23e International Friendship Swimmeet Maastricht
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 3. Meisjes, 100m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 4. Jongens, 100m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 5. Dames, 100m schoolslag, Voorronde, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Voorronde, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Voorronde, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m schoolslag, Voorronde, Heren Senioren
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 14. Jongens, 50m vlinderslag, Voorronde, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 15. Dames, 50m vlinderslag, Voorronde, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 50m vlinderslag, Voorronde, Heren Senioren
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 18. Jongens, 100m vrije slag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 19. Meisjes, 100m vrije slag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 20. Jongens, 100m vrije slag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 21. Dames, 100m rugslag, Voorronde, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Voorronde, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 23. Dames, 100m rugslag, Voorronde, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 100m rugslag, Voorronde, Heren Senioren


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vlinderslag            Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  NIMO                   1:12.82 9501784    1:11.04 A         
  2. Lisanne Jente                 Brunssum               1:11.91 9600788    1:13.87 A         
  3. Irene Teufer                  DAW-Finenzo            1:11.23 9602340    1:15.76 A         
  4. Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV    1:14.84 9500430    1:17.77 A         
  5. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo            1:11.35 9501582    1:17.99 A         
  6. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo            1:21.09 9501382    1:19.02 A         
  7. Kim Smulders                  TRB-RES                1:16.80 9501248    1:19.56 B         
  8. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo            1:28.87 9604938    1:20.22 B         
  9. Sharon Schroyen               Brunssum               1:19.54 9502536    1:20.36 B         
 10. Marceline de Cloe             TRB-RES                1:20.25 9602050    1:20.53 B         
 11. Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)          1:18.86 9501132    1:20.74 B         
 12. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo       1:20.79 9601258    1:21.57 B         
 13. Bo Kerkhoff                   NIMO                   1:22.64 9502376    1:21.73 R         
 14. Eline de Haard                Luctor et Emergo       1:22.39 9601004    1:22.88 R         
 15. Mandy de Bruin                Njord                  1:20.70 9500550    1:22.94 FJ 1      
 16. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo            1:18.69 9601518    1:22.94 FJ 2      
 17. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:24.36 9502764    1:23.74           
 18. Madelon Schellekens           TRB-RES                1:25.64 9501888    1:24.99           
 19. Martine Kuijlaars             MNC Dordrecht          1:20.54 9500554    1:25.09           
 20. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:29.58 9502326    1:25.57           
 21. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:18.89 9504730    1:26.31           
 22. Jara Wassenberg               RZ                     1:26.00 9600222    1:26.64           
 23. Indy Diependaal               TRB-RES                1:31.56 9504976    1:26.71           
 24. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV    1:28.59 9500754    1:26.96           
 25. Lisa Borger                   Brunssum               1:25.29 9503194    1:27.14           
 26. Nienke van der Zee            Zv Aquarius            1:30.21 9605430    1:27.39           
 27. Esma van Vonderen             Zeester Meerval        1:24.16 9501112    1:27.53           
 28. Davina van Perge              DAW-Finenzo            1:34.41 9503786    1:27.63           
 29. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:24.85 9501356    1:28.39           
 30. Marit van Elsas               DAW-Finenzo            1:33.27 9505406    1:28.67           
 31. Femke van Hest                TRB-RES                1:50.64 9604294    1:29.33           
 32. Rebecca Martens               DAW-Finenzo            1:31.82 9604352    1:30.14           
 33. Emy Liebregts                 Njord                  1:29.50 9505020    1:30.63           
 34. Merel Jaspers                 NIMO                   1:27.36 9602544    1:30.83           
 35. Laura Stokx                   DAW-Finenzo            1:28.30 9601510    1:30.88           
 36. Judith van de Wijdeven        Njord                  1:26.12 9503820    1:31.63           
 37. Louise van de Meer            TRB-RES                1:33.40 9504198    1:31.65           
 38. Maaike Greven                 MZ&PC                  1:35.93 9500826    1:32.22           
 39. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:25.63 9603098    1:32.50           
 40. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo            1:23.97 9502900    1:32.51           
 41. Naomi van Gool                MNC Dordrecht          1:34.06 9505166    1:32.79           
 42. Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV    1:25.41 9501372    1:32.89           
 43. Celina Austen                 RZ                     1:29.98 9602056    1:33.08           
 44. Sophie Padt                   DAW-Finenzo            1:27.68 9601514    1:34.07           
 45. Marlou Jacobs                 RZL                    1:36.40 9502388    1:34.32           
 46. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:55.11 9503970    1:35.19           
 47. Danae Remmel                  ZON/S&S                1:33.50 9600588    1:36.40           
 48. Tess de Boer                  DAW-Finenzo            1:28.09 9601516    1:37.11           
 49. Nieske Janssen                NIMO                   1:41.45 9601328    1:37.30           
 50. Marit Visscher                DAW-Finenzo            1:30.31 9600004    1:37.38           
 51. Jesse Hebben                  ROB                    1:52.54 9601552    1:37.80           
 52. Céline Jennes                 ZON/S&S                1:38.84 9602154    1:39.83           
 53. Emmely Toonen                 SG Tritium             1:38.45 9603374    1:40.27           
 54. Kimberley Brouwer de          NIMO                   1:53.37 9505392    1:43.85           
 55. Nathalja Wiersma              DAW-Finenzo            1:56.15 9603336    1:47.28           
 56. Elena Peeters                 DAW-Finenzo            1:41.66 9603690    1:50.67           
 57. Maud Gijpmans                 ROB                         NT 9505896    1:54.61           
 58. Shirley Thijssen              ROB                    1:58.43 9601550    1:54.90           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:09.76 9501239    1:07.39 A         
  2. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:11.43 9501941    1:09.76 A         
  3. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV    1:09.23 9500769    1:10.19 A         
  4. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:09.00 9501403    1:10.50 A         
  5. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:11.07 9601459    1:12.21 A         
  6. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            1:15.63 9501389    1:14.10 A         
  7. Stan Snijders                 RZL                    1:15.16 9500485    1:14.84 B         
  8. Melvin Prins                  MNC Dordrecht          1:13.78 9500201    1:17.34 B         
  9. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    1:16.86 9601007    1:18.08 B         
 10. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht          1:18.54 9500401    1:19.66 B         
 11. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:25.25 9501689    1:20.60 B         
 12. Diederick Groeneveld          BZV                    1:27.83 9502123    1:21.00 B         
 13. Rick Hoekstra                 TRB-RES                1:24.42 9501437    1:21.02 R         
 14. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV    1:19.60 9600427    1:21.20 R         
 15. Casper van den Broek          RZL                    1:31.10 9500071    1:24.76           
 16. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:25.10 9500099    1:25.08           
 17. Peter Rietveld                TRB-RES                1:18.18 9601081    1:25.32           
 18. Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo            1:27.34 9501747    1:25.57           
 19. Andreas Waldus                NIMO                   1:29.64 9503581    1:26.86           
 20. Richie van Empel              Zegenwerp              1:30.06 9603631    1:27.66           
 21. Felix Geenen                  DAW-Finenzo            1:28.92 9501085    1:29.43           
 22. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:28.50 9600629    1:30.00           
 23. Pepijn Jorink                 DAW-Finenzo            1:40.20 9502575    1:33.73           
 24. Rowin Meuffels                DAW-Finenzo            1:33.18 9603325    1:37.63           
 25. Martijn Weinberg              NIMO                   1:41.01 9600955    1:38.59           
 26. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:43.95 9601437    1:39.50           
 27. Jasper Falk                   DAW-Finenzo            1:44.00 9502785    1:41.36           
 28. Kiowa Kamaansing              NIMO                        NT 9506352    1:42.73           
 29. Joren den Boer                BZV                    1:52.14 9601463    1:49.18           
 30. Martijn Falk                  DAW-Finenzo            1:51.64 9601457    1:52.00           
 31. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                2:00.72 9504825    1:54.97           
 DIS Robin van Zijl                BZV                    2:03.04 9601869                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Marc Tromp                    Eiffel Swimmers PSV    1:32.23 9502151    1:29.61           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 DIS Bart Gubbels                  TRB-RES                1:29.67 9602015    1:30.94           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Willem Kleinendorst           BZV                    1:56.03 9602443    1:50.22           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 100m vlinderslag               Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          1:04.35 9300698    1:05.41 A         
  2. Ilona Remmel                  ZON/S&S                1:09.58 9302198    1:10.31 A         
  3. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:08.26 9401316    1:10.96 A         
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:09.66 9300162    1:11.64 A         
  5. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:07.60 9400140    1:11.90 A         
  6. Daniëlle de Groot             DAW-Finenzo            1:13.13 9303868    1:11.95 A         
  7. Vera Weinberg                 NIMO                   1:10.34 9302144    1:12.12 B         
  8. Ela Hutten                    SBC2000                1:11.96 9300354    1:12.52 B         
  9. Svenja Zonneveld              RZ                     1:14.86 9301096    1:12.67 B         
 10. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:10.87 9401054    1:12.92 B         
 11. Renée Roks                    SBC2000                1:12.41 9303844    1:13.12 B         
 12. Nelly Velthuijs               Njord                  1:15.20 9404028    1:14.17 B         
 13. Estrella Wierikx              ZPCNumansdorp          1:12.87 9402712    1:14.96 R         
 14. Suzan van Boxtel              TRB-RES                1:15.64 9402578    1:15.58 R         
 15. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            1:14.50 9306160    1:16.01 FJ 1      
 16. Sharona Mlcoch                DAW-Finenzo            1:11.69 9406178    1:16.01 FJ 2      
 17. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:13.51 9305722    1:16.10           
 18. Dashney Verweij               TRB-RES                1:18.15 9403916    1:16.13           
 19. Denise Austen                 RZ                     1:14.50 9303778    1:16.82           
 20. Karin Bongers                 RZL                    1:16.26 9303800    1:16.88 FJ 1      
 21. Femke van der Linde           MNC Dordrecht          1:16.39 9403068    1:16.88 FJ 2      
 22. Kim Loeffen                   SG Tritium             1:18.58 9403432    1:16.89           
 23. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:15.47 9402788    1:18.19           
 24. Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV    1:17.34 9302484    1:18.25           
 25. Petra Schuivens               SG Tritium             1:18.54 9305036    1:18.90           
 26. Bo Peeters                    NIMO                   1:17.65 9306564    1:19.34           
 27. Michelle Meusen               RZL                    1:18.01 9400852    1:19.57           
 28. Dieuwertje Jorink             DAW-Finenzo            1:17.67 9302306    1:20.64           
 29. Linda Dehing                  RZ                     1:22.78 9400022    1:20.67           
 30. Sanne Kerkhoff                NIMO                   1:22.88 9305530    1:21.82           
 30. Pascalle Rovers               TRB-RES                1:22.60 9301064    1:21.82           
 32. Selena van Cruchten           RZ                     1:21.47 9401608    1:21.86           
 33. Marscha Rasenberg             O.Z. & P.C. De Waran   1:24.45 9301018    1:22.01           
 34. Saskia de Haard               Luctor et Emergo       1:18.36 9401972    1:22.15           
 35. Arja den Boer                 BZV                    1:33.76 9405634    1:22.27           
 36. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:24.42 9303332    1:22.57           
 37. Francesca van Dongen          MNC Dordrecht          1:21.94 9402982    1:22.94           
 38. Lisa Koster                   DAW-Finenzo            1:18.15 9401682    1:23.16           
 39. Anouk de Vaal                 MNC Dordrecht          1:23.60 9306062    1:23.20           
 40. Sophie Cleuren                HZPC                   1:24.28 9300158    1:24.02           
 41. Anouk Kuijlaars               MNC Dordrecht          1:23.76 9401700    1:24.12           
 42. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:25.64 9403308    1:24.41           
 43. Charessa Feider               SG Tritium             1:26.68 9404340    1:24.64           
 44. Marit Meijers                 SBC2000                1:30.43 9302406    1:24.76           
 45. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:22.04 9303326    1:24.96           
 46. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   1:27.52 9304942    1:25.10           
 47. Nicole Peeters                SBC2000                1:26.77 9303842    1:25.36           
 48. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:19.41 9405270    1:25.94 FJ 1      
 49. Linda van Ool                 Tempo Valkenswaard     1:19.42 9304982    1:25.94 FJ 2      
 50. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:24.85 9406418    1:26.84           
 51. Ankie Meusen                  RZL                    1:29.11 9302180    1:27.13           
 52. Shelly Hollanders             Kimbria                1:29.21 9303454    1:27.29           
 53. Maaike Knops                  RZL                    1:23.28 9404018    1:27.32           
 54. Shauny Feider                 SG Tritium             1:22.23 9305940    1:28.37           
 55. Anouk van den Boorn           Kimbria                1:29.04 9403902    1:29.30           
 56. Mandy Stoop                   Z&PV Nuenen            1:25.75 9304294    1:29.48           
 57. Maud Rutjens                  HZPC                   1:28.84 9305632    1:29.53           
 58. Roxane Wilms                  Hellas-Glana           1:22.48 9305946    1:29.57           
 59. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:28.37 9306452    1:30.48           
 60. Lieke Janssen                 NIMO                   1:34.68 9305954    1:34.12           
 61. Vicky Simons                  HZPC                   1:30.96 9404932    1:35.80           
 62. Jamilla Franssen              ZON/S&S                1:34.40 9404872    1:38.95           
 63. Charlotte Bex                 Hellas-Glana           1:33.07 9306214    1:40.17           
 64. Joyce Janssen                 ROB                    1:41.27 9404482    1:40.53           
 65. Simone Vroemen                MZ&PC                  1:41.80 9405794    1:41.45           
 66. Emma Willems                  NIMO                        NT 9301036    1:42.82           
 67. Carlijn Jaspers               NIMO                   1:34.02 9405798    1:43.86           
 68. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                1:37.13 9403984    1:44.89           
 69. Tessa Lenoire                 NIMO                        NT 9305226    1:45.84           
 70. Monica Sanchez                DAW-Finenzo            1:42.23 9406182    1:46.73           
 71. Sietske van Zijl              BZV                    1:50.14 9403232    1:52.34           
 72. Jenneke Schouwenberg          ROB                    1:54.66 9406326    1:52.83           
 73. Joy Gijpmans                  ROB                         NT 9406826    1:53.23           
 DIS Kelly Mekes                   TRB-RES                1:21.78 9402724    1:23.01           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 DIS Ilse van Niekerk              DAW-Finenzo            1:29.87 9406180    1:27.11           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Rylana Slaghuis               NIMO                   1:29.54 9401286    1:31.83           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Annik Delissen                RZ                     1:52.13 9404672    1:48.41           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Daisy Molenaar                DAW-Finenzo            1:30.33 9306808                      
