m vrije slag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 76. Jongens, 50m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 77. Dames, 50m vrije slag, Finale, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 78. Jongens, 50m vrije slag, Finale, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 79. Dames, 50m vrije slag, Finale, Dames Senioren Open    Nr. 80. Heren, 50m vrije slag, Finale, Heren Senioren
Nr. 81. Gemengd, 10 x 25m vrije slag, 12 jaar en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                     Meisjes, 50m schoolslag             Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo         37.75 9601258      37.52           
  2. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              37.62 9502326      37.69           
  3. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV      38.98 9500754      37.92           
  4. Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV      38.65 9500430      38.16           
  5. Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)            39.35 9501132      38.68           
 DIS Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV      39.34 9501372                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Finale B
  7. Irene Teufer                  DAW-Finenzo              40.22 9602340      38.58 FJ 1      
  8. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo              40.13 9502900      38.58 FJ 2      
  9. Maaike Sanders                Hellas-Glana             39.51 9602806      39.14           
 10. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV      39.85 9504730      39.47           
 11. Davina van Perge              DAW-Finenzo              40.10 9503786      39.52           
 12. Emmely Toonen                 SG Tritium               40.22 9603374      39.98           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                     Jongens, 50m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Rick Hoekstra                 TRB-RES                  36.06 9501437      35.17           
  2. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo              38.13 9501389      37.06           
  3. Stan Snijders                 RZL                      40.06 9500485      37.10           
  4. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV      38.81 9601007      37.57           
  5. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            39.42 9501239      39.61           
 DIS Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV      38.36 9600427                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Finale B
  7. Felix Geenen                  DAW-Finenzo              40.47 9501085      39.72           
  8. Bart Gubbels                  TRB-RES                  41.33 9602015      40.73           
  9. Melvin Prins                  MNC Dordrecht            42.53 9500201      40.79           
 10. Bobby Visser                  Zegenwerp                41.76 9601437      40.81           
 11. Kiowa Kamaansing              NIMO                     42.26 9506352      40.91           
 12. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard       42.21 9500765      41.85           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                     Meisjes, 50m schoolslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            35.28 9300698      34.50           
  2. Estrella Wierikx              ZPCNumansdorp            36.22 9402712      34.62           
  3. Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV      36.32 9302484      35.47           
  4. Ilona Remmel                  ZON/S&S                  36.97 9302198      36.00           
  5. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg            36.24 9401316      36.18           
  6. Kim Loeffen                   SG Tritium               37.35 9403432      36.61           
Finale B
  7. Cyril Landstra                Zeester Meerval          37.50 9305722      37.22           
  8. DaniŽlle de Groot             DAW-Finenzo              37.95 9303868      37.60           
  9. Dashney Verweij               TRB-RES                  38.59 9403916      37.71           
 10. Pascalle Rovers               TRB-RES                  38.07 9301064      37.84           
 11. Ela Hutten                    SBC2000                  37.97 9300354      37.85           
 12. Melissa Meijer                NIMO                     37.82 9304374      38.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                     Jongens, 50m schoolslag             Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Simon Edenburg                Luctor et Emergo         33.12 9301567      31.59           
  2. Mart de Boer                  DAW-Finenzo              33.47 9303589      32.99           
  3. Tom van de Putte              MNC Dordrecht            34.25 9402625      33.29           
  4. Ramon Wassenberg              RZ                       33.82 9300715      33.68           
  5. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval          34.28 9400445      33.90           
  6. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht            35.00 9301157      34.17           
Finale B
  7. Alex Catsburg                 MNC Dordrecht            35.00 9404753      34.01           
  8. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo              35.90 9400507      34.85           
  9. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          35.95 9300269      35.01 FJ 1      
 10. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana             35.54 9401657      35.01 FJ 2      
 11. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran     35.51 9305227      35.54           
 12. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV      35.62 9302125      35.58           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                      Dames, 50m schoolslag              Meisjes Senioren 1 en 2
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Chloť Rutzerveld              NIMO                     36.25 9203450      35.94           
  2. Judith van Meijel             HZPC                     36.88 9102076      36.06           
  3. Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV      36.97 9102428      36.29 FJ 1      
  4. Elise Wijnker                 Hellas-Glana             36.90 9103534      36.29 FJ 2      
  5. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend          37.37 9202772      36.48           
  6. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo              38.06 9103324      37.53           
Finale B
  7. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV      38.32 9107994      37.49           
  8. Inge Arts                     Zeester Meerval          38.74 9203076      37.76           
  9. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg            39.14 9201052      38.68           
 10. Jolien van Golde              ZC Valkenburg            38.36 9204200      38.73           
 11. Ingrid van Horen              HZPC                     39.65 9204060      38.78           
 12. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            39.65 9101602      39.14           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                     Jongens, 50m schoolslag                Jongens Jeugd 1 en 2
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  29.60 9100577      29.31           
  2. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg            31.53 9103425      30.16           
  3. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        31.14 9200249      31.19           
  4. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             32.28 9206767      31.81 FJ 1      
  5. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     32.00 9102825      31.81 FJ 2      
  6. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat              32.73 9101133      32.89           
Finale B
  7. Patrick Lemmens               Brunssum                 32.84 9106101      32.71           
  8. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      33.43 9202675      32.94           
