23e International Friendship Swimmeet Maastricht
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vlinderslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 3. Meisjes, 100m vlinderslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 4. Jongens, 100m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 5. Dames, 100m schoolslag, Finale, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Finale, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Finale, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m schoolslag, Finale, Heren Senioren
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag, Finale, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 14. Jongens, 50m vlinderslag, Finale, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 15. Dames, 50m vlinderslag, Finale, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 50m vlinderslag, Finale, Heren Senioren
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 18. Jongens, 100m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 19. Meisjes, 100m vrije slag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 20. Jongens, 100m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 21. Dames, 100m rugslag, Finale, Meisjes Senioren 1 en 2    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Finale, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 23. Dames, 100m rugslag, Finale, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 100m rugslag, Finale, Heren Senioren
Nr. 25. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en jonger    Nr. 26. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en jonger
Nr. 27. Dames, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open    Nr. 28. Heren, 4 x 50m wisselslag, Heren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vlinderslag            Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Jona Pisters                  NIMO                   1:11.04 9501784    1:09.94           
  2. Lisanne Jente                 Brunssum               1:13.87 9600788    1:11.47           
  3. Irene Teufer                  DAW-Finenzo            1:15.76 9602340    1:13.78           
  4. Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV    1:17.77 9500430    1:15.49           
  5. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo            1:17.99 9501582    1:15.83           
  6. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo            1:19.02 9501382    1:19.28           
Finale B
  7. Kim Smulders                  TRB-RES                1:19.56 9501248    1:16.16           
  8. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo            1:20.22 9604938    1:17.42           
  9. Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)          1:20.74 9501132    1:18.10           
 10. Marceline de Cloe             TRB-RES                1:20.53 9602050    1:19.32           
 11. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo       1:21.57 9601258    1:19.39           
 12. Sharon Schroyen               Brunssum               1:20.36 9502536    1:22.39           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:10.50 9501403    1:07.28           
  2. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV    1:10.19 9500769    1:08.15           
  3. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:07.39 9501239    1:08.43           
  4. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:12.21 9601459    1:09.92           
  5. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:09.76 9501941    1:10.42           
  6. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            1:14.10 9501389    1:14.41           
Finale B
  7. Stan Snijders                 RZL                    1:14.84 9500485    1:13.06           
  8. Melvin Prins                  MNC Dordrecht          1:17.34 9500201    1:14.97           
  9. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    1:18.08 9601007    1:16.90           
 10. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:20.60 9501689    1:19.86           
 11. Diederick Groeneveld          BZV                    1:21.00 9502123    1:20.22 FJ 1      
 12. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht          1:19.66 9500401    1:20.22 FJ 2      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 100m vlinderslag               Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          1:05.41 9300698    1:04.75           
  2. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:11.90 9400140    1:09.93 FJ 1      
  3. Daniëlle de Groot             DAW-Finenzo            1:11.95 9303868    1:09.93 FJ 2      
  4. Ilona Remmel                  ZON/S&S                1:10.31 9302198    1:10.11           
  5. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:11.64 9300162    1:10.85           
  6. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:10.96 9401316    1:11.71           
Finale B
  7. Vera Weinberg                 NIMO                   1:12.12 9302144    1:10.78           
  8. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:12.92 9401054    1:11.21           
  9. Estrella Wierikx              ZPCNumansdorp          1:14.96 9402712    1:11.40           
 10. Renée Roks                    SBC2000                1:13.12 9303844    1:11.80           
 11. Svenja Zonneveld              RZ                     1:12.67 9301096    1:13.61           
 DIS Nelly Velthuijs               Njord                  1:14.17 9404028    1:15.13           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m vlinderslag            Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            1:02.72 9302135      59.50           
  2. Simon Edenburg                Luctor et Emergo       1:01.87 9301567    1:00.96           
  3. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval        1:03.05 9400445    1:01.12 FJ 1      