AFGE Wilma Verhoeven               Njord                  1:16.23 9304610                      
AFGE Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV    1:09.00 9307612                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m vlinderslag            Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Edenburg                Luctor et Emergo       1:00.62 9301567    1:01.87 A         
  2. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV    1:00.13 9302125    1:02.00 A         
  3. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              59.78 9302135    1:02.72 A         
  4. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval        1:01.45 9400445    1:03.05 A         
  5. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           1:06.04 9401657    1:05.36 A         
  6. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           1:07.00 9400593    1:05.92 A         
  7. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:06.73 9400947    1:06.39 B         
  8. Joey Stokx                    DAW-Finenzo            1:03.40 9301251    1:06.71 B         
  9. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:06.41 9304385    1:06.80 B         
 10. Joeri Prins                   MNC Dordrecht          1:05.92 9302037    1:07.32 B         
 11. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo            1:04.06 9400507    1:07.57 B FJ 1    
 12. Mike ter Horst                NVA/HHC                1:05.25 9402785    1:07.57 B FJ 2    
 13. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)          1:04.73 9300627    1:07.82 R         
 14. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht          1:07.97 9301157    1:07.97 R         
 15. Stan Tummers                  Hellas-Glana           1:04.99 9400649    1:08.04           
 16. Marcel Schouten               Rapido '82             1:06.73 9300653    1:08.42           
 17. Alex Catsburg                 MNC Dordrecht          1:07.22 9404753    1:09.13           
 18. Robin Borger                  Brunssum               1:05.67 9305183    1:09.19           
 19. Ramon Wassenberg              RZ                     1:10.69 9300715    1:09.72           
 20. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:21.46 9403779    1:11.89           
 21. Mart de Boer                  DAW-Finenzo            1:07.58 9303589    1:12.05           
 22. Tom van de Putte              MNC Dordrecht          1:11.36 9402625    1:12.26           
 23. Steven Uijl                   Luctor et Emergo       1:12.46 9304075    1:12.83           
 24. Thomas Rietveld               TRB-RES                1:12.66 9401803    1:12.88           
 25. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen            1:10.16 9302695    1:12.97           
 26. Mitchell Verburg              Eiffel Swimmers PSV    1:16.47 9400277    1:13.49           
 27. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        1:10.96 9300269    1:13.88           
 28. Rick Hesen                    HZPC                   1:12.08 9300601    1:15.15           
 29. Maurice Zelis                 RZ                     1:13.04 9401031    1:16.18           
 30. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard     1:23.50 9302669    1:17.55           
 31. Bjorge Janssen                TRB-RES                1:16.75 9302171    1:17.71           
 32. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:19.46 9305227    1:17.79           
 33. Jim Ketelings                 RZ                     1:19.13 9403901    1:18.24           
 34. Ken Boonen                    RZL                    1:17.61 9401481    1:18.47           
 35. Jesse Meijer                  Zaanstad (SG)          1:16.53 9403633    1:18.98           
 36. Marc Advocaat                 MNC Dordrecht          1:25.45 9402603    1:19.05           
 37. Glenn Smit                    DAW-Finenzo            1:21.19 9401599    1:22.92           
 38. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard     1:33.90 9302667    1:24.30           
 39. Jeffrey Duif                  BZV                    1:22.91 9401365    1:24.79           
 40. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:22.90 9306693    1:26.64           
 41. Camiel Smeets                 NIMO                   1:33.52 9400911    1:26.71           
 42. Cas Biekmann                  Njord                  1:27.98 9306751    1:27.70           
 43. Pedro Nemeth                  Brunssum               1:34.13 9401575    1:30.13           
 44. Vincent Schram                DAW-Finenzo            1:26.27 9402041    1:30.28           
 45. Vince Weber                   NIMO                   1:27.04 9404233    1:31.51           
 46. Tim Sonnemans                 RZL                    1:37.45 9403017    1:36.13           
 46. Eric Scheijen                 Hellas-Glana           1:33.75 9405753    1:36.13           
 48. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      1:35.36 9404217    1:37.64           
 DIS Haiko Sleumer                 Zegenwerp              1:28.54 9304251    1:31.48           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Jeroen Criens                 RZL                    1:45.40 9403019    1:47.36           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m schoolslag              Meisjes Senioren 1 en 2
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:15.70 9202772    1:18.63 A         
  2. Monique de Haard              Luctor et Emergo       1:20.42 9203828    1:18.81 A         
  3. Judith van Meijel             HZPC                   1:19.60 9102076    1:20.28 A         
  4. Chloé Rutzerveld              NIMO                   1:20.96 9203450    1:20.63 A         
  5. Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV    1:17.04 9102428    1:20.64 A         
  6. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo            1:19.09 9103324    1:21.07 A         
  7. Elise Wijnker                 Hellas-Glana           1:18.94 9103534    1:21.57 B         
  8. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV    1:22.01 9107994    1:21.97 B         
  9. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:20.44 9203076    1:22.24 B         
 10. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:23.45 9201052    1:23.82 B         
 11. Ingrid van Horen              HZPC                   1:23.25 9204060    1:24.70 B         
 12. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:24.53 9101602    1:25.08 B         
 13. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      1:21.16 9201742    1:25.42 R         
 14. Fanny Robbertsen              NIMO                   1:25.07 9102622    1:25.43 R         
 15. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen            1:25.52 9204346    1:27.13           
 16. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo            1:27.98 9103666    1:27.43           
 17. Bente van Gennep              SBC2000                1:27.16 9200590    1:27.46           
 18. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          1:28.24 9204200    1:27.57           
 19. Mara Pfeffer                  NIMO                   1:29.70 9105478    1:28.16           
 20. Eva Martens                   Hellas-Glana           1:28.88 9206966    1:28.91           
 21. Eveline Wouters               Njord                  1:23.86 9104934    1:28.94           
 22. Michelle Hacking              NIMO                   1:27.98 9107646    1:29.13           
 23. Brieneke Valstar              ZV Westland Dijkglas   1:22.33 9106866    1:29.64           
 24. Suzan Suskens                 De Roersoppers         1:27.04 9201718    1:29.73           
 25. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo            1:30.02 9206406    1:29.99           
 26. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            1:25.68 9103880    1:30.00           
 27. Mieke Goeyenbier              WVZ                    1:22.60 9105244    1:30.64           
 28. Anne van Vroonhoven           Eiffel Swimmers PSV    1:30.62 9204124    1:31.42           
 29. Katja Bougrimova              MNC Dordrecht          1:25.93 9104488    1:31.82           
 30. Michelle Peels                Tempo Valkenswaard     1:31.95 9106276    1:31.83           
 31. Kitty Schiphorst Preuper      SBC2000                1:28.60 9102752    1:31.90           
 32. Solé van Leenen               MNC Dordrecht          1:21.57 9104354    1:32.22           
 33. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           1:28.27 9201790    1:32.54           
 34. Rosa Schot                    DAW-Finenzo            1:31.76 9207500    1:32.58           
 35. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:30.84 9105162    1:32.59           
 36. Anke Snijkers                 NIMO                   1:33.44 9201638    1:32.68           
 37. Linda Drenthen                RZ                     1:30.43 9100804    1:33.54           
 38. Gemma Schiphorst Preuper      SBC2000                1:33.51 9203328    1:33.56           
 39. Naomi Feider                  SG Tritium             1:28.51 9107956    1:33.80           
 40. Kelsey Onderdijk              Luctor et Emergo       1:36.70 9102340    1:33.98           
 41. Rianne Koopman                DAW-Finenzo            1:34.81 9101728    1:34.27           
 42. Majke Van Bommel              RZL                    1:35.74 9207738    1:35.02           
 43. Sanne Bruggink                SBC2000                1:34.10 9200330    1:36.08           
 44. Ilse Masseling                HZPC                   1:36.88 9202124    1:38.67           
 45. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers              NT 9102490    1:38.74           
 46. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran   1:37.38 9107998    1:38.84           
 47. Mirja van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:36.39 9100746    1:39.80           
 48. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen            1:30.72 9103882    1:40.77           
 49. Stephanie Engels              Hellas-Glana           1:42.89 9200516    1:43.76           
 50. Carlijn van der Wegen         O.Z. & P.C. De Waran   1:43.64 9206674    1:44.33           
 51. Lia van der Linden            MOSA~regio             1:45.41 9205030    1:50.21           
 52. Kirsten Langen                NIMO                   2:06.84 9108228    1:55.94           
NG.Z Maureen Udes                  WZ&PC Purmerend        1:25.36 9103128                      
AFGE Rinske Hutten                 SBC2000                1:29.29 9101402                      
AFGE Veerle Verhees                De Roersoppers         1:31.22 9202862                      
AFGE Dorien Swerts                 MZ&PC                  1:39.65 9203500                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag                Jongens Jeugd 1 en 2
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aaron Eisank                  ZON/S&S                1:04.57 9100577    1:07.03 A         
  2. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:07.98 9200249    1:10.56 A         
  3. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg          1:05.35 9103425    1:10.82 A         
  4. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:10.51 9102825    1:10.87 A         
  5. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:12.52 9201621    1:12.28 A         
  6. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    1:11.68 9202675    1:13.52 A         
  7. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            1:14.80 9105607    1:14.44 B         
  8. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:14.52 9202505    1:14.61 B         
  9. Patrick Lemmens               Brunssum               1:15.55 9106101    1:14.76 B         
 10. Thom de Boer                  DAW-Finenzo            1:15.86 9100181    1:16.10 B         
 11. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        1:13.68 9101249    1:16.15 B FJ 1    
 12. Martyn Slaghuis               NIMO                   1:16.27 9103035    1:16.15 B FJ 2    
 13. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:18.25 9203459    1:16.41 R         
 14. Stefan Teley                  RZL                    1:15.78 9107153    1:16.54 R         
 15. Bryan Mannaart                WVZ                    1:16.45 9101533    1:17.15           
 16. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen            1:12.73 9100573    1:17.21           
 17. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:16.10 9103401    1:17.29           
 18. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:14.58 9200333    1:17.50           
 19. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV    1:17.32 9103947    1:18.00           
 20. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard     1:20.76 9102731    1:18.16           
 21. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht          1:17.54 9201661    1:18.17           
 22. Armenak Hairabetian           MNC Dordrecht          1:18.60 9105531    1:18.42           
 23. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:20.15 9106975    1:18.79           
 24. Tim Jacobs                    HZPC                   1:15.20 9201825    1:18.82           
 25. René van Wallenburg           Luctor et Emergo       1:19.36 9204413    1:19.53           
 26. Tim Greven                    MZ&PC                  1:21.68 9202373    1:19.68           
 27. Jeffrey Spaltman              DAW-Finenzo            1:19.56 9204037    1:19.78           
 28. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen            1:19.53 9202217    1:20.01           
 29. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran        NT 9104211    1:20.80           
 30. Oskar Bles                    SBC2000                1:20.30 9100153    1:20.91           
 31. Jelle van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   1:22.53 9103661    1:21.10           
 32. Ralph van Megen               HZPC                   1:19.26 9201613    1:21.19           
 33. Enzo Diependaal               TRB-RES                1:16.87 9206691    1:22.08           
 34. Rik Bakker                    TRB-RES                1:23.23 9104625    1:22.64           
 35. Jeroen Custers                Kimbria                1:26.45 9106319    1:23.74           
 36. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:22.07 9202243    1:23.95           
 37. Jelle Blok                    WVZ                    1:22.70 9205179    1:23.97           
 38. Paul van den Driest           Luctor et Emergo       1:22.46 9200283    1:24.00           
 39. Pim Sollie                    Zeester Meerval        1:23.18 9201233    1:24.20           
 40. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran   1:27.29 9203237    1:25.01           
 41. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard     1:22.86 9204813    1:25.76           
 42. Ronald Waldus                 NIMO                   1:28.71 9206275    1:26.36           
 43. Rick van Ool                  Tempo Valkenswaard     1:27.62 9106489    1:26.68           
 44. Jaap Verest                   Tempo Valkenswaard     1:25.87 9106399    1:26.93           
 45. Dick Duisters                 RZL                    1:27.24 9107427    1:27.16 FJ 1      
 46. Thijs Villevoye               NIMO                   1:25.76 9106589    1:27.16 FJ 2      
 47. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius            1:23.05 9206069    1:27.74           
 48. Daan Koudijs                  TRB-RES                1:34.94 9204721    1:28.02           
 49. Thijs van der Sterren         ZEPS                   1:22.68 9102207    1:28.71           
 50. Ruud Bex                      RZL                    1:28.41 9204133    1:29.72           
 51. Ruud Scheepers                Njord                  1:28.97 9203411    1:31.84           
 52. Joop van der Linden           MOSA~regio             1:30.12 9104839    1:32.29           
 53. Kars Oomen                    SBC2000                1:44.34 9202945    1:32.35           
 54. Scott van't Land              NIMO                   1:30.14 9205043    1:33.15           
 DIS Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:19.68 9200057    1:19.01           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Jory Niemark                  ZON/S&S                1:19.85 9204409    1:19.64           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Dean Coert                    ZC Valkenburg          1:20.25 9100393    1:20.79           
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:15.77 8803696    1:19.36 A         
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:18.73 8705620    1:19.69 A         
  3. Kirsten van der Steen         MNC Dordrecht          1:17.66 8101420    1:21.50 A         
  4. Peggy Loffeld                 KZ&PC                  1:21.85 7700468    1:21.72 A         
  5. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht          1:19.16 8803650    1:22.16 A         
  6. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:22.40 8805442    1:23.28 A         
  7. Monique Pronk                 WVZ                    1:20.41 8803528    1:23.44 B         
  8. Marieke Verbeek               DAW-Finenzo            1:20.68 8904272    1:23.78 B         
  9. Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV    1:21.25 8700196    1:23.93 B         
 10. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:25.04 8701024    1:24.00 B         
 11. Linda Schellekens             Neptunus'58            1:21.81 8803854    1:24.52 B         
 12. Lydia Colijn                  NIMO                   1:24.39 8600718    1:25.26 B         
 13. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:22.25 8503908    1:25.47 R         
 14. Alice Janssen                 HZPC                   1:28.16 8902012    1:27.06 R         
 15. Alana Miles                   KZ&PC                  1:29.00 8001626    1:27.65           
 16. Melissa Geilen                ZON/S&S                1:25.98 9001128    1:28.12           
 17. Danique Ubags                 ZON/S&S                1:25.70 9003780    1:28.25           
 18. Bonnie Ubachs                 Brunssum               1:27.27 8704896    1:28.88           
 19. Renske Venner                 RZL                    1:25.95 9008012    1:29.13           
