23e International Friendship Swimmeet Maastricht
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 30. Jongens, 100m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 31. Meisjes, 100m rugslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 32. Jongens, 100m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 33. Dames, 100m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 34. Jongens, 100m vlinderslag, Voorronde, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 35. Dames, 100m vlinderslag, Voorronde, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vlinderslag, Voorronde, Heren Senioren
Nr. 37. Meisjes, 50m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 38. Jongens, 50m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 39. Meisjes, 50m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 40. Jongens, 50m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 41. Dames, 50m rugslag, Voorronde, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 42. Jongens, 50m rugslag, Voorronde, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 43. Dames, 50m rugslag, Voorronde, Dames Senioren Open    Nr. 44. Heren, 50m rugslag, Voorronde, Heren Senioren
Nr. 45. Meisjes, 100m schoolslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 46. Jongens, 100m schoolslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 47. Meisjes, 100m schoolslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 48. Jongens, 100m schoolslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 49. Dames, 100m vrije slag, Voorronde, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 50. Jongens, 100m vrije slag, Voorronde, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 51. Dames, 100m vrije slag, Voorronde, Dames Senioren Open    Nr. 52. Heren, 100m vrije slag, Voorronde, Heren Senioren


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV    1:13.53 9500754    1:13.30 A         
  2. Jona Pisters                  NIMO                   1:12.53 9501784    1:13.74 A         
  3. Marceline de Cloe             TRB-RES                1:13.55 9602050    1:14.13 A         
  4. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo            1:12.66 9501582    1:16.02 A         
  5. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo       1:17.74 9601258    1:16.16 A         
  6. Davina van Perge              DAW-Finenzo            1:15.84 9503786    1:16.70 A         
  7. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:16.18 9502326    1:17.45 B         
  8. Esma van Vonderen             Zeester Meerval        1:15.54 9501112    1:17.74 B         
  9. Lisanne Jente                 Brunssum               1:16.37 9600788    1:18.12 B         
 10. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo            1:18.05 9601518    1:18.13 B         
 11. Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV    1:13.32 9500430    1:18.23 B         
 12. Louise van de Meer            TRB-RES                1:19.31 9504198    1:18.79 B         
 13. Irene Teufer                  DAW-Finenzo            1:20.47 9602340    1:18.87 R         
 14. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo            1:18.19 9501382    1:18.95 R         
 15. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:17.95 9603098    1:19.02           
 16. Marit Visscher                DAW-Finenzo            1:22.30 9600004    1:19.34           
 17. Judith van de Wijdeven        Njord                  1:15.54 9503820    1:19.44           
 18. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo            1:22.24 9604938    1:19.78           
 19. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:18.43 9504730    1:19.92           
 20. Madelon Schellekens           TRB-RES                1:23.73 9501888    1:20.26           
 21. Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)          1:17.59 9501132    1:20.34           
 22. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    1:19.67 9502846    1:20.41           
 23. Nienke van der Zee            Zv Aquarius            1:22.07 9605430    1:20.60           
 24. Laura Stokx                   DAW-Finenzo            1:20.16 9601510    1:20.70           
 25. Mandy de Bruin                Njord                  1:20.11 9500550    1:20.93           
 26. Martine Kuijlaars             MNC Dordrecht          1:19.30 9500554    1:22.11           
 27. Merel Jaspers                 NIMO                   1:22.47 9602544    1:22.13           
 28. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo            1:21.98 9502900    1:22.16           
 29. Kim Smulders                  TRB-RES                1:19.75 9501248    1:22.22           
 30. Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV    1:19.23 9501372    1:22.29           
 31. Bo Kerkhoff                   NIMO                   1:20.82 9502376    1:22.30           
 32. Femke van Hest                TRB-RES                1:25.74 9604294    1:22.67           
 32. Marit van Elsas               DAW-Finenzo            1:32.43 9505406    1:22.67           
 34. Kimberley Brouwer de          NIMO                   1:21.28 9505392    1:22.91           
 35. Jara Wassenberg               RZ                     1:26.27 9600222    1:23.04           
 36. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:24.60 9501356    1:23.91           
 37. Céline Jennes                 ZON/S&S                1:27.86 9602154    1:24.25           
 38. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:22.31 9602806    1:24.59           
 39. Indy Diependaal               TRB-RES                1:27.06 9504976    1:24.70           
 40. Lisa Borger                   Brunssum               1:22.73 9503194    1:24.80           
 41. Sharon Schroyen               Brunssum               1:25.79 9502536    1:25.29           
 42. Sophie Padt                   DAW-Finenzo            1:21.13 9601514    1:25.54           
 43. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:28.66 9605444    1:25.94           
 44. Emy Liebregts                 Njord                  1:25.32 9505020    1:26.03           
 45. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:24.90 9502764    1:26.18           
 46. Marlou Jacobs                 RZL                    1:24.36 9502388    1:26.48           
 47. Tess de Boer                  DAW-Finenzo            1:26.57 9601516    1:26.65           
 48. Maaike Greven                 MZ&PC                  1:27.33 9500826    1:27.04           
 49. Celina Austen                 RZ                     1:28.76 9602056    1:27.22           
 50. Danae Remmel                  ZON/S&S                1:27.89 9600588    1:27.57           
 51. Christa Schuivens             SG Tritium             1:30.62 9603730    1:27.82           
 52. Naomi van Gool                MNC Dordrecht          1:25.92 9505166    1:27.91           
 53. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    1:29.56 9500946    1:28.09           
 54. Rebecca Martens               DAW-Finenzo            1:29.41 9604352    1:28.74           
 55. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:35.33 9503970    1:29.11           
 56. Jessica Hesen                 RZ                     1:26.81 9601194    1:29.94           
 57. Nathalja Wiersma              DAW-Finenzo            1:32.09 9603336    1:31.81           
 58. Nora Chrif                    MZ&PC                  1:30.32 9501002    1:32.09           
 59. Emmely Toonen                 SG Tritium             1:33.48 9603374    1:32.33           
 60. Amy Bosch                     Z.V. Tiamat            1:32.12 9604450    1:36.50           
 61. Emmy Linssen                  ZON/S&S                1:38.86 9600590    1:38.23           
 62. Shirley Thijssen              ROB                    1:40.94 9601550    1:38.41           
 63. Elena Peeters                 DAW-Finenzo            1:38.30 9603690    1:38.97           
 64. Maud Gijpmans                 ROB                    1:55.80 9505896    1:47.48           
 65. Jesse Hebben                  ROB                    1:57.37 9601552    1:49.15           
AFGE Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:20.68 9500866                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Jongens, 100m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:09.52 9501941    1:08.35 A         
  2. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV    1:09.41 9500769    1:08.45 A         
  3. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    1:09.41 9601007    1:09.52 A         
  4. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:09.11 9501403    1:11.06 A         
  5. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:12.46 9501239    1:13.18 A         
  6. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:17.34 9500099    1:13.22 A         
  7. Diederick Groeneveld          BZV                    1:14.52 9502123    1:14.27 B         
  8. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            1:10.33 9501389    1:14.42 B         
  9. Melvin Prins                  MNC Dordrecht          1:14.29 9500201    1:15.09 B         
 10. Rick Hoekstra                 TRB-RES                1:21.29 9501437    1:15.59 B         
 11. Stan Snijders                 RZL                    1:11.38 9500485    1:16.04 B         
 12. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV    1:15.31 9600427    1:16.68 B         
 13. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht          1:17.45 9500401    1:17.19 R         
 14. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:21.71 9601459    1:18.43 R         
 15. Marc Tromp                    Eiffel Swimmers PSV    1:20.05 9502151    1:18.53           
 16. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:21.11 9501689    1:19.95           
 17. Peter Rietveld                TRB-RES                1:21.42 9601081    1:22.11           
 18. Felix Geenen                  DAW-Finenzo            1:20.70 9501085    1:23.48           
 19. Casper van den Broek          RZL                    1:23.86 9500071    1:23.71           
 20. Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo            1:24.81 9501747    1:23.75           
 21. Bart Gubbels                  TRB-RES                1:27.15 9602015    1:24.90           
 22. Rowin Meuffels                DAW-Finenzo            1:21.86 9603325    1:25.25           
 23. Willem Kleinendorst           BZV                    1:25.84 9602443    1:26.64           
 24. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:36.33 9500765    1:27.31           
 25. Martijn Weinberg              NIMO                   1:33.47 9600955    1:28.23           
 26. Pepijn Jorink                 DAW-Finenzo            1:25.23 9502575    1:28.35           
 27. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:31.20 9600629    1:28.73           
 28. Jasper Falk                   DAW-Finenzo            1:26.90 9502785    1:29.33           
 29. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:31.91 9601437    1:31.92           
 30. Kiowa Kamaansing              NIMO                        NT 9506352    1:32.62           
 31. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                1:32.33 9504825    1:33.00           
 32. Robin van Zijl                BZV                    1:38.80 9601869    1:36.32           
 33. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           1:38.46 9505409    1:39.44           
 34. Jeroen Cichon                 ROB                    1:42.50 9601779    1:40.00           
 35. Martijn Falk                  DAW-Finenzo            1:35.61 9601457    1:40.39           
 36. Joren den Boer                BZV                    1:43.00 9601463    1:45.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Meisjes, 100m rugslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:09.61 9300162    1:10.73 A         
  2. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:10.84 9305722    1:11.35 A         
  3. Elizabeth Schendelaar         HPK Swimclub           1:11.28 HPKSEJ17   1:11.48 A         
  4. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:10.97 9400140    1:12.82 A         
  5. Chantal Senden                ZC Valkenburg          1:12.66 9300698    1:13.16 A         
  6. Ela Hutten                    SBC2000                1:09.36 9300354    1:13.18 A         
  7. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:11.86 9300894    1:13.57 B         
  8. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:10.41 9401316    1:13.91 B         
  9. Kim Loeffen                   SG Tritium             1:13.56 9403432    1:14.10 B         
 10. Ilona Remmel                  ZON/S&S                1:12.71 9302198    1:14.37 B         
 11. Svenja Zonneveld              RZ                     1:12.63 9301096    1:14.41 B         
 12. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:12.29 9401054    1:14.42 B         
 13. Denise Austen                 RZ                     1:14.97 9303778    1:14.82 R         
 14. Michelle Meusen               RZL                    1:18.57 9400852    1:14.86 R         
 15. Karin Bongers                 RZL                    1:16.42 9303800    1:15.43           
 16. Pascalle Rovers               TRB-RES                1:16.56 9301064    1:15.66           
 17. Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV    1:13.09 9302484    1:15.67           
 18. Renée Roks                    SBC2000                1:17.45 9303844    1:16.13           
 18. Lisa Koster                   DAW-Finenzo            1:13.07 9401682    1:16.13           
 20. Melissa Meijer                NIMO                   1:16.15 9304374    1:16.40           
 21. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:16.44 9303332    1:16.57           
 22. Mandy Stoop                   Z&PV Nuenen            1:13.80 9304294    1:17.00           
 23. Arja den Boer                 BZV                    1:21.32 9405634    1:17.67           
 24. Sophie Cleuren                HZPC                   1:16.98 9300158    1:17.70           
 24. Daniëlle de Groot             DAW-Finenzo            1:18.10 9303868    1:17.70           
 26. Nienke Bouman                 Z.V. Tiamat            1:15.66 9302964    1:17.92           
 27. Linda Dehing                  RZ                     1:16.54 9400022    1:18.56           
 28. Nicole Peeters                SBC2000                1:17.73 9303842    1:18.65           
 29. Bo Peeters                    NIMO                   1:16.91 9306564    1:18.67           
 30. Ilse van Niekerk              DAW-Finenzo            1:19.14 9406180    1:18.80           
 31. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:21.21 9402788    1:18.96           
 32. Selena van Cruchten           RZ                     1:18.25 9401608    1:19.11 FJ 1      
 33. Dashney Verweij               TRB-RES                1:17.61 9403916    1:19.11 FJ 2      
 34. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            1:16.57 9306160    1:19.19           
 35. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:20.76 9303326    1:19.20           
 36. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:16.91 9406418    1:19.53           
 37. Dieuwertje Jorink             DAW-Finenzo            1:14.75 9302306    1:19.57           
 38. Shauny Feider                 SG Tritium             1:20.16 9305940    1:19.80           
 39. Maaike Knops                  RZL                    1:19.01 9404018    1:19.92           
 40. Rylana Slaghuis               NIMO                   1:18.32 9401286    1:19.93           
 41. Linda van Ool                 Tempo Valkenswaard     1:18.58 9304982    1:20.09           
 42. Vera Weinberg                 NIMO                   1:20.77 9302144    1:20.11           
 43. Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda    1:18.60 9405434    1:20.45           
 44. Maud Rutjens                  HZPC                   1:18.44 9305632    1:20.73           
 45. Sharona Mlcoch                DAW-Finenzo            1:13.61 9406178    1:20.75           
 46. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:22.15 9302280    1:20.81           
 47. Femke van der Linde           MNC Dordrecht          1:17.02 9403068    1:21.00           
 48. Saskia de Haard               Luctor et Emergo       1:19.06 9401972    1:21.07           
 49. Anouk de Vaal                 MNC Dordrecht          1:20.17 9306062    1:21.28           
 50. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   1:22.22 9304942    1:21.31           
 51. Janneke Mollen                Z.V. Tiamat            1:18.72 9401388    1:21.60           
 52. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:19.94 9405270    1:22.07           
 53. Kelly Mekes                   TRB-RES                1:21.93 9402724    1:22.26           
 54. Suzan van Boxtel              TRB-RES                1:20.63 9402578    1:22.75           
 55. Francesca van Dongen          MNC Dordrecht          1:21.07 9402982    1:22.81           
 56. Marit Meijers                 SBC2000                1:28.13 9302406    1:23.10           
 57. Marit van Nunen               Z.V. Tiamat            1:19.75 9402782    1:23.40           
 58. Ankie Meusen                  RZL                    1:23.86 9302180    1:23.41           
 59. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:25.86 9403308    1:23.60           
 60. Vicky Simons                  HZPC                   1:22.08 9404932    1:24.55           
 61. Charessa Feider               SG Tritium             1:26.43 9404340    1:24.62           
 62. Anouk Kuijlaars               MNC Dordrecht          1:20.92 9401700    1:25.42           
 63. Marscha Rasenberg             O.Z. & P.C. De Waran   1:23.29 9301018    1:25.48           
 64. Lisa Sturme                   ROB                    1:23.80 9300756    1:26.12           
 65. Jamilla Franssen              ZON/S&S                1:23.02 9404872    1:26.19 FJ 1      
 66. Manon van Leuven              Z.V. Tiamat            1:22.26 9302954    1:26.19 FJ 2      
 67. Anouk van den Boorn           Kimbria                1:31.05 9403902    1:26.56           
 68. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:27.96 9306452    1:27.58           
 69. Simone Vroemen                MZ&PC                  1:27.86 9405794    1:28.76           
 70. Annebeth Trepels              Njord                  1:28.89 9403184    1:30.21           
 71. Sietske van Zijl              BZV                    1:28.91 9403232    1:30.81           
 72. Sanne Kerkhoff                NIMO                   1:31.93 9305530    1:30.95           
 73. Anne van der Aalst            Z.V. Tiamat            1:26.73 9401390    1:31.13           
 74. Carlijn Jaspers               NIMO                   1:35.98 9405798    1:32.48           
 75. Charlotte Bex                 Hellas-Glana           1:30.44 9306214    1:33.66           
 76. Monica Sanchez                DAW-Finenzo            1:30.66 9406182    1:34.89           
 77. Tessa Lenoire                 NIMO                   1:33.14 9305226    1:35.00           
 78. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                1:35.46 9403984    1:35.25           
 79. Joyce Janssen                 ROB                    1:37.51 9404482    1:37.52 FJ 1      
 80. Annik Delissen                RZ                     1:32.11 9404672    1:37.52 FJ 2      
 81. Jenneke Schouwenberg          ROB                    1:39.77 9406326    1:39.18           
 82. Rayna Maassen                 ROB                    1:41.43 9304084    1:45.89           
 83. Priscilla Brouwer de          NIMO                   1:50.84 9307448    1:49.14           
 84. Joy Gijpmans                  ROB                    1:53.29 9406826    1:53.88           
NG.Z Roxane Wilms                  Hellas-Glana           1:20.31 9305946                      
NG.Z Daisy Molenaar                DAW-Finenzo            1:19.83 9306808                      
AFGE Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV    1:12.08 9307612                      
AFGE Wilma Verhoeven               Njord                  1:16.53 9304610                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 100m rugslag              Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            1:00.80 9302135    1:01.63 A         
  2. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:03.04 9304385    1:03.89 A         
  3. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)          1:03.08 9300627    1:04.53 A         
  4. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:07.12 9403779    1:04.71 A         
  5. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht          1:05.04 9301157    1:04.75 A         
  6. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo            1:04.49 9400507    1:05.17 A         
  7. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV    1:07.35 9302125    1:05.87 B         
  8. Stan Tummers                  Hellas-Glana           1:09.00 9400649    1:06.42 B         
  9. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        1:04.76 9300269    1:06.80 B         
 10. Joeri Prins                   MNC Dordrecht          1:07.80 9302037    1:07.08 B         
 11. Marcel Schouten               Rapido '82             1:07.40 9300653    1:07.31 B         
 12. Joey Stokx                    DAW-Finenzo            1:05.12 9301251    1:07.57 ?         
 12. Mike ter Horst                NVA/HHC                1:07.84 9402785    1:07.57 ?         
 14. Mitchell Verburg              Eiffel Swimmers PSV    1:07.14 9400277    1:07.81 R         
 15. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           1:10.15 9401657    1:07.94           
 16. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval        1:06.62 9400445    1:08.21           
 17. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           1:09.77 9400593    1:09.11           
 18. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:08.47 9400947    1:09.29           
 19. Vincent Schram                DAW-Finenzo            1:09.51 9402041    1:09.65           
 20. Ken Boonen                    RZL                    1:11.29 9401481    1:10.70           
 21. Simon Edenburg                Luctor et Emergo       1:07.78 9301567    1:10.95           
 22. Alex Catsburg                 MNC Dordrecht          1:09.11 9404753    1:11.11           
 23. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen            1:12.34 9302695    1:11.14           
 24. Steven Uijl                   Luctor et Emergo       1:14.47 9304075    1:11.58           
 25. Jesse Meijer                  Zaanstad (SG)          1:13.91 9403633    1:11.62           
 26. Maurice Zelis                 RZ                     1:13.93 9401031    1:12.39           
 27. Thomas Rietveld               TRB-RES                1:14.26 9401803    1:12.87           
 28. Ramon Wassenberg              RZ                     1:11.59 9300715    1:13.27           
 29. Tom van de Putte              MNC Dordrecht          1:07.90 9402625    1:13.86           
 30. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard     1:17.18 9302669    1:14.04           
 31. Marco van der Aalst           Z.V. Tiamat            1:13.28 9302217    1:14.13           
 32. Robin Borger                  Brunssum               1:12.94 9305183    1:15.40 FJ 1      
 33. Rick Hesen                    HZPC                   1:12.28 9300601    1:15.40 FJ 2      
 34. Mart de Boer                  DAW-Finenzo            1:12.81 9303589    1:15.43           
 35. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:21.10 9306693    1:15.58           
 36. Camiel Smeets                 NIMO                   1:15.15 9400911    1:16.44           
 37. Glenn Smit                    DAW-Finenzo            1:18.73 9401599    1:17.21           
 38. Pedro Nemeth                  Brunssum               1:16.93 9401575    1:17.51           
 39. Marc Advocaat                 MNC Dordrecht          1:18.06 9402603    1:20.34           
 40. Stein Menting                 Z.V. Tiamat            1:17.62 9404289    1:20.35           
 41. Jim Ketelings                 RZ                     1:20.68 9403901    1:21.94           
 42. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      1:23.18 9404217    1:22.08           
 43. Bjorge Janssen                TRB-RES                1:19.04 9302171    1:22.18           
 44. Tim Sonnemans                 RZL                    1:24.44 9403017    1:23.88           
 45. Stijn Schoone                 Z.V. Tiamat            1:23.22 9305625    1:24.18           
 46. Cas Biekmann                  Njord                  1:24.99 9306751    1:24.70 FJ 1      
 47. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:25.01 9305227    1:24.70 FJ 2      
 48. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard     1:25.50 9302667    1:25.26           
 49. Koen van der Heijden          Z.V. Tiamat            1:23.69 9400887    1:26.39           
 50. Haiko Sleumer                 Zegenwerp              1:22.13 9304251    1:28.49           
 51. Jeroen Criens                 RZL                    1:40.54 9403019    1:38.53           
 DIS Jeffrey Duif                  BZV                    1:20.07 9401365                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vlinderslag             Meisjes Senioren 1 en 2
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:06.16 9203076    1:08.04 A         
  2. Ingrid van Horen              HZPC                   1:11.81 9204060    1:10.35 A         
  3. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo            1:08.95 9103324    1:10.39 A         
  4. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:10.15 9201052    1:10.65 A         
  5. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo            1:09.92 9103666    1:10.83 A         
  6. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV    1:09.78 9107994    1:11.58 A         
  7. Ploni Stuy                    DWF                    1:09.39 9105190    1:12.44 B         
  8. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo            1:16.11 9206406    1:12.60 B         
  9. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          1:15.09 9204200    1:12.82 B         
 10. Chantal Willems               SG Tritium             1:11.87 9105482    1:13.50 B         
 11. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:12.32 9202772    1:14.29 B         
 12. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:13.18 9100118    1:15.51 B         
 13. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:14.50 9101602    1:15.58 R         
 14. Mara Pfeffer                  NIMO                   1:20.69 9105478    1:16.16 R         
 15. Kitty Schiphorst Preuper      SBC2000                1:15.82 9102752    1:16.32           
 16. Kelsey Onderdijk              Luctor et Emergo       1:16.23 9102340    1:16.79           
 17. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           1:12.78 9201790    1:18.00           
 18. Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas   1:18.89 9100238    1:18.07           
 19. Fanny Robbertsen              NIMO                   1:17.20 9102622    1:18.59           
 20. Bente van Gennep              SBC2000                1:19.16 9200590    1:18.95           
 21. Maureen Muyen                 ZON/S&S                1:15.61 9102874    1:19.10           
 22. Anne van Vroonhoven           Eiffel Swimmers PSV    1:15.03 9204124    1:20.26           
 23. Chloé Rutzerveld              NIMO                   1:23.46 9203450    1:20.36           
 24. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:18.80 9105162    1:20.57           
 25. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:19.13 9202860    1:20.64           
 26. Evelien Schwillens            MZ&PC                  1:20.54 9201602    1:20.72           
 27. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            1:10.92 9103880    1:21.60           
 28. Solé van Leenen               MNC Dordrecht          1:13.28 9104354    1:22.27           
 29. Rianne Koopman                DAW-Finenzo            1:23.53 9101728    1:22.89           
 30. Naomi Feider                  SG Tritium             1:21.72 9107956    1:25.28           
 31. Sanne Bruggink                SBC2000                1:23.85 9200330    1:25.38           
 32. Mirja van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:26.30 9100746    1:27.90           
 33. Chantal Gielens               De Roersoppers         1:25.85 9101014    1:28.95           
 34. Jesse Heijmans                Z.V. Tiamat            1:24.94 9204432    1:28.96           
 35. Gemma Schiphorst Preuper      SBC2000                1:31.22 9203328    1:30.04           
 36. Anke Snijkers                 NIMO                   1:31.58 9201638    1:30.30           
 37. Rosa Schot                    DAW-Finenzo            1:25.05 9207500    1:33.16           
 38. Majke Van Bommel              RZL                         NT 9207738    1:33.50           
 39. Michelle Peels                Tempo Valkenswaard     1:36.03 9106276    1:33.95           
 40. Ilse Masseling                HZPC                   1:36.57 9202124    1:34.88           
 41. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran   1:40.93 9107998    1:39.54           
 42. Carlijn van der Wegen         O.Z. & P.C. De Waran   1:52.12 9206674    1:43.91           
 43. Lia van der Linden            MOSA~regio             1:43.23 9205030    1:47.72           
 44. Kirsten Langen                NIMO                        NT 9108228    1:57.32           
 DIS Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV    1:11.55 9102428                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Judith van Meijel             HZPC                   1:08.84 9102076    1:08.78           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 DIS Claudia Giezenaar             RZ                     1:17.19 9101022    1:19.03           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Rinske Hutten                 SBC2000                1:25.73 9101402                      
AFGE Katja Bougrimova              MNC Dordrecht          1:18.12 9104488                      
AFGE Veerle Verhees                De Roersoppers              NT 9202862                      
AFGE Michelle Hacking              NIMO                   1:12.31 9107646                      
AFGE Eveline Wouters               Njord                  1:15.20 9104934                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 100m vlinderslag               Jongens Jeugd 1 en 2
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     57.59 9102825      59.95 A         
  2. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    1:01.04 9202675    1:00.76 A         
  3. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            59.81 9202505    1:00.90 A         
  4. René van Wallenburg           Luctor et Emergo       1:01.53 9204413    1:01.66 A         
  5. Ralph van Megen               HZPC                   1:04.21 9201613    1:03.23 A         
  6. Thom de Boer                  DAW-Finenzo            1:06.57 9100181    1:03.87 A         
  7. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:00.38 9200249    1:03.95 B         
  8. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:02.88 9201621    1:04.08 B         
  9. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 9104211    1:04.26 B         
 10. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht          1:06.31 9201661    1:04.45 B         
 11. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV    1:06.58 9103947    1:04.75 B         
 12. Dean Coert                    ZC Valkenburg          1:04.42 9100393    1:04.97 B         
 13. Bryan Mannaart                WVZ                    1:05.11 9101533    1:05.62 R         
 14. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            1:06.89 9105607    1:05.93 R         
 15. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:08.09 9200333    1:06.04           
 16. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen            1:04.24 9202217    1:06.19           
 17. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:06.14 9203459    1:06.23           
 18. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat            1:04.16 9101133    1:06.31           
 19. Jory Niemark                  ZON/S&S                1:06.50 9204409    1:07.34           
 20. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard     1:06.98 9204813    1:08.18           
 21. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen            1:08.59 9100573    1:08.28           
 22. Aaron Eisank                  ZON/S&S                1:05.60 9100577    1:08.29           
 23. Patrick Lemmens               Brunssum               1:09.15 9106101    1:08.80           
 24. Armenak Hairabetian           MNC Dordrecht          1:11.02 9105531    1:10.00           
 25. Jeffrey Spaltman              DAW-Finenzo            1:07.51 9204037    1:10.06           
 26. Jelle Blok                    WVZ                    1:06.60 9205179    1:10.31           
 27. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:08.89 9106975    1:10.42           
 28. Rik Bakker                    TRB-RES                1:08.24 9104625    1:12.00           
 29. Martyn Slaghuis               NIMO                   1:14.14 9103035    1:12.29           
 30. Stefan Teley                  RZL                    1:10.37 9107153    1:13.65           
 31. Paul van den Driest           Luctor et Emergo       1:12.86 9200283    1:13.75           
 32. Ruud Scheepers                Njord                  1:14.02 9203411    1:13.91           
 33. Jelle van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   1:15.00 9103661    1:15.21           
 34. Scott van't Land              NIMO                   1:13.74 9205043    1:15.51           
 35. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran   1:15.97 9203237    1:15.57           
 36. Pim Sollie                    Zeester Meerval        1:20.16 9201233    1:16.70           
 37. Enzo Diependaal               TRB-RES                1:15.25 9206691    1:17.13           
 38. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard     1:18.85 9102731    1:18.32           
 39. Oskar Bles                    SBC2000                1:22.39 9100153    1:18.43           
 40. Tim Greven                    MZ&PC                  1:15.87 9202373    1:18.45           
 41. Lars Steekelenburg            Van Vliet Barracuda    1:20.92 9102199    1:19.14           
 41. Joop van der Linden           MOSA~regio             1:14.36 9104839    1:19.14           
 43. Jaap Verest                   Tempo Valkenswaard     1:21.95 9106399    1:19.29           
 44. Ruud Bex                      RZL                    1:17.42 9204133    1:19.98           
 45. Thijs Villevoye               NIMO                   1:14.71 9106589    1:20.49           
 46. Thijs van der Sterren         ZEPS                   1:14.67 9102207    1:21.40           
 47. Dick Duisters                 RZL                         NT 9107427    1:21.73           
 48. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:17.03 9200057    1:22.68           
 49. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius            1:18.61 9206069    1:22.71           
 50. Rick van Ool                  Tempo Valkenswaard     1:20.86 9106489    1:22.95           
 51. Daan Koudijs                  TRB-RES                1:24.56 9204721    1:24.47           
 52. Tim Jacobs                    HZPC                   1:28.96 9201825    1:24.82           
 53. Kars Oomen                    SBC2000                1:36.11 9202945    1:30.18           
 DIS Kay op den Kamp               ZC Valkenburg          1:02.26 9103425                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Jeroen Rongen                 Z.V. Tiamat            1:10.66 9101933    1:10.70           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NG.Z Mathijs Meijers               De Roersoppers         1:11.37 9103403                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:04.74 8803696    1:08.52 A         
  2. Linda Schellekens             Neptunus'58            1:12.04 8803854    1:09.87 A         
  3. Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV    1:09.36 8700196    1:10.14 A         
  4. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:11.00 8701024    1:10.90 A         
  5. Kirsten van der Steen         MNC Dordrecht          1:08.61 8101420    1:11.46 A         
  6. Lydia Colijn                  NIMO                   1:11.23 8600718    1:12.40 A         
  7. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard     1:13.88 8702096    1:13.57 B         
  8. Debbie Hesen                  HZPC                   1:13.00 8601528    1:13.90 B         
  9. Linda Custers                 HZPC                   1:16.99 8600738    1:14.28 B         
 10. Chantal Verhoeff              SBC2000                1:08.59 7900912    1:14.52 B         
 11. Bonnie Ubachs                 Brunssum               1:12.12 8704896    1:15.59 B         
 12. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo            1:11.49 8903352    1:16.18 B         
 13. Hanny Evers                   Z.V. Tiamat            1:13.15 8400670    1:16.42 R         
 14. Alana Miles                   KZ&PC                  1:19.25 8001626    1:16.57 R         
 15. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht          1:12.51 8803650    1:17.75           
 16. Marieke Verbeek               DAW-Finenzo            1:19.14 8904272    1:18.13           
 17. Alice Janssen                 HZPC                   1:19.98 8902012    1:19.28           
 18. Dianne Nien                   RZ                     1:17.44 7100452    1:19.36           
 19. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:16.68 8805442    1:19.74           
 20. Jolijn van Osta               Z.V. Tiamat            1:21.62 8903156    1:20.27           
 21. Eveline Mestrom               RZL                    1:19.43 8806342    1:20.31           
 22. Linda Maas                    MOSA~regio             1:21.50 9002440    1:21.11           
 23. Monique Pronk                 WVZ                    1:17.11 8803528    1:21.52 FJ 1      
 24. Saskia Coolen                 RZL                    1:16.70 8805440    1:21.52 FJ 2      
 25. Kathinka Vertommen            Kimbria                1:13.87 8201712    1:21.54           
 26. Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen            1:19.71 9006018    1:21.90           
 27. Danique Ubags                 ZON/S&S                1:19.74 9003780    1:23.20           
 28. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend        1:16.65 8604394    1:23.45           
 29. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:19.69 8900802    1:23.47           
 30. Simone Stapels                Van Vliet Barracuda    1:16.17 8903942    1:24.75           
 31. Riekje Elema                  ZV Westland Dijkglas   1:20.08 9007096    1:24.99           
 32. Renske Venner                 RZL                    1:24.72 9008012    1:25.73           
 33. Sandra Schellekens            Neptunus'58            1:23.46 8503416    1:25.91           
 34. Kelly van Grimbergen          RZL                    1:26.11 9008016    1:26.06           
 35. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           1:26.36 9002302    1:27.40           
 36. Miranda Bouten                RZL                    1:28.63 8600490    1:27.86           
 37. Jannie Janssen                HZPC                        NT 8902022    1:27.97           
 38. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard     1:26.92 9004754    1:28.26           
 39. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius                 NT 8503934    1:28.79           
 40. Laura van der Aalst           ZON/S&S                1:26.67 9000006    1:29.11           
 41. Susanne Laumer                De Roersoppers         1:31.14 9005380    1:30.88           
 42. Inge Snijkers                 NIMO                   1:36.65 9008112    1:31.86           
 43. Monique Huizing               Z&PV Nuenen            1:28.00 8401090    1:35.06           
 44. Indra Swerts                  MZ&PC                  1:30.07 9005896    1:35.33           
 45. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius            1:33.54 8604528    1:35.44           
 46. Elke Euwes                    HZPC                   1:33.43 8801236    1:36.40           
 47. Ashley de Vos                 ZEPS                   1:36.95 8705882    1:39.40           
 48. Anouk Bloem                   MOSA~regio             1:40.01 9007908    1:41.89           
 49. Saskia Winters                Z.V. Tiamat            1:32.66 8806102    1:42.09           
 50. Charlotte Jaspers             ROB                    1:40.61 8805830    1:42.35           
AFGE Sabine Lina                   Van Vliet Barracuda    1:12.36 8902680                      
AFGE Peggy Loffeld                 KZ&PC                  1:16.09 7700468                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vlinderslag                      Heren Senioren
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Jaeger                   Hellas-Glana             56.49 8301021      58.11 A         
  2. Toby Aarnoutse                Luctor et Emergo         59.94 8900007      58.76 A         
  3. Charles Potin                 Luctor et Emergo         59.87 8301701    1:00.00 A         
  4. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            58.76 8901553    1:00.06 A         
  5. Sander Smeets                 WVZ                      57.10 8402091    1:00.14 A         
  6. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo         59.39 9004875    1:00.26 A         
  7. Stefan Groeneweg              KZV de Lansingh          59.41 8901039    1:00.85 B         
  8. Alex Goeyenbier               WVZ                    1:02.09 8704509    1:01.16 B         
  9. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht            59.15 9000533    1:01.28 B         
 10. Arjan Assink                  WVZ                    1:00.08 8600069    1:01.39 B         
 11. Niels van Dalen               RZL                    1:03.90 8906237    1:01.43 B         
 12. Martijn Smeets                WVZ                      58.70 8101555    1:01.47 B         
 13. Niek de Ridder                Luctor et Emergo       1:00.80 8802819    1:01.54 R         
 14. Wouter Smeets                 WVZ                      57.95 8402093    1:01.56 ?         
 14. Ruud van Bommel               RZL                      59.62 8905181    1:01.56 ?         
 16. Rutger van Oosterhout         Eiffel Swimmers PSV      58.59 9002179    1:01.73           
 17. Dennis Overhage               Eiffel Swimmers PSV    1:02.98 9002223    1:02.54           
 18. Tom van der Sterren           ZEPS                   1:02.01 8502495    1:03.45           
 19. Martijn Rongen                Z.V. Tiamat            1:02.37 8705073    1:03.90           
 20. Terrence Olaria               ZC Valkenburg          1:05.48 8602249    1:04.31           
 21. Mark Gorissen                 KZ&PC                  1:05.36 8600973    1:04.45           
 22. Charel Thewissen              Hellas-Glana           1:02.06 9005591    1:04.67           
 23. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg          1:04.23 8801099    1:04.77           
 24. Peter Crijns                  RZL                    1:01.38 8800673    1:04.83           
 25. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          1:01.43 8800937    1:04.84           
 26. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:02.67 8901141    1:05.00           
 27. Lars Rongen                   Z.V. Tiamat            1:04.03 8902635    1:05.02           
 28. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      1:03.16 8800887    1:05.20           
 29. Robin van Gulik               TRB-RES                1:04.76 9001061    1:05.39 FJ 1      
 30. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend        1:04.23 9002147    1:05.39 FJ 2      
 31. Sander van den Berg           NIMO                   1:08.06 8700211    1:05.58           
 32. Stijn Agten                   RZL                    1:05.90 8700037    1:06.34           
 33. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:03.08 8402089    1:06.98           
 34. Markus van Rest               ZV Westland Dijkglas   1:01.09 7701197    1:07.09           
 35. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:03.86 9000653    1:07.54           
 36. Gertjan Winten                MZ&PC                  1:07.56 8803881    1:07.93           
 37. Mike Stoffer                  WVZ                    1:02.89 8903041    1:08.01           
 38. Jelle Dijkmans                Z.V. Tiamat            1:08.34 8900705    1:08.49           
 39. Roel v.d. Kleij               Neptunus'58            1:04.91 9001571    1:08.67           
 40. Mark van Enckevort            HZPC                   1:15.95 9000797    1:08.88           
 41. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht          1:07.07 8900737    1:08.95           
 42. Matthijs Dekker               Zaanstad (SG)          1:07.97 9000621    1:09.00           
 43. Wouter Breton                 DAW-Finenzo            1:07.08 8900461    1:09.52           
 44. Math Smeets                   NIMO                   1:08.54 8704153    1:10.01           
 45. Daan van Erp                  TRB-RES                1:10.57 8903833    1:10.10           
 46. Marcel Eikelenboom            ZV Westland Dijkglas   1:05.18 7200259    1:10.15           
 47. Freddie Geerlings             NIMO                   1:07.47 7900379    1:10.38           
 48. Lars Wouters                  WVZ                    1:21.86 8703889    1:10.47           
 49. Richard Hubers                De Roersoppers         1:03.79 8501129    1:10.50           
 50. Martijn de Lepper             BZV                    1:10.97 8000921    1:10.66           
 51. Mark Herps                    Tempo Valkenswaard     1:05.74 8701333    1:10.68           
 52. Jeroen van Tricht             Zv Aquarius            1:10.41 8904613    1:10.82           
 53. Rian Visser                   DAW-Finenzo            1:11.40 9007141    1:11.20           
 54. Huub Vijverberg               ZV Westland Dijkglas   1:08.72 8201877    1:11.40           
 55. Harm Rozenga                  WVZ                    1:09.17 8902685    1:11.84           
 56. Jeroen van Erve               TRB-RES                1:12.33 9005917    1:12.33           
 57. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:11.54 8905665    1:13.35           
 58. Rick Hellenbrand              NIMO                   1:12.04 8901173    1:13.74           
 59. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:13.25 8900033    1:14.47           
 60. Karel Bol                     DAW-Finenzo            1:07.79 8700327    1:14.69           
 61. Martin Teley                  RZL                    1:12.16 8906059    1:14.78           
 62. Ralph de Bie                  Zeester Meerval        1:09.62 8700243    1:15.86           
 63. Sander Slaghuis               NIMO                   1:21.01 8805305    1:16.10           
 64. Mark van Melick               RZL                    1:18.11 8503671    1:17.82           
 65. Egbert-Jan Plas               Z.V. Tiamat            1:15.16 8502021    1:18.29           
 66. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:16.57 8805005    1:18.63           
 67. Joeri Beetz                   Arethusa               1:16.00 7900069    1:19.23           
 68. Christian Scholtes            WVZ                    1:10.41 8902775    1:19.34           
 69. Frank Hovenier                Neptunus'58            1:14.38 8503239    1:19.44           
 70. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen            1:14.32 8804219    1:20.26           
 71. Bart Coolen                   RZL                    1:15.81 8603865    1:21.11           
 72. Gerard Hoedjes                DAW-Finenzo                 NT 8701363    1:21.58           
 73. Timo Tabak                    RZL                    1:18.66 8201697    1:22.33           
 74. Joeri Koolen                  Tempo Valkenswaard          NT 8705095    1:22.70           
 75. Kevin Kuijpers                Njord                  1:10.85 9006751    1:23.31           
 76. Pim Donkers                   O.Z. & P.C. De Waran   1:14.51 8700765    1:24.30           
 77. Peter Mertens                 MZ&PC                  1:28.32 8501725    1:28.92           
 78. Bart Verdoorn                 Zv Aquarius            1:40.49 8906397    1:30.72           
 79. Karsten Meijers               ZC Valkenburg          1:27.82 9004959    1:31.89           
 DIS Davy Verreussel               Hellas-Glana             57.32 8903341      59.95           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Rico Nemeth                   Brunssum               1:06.24 9004455                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  NIMO                     31.45 9501784      32.02 A         
  2. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo              31.17 9501582      32.14 A         
  3. Irene Teufer                  DAW-Finenzo              32.30 9602340      32.67 A         
  4. Lisanne Jente                 Brunssum                 33.25 9600788      33.03 A         
  5. Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)            34.07 9501132      33.97 A         
  6. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo              35.31 9601518      33.99 A         
  7. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              34.51 9502326      34.01 B         
  8. Kim Smulders                  TRB-RES                  33.42 9501248      34.14 B         
  9. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        36.07 9603098      34.15 B         
 10. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo              34.14 9604938      34.47 B         
 11. Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV      33.40 9500430      34.58 B         
 12. Andra Dols                    Hellas-Glana             35.37 9502764      34.60 B         
 13. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo              34.59 9501382      34.85 R         
 14. Jaimy Mous                    Njord                    34.13 9602576      34.91 ? FJ 1    
 15. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo         34.38 9601258      34.91 ? FJ 2    
 16. Madelon Schellekens           TRB-RES                  35.39 9501888      35.16           
 17. Davina van Perge              DAW-Finenzo              37.07 9503786      35.18           
 18. Sharon Schroyen               Brunssum                 35.43 9502536      35.42           
 19. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV      37.09 9500754      35.50           
 20. Esma van Vonderen             Zeester Meerval          36.64 9501112      35.52           
 21. Marceline de Cloe             TRB-RES                  35.62 9602050      35.73           
 22. Nienke van der Zee            Zv Aquarius              37.63 9605430      35.96           
 23. Judith van de Wijdeven        Njord                    34.33 9503820      36.01           
 24. Lisa Borger                   Brunssum                 36.36 9503194      36.17           
 25. Laura Stokx                   DAW-Finenzo              37.70 9601510      36.42           
 26. Karin van der Aalst           ZON/S&S                  36.37 9501356      36.60           
 27. Indy Diependaal               TRB-RES                  36.42 9504976      36.67           
 28. Bo Kerkhoff                   NIMO                     36.04 9502376      36.78           
 29. Rebecca Martens               DAW-Finenzo              36.69 9604352      36.79           
 30. Mandy de Bruin                Njord                    35.72 9500550      36.98           
 31. Louise van de Meer            TRB-RES                  38.88 9504198      37.02           
 32. Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV      37.02 9501372      37.11           
 33. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                37.06 9605190      37.13           
 34. Merel Jaspers                 NIMO                     36.45 9602544      37.16           
 35. Martine Kuijlaars             MNC Dordrecht            36.75 9500554      37.34           
 36. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV      36.19 9504730      37.58           
 37. Jara Wassenberg               RZ                       38.44 9600222      37.66           
 38. Emy Liebregts                 Njord                    38.13 9505020      38.19           
 39. Sophie Padt                   DAW-Finenzo              38.53 9601514      38.26           
 40. Celina Austen                 RZ                       39.43 9602056      38.35           
 41. Marlou Jacobs                 RZL                      40.64 9502388      38.55           
 42. Marit van Elsas               DAW-Finenzo              40.46 9505406      38.73           
 43. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo              39.83 9502900      38.95 FJ 1      
 44. Femke van Hest                TRB-RES                  39.02 9604294      38.95 FJ 2      
 45. Danae Remmel                  ZON/S&S                  40.69 9600588      39.25           
 46. Marit Visscher                DAW-Finenzo              37.57 9600004      39.38           
 47. Tess de Boer                  DAW-Finenzo              39.82 9601516      39.43           
 48. Maaike Greven                 MZ&PC                    41.43 9500826      40.38           
 49. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda      40.45 9502846      40.43           
 50. Naomi van Gool                MNC Dordrecht            38.06 9505166      40.47           
 51. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda      38.37 9500946      41.06           
 52. Wynona Wilms                  Hellas-Glana             41.82 9503970      41.10           
 53. Jesse Hebben                  ROB                      43.99 9601552      41.89           
 54. Jessica Hesen                 RZ                       41.05 9601194      42.60           
 55. Kimberley Brouwer de          NIMO                     40.90 9505392      42.81           
 56. Céline Jennes                 ZON/S&S                  42.72 9602154      43.12           
 57. Daniela Riitano               Zegenwerp                44.99 9506092      43.54           
 58. Emmy Linssen                  ZON/S&S                  44.81 9600590      43.93           
 59. Nathalja Wiersma              DAW-Finenzo              43.38 9603336      44.35           
 60. Amy Bosch                     Z.V. Tiamat              46.63 9604450      44.36           
 61. Elena Peeters                 DAW-Finenzo              42.95 9603690      45.00           
 62. Nora Chrif                    MZ&PC                    48.56 9501002      45.72           
 63. Shirley Thijssen              ROB                      53.65 9601550      47.35 FJ 1      
 64. Shanna van Gelooven           MZ&PC                       NT 9605444      47.35 FJ 2      
 65. Maud Gijpmans                 ROB                      50.32 9505896      49.84           
AFGE Eline van der Plas            Hellas-Glana             37.40 9500866                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            31.37 9501239      30.32 A         
  2. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          30.21 9501403      30.60 A         
  3. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV      32.22 9500769      31.08 A         
  4. Stan Snijders                 RZL                      31.17 9500485      31.32 A         
  5. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV      31.32 9601459      31.73 A         
  6. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            32.54 9501941      31.79 A         
  7. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo              32.44 9501389      31.89 B         
  8. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV      32.98 9600427      32.99 B         
  9. Melvin Prins                  MNC Dordrecht            34.43 9500201      34.01 B         
 10. Diederick Groeneveld          BZV                      38.32 9502123      34.14 B         
 11. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV      34.70 9601007      34.32 B         
 12. Peter Rietveld                TRB-RES                  33.95 9601081      34.35 B         
 13. Casper van den Broek          RZL                      36.19 9500071      34.36 R         
 14. Joeri Kerkhoff                NIMO                     37.10 9501689      34.86 R         
 15. Dylan Notten                  ZC Valkenburg            36.45 9500099      35.60           
 16. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht            35.20 9500401      35.65           
 17. Felix Geenen                  DAW-Finenzo              38.68 9501085      35.72           
 18. Rick Hoekstra                 TRB-RES                  36.40 9501437      35.85           
 19. Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo              37.32 9501747      35.86           
 20. Richie van Empel              Zegenwerp                38.55 9603631      36.22           
 21. Bart Gubbels                  TRB-RES                  37.48 9602015      36.98           
 22. Marc Tromp                    Eiffel Swimmers PSV      39.60 9502151      37.09           
 23. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                  37.44 9600629      39.45           
 24. Pepijn Jorink                 DAW-Finenzo              43.08 9502575      40.05           
 25. Martijn Weinberg              NIMO                     40.80 9600955      40.14           
 26. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard       45.52 9500765      40.51           
 27. Kiowa Kamaansing              NIMO                        NT 9506352      41.81           
 28. Rowin Meuffels                DAW-Finenzo              41.24 9603325      42.32           
 29. Jasper Falk                   DAW-Finenzo              42.92 9502785      42.37           
 30. Bobby Visser                  Zegenwerp                43.48 9601437      42.93           
 31. Joren den Boer                BZV                      49.26 9601463      45.10           
 32. Willem Kleinendorst           BZV                      45.90 9602443      46.57           
 33. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana                NT 9505409      46.97           
 34. Robin van Zijl                BZV                      49.02 9601869      47.24           
 35. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                  45.48 9504825      48.90           
 36. Martijn Falk                  DAW-Finenzo              48.90 9601457      49.00           
 37. Jeroen Cichon                 ROB                      53.93 9601779      49.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Meisjes, 50m vlinderslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            30.24 9300698      29.73 A         
  2. Renée Roks                    SBC2000                  30.87 9303844      31.02 A         
  3. Danique Agterberg             Hellas-Glana             30.70 9401054      31.29 A         
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg            31.95 9300162      31.31 A         
  5. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg            31.90 9401316      31.38 A         
  6. Sophie Sollie                 Zeester Meerval          31.56 9400140      31.51 A         
  7. Ela Hutten                    SBC2000                  31.12 9300354      31.69 B         
  8. Daniëlle de Groot             DAW-Finenzo              33.34 9303868      31.82 B         
  9. Nelly Velthuijs               Njord                    32.09 9404028      31.89 B         
 10. Vera Weinberg                 NIMO                     32.02 9302144      32.21 B         
 11. Svenja Zonneveld              RZ                       32.25 9301096      32.24 B         
 12. Jamie Schepers                ZC Valkenburg            32.95 9300894      32.28 B         
 13. Sharona Mlcoch                DAW-Finenzo              31.45 9406178      32.30 R         
 14. Ilona Remmel                  ZON/S&S                  31.61 9302198      32.35 R         
 15. Dashney Verweij               TRB-RES                  33.18 9403916      32.94           
 16. Melissa Meijer                NIMO                     32.77 9304374      32.95           
 17. Cyril Landstra                Zeester Meerval          32.75 9305722      32.98           
 18. Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV      32.17 9302484      33.05           
 19. Selena van Cruchten           RZ                       33.86 9401608      33.16           
 20. Estrella Wierikx              ZPCNumansdorp            31.43 9402712      33.33           
 21. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius              32.17 9306160      33.37           
 22. Femke van der Linde           MNC Dordrecht            33.76 9403068      33.42           
 23. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend          34.27 9402788      33.48           
 24. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp                34.26 9403308      33.61           
 25. Lisa Koster                   DAW-Finenzo              34.65 9401682      33.73           
 26. Karin Bongers                 RZL                      34.46 9303800      33.78           
 27. Denise Austen                 RZ                       34.54 9303778      33.80           
 28. Suzan van Boxtel              TRB-RES                  32.90 9402578      33.84           
 29. Michelle Meusen               RZL                      34.88 9400852      34.15           
 30. Kim Loeffen                   SG Tritium               34.00 9403432      34.22           
 31. Emma Verhoeven                Zegenwerp                33.40 9303326      34.34           
 32. Marit Meijers                 SBC2000                  35.88 9302406      34.54           
 33. Nienke Bouman                 Z.V. Tiamat              35.21 9302964      34.58           
 34. Bo Peeters                    NIMO                     33.07 9306564      34.59           
 35. Saskia de Haard               Luctor et Emergo         34.70 9401972      34.82           
 36. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran     36.58 9304942      34.83           
 36. Manon van Leuven              Z.V. Tiamat              35.41 9302954      34.83           
 38. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        34.31 9405270      34.97 FJ 1      
 39. Sophie Cleuren                HZPC                     34.29 9300158      34.97 FJ 2      
 40. Petra Schuivens               SG Tritium               34.44 9305036      35.13           
 41. Linda Dehing                  RZ                       36.01 9400022      35.26           
 42. Linda van Ool                 Tempo Valkenswaard       34.58 9304982      35.39           
 43. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)        36.95 9406418      35.44           
 44. Pascalle Rovers               TRB-RES                  35.44 9301064      35.69           
 45. Sanne Kerkhoff                NIMO                     36.12 9305530      35.71           
 46. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  37.24 9303332      35.73           
 47. Marscha Rasenberg             O.Z. & P.C. De Waran     35.49 9301018      35.77           
 48. Francesca van Dongen          MNC Dordrecht            35.80 9402982      35.94           
 49. Anouk de Vaal                 MNC Dordrecht            35.90 9306062      35.98           
 49. Arja den Boer                 BZV                      36.42 9405634      35.98           
 51. Mandy Stoop                   Z&PV Nuenen              35.77 9304294      36.10           
 52. Maaike Knops                  RZL                      35.70 9404018      36.15           
 53. Janneke Mollen                Z.V. Tiamat              35.39 9401388      36.26           
 54. Charessa Feider               SG Tritium               37.86 9404340      36.45           
 55. Munirah Braaf                 Hellas-Glana             38.97 9305322      36.51           
 56. Marit van Nunen               Z.V. Tiamat              37.16 9402782      36.58           
 57. Anouk Kuijlaars               MNC Dordrecht            37.22 9401700      36.92           
 58. Shauny Feider                 SG Tritium               37.22 9305940      37.16           
 59. Roxane Wilms                  Hellas-Glana             35.53 9305946      37.22           
 60. Nicole Peeters                SBC2000                  38.02 9303842      37.23           
 61. Hanneke van der Steen         Zegenwerp                37.29 9302280      37.34           
 62. Elske Eikholt                 SG Tritium               36.65 9305032      37.51           
 63. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda      37.64 9305334      37.98           
 64. Tessa Visser                  Zegenwerp                36.98 9306452      38.18           
 65. Anouk van den Boorn           Kimbria                  38.51 9403902      38.21           
 66. Ankie Meusen                  RZL                      39.13 9302180      38.45           
 67. Ilse van Niekerk              DAW-Finenzo              40.40 9406180      38.70           
 68. Maud Rutjens                  HZPC                     38.69 9305632      38.98           
 69. Rylana Slaghuis               NIMO                     39.91 9401286      39.16           
 70. Carlijn Jaspers               NIMO                     39.01 9405798      39.42           
 71. Monica Sanchez                DAW-Finenzo              37.55 9406182      39.58           
 72. Charlotte Bex                 Hellas-Glana             39.89 9306214      39.99           
 73. Lisa Sturme                   ROB                      39.75 9300756      40.55           
 74. Ruth Vogel                    De Roersoppers           38.89 9302922      40.57           
 75. Joyce Janssen                 ROB                      43.74 9404482      40.77           
 76. Vicky Simons                  HZPC                     39.01 9404932      41.13           
 77. Jamilla Franssen              ZON/S&S                  41.43 9404872      41.39           
 78. Simone Vroemen                MZ&PC                    45.25 9405794      41.74           
 79. Annebeth Trepels              Njord                    41.51 9403184      42.71           
 80. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                  41.70 9403984      42.91           
 81. Tessa Lenoire                 NIMO                     42.43 9305226      43.08           
 82. Anne van der Aalst            Z.V. Tiamat              42.60 9401390      44.72           
 83. Sietske van Zijl              BZV                      44.33 9403232      44.92           
 84. Annik Delissen                RZ                       50.38 9404672      45.13           
 85. Rayna Maassen                 ROB                      42.49 9304084      46.86           
 86. Jenneke Schouwenberg          ROB                      46.11 9406326      49.06           
 87. Joy Gijpmans                  ROB                         NT 9406826      49.16           
 88. Priscilla Brouwer de          NIMO                     59.15 9307448      56.32           
 DIS Dieuwertje Jorink             DAW-Finenzo              32.97 9302306                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Kelly Mekes                   TRB-RES                  34.50 9402724      36.14           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
NG.Z Daisy Molenaar                DAW-Finenzo              37.28 9306808                      
AFGE Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV      31.92 9307612                      
AFGE Wilma Verhoeven               Njord                    31.20 9304610                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV      27.19 9302125      27.51 A         
  2. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              28.05 9302135      28.08 A         
  3. Simon Edenburg                Luctor et Emergo         28.19 9301567      28.45 A         
  4. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo              29.47 9400507      28.74 A         
  5. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval          29.25 9400445      28.83 A         
  5. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)            29.01 9300627      28.83 A         
  7. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana             30.29 9401657      28.89 B         
  8. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana             29.52 9400593      29.06 B         
  9. Joey Stokx                    DAW-Finenzo              28.96 9301251      29.26 B         
 10. Lester Snackers               ZC Valkenburg            30.99 9400947      29.54 B         
 11. Robin Borger                  Brunssum                 29.95 9305183      29.62 B         
 12. Stan Tummers                  Hellas-Glana             29.29 9400649      29.68 B         
 13. Joeri Prins                   MNC Dordrecht            29.89 9302037      29.79 R         
 14. Tom van de Putte              MNC Dordrecht            31.16 9402625      29.93 R         
 15. Mike ter Horst                NVA/HHC                  30.93 9402785      30.21           
 16. Alex Catsburg                 MNC Dordrecht            30.46 9404753      30.27           
 17. Mitchell Verburg              Eiffel Swimmers PSV      33.60 9400277      30.56           
 18. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  29.81 9304385      30.64           
 18. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen              32.22 9302695      30.64           
 20. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht            29.75 9301157      30.69           
 21. Marcel Schouten               Rapido '82               31.34 9300653      30.80           
 22. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          30.16 9300269      31.01           
 23. Ramon Wassenberg              RZ                       32.48 9300715      31.14           
 24. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            30.82 9403779      31.30           
 25. Rick Hesen                    HZPC                     31.70 9300601      31.38           
 26. Mart de Boer                  DAW-Finenzo              31.66 9303589      31.68           
 27. Steven Uijl                   Luctor et Emergo         33.32 9304075      31.70           
 28. Thomas Rietveld               TRB-RES                  31.91 9401803      31.91           
 29. Maurice Zelis                 RZ                       32.29 9401031      32.19           
 30. Ken Boonen                    RZL                      33.42 9401481      32.98           
 31. Stijn Schoone                 Z.V. Tiamat              33.27 9305625      33.11           
 32. Marco van der Aalst           Z.V. Tiamat              33.03 9302217      33.44           
 33. Jesse Meijer                  Zaanstad (SG)            34.59 9403633      33.47           
 34. Jim Ketelings                 RZ                       33.69 9403901      33.64           
 35. Stein Menting                 Z.V. Tiamat              32.99 9404289      33.71           
 36. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard       35.34 9302669      33.90           
 37. Vincent Schram                DAW-Finenzo              34.77 9402041      34.06           
 38. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran     36.03 9305227      34.07           
 39. Bjorge Janssen                TRB-RES                  33.41 9302171      34.28           
 40. Marc Advocaat                 MNC Dordrecht            34.62 9402603      34.45           
 41. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  38.37 9306693      34.67           
 42. Haiko Sleumer                 Zegenwerp                35.64 9304251      35.24           
 43. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard       38.39 9302667      35.55           
 44. Jeffrey Duif                  BZV                      37.16 9401365      35.80           
 45. Cas Biekmann                  Njord                    37.32 9306751      35.94           
 46. Glenn Smit                    DAW-Finenzo              36.96 9401599      37.35           
 47. Pedro Nemeth                  Brunssum                 40.09 9401575      38.07           
 48. Koen van der Heijden          Z.V. Tiamat              39.66 9400887      38.57           
 49. Camiel Smeets                 NIMO                     39.40 9400911      39.07           
 50. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)        39.43 9404217      39.14           
 51. Tim Sonnemans                 RZL                      43.93 9403017      39.40           
 DIS Jeroen Criens                 RZL                      47.11 9403019      49.33           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                       Dames, 50m rugslag                Meisjes Senioren 1 en 2
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV      30.66 9102428      31.92 A         
  2. Judith van Meijel             HZPC                     31.85 9102076      32.65 A         
  3. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen              31.82 9103880      32.83 A         
  4. Maureen Muyen                 ZON/S&S                  31.84 9102874      33.29 A         
  5. Inge Arts                     Zeester Meerval          32.71 9203076      33.33 A         
  6. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo              33.80 9206406      33.41 A         
  7. Mara Pfeffer                  NIMO                     33.92 9105478      33.59 B         
  8. Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas     34.21 9100238      34.20 B         
  9. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda      33.34 9100118      34.25 B FJ 1    
 10. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend          32.94 9202772      34.25 B FJ 2    
 11. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg            34.83 9201052      34.37 B         
 12. Chantal Willems               SG Tritium               32.78 9105482      34.43 B         
 13. Mieke Goeyenbier              WVZ                      33.42 9105244      34.83 R         
 14. Kelsey Onderdijk              Luctor et Emergo         34.52 9102340      35.09 R         
 15. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV      36.79 9107994      35.29           
 16. Eva Martens                   Hellas-Glana             36.09 9206966      35.45           
 17. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     34.70 9105162      35.48           
 18. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo              34.26 9103666      35.61           
 19. Anke Snijkers                 NIMO                     34.95 9201638      35.84           
 20. Fanny Robbertsen              NIMO                     34.83 9102622      36.11           
 21. Ingrid van Horen              HZPC                     34.73 9204060      36.42           
 22. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            36.28 9101602      36.50           
 23. Maureen Udes                  WZ&PC Purmerend          35.44 9103128      36.62           
 24. Claudia Giezenaar             RZ                       36.00 9101022      36.70           
 25. Elise Wijnker                 Hellas-Glana             36.86 9103534      36.73           
 26. Solé van Leenen               MNC Dordrecht            35.18 9104354      37.00           
 27. Mirte Tummers                 Hellas-Glana             35.74 9201790      37.24           
 28. Chloé Rutzerveld              NIMO                     37.70 9203450      37.29           
 29. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen              39.00 9204346      37.30           
 30. Brieneke Valstar              ZV Westland Dijkglas     36.94 9106866      37.34           
 31. Jenny van de Borgh            De Roersoppers              NT 9108218      37.51           
 32. Rosa Schot                    DAW-Finenzo              38.48 9207500      37.72           
 33. Jesse Heijmans                Z.V. Tiamat              37.20 9204432      37.84           
 34. Evelien Schwillens            MZ&PC                    37.21 9201602      37.96           
 35. Kitty Schiphorst Preuper      SBC2000                  35.21 9102752      38.02           
 36. Naomi Feider                  SG Tritium               35.64 9107956      38.14           
 37. Jolien van Golde              ZC Valkenburg            39.05 9204200      38.26           
 38. Gemma Schiphorst Preuper      SBC2000                  36.78 9203328      38.42           
 39. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo              33.29 9103324      38.44           
 40. Denise Mooijman               ZV Westland Dijkglas     36.09 9104678      38.50           
 41. Rianne Koopman                DAW-Finenzo              38.33 9101728      38.54           
 42. Majke Van Bommel              RZL                         NT 9207738      38.79           
 43. Michelle Peels                Tempo Valkenswaard       40.78 9106276      38.87           
 44. Chantal Gielens               De Roersoppers           38.38 9101014      38.96           
 45. Sanne Bruggink                SBC2000                  35.18 9200330      39.26           
 46. Bente van Gennep              SBC2000                  38.57 9200590      39.28           
 47. Mirja van Doesburg            Tempo Valkenswaard       38.61 9100746      39.59           
 48. Nicolette Emmerik, van        Hellas-Glana             38.32 9100880      40.14           
 49. Ilse Masseling                HZPC                     38.90 9202124      40.15           
 50. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen              40.41 9103882      40.25           
 51. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers           42.75 9102490      42.47           
 52. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran     42.43 9107998      43.02           
 53. Lia van der Linden            MOSA~regio               39.60 9205030      43.17           
 54. Suzan Suskens                 De Roersoppers           42.00 9201718      43.42           
 55. Carlijn van der Wegen         O.Z. & P.C. De Waran     45.36 9206674      43.94           
 56. Kirsten Langen                NIMO                     47.82 9108228      46.57           
 DIS Stephanie Engels              Hellas-Glana                NT 9200516      43.97           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Rinske Hutten                 SBC2000                  36.76 9101402                      
AFGE Katja Bougrimova              MNC Dordrecht            33.14 9104488                      
AFGE Michelle Hacking              NIMO                     38.94 9107646                      
AFGE Eveline Wouters               Njord                    34.18 9104934                      
AFGE Anne van Vroonhoven           Eiffel Swimmers PSV      36.68 9204124                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Jongens, 50m rugslag                  Jongens Jeugd 1 en 2
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     28.62 9102825      28.73 A         
  2. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg            29.34 9200333      28.93 A         
  3. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV      28.95 9103947      29.14 A         
  4. Dean Coert                    ZC Valkenburg            29.61 9100393      29.48 A         
  5. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            29.19 9202505      29.74 A         
  6. Thom de Boer                  DAW-Finenzo              31.76 9100181      30.10 A         
  7. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht            30.07 9201661      30.26 B         
  8. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      31.66 9202675      30.62 B         
  9. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        30.51 9200249      30.85 B FJ 1    
 10. René van Wallenburg           Luctor et Emergo         31.54 9204413      30.85 B FJ 2    
 11. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg            32.13 9103425      30.86 B         
 12. Ralph van Megen               HZPC                     31.84 9201613      31.05 B         
 13. Willem Jongen                 De Roersoppers           30.86 9103401      31.06 R         
 14. Bryan Mannaart                WVZ                      30.76 9101533      31.35 R         
 15. Alain Dassen                  Hellas-Glana             30.84 9203459      31.53           
 16. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran     33.76 9203237      31.54           
 17. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen              32.28 9202217      31.60           
 18. Jelle van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran     32.97 9103661      31.70           
 19. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo              31.44 9105607      31.75           
 20. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      33.01 9201621      31.82           
 21. Rik Bakker                    TRB-RES                  31.00 9104625      31.85           
 22. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  32.36 9100577      31.97           
 23. Jeroen Custers                Kimbria                  32.36 9106319      32.29           
 24. Jeffrey Spaltman              DAW-Finenzo              32.71 9204037      32.50           
 25. Patrick Lemmens               Brunssum                 32.03 9106101      32.61           
 26. Martijn Groeneveld            ZV Westland Dijkglas     32.64 9105959      32.79           
 27. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat              32.55 9101133      32.96 FJ 1      
 28. Jeroen Rongen                 Z.V. Tiamat              32.85 9101933      32.96 FJ 2      
 29. Martyn Slaghuis               NIMO                     33.51 9103035      33.12           
 30. Jory Niemark                  ZON/S&S                  32.55 9204409      33.22           
 31. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard       33.34 9204813      33.28           
 32. Tim Jacobs                    HZPC                     34.44 9201825      33.47           
 33. Paul van den Driest           Luctor et Emergo         33.16 9200283      33.50           
 34. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              32.38 9100573      33.70           
 35. Tim Greven                    MZ&PC                    33.98 9202373      33.74           
 36. Enzo Diependaal               TRB-RES                  35.92 9206691      33.87 FJ 1      
 37. Stefan Teley                  RZL                      35.94 9107153      33.87 FJ 2      
 38. Mathijs Meijers               De Roersoppers           33.22 9103403      33.88           
 39. Jelle Blok                    WVZ                      31.84 9205179      33.91           
 40. Thijs Villevoye               NIMO                     34.24 9106589      34.01           
 41. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             34.61 9206767      34.24           
 42. Ruud Bex                      RZL                      42.49 9204133      34.51           
 43. Dennis Creemers               De Roersoppers           34.68 9202243      34.56           
 44. Thijs van der Sterren         ZEPS                     33.82 9102207      35.10           
 45. Pim Sollie                    Zeester Meerval          35.44 9201233      35.22           
 46. Lars Steekelenburg            Van Vliet Barracuda      34.47 9102199      35.26           
 47. Oskar Bles                    SBC2000                  36.05 9100153      35.32           
 48. Ruud Scheepers                Njord                    35.67 9203411      35.47           
 49. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius              34.94 9206069      35.64           
 50. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)        33.74 9106975      36.12           
 51. Scott van't Land              NIMO                     36.36 9205043      36.55           
 52. Daan Koudijs                  TRB-RES                  36.70 9204721      36.62           
 53. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard       37.15 9102731      36.64 FJ 1      
 54. Armenak Hairabetian           MNC Dordrecht            36.93 9105531      36.64 FJ 2      
 55. Dick Duisters                 RZL                         NT 9107427      37.07           
 56. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran     34.02 9104211      37.12           
 57. Kevin van den Bekerom         HZPC                     38.28 9200057      37.62           
 58. Jaap Verest                   Tempo Valkenswaard       38.36 9106399      38.04           
 59. Rick van Ool                  Tempo Valkenswaard       37.08 9106489      38.11           
 60. Joop van der Linden           MOSA~regio               37.05 9104839      39.18           
 61. Kars Oomen                    SBC2000                  36.38 9202945      39.26           
AFGE Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana             32.21 9203053                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen              32.07 8701930      32.10 A         
  2. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         32.71 8803696      32.35 A         
  3. Katinka van Vastenhoven       NVA/HHC                  31.31 8402500      32.76 A         
  4. Linda Schellekens             Neptunus'58              34.17 8803854      33.65 A         
  5. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard       32.74 8702096      33.76 A         
  6. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht            32.70 8803650      33.98 A         
  7. Melissa Geilen                ZON/S&S                  34.73 9001128      34.07 B         
  8. Alice Janssen                 HZPC                     34.69 8902012      34.40 B         
  9. Lydia Colijn                  NIMO                     33.68 8600718      34.74 B         
 10. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard       34.86 9004754      34.79 B FJ 1    
 11. Ilvy van Grimbergen           RZL                      34.43 8805442      34.79 B FJ 2    
 12. Kathinka Vertommen            Kimbria                  33.97 8201712      35.11 B         
 13. Bonnie Ubachs                 Brunssum                 35.11 8704896      35.16 R         
 14. Linda Custers                 HZPC                     35.49 8600738      35.34 R         
 15. Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV      36.26 8700196      35.39           
 16. Debbie Hesen                  HZPC                     35.14 8601528      35.96           
 17. Susanne Laumer                De Roersoppers           36.16 9005380      35.99           
 18. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo              34.06 8903352      36.07           
 19. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)        36.84 9004068      36.25           
 20. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  35.70 8701024      36.65           
 21. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)        36.72 8805550      36.96           
 22. Danique Ubags                 ZON/S&S                  37.13 9003780      37.10           
 23. Monique Pronk                 WVZ                      36.13 8803528      37.21           
 24. Saskia Coolen                 RZL                      36.86 8805440      37.42           
 25. Marieke Verbeek               DAW-Finenzo              37.32 8904272      37.44           
 26. Laura van der Aalst           ZON/S&S                  37.64 9000006      37.50           
 27. Alana Miles                   KZ&PC                    39.60 8001626      37.81           
 28. Renske Venner                 RZL                      38.32 9008012      37.90           
 29. Jolijn van Osta               Z.V. Tiamat              39.56 8903156      38.15           
 30. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend          36.24 8604394      38.23           
 31. Eveline Mestrom               RZL                      35.00 8806342      38.46           
 32. Nelleke Boelhouwer            WVZ                      37.32 9000346      38.62           
 33. Silvy Collin                  Hellas-Glana             36.86 8900802      38.74           
 34. Riekje Elema                  ZV Westland Dijkglas     37.77 9007096      38.89           
 35. Hanny Evers                   Z.V. Tiamat              37.82 8400670      38.93           
 36. Linda Maas                    MOSA~regio               38.37 9002440      38.98           
 37. Miranda Bouten                RZL                      37.35 8600490      39.20           
 38. Kirsten van der Steen         MNC Dordrecht            35.36 8101420      39.23           
 39. Elke Euwes                    HZPC                     39.85 8801236      39.54           
 40. Meidrie Lensen                Hellas-Glana             39.63 9002302      39.55           
 41. Simone Stapels                Van Vliet Barracuda      37.22 8903942      39.57           
 42. Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen              38.00 9006018      39.59           
 43. Sandra Schellekens            Neptunus'58              37.74 8503416      39.70           
 44. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius                 NT 8503934      40.26           
 45. Dianne Nien                   RZ                       39.29 7100452      40.39           
 46. Jannie Janssen                HZPC                     40.00 8902022      40.77           
 47. Kelly van Grimbergen          RZL                      43.16 9008016      41.34           
 48. Saskia Winters                Z.V. Tiamat              39.12 8806102      41.51           
 49. Monique Huizing               Z&PV Nuenen              40.73 8401090      41.58           
 50. Charlotte Jaspers             ROB                      43.36 8805830      43.00           
 51. Inge Snijkers                 NIMO                     43.56 9008112      43.05           
 52. Anouk Bloem                   MOSA~regio               42.03 9007908      43.06           
 53. Indra Swerts                  MZ&PC                    41.42 9005896      43.88           
 54. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius              46.20 8604528      44.64           
 55. Ashley de Vos                 ZEPS                     50.80 8705882      48.96           
AFGE Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran     33.29 9002894                      
AFGE Sabine Lina                   Van Vliet Barracuda      33.26 8902680                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                       Heren, 50m rugslag                         Heren Senioren
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter Smeets                 WVZ                      26.94 8402093      27.70 A         
  2. Alan Smeets                   Hellas-Glana             27.96 8402089      28.19 A         
  3. Davy Verreussel               Hellas-Glana             27.51 8903341      28.26 A         
  4. Ruud van Bommel               RZL                      27.65 8905181      28.63 A         
  5. Martijn Smeets                WVZ                      27.75 8101555      28.72 A         
  6. Sander Smeets                 WVZ                      27.61 8402091      29.11 A         
  7. Tom van der Sterren           ZEPS                     28.28 8502495      29.18 B         
  8. Wouter Breton                 DAW-Finenzo              28.14 8900461      29.19 B         
  9. Sven Jaeger                   Hellas-Glana             28.09 8301021      29.28 B         
 10. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            30.00 8901553      29.40 B         
 11. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo         28.82 9004875      29.63 B         
 12. Charles Potin                 Luctor et Emergo         30.44 8301701      29.75 ? FJ 1    
 13. Niek de Ridder                Luctor et Emergo         30.66 8802819      29.75 ? FJ 2    
 14. Rutger van Oosterhout         Eiffel Swimmers PSV      29.18 9002179      29.79 R         
 15. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht            29.20 8900737      30.00           
 16. Stefan Groeneweg              KZV de Lansingh          30.19 8901039      30.01 FJ 1      
 17. Terrence Olaria               ZC Valkenburg            29.97 8602249      30.01 FJ 2      
 18. Mike Stoffer                  WVZ                      28.44 8903041      30.02           
 19. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht            29.77 9000533      30.13           
 20. Martijn Rongen                Z.V. Tiamat              29.76 8705073      30.27           
 21. Matthijs Dekker               Zaanstad (SG)            29.60 9000621      30.35           
 22. Peter Crijns                  RZL                      28.42 8800673      30.45           
 23. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          29.82 9002147      30.59           
 24. Richard Hubers                De Roersoppers           29.30 8501129      30.64           
 25. Arjan Assink                  WVZ                      31.14 8600069      30.72           
 26. Harm Rozenga                  WVZ                      29.94 8902685      30.74           
 27. Toby Aarnoutse                Luctor et Emergo         29.74 8900007      31.07           
 28. Dennis Overhage               Eiffel Swimmers PSV      30.73 9002223      31.09 FJ 1      
 29. Robin van Gulik               TRB-RES                  30.80 9001061      31.09 FJ 2      
 30. Mark Gorissen                 KZ&PC                    31.34 8600973      31.12           
 31. Huub Vijverberg               ZV Westland Dijkglas     30.87 8201877      31.22           
 32. Pieter de Heer                Hellas-Glana             31.13 8901141      31.31           
 33. Thomas Kersten                WVZ                      30.86 9001515      31.57           
 34. Sander van den Berg           NIMO                     31.48 8700211      31.61           
 35. Patrick Creemers              RZ                       30.77 9000579      31.68           
 36. Mark van Enckevort            HZPC                     31.66 9000797      31.84           
 37. Lars Rongen                   Z.V. Tiamat              31.96 8902635      31.94           
 38. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            29.95 8800937      31.98           
 39. Bart Beemster                 WZ&PC Purmerend          29.82 8700153      32.00           
 40. Theo Vlaardingerbroek         ZV Westland Dijkglas     32.00 7901307      32.03           
 41. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     32.44 8900033      32.07           
 41. Niels van Dalen               RZL                      31.88 8906237      32.07           
 43. Math Smeets                   NIMO                     31.70 8704153      32.11           
 44. Alex Goeyenbier               WVZ                      30.81 8704509      32.18           
 45. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend          29.16 8700155      32.25           
 46. Charel Thewissen              Hellas-Glana             31.42 9005591      32.28           
 47. Christian Scholtes            WVZ                      30.87 8902775      32.29           
 48. Stijn Agten                   RZL                      31.26 8700037      32.55           
 49. Freddie Geerlings             NIMO                     31.62 7900379      32.57           
 50. Dennis Stegerhütte            KZ&PC                    35.50 8604397      32.68           
 51. Rian Visser                   DAW-Finenzo              35.36 9007141      32.70           
 52. Erik Vijverberg               ZV Westland Dijkglas     32.41 8803603      32.80           
 53. Erik Willems                  ZV Westland Dijkglas     31.11 8503011      32.86           
 53. Markus van Rest               ZV Westland Dijkglas     31.19 7701197      32.86           
 55. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            32.36 8801099      32.88           
 56. Jeroen van Tricht             Zv Aquarius              33.00 8904613      33.05           
 57. Mark Herps                    Tempo Valkenswaard       32.59 8701333      33.08           
 58. Martijn Heinsbroek            WVZ                      35.39 8901165      33.10           
 59. Huibrecht Vlaardingerbroek    ZV Westland Dijkglas     33.63 8302245      33.39           
 60. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana             34.13 8905665      33.41           
 61. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        31.45 8800887      33.54           
 62. Roger Pouls                   De Roersoppers           30.05 8702653      33.81           
 63. Gertjan Winten                MZ&PC                    33.76 8803881      33.82           
 64. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)        31.78 9000653      33.89           
 65. Jeroen van Erve               TRB-RES                  32.02 9005917      33.97           
 66. Jelle Dijkmans                Z.V. Tiamat              33.80 8900705      34.26           
 67. Kevin Kuijpers                Njord                    34.03 9006751      34.28           
 68. Martijn de Lepper             BZV                      31.67 8000921      34.35           
 69. Martin Teley                  RZL                      33.56 8906059      34.36           
 70. Bart Coolen                   RZL                      33.73 8603865      34.48           
 71. Daan van Erp                  TRB-RES                  32.65 8903833      34.50           
 72. Roel v.d. Kleij               Neptunus'58              32.58 9001571      34.76           
 73. Pim Donkers                   O.Z. & P.C. De Waran     32.73 8700765      35.02           
 74. Karel Bol                     DAW-Finenzo              33.60 8700327      35.04           
 75. Sander Slaghuis               NIMO                     35.85 8805305      35.06           
 76. Ralph de Bie                  Zeester Meerval          31.64 8700243      35.07           
 77. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)        35.66 8805005      35.34           
 78. Lars Wouters                  WVZ                      32.50 8703889      35.35           
 79. Peter Mertens                 MZ&PC                    35.59 8501725      35.76           
 80. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen              35.57 8804219      36.10           
 81. Gerard Hoedjes                DAW-Finenzo                 NT 8701363      36.17           
 82. Timo Tabak                    RZL                      34.98 8201697      36.20           
 83. Egbert-Jan Plas               Z.V. Tiamat              34.69 8502021      36.22           
 84. Bart Verdoorn                 Zv Aquarius              35.30 8906397      36.58           
 85. Mark van Melick               RZL                         NT 8503671      37.00           
 86. Joeri Koolen                  Tempo Valkenswaard       38.72 8705095      37.64           
 87. Rick Hellenbrand              NIMO                     36.55 8901173      37.65           
 88. Tom Derks                     ROB                      37.10 8804753      38.11           
 89. Karsten Meijers               ZC Valkenburg            40.27 9004959      41.18           
 90. Roy Lahou                     MZ&PC                    43.46 8906483      43.40           
 DIS Frank Hovenier                Neptunus'58              33.20 8503239      33.30           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.Z Marcel Eikelenboom            ZV Westland Dijkglas     32.12 7200259                      
AFGE Rico Nemeth                   Brunssum                 29.44 9004455                      
AFGE Bart Gorissen                 KZ&PC                    36.50 8300755                      
AFGE Paul Weijers                  ZPCNumansdorp            30.09 8603475                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                    Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:21.76 9502326    1:21.68 A         
  2. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo       1:22.29 9601258    1:22.45 A         
  3. Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV    1:22.39 9500430    1:22.80 A         
  4. Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)          1:23.65 9501132    1:24.04 A         
  5. Irene Teufer                  DAW-Finenzo            1:23.55 9602340    1:24.95 A         
  6. Jona Pisters                  NIMO                   1:27.51 9501784    1:26.14 ? FJ 1    
  7. Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV    1:24.49 9501372    1:26.14 ? FJ 2    
  8. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:24.90 9504730    1:26.27 B         
  9. Davina van Perge              DAW-Finenzo            1:24.57 9503786    1:26.63 B         
 10. Lisanne Jente                 Brunssum               1:29.37 9600788    1:27.04 B         
 11. Kim Smulders                  TRB-RES                1:25.48 9501248    1:27.22 B         
 12. Danae Remmel                  ZON/S&S                1:28.64 9600588    1:27.26 B         
 13. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:28.15 9602806    1:27.44 R         
 14. Jaimy Mous                    Njord                  1:26.06 9602576    1:27.52 R         
 15. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo            1:27.30 9502900    1:27.53           
 16. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo            1:24.76 9501582    1:27.62           
 17. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:28.72 9502764    1:27.70           
 18. Marit Visscher                DAW-Finenzo            1:25.73 9600004    1:28.06           
 19. Emmely Toonen                 SG Tritium             1:32.95 9603374    1:28.32           
 20. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV    1:26.43 9500754    1:28.71           
 21. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo            1:30.73 9601518    1:29.08           
 22. Laura Stokx                   DAW-Finenzo            1:30.30 9601510    1:29.51           
 23. Indy Diependaal               TRB-RES                1:28.73 9504976    1:29.86           
 24. Emy Liebregts                 Njord                  1:29.71 9505020    1:29.98           
 25. Femke van Hest                TRB-RES                1:34.69 9604294    1:31.06           
 26. Mandy de Bruin                Njord                  1:33.51 9500550    1:32.22           
 27. Céline Jennes                 ZON/S&S                1:32.83 9602154    1:33.36           
 28. Esma van Vonderen             Zeester Meerval        1:34.97 9501112    1:33.81           
 29. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:32.35 9605190    1:33.87           
 30. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:33.12 9501356    1:34.07           
 31. Louise van de Meer            TRB-RES                1:31.18 9504198    1:34.28           
 32. Tess de Boer                  DAW-Finenzo            1:38.68 9601516    1:34.40           
 33. Bo Kerkhoff                   NIMO                   1:37.04 9502376    1:34.45           
 34. Jara Wassenberg               RZ                     1:34.34 9600222    1:34.48           
 35. Daniela Riitano               Zegenwerp              1:35.39 9506092    1:34.66           
 36. Jessica Hesen                 RZ                     1:33.55 9601194    1:35.26           
 37. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:30.68 9503970    1:35.66           
 38. Madelon Schellekens           TRB-RES                1:33.87 9501888    1:35.77           
 39. Nora Chrif                    MZ&PC                  1:36.14 9501002    1:36.00           
 40. Sharon Schroyen               Brunssum               1:29.03 9502536    1:36.12           
 41. Marceline de Cloe             TRB-RES                1:32.57 9602050    1:36.54           
 42. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:39.47 9605444    1:37.37           
 43. Maaike Greven                 MZ&PC                  1:38.35 9500826    1:37.75           
 44. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo            1:36.37 9501382    1:37.85           
 45. Rebecca Martens               DAW-Finenzo            1:37.41 9604352    1:38.12           
 46. Merel Jaspers                 NIMO                   1:37.31 9602544    1:38.14           
 47. Lisa Borger                   Brunssum               1:39.08 9503194    1:38.38           
 48. Marlou Jacobs                 RZL                    1:39.29 9502388    1:38.94           
 49. Nathalja Wiersma              DAW-Finenzo            1:38.35 9603336    1:39.91           
 50. Christa Schuivens             SG Tritium             1:42.36 9603730    1:39.96           
 51. Sophie Padt                   DAW-Finenzo            1:37.71 9601514    1:40.38           
 52. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo            1:42.08 9604938    1:40.87           
 53. Martine Kuijlaars             MNC Dordrecht          1:38.99 9500554    1:41.00           
 54. Naomi van Gool                MNC Dordrecht          1:41.62 9505166    1:41.17           
 55. Nienke van der Zee            Zv Aquarius            1:37.95 9605430    1:41.37           
 56. Emmy Linssen                  ZON/S&S                1:37.15 9600590    1:41.90           
 57. Shirley Thijssen              ROB                    1:50.45 9601550    1:42.99           
 58. Elena Peeters                 DAW-Finenzo            1:43.13 9603690    1:43.50           
 59. Jesse Hebben                  ROB                    1:46.62 9601552    1:43.81           
 60. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:39.37 9603098    1:44.55           
 61. Celina Austen                 RZ                     1:44.00 9602056    1:44.79           
 62. Maud Gijpmans                 ROB                    1:45.26 9505896    1:44.93           
 63. Amy Bosch                     Z.V. Tiamat            1:42.57 9604450    1:44.99           
 64. Marit van Elsas               DAW-Finenzo            1:50.25 9505406    1:46.64           
 65. Kimberley Brouwer de          NIMO                   2:01.95 9505392    1:46.96           
AFGE Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:21.09 9500866                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                    Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:13.48 9501941    1:14.18 A         
  2. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    1:19.12 9601007    1:21.40 A         
  3. Rick Hoekstra                 TRB-RES                1:21.72 9501437    1:21.46 A         
  4. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            1:19.85 9501389    1:22.91 A         
  5. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:28.54 9501239    1:24.32 A         
  6. Marc Tromp                    Eiffel Swimmers PSV    1:26.36 9502151    1:24.56 A         
  7. Stan Snijders                 RZL                    1:23.10 9500485    1:24.70 B         
  8. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV    1:22.93 9600427    1:24.84 B         
  9. Diederick Groeneveld          BZV                    1:28.22 9502123    1:25.00 B         
 10. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV    1:30.81 9500769    1:26.89 B         
 11. Felix Geenen                  DAW-Finenzo            1:26.62 9501085    1:27.56 B         
 12. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:30.46 9601459    1:29.60 B         
 13. Melvin Prins                  MNC Dordrecht          1:29.93 9500201    1:30.66 R         
 14. Bart Gubbels                  TRB-RES                1:33.02 9602015    1:31.14 R         
 15. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:35.95 9601437    1:31.22           
 16. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:38.33 9500099    1:31.48           
 17. Richie van Empel              Zegenwerp              1:34.82 9603631    1:32.37           
 18. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht          1:31.82 9500401    1:33.26           
 19. Casper van den Broek          RZL                    1:34.22 9500071    1:33.50           
 20. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:39.26 9500765    1:34.29           
 21. Pepijn Jorink                 DAW-Finenzo            1:33.65 9502575    1:36.21           
 22. Peter Rietveld                TRB-RES                1:37.91 9601081    1:36.48           
 23. Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo            1:36.35 9501747    1:36.57           
 24. Kiowa Kamaansing              NIMO                   1:42.00 9506352    1:37.11           
 25. Jasper Falk                   DAW-Finenzo            1:37.40 9502785    1:38.41           
 26. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:42.96 9501689    1:38.47           
 27. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:42.03 9600629    1:40.74           
 28. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                1:41.22 9504825    1:41.10           
 29. Robin van Zijl                BZV                    1:40.38 9601869    1:41.22           
 30. Rowin Meuffels                DAW-Finenzo            1:38.28 9603325    1:43.89           
 31. Willem Kleinendorst           BZV                    1:46.14 9602443    1:47.64           
 32. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:49.68 9501403    1:48.77           
 33. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           1:39.32 9505409    1:49.28           
 34. Martijn Falk                  DAW-Finenzo            1:47.78 9601457    1:49.93           
 35. Joren den Boer                BZV                    1:53.07 9601463    1:54.99           
 36. Jeroen Cichon                 ROB                    2:02.98 9601779    2:00.87           
 DIS Martijn Weinberg              NIMO                   1:47.01 9600955    1:46.60           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                    Meisjes, 100m schoolslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV    1:15.28 9302484    1:17.13 A         
  2. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:18.09 9401316    1:18.11 A         
  3. Ilona Remmel                  ZON/S&S                1:15.52 9302198    1:18.72 A         
  4. Chantal Senden                ZC Valkenburg          1:16.03 9300698    1:19.22 A         
  5. Estrella Wierikx              ZPCNumansdorp          1:15.08 9402712    1:19.89 A         
  6. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:18.52 9305722    1:21.16 A         
  7. Ela Hutten                    SBC2000                1:21.63 9300354    1:22.28 B         
  8. Daniëlle de Groot             DAW-Finenzo            1:22.92 9303868    1:22.78 B         
  9. Kim Loeffen                   SG Tritium             1:24.10 9403432    1:23.18 B         
 10. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:24.07 9300894    1:23.26 B         
 11. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:24.00 9402788    1:23.77 B         
 12. Arja den Boer                 BZV                    1:23.21 9405634    1:23.83 B         
 13. Pascalle Rovers               TRB-RES                1:23.93 9301064    1:23.92 R         
 14. Dashney Verweij               TRB-RES                1:25.00 9403916    1:24.29 R         
 15. Melissa Meijer                NIMO                   1:20.12 9304374    1:25.18           
 16. Francesca van Dongen          MNC Dordrecht          1:24.57 9402982    1:25.51           
 17. Karin Bongers                 RZL                    1:25.52 9303800    1:25.65           
 18. Vera Weinberg                 NIMO                   1:25.51 9302144    1:25.69           
 19. Renée Roks                    SBC2000                1:26.32 9303844    1:25.76           
 20. Svenja Zonneveld              RZ                     1:21.97 9301096    1:26.00           
 21. Petra Schuivens               SG Tritium             1:26.84 9305036    1:26.64           
 22. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    1:26.92 9305334    1:27.19           
 23. Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda    1:26.58 9405434    1:27.57           
 24. Sharona Mlcoch                DAW-Finenzo            1:31.12 9406178    1:27.82           
 25. Linda Dehing                  RZ                     1:26.99 9400022    1:27.91           
 26. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:30.13 9401054    1:28.04           
 27. Maaike Knops                  RZL                    1:27.83 9404018    1:28.19 FJ 1      
 28. Ilse van Niekerk              DAW-Finenzo            1:27.28 9406180    1:28.19 FJ 2      
 29. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:28.43 9303332    1:28.21           
 30. Kelly Mekes                   TRB-RES                1:25.57 9402724    1:28.35           
 31. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:26.77 9300162    1:28.64           
 31. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:26.15 9302280    1:28.64           
 33. Suzan van Boxtel              TRB-RES                1:26.80 9402578    1:28.81           
 34. Bo Peeters                    NIMO                   1:27.19 9306564    1:28.96           
 35. Nelly Velthuijs               Njord                  1:27.74 9404028    1:29.12           
 36. Maud Rutjens                  HZPC                   1:31.76 9305632    1:29.64           
 37. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            1:26.64 9306160    1:30.23           
 38. Michelle Meusen               RZL                    1:30.31 9400852    1:30.82           
 39. Denise Austen                 RZ                     1:31.42 9303778    1:31.31           
 40. Sophie Cleuren                HZPC                   1:30.96 9300158    1:31.37           
 41. Selena van Cruchten           RZ                     1:28.18 9401608    1:31.47           
 42. Charessa Feider               SG Tritium             1:35.03 9404340    1:31.70           
 43. Ankie Meusen                  RZL                    1:30.58 9302180    1:31.85           
 44. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:31.84 9403308    1:32.38           
 45. Sanne Kerkhoff                NIMO                   1:28.14 9305530    1:32.58           
 46. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:30.56 9405270    1:32.89           
 47. Elske Eikholt                 SG Tritium             1:32.76 9305032    1:33.06           
 48. Anouk Kuijlaars               MNC Dordrecht          1:29.86 9401700    1:33.19 FJ 1      
 49. Lisa Koster                   DAW-Finenzo            1:28.10 9401682    1:33.19 FJ 2      
 50. Mandy Stoop                   Z&PV Nuenen            1:31.64 9304294    1:33.28           
 51. Manon van Leuven              Z.V. Tiamat            1:31.21 9302954    1:33.30           
 52. Dieuwertje Jorink             DAW-Finenzo            1:26.86 9302306    1:33.36           
 53. Linda van Ool                 Tempo Valkenswaard     1:34.82 9304982    1:33.40           
 54. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:32.05 9303326    1:33.50           
 55. Annebeth Trepels              Njord                  1:32.32 9403184    1:33.60           
 56. Nicole Peeters                SBC2000                1:31.58 9303842    1:33.94           
 57. Rylana Slaghuis               NIMO                   1:31.80 9401286    1:34.07           
 58. Femke van der Linde           MNC Dordrecht          1:33.51 9403068    1:34.13           
 59. Shauny Feider                 SG Tritium             1:38.71 9305940    1:34.27           
 60. Nienke Bouman                 Z.V. Tiamat            1:32.58 9302964    1:35.20 FJ 1      
 61. Anouk de Vaal                 MNC Dordrecht          1:31.87 9306062    1:35.20 FJ 2      
 62. Vicky Simons                  HZPC                   1:32.45 9404932    1:35.43           
 63. Ruth Vogel                    De Roersoppers         1:34.33 9302922    1:35.46           
 64. Saskia de Haard               Luctor et Emergo       1:33.65 9401972    1:35.94           
 65. Simone Vroemen                MZ&PC                  1:35.15 9405794    1:37.90           
 66. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                1:35.36 9403984    1:38.25           
 67. Monica Sanchez                DAW-Finenzo            1:41.32 9406182    1:38.75           
 68. Tessa Lenoire                 NIMO                   1:39.05 9305226    1:39.47           
 69. Anouk van den Boorn           Kimbria                1:37.60 9403902    1:39.73 FJ 1      
 70. Marit van Nunen               Z.V. Tiamat            1:37.13 9402782    1:39.73 FJ 2      
 71. Janneke Mollen                Z.V. Tiamat            1:34.90 9401388    1:40.18           
 72. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:40.03 9306452    1:40.89           
 73. Marit Meijers                 SBC2000                1:49.65 9302406    1:41.32           
 74. Jamilla Franssen              ZON/S&S                1:39.72 9404872    1:41.62           
 75. Lisa Sturme                   ROB                    1:39.67 9300756    1:42.78           
 76. Joyce Janssen                 ROB                    1:42.77 9404482    1:42.85           
 77. Carlijn Jaspers               NIMO                   1:40.94 9405798    1:43.96           
 78. Rayna Maassen                 ROB                    1:44.27 9304084    1:44.24           
 79. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:39.86 9406418    1:44.79           
 80. Sietske van Zijl              BZV                    1:42.69 9403232    1:45.02           
 81. Annik Delissen                RZ                     1:42.07 9404672    1:45.47           
 82. Joy Gijpmans                  ROB                    1:50.75 9406826    1:45.48           
 83. Jenneke Schouwenberg          ROB                    1:42.96 9406326    1:49.96           
 84. Charlotte Bex                 Hellas-Glana           1:46.07 9306214    1:50.76           
 85. Anne van der Aalst            Z.V. Tiamat            1:48.26 9401390    1:50.87           
 86. Priscilla Brouwer de          NIMO                   2:23.67 9307448    2:23.84           
NG.Z Daisy Molenaar                DAW-Finenzo            1:26.90 9306808                      
AFGE Marscha Rasenberg             O.Z. & P.C. De Waran   1:31.39 9301018                      
AFGE Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV    1:17.28 9307612                      
AFGE Wilma Verhoeven               Njord                  1:38.10 9304610                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                    Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Edenburg                Luctor et Emergo       1:06.50 9301567    1:09.46 A         
  2. Mart de Boer                  DAW-Finenzo            1:12.32 9303589    1:13.35 A         
  3. Tom van de Putte              MNC Dordrecht          1:14.92 9402625    1:14.53 A         
  4. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            1:13.70 9302135    1:15.38 A         
  5. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht          1:14.86 9301157    1:15.71 A         
  6. Alex Catsburg                 MNC Dordrecht          1:14.84 9404753    1:15.76 A         
  7. Ramon Wassenberg              RZ                     1:14.12 9300715    1:15.88 B         
  8. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           1:18.80 9401657    1:16.33 B FJ 1    
  9. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV    1:16.48 9302125    1:16.33 B FJ 2    
 10. Mike ter Horst                NVA/HHC                1:16.02 9402785    1:17.19 B         
 11. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo            1:18.93 9400507    1:17.53 B         
 12. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval        1:17.13 9400445    1:17.60 B         
 13. Marcel Schouten               Rapido '82             1:17.88 9300653    1:17.68 R         
 14. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:21.52 9305227    1:18.09 R         
 15. Stan Tummers                  Hellas-Glana           1:18.47 9400649    1:18.86           
 16. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)          1:19.07 9300627    1:19.01           
 17. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        1:15.92 9300269    1:19.47           
 18. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:18.57 9403779    1:19.69           
 19. Joeri Prins                   MNC Dordrecht          1:22.92 9302037    1:19.83           
 20. Steven Uijl                   Luctor et Emergo       1:19.31 9304075    1:20.25           
 21. Joey Stokx                    DAW-Finenzo            1:19.44 9301251    1:20.43           
 22. Jeffrey Duif                  BZV                    1:23.41 9401365    1:20.47           
 23. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:18.61 9400947    1:20.81           
 24. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:22.05 9304385    1:21.66           
 25. Mitchell Verburg              Eiffel Swimmers PSV    1:28.42 9400277    1:22.30           
 26. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           1:23.57 9400593    1:22.59           
 27. Robin Borger                  Brunssum               1:23.71 9305183    1:23.59           
 28. Marc Advocaat                 MNC Dordrecht          1:24.16 9402603    1:24.81           
 29. Tim Sonnemans                 RZL                    1:26.30 9403017    1:25.22           
 30. Glenn Smit                    DAW-Finenzo            1:26.62 9401599    1:25.50           
 31. Jesse Meijer                  Zaanstad (SG)          1:24.79 9403633    1:25.73           
 32. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard     1:31.47 9302669    1:26.31           
 33. Ken Boonen                    RZL                    1:26.51 9401481    1:26.99           
 34. Maurice Zelis                 RZ                     1:27.70 9401031    1:27.41 FJ 1      
 35. Thomas Rietveld               TRB-RES                1:27.58 9401803    1:27.41 FJ 2      
 36. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen            1:29.72 9302695    1:27.91           
 37. Stijn Schoone                 Z.V. Tiamat            1:29.41 9305625    1:28.17           
 38. Jim Ketelings                 RZ                     1:28.43 9403901    1:28.41           
 39. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:28.32 9306693    1:29.64           
 40. Vincent Schram                DAW-Finenzo            1:25.74 9402041    1:30.03           
 41. Camiel Smeets                 NIMO                   1:31.57 9400911    1:30.15           
 42. Marco van der Aalst           Z.V. Tiamat            1:28.43 9302217    1:31.03           
 43. Stein Menting                 Z.V. Tiamat            1:31.96 9404289    1:31.08           
 44. Bjorge Janssen                TRB-RES                1:27.03 9302171    1:31.71           
 45. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard     1:33.92 9302667    1:31.72           
 46. Koen van der Heijden          Z.V. Tiamat            1:34.04 9400887    1:34.22           
 47. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      1:35.04 9404217    1:34.94           
 48. Cas Biekmann                  Njord                  1:34.51 9306751    1:35.20           
 49. Pedro Nemeth                  Brunssum               1:32.91 9401575    1:35.53           
 50. Jeroen Criens                 RZL                    1:42.42 9403019    1:45.22           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                     Dames, 100m vrije slag              Meisjes Senioren 1 en 2
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:01.20 9203076    1:01.06 A         
  2. Mara Pfeffer                  NIMO                   1:05.36 9105478    1:01.70 A         
  3. Judith van Meijel             HZPC                   1:01.19 9102076    1:01.80 A         
  4. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo            1:00.64 9103666    1:01.90 A         
  5. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV      59.40 9107994    1:01.93 A         
  6. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:00.53 9100118    1:02.40 A         
  7. Ingrid van Horen              HZPC                   1:01.18 9204060    1:02.68 B         
  8. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo            1:03.59 9206406    1:02.83 B         
  9. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:02.16 9201052    1:03.00 B         
 10. Ploni Stuy                    DWF                    1:01.97 9105190    1:03.30 B         
 11. Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas   1:03.60 9100238    1:03.48 B         
 12. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo            1:01.25 9103324    1:04.78 B         
 13. Elise Wijnker                 Hellas-Glana           1:03.64 9103534    1:05.14 R         
 14. Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV    1:01.64 9102428    1:05.28 R         
 15. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:02.87 9202772    1:05.48           
 16. Bente van Gennep              SBC2000                1:05.09 9200590    1:05.58           
 17. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:04.87 9101602    1:06.00           
 18. Rianne Koopman                DAW-Finenzo            1:05.87 9101728    1:06.02           
 19. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          1:07.60 9204200    1:06.06           
 20. Chloé Rutzerveld              NIMO                   1:06.88 9203450    1:06.12           
 21. Kitty Schiphorst Preuper      SBC2000                1:04.39 9102752    1:06.16           
 22. Eva Martens                   Hellas-Glana           1:06.81 9206966    1:06.45           
 23. Chantal Willems               SG Tritium             1:02.51 9105482    1:06.66           
 24. Claudia Giezenaar             RZ                     1:05.34 9101022    1:06.67           
 25. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen            1:08.25 9204346    1:06.75           
 26. Kelsey Onderdijk              Luctor et Emergo       1:04.60 9102340    1:07.00           
 27. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:05.05 9105162    1:07.05           
 28. Denise Mooijman               ZV Westland Dijkglas   1:03.44 9104678    1:07.07           
 29. Maureen Udes                  WZ&PC Purmerend        1:02.72 9103128    1:07.13           
 30. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:05.23 9202860    1:07.66           
 30. Rosa Schot                    DAW-Finenzo            1:07.86 9207500    1:07.66           
 32. Fanny Robbertsen              NIMO                   1:06.95 9102622    1:07.89           
 33. Gemma Schiphorst Preuper      SBC2000                1:08.22 9203328    1:08.70           
 34. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            1:01.46 9103880    1:08.97           
 35. Naomi Feider                  SG Tritium             1:07.07 9107956    1:08.98           
 36. Maureen Muyen                 ZON/S&S                1:07.16 9102874    1:09.01           
 37. Majke Van Bommel              RZL                         NT 9207738    1:09.40           
 38. Anke Snijkers                 NIMO                   1:10.71 9201638    1:09.53           
 39. Solé van Leenen               MNC Dordrecht          1:03.70 9104354    1:09.80           
 40. Michelle Peels                Tempo Valkenswaard     1:16.34 9106276    1:11.19           
 40. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           1:07.70 9201790    1:11.19           
 42. Sanne Bruggink                SBC2000                1:06.57 9200330    1:11.97           
 43. Evelien Schwillens            MZ&PC                  1:13.39 9201602    1:12.74           
 44. Jenny van de Borgh            De Roersoppers         1:13.93 9108218    1:12.83           
 45. Brieneke Valstar              ZV Westland Dijkglas   1:10.55 9106866    1:13.09           
 46. Mirja van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:11.04 9100746    1:13.26           
 47. Jesse Heijmans                Z.V. Tiamat            1:12.94 9204432    1:13.78           
 48. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         1:15.30 9102490    1:14.10           
 49. Suzan Suskens                 De Roersoppers         1:10.53 9201718    1:14.37           
 50. Ilse Masseling                HZPC                   1:12.96 9202124    1:15.11           
 51. Nicolette Emmerik, van        Hellas-Glana           1:12.53 9100880    1:16.27           
 52. Stephanie Engels              Hellas-Glana                NT 9200516    1:16.97           
 53. Carlijn van der Wegen         O.Z. & P.C. De Waran   1:17.89 9206674    1:18.00 FJ 1      
 54. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran   1:17.29 9107998    1:18.00 FJ 2      
 55. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen            1:11.51 9103882    1:21.39           
 56. Lia van der Linden            MOSA~regio             1:20.92 9205030    1:24.83           
 57. Kirsten Langen                NIMO                   1:27.81 9108228    1:27.94           
AFGE Rinske Hutten                 SBC2000                1:15.35 9101402                      
AFGE Katja Bougrimova              MNC Dordrecht          1:02.43 9104488                      
AFGE Veerle Verhees                De Roersoppers         1:12.44 9202862                      
AFGE Michelle Hacking              NIMO                   1:06.98 9107646                      
AFGE Eveline Wouters               Njord                  1:04.43 9104934                      
AFGE Anne van Vroonhoven           Eiffel Swimmers PSV    1:08.61 9204124                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                    Jongens, 100m vrije slag                Jongens Jeugd 1 en 2
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     53.78 9102825      54.57 A         
  2. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            54.84 9202505      54.64 A         
  3. Thom de Boer                  DAW-Finenzo              54.22 9100181      55.22 A         
  4. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen              55.39 9202217      55.41 A         
  5. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV      54.52 9103947      55.54 A         
  6. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             57.74 9206767      55.97 A         
  7. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg            55.95 9200333      56.00 B         
  8. Bryan Mannaart                WVZ                      56.04 9101533      56.09 B         
  9. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      55.16 9202675      56.52 B         
  9. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              56.33 9100573      56.52 B         
 11. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo              56.92 9105607      56.68 B         
 12. Ralph van Megen               HZPC                     56.34 9201613      56.76 B         
 13. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  56.71 9100577      56.80 R         
 14. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht            58.82 9201661      56.88 R         
 15. René van Wallenburg           Luctor et Emergo         58.12 9204413      57.28           
 16. Rik Bakker                    TRB-RES                  56.82 9104625      57.30           
 17. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        56.60 9200249      57.54           
 18. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   1:00.63 9104211      57.71           
 19. Alain Dassen                  Hellas-Glana             56.92 9203459      58.07           
 19. Patrick Lemmens               Brunssum                 57.98 9106101      58.07           
 21. Martijn Groeneveld            ZV Westland Dijkglas     58.18 9105959      58.17           
 22. Jeroen Custers                Kimbria                  59.91 9106319      58.19           
 23. Willem Jongen                 De Roersoppers           58.59 9103401      58.60           
 24. Pieter Joordens               Z.V. Tiamat              58.10 9101133      58.82           
 25. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard       58.46 9204813      59.04           
 26. Jelle Blok                    WVZ                      56.31 9205179      59.12           
 27. Enzo Diependaal               TRB-RES                  59.52 9206691      59.52           
 28. Jeffrey Spaltman              DAW-Finenzo              58.50 9204037      59.72 FJ 1      
 29. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      59.56 9201621      59.72 FJ 2      
 30. Thijs Villevoye               NIMO                   1:01.69 9106589      59.92           
 31. Jelle van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   1:00.29 9103661    1:00.13           
 32. Ruud Bex                      RZL                    1:00.04 9204133    1:00.29           
 33. Pim Sollie                    Zeester Meerval        1:02.76 9201233    1:00.54           
 34. Dick Duisters                 RZL                    1:07.17 9107427    1:00.72           
 34. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg            57.01 9103425    1:00.72           
 36. Armenak Hairabetian           MNC Dordrecht          1:02.18 9105531    1:00.81           
 37. Stefan Teley                  RZL                      59.40 9107153    1:00.94           
 38. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran     59.74 9203237    1:01.04           
 39. Jory Niemark                  ZON/S&S                1:00.34 9204409    1:01.16           
 40. Dean Coert                    ZC Valkenburg            58.20 9100393    1:01.26           
 41. Ruud Scheepers                Njord                  1:00.15 9203411    1:01.32           
 42. Daan Koudijs                  TRB-RES                1:02.54 9204721    1:01.62           
 43. Tim Jacobs                    HZPC                   1:00.57 9201825    1:01.86           
 44. Jeroen Rongen                 Z.V. Tiamat            1:00.81 9101933    1:01.93           
 45. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:02.64 9106975    1:01.99           
 46. Martyn Slaghuis               NIMO                   1:02.93 9103035    1:02.68           
 47. Mathijs Meijers               De Roersoppers         1:01.81 9103403    1:02.77           
 48. Thijs van der Sterren         ZEPS                   1:00.31 9102207    1:03.66           
 49. Tim Greven                    MZ&PC                  1:06.14 9202373    1:03.87           
 50. Lars Steekelenburg            Van Vliet Barracuda    1:04.41 9102199    1:04.07           
 51. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius              59.58 9206069    1:04.20           
 52. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:05.07 9200057    1:04.72           
 53. Oskar Bles                    SBC2000                1:05.64 9100153    1:05.01           
 54. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:05.23 9202243    1:05.70           
 55. Paul van den Driest           Luctor et Emergo       1:03.49 9200283    1:06.15           
 56. Scott van't Land              NIMO                   1:06.55 9205043    1:06.31           
 57. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard     1:08.67 9102731    1:06.94           
 58. Kars Oomen                    SBC2000                1:09.67 9202945    1:08.70           
 59. Joop van der Linden           MOSA~regio             1:05.79 9104839    1:10.41           
 60. Rick van Ool                  Tempo Valkenswaard     1:09.97 9106489    1:10.48           
 61. Jaap Verest                   Tempo Valkenswaard     1:12.85 9106399    1:11.44           
AFGE Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana           1:00.27 9203053                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         59.22 8803696    1:00.42 A         
  2. Lydia Colijn                  NIMO                   1:02.30 8600718    1:01.87 A         
  3. Katinka van Vastenhoven       NVA/HHC                1:01.76 8402500    1:02.59 A         
  4. Linda Schellekens             Neptunus'58            1:02.79 8803854    1:03.06 A         
  5. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht          1:01.46 8803650    1:03.43 A         
  6. Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV    1:04.95 8700196    1:03.75 A         
  7. Kirsten van der Steen         MNC Dordrecht          1:02.33 8101420    1:04.03 B         
  8. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo            1:02.35 8903352    1:04.84 B         
  9. Melissa Geilen                ZON/S&S                1:04.89 9001128    1:05.11 B         
 10. Bonnie Ubachs                 Brunssum               1:05.41 8704896    1:05.28 B         
 11. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen            1:04.74 8701930    1:05.41 B         
 12. Linda Custers                 HZPC                   1:06.95 8600738    1:05.56 B         
 13. Alice Janssen                 HZPC                   1:04.60 8902012    1:06.04 R         
 14. Debbie Hesen                  HZPC                   1:05.13 8601528    1:06.07 R         
 15. Saskia Coolen                 RZL                    1:04.22 8805440    1:06.29           
 16. Alana Miles                   KZ&PC                  1:05.80 8001626    1:06.77           
 17. Renske Venner                 RZL                    1:04.68 9008012    1:07.06 FJ 1      
 18. Kathinka Vertommen            Kimbria                1:03.25 8201712    1:07.06 FJ 2      
 19. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:06.01 8701024    1:07.81           
 20. Danique Ubags                 ZON/S&S                1:06.71 9003780    1:08.01           
 21. Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen            1:07.88 9006018    1:08.14           
 22. Marieke Verbeek               DAW-Finenzo            1:06.82 8904272    1:08.25           
 23. Eveline Mestrom               RZL                    1:05.75 8806342    1:08.28           
 24. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard     1:06.80 8702096    1:08.42           
 25. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:06.08 8805442    1:08.62           
 26. Riekje Elema                  ZV Westland Dijkglas   1:06.52 9007096    1:09.18           
 27. Monique Pronk                 WVZ                    1:06.22 8803528    1:09.44           
 28. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius            1:10.92 8503934    1:09.80           
 29. Jolijn van Osta               Z.V. Tiamat            1:12.25 8903156    1:09.85           
 30. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend        1:07.08 8604394    1:10.22           
 31. Simone Stapels                Van Vliet Barracuda    1:05.25 8903942    1:10.56           
 32. Hanny Evers                   Z.V. Tiamat            1:08.62 8400670    1:10.58           
 33. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:07.61 8900802    1:10.60           
 34. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           1:08.95 9002302    1:10.84           
 35. Nelleke Boelhouwer            WVZ                    1:08.37 9000346    1:11.12           
 36. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)      1:11.64 9004068    1:11.39           
 37. Dianne Nien                   RZ                     1:08.99 7100452    1:11.42           
 38. Sandra Schellekens            Neptunus'58            1:07.77 8503416    1:11.88           
 39. Miranda Bouten                RZL                    1:11.57 8600490    1:11.97           
 40. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard     1:09.30 9004754    1:12.52           
 41. Kelly van Grimbergen          RZL                    1:13.70 9008016    1:12.68           
 42. Monique Huizing               Z&PV Nuenen            1:11.44 8401090    1:13.37           
 43. Jannie Janssen                HZPC                   1:12.89 8902022    1:13.84 FJ 1      
 44. Inge Snijkers                 NIMO                   1:12.14 9008112    1:13.84 FJ 2      
 45. Susanne Laumer                De Roersoppers         1:15.88 9005380    1:14.03           
 46. Elke Euwes                    HZPC                   1:12.79 8801236    1:14.39           
 47. Linda Maas                    MOSA~regio             1:10.71 9002440    1:15.44           
 48. Laura van der Aalst           ZON/S&S                1:13.07 9000006    1:15.52           
 49. Charlotte Jaspers             ROB                    1:16.96 8805830    1:17.36           
 50. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius            1:15.52 8604528    1:18.11           
 51. Saskia Winters                Z.V. Tiamat            1:14.59 8806102    1:18.75           
 52. Ashley de Vos                 ZEPS                   1:18.39 8705882    1:19.59           
 53. Anouk Bloem                   MOSA~regio             1:17.24 9007908    1:20.41           
 54. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)      1:09.08 8805550    1:22.02           
AFGE Sabine Lina                   Van Vliet Barracuda    1:02.38 8902680                      
AFGE Lotte de Winter               Z&PV Nuenen            1:13.87 9004354                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Heren, 100m vrije slag                       Heren Senioren
29-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rutger van Oosterhout         Eiffel Swimmers PSV      51.26 9002179      50.59 A         
  2. Arjan Assink                  WVZ                      53.31 8600069      53.09 A         
  3. Wouter Smeets                 WVZ                      51.04 8402093      53.20 A         
  4. Toby Aarnoutse                Luctor et Emergo         51.87 8900007      53.31 A         
  5. Martijn Smeets                WVZ                      51.68 8101555      53.37 A         
  6. Alan Smeets                   Hellas-Glana             52.65 8402089      53.63 A         
  7. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            53.32 8901553      53.79 B         
  8. Mike Stoffer                  WVZ                      52.51 8903041      53.80 B         
  8. Ruud van Bommel               RZL                      52.09 8905181      53.80 B         
 10. Davy Verreussel               Hellas-Glana             53.83 8903341      53.92 B         
 11. Terrence Olaria               ZC Valkenburg            52.92 8602249      53.94 B         
 12. Stefan Groeneweg              KZV de Lansingh          53.51 8901039      54.30 B         
 13. Niek de Ridder                Luctor et Emergo         57.14 8802819      54.36 R         
 14. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            54.73 8800937      54.51 R         
 15. Alex Goeyenbier               WVZ                      54.79 8704509      54.78           
 16. Sven Jaeger                   Hellas-Glana             55.05 8301021      55.14           
 17. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              53.64 7400937      55.63           
 18. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo         54.91 9004875      55.80 FJ 1      
 19. Tom van der Sterren           ZEPS                     55.39 8502495      55.80 FJ 2      
 20. Matthijs Dekker               Zaanstad (SG)            57.09 9000621      56.00           
 21. Peter Crijns                  RZL                      54.48 8800673      56.10           
 22. Niels van Dalen               RZL                      56.43 8906237      56.16           
 23. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht            55.25 9000533      56.34           
 24. Sander Smeets                 WVZ                      53.51 8402091      56.36           
 25. Charles Potin                 Luctor et Emergo         55.98 8301701      56.40           
 26. Thomas Kersten                WVZ                      56.50 9001515      56.78           
 27. Martijn Heinsbroek            WVZ                      54.48 8901165      56.84           
 28. Martijn Rongen                Z.V. Tiamat              55.82 8705073      56.94           
 29. Stijn Agten                   RZL                      56.89 8700037      57.07           
 30. Mark van Enckevort            HZPC                     58.23 9000797      57.23           
 31. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht            56.07 8900737      57.40           
 32. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          55.32 9002147      57.56           
 33. Wouter Breton                 DAW-Finenzo              56.53 8900461      57.59           
 34. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            57.28 8801099      57.72           
 34. Dennis Overhage               Eiffel Swimmers PSV      55.78 9002223      57.72           
 36. Rian Visser                   DAW-Finenzo              58.00 9007141      57.73           
 37. Patrick Creemers              RZ                       57.37 9000579      57.86           
 38. Pieter de Heer                Hellas-Glana             57.48 8901141      57.96 FJ 1      
 39. Martin Teley                  RZL                      57.59 8906059      57.96 FJ 2      
 40. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          55.26 8703351      58.13           
 41. Freddie Geerlings             NIMO                     59.02 7900379      58.31           
 42. Bart Beemster                 WZ&PC Purmerend          56.18 8700153      58.38           
 43. Huibrecht Vlaardingerbroek    ZV Westland Dijkglas     58.00 8302245      58.42           
 44. Lars Rongen                   Z.V. Tiamat              55.94 8902635      58.49           
 45. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend          55.39 8700155      58.62           
 46. Roel v.d. Kleij               Neptunus'58              55.72 9001571      58.66           
 47. Mark Gorissen                 KZ&PC                    58.64 8600973      58.70           
 48. Charel Thewissen              Hellas-Glana             56.52 9005591      58.71           
 49. Huub Vijverberg               ZV Westland Dijkglas     58.68 8201877      58.78 FJ 1      
 50. Sander van den Berg           NIMO                     59.17 8700211      58.78 FJ 2      
 51. Erik Willems                  ZV Westland Dijkglas     58.39 8503011      58.84           
 52. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)        57.70 9000653      59.05           
 53. Erik Vijverberg               ZV Westland Dijkglas     57.70 8803603      59.42           
 54. Robin van Gulik               TRB-RES                  57.39 9001061      59.47           
 55. Richard Hubers                De Roersoppers           56.90 8501129      59.53           
 56. Ralph de Bie                  Zeester Meerval          57.89 8700243      59.85           
 56. Mark Mannaart                 WVZ                    1:00.03 8802295      59.85           
 58. Sander Slaghuis               NIMO                   1:02.38 8805305      59.92           
 59. Dennis Stegerhütte            KZ&PC                    59.50 8604397    1:00.14           
 60. Daan van Erp                  TRB-RES                  59.18 8903833    1:00.21           
 61. Christian Scholtes            WVZ                      57.45 8902775    1:00.45           
 62. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:00.41 8900033    1:00.66           
 63. Jeroen van Tricht             Zv Aquarius            1:00.89 8904613    1:00.78           
 64. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:00.58 8905665    1:00.94           
 65. Math Smeets                   NIMO                     59.78 8704153    1:01.16           
 66. Jeroen van Erve               TRB-RES                1:00.72 9005917    1:01.22           
 67. Kevin Kuijpers                Njord                    58.58 9006751    1:01.23           
 68. Theo Vlaardingerbroek         ZV Westland Dijkglas   1:00.00 7901307    1:01.32           
 69. Roger Pouls                   De Roersoppers           59.79 8702653    1:01.38           
 70. Timo Tabak                    RZL                    1:00.02 8201697    1:01.41           
 71. Harm Rozenga                  WVZ                      59.83 8902685    1:01.92           
 72. Markus van Rest               ZV Westland Dijkglas     58.26 7701197    1:02.16           
 73. Marcel Eikelenboom            ZV Westland Dijkglas     59.44 7200259    1:02.54           
 73. Jelle Dijkmans                Z.V. Tiamat            1:00.56 8900705    1:02.54           
 75. Karel Bol                     DAW-Finenzo              58.17 8700327    1:02.65           
 76. Gertjan Winten                MZ&PC                  1:02.18 8803881    1:02.68           
 77. Wijnand van Dijke             WVZ                    1:01.36 8600655    1:03.47           
 78. Mark Herps                    Tempo Valkenswaard     1:01.83 8701333    1:04.38           
 79. Frank Hovenier                Neptunus'58            1:02.86 8503239    1:04.51           
 80. Bart Coolen                   RZL                    1:02.28 8603865    1:04.53           
 81. Pim Donkers                   O.Z. & P.C. De Waran     58.93 8700765    1:04.85           
 82. Rick Hellenbrand              NIMO                   1:03.62 8901173    1:04.97           
 83. Mark van Melick               RZL                    1:06.22 8503671    1:05.35           
 84. Peter Mertens                 MZ&PC                  1:05.35 8501725    1:05.72           
 85. Joeri Koolen                  Tempo Valkenswaard     1:07.82 8705095    1:06.15           
 86. Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen            1:04.89 8804219    1:06.30           
 87. Egbert-Jan Plas               Z.V. Tiamat            1:05.07 8502021    1:07.08           
 88. Karsten Meijers               ZC Valkenburg          1:05.42 9004959    1:07.56           
 89. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:06.06 8805005    1:07.59           
 90. Bart Verdoorn                 Zv Aquarius            1:14.40 8906397    1:08.09           
 91. Lars Wouters                  WVZ                      59.54 8703889    1:09.62           
 92. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        56.95 8800887    1:10.35           
 93. Gerard Hoedjes                DAW-Finenzo                 NT 8701363    1:10.56           
 94. Roy Lahou                     MZ&PC                  1:16.86 8906483    1:15.68           
 95. Tom Derks                     ROB                    1:15.90 8804753    1:16.88           
NG.Z Yaus Lekatompessy             Luctor et Emergo       1:06.49 8702039                      
AFGE Rico Nemeth                   Brunssum                 58.34 9004455                      
AFGE Bart Gorissen                 KZ&PC                  1:01.00 8300755                      
AFGE Paul Weijers                  ZPCNumansdorp            56.74 8603475                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to MZ&PC