23e International Friendship Swimmeet Maastricht
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 30. Jongens, 100m rugslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 31. Meisjes, 100m rugslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 32. Jongens, 100m rugslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 33. Dames, 100m vlinderslag, Finale, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 34. Jongens, 100m vlinderslag, Finale, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 35. Dames, 100m vlinderslag, Finale, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vlinderslag, Finale, Heren Senioren
Nr. 37. Meisjes, 50m vlinderslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 38. Jongens, 50m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 39. Meisjes, 50m vlinderslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 40. Jongens, 50m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 41. Dames, 50m rugslag, Finale, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 42. Jongens, 50m rugslag, Finale, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 43. Dames, 50m rugslag, Finale, Dames Senioren Open    Nr. 44. Heren, 50m rugslag, Finale, Heren Senioren
Nr. 45. Meisjes, 100m schoolslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 46. Jongens, 100m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 47. Meisjes, 100m schoolslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 48. Jongens, 100m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 49. Dames, 100m vrije slag, Finale, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 50. Jongens, 100m vrije slag, Finale, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 51. Dames, 100m vrije slag, Finale, Dames Senioren Open    Nr. 52. Heren, 100m vrije slag, Finale, Heren Senioren
Nr. 53. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en jonger    Nr. 54. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en jonger
Nr. 55. Dames, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 56. Heren, 4 x 50m vrije slag, Heren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Marceline de Cloe             TRB-RES                1:14.13 9602050    1:09.80           
  2. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV    1:13.30 9500754    1:11.46           
  3. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo            1:16.02 9501582    1:12.35           
  4. Jona Pisters                  NIMO                   1:13.74 9501784    1:13.16           
  5. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo       1:16.16 9601258    1:14.73           
  6. Davina van Perge              DAW-Finenzo            1:16.70 9503786    1:16.72           
Finale B
  7. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:17.45 9502326    1:15.14           
  8. Esma van Vonderen             Zeester Meerval        1:17.74 9501112    1:15.31           
  9. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo            1:18.13 9601518    1:15.57           
 10. Lisanne Jente                 Brunssum               1:18.12 9600788    1:17.25           
 11. Louise van de Meer            TRB-RES                1:18.79 9504198    1:17.48           
 12. Irene Teufer                  DAW-Finenzo            1:18.87 9602340    1:18.53           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Jongens, 100m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:11.06 9501403    1:06.53           
  2. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV    1:08.45 9500769    1:06.86           
  3. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    1:09.52 9601007    1:09.08           
  4. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:08.35 9501941    1:09.72           
  5. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:13.22 9500099    1:12.83           
  6. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:13.18 9501239    1:13.23           
Finale B
  7. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            1:14.42 9501389    1:11.62           
  8. Stan Snijders                 RZL                    1:16.04 9500485    1:12.36           
  9. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV    1:16.68 9600427    1:14.40           
 10. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht          1:17.19 9500401    1:14.99           
 11. Rick Hoekstra                 TRB-RES                1:15.59 9501437    1:15.50           
 12. Melvin Prins                  MNC Dordrecht          1:15.09 9500201    1:15.60           
NG.Z Diederick Groeneveld          BZV                    1:14.27 9502123                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Meisjes, 100m rugslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Elizabeth Schendelaar         HPK Swimclub           1:11.48 HPKSEJ17   1:09.66           
  2. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:11.35 9305722    1:10.33           
  3. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:10.73 9300162    1:10.52 FJ 1      
  4. Ela Hutten                    SBC2000                1:13.18 9300354    1:10.52 FJ 2      
  5. Chantal Senden                ZC Valkenburg          1:13.16 9300698    1:10.52 FJ 3      
  6. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:12.82 9400140    1:13.22           
Finale B
  7. Kim Loeffen                   SG Tritium             1:14.10 9403432    1:13.04           
  8. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:13.57 9300894    1:13.20           
  9. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:14.42 9401054    1:13.57           
 10. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:13.91 9401316    1:13.93           
 11. Svenja Zonneveld              RZ                     1:14.41 9301096    1:14.50           
 12. Denise Austen                 RZ                     1:14.82 9303778    1:16.25           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 100m rugslag              Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            1:01.63 9302135    1:00.31           
  2. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)          1:04.53 9300627    1:02.19           
  3. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo            1:05.17 9400507    1:02.83           
  4. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:03.89 9304385    1:03.91           
  5. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht          1:04.75 9301157    1:04.60           
  6. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:04.71 9403779    1:07.50           
Finale B
  7. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        1:06.80 9300269    1:04.56           
  8. Stan Tummers                  Hellas-Glana           1:06.42 9400649    1:04.87           
  9. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV    1:05.87 9302125    1:05.07           
 10. Joey Stokx                    DAW-Finenzo            1:07.57 9301251    1:05.08           
 11. Marcel Schouten               Rapido '82             1:07.31 9300653    1:07.60           
 12. Joeri Prins                   MNC Dordrecht          1:07.08 9302037    1:08.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vlinderslag             Meisjes Senioren 1 en 2
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:08.04 9203076    1:07.46           
  2. Ingrid van Horen              HZPC                   1:10.35 9204060    1:08.67           
  3. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo            1:10.39 9103324    1:09.47           
  4. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV    1:11.58 9107994    1:09.76           
  5. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:10.65 9201052    1:10.43           
  6. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo            1:10.83 9103666    1:10.92           
Finale B
  7. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo            1:12.60 9206406    1:11.01           
  8. Ploni Stuy                    DWF                    1:12.44 9105190    1:12.01 FJ 1      
  9. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          1:12.82 9204200    1:12.01 FJ 2      
 10. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:15.58 9101602    1:13.83           