 20. Simone Stapels                Van Vliet Barracuda    1:24.63 8903942    1:29.73           
 21. Linda Maas                    MOSA~regio             1:28.95 9002440    1:29.97           
 22. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)      1:29.32 9004068    1:30.41           
 23. Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen            1:29.54 9006018    1:30.74           
 24. Nelleke Boelhouwer            WVZ                    1:25.19 9000346    1:31.41           
 25. Inge Snijkers                 NIMO                   1:34.20 9008112    1:31.92           
 26. Lotte de Winter               Z&PV Nuenen            1:23.81 9004354    1:32.13           
 27. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard     1:30.95 8702096    1:32.25 FJ 1      
 28. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend        1:31.16 8604394    1:32.25 FJ 2      
 29. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo            1:28.32 8903352    1:32.64           
 30. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:30.67 8900802    1:32.77           
 31. Kathinka Vertommen            Kimbria                1:28.52 8201712    1:33.22           
 32. Eveline Mestrom               RZL                    1:30.42 8806342    1:34.36           
 33. Saskia Coolen                 RZL                    1:33.41 8805440    1:35.20           
 34. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius            1:37.57 8503934    1:36.42           
 35. Kelly van Grimbergen          RZL                    1:35.48 9008016    1:37.58           
 36. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)      1:32.94 8805550    1:38.41           
 37. Miranda Bouten                RZL                    1:36.18 8600490    1:38.72           
 38. Monique Huizing               Z&PV Nuenen            1:33.39 8401090    1:39.02           
 39. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius            1:37.12 8604528    1:39.60           
 40. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard     1:34.78 9004754    1:39.72           
 41. Ashley de Vos                 ZEPS                   1:36.26 8705882    1:40.42           
 42. Dianne Nien                   RZ                     1:40.98 7100452    1:40.50           
 43. Sandra Schellekens            Neptunus'58            1:37.53 8503416    1:40.60           
 44. Anouk Bloem                   MOSA~regio             1:41.49 9007908    1:42.65           
 45. Charlotte Jaspers             ROB                    1:49.73 8805830    1:49.63           
AFGE Sabine Lina                   Van Vliet Barracuda    1:23.73 8902680                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m schoolslag                       Heren Senioren
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Kersten                WVZ                    1:05.75 9001515    1:06.90 A         
  2. Sven Jaeger                   Hellas-Glana           1:05.51 8301021    1:07.61 A         
  3. Niek de Ridder                Luctor et Emergo       1:11.70 8802819    1:08.94 A         
  4. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:06.90 8901553    1:09.12 A         
  5. Davy Verreussel               Hellas-Glana           1:06.13 8903341    1:09.18 A         
  6. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend        1:08.07 8703351    1:09.20 A         
  7. Ralph de Bie                  Zeester Meerval        1:07.74 8700243    1:09.87 B         
  8. Freddie Geerlings             NIMO                   1:10.18 7900379    1:09.91 B         
  9. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen            1:07.38 7400937    1:10.40 B         
 10. Charles Potin                 Luctor et Emergo       1:11.47 8301701    1:11.20 B         
 11. Dennis Stegerhütte            KZ&PC                  1:13.50 8604397    1:11.98 B         
 12. Rutger van Oosterhout         Eiffel Swimmers PSV    1:13.85 9002179    1:11.99 B         
 13. Rik Jansen                    De Roersoppers         1:12.01 8501189    1:12.69 R         
 14. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht          1:12.50 8900737    1:12.77 R         
 15. Wouter Breton                 DAW-Finenzo            1:08.43 8900461    1:12.85           
 16. Mike Stoffer                  WVZ                    1:12.16 8903041    1:13.00           
 16. Wouter Smeets                 WVZ                    1:07.36 8402093    1:13.00           
 18. Rian Visser                   DAW-Finenzo            1:14.45 9007141    1:13.07           
 19. Robin van Gulik               TRB-RES                1:12.67 9001061    1:13.18           
 20. Arjan Assink                  WVZ                    1:09.76 8600069    1:13.23           
 21. Daan van Erp                  TRB-RES                1:12.17 8903833    1:13.57           
 22. Martin Teley                  RZL                    1:14.18 8906059    1:13.61           
 23. Math Smeets                   NIMO                   1:13.13 8704153    1:13.75           
 24. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:11.39 8901141    1:13.76           
 25. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:13.16 9000653    1:14.54           
 26. Patrick Creemers              RZ                     1:12.69 9000579    1:14.64           
 27. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      1:14.89 8800887    1:14.70           
 28. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht          1:13.02 9000533    1:14.79           
 29. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo       1:14.38 9004875    1:14.92           
 30. Peter Crijns                  RZL                    1:11.04 8800673    1:14.95           
 31. Erik Willems                  ZV Westland Dijkglas   1:12.63 8503011    1:15.04           
 32. Sander Slaghuis               NIMO                   1:16.54 8805305    1:15.12           
 33. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:15.25 8900033    1:15.72           
 34. Mark van Enckevort            HZPC                   1:16.89 9000797    1:15.88           
 35. Ruud van Bommel               RZL                    1:13.74 8905181    1:15.92           
 36. Mark Mannaart                 WVZ                    1:16.86 8802295    1:16.45           
 37. Karel Bol                     DAW-Finenzo            1:13.38 8700327    1:16.70           
 38. Richard Hubers                De Roersoppers         1:14.61 8501129    1:16.96           
 39. Bart Gorissen                 KZ&PC                  1:28.00 8300755    1:17.19           
 40. Tom van der Sterren           ZEPS                   1:12.57 8502495    1:17.22           
 41. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          1:21.95 8800937    1:17.50           
 42. Alex Goeyenbier               WVZ                    1:16.34 8704509    1:17.82           
 43. Toby Aarnoutse                Luctor et Emergo       1:10.86 8900007    1:18.45           
 44. Matthijs Dekker               Zaanstad (SG)          1:20.20 9000621    1:18.57           
 45. Roel v.d. Kleij               Neptunus'58            1:17.79 9001571    1:18.70           
 46. Martijn Heinsbroek            WVZ                    1:18.69 8901165    1:18.72           
 47. Niels van Dalen               RZL                    1:17.56 8906237    1:18.98           
 48. Jeroen van Tricht             Zv Aquarius            1:19.98 8904613    1:19.00           
 49. Pim Donkers                   O.Z. & P.C. De Waran   1:12.51 8700765    1:19.10           
 50. Joeri Beetz                   Arethusa               1:18.00 7900069    1:19.12           
 51. Dennis Overhage               Eiffel Swimmers PSV    1:21.60 9002223    1:19.33           
 52. Sander van den Berg           NIMO                   1:17.29 8700211    1:20.02           
 53. Harm Rozenga                  WVZ                    1:18.72 8902685    1:20.83           
 54. Kevin Kuijpers                Njord                  1:22.51 9006751    1:21.07           
 55. Yaus Lekatompessy             Luctor et Emergo       1:19.75 8702039    1:21.24           
 56. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg          1:22.48 8801099    1:21.32           
 57. Frank Hovenier                Neptunus'58            1:20.97 8503239    1:21.51           
 58. Wijnand van Dijke             WVZ                    1:18.26 8600655    1:22.16           
 59. Joeri Koolen                  Tempo Valkenswaard     1:24.89 8705095    1:22.20           
 60. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        1:19.63 8700155    1:22.50           
 61. Gerard Hoedjes                DAW-Finenzo                 NT 8701363    1:22.80           
 62. Timo Tabak                    RZL                    1:19.44 8201697    1:23.07           
 63. Christian Scholtes            WVZ                    1:19.13 8902775    1:23.44           
 64. Mark Herps                    Tempo Valkenswaard     1:21.54 8701333    1:23.55           
 65. Bart Beemster                 WZ&PC Purmerend        1:15.54 8700153    1:23.70           
 66. Stijn Agten                   RZL                    1:19.64 8700037    1:24.28           
 67. Jeroen van Erve               TRB-RES                1:24.45 9005917    1:24.95           
 68. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:24.62 8905665    1:24.98           
 69. Bart Coolen                   RZL                    1:23.14 8603865    1:25.67           
 70. Mark van Melick               RZL                    1:26.09 8503671    1:25.92           
 71. Lars Wouters                  WVZ                    1:19.74 8703889    1:26.68           
 72. Tom Goffin                    NIMO                   1:26.36 8604457    1:26.70           
 73. Rick Hellenbrand              NIMO                   1:24.54 8901173    1:26.75           
 74. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:25.36 8805005    1:27.23           
 75. Karsten Meijers               ZC Valkenburg          1:27.35 9004959    1:37.38           
 76. Tom Derks                     ROB                    1:37.68 8804753    1:38.75           
 77. Roy Lahou                     MZ&PC                  1:39.65 8906483    1:41.44           
 DIS Bart Verdoorn                 Zv Aquarius            1:32.71 8906397    1:29.98           
        SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGE Rico Nemeth                   Brunssum               1:14.80 9004455                      
AFGE Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen            1:26.32 8804219                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag               Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo              32.54 9501582      33.81 A         
  2. Marceline de Cloe             TRB-RES                  34.41 9602050      34.64 A         
  3. Jona Pisters                  NIMO                     33.46 9501784      34.96 A         
  4. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo         35.23 9601258      35.04 A         
  5. Jaimy Mous                    Njord                    35.19 9602576      35.22 A         
  6. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              35.16 9502326      35.26 A         
  7. Judith van de Wijdeven        Njord                    33.93 9503820      35.44 B         
  8. Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV      34.43 9500430      35.45 B         
  9. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo              36.63 9601518      35.47 B         
 10. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV      34.45 9500754      35.58 B FJ 1    
 11. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        36.12 9603098      35.58 B FJ 2    
 12. Louise van de Meer            TRB-RES                  36.03 9504198      36.02 B         
 13. Esma van Vonderen             Zeester Meerval          35.39 9501112      36.05 R         
 14. Nienke van der Zee            Zv Aquarius              38.40 9605430      36.28 R         
 15. Irene Teufer                  DAW-Finenzo              35.98 9602340      36.29           
 16. Laura Stokx                   DAW-Finenzo              35.97 9601510      36.32           
 17. Lisanne Jente                 Brunssum                 36.85 9600788      36.41           
 18. Davina van Perge              DAW-Finenzo              35.57 9503786      36.58           
 19. Madelon Schellekens           TRB-RES                  37.92 9501888      36.70           
 20. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo              39.10 9604938      36.93           
 21. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo              37.57 9501382      36.94           
 22. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV      40.08 9504730      37.03           
 23. Mandy de Bruin                Njord                    37.12 9500550      37.06           
 24. Marit Visscher                DAW-Finenzo              37.61 9600004      37.29           
 25. Eline de Haard                Luctor et Emergo         37.76 9601004      37.31           
 26. Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV      38.56 9501372      37.36           
 27. Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)            36.47 9501132      37.38           
 28. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                37.44 9605190      37.57           
 29. Kimberley Brouwer de          NIMO                     36.56 9505392      37.98           
 30. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda      38.29 9502846      38.00           
 31. Martine Kuijlaars             MNC Dordrecht            37.55 9500554      38.16           
 32. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo              37.59 9502900      38.20           
 33. Karin van der Aalst           ZON/S&S                  39.52 9501356      38.31           
 34. Marit van Elsas               DAW-Finenzo              37.41 9505406      38.41           
 35. Merel Jaspers                 NIMO                     38.29 9602544      38.42           
 36. Sophie Padt                   DAW-Finenzo              39.43 9601514      38.47           
 37. Femke van Hest                TRB-RES                  40.36 9604294      38.71           
 38. Bo Kerkhoff                   NIMO                     42.00 9502376      38.85           
 39. Maaike Sanders                Hellas-Glana             40.85 9602806      39.03           
 40. Lisa Borger                   Brunssum                 39.41 9503194      39.26           
 41. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda      41.36 9500946      39.52           
 42. Andra Dols                    Hellas-Glana             42.20 9502764      39.76           
 42. Shanna van Gelooven           MZ&PC                       NT 9605444      39.76           
 44. Kim Smulders                  TRB-RES                  36.50 9501248      39.78           
 45. Emy Liebregts                 Njord                    39.51 9505020      39.79           
 46. Marlou Jacobs                 RZL                      39.37 9502388      39.86           
 46. Jessica Hesen                 RZ                       40.82 9601194      39.86           
 48. Tess de Boer                  DAW-Finenzo              41.75 9601516      39.92           
 49. Indy Diependaal               TRB-RES                  41.96 9504976      40.03           
 50. Jara Wassenberg               RZ                       40.43 9600222      40.09           
 51. Céline Jennes                 ZON/S&S                  39.87 9602154      40.29           
 52. Sharon Schroyen               Brunssum                 39.58 9502536      40.42           
 53. Danae Remmel                  ZON/S&S                  40.35 9600588      40.69           
 54. Naomi van Gool                MNC Dordrecht            39.88 9505166      40.89           
 55. Maaike Greven                 MZ&PC                    41.94 9500826      41.00           
 56. Christa Schuivens             SG Tritium               41.88 9603730      41.40           
 57. Wynona Wilms                  Hellas-Glana             40.57 9503970      41.48           
 58. Emmely Toonen                 SG Tritium               41.99 9603374      41.68           
 59. Celina Austen                 RZ                       41.55 9602056      41.98           
 60. Nathalja Wiersma              DAW-Finenzo              43.23 9603336      42.10           
 61. Nieske Janssen                NIMO                     45.86 9601328      42.40           
 62. Rebecca Martens               DAW-Finenzo              41.56 9604352      43.32           
 63. Shirley Thijssen              ROB                      44.15 9601550      44.38           
 64. Elena Peeters                 DAW-Finenzo              44.99 9603690      45.38           
 65. Daniela Riitano               Zegenwerp                45.66 9506092      45.88           
 66. Jesse Hebben                  ROB                      51.99 9601552      46.50           
 67. Maud Gijpmans                 ROB                      47.73 9505896      48.40           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag               Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV      32.79 9500769      31.65 A         
  2. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo              34.63 9501389      32.99 A         
  3. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          32.64 9501403      33.00 A         
  4. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            34.95 9501941      33.16 A         
  5. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV      33.96 9601007      33.33 A         
  6. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            35.70 9501239      33.87 A         
  7. Rick Hoekstra                 TRB-RES                  38.51 9501437      34.24 B         
  8. Stan Snijders                 RZL                      34.34 9500485      34.47 B         
  9. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV      33.73 9600427      34.91 B         
 10. Melvin Prins                  MNC Dordrecht            35.58 9500201      35.65 B         
 11. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht            36.18 9500401      35.82 B         