  4. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV    1:02.00 9302125    1:01.12 FJ 2      
  5. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           1:05.92 9400593    1:03.99           
  6. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           1:05.36 9401657    1:04.48           
Finale B
  7. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)          1:07.82 9300627    1:03.87           
  8. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo            1:07.57 9400507    1:04.64           
  9. Joeri Prins                   MNC Dordrecht          1:07.32 9302037    1:05.46           
 10. Joey Stokx                    DAW-Finenzo            1:06.71 9301251    1:05.59           
 11. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:06.39 9400947    1:06.81           
 12. Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:06.80 9304385    1:08.01           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m schoolslag              Meisjes Senioren 1 en 2
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:18.63 9202772    1:17.87           
  2. Judith van Meijel             HZPC                   1:20.28 9102076    1:19.03           
  3. Monique de Haard              Luctor et Emergo       1:18.81 9203828    1:20.31 FJ 1      
  4. Elise Wijnker                 Hellas-Glana           1:21.57 9103534    1:20.31 FJ 2      
  5. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo            1:21.07 9103324    1:20.73           
  6. Chloé Rutzerveld              NIMO                   1:20.63 9203450    1:22.05           
Finale B
  7. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV    1:21.97 9107994    1:20.25           
  8. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:22.24 9203076    1:21.27           
  9. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:23.82 9201052    1:24.00           
 10. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:25.08 9101602    1:24.73           
 11. Ingrid van Horen              HZPC                   1:24.70 9204060    1:24.92           
 12. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      1:25.42 9201742    1:27.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag                Jongens Jeugd 1 en 2
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Kay op den Kamp               ZC Valkenburg          1:10.82 9103425    1:06.80           
  2. Aaron Eisank                  ZON/S&S                1:07.03 9100577    1:06.81           
  3. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:10.56 9200249    1:08.78           
  4. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV    1:13.52 9202675    1:13.42           
  5. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            1:14.44 9105607    1:14.55           
 DIS Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV    1:12.28 9201621    1:12.63           
        SP - De eerste slag na start/keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
Finale B
  7. Patrick Lemmens               Brunssum               1:14.76 9106101    1:13.77 FJ 1      
  8. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:14.61 9202505    1:13.77 FJ 2      
  9. Thom de Boer                  DAW-Finenzo            1:16.10 9100181    1:14.21           
 10. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        1:16.15 9101249    1:14.51           
 11. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:16.41 9203459    1:15.85           
 12. Martyn Slaghuis               NIMO                   1:16.15 9103035    1:16.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:19.36 8803696    1:16.34           
  2. Kirsten van der Steen         MNC Dordrecht          1:21.50 8101420    1:18.43           
  3. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:19.69 8705620    1:19.32           
  4. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht          1:22.16 8803650    1:20.07           
  5. Peggy Loffeld                 KZ&PC                  1:21.72 7700468    1:23.24           
  6. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:23.28 8805442    1:23.42           
Finale B
  7. Monique Pronk                 WVZ                    1:23.44 8803528    1:22.94           
  8. Marieke Verbeek               DAW-Finenzo            1:23.78 8904272    1:23.46           
  9. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                1:24.00 8701024    1:23.74           
 10. Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV    1:23.93 8700196    1:24.49           
 11. Ilse Clevers                  De Roersoppers         1:25.47 8503908    1:24.70           
 12. Alice Janssen                 HZPC                   1:27.06 8902012    1:26.47           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m schoolslag                       Heren Senioren
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Sven Jaeger                   Hellas-Glana           1:07.61 8301021    1:05.88           
  2. Thomas Kersten                WVZ                    1:06.90 9001515    1:06.62 FJ 1      
  3. Davy Verreussel               Hellas-Glana           1:09.18 8903341    1:06.62 FJ 2      
  4. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:09.12 8901553    1:07.52           
  5. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend        1:09.20 8703351    1:09.30 FJ 1      
  6. Niek de Ridder                Luctor et Emergo       1:08.94 8802819    1:09.30 FJ 2      
Finale B
  7. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen            1:10.40 7400937    1:06.61           
  8. Freddie Geerlings             NIMO                   1:09.91 7900379    1:09.90           
  9. Charles Potin                 Luctor et Emergo       1:11.20 8301701    1:11.10           