  9. Alain Dassen                  Hellas-Glana             34.15 9203459      33.61 FJ 1      
 10. Stefan Teley                  RZL                      33.71 9107153      33.61 FJ 2      
 11. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      33.94 9201621      33.62           
 12. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo              34.47 9105607      34.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Kirsten van der Steen         MNC Dordrecht            36.38 8101420      35.08           
  2. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         36.72 8803696      35.32           
  3. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht            36.94 8803650      35.70           
  4. Marieke Verbeek               DAW-Finenzo              38.22 8904272      38.11           
  5. Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV      37.98 8700196      38.30           
  6. Ilvy van Grimbergen           RZL                      38.32 8805442      38.34           
Finale B
  7. Monique Pronk                 WVZ                      39.29 8803528      37.22           
  8. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  39.38 8701024      39.16           
  9. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)        39.75 9004068      39.39           
 10. Lotte de Winter               Z&PV Nuenen              40.28 9004354      39.62           
 11. Alice Janssen                 HZPC                     40.14 8902012      39.80           
 12. Renske Venner                 RZL                      40.13 9008012      40.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                      Heren, 50m schoolslag                       Heren Senioren
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Maikel Brouwers               HZPC                     30.56 8300339      29.88 FJ 1      
  2. Thomas Kersten                WVZ                      30.37 9001515      29.88 FJ 2      
  3. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              30.69 7400937      29.89           
  4. Wouter Breton                 DAW-Finenzo              31.54 8900461      30.68           
  5. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          31.31 8703351      30.93           
  6. Freddie Geerlings             NIMO                     31.44 7900379      31.73           
Finale B
  7. Davy Verreussel               Hellas-Glana             31.79 8903341      30.22           
  8. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            31.74 8901553      31.21           
  9. Ralph de Bie                  Zeester Meerval          31.93 8700243      31.73           
 10. Terrence Olaria               ZC Valkenburg            31.97 8602249      32.01           
 11. Rik Jansen                    De Roersoppers           32.12 8501189      32.08           
 12. Dennis StegerhŁtte            KZ&PC                    31.97 8604397      32.11           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                    Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Jona Pisters                  NIMO                   1:13.15 9501784    1:12.34           
  2. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo            1:15.30 9501582    1:13.78           
  3. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo       1:14.91 9601258    1:15.74           
  4. Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)          1:15.52 9501132    1:16.41           
  5. Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV    1:15.40 9500430    1:16.77           
  6. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:14.95 9502326    1:20.16           
Finale B
  7. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV    1:15.81 9500754    1:14.73           
  8. Davina van Perge              DAW-Finenzo            1:15.70 9503786    1:15.74           
  9. Kim Smulders                  TRB-RES                1:17.86 9501248    1:16.92           
 10. Irene Teufer                  DAW-Finenzo            1:17.28 9602340    1:17.33           
 11. Esma van Vonderen             Zeester Meerval        1:17.25 9501112    1:17.88           
 12. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo            1:17.75 9601518    1:17.98           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                    Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Stan Snijders                 RZL                    1:14.13 9500485    1:10.93           
  2. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:12.96 9501239    1:11.44           
  3. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            1:12.26 9501389    1:11.81           
  4. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    1:14.13 9601007    1:11.82           
  5. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV    1:14.92 9600427    1:15.94           
  6. Rick Hoekstra                 TRB-RES                1:15.73 9501437    1:16.71           
Finale B
  7. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:16.29 9601459    1:14.91           
  8. Melvin Prins                  MNC Dordrecht          1:17.32 9500201    1:15.12           
  9. Casper van den Broek          RZL                    1:20.39 9500071    1:16.69           
 10. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht          1:18.17 9500401    1:17.92           
 11. Peter Rietveld                TRB-RES                1:19.84 9601081    1:20.68           
 12. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:20.38 9501689    1:21.22           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                    Meisjes, 100m wisselslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          1:10.37 9300698    1:09.20           
  2. Ela Hutten                    SBC2000                1:10.98 9300354    1:10.79           
  3. Ilona Remmel                  ZON/S&S                1:11.53 9302198    1:11.01           
  4. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:12.07 9401316    1:11.08           
  5. Estrella Wierikx              ZPCNumansdorp          1:12.32 9402712    1:11.58           
  6. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:11.42 9305722    1:12.44           
Finale B
  7. Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV    1:12.76 9302484    1:12.28           
  8. DaniŽlle de Groot             DAW-Finenzo            1:12.65 9303868    1:12.41           
  9. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:13.63 9300162    1:12.58           
 10. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:13.12 9402788    1:12.76           
 11. Svenja Zonneveld              RZ                     1:13.53 9301096    1:13.39           
 12. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:13.53 9400140    1:14.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                    Jongens, 100m wisselslag             Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            1:02.90 9302135    1:02.86           
  2. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval        1:05.60 9400445    1:04.76           
  3. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV    1:05.92 9302125    1:05.20           
  4. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:07.06 9304385    1:06.30           
  5. Joey Stokx                    DAW-Finenzo            1:06.35 9301251    1:06.80           
  6. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)          1:06.70 9300627    1:08.42           
Finale B
  7. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo            1:07.75 9400507    1:05.48           
  8. Marcel Schouten               Rapido '82             1:07.90 9300653    1:06.40           
  9. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           1:07.07 9401657    1:06.71           
 10. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        1:08.55 9300269    1:06.88           
 11. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht          1:08.03 9301157    1:07.24           