 12. Dylan Notten                  ZC Valkenburg            34.41 9500099      35.91 B         
 13. Andreas Waldus                NIMO                     37.49 9503581      36.20 R         
 14. Casper van den Broek          RZL                      37.04 9500071      37.10 R         
 15. Marc Tromp                    Eiffel Swimmers PSV      37.43 9502151      37.20           
 16. Peter Rietveld                TRB-RES                  37.64 9601081      37.67           
 17. Joeri Kerkhoff                NIMO                     41.39 9501689      37.95           
 18. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV      39.06 9601459      38.47           
 19. Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo              38.32 9501747      38.52           
 20. Felix Geenen                  DAW-Finenzo              38.09 9501085      38.76           
 21. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard       42.40 9500765      39.74           
 22. Rowin Meuffels                DAW-Finenzo              38.35 9603325      40.31           
 23. Jasper Falk                   DAW-Finenzo              40.62 9502785      40.38           
 24. Willem Kleinendorst           BZV                      40.32 9602443      40.43           
 25. Kiowa Kamaansing              NIMO                        NT 9506352      41.17           
 26. Pepijn Jorink                 DAW-Finenzo              40.32 9502575      41.64           
 27. Jules Cortenraede             Kimbria                  41.49 9504867      41.72           
 28. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                  44.32 9600629      41.88           
 29. Bobby Visser                  Zegenwerp                43.83 9601437      42.48           
 30. Martijn Weinberg              NIMO                     43.51 9600955      43.11           
 31. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana             48.15 9505409      43.39           
 32. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                  52.92 9504825      43.80           
 33. Jeroen Cichon                 ROB                      48.48 9601779      44.30           
 34. Robin van Zijl                BZV                      45.12 9601869      45.32           
 35. Martijn Falk                  DAW-Finenzo              44.34 9601457      45.92           
 36. Joren den Boer                BZV                      49.36 9601463      51.65           
 DIS Diederick Groeneveld          BZV                      36.21 9502123                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Bart Gubbels                  TRB-RES                  39.60 9602015                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 50m rugslag                  Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            32.40 9300698      32.60 A         
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg            33.10 9300162      32.92 A         
  3. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg            33.93 9401316      33.60 A         
  4. Ilona Remmel                  ZON/S&S                  34.61 9302198      33.84 A         
  5. Ela Hutten                    SBC2000                  32.48 9300354      34.00 A         
  6. Melissa Meijer                NIMO                     35.06 9304374      34.24 A         
  7. Michelle Meusen               RZL                      35.37 9400852      34.28 B         
  8. Cyril Landstra                Zeester Meerval          32.82 9305722      34.41 B         
  9. Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV      34.76 9302484      34.45 B         
 10. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  34.71 9303332      34.72 B         
 11. Danique Agterberg             Hellas-Glana             35.18 9401054      35.03 B         
 12. Svenja Zonneveld              RZ                       32.30 9301096      35.12 B         
 13. Denise Austen                 RZ                       35.05 9303778      35.13 R         
 14. Kim Loeffen                   SG Tritium               34.89 9403432      35.16 R         
 15. Lisa Koster                   DAW-Finenzo              33.96 9401682      35.32           
 16. Renée Roks                    SBC2000                  35.45 9303844      35.42           
 17. Petra Schuivens               SG Tritium               35.61 9305036      35.47           
 18. Sophie Sollie                 Zeester Meerval          34.11 9400140      35.66           
 19. Pascalle Rovers               TRB-RES                  36.60 9301064      35.67           
 20. Daniëlle de Groot             DAW-Finenzo              36.62 9303868      35.70           
 21. Selena van Cruchten           RZ                       37.11 9401608      35.85           
 22. Mandy Stoop                   Z&PV Nuenen              34.79 9304294      35.92           
 23. Nelly Velthuijs               Njord                    36.28 9404028      35.98           
 24. Karin Bongers                 RZL                      34.02 9303800      36.10           
 25. Nicole Peeters                SBC2000                  35.52 9303842      36.17           
 26. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend          37.03 9402788      36.39           
 27. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        37.49 9405270      36.47           
 28. Dashney Verweij               TRB-RES                  36.28 9403916      36.59           
 29. Linda van Ool                 Tempo Valkenswaard       36.92 9304982      36.65           
 30. Linda Dehing                  RZ                       36.06 9400022      36.74           
 31. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius              35.03 9306160      36.76           
 32. Sophie Cleuren                HZPC                     37.14 9300158      36.84           
 32. Estrella Wierikx              ZPCNumansdorp            35.57 9402712      36.84           
 34. Sharona Mlcoch                DAW-Finenzo              35.43 9406178      36.96           
 35. Maaike Knops                  RZL                      37.12 9404018      37.00           
 36. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)        35.94 9406418      37.07           
 37. Dieuwertje Jorink             DAW-Finenzo              36.22 9302306      37.29           
 38. Femke van der Linde           MNC Dordrecht            36.52 9403068      37.32           
 39. Bo Peeters                    NIMO                     36.22 9306564      37.33           
 40. Emma Willems                  NIMO                     38.46 9301036      37.36           
 41. Arja den Boer                 BZV                      38.78 9405634      37.42           
 42. Maud Rutjens                  HZPC                     36.89 9305632      37.44           
 43. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran     38.84 9304942      37.49           
 44. Rylana Slaghuis               NIMO                     37.83 9401286      37.67           
 45. Ilse van Niekerk              DAW-Finenzo              37.53 9406180      37.76           
 46. Vera Weinberg                 NIMO                     37.98 9302144      37.78           
 47. Marit Meijers                 SBC2000                  37.04 9302406      37.96           
 48. Kelly Mekes                   TRB-RES                  37.80 9402724      38.05           
 49. Shauny Feider                 SG Tritium               37.20 9305940      38.10           
 50. Francesca van Dongen          MNC Dordrecht            36.95 9402982      38.18           
 51. Vicky Simons                  HZPC                     39.03 9404932      38.22           
 52. Anouk de Vaal                 MNC Dordrecht            37.27 9306062      38.25           
 53. Suzan van Boxtel              TRB-RES                  36.25 9402578      38.28           
 54. Saskia de Haard               Luctor et Emergo         36.75 9401972      38.40           
 54. Emma Verhoeven                Zegenwerp                38.02 9303326      38.40           
 56. Charessa Feider               SG Tritium               39.62 9404340      38.64           
 57. Hanneke van der Steen         Zegenwerp                37.26 9302280      38.94           
 58. Anouk van den Boorn           Kimbria                  40.02 9403902      39.00           
 59. Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda      38.14 9405434      39.01           
 60. Lisa Sturme                   ROB                      38.26 9300756      39.19           
 61. Ankie Meusen                  RZL                      39.93 9302180      39.30           
 62. Elske Eikholt                 SG Tritium               39.16 9305032      39.64           
 63. Munirah Braaf                 Hellas-Glana             40.39 9305322      39.84           
 64. Jamilla Franssen              ZON/S&S                  38.83 9404872      39.87           
 65. Anouk Kuijlaars               MNC Dordrecht            40.04 9401700      40.04           
 66. Marscha Rasenberg             O.Z. & P.C. De Waran     40.56 9301018      40.17           
 67. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp                40.00 9403308      40.27           
 68. Ruth Vogel                    De Roersoppers           40.11 9302922      40.34           
 69. Annebeth Trepels              Njord                    41.32 9403184      40.61           
 70. Tessa Visser                  Zegenwerp                39.91 9306452      41.00           
 71. Lieke Janssen                 NIMO                     43.26 9305954      41.22           
 72. Roxane Wilms                  Hellas-Glana             37.96 9305946      41.26           
 73. Simone Vroemen                MZ&PC                    39.90 9405794      41.28           
 74. Sanne Kerkhoff                NIMO                     43.87 9305530      42.62           
 75. Monica Sanchez                DAW-Finenzo              41.57 9406182      42.93           
 76. Sietske van Zijl              BZV                      42.96 9403232      43.34           
 77. Annik Delissen                RZ                       51.64 9404672      43.52           
 78. Charlotte Bex                 Hellas-Glana             42.06 9306214      43.70           
 79. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                  43.98 9403984      44.20           
 80. Joyce Janssen                 ROB                      44.37 9404482      44.21           
 81. Carlijn Jaspers               NIMO                     43.44 9405798      44.44           
 82. Tessa Lenoire                 NIMO                     42.90 9305226      44.51           
 83. Priscilla Brouwer de          NIMO                     54.73 9307448      47.29           
 84. Rayna Maassen                 ROB                      47.88 9304084      49.76           
 85. Joy Gijpmans                  ROB                      54.50 9406826      51.22           
 DIS Jenneke Schouwenberg          ROB                      45.88 9406326                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGE Daisy Molenaar                DAW-Finenzo              36.97 9306808                      
AFGE Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV      34.55 9307612                      
AFGE Wilma Verhoeven               Njord                    35.25 9304610                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag               Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              29.31 9302135      28.62 A         
  2. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)            29.58 9300627      30.16 A         
  3. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  30.20 9304385      30.47 A         
  4. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV      31.62 9302125      30.75 A         
  5. Mitchell Verburg              Eiffel Swimmers PSV      30.89 9400277      30.77 A         
  6. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo              29.64 9400507      30.78 A         
  7. Joey Stokx                    DAW-Finenzo              30.95 9301251      30.88 B         
  8. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht            30.08 9301157      30.96 B         
  9. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          31.24 9300269      31.25 B         
 10. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            30.83 9403779      31.31 B         
 11. Simon Edenburg                Luctor et Emergo         32.63 9301567      31.35 B         
 12. Lester Snackers               ZC Valkenburg            33.53 9400947      31.50 B         
 13. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval          31.27 9400445      31.54 R         
 14. Jesse Meijer                  Zaanstad (SG)            35.91 9403633      31.76 R         
 15. Mike ter Horst                NVA/HHC                  31.92 9402785      31.80           
 16. Joeri Prins                   MNC Dordrecht            31.74 9302037      31.89           
 17. Marcel Schouten               Rapido '82               32.65 9300653      31.93           
 18. Vincent Schram                DAW-Finenzo              32.01 9402041      32.11 FJ 1      
 19. Tom van de Putte              MNC Dordrecht            31.24 9402625      32.11 FJ 2      
 20. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana             34.22 9400593      32.47           
 21. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana             33.48 9401657      32.48           
 22. Stan Tummers                  Hellas-Glana             32.39 9400649      32.51           
 23. Alex Catsburg                 MNC Dordrecht            31.95 9404753      32.60           
 24. Ken Boonen                    RZL                      32.49 9401481      33.13           
 25. Ramon Wassenberg              RZ                       34.38 9300715      33.72           
 26. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen              32.62 9302695      33.87           
 27. Maurice Zelis                 RZ                       34.16 9401031      34.37           
 28. Steven Uijl                   Luctor et Emergo         35.87 9304075      34.47           
 29. Glenn Smit                    DAW-Finenzo              34.68 9401599      34.76           
 30. Thomas Rietveld               TRB-RES                  35.26 9401803      34.88           
 31. Robin Borger                  Brunssum                 35.97 9305183      34.91           
 32. Rick Hesen                    HZPC                     33.68 9300601      34.98           
 33. Camiel Smeets                 NIMO                     34.90 9400911      35.11           
 34. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard       35.40 9302669      35.37           
 35. Vince Weber                   NIMO                     36.88 9404233      35.86           
 36. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  35.40 9306693      35.93           
 37. Pedro Nemeth                  Brunssum                 37.64 9401575      36.41           
 38. Mart de Boer                  DAW-Finenzo              34.30 9303589      36.49           
 39. Jeffrey Duif                  BZV                      38.17 9401365      37.01           
 40. Bjorge Janssen                TRB-RES                  38.95 9302171      37.15           
 41. Marc Advocaat                 MNC Dordrecht            37.78 9402603      37.17           
 42. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)        36.64 9404217      37.41           
 43. Jim Ketelings                 RZ                       38.26 9403901      38.13           
 44. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran     41.64 9305227      38.55           
 45. Haiko Sleumer                 Zegenwerp                38.29 9304251      38.70           
 46. Tim Sonnemans                 RZL                      40.00 9403017      39.34           
 47. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard       39.40 9302667      39.68           
 DIS Jeroen Criens                 RZL                      48.76 9403019                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Eric Scheijen                 Hellas-Glana             37.07 9405753      41.00           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Cas Biekmann                  Njord                    39.61 9306751                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 50m vlinderslag              Meisjes Senioren 1 en 2
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     30.46 9102076      30.25 A         
  2. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo              31.92 9206406      30.40 A         
  3. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV      31.00 9107994      31.46 A         
  4. Monique de Haard              Luctor et Emergo         32.25 9203828      31.60 A         
  5. Ingrid van Horen              HZPC                     32.23 9204060      31.81 A         
  5. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo              30.83 9103666      31.81 A         
  7. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen              31.54 9103880      31.87 B         
  8. Inge Arts                     Zeester Meerval          30.45 9203076      31.91 B         
  9. Chantal Willems               SG Tritium               31.42 9105482      32.00 B         
 10. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg            32.64 9201052      32.06 B         
 11. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo              31.31 9103324      32.10 B         
 12. Katja Bougrimova              MNC Dordrecht            31.91 9104488      32.14 B         
 13. Jolien van Golde              ZC Valkenburg            32.45 9204200      32.19 R         
 14. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)        31.48 9201742      32.36 R         
 15. Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV      31.30 9102428      32.73           
 16. Chloé Rutzerveld              NIMO                     33.30 9203450      32.92           
 17. Mara Pfeffer                  NIMO                     33.47 9105478      32.93           
 18. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend          32.27 9202772      33.16           