 11. Chantal Willems               SG Tritium             1:13.50 9105482    1:14.97           
 12. Mara Pfeffer                  NIMO                   1:16.16 9105478    1:15.65           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 100m vlinderslag               Jongens Jeugd 1 en 2
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     59.95 9102825      58.34           
  2. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:00.90 9202505      59.00           
  3. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    1:00.76 9202675    1:00.33           
  4. Ralph van Megen               HZPC                   1:03.23 9201613    1:03.07           
  5. Thom de Boer                  DAW-Finenzo            1:03.87 9100181    1:03.21           
 DIS René van Wallenburg           Luctor et Emergo       1:01.66 9204413                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Finale B
  7. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht          1:04.45 9201661    1:03.04           
  8. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV    1:04.75 9103947    1:03.44 FJ 1      
  9. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:04.08 9201621    1:03.44 FJ 2      
 10. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   1:04.26 9104211    1:03.85 FJ 1      
 11. Bryan Mannaart                WVZ                    1:05.62 9101533    1:03.85 FJ 2      
 12. Dean Coert                    ZC Valkenburg          1:04.97 9100393    1:04.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:08.52 8803696    1:07.30           
  2. Linda Schellekens             Neptunus'58            1:09.87 8803854    1:08.97           
  3. Kirsten van der Steen         MNC Dordrecht          1:11.46 8101420    1:09.02           
  4. Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV    1:10.14 8700196    1:10.85           
  5. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:10.90 8701024    1:11.12           
  6. Lydia Colijn                  NIMO                   1:12.40 8600718    1:12.77           
Finale B
  7. Linda Custers                 HZPC                   1:14.28 8600738    1:12.54           
  8. Debbie Hesen                  HZPC                   1:13.90 8601528    1:13.02           
  9. Chantal Verhoeff              SBC2000                1:14.52 7900912    1:13.66           
 10. Bonnie Ubachs                 Brunssum               1:15.59 8704896    1:13.78           
 11. Hanny Evers                   Z.V. Tiamat            1:16.42 8400670    1:15.40           
 12. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo            1:16.18 8903352    1:16.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 100m vlinderslag                      Heren Senioren
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Toby Aarnoutse                Luctor et Emergo         58.76 8900007      56.54           
  2. Sven Jaeger                   Hellas-Glana             58.11 8301021      57.01           
  3. Sander Smeets                 WVZ                    1:00.14 8402091      58.35 FJ 1      
  4. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:00.06 8901553      58.35 FJ 2      
  5. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo       1:00.26 9004875      59.45           
  6. Charles Potin                 Luctor et Emergo       1:00.00 8301701    1:00.53           
Finale B
  7. Arjan Assink                  WVZ                    1:01.39 8600069      59.00           
  8. Martijn Smeets                WVZ                    1:01.47 8101555      59.65           
  9. Stefan Groeneweg              KZV de Lansingh        1:00.85 8901039      59.81           
 10. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht          1:01.28 9000533    1:00.20           
 11. Niels van Dalen               RZL                    1:01.43 8906237    1:00.51           
 12. Alex Goeyenbier               WVZ                    1:01.16 8704509    1:00.84           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Jona Pisters                  NIMO                     32.02 9501784      30.81           
  2. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo              32.14 9501582      31.88           
  3. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo              33.99 9601518      32.12           
  4. Irene Teufer                  DAW-Finenzo              32.67 9602340      32.84           
  5. Lisanne Jente                 Brunssum                 33.03 9600788      33.13           
  6. Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)            33.97 9501132      33.61           
Finale B
  7. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              34.01 9502326      33.61           
  8. Kim Smulders                  TRB-RES                  34.14 9501248      33.65           
  9. Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV      34.58 9500430      33.69           
 10. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo              34.85 9501382      33.84           
 11. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo              34.47 9604938      33.90           
 12. Andra Dols                    Hellas-Glana             34.60 9502764      34.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          30.60 9501403      29.63           
  2. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            30.32 9501239      30.39           
  3. Stan Snijders                 RZL                      31.32 9500485      30.43           
  4. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV      31.08 9500769      30.72           
  5. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV      31.73 9601459      31.00           
  6. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            31.79 9501941      33.82           
Finale B
  7. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo              31.89 9501389      31.71           
  8. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV      32.99 9600427      32.83           
  9. Peter Rietveld                TRB-RES                  34.35 9601081      34.04           
 10. Melvin Prins                  MNC Dordrecht            34.01 9500201      34.33           
 11. Diederick Groeneveld          BZV                      34.14 9502123      34.56           
 12. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV      34.32 9601007      34.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Meisjes, 50m vlinderslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            29.73 9300698      29.19           
  2. Renée Roks                    SBC2000                  31.02 9303844      30.79           
  3. Misty Coert                   ZC Valkenburg            31.31 9300162      30.97           
  4. Sophie Sollie                 Zeester Meerval          31.51 9400140      31.01           
  5. Danique Agterberg             Hellas-Glana             31.29 9401054      31.06           
  6. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg            31.38 9401316      31.67           
Finale B
  7. Nelly Velthuijs               Njord                    31.89 9404028      31.16           
  8. Ela Hutten                    SBC2000                  31.69 9300354      31.29           
  9. Vera Weinberg                 NIMO                     32.21 9302144      31.56           
 10. Daniëlle de Groot             DAW-Finenzo              31.82 9303868      32.10           
 11. Jamie Schepers                ZC Valkenburg            32.28 9300894      32.46           
 12. Svenja Zonneveld              RZ                       32.24 9301096      32.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV      27.51 9302125      27.00           
  2. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              28.08 9302135      27.47           
  3. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)            28.83 9300627      28.02 FJ 1      
  4. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval          28.83 9400445      28.02 FJ 2      
  5. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo              28.74 9400507      28.02 FJ 3      
  6. Simon Edenburg                Luctor et Emergo         28.45 9301567      28.66           