 12. Joeri Prins                   MNC Dordrecht          1:07.40 9302037    1:08.01           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                     Dames, 100m wisselslag              Meisjes Senioren 1 en 2
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Judith van Meijel             HZPC                   1:10.76 9102076    1:08.86           
  2. Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV    1:11.70 9102428    1:09.52           
  3. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:10.93 9203076    1:10.21           
  4. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:12.60 9202772    1:11.92           
  5. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:12.59 9201052    1:11.94           
  6. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV    1:12.68 9107994    1:12.41           
Finale B
  7. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo            1:12.68 9103324    1:10.95           
  8. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo            1:13.84 9206406    1:13.26           
  9. Mara Pfeffer                  NIMO                   1:14.18 9105478    1:13.94           
 10. Ingrid van Horen              HZPC                   1:12.83 9204060    1:14.26 FJ 1      
 11. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:13.26 9100118    1:14.26 FJ 2      
 12. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo            1:14.68 9103666    1:15.27           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                    Jongens, 100m wisselslag                Jongens Jeugd 1 en 2
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:01.46 9102825    1:01.79           
  2. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:02.20 9200249    1:02.29           
  3. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:04.06 9202505    1:03.77           
  4. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV    1:04.27 9103947    1:04.28           
  5. Thom de Boer                  DAW-Finenzo            1:04.24 9100181    1:05.84           
 DIS Aaron Eisank                  ZON/S&S                1:01.85 9100577                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Finale B
  7. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg          1:04.27 9103425    1:02.93           
  8. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    1:05.04 9202675    1:04.24           
  9. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:05.08 9203459    1:05.36           
 10. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            1:05.44 9105607    1:05.56           
 11. Renť van Wallenburg           Luctor et Emergo       1:05.73 9204413    1:05.70           
 12. Ralph van Megen               HZPC                   1:05.49 9201613    1:06.35           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:10.56 8803696    1:07.69           
  2. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht          1:11.96 8803650    1:09.70           
  3. Linda Schellekens             Neptunus'58            1:10.38 8803854    1:09.75           
  4. Kirsten van der Steen         MNC Dordrecht          1:12.31 8101420    1:12.33           
  5. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:14.55 8701024    1:13.90           
 DIS Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV    1:13.57 8700196                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
Finale B
  7. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen            1:15.17 8701930    1:12.76           
  8. Alice Janssen                 HZPC                   1:14.56 8902012    1:13.92           
  9. Monique Pronk                 WVZ                    1:15.97 8803528    1:14.35           
 10. Melissa Geilen                ZON/S&S                1:14.91 9001128    1:14.41           
 11. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:15.68 8805442    1:15.40           
 12. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo            1:14.57 8903352    1:15.79           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                     Heren, 100m wisselslag                       Heren Senioren
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           1:01.19 8903341      57.29           
  2. Sven Jaeger                   Hellas-Glana           1:00.51 8301021      58.44           
  3. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:00.66 8901553      59.91           
  4. Maikel Brouwers               HZPC                   1:01.24 8300339    1:00.86           
  5. Niek de Ridder                Luctor et Emergo       1:02.40 8802819    1:02.27           
  6. Wouter Smeets                 WVZ                    1:00.60 8402093    1:06.76           
Finale B
  7. Sander Smeets                 WVZ                    1:02.91 8402091    1:00.51           
  8. Wouter Breton                 DAW-Finenzo            1:02.55 8900461    1:01.54           
  9. Martijn Smeets                WVZ                    1:02.68 8101555    1:02.04           
 10. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen            1:02.51 7400937    1:02.06           
 11. Terrence Olaria               ZC Valkenburg          1:02.42 8602249    1:03.96           
 12. Ruud van Bommel               RZL                    1:02.91 8905181    1:04.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                     Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Jona Pisters                  NIMO                     29.45 9501784      28.99           
  2. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo              28.97 9501582      29.06           
  3. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo              29.64 9604938      29.17           
  4. Davina van Perge              DAW-Finenzo              29.57 9503786      29.52           
  5. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV      30.01 9500754      29.76           
  6. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              29.54 9502326      29.92           
Finale B
  7. Marceline de Cloe             TRB-RES                  30.51 9602050      29.93           
  8. Esma van Vonderen             Zeester Meerval          30.19 9501112      30.10           
  9. Louise van de Meer            TRB-RES                  30.59 9504198      30.34           
 10. Kim Smulders                  TRB-RES                  30.82 9501248      30.55           
 11. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo              30.59 9501382      30.64           
 12. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo              30.48 9601518      30.99           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            27.10 9501239      27.23           
  2. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          28.18 9501403      27.25           
  3. Stan Snijders                 RZL                      28.89 9500485      28.37           
  4. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV      28.43 9600427      28.49           
  5. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo              28.45 9501389      28.91           
  6. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV      29.26 9601007      29.48           
Finale B
  7. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV      30.13 9601459      29.82           
  8. Rick Hoekstra                 TRB-RES                  30.29 9501437      30.40 FJ 1      
  9. Felix Geenen                  DAW-Finenzo              30.48 9501085      30.40 FJ 2      
 10. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht            30.49 9500401      30.73           
 11. Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo              30.97 9501747      31.10           
 12. Peter Rietveld                TRB-RES                  30.70 9601081      31.31           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 75                     Meisjes, 50m vrije slag                Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            26.91 9300698      26.43           
  2. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg            27.86 9401316      27.76           