 19. Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas     32.84 9100238      33.39           
 20. Michelle Hacking              NIMO                     32.65 9107646      33.58           
 21. Maureen Udes                  WZ&PC Purmerend          32.71 9103128      33.68           
 22. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            34.10 9101602      33.80           
 23. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda      32.25 9100118      34.04           
 24. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     33.45 9105162      34.11           
 25. Elise Wijnker                 Hellas-Glana             34.29 9103534      34.45           
 26. Kitty Schiphorst Preuper      SBC2000                  34.54 9102752      34.51           
 27. Eveline Wouters               Njord                    33.44 9104934      34.63           
 28. Fanny Robbertsen              NIMO                     35.60 9102622      34.68           
 29. Evelien Schwillens            MZ&PC                    35.50 9201602      34.84           
 30. Eva Martens                   Hellas-Glana             35.74 9206966      35.16           
 31. Anne van Vroonhoven           Eiffel Swimmers PSV      34.51 9204124      35.30           
 32. Solé van Leenen               MNC Dordrecht            32.38 9104354      35.32           
 33. Mirte Tummers                 Hellas-Glana             33.68 9201790      35.34           
 34. Sabine Klesman                De Roersoppers           33.10 9202860      35.39           
 35. Rosa Schot                    DAW-Finenzo              34.38 9207500      35.40           
 36. Kelsey Onderdijk              Luctor et Emergo         32.29 9102340      35.45           
 37. Claudia Giezenaar             RZ                       35.72 9101022      35.60           
 38. Rianne Koopman                DAW-Finenzo              35.17 9101728      36.16           
 39. Linda Drenthen                RZ                       35.42 9100804      36.22           
 40. Bente van Gennep              SBC2000                  35.02 9200590      36.32           
 41. Jenny van de Borgh            De Roersoppers              NT 9108218      37.11           
 42. Chantal Gielens               De Roersoppers           36.74 9101014      37.50           
 43. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen              37.84 9204346      37.54           
 44. Mirja van Doesburg            Tempo Valkenswaard       37.88 9100746      37.75           
 45. Gemma Schiphorst Preuper      SBC2000                  37.78 9203328      37.92           
 46. Majke Van Bommel              RZL                         NT 9207738      38.08           
 47. Sanne Bruggink                SBC2000                  36.29 9200330      38.16           
 48. Anke Snijkers                 NIMO                     39.89 9201638      38.26           
 49. Denise Mooijman               ZV Westland Dijkglas     37.54 9104678      38.48           
 50. Brieneke Valstar              ZV Westland Dijkglas     37.40 9106866      38.54           
 51. Ilse Masseling                HZPC                     38.87 9202124      39.29           
 52. Michelle Peels                Tempo Valkenswaard       41.15 9106276      39.38           
 53. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran     40.05 9107998      39.72           
 54. Naomi Feider                  SG Tritium               34.60 9107956      39.87           
 55. Stephanie Engels              Hellas-Glana                NT 9200516      40.44           
 56. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers           40.03 9102490      40.68           
 57. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen              37.47 9103882      40.69           
 58. Carlijn van der Wegen         O.Z. & P.C. De Waran     44.45 9206674      43.54           
 59. Lia van der Linden            MOSA~regio               42.49 9205030      44.79           
 60. Suzan Suskens                 De Roersoppers           44.27 9201718      45.48           
 61. Kirsten Langen                NIMO                     57.13 9108228      49.54           
AFGE Rinske Hutten                 SBC2000                  38.04 9101402                      
AFGE Veerle Verhees                De Roersoppers           39.06 9202862                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 50m vlinderslag                Jongens Jeugd 1 en 2
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     26.06 9102825      27.06 A         
  2. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV      27.10 9103947      27.56 A         
  3. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        27.49 9200249      27.58 A         
  4. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      27.27 9202675      27.59 A         
  5. René van Wallenburg           Luctor et Emergo         27.66 9204413      27.65 A         
  6. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            27.65 9202505      27.82 A         
  7. Ralph van Megen               HZPC                     28.02 9201613      28.04 B         
  8. Thom de Boer                  DAW-Finenzo              29.13 9100181      28.11 B         
  9. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  27.92 9100577      28.32 B         
 10. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      28.73 9201621      28.89 B         
 11. Alain Dassen                  Hellas-Glana             28.63 9203459      28.96 B         
 12. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran     30.04 9104211      29.11 B         
 13. Dean Coert                    ZC Valkenburg            28.48 9100393      29.19 R FJ 1    
 14. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht            29.17 9201661      29.19 R FJ 2    
 15. Patrick Lemmens               Brunssum                 29.62 9106101      29.25           
 16. Bryan Mannaart                WVZ                      29.06 9101533      29.26           
 17. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen              28.44 9202217      29.37           
 18. Jeffrey Spaltman              DAW-Finenzo              30.16 9204037      29.48           
 19. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg            28.24 9103425      29.59           
 20. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen              30.18 9100573      29.77           
 21. Armenak Hairabetian           MNC Dordrecht            29.57 9105531      29.95           
 22. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo              30.10 9105607      30.10           
 23. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg            30.03 9200333      30.20           
 24. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard       29.61 9204813      30.41           
 25. Jelle Blok                    WVZ                      29.08 9205179      30.48           
 26. Rik Bakker                    TRB-RES                  29.97 9104625      30.52           
 27. Jory Niemark                  ZON/S&S                  29.89 9204409      30.76           
 28. Stefan Teley                  RZL                      31.91 9107153      30.78           
 29. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend          30.91 9101249      30.94           
 30. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)        30.58 9106975      30.98           
 31. Martijn Groeneveld            ZV Westland Dijkglas     33.56 9105959      31.14           
 32. Enzo Diependaal               TRB-RES                  31.32 9206691      31.50           
 33. Mathijs Meijers               De Roersoppers           31.98 9103403      31.54           
 34. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran     33.23 9203237      31.64           
 35. Tim Greven                    MZ&PC                    34.16 9202373      31.88           
 36. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana             30.70 9203053      32.01           
 37. Thijs Villevoye               NIMO                     32.24 9106589      32.12           
 38. Jelle van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran     32.03 9103661      32.16           
 39. Paul van den Driest           Luctor et Emergo         33.18 9200283      32.32           
 40. Lars Steekelenburg            Van Vliet Barracuda      32.94 9102199      32.50           
 41. Dick Duisters                 RZL                         NT 9107427      32.52           
 42. Pim Sollie                    Zeester Meerval          32.51 9201233      32.59           
 43. Jeroen Custers                Kimbria                  33.36 9106319      32.61           
 44. Martyn Slaghuis               NIMO                     34.07 9103035      32.66           
 45. Ruud Bex                      RZL                      42.89 9204133      33.07           
 46. Scott van't Land              NIMO                     32.28 9205043      33.08           
 47. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius              31.14 9206069      33.32           
 48. Ruud Scheepers                Njord                    30.21 9203411      33.41           
 49. Jaap Verest                   Tempo Valkenswaard       33.60 9106399      33.54           
 50. Dennis Creemers               De Roersoppers           33.85 9202243      33.64           
 51. Oskar Bles                    SBC2000                  35.14 9100153      33.66           
 52. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard       35.13 9102731      34.16           
 53. Ronald Waldus                 NIMO                     35.38 9206275      34.39           
 54. Rick van Ool                  Tempo Valkenswaard       34.06 9106489      34.60           
 55. Daan Koudijs                  TRB-RES                  34.67 9204721      34.92           
 55. Thijs van der Sterren         ZEPS                     32.86 9102207      34.92           
 57. Joop van der Linden           MOSA~regio               32.25 9104839      35.01           
 58. Tim Jacobs                    HZPC                     36.92 9201825      35.52           
 59. Kevin van den Bekerom         HZPC                     34.34 9200057      38.92           
 60. Kars Oomen                    SBC2000                  38.61 9202945      38.93           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         29.84 8803696      29.84 A         
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            29.18 8705620      30.22 A         
  3. Linda Schellekens             Neptunus'58              31.12 8803854      30.54 A         
  4. Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV      30.32 8700196      31.11 A         
  5. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo              29.74 8903352      31.15 A         
  6. Lydia Colijn                  NIMO                     31.30 8600718      31.48 A         
  7. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht            31.50 8803650      31.75 B         
  8. Peggy Loffeld                 KZ&PC                    32.47 7700468      31.80 B         
  9. Kirsten van der Steen         MNC Dordrecht            30.60 8101420      32.08 B         
 10. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  31.88 8701024      32.18 B         
 11. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen              33.02 8701930      32.25 B         
 11. Chantal Verhoeff              SBC2000                  30.65 7900912      32.25 B         
 13. Alice Janssen                 HZPC                     32.97 8902012      32.76 R         
 14. Alana Miles                   KZ&PC                    35.30 8001626      32.91 R         
 15. Ilvy van Grimbergen           RZL                      32.85 8805442      33.16           
 16. Bonnie Ubachs                 Brunssum                 32.08 8704896      33.19           
 17. Marieke Verbeek               DAW-Finenzo              33.67 8904272      33.63           
 18. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard       31.71 8702096      33.65           
 19. Monique Pronk                 WVZ                      33.25 8803528      34.08           
 20. Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen              34.16 9006018      34.17           
 21. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)        37.99 9004068      34.62           
 22. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend          34.09 8604394      34.70           
 23. Saskia Coolen                 RZL                      33.39 8805440      34.87           
 24. Eveline Mestrom               RZL                      34.32 8806342      34.92           
 25. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius              37.79 8503934      35.07           
 26. Kathinka Vertommen            Kimbria                  32.72 8201712      35.11           
 27. Danique Ubags                 ZON/S&S                  34.56 9003780      35.24           
 28. Melissa Geilen                ZON/S&S                  34.61 9001128      35.44           
 29. Riekje Elema                  ZV Westland Dijkglas     35.58 9007096      35.48 FJ 1      
 30. Dianne Nien                   RZ                       35.90 7100452      35.48 FJ 2      
 31. Silvy Collin                  Hellas-Glana             34.25 8900802      35.63           
 32. Ilse Clevers                  De Roersoppers           35.42 8503908      35.72           
 33. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard       36.35 9004754      36.50           
 34. Renske Venner                 RZL                      36.33 9008012      36.68 FJ 1      
 35. Linda Maas                    MOSA~regio               35.56 9002440      36.68 FJ 2      
 36. Sandra Schellekens            Neptunus'58              36.51 8503416      37.58           
 37. Kelly van Grimbergen          RZL                      38.17 9008016      37.71           
 38. Miranda Bouten                RZL                      37.91 8600490      38.27           
 39. Simone Stapels                Van Vliet Barracuda      35.28 8903942      38.80           
 40. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius              36.52 8604528      39.38           
 41. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)        36.20 8805550      39.92           
 42. Inge Snijkers                 NIMO                     40.59 9008112      40.86           
 43. Charlotte Jaspers             ROB                      42.47 8805830      42.03           
 44. Monique Huizing               Z&PV Nuenen              38.70 8401090      42.31           
 45. Ashley de Vos                 ZEPS                     41.38 8705882      42.60           
 46. Anouk Bloem                   MOSA~regio               41.29 9007908      43.78           
AFGE Anne Pel                      O.Z. & P.C. De Waran     32.67 9002894                      
AFGE Annemieke Verest              Tempo Valkenswaard       36.68 8904288                      
AFGE Sabine Lina                   Van Vliet Barracuda      32.66 8902680                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 50m vlinderslag                       Heren Senioren
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toby Aarnoutse                Luctor et Emergo         26.35 8900007      26.04 A         
  2. Ruud van Bommel               RZL                      25.98 8905181      26.47 A         
  3. Wouter Smeets                 WVZ                      25.52 8402093      26.59 A         
  4. Arjan Assink                  WVZ                      26.14 8600069      26.66 A         
  5. Sven Jaeger                   Hellas-Glana             25.65 8301021      26.69 A         
  6. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht            26.66 9000533      27.10 A         
  7. Sander Smeets                 WVZ                      25.58 8402091      27.22 B         
  8. Davy Verreussel               Hellas-Glana             27.35 8903341      27.28 B         
  9. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo         26.94 9004875      27.32 B FJ 1    
 10. Rutger van Oosterhout         Eiffel Swimmers PSV      26.21 9002179      27.32 B FJ 2    
 11. Niels van Dalen               RZL                      27.26 8906237      27.42 B         
 12. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            27.08 8901553      27.45 B         
 13. Alan Smeets                   Hellas-Glana             26.45 8402089      27.51 R         
 14. Alex Goeyenbier               WVZ                      27.56 8704509      27.62 R         
 15. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            27.99 8800937      27.70           
 16. Martijn Smeets                WVZ                      26.37 8101555      27.76           
 17. Charles Potin                 Luctor et Emergo         27.32 8301701      27.83           
 18. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              26.69 7400937      27.99           
 19. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          27.65 8703351      28.13           
 20. Wouter Breton                 DAW-Finenzo              27.45 8900461      28.23           
 21. Niek de Ridder                Luctor et Emergo         28.19 8802819      28.32           
 22. Tom van der Sterren           ZEPS                     27.70 8502495      28.45           
 23. Markus van Rest               ZV Westland Dijkglas     27.58 7701197      28.68           
 24. Stijn Agten                   RZL                      28.32 8700037      28.81 FJ 1      
 25. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          28.34 9002147      28.81 FJ 2      
 26. Robin van Gulik               TRB-RES                  27.70 9001061      28.82           
 27. Pieter de Heer                Hellas-Glana             29.00 8901141      28.85           
 28. Mike Stoffer                  WVZ                      27.65 8903041      29.00           
 29. Dennis Overhage               Eiffel Swimmers PSV      27.82 9002223      29.11           
 30. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            28.56 8801099      29.15           
 30. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)        29.20 9000653      29.15           
 32. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        28.26 8800887      29.18           
 33. Mark Gorissen                 KZ&PC                    29.00 8600973      29.35           
 34. Peter Crijns                  RZL                      27.47 8800673      29.39           
 35. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend          27.50 8700155      29.56           
 36. Bart Beemster                 WZ&PC Purmerend          28.62 8700153      29.58           
 37. Bart Gorissen                 KZ&PC                    30.50 8300755      29.60           
 38. Mark Mannaart                 WVZ                      29.92 8802295      29.62           
 39. Matthijs Dekker               Zaanstad (SG)            28.90 9000621      29.66           
 40. Huibrecht Vlaardingerbroek    ZV Westland Dijkglas     29.62 8302245      29.68           
 40. Dennis Stegerhütte            KZ&PC                    31.00 8604397      29.68           
 42. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht            30.10 8900737      29.70           
 43. Richard Hubers                De Roersoppers           28.09 8501129      29.78           
 44. Erik Willems                  ZV Westland Dijkglas     28.94 8503011      29.93           
 45. Mark Herps                    Tempo Valkenswaard       28.62 8701333      29.96           
 46. Mark van Enckevort            HZPC                     30.84 9000797      30.04           
 47. Sander van den Berg           NIMO                     29.78 8700211      30.23           
 47. Roel v.d. Kleij               Neptunus'58              29.04 9001571      30.23           
 47. Freddie Geerlings             NIMO                     29.15 7900379      30.23           
 50. Harm Rozenga                  WVZ                      29.89 8902685      30.31           
 51. Daan van Erp                  TRB-RES                  30.43 8903833      30.39           
 52. Rian Visser                   DAW-Finenzo              30.10 9007141      30.50           
 53. Martijn de Lepper             BZV                      30.11 8000921      30.54           
 54. Patrick Creemers              RZ                       29.48 9000579      30.57           
 55. Gertjan Winten                MZ&PC                    29.91 8803881      30.69           
 56. Rik Jansen                    De Roersoppers           30.23 8501189      30.71           
 57. Kevin Kuijpers                Njord                    30.01 9006751      30.73           
 58. Math Smeets                   NIMO                     30.75 8704153      30.90           
 59. Theo Vlaardingerbroek         ZV Westland Dijkglas     30.00 7901307      30.95           
 60. Marcel Eikelenboom            ZV Westland Dijkglas     29.84 7200259      30.96           
 61. Gerard Hoedjes                DAW-Finenzo                 NT 8701363      30.98           
 62. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     30.78 8900033      31.01           
 63. Huub Vijverberg               ZV Westland Dijkglas     30.51 8201877      31.34           
 63. Martin Teley                  RZL                      30.90 8906059      31.34           
 65. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana             30.98 8905665      31.42           
 66. Erik Vijverberg               ZV Westland Dijkglas     30.02 8803603      31.57           
 66. Mark van Melick               RZL                         NT 8503671      31.57           
 68. Jeroen van Tricht             Zv Aquarius              30.93 8904613      31.61           
 69. Frank Hovenier                Neptunus'58              30.92 8503239      31.64           
 70. Jeroen van Erve               TRB-RES                  31.06 9005917      31.81           
 71. Roger Pouls                   De Roersoppers           32.50 8702653      32.03           
 72. Rick Hellenbrand              NIMO                     31.39 8901173      32.62           
 73. Ralph de Bie                  Zeester Meerval          30.78 8700243      32.74           
 74. Sander Slaghuis               NIMO                     33.54 8805305      32.79           
 75. Bart Coolen                   RZL                      32.18 8603865      32.80           
 76. Karel Bol                     DAW-Finenzo              29.65 8700327      33.10           
 76. Wijnand van Dijke             WVZ                      30.81 8600655      33.10           
 78. Yaus Lekatompessy             Luctor et Emergo         32.18 8702039      33.13           
 79. Christian Scholtes            WVZ                      30.81 8902775      33.16           
 80. Joeri Koolen                  Tempo Valkenswaard       33.18 8705095      33.72           
 81. Timo Tabak                    RZL                      32.40 8201697      33.81           
 82. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)        35.14 8805005      34.86           
 83. Peter Mertens                 MZ&PC                    35.09 8501725      35.03           
 84. Joeri Beetz                   Arethusa                 34.00 7900069      35.20           
 85. Pim Donkers                   O.Z. & P.C. De Waran     33.32 8700765      36.39           
 86. Bart Verdoorn                 Zv Aquarius              35.43 8906397      36.61           
 87. Tom Goffin                    NIMO                     39.97 8604457      36.80           
 88. Tom Derks                     ROB                      38.36 8804753      39.11           
 89. Karsten Meijers               ZC Valkenburg            37.26 9004959      39.48           
 90. Lars Wouters                  WVZ                      34.16 8703889      40.18           
 91. Roy Lahou                     MZ&PC                       NT 8906483      41.55           
AFGE Rico Nemeth                   Brunssum                 31.13 9004455                      
AFGE Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen              34.80 8804219                      
AFGE Paul Weijers                  ZPCNumansdorp            28.47 8603475                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo            1:03.71 9604938    1:04.15 A         
  2. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:05.89 9502326    1:04.81 A         
  3. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo            1:03.22 9501582    1:04.83 A         
  4. Jona Pisters                  NIMO                   1:04.45 9501784    1:04.98 A         
  5. Davina van Perge              DAW-Finenzo            1:04.87 9503786    1:05.27 A         
  6. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo            1:06.29 9601518    1:05.63 A         
  7. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo            1:05.62 9501382    1:06.21 B         
  8. Marceline de Cloe             TRB-RES                1:07.86 9602050    1:06.50 B         
  9. Kim Smulders                  TRB-RES                1:07.30 9501248    1:06.92 B FJ 1    
 10. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV    1:05.53 9500754    1:06.92 B FJ 2    
 11. Esma van Vonderen             Zeester Meerval        1:06.05 9501112    1:07.28 B         
 12. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:07.51 9602806    1:07.33 B         
 13. Martine Kuijlaars             MNC Dordrecht          1:06.38 9500554    1:07.37 R         
 14. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo       1:06.50 9601258    1:07.54 R         
 15. Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)          1:05.66 9501132    1:07.65           
 16. Sophie Padt                   DAW-Finenzo            1:08.97 9601514    1:08.03           
 17. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:07.88 9605190    1:08.24           
 18. Jaimy Mous                    Njord                  1:09.77 9602576    1:09.00           
 19. Evelien Schat                 Eiffel Swimmers PSV    1:07.38 9504730    1:09.03           
 20. Lisanne Jente                 Brunssum               1:08.32 9600788    1:09.41           
 21. Bo Kerkhoff                   NIMO                   1:08.64 9502376    1:09.44 FJ 1      
 22. Emy Liebregts                 Njord                  1:07.95 9505020    1:09.44 FJ 2      
 23. Irene Teufer                  DAW-Finenzo            1:06.86 9602340    1:09.50           
 24. Judith van de Wijdeven        Njord                  1:08.11 9503820    1:09.60           
 25. Tjitske Fetter                Eiffel Swimmers PSV    1:08.26 9501372    1:09.80           
 26. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo            1:08.84 9502900    1:09.88           
 27. Jessica Hesen                 RZ                     1:11.50 9601194    1:10.03 FJ 1      
 28. Femke van Hest                TRB-RES                1:11.59 9604294    1:10.03 FJ 2      
 29. Louise van de Meer            TRB-RES                1:08.10 9504198    1:10.60           
 30. Sharon Schroyen               Brunssum               1:09.07 9502536    1:11.12           
 31. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:09.99 9502764    1:11.34           
 32. Laura Stokx                   DAW-Finenzo            1:12.15 9601510    1:11.40           
 33. Marit Visscher                DAW-Finenzo            1:11.67 9600004    1:11.54           
 34. Indy Diependaal               TRB-RES                1:09.91 9504976    1:11.65           
 35. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    1:12.58 9502846    1:11.78           
 36. Nienke van der Zee            Zv Aquarius            1:13.68 9605430    1:11.85           
 37. Mandy de Bruin                Njord                  1:12.97 9500550    1:11.90           
 38. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    1:13.41 9500946    1:12.04           
 39. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:11.35 9603098    1:12.06           
 40. Eline de Haard                Luctor et Emergo       1:14.35 9601004    1:12.08           
 41. Marit van Elsas               DAW-Finenzo            1:13.55 9505406    1:12.62           
 42. Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV    1:09.16 9500430    1:12.68           
 43. Merel Jaspers                 NIMO                   1:14.46 9602544    1:12.78           
 44. Madelon Schellekens           TRB-RES                1:08.79 9501888    1:12.84           
 45. Lisa Borger                   Brunssum               1:11.97 9503194    1:13.45           
 46. Kimberley Brouwer de          NIMO                   1:13.50 9505392    1:13.93           
 47. Jara Wassenberg               RZ                     1:14.44 9600222    1:14.16           
 48. Danae Remmel                  ZON/S&S                1:13.23 9600588    1:15.12           
 49. Nathalja Wiersma              DAW-Finenzo            1:14.22 9603336    1:15.46           
 50. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:13.85 9501356    1:15.66           
 51. Tess de Boer                  DAW-Finenzo            1:12.79 9601516    1:15.69           
 52. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:15.43 9503970    1:15.73           
 53. Rebecca Martens               DAW-Finenzo            1:15.16 9604352    1:15.85           
 54. Maaike Greven                 MZ&PC                  1:17.02 9500826    1:16.16           
 55. Nora Chrif                    MZ&PC                  1:15.36 9501002    1:16.32           
 56. Christa Schuivens             SG Tritium             1:20.56 9603730    1:17.47           
 57. Elena Peeters                 DAW-Finenzo            1:18.01 9603690    1:17.65           
 58. Naomi van Gool                MNC Dordrecht          1:14.72 9505166    1:18.34           
 59. Céline Jennes                 ZON/S&S                1:16.85 9602154    1:18.35           
 60. Emmely Toonen                 SG Tritium             1:20.64 9603374    1:18.65           
 61. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:19.70 9605444    1:19.22           
 62. Daniela Riitano               Zegenwerp              1:21.82 9506092    1:19.37           
 63. Celina Austen                 RZ                     1:18.42 9602056    1:19.85           
 64. Nieske Janssen                NIMO                   1:22.54 9601328    1:20.34           
 65. Marlou Jacobs                 RZL                    1:19.49 9502388    1:22.49           
 66. Jesse Hebben                  ROB                    1:34.71 9601552    1:28.99           
 67. Shirley Thijssen              ROB                    1:31.70 9601550    1:29.91           
 68. Maud Gijpmans                 ROB                    1:42.57 9505896    1:39.56           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:00.36 9501239    1:00.21 A         
  2. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:00.26 9501941    1:00.23 A         
  3. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV      59.61 9500769    1:00.66 A         
  4. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          58.25 9501403    1:01.52 A         
  5. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV    1:02.44 9600427    1:02.53 A         
  6. Stan Snijders                 RZL                    1:01.97 9500485    1:02.58 A         
  7. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            1:01.60 9501389    1:03.03 B         
  8. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    1:02.66 9601007    1:03.97 B         
  9. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:06.43 9601459    1:05.21 B         
 10. Felix Geenen                  DAW-Finenzo            1:06.91 9501085    1:06.63 B         
 11. Diederick Groeneveld          BZV                    1:09.21 9502123    1:06.90 B         
 12. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht          1:08.56 9500401    1:07.22 B         
 13. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:08.64 9500099    1:07.23 R         
 14. Melvin Prins                  MNC Dordrecht          1:06.68 9500201    1:07.71 R         
 15. Marc Tromp                    Eiffel Swimmers PSV    1:11.00 9502151    1:08.29           
 16. Jasper Falk                   DAW-Finenzo            1:06.99 9502785    1:08.53           
 17. Rowdy Spaltman                DAW-Finenzo            1:06.28 9501747    1:09.47           
 18. Rick Hoekstra                 TRB-RES                1:09.76 9501437    1:09.62           
 19. Peter Rietveld                TRB-RES                1:06.81 9601081    1:09.87           
 20. Richie van Empel              Zegenwerp              1:12.65 9603631    1:09.97 FJ 1      
 21. Casper van den Broek          RZL                    1:10.74 9500071    1:09.97 FJ 2      
 22. Andreas Waldus                NIMO                   1:10.18 9503581    1:09.99           
 23. Pepijn Jorink                 DAW-Finenzo            1:10.98 9502575    1:10.25           
 24. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:11.68 9501689    1:11.69           
 25. Kiowa Kamaansing              NIMO                   1:16.96 9506352    1:12.29 FJ 1      
 26. Bart Gubbels                  TRB-RES                1:13.50 9602015    1:12.29 FJ 2      
 27. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:17.58 9500765    1:13.96           
 28. Willem Kleinendorst           BZV                    1:17.36 9602443    1:15.66           
 29. Martijn Weinberg              NIMO                   1:16.14 9600955    1:16.19           
 30. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:17.90 9600629    1:17.24           
 31. Rowin Meuffels                DAW-Finenzo            1:15.13 9603325    1:17.64           
 32. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                1:20.73 9504825    1:18.48           
 33. Martijn Falk                  DAW-Finenzo            1:17.11 9601457    1:21.31           
 34. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:19.68 9601437    1:21.56           
 35. Jules Cortenraede             Kimbria                1:21.86 9504867    1:22.53           
 36. Robin van Zijl                BZV                    1:27.24 9601869    1:27.65           
 37. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana                NT 9505409    1:28.62           
 38. Joren den Boer                BZV                    1:35.48 9601463    1:33.72           
 39. Jeroen Cichon                 ROB                    1:40.70 9601779    1:34.88           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 100m vrije slag                Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            56.06 9300698      58.16 A         
  2. Daniëlle de Groot             DAW-Finenzo            1:01.12 9303868    1:02.13 A         
  3. Ela Hutten                    SBC2000                1:00.54 9300354    1:02.53 A         
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:03.25 9300162    1:02.73 A         
  5. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:01.09 9401316    1:02.91 A         
  6. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:01.69 9305722    1:02.97 A         
  7. Melissa Meijer                NIMO                   1:02.14 9304374    1:03.06 B         
  8. Vera Weinberg                 NIMO                   1:03.25 9302144    1:03.29 B         
  9. Ilona Remmel                  ZON/S&S                1:02.88 9302198    1:03.65 B         
 10. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:03.23 9402788    1:03.90 B         
 11. Pascalle Rovers               TRB-RES                1:03.12 9301064    1:03.91 B         
 12. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:02.08 9401054    1:03.93 B         
 13. Svenja Zonneveld              RZ                     1:03.81 9301096    1:04.08 R FJ 1    
 14. Kim Loeffen                   SG Tritium             1:03.67 9403432    1:04.08 R FJ 2    
 15. Jessica de Ruiter             Zv Aquarius            1:02.87 9306160    1:04.25           
 16. Selena van Cruchten           RZ                     1:04.12 9401608    1:04.30           
 17. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:00.88 9400140    1:04.60           
 18. Lisa Koster                   DAW-Finenzo            1:01.06 9401682    1:04.72           
 19. Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV    1:03.26 9302484    1:04.84           
 20. Petra Schuivens               SG Tritium             1:05.22 9305036    1:05.29           
 21. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:04.78 9405270    1:05.95           
 22. Sharona Mlcoch                DAW-Finenzo            1:02.64 9406178    1:06.01           
 23. Renée Roks                    SBC2000                1:04.52 9303844    1:06.10           
 24. Kelly Mekes                   TRB-RES                1:05.67 9402724    1:06.25           
 25. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:06.51 9303326    1:06.50           
 26. Femke van der Linde           MNC Dordrecht          1:05.05 9403068    1:06.51           
 27. Michelle Meusen               RZL                    1:06.20 9400852    1:06.75           
 28. Francesca van Dongen          MNC Dordrecht          1:07.54 9402982    1:07.16           
 29. Nelly Velthuijs               Njord                  1:05.49 9404028    1:07.19           
 30. Arja den Boer                 BZV                    1:07.57 9405634    1:07.41           
 31. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                1:07.46 9303332    1:07.53 FJ 1      
 32. Bo Peeters                    NIMO                   1:07.29 9306564    1:07.53 FJ 2      
 33. Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda    1:06.91 9405434    1:07.75           
 34. Birgit van der Wegen          O.Z. & P.C. De Waran   1:07.99 9304942    1:07.81           
 35. Maaike Knops                  RZL                    1:07.62 9404018    1:07.86           
 36. Rylana Slaghuis               NIMO                   1:07.02 9401286    1:07.90           
 37. Denise Austen                 RZ                     1:05.98 9303778    1:07.95           
 38. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    1:07.29 9305334    1:08.10           
 39. Dieuwertje Jorink             DAW-Finenzo            1:05.84 9302306    1:08.58           
 40. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:07.89 9403308    1:08.66           
 41. Linda Dehing                  RZ                     1:09.16 9400022    1:08.82           
 42. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:08.43 9302280    1:08.96           
 43. Ilse van Niekerk              DAW-Finenzo            1:09.24 9406180    1:09.28           
 44. Karin Bongers                 RZL                    1:08.16 9303800    1:09.50           
 45. Sophie Cleuren                HZPC                   1:07.89 9300158    1:09.69           
 46. Charessa Feider               SG Tritium             1:14.95 9404340    1:09.80           
 47. Dashney Verweij               TRB-RES                1:12.43 9403916    1:09.90           
 48. Marit Meijers                 SBC2000                1:09.50 9302406    1:10.03           
 49. Suzan van Boxtel              TRB-RES                1:07.08 9402578    1:10.06           
 50. Anouk de Vaal                 MNC Dordrecht          1:09.34 9306062    1:10.24           
 51. Marscha Rasenberg             O.Z. & P.C. De Waran   1:09.26 9301018    1:10.25           
 51. Roxane Wilms                  Hellas-Glana           1:06.41 9305946    1:10.25           
 53. Sanne Kerkhoff                NIMO                   1:09.58 9305530    1:10.39           
 54. Mandy Stoop                   Z&PV Nuenen            1:07.15 9304294    1:10.56           
 55. Denise Peeters                Noord Limburg(SG)      1:11.06 9406418    1:10.81           
 56. Ankie Meusen                  RZL                    1:11.09 9302180    1:10.92           
 57. Shauny Feider                 SG Tritium             1:08.59 9305940    1:11.04           
 58. Nicole Peeters                SBC2000                1:10.85 9303842    1:11.19           
 59. Maud Rutjens                  HZPC                   1:08.91 9305632    1:11.20           
 60. Linda van Ool                 Tempo Valkenswaard     1:10.40 9304982    1:11.72           
 61. Shelly Hollanders             Kimbria                1:09.79 9303454    1:11.97           
 62. Saskia de Haard               Luctor et Emergo       1:08.61 9401972    1:12.03           
 63. Anouk Kuijlaars               MNC Dordrecht          1:09.93 9401700    1:12.07           
 64. Anouk van den Boorn           Kimbria                1:13.39 9403902    1:12.93           
 65. Munirah Braaf                 Hellas-Glana           1:14.32 9305322    1:13.56           
 66. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:13.33 9306452    1:13.78           
 67. Emma Willems                  NIMO                   1:12.09 9301036    1:14.19           
 68. Sietske van Zijl              BZV                    1:12.30 9403232    1:15.72           
 69. Vicky Simons                  HZPC                   1:13.60 9404932    1:15.78           
 70. Elske Eikholt                 SG Tritium             1:14.64 9305032    1:16.70           
 71. Annik Delissen                RZ                     1:22.28 9404672    1:16.94           
 72. Lieke Janssen                 NIMO                   1:22.13 9305954    1:17.03           
 73. Ruth Vogel                    De Roersoppers         1:13.10 9302922    1:17.87           
 74. Lisa Sturme                   ROB                    1:15.57 9300756    1:18.16           
 75. Jamilla Franssen              ZON/S&S                1:16.54 9404872    1:19.51           
 76. Annebeth Trepels              Njord                  1:17.41 9403184    1:19.64           
 77. Tessa Lenoire                 NIMO                   1:16.14 9305226    1:19.79           
 78. Jenneke Schouwenberg          ROB                    1:20.26 9406326    1:20.07           
 79. Charlotte Bex                 Hellas-Glana           1:16.24 9306214    1:20.84           
 80. Joyce Janssen                 ROB                    1:22.13 9404482    1:21.15           
 81. Monica Sanchez                DAW-Finenzo            1:21.57 9406182    1:22.00           
 82. Lisette Ramaekers             ZON/S&S                1:17.98 9403984    1:22.61           
 83. Carlijn Jaspers               NIMO                   1:18.35 9405798    1:23.25           
 84. Simone Vroemen                MZ&PC                  1:21.57 9405794    1:23.61           
 85. Rayna Maassen                 ROB                    1:25.86 9304084    1:26.56           
 86. Priscilla Brouwer de          NIMO                   1:29.56 9307448    1:28.31           
 87. Joy Gijpmans                  ROB                    1:30.60 9406826    1:29.70           
NG.Z Daisy Molenaar                DAW-Finenzo            1:03.50 9306808                      
AFGE Wilma Verhoeven               Njord                  1:04.50 9304610                      
AFGE Angelique Oertel              Eiffel Swimmers PSV    1:02.58 9307612                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m vrije slag             Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike ter Horst                NVA/HHC                  57.62 9402785      56.40 A         
  2. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              56.51 9302135      56.46 A         
  3. Lester Snackers               ZC Valkenburg            56.71 9400947      56.53 A         
  4. Simon Edenburg                Luctor et Emergo         58.26 9301567      56.60 A         
  5. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV      58.20 9302125      57.41 A         
  6. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval          57.60 9400445      57.72 A         
  7. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana             57.70 9401657      57.93 B         
  8. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)            55.68 9300627      58.41 B         
  9. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          56.54 9300269      58.76 B         
 10. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht            58.36 9301157      58.81 B         
 11. Marcel Schouten               Rapido '82               59.46 9300653      59.04 B         
 12. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:00.97 9403779      59.10 B         
 13. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo              57.13 9400507      59.14 R         
 14. Alex Catsburg                 MNC Dordrecht            58.39 9404753      59.41 R         
 15. Tom van de Putte              MNC Dordrecht            57.84 9402625      59.44           
 16. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  59.18 9304385      59.66           
 17. Stan Tummers                  Hellas-Glana           1:03.65 9400649      59.85           
 18. Steven Uijl                   Luctor et Emergo       1:00.39 9304075      59.87           
 19. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen              59.95 9302695      59.94           
 20. Ramon Wassenberg              RZ                     1:00.22 9300715    1:00.31           
 21. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana             58.42 9400593    1:00.91           
 22. Joey Stokx                    DAW-Finenzo              57.53 9301251    1:01.09           
 23. Mart de Boer                  DAW-Finenzo              58.79 9303589    1:01.24           
 24. Thomas Rietveld               TRB-RES                1:01.65 9401803    1:01.44           
 25. Joeri Prins                   MNC Dordrecht          1:00.96 9302037    1:01.72           
 26. Jesse Meijer                  Zaanstad (SG)          1:01.37 9403633    1:02.23           
 27. Mitchell Verburg              Eiffel Swimmers PSV    1:01.58 9400277    1:02.43           
 28. Robin Borger                  Brunssum               1:03.28 9305183    1:02.61           
 29. Ken Boonen                    RZL                    1:00.90 9401481    1:02.68           
 30. Rick Hesen                    HZPC                   1:01.63 9300601    1:02.79           
 31. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard     1:06.18 9302669    1:03.60           
 32. Maurice Zelis                 RZ                     1:01.65 9401031    1:03.62           
 33. Camiel Smeets                 NIMO                   1:04.29 9400911    1:04.50           
 34. Vincent Schram                DAW-Finenzo            1:02.42 9402041    1:04.99           
 35. Marc Advocaat                 MNC Dordrecht          1:04.36 9402603    1:05.43           
 36. Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                1:05.19 9306693    1:05.69           
 37. Vince Weber                   NIMO                   1:11.73 9404233    1:06.99           
 38. Glenn Smit                    DAW-Finenzo            1:07.12 9401599    1:07.36           
 39. Cas Biekmann                  Njord                  1:07.14 9306751    1:07.56           
 40. Haiko Sleumer                 Zegenwerp              1:09.42 9304251    1:08.53           
 41. Bjorge Janssen                TRB-RES                1:07.32 9302171    1:08.69 FJ 1      
 42. Jim Ketelings                 RZ                     1:07.48 9403901    1:08.69 FJ 2      
 43. Pieter Pijnenburg             O.Z. & P.C. De Waran   1:12.58 9305227    1:08.88           
 44. Tim Sonnemans                 RZL                    1:12.07 9403017    1:11.25           
 45. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard     1:12.04 9302667    1:11.81           
 46. Christian v. Iersel           Noord Limburg(SG)      1:13.59 9404217    1:13.12           
 46. Jeffrey Duif                  BZV                    1:11.76 9401365    1:13.12           
 48. Pedro Nemeth                  Brunssum               1:17.05 9401575    1:13.31           
 49. Eric Scheijen                 Hellas-Glana           1:13.19 9405753    1:16.00           
 50. Jeroen Criens                 RZL                    1:19.86 9403019    1:17.87           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 100m rugslag               Meisjes Senioren 1 en 2
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:07.50 9203076    1:09.55 A         
  2. Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV    1:06.69 9102428    1:09.68 A         
  3. Judith van Meijel             HZPC                   1:07.55 9102076    1:09.91 A         
  4. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:11.16 9201052    1:11.06 A         
  5. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:12.32 9100118    1:12.25 A         
  6. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:08.74 9202772    1:12.74 A         
  7. Mara Pfeffer                  NIMO                   1:14.95 9105478    1:13.28 B         
  8. Fanny Robbertsen              NIMO                   1:12.83 9102622    1:14.22 B         
  9. Eva Martens                   Hellas-Glana           1:13.66 9206966    1:14.26 B         
 10. Monique de Haard              Luctor et Emergo       1:14.23 9203828    1:14.37 B         
 11. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen            1:10.12 9103880    1:14.87 B         
 12. Katja Bougrimova              MNC Dordrecht          1:11.92 9104488    1:15.15 B         
 13. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo            1:13.07 9206406    1:15.44 R         
 14. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV    1:17.15 9107994    1:15.52 R         
 15. Ingrid van Horen              HZPC                   1:13.83 9204060    1:15.80           
 16. Kelsey Onderdijk              Luctor et Emergo       1:13.05 9102340    1:15.81           
 17. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:16.18 9101602    1:15.84           
 18. Jacoline van den Beukel       ZV Westland Dijkglas   1:15.05 9100238    1:15.88           
 19. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo            1:14.07 9103666    1:16.14           
 20. Anne van Vroonhoven           Eiffel Swimmers PSV    1:15.49 9204124    1:16.16           
 21. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:13.42 9105162    1:16.35           
 22. Anke Snijkers                 NIMO                   1:16.41 9201638    1:16.41           
 23. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      1:14.72 9201742    1:16.98           
 24. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo            1:11.25 9103324    1:17.28           
 25. Chantal Willems               SG Tritium             1:12.16 9105482    1:17.34           
 26. Claudia Giezenaar             RZ                     1:16.69 9101022    1:18.35           
 27. Mieke Goeyenbier              WVZ                    1:12.73 9105244    1:19.60           
 28. Eveline Wouters               Njord                  1:13.70 9104934    1:19.70           
 29. Jenny van de Borgh            De Roersoppers         1:24.48 9108218    1:19.93           
 30. Elise Wijnker                 Hellas-Glana           1:19.41 9103534    1:20.38           
 31. Chloé Rutzerveld              NIMO                   1:19.14 9203450    1:20.84           
 32. Jolien van Golde              ZC Valkenburg          1:22.79 9204200    1:21.06 FJ 1      
 33. Michelle Hacking              NIMO                   1:21.92 9107646    1:21.06 FJ 2      
 34. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:19.95 9202860    1:21.14           
 35. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           1:15.82 9201790    1:21.30 FJ 1      
 36. Kitty Schiphorst Preuper      SBC2000                1:16.36 9102752    1:21.30 FJ 2      
 37. Denise Mooijman               ZV Westland Dijkglas   1:17.48 9104678    1:21.59           
 38. Evelien Schwillens            MZ&PC                  1:20.64 9201602    1:21.70           
 39. Esther Wittermans             Z&PV Nuenen            1:19.76 9204346    1:22.05 FJ 1      
 40. Linda Drenthen                RZ                     1:19.65 9100804    1:22.05 FJ 2      
 41. Solé van Leenen               MNC Dordrecht          1:13.70 9104354    1:22.15           
 42. Brieneke Valstar              ZV Westland Dijkglas   1:18.86 9106866    1:22.22           
 43. Rianne Koopman                DAW-Finenzo            1:23.32 9101728    1:22.68           
 44. Chantal Gielens               De Roersoppers         1:22.42 9101014    1:23.14           
 45. Michelle Peels                Tempo Valkenswaard     1:30.03 9106276    1:23.56           
 46. Rosa Schot                    DAW-Finenzo            1:24.20 9207500    1:23.84           
 47. Majke Van Bommel              RZL                         NT 9207738    1:24.16           
 48. Bente van Gennep              SBC2000                1:20.21 9200590    1:25.08           
 49. Mirja van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:22.94 9100746    1:25.46           
 50. Sanne Bruggink                SBC2000                1:15.60 9200330    1:26.27           
 51. Gemma Schiphorst Preuper      SBC2000                1:18.88 9203328    1:26.51           
 52. Naomi Feider                  SG Tritium             1:19.04 9107956    1:27.07           
 53. Ilse Masseling                HZPC                   1:24.98 9202124    1:27.56           
 54. Evie van Uden                 Z&PV Nuenen            1:25.46 9103882    1:31.35           
 55. Lia van der Linden            MOSA~regio             1:27.21 9205030    1:33.72           
 56. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers              NT 9102490    1:34.61           
 57. Daphne van der Kruyssen       O.Z. & P.C. De Waran   1:33.57 9107998    1:37.55           
 58. Carlijn van der Wegen         O.Z. & P.C. De Waran   1:35.93 9206674    1:40.62           
 59. Kirsten Langen                NIMO                   1:43.50 9108228    1:42.10           
AFGE Rinske Hutten                 SBC2000                1:18.42 9101402                      
AFGE Veerle Verhees                De Roersoppers         1:38.39 9202862                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag                 Jongens Jeugd 1 en 2
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:01.11 9202505    1:02.03 A         
  2. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:02.02 9102825    1:03.46 A         
  3. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:00.82 9200333    1:03.57 A         
  4. Dean Coert                    ZC Valkenburg          1:02.40 9100393    1:04.74 A         
  5. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV    1:04.99 9103947    1:05.78 A         
  6. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            1:06.60 9105607    1:06.56 A         
  7. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:04.49 9200249    1:06.57 B         
  8. Thom de Boer                  DAW-Finenzo            1:07.22 9100181    1:07.07 B         
  9. Bryan Mannaart                WVZ                    1:04.96 9101533    1:07.10 B         
 10. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:08.31 9201621    1:07.37 B         
 11. Ralph van Megen               HZPC                   1:09.70 9201613    1:07.47 B         
 12. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    1:08.63 9202675    1:07.82 B         
 13. René van Wallenburg           Luctor et Emergo       1:07.54 9204413    1:08.04 R FJ 1    
 14. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht          1:03.60 9201661    1:08.04 R FJ 2    
 15. Rik Bakker                    TRB-RES                1:08.75 9104625    1:08.12           
 16. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:06.96 9203459    1:08.44           
 17. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:07.68 9103401    1:08.72           
 18. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg          1:07.34 9103425    1:09.13           
 19. Aaron Eisank                  ZON/S&S                1:08.39 9100577    1:09.19           
 20. Ferry J. Claassen             Z&PV Nuenen            1:10.20 9202217    1:09.24           
 21. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        1:07.10 9101249    1:09.53           
 22. Jory Niemark                  ZON/S&S                1:10.11 9204409    1:10.97 FJ 1      
 23. Tom Pel                       O.Z. & P.C. De Waran   1:09.59 9203237    1:10.97 FJ 2      
 24. Martijn Groeneveld            ZV Westland Dijkglas   1:11.18 9105959    1:11.16           
 25. Martyn Slaghuis               NIMO                   1:11.87 9103035    1:11.22           
 26. Jelle van der Ploeg           O.Z. & P.C. De Waran   1:12.61 9103661    1:11.28           
 27. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana           1:08.74 9203053    1:11.31           
 28. Patrick Lemmens               Brunssum               1:11.33 9106101    1:11.54           
 29. Rens van Eijk                 Z&PV Nuenen            1:08.18 9100573    1:11.69           
 30. Jeffrey Spaltman              DAW-Finenzo            1:12.59 9204037    1:11.82           
 31. Tim Jacobs                    HZPC                   1:11.59 9201825    1:12.21           
 32. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   1:17.60 9104211    1:12.51           
 33. Jeroen Custers                Kimbria                1:12.84 9106319    1:12.69           
 34. Mathijs Meijers               De Roersoppers         1:12.45 9103403    1:13.04           
 35. Thijs Villevoye               NIMO                   1:15.20 9106589    1:13.54           
 36. Tim Greven                    MZ&PC                  1:14.89 9202373    1:14.23           
 37. Paul van den Driest           Luctor et Emergo       1:10.67 9200283    1:14.25           
 38. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard     1:11.23 9204813    1:14.41           
 39. Ronald Waldus                 NIMO                   1:13.41 9206275    1:15.12           
 40. Jelle Blok                    WVZ                    1:11.23 9205179    1:15.28           
 41. Ruud Bex                      RZL                    1:13.65 9204133    1:15.34           
 42. Stefan Teley                  RZL                    1:12.72 9107153    1:15.38           
 43. Lars Steekelenburg            Van Vliet Barracuda    1:14.47 9102199    1:15.66           
 44. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:14.15 9106975    1:15.82           
 45. Enzo Diependaal               TRB-RES                1:14.27 9206691    1:16.34           
 46. Thijs van der Sterren         ZEPS                   1:13.92 9102207    1:16.70           
 47. Oskar Bles                    SBC2000                1:19.85 9100153    1:17.50           
 48. Scott van't Land              NIMO                   1:16.79 9205043    1:17.66           
 49. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:15.80 9202243    1:17.90           
 50. Pim Sollie                    Zeester Meerval        1:17.63 9201233    1:18.19           
 51. Dick Duisters                 RZL                         NT 9107427    1:18.97           
 52. Daan Koudijs                  TRB-RES                1:18.68 9204721    1:19.12           
 53. Dennis de Ruiter              Zv Aquarius            1:15.40 9206069    1:20.18           
 54. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard     1:23.79 9102731    1:20.24           
 55. Armenak Hairabetian           MNC Dordrecht          1:19.13 9105531    1:20.90           
 56. Ruud Scheepers                Njord                  1:16.60 9203411    1:22.20           
 57. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:19.13 9200057    1:23.41           
 58. Jaap Verest                   Tempo Valkenswaard     1:24.91 9106399    1:23.69           
 59. Kars Oomen                    SBC2000                1:21.23 9202945    1:24.02           
 60. Rick van Ool                  Tempo Valkenswaard     1:22.17 9106489    1:26.22           
 61. Joop van der Linden           MOSA~regio             1:23.48 9104839    1:26.35           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:09.10 8803696    1:10.36 A         
  2. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht          1:09.73 8803650    1:11.62 A         
  3. Linda Schellekens             Neptunus'58            1:13.80 8803854    1:12.61 A         
  4. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard     1:11.26 8702096    1:12.69 A         
  5. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:10.64 8705620    1:12.75 A         
  6. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen            1:11.59 8701930    1:12.80 A         
  7. Lydia Colijn                  NIMO                   1:12.51 8600718    1:14.09 B         
  8. Alice Janssen                 HZPC                   1:12.92 8902012    1:14.59 B         
  9. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:15.28 8805442    1:16.88 B         
 10. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo            1:14.20 8903352    1:17.13 B         
 11. Melissa Geilen                ZON/S&S                1:17.50 9001128    1:17.19 B         
 12. Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV    1:19.74 8700196    1:17.53 B         
 13. Bonnie Ubachs                 Brunssum               1:14.61 8704896    1:17.94 R         
 14. Kirsten van der Steen         MNC Dordrecht          1:19.29 8101420    1:18.70 R         
 15. Kathinka Vertommen            Kimbria                1:11.70 8201712    1:18.78           
 16. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard     1:16.64 9004754    1:18.81           
 17. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:16.73 8701024    1:19.26           
 18. Alana Miles                   KZ&PC                  1:22.25 8001626    1:19.29           
 19. Monique Pronk                 WVZ                    1:16.93 8803528    1:19.37           
 20. Renske Venner                 RZL                    1:19.37 9008012    1:20.16           
 21. Danique Ubags                 ZON/S&S                1:20.43 9003780    1:20.56           
 22. Nickey de Klerk               WZ&PC Purmerend        1:17.38 8604394    1:20.78           
 23. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:20.15 8503908    1:21.62           
 24. Saskia Coolen                 RZL                    1:20.99 8805440    1:21.77           
 25. Silvia Vousten                Noord Limburg(SG)      1:26.44 9004068    1:22.62           
 26. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:19.68 8900802    1:22.97           
 27. Linda Maas                    MOSA~regio             1:22.56 9002440    1:23.03           
 28. Miranda Bouten                RZL                    1:20.46 8600490    1:23.32           
 29. Renske Nielen                 Noord Limburg(SG)      1:17.61 8805550    1:23.38           
 30. Eveline Mestrom               RZL                    1:19.48 8806342    1:24.16           
 31. Dianne Nien                   RZ                     1:23.44 7100452    1:24.63           
 32. Marieke Verbeek               DAW-Finenzo            1:18.01 8904272    1:24.88           
 33. Simone Stapels                Van Vliet Barracuda    1:16.07 8903942    1:25.18           
 34. Nelleke Boelhouwer            WVZ                    1:19.65 9000346    1:25.45           
 35. Sandra Schellekens            Neptunus'58            1:21.07 8503416    1:25.59           
 36. Sandra Zwaanswijk             Zv Aquarius            1:29.72 8503934    1:27.45           
 37. Monique Huizing               Z&PV Nuenen            1:26.08 8401090    1:30.08           
 38. Inge Snijkers                 NIMO                   1:30.19 9008112    1:30.50           
 39. Kelly van Grimbergen          RZL                    1:28.63 9008016    1:31.94           
 40. Charlotte Jaspers             ROB                    1:32.32 8805830    1:33.25           
 41. Anouk Bloem                   MOSA~regio             1:31.71 9007908    1:33.60           
 42. Chantal van Kranenburg        Zv Aquarius            1:43.22 8604528    1:39.48           
 43. Ashley de Vos                 ZEPS                   1:45.68 8705882    1:50.19           
 DIS Lindy Consemulder             Z&PV Nuenen            1:20.07 9006018    1:24.27           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Sabine Lina                   Van Vliet Barracuda    1:09.75 8902680                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 100m rugslag                        Heren Senioren
28-12-2008                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:00.22 8402089    1:00.58 A         
  2. Wouter Smeets                 WVZ                      58.10 8402093    1:01.28 A         
  3. Davy Verreussel               Hellas-Glana             57.36 8903341    1:02.18 A         
  4. Ruud van Bommel               RZL                    1:00.32 8905181    1:02.34 A         
  5. Martijn Smeets                WVZ                      59.10 8101555    1:02.39 A         
  6. Sven Jaeger                   Hellas-Glana           1:00.47 8301021    1:02.44 A         
  7. Sander Smeets                 WVZ                      59.36 8402091    1:02.50 B         
  8. Tom van der Sterren           ZEPS                   1:00.48 8502495    1:02.53 B         
  9. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:03.19 8901553    1:03.32 B         
 10. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht          1:01.73 8900737    1:03.46 B         
 11. Mike Stoffer                  WVZ                    1:00.16 8903041    1:03.79 B         
 12. Niek de Ridder                Luctor et Emergo       1:05.26 8802819    1:04.56 ?         
 12. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo       1:02.08 9004875    1:04.56 ?         
 14. Rutger van Oosterhout         Eiffel Swimmers PSV    1:03.94 9002179    1:04.91 R         
 15. Charles Potin                 Luctor et Emergo       1:03.41 8301701    1:04.94           
 16. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht          1:04.89 9000533    1:04.95           
 17. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend        1:05.92 9002147    1:05.72           
 17. Harm Rozenga                  WVZ                    1:01.76 8902685    1:05.72           
 19. Toby Aarnoutse                Luctor et Emergo       1:01.38 8900007    1:05.77           
 20. Bart Gorissen                 KZ&PC                  1:10.00 8300755    1:05.91           
 21. Arjan Assink                  WVZ                    1:08.26 8600069    1:06.23           
 22. Wouter Breton                 DAW-Finenzo            1:02.07 8900461    1:06.47           
 23. Alex Goeyenbier               WVZ                    1:05.11 8704509    1:06.60           
 24. Mark Gorissen                 KZ&PC                  1:06.89 8600973    1:07.57           
 25. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          1:04.91 8800937    1:08.00           
 26. Thomas Kersten                WVZ                    1:08.39 9001515    1:08.15           
 27. Matthijs Dekker               Zaanstad (SG)          1:02.10 9000621    1:08.31           
 28. Bart Beemster                 WZ&PC Purmerend        1:03.24 8700153    1:08.36           
 29. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:04.98 8901141    1:08.45           
 30. Mark van Enckevort            HZPC                   1:09.41 9000797    1:08.47           
 31. Robin van Gulik               TRB-RES                1:06.65 9001061    1:08.52           
 32. Math Smeets                   NIMO                   1:07.42 8704153    1:08.66           
 33. Peter Crijns                  RZL                    1:02.65 8800673    1:08.80           
 34. Huub Vijverberg               ZV Westland Dijkglas   1:08.75 8201877    1:08.92           
 35. Dennis Overhage               Eiffel Swimmers PSV    1:05.51 9002223    1:09.64           
 36. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        1:01.96 8700155    1:10.06           
 37. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:08.29 8900033    1:10.08           
 38. Richard Hubers                De Roersoppers         1:04.65 8501129    1:10.13           
 39. Markus van Rest               ZV Westland Dijkglas   1:05.57 7701197    1:10.24           
 40. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg          1:09.68 8801099    1:10.25           
 41. Freddie Geerlings             NIMO                   1:08.98 7900379    1:10.34           
 42. Theo Vlaardingerbroek         ZV Westland Dijkglas   1:07.00 7901307    1:10.60           
 43. Erik Willems                  ZV Westland Dijkglas   1:09.22 8503011    1:10.67           
 44. Sander van den Berg           NIMO                   1:07.92 8700211    1:10.71           
 45. Christian Scholtes            WVZ                    1:03.35 8902775    1:10.82           
 46. Niels van Dalen               RZL                    1:10.20 8906237    1:11.41           
 47. Rian Visser                   DAW-Finenzo            1:15.33 9007141    1:11.54           
 48. Jelmer v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:07.73 9000653    1:11.87           
 49. Daan van Erp                  TRB-RES                1:09.83 8903833    1:11.97           
 50. Martijn de Lepper             BZV                    1:13.36 8000921    1:12.07           
 51. Mark Herps                    Tempo Valkenswaard     1:11.10 8701333    1:12.50           
 52. Patrick Creemers              RZ                     1:07.05 9000579    1:12.55           
 53. Marc Verhaeg                  Hellas-Glana           1:10.60 8905665    1:12.80           
 54. Jeroen van Tricht             Zv Aquarius            1:08.22 8904613    1:13.06           
 55. Sander Slaghuis               NIMO                   1:13.14 8805305    1:13.15 FJ 1      
 56. Martin Teley                  RZL                    1:12.13 8906059    1:13.15 FJ 2      
 57. Marcel Eikelenboom            ZV Westland Dijkglas   1:09.30 7200259    1:13.36           
 58. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      1:08.51 8800887    1:13.41           
 59. Huibrecht Vlaardingerbroek    ZV Westland Dijkglas   1:10.07 8302245    1:13.44           
 60. Dennis Stegerhütte            KZ&PC                  1:11.26 8604397    1:13.47           
 61. Stijn Agten                   RZL                    1:10.37 8700037    1:13.78           
 62. Bart Coolen                   RZL                    1:14.51 8603865    1:14.56           
 63. Rik Jansen                    De Roersoppers         1:11.06 8501189    1:14.67           
 64. Jeroen van Erve               TRB-RES                1:10.39 9005917    1:14.83           
 65. Rob Arts                      Noord Limburg(SG)      1:14.55 8805005    1:15.31           
 66. Roger Pouls                   De Roersoppers         1:13.55 8702653    1:15.66           
 67. Frank Hovenier                Neptunus'58            1:14.83 8503239    1:16.12           
 68. Pim Donkers                   O.Z. & P.C. De Waran   1:11.94 8700765    1:16.26           
 69. Timo Tabak                    RZL                    1:13.27 8201697    1:16.50           
 70. Karel Bol                     DAW-Finenzo            1:10.44 8700327    1:16.56           
 71. Kevin Kuijpers                Njord                  1:16.15 9006751    1:16.57           
 72. Roel v.d. Kleij               Neptunus'58            1:11.92 9001571    1:16.74           
 73. Ralph de Bie                  Zeester Meerval        1:08.95 8700243    1:17.38           
 74. Erik Vijverberg               ZV Westland Dijkglas   1:11.70 8803603    1:18.47           
 75. Peter Mertens                 MZ&PC                  1:18.08 8501725    1:18.89           
 76. Mark van Melick               RZL                    1:18.60 8503671    1:21.18           
 77. Gerard Hoedjes                DAW-Finenzo                 NT 8701363    1:22.00           
 78. Rick Hellenbrand              NIMO                   1:18.87 8901173    1:24.10           
 79. Bart Verdoorn                 Zv Aquarius            1:24.21 8906397    1:24.67           
 80. Joeri Koolen                  Tempo Valkenswaard     1:25.31 8705095    1:24.81           
 81. Lars Wouters                  WVZ                    1:11.00 8703889    1:25.04           
 82. Tom Derks                     ROB                    1:23.45 8804753    1:26.87           
 83. Tom Goffin                    NIMO                   1:29.50 8604457    1:27.27           
 84. Karsten Meijers               ZC Valkenburg          1:23.56 9004959    1:27.41           
AFGE Rico Nemeth                   Brunssum               1:02.97 9004455                      
AFGE Chiel Soeter                  Z&PV Nuenen            1:15.37 8804219                      
AFGE Paul Weijers                  ZPCNumansdorp          1:04.04 8603475                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to MZ&PC