Finale B
  7. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana             29.06 9400593      28.39           
  8. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana             28.89 9401657      28.77           
  9. Stan Tummers                  Hellas-Glana             29.68 9400649      28.87           
 10. Robin Borger                  Brunssum                 29.62 9305183      29.20           
 11. Joey Stokx                    DAW-Finenzo              29.26 9301251      29.23           
 12. Lester Snackers               ZC Valkenburg            29.54 9400947      29.56           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                       Dames, 50m rugslag                Meisjes Senioren 1 en 2
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV      31.92 9102428      30.77           
  2. Maureen Muyen                 ZON/S&S                  33.29 9102874      32.52 FJ 1      
  3. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen              32.83 9103880      32.52 FJ 2      
  4. Judith van Meijel             HZPC                     32.65 9102076      32.66           
  5. Inge Arts                     Zeester Meerval          33.33 9203076      32.82           
  6. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo              33.41 9206406      32.98           
Finale B
  7. Mara Pfeffer                  NIMO                     33.59 9105478      33.65           
  8. Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas     34.20 9100238      33.75           
  9. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend          34.25 9202772      33.83           
 10. Chantal Willems               SG Tritium               34.43 9105482      34.28 FJ 1      
 11. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg            34.37 9201052      34.28 FJ 2      
 12. Mieke Goeyenbier              WVZ                      34.83 9105244      34.66           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Jongens, 50m rugslag                  Jongens Jeugd 1 en 2
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     28.73 9102825      28.53           
  2. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg            28.93 9200333      28.75           
  3. Dean Coert                    ZC Valkenburg            29.48 9100393      29.32           
  4. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            29.74 9202505      29.34           
  5. Thom de Boer                  DAW-Finenzo              30.10 9100181      29.89           
  6. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht            30.26 9201661      30.32           
Finale B
  7. Alain Dassen                  Hellas-Glana             31.53 9203459      30.33 FJ 1      
  8. René van Wallenburg           Luctor et Emergo         30.85 9204413      30.33 FJ 2      
  9. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg            30.86 9103425      30.58           
 10. Bryan Mannaart                WVZ                      31.35 9101533      30.85           
 11. Willem Jongen                 De Roersoppers           31.06 9103401      30.98           
 12. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran     31.54 9203237      31.43           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen              32.10 8701930      31.87           
  2. Katinka van Vastenhoven       NVA/HHC                  32.76 8402500      32.08           
  3. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         32.35 8803696      32.26           
  4. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht            33.98 8803650      32.67           
  5. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard       33.76 8702096      33.38           
  6. Melissa Geilen                ZON/S&S                  34.07 9001128      33.71           
Finale B
  7. Alice Janssen                 HZPC                     34.40 8902012      33.81           
  8. Ilvy van Grimbergen           RZL                      34.79 8805442      34.70           
  9. Kathinka Vertommen            Kimbria                  35.11 8201712      35.10 FJ 1      
 10. Linda Custers                 HZPC                     35.34 8600738      35.10 FJ 2      
 11. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard       34.79 9004754      35.24           
 12. Bonnie Ubachs                 Brunssum                 35.16 8704896      38.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                       Heren, 50m rugslag                         Heren Senioren
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana             28.26 8903341      26.71           
  2. Wouter Smeets                 WVZ                      27.70 8402093      27.21           
  3. Alan Smeets                   Hellas-Glana             28.19 8402089      28.08           
  4. Sander Smeets                 WVZ                      29.11 8402091      28.35           
  5. Martijn Smeets                WVZ                      28.72 8101555      28.51           
  6. Ruud van Bommel               RZL                      28.63 8905181      28.60           
Finale B
  7. Wouter Breton                 DAW-Finenzo              29.19 8900461      28.49           
  8. Tom van der Sterren           ZEPS                     29.18 8502495      28.94           
  9. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo         29.63 9004875      29.20           
 10. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            29.40 8901553      29.44           
 11. Sven Jaeger                   Hellas-Glana             29.28 8301021      30.18           
 12. Charles Potin                 Luctor et Emergo         29.75 8301701      30.49           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                    Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo       1:22.45 9601258    1:21.29           
  2. Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV    1:22.80 9500430    1:22.06           
  3. Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)          1:24.04 9501132    1:24.28           
  4. Irene Teufer                  DAW-Finenzo            1:24.95 9602340    1:25.00           
  5. Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV    1:26.14 9501372    1:25.17           
 DIS Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:21.68 9502326                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Finale B
  7. Davina van Perge              DAW-Finenzo            1:26.63 9503786    1:25.08           
  8. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:26.27 9504730    1:25.25           
  9. Kim Smulders                  TRB-RES                1:27.22 9501248    1:25.53           
 10. Danae Remmel                  ZON/S&S                1:27.26 9600588    1:26.70           
 11. Lisanne Jente                 Brunssum               1:27.04 9600788    1:27.25           
 12. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:27.44 9602806    1:27.38           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                    Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:14.18 9501941    1:13.88           
  2. Rick Hoekstra                 TRB-RES                1:21.46 9501437    1:19.36           
  3. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    1:21.40 9601007    1:20.30           
  4. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            1:22.91 9501389    1:20.72           
  5. Marc Tromp                    Eiffel Swimmers PSV    1:24.56 9502151    1:24.53           
  6. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:24.32 9501239    1:25.29           
Finale B
  7. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV    1:24.84 9600427    1:22.20           
  8. Stan Snijders                 RZL                    1:24.70 9500485    1:25.11           
  9. Diederick Groeneveld          BZV                    1:25.00 9502123    1:25.22           
 10. Felix Geenen                  DAW-Finenzo            1:27.56 9501085    1:26.75           
 11. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:29.60 9601459    1:30.04           