  3. DaniŽlle de Groot             DAW-Finenzo              28.54 9303868      28.00           
  4. Ela Hutten                    SBC2000                  28.32 9300354      28.21           
  5. Misty Coert                   ZC Valkenburg            28.70 9300162      28.31           
  6. Melissa Meijer                NIMO                     28.64 9304374      29.16           
Finale B
  7. Lisa Koster                   DAW-Finenzo              28.80 9401682      28.58           
  8. Danique Agterberg             Hellas-Glana             29.34 9401054      28.76           
  9. Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV      29.14 9302484      28.80           
 10. Cyril Landstra                Zeester Meerval          29.03 9305722      29.05           
 11. Kim Loeffen                   SG Tritium               29.40 9403432      29.17           
 DIS Vera Weinberg                 NIMO                     29.14 9302144                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)            26.15 9300627      25.46           
  2. Mike ter Horst                NVA/HHC                  26.02 9402785      25.76           
  3. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              26.36 9302135      25.88           
  4. Lester Snackers               ZC Valkenburg            26.32 9400947      25.98           
  5. Tom van de Putte              MNC Dordrecht            26.37 9402625      26.43 FJ 1      
  6. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht            26.45 9301157      26.43 FJ 2      
Finale B
  7. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV      26.75 9302125      25.71           
  8. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo              27.16 9400507      26.25           
  9. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana             26.76 9401657      26.57           
 10. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval          26.79 9400445      26.61           
 11. Alex Catsburg                 MNC Dordrecht            26.88 9404753      26.92           
 12. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          27.02 9300269      27.52           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                      Dames, 50m vrije slag              Meisjes Senioren 1 en 2
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV      28.32 9107994      27.88           
  2. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo              28.73 9103666      27.95           
  3. Judith van Meijel             HZPC                     28.76 9102076      28.33 FJ 1      
  4. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda      28.62 9100118      28.33 FJ 2      
  5. Inge Arts                     Zeester Meerval          28.48 9203076      28.65           
  6. Mara Pfeffer                  NIMO                     28.62 9105478      28.75           
Finale B
  7. Ploni Stuy                    DWF                      29.10 9105190      28.63           
  8. Ingrid van Horen              HZPC                     29.51 9204060      28.95           
  9. Chantal Willems               SG Tritium               29.70 9105482      29.20           
 10. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo              28.94 9206406      29.28           
 11. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg            29.37 9201052      29.46           
 12. Sabine Klesman                De Roersoppers           30.02 9202860      29.79           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                     Jongens, 50m vrije slag                Jongens Jeugd 1 en 2
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     24.64 9102825      24.39           
  2. Thom de Boer                  DAW-Finenzo              24.65 9100181      24.81 FJ 1      
  3. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV      24.88 9103947      24.81 FJ 2      
  4. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  25.64 9100577      25.26           
  5. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen              25.42 9202217      25.35           
  6. Ralph van Megen               HZPC                     25.57 9201613      25.43           
Finale B
  7. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      25.70 9202675      25.45           
  8. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht            25.92 9201661      25.52           
  9. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             25.73 9206767      25.72 FJ 1      
 10. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              25.73 9100573      25.72 FJ 2      
 11. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo              25.86 9105607      25.84 FJ 1      
 12. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend          25.98 9101249      25.84 FJ 2      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         27.78 8803696      27.40           
  2. Linda Schellekens             Neptunus'58              28.98 8803854      28.28 FJ 1      
  3. Lydia Colijn                  NIMO                     28.73 8600718      28.28 FJ 2      
  4. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo              28.87 8903352      28.52 FJ 1      
  5. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht            29.00 8803650      28.52 FJ 2      
  6. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen              28.86 8701930      28.95           
Finale B
  7. Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV      29.45 8700196      29.05           
  8. Saskia Coolen                 RZL                      29.71 8805440      29.20           
  9. Alice Janssen                 HZPC                     29.73 8902012      29.39           
 10. Melissa Geilen                ZON/S&S                  29.78 9001128      29.83           
 11. Kathinka Vertommen            Kimbria                  29.64 8201712      29.90 FJ 1      
 12. Chantal Verhoeff              SBC2000                  29.78 7900912      29.90 FJ 2      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                      Heren, 50m vrije slag                       Heren Senioren
30-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Rutger van Oosterhout         Eiffel Swimmers PSV      23.79 9002179      23.26           
  2. Wouter Smeets                 WVZ                      23.45 8402093      23.30           
  3. Alan Smeets                   Hellas-Glana             24.36 8402089      23.90           
  4. Arjan Assink                  WVZ                      24.23 8600069      23.93           
  5. Ruud van Bommel               RZL                      24.02 8905181      24.10           
  6. Sven Jaeger                   Hellas-Glana             24.57 8301021      24.43           
Finale B
  7. Toby Aarnoutse                Luctor et Emergo         24.67 8900007      23.65           
  8. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              24.62 7400937      24.43           
  9. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            24.64 8901553      24.44           
 10. Martijn Smeets                WVZ                      24.62 8101555      24.60           
 11. Alex Goeyenbier               WVZ                      24.95 8704509      24.95           
 12. Terrence Olaria               ZC Valkenburg            24.67 8602249      25.09           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 81                  Gemengd, 10 x 25m vrije slag                           serieus
30-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg                 ZC Valkenburg          1:58.80            2:03.74           
        Terrence Olaria, 22                        Dimphy van de Laar, 16
        Jamie Schepers, 15                         Kay op den Kamp, 17
        Mitch Notten, 16                           Sanne Scheerder, 14
        Misty Coert, 15                            Yvo op den Kamp, 19
        Sander van Elburg, 20                      Chantal Senden, 15
          2:03.74