 10. Ralph de Bie                  Zeester Meerval        1:09.87 8700243    1:11.34           
 11. Rik Jansen                    De Roersoppers         1:12.69 8501189    1:12.34           
 12. Dennis Stegerhütte            KZ&PC                  1:11.98 8604397    1:12.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag               Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo              33.81 9501582      33.25           
  2. Marceline de Cloe             TRB-RES                  34.64 9602050      33.48           
  3. Jona Pisters                  NIMO                     34.96 9501784      34.00           
  4. Romy Hoogendijk               Luctor et Emergo         35.04 9601258      34.38           
  5. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              35.26 9502326      34.62           
  6. Jaimy Mous                    Njord                    35.22 9602576      35.48           
Finale B
  7. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo              35.47 9601518      34.18           
  8. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV      35.58 9500754      34.23           
  9. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        35.58 9603098      34.86 FJ 1      
 10. Judith van de Wijdeven        Njord                    35.44 9503820      34.86 FJ 2      
 11. Simone Soudant                Eiffel Swimmers PSV      35.45 9500430      35.02           
 12. Louise van de Meer            TRB-RES                  36.02 9504198      36.31           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag               Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          33.00 9501403      31.54           
  2. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV      31.65 9500769      31.75           
  3. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            33.16 9501941      33.12 FJ 1      
  4. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo              32.99 9501389      33.12 FJ 2      
  5. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV      33.33 9601007      33.58           
  6. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            33.87 9501239      34.07           
Finale B
  7. Rick Hoekstra                 TRB-RES                  34.24 9501437      33.57           
  8. Dylan Notten                  ZC Valkenburg            35.91 9500099      34.33           
  9. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV      34.91 9600427      34.56           
 10. Melvin Prins                  MNC Dordrecht            35.65 9500201      35.33           
 11. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht            35.82 9500401      35.75           
 12. Andreas Waldus                NIMO                     36.20 9503581      36.18           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 50m rugslag                  Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            32.60 9300698      32.16           
  2. Ela Hutten                    SBC2000                  34.00 9300354      32.89           
  3. Misty Coert                   ZC Valkenburg            32.92 9300162      33.10           
  4. Melissa Meijer                NIMO                     34.24 9304374      33.52           
  5. Ilona Remmel                  ZON/S&S                  33.84 9302198      33.68           
  6. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg            33.60 9401316      34.60           
Finale B
  7. Cyril Landstra                Zeester Meerval          34.41 9305722      33.10           
  8. Emily Harks                   Eiffel Swimmers PSV      34.45 9302484      33.91           
  9. Chidi Hennigfeld              ZON/S&S                  34.72 9303332      34.53 FJ 1      
 10. Danique Agterberg             Hellas-Glana             35.03 9401054      34.53 FJ 2      
 11. Michelle Meusen               RZL                      34.28 9400852      34.53 FJ 3      
 12. Svenja Zonneveld              RZ                       35.12 9301096      35.07           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag               Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              28.62 9302135      29.03           
  2. Jorrick Druyven               DAW-Finenzo              30.78 9400507      29.67           
  3. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV      30.75 9302125      30.46 FJ 1      
  4. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)            30.16 9300627      30.46 FJ 2      
  5. Joey Stokx                    DAW-Finenzo              30.88 9301251      30.48           
  6. Robin Ramaekers               ZON/S&S                  30.47 9304385      30.86           
Finale B
  7. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht            30.96 9301157      30.72           
  8. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            31.31 9403779      30.96 FJ 1      
  9. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          31.25 9300269      30.96 FJ 2      
 10. Jesse Meijer                  Zaanstad (SG)            31.76 9403633      31.83           
 11. Mike ter Horst                NVA/HHC                  31.80 9402785      32.88 FJ 1      
 12. Lester Snackers               ZC Valkenburg            31.50 9400947      32.88 FJ 2      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 50m vlinderslag              Meisjes Senioren 1 en 2
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo              30.40 9206406      29.66           
  2. Judith van Meijel             HZPC                     30.25 9102076      30.59           
  3. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV      31.46 9107994      30.72           
  4. Melissa Zwaan                 DAW-Finenzo              31.