 12. Melvin Prins                  MNC Dordrecht          1:30.66 9500201    1:31.68           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                    Meisjes, 100m schoolslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Estrella Wierikx              ZPCNumansdorp          1:19.89 9402712    1:15.92           
  2. Chantal Senden                ZC Valkenburg          1:19.22 9300698    1:16.56           
  3. Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV    1:17.13 9302484    1:17.18           
  4. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:18.11 9401316    1:17.76           
  5. Ilona Remmel                  ZON/S&S                1:18.72 9302198    1:19.56           
  6. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:21.16 9305722    1:22.14           
Finale B
  7. Kim Loeffen                   SG Tritium             1:23.18 9403432    1:20.91           
  8. Daniëlle de Groot             DAW-Finenzo            1:22.78 9303868    1:22.21           
  9. Ela Hutten                    SBC2000                1:22.28 9300354    1:22.41           
 10. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:23.77 9402788    1:22.89           
 11. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:23.26 9300894    1:23.72           
 12. Arja den Boer                 BZV                    1:23.83 9405634    1:24.29           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                    Jongens, 100m schoolslag             Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Simon Edenburg                Luctor et Emergo       1:09.46 9301567    1:08.31           
  2. Mart de Boer                  DAW-Finenzo            1:13.35 9303589    1:11.29           
  3. Ramon Wassenberg              RZ                     1:15.88 9300715    1:14.17 FJ 1      
  4. Tom van de Putte              MNC Dordrecht          1:14.53 9402625    1:14.17 FJ 2      
  5. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht          1:15.71 9301157    1:14.56           
  6. Alex Catsburg                 MNC Dordrecht          1:15.76 9404753    1:16.42           
Finale B
  7. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo            1:17.53 9400507    1:15.44           
  8. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV    1:16.33 9302125    1:15.97           
  9. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           1:16.33 9401657    1:16.18           
 10. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval        1:17.60 9400445    1:17.04           
 11. Mike ter Horst                NVA/HHC                1:17.19 9402785    1:17.40           
 12. Marcel Schouten               Rapido '82             1:17.68 9300653    1:18.06           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                     Dames, 100m vrije slag              Meisjes Senioren 1 en 2
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV    1:01.93 9107994      59.76           
  2. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:01.06 9203076    1:01.05 FJ 1      
  3. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo            1:01.90 9103666    1:01.05 FJ 2      
  4. Judith van Meijel             HZPC                   1:01.80 9102076    1:01.21           
  5. Mara Pfeffer                  NIMO                   1:01.70 9105478    1:01.86           
  6. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:02.40 9100118    1:02.37           
Finale B
  7. Ingrid van Horen              HZPC                   1:02.68 9204060    1:02.02           
  8. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:03.00 9201052    1:02.12           
  9. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo            1:02.83 9206406    1:02.60           
 10. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo            1:04.78 9103324    1:02.64           
 11. Ploni Stuy                    DWF                    1:03.30 9105190    1:03.03           
 12. Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas   1:03.48 9100238    1:04.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                    Jongens, 100m vrije slag                Jongens Jeugd 1 en 2
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            54.64 9202505      54.22           
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     54.57 9102825      54.36           
  3. Thom de Boer                  DAW-Finenzo              55.22 9100181      54.83           
  4. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen              55.41 9202217      55.19           
  5. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV      55.54 9103947      55.48           
  6. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana             55.97 9206767      56.29           
Finale B
  7. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      56.52 9202675      55.75           
  8. Bryan Mannaart                WVZ                      56.09 9101533      55.94           
  9. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg            56.00 9200333      56.34 FJ 1      
 10. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              56.52 9100573      56.34 FJ 2      
 11. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo              56.68 9105607      56.70           
 12. Ralph van Megen               HZPC                     56.76 9201613      57.21           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:00.42 8803696      59.58           
  2. Lydia Colijn                  NIMO                   1:01.87 8600718    1:01.60           
  3. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht          1:03.43 8803650    1:02.04           
  4. Linda Schellekens             Neptunus'58            1:03.06 8803854    1:02.28           
  5. Katinka van Vastenhoven       NVA/HHC                1:02.59 8402500    1:02.52           
  6. Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV    1:03.75 8700196    1:04.87           
Finale B
  7. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo            1:04.84 8903352    1:04.18           
  8. Bonnie Ubachs                 Brunssum               1:05.28 8704896    1:04.85           
  9. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen            1:05.41 8701930    1:04.86           
 10. Linda Custers                 HZPC                   1:05.56 8600738    1:04.93           
 11. Kirsten van der Steen         MNC Dordrecht          1:04.03 8101420    1:05.09 FJ 1      
 12. Melissa Geilen                ZON/S&S                1:05.11 9001128    1:05.09 FJ 2      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Heren, 100m vrije slag                       Heren Senioren
29-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Rutger van Oosterhout         Eiffel Swimmers PSV      50.59 9002179      50.24           
  2. Toby Aarnoutse                Luctor et Emergo         53.31 8900007      51.94           
  3. Alan Smeets                   Hellas-Glana             53.63 8402089      53.04           
  4. Arjan Assink                  WVZ                      53.09 8600069      53.22           
  5. Martijn Smeets                WVZ                      53.37 8101555      53.30           
  6. Wouter Smeets                 WVZ                      53.20 8402093      58.17           
Finale B
  7. Davy Verreussel               Hellas-Glana             53.92 8903341      52.50           
  8. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            53.79 8901553      52.57           
  9. Ruud van Bommel               RZL                      53.80 8905181      52.68           
 10. Mike Stoffer                  WVZ                      53.80 8903041      53.75           
 11. Terrence Olaria               ZC Valkenburg            53.94 8602249      54.26           
 12. Stefan Groeneweg              KZV de Lansingh          54.30 8901039      54.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag         Meisjes Jeugd 2 en jonger
29-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg                 ZC Valkenburg          2:06.00            2:07.20           
        Misty Coert, 15                            Jamie Schepers, 15
        Sanne Scheerder, 14                        Chantal Senden, 15
            33.41  2:07.20