  2. RZL 1                         RZL                    1:54.50            2:04.48           
        Ruud van Bommel, 19                        Eveline Mestrom, 20
        Saskia Coolen, 20                          Niels van Dalen, 19
        Martin Teley, 19                           Renske Venner, 18
        Ilvy van Grimbergen, 20                    Peter Crijns, 20
        Stijn Agten, 21                            Karin Bongers, 15
          2:04.48

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:08.00            2:05.61           
        Alan Smeets, 24                            Elise Wijnker, 17
        Silvy Collin, 19                           Pieter de Heer, 19
        Sven Jaeger, 25                            Roxane Wilms, 15
        Danique Agterberg, 14                      Bjorn de Jonge, 16
        Davy Verreussel, 19                        Mirte Tummers, 16
          2:05.61

  4. Eiffel Swimmers PSV           Eiffel Swimmers PSV    2:10.00            2:06.11           
        Johnno Smulders, 16                        Emily Harks, 15
        Anne van Vroonhoven, 16                    Dennis Overhage, 18
        Geert Janssen, 16                          Kim vd Beek, 21
        Tjitske Fetter, 13                         Sil Hoving, 17
        Maurice Soudant, 15                        Tanja Peeters, 17
          2:06.11

  5. NIMO 1                        NIMO                   2:12.00            2:09.78           
        Math Smeets, 21                            Vera Weinberg, 15
        Jona Pisters, 13                           Sander Slaghuis, 20
        Dennis Colijn, 24                          Mara Pfeffer, 17
        Chloť Rutzerveld, 16                       Thijs Villevoye, 17
        Sander van den Berg, 21                    Lydia Colijn, 22
          2:09.78

  6. ZON/S&S                       ZON/S&S                2:12.50            2:10.37           
        Aaron Eisank, 17                           Danique Ubags, 18
        Melissa Geilen, 18                         Robin Ramaekers, 15
        Bjorn van de Kuit, 15                      Maureen Muyen, 17
        Suzanne Duijkers, 21                       Rick Senden, 28
        Jory Niemark, 16                           Ilona Remmel, 15
          2:10.37

  7. MNC Dordrecht 1               MNC Dordrecht          2:03.31            2:10.51           
        Armenak Hairabetian, 17                    Anouk de Vaal, 15
        Francesca van Dongen, 14                   Alwin Hillebrink, 16
        Melvin van de Meij, 15                     Kirsten van der Steen, 27
        Femke van der Linde, 14                    Marc Catsburg, 18
        Marc Advocaat, 14                          Sheri Rijnberge, 20
          2:10.51

  8. DAW-Finenzo 3                 DAW-Finenzo            6:00.03            2:13.02           
        Rowin Meuffels, 12                         Maaike Vooren, 17
        Mandy Verhage, 13                          Rian Visser, 18
        Glenn Smit, 14                             Brenda Zwarthoed, 12
        Irene Teufer, 12                           Gerard Hoedjes, 21
        Mart de Boer, 15                           Marianne vd Poll, 19
          2:13.02

  9. DAW-Finenzo 2                 DAW-Finenzo            6:00.02            2:13.18           
        Pepijn Jorink, 13                          Rianne Koopman, 17
        Maxine Alfonsi, 13                         Demi de Rooij, 17
        Rowdy Spaltman, 13                         Davina van Perge, 13
        Sophie Padt, 12                            Ronald Hart, 30
        Jorrick Druyven, 14                        Melissa Zwaan, 17
          2:13.18

 10. DAW-Finenzo 4                 DAW-Finenzo            6:00.04            2:13.58           
        Martijn Falk, 12                           Rosa Schot, 16
        Laura Stokx, 12                            Jeffrey Spaltman, 16
        Sjors Lieverst, 13                         Chantalle van der Fluit, 16
        Roxann Geenen, 12                          Wouter Breton, 19
        Vincent Schram, 14                         Rosanne Padt, 13
          2:13.58

 11. TRB-RES 1                     TRB-RES                2:06.98            2:14.06           
        Daan Koudijs, 16                           Kelly Mekes, 14
        Kim Smulders, 13                           Enzo Diependaal, 16
        Thomas Rietveld, 14                        Pascalle Rovers, 15
        Suzan van Boxtel, 14                       Robin van Gulik, 18
        Daan van Erp, 19                           Marceline de Cloe, 12
          2:14.06

 12. Hellas-Glana 2                Hellas-Glana           2:29.29            2:15.65           
        Alain Dassen, 16                           Munirah Braaf, 15
        Maaike Sanders, 12                         Pim van Basten Batenburg, 14
        Marc Verhaeg, 19                           Stephanie Engels, 16
        Andra Dols, 13                             Stan Tummers, 14
        Niels van Basten Batenburg, 14             Wynona Wilms, 13
          2:15.65

 13. RZL 2                         RZL                    2:17.50            2:16.00           
        Ruud Bex, 16                               Kelly van Grimbergen, 18
        Ankie Meusen, 15                           Ken Boonen, 14
        Timo Tabak, 26                             Michelle Meusen, 14
        Majke Van Bommel, 16                       Stefan Teley, 17
        Dick Duisters, 17                          Maaike Knops, 14
          2:16.00

 14. Rob de Walrus                 Luctor et Emergo       2:15.05            2:16.29           
        Steven Uijl, 15                            Romy Hoogendijk, 12
        Eline de Haard, 12                         Niek de Ridder, 20
        Joeri van Wallenburg, 18                   Kelsey Onderdijk, 17
        Saskia de Haard, 14                        Toby Aarnoutse, 19
        Renť van Wallenburg, 16                    Stephanie Rombout, 20
          2:16.29

 15. De Roersoppers                De Roersoppers         2:28.35            2:16.99           
        Roger Pouls, 21                            Suzan Suskens, 16
        Sabine Klesman, 16                         Mathijs Meijers, 17
        Dennis Creemers, 16                        Susanne Laumer, 18
        Chantal Gielens, 17                        Richard Hubers, 23
        Willem Jongen, 17                          Ruth Vogel, 15
          2:16.99

 16. Noord Limburg(SG)             Noord Limburg(SG)      2:37.89            2:17.62           
        Leon Hendriks, 17                          Margot v. Iersel, 12
        Renske Nielen, 20                          Kasper v. Dijk, 16
        Rob Arts, 20                               Vera Hendriks, 14
        Silvia Vousten, 18                         Job v. Duijnhoven, 20
        Christian v. Iersel, 14                    Denise Peeters, 14
          2:17.62

 17. De Berenvloot                 TRB-RES                2:16.42            2:20.75           
        Bart Gubbels, 12                           Indy Diependaal, 13
        Femke van Hest, 12                         Bjorge Janssen, 15
        Peter Rietveld, 12                         Madelon Schellekens, 13
        Dashney Verweij, 14                        Jeroen van Erve, 18
        Rick Hoekstra, 13                          Louise van de Meer, 13
          2:20.75

 18. MNC Dordrecht 2               MNC Dordrecht          2:25.51            2:20.80           
        Melvin Prins, 13                           Anouk Kuijlaars, 14
        Naomi van Gool, 13                         Joeri Prins, 15
        Jelmar Hillebrink, 13                      Solť van Leenen, 17
        Martine Kuijlaars, 13                      Tom van de Putte, 14
        Alex Catsburg, 14                          Katja Bougrimova, 17
          2:20.80

 19. NIMO 2                        NIMO                   2:28.00            2:21.87           
        Camiel Smeets, 14                          Inge Snijkers, 18
        Merel Jaspers, 12                          Kiowa Kamaansing, 13
        Scott van't Land, 16                       Rylana Slaghuis, 14
        Melissa Meijer, 15                         Vince Weber, 14
        Rick Hellenbrand, 19                       Anke Snijkers, 16
          2:21.87

 DIS DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            6:00.01                              
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
        Felix Geenen, 13                           Sharona Mlcoch, 14
        Ilse van Niekerk, 14                       Karel Bol, 21
        Jasper Falk, 13                            Lisa Koster, 14
        Marieke Verbeek, 19                        Thom de Boer, 17
        Joey Stokx, 15                             DaniŽlle de Groot, 15




SPLASH Meet Manager 2007Registered to MZ&PC