  2. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            2:11.00            2:11.68           
        Rosanne Padt, 13                           Sharona Mlcoch, 14
        Daniëlle de Groot, 15                      Lisa Koster, 14
            34.07  2:11.68

  3. TRB-RES 1                     TRB-RES                2:12.38            2:13.91           
        Marceline de Cloe, 12                      Suzan van Boxtel, 14
        Pascalle Rovers, 15                        Kelly Mekes, 14
            33.86  2:13.91

  4. SBC2000                       SBC2000                2:16.00            2:16.03           
        Nicole Peeters, 15                         Renée Roks, 15
        Ela Hutten, 15                             Marit Meijers, 15
            35.39  2:16.03

  5. DAW-Finenzo 2                 DAW-Finenzo            2:14.00            2:16.42           
        Roxann Geenen, 12                          Irene Teufer, 12
        Davina van Perge, 13                       Brenda Zwarthoed, 12
            34.37  2:16.42

  6. Eiffel Swimmers PSV           Eiffel Swimmers PSV    2:07.20            2:18.33           
        Janine Verhaegh, 13                        Simone Soudant, 13
        Tjitske Fetter, 13                         Evelien Schat, 13
            34.95  2:18.33

  7. NIMO 1                        NIMO                   2:15.50            2:18.35           
        Jona Pisters, 13                           Vera Weinberg, 15
        Sanne Kerkhoff, 15                         Bo Peeters, 15
            34.16  2:18.35

  8. RZ                            RZ                     2:20.20            2:18.45           
        Linda Dehing, 14                           Denise Austen, 15
        Svenja Zonneveld, 15                       Selena van Cruchten, 14
            36.39  2:18.45

  9. TRB-RES 2                     TRB-RES                2:19.52            2:19.35           
        Louise van de Meer, 13                     Dashney Verweij, 14
        Indy Diependaal, 13                        Femke van Hest, 12
            35.96  2:19.35

 10. Hellas-Glana                  Hellas-Glana                NT            2:20.79           
        Andra Dols, 13                             Danique Agterberg, 14
        Maaike Sanders, 12                         Roxane Wilms, 15
            39.62  2:20.79

 11. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:24.39            2:20.85           
        Emma Verhoeven, 15                         Tamarah van der Pasch, 14
        Hanneke van der Steen, 15                  Robin Hilgerdenaar, 12
            36.36  2:20.85

 12. DAW-Finenzo 3                 DAW-Finenzo            2:19.00            2:21.94           
        Laura Stokx, 12                            Mandy Verhage, 13
        Marit Visscher, 12                         Sophie Padt, 12
            35.94  2:21.94

 13. RZL 1                         RZL                    2:20.28            2:24.22           
        Karin Bongers, 15                          Michelle Meusen, 14
        Maaike Knops, 14                           Ankie Meusen, 15
            35.38  2:24.22

 14. MNC Dordrecht                 MNC Dordrecht          2:13.31            2:24.70           
        Naomi van Gool, 13                         Anouk de Vaal, 15
        Francesca van Dongen, 14                   Martine Kuijlaars, 13
            40.04  2:24.70

 15. SG Tritium                    SG Tritium             2:27.00            2:26.16           
        Shauny Feider, 15                          Charessa Feider, 14
        Emmely Toonen, 12                          Elske Eikholt, 15
            37.05  2:26.16

 16. NIMO 2                        NIMO                   2:22.00            2:26.41           
        Kimberley Brouwer de, 13                   Bo Kerkhoff, 13
        Merel Jaspers, 12                          Rylana Slaghuis, 14
            37.82  2:26.41

 17. DAW-Finenzo 4                 DAW-Finenzo            2:24.00            2:26.43           
        Ilse van Niekerk, 14                       Tess de Boer, 12
        Maxine Alfonsi, 13                         Nathalja Wiersma, 12
            36.20  2:26.43

 18. DAW-Finenzo 5                 DAW-Finenzo            2:39.00            2:34.45           
        Marit van Elsas, 13                        Monica Sanchez, 14
        Elena Peeters, 12                          Rebecca Martens, 12
            38.07  2:34.45

 19. MZ&PC                         MZ&PC                  2:32.33            2:34.59           
        Shanna van Gelooven, 12                    Maaike Greven, 13
        Simone Vroemen, 14                         Nora Chrif, 13
            38.95  2:34.59

 20. RZ 2                          RZ                     2:29.92            2:38.00           
        Jara Wassenberg, 12                        Celina Austen, 12
        Annik Delissen, 14                         Jessica Hesen, 12
            39.92  2:38.00




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                   Jongens, 4 x 50m wisselslag      Jongens Junioren 4 en jonger
29-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            1:59.00            1:57.34           
        Jorrick Druyven, 14                        Joey Stokx, 15
        Mart de Boer, 15                           Vincent Schram, 14
            29.48  1:57.34

  2. ZC Valkenburg                 ZC Valkenburg          2:01.10            2:00.32           
        Jelle Peltzer, 14                          Arthur van Noorden, 13
        Lucas Greven, 13                           Lester Snackers, 14
            30.06  2:00.32

  3. MNC Dordrecht                 MNC Dordrecht          2:02.20            2:05.18           
        Alex Catsburg, 14                          Joeri Prins, 15
        Tom van de Putte, 14                       Marc Advocaat, 14
            32.92  2:05.18

  4. Eiffel Swimmers PSV           Eiffel Swimmers PSV    2:08.80            2:10.87           
        Maarten Brzoskowski, 13                    Stef van Zitteren, 12
        Mike van Herk, 12                          Stan Pijnenburg, 12
            32.45  2:10.87

  5. Hellas-Glana                  Hellas-Glana           2:18.39            2:12.77           
        Stan Tummers, 14                           Niels van Basten Batenburg, 14
        Pim van Basten Batenburg, 14               Niels Hoogerwerf, 13
            31.34  2:12.77

  6. RZL 1                         RZL                         NT            2:15.76           
        Ken Boonen, 14                             Stan Snijders, 13
        Tim Sonnemans, 14                          Casper van den Broek, 13
            33.67  2:15.76

  7. TRB-RES                       TRB-RES                2:15.15            2:18.36           
        Rick Hoekstra, 13                          Peter Rietveld, 12
        Bart Gubbels, 12                           Thomas Rietveld, 14
            35.16  2:18.36

  8. DAW-Finenzo 2                 DAW-Finenzo            2:15.00            2:20.08           
        Glenn Smit, 14                             Rowdy Spaltman, 13
        Sjors Lieverst, 13                         Felix Geenen, 13
            34.45  2:20.08

  9. NIMO                          NIMO                   2:33.50            2:28.48           
        Camiel Smeets, 14                          Joeri Kerkhoff, 13
        Kiowa Kamaansing, 13                       Martijn Weinberg, 12
            34.95  2:28.48

 10. BZV                           BZV                    2:42.00            2:43.88           
        Robin van Zijl, 12                         Joren den Boer, 12
        Jeffrey Duif, 14                           Willem Kleinendorst, 12
            46.02  2:43.88

 11. DAW-Finenzo 3                 DAW-Finenzo            2:29.00            2:45.58           
        Pepijn Jorink, 13                          Rowin Meuffels, 12
        Martijn Falk, 12                           Jasper Falk, 13
            40.48  2:45.58




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                    Dames, 4 x 50m vrije slag                      Senioren Open
29-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eiffel Swimmers PSV           Eiffel Swimmers PSV    1:56.30            1:53.88           
        Anne Michelle Vos, 17                      Emily Harks, 15
        Kim vd Beek, 21                            Tanja Peeters, 17
            28.15  1:53.88

  2. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            1:55.00            1:55.30           
        Chantalle van der Fluit, 16                Marianne vd Poll, 19
        Maaike Vooren, 17                          Melissa Zwaan, 17
            29.15  1:55.30

  3. HZPC 1                        HZPC                   1:56.20            1:55.73           
        Alice Janssen, 19                          Judith van Meijel, 17
        Debbie Hesen, 22                           Ingrid van Horen, 16
            29.28  1:55.73

  4. NIMO 1                        NIMO                   1:57.76            1:56.38           
        Mara Pfeffer, 17                           Melissa Meijer, 15
        Chloé Rutzerveld, 16                       Lydia Colijn, 22
            29.06  1:56.38

  5. MNC Dordrecht                 MNC Dordrecht          1:54.54            1:58.77           
        Sheri Rijnberge, 20                        Femke van der Linde, 14
        Solé van Leenen, 17                        Kirsten van der Steen, 27
            28.76  1:58.77

  6. Z&PV Nuenen                   Z&PV Nuenen            1:58.00            1:58.83           
        Mandy Stoop, 15                            Lindy Consemulder, 18
        Laura de Jong, 17                          Lieke Jager, 21
            30.74  1:58.83

  7. SG Tritium                    SG Tritium             1:57.00            1:59.39           
        Petra Schuivens, 15                        Kim Loeffen, 14
        Naomi Feider, 17                           Chantal Willems, 17
            29.74  1:59.39

  8. SBC2000                       SBC2000                2:01.45            1:59.97           
        Bente van Gennep, 16                       Kitty Schiphorst Preuper, 17
        Gemma Schiphorst Preuper, 16               Chantal Verhoeff, 29
            30.27  1:59.97

  9. RZL 1                         RZL                    1:59.95            2:00.12           
        Renske Venner, 18                          Ilvy van Grimbergen, 20
        Eveline Mestrom, 20                        Saskia Coolen, 20
            30.79  2:00.12

 10. Hellas-Glana 2                Hellas-Glana           2:02.50            2:00.29           
        Elise Wijnker, 17                          Eva Martens, 16
        Mirte Tummers, 16                          Silvy Collin, 19
            29.41  2:00.29

 11. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                1:59.00            2:00.48           
        Melissa Geilen, 18                         Danique Ubags, 18
        Ilona Remmel, 15                           Maureen Muyen, 17
            29.88  2:00.48

 12. Luctor et Emergo              Luctor et Emergo       2:02.10            2:01.02           
        Kelsey Onderdijk, 17                       Saskia de Haard, 14
        Monique de Haard, 16                       Stephanie Rombout, 20
            30.54  2:01.02

 13. Van Vliet Barracuda           Van Vliet Barracuda    2:08.00            2:03.82           
        Amber Reijm, 14                            Giulia Rolloos, 13
        Marijke Kommers, 15                        Merel Barendregt, 17
            30.84  2:03.82

 14. DAW-Finenzo 2                 DAW-Finenzo            2:02.00            2:03.92           
        Rosa Schot, 16                             Marieke Verbeek, 19
        Dieuwertje Jorink, 15                      Rianne Koopman, 17
            30.80  2:03.92

 15. HZPC 2                        HZPC                   2:10.00            2:07.58           
        Sophie Cleuren, 15                         Jannie Janssen, 19
        Ilse Masseling, 16                         Linda Custers, 22
            31.58  2:07.58

 16. De Roersoppers                De Roersoppers         2:04.00            2:09.66           
        Jenny van de Borgh, 17                     Suzan Suskens, 16
        Ruth Vogel, 15                             Sabine Klesman, 16
            31.82  2:09.66

 17. NIMO 2                        NIMO                   2:12.40            2:11.89           
        Fanny Robbertsen, 17                       Carlijn Jaspers, 14
        Inge Snijkers, 18                          Anke Snijkers, 16
            31.05  2:11.89

 18. Hellas-Glana                  Hellas-Glana           2:07.90            2:12.86           
        Nicolette Emmerik, van, 17                 Stephanie Engels, 16
        Munirah Braaf, 15                          Meidrie Lensen, 18
            33.91  2:12.86

 19. ZON/S&S 2                     ZON/S&S                2:12.50            2:13.54           
        Chidi Hennigfeld, 15                       Lisette Ramaekers, 14
        Danae Remmel, 12                           Karin van der Aalst, 13
            31.02  2:13.54

 20. RZL 2                         RZL                    2:12.61            2:14.76           
        Kelly van Grimbergen, 18                   Miranda Bouten, 22
        Marlou Jacobs, 13                          Majke Van Bommel, 16
            33.17  2:14.76




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                    Heren, 4 x 50m vrije slag                         Heren Open
29-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WVZ 1                         WVZ                    1:35.00            1:34.91           
        Wouter Smeets, 24                          Sander Smeets, 24
        Arjan Assink, 22                           Martijn Smeets, 27
            23.17  1:34.91

  2. RZL 1                         RZL                    1:38.91            1:38.62           
        Niels van Dalen, 19                        Peter Crijns, 20
        Martin Teley, 19                           Ruud van Bommel, 19
            25.50  1:38.62

  3. ZC Valkenburg                 ZC Valkenburg          1:37.50            1:38.65           
        Yvo op den Kamp, 19                        Sander van Elburg, 20
        Mitch Notten, 16                           Terrence Olaria, 22
            24.22  1:38.65

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           1:40.10            1:38.78           
        Alan Smeets, 24                            Davy Verreussel, 19
        Pieter de Heer, 19                         Sven Jaeger, 25
            24.25  1:38.78

  4. Eiffel Swimmers PSV           Eiffel Swimmers PSV    1:35.80            1:38.78           
        Sil Hoving, 17                             Dennis Overhage, 18
        Johnno Smulders, 16                        Rutger van Oosterhout, 18
            25.02  1:38.78

  6. Luctor et Emergo              Luctor et Emergo       1:38.00            1:38.90           
        Niek de Ridder, 20                         Joeri van Wallenburg, 18
        Charles Potin, 25                          Toby Aarnoutse, 19
            25.20  1:38.90

  7. WVZ 2                         WVZ                    1:38.00            1:41.80           
        Alex Goeyenbier, 21                        Martijn Heinsbroek, 19
        Mark Mannaart, 20                          Jelle Blok, 16
            24.95  1:41.80

  8. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            1:42.00            1:42.47           
        Jeffrey Spaltman, 16                       Demi de Rooij, 17
        Rian Visser, 18                            Thom de Boer, 17
            26.26  1:42.47

  9. MNC Dordrecht                 MNC Dordrecht          1:40.70            1:42.58           
        Marc Catsburg, 18                          Alwin Hillebrink, 16
        Melvin van de Meij, 15                     Martijn Dolk, 19
            25.12  1:42.58

 10. WVZ 3                         WVZ                    1:45.00            1:45.36           
        Wijnand van Dijke, 22                      Bryan Mannaart, 17
        Harm Rozenga, 19                           Thomas Kersten, 18
            26.36  1:45.36

 11. Hellas-Glana 2                Hellas-Glana           1:44.80            1:45.69           
        Bjorn de Jonge, 16                         Alain Dassen, 16
        Marc Verhaeg, 19                           Charel Thewissen, 18
            25.77  1:45.69

 12. DAW-Finenzo 2                 DAW-Finenzo            1:46.00            1:46.49           
        Wouter Breton, 19                          Ronald Hart, 30
        Karel Bol, 21                              Gerard Hoedjes, 21
            25.31  1:46.49

 13. RZL 2                         RZL                    1:47.69            1:47.55           
        Stijn Agten, 21                            Stefan Teley, 17
        Timo Tabak, 26                             Ruud Bex, 16
            26.43  1:47.55

 14. ZON/S&S                       ZON/S&S                1:47.50            1:47.66           
        Jory Niemark, 16                           Robin Ramaekers, 15
        Bjorn van de Kuit, 15                      Aaron Eisank, 17
            27.50  1:47.66

 15. TRB-RES 1                     TRB-RES                1:48.56            1:47.69           
        Daan van Erp, 19                           Rik Bakker, 17
        Enzo Diependaal, 16                        Robin van Gulik, 18
            27.62  1:47.69

 16. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          1:46.50            1:47.85 FJ 1      
        Jeroen Geurts, 20                          Jeroen Feijs, 16
        Dean Coert, 17                             Karsten Meijers, 18
            25.84  1:47.85

 17. NIMO 1                        NIMO                   1:49.00            1:47.85 FJ 2      
        Math Smeets, 21                            Sander van den Berg, 21
        Thijs Villevoye, 17                        Sander Slaghuis, 20
            26.92  1:47.85

 18. RZ                            RZ                     2:00.00            1:51.86           
        Patrick Creemers, 18                       Maurice Zelis, 14
        Jim Ketelings, 14                          Ramon Wassenberg, 15
            25.84  1:51.86

 19. De Roersoppers                De Roersoppers         1:55.55            1:52.35           
        Roger Pouls, 21                            Willem Jongen, 17
        Mathijs Meijers, 17                        Richard Hubers, 23
            27.61  1:52.35

 20. NIMO 2                        NIMO                   1:56.30            1:53.66           
        Scott van't Land, 16                       Dennis Colijn, 24
        Martyn Slaghuis, 17                        Rick Hellenbrand, 19
            28.65  1:53.66

 21. O.Z. & P.C. De Warande        O.Z. & P.C. De Waran   1:51.87            1:55.38           
        Jelle van der Ploeg, 17                    Tom Pel, 16
        Pieter Pijnenburg, 15                      Giel van Dijk, 17
            27.31  1:55.38

 22. TRB-RES 2                     TRB-RES                1:56.02            1:56.10           
        Bjorge Janssen, 15                         Daan Koudijs, 16
        Jeroen Melief, 28                          Jeroen van Erve, 18
            30.41  1:56.10

 23. MZ&PC                         MZ&PC                  2:02.36            1:59.64           
        Roy Lahou, 19                              Peter Mertens, 23
        Gertjan Winten, 20                         Tim Greven, 16
            32.83  1:59.64

 24. RZL 3                         RZL                    2:04.27            2:01.63           
        Mark van Melick, 23                        Dick Duisters, 17
        Jeroen Criens, 14                          Bart Coolen, 22
            29.32  2:01.63

 DIS HZPC                          HZPC                   1:50.00                              
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
        Mark van Enckevort, 18                     Tim Jacobs, 16
        Rick Hesen, 15                             Ralph van Megen, 16




SPLASH Meet Manager 2007Registered to MZ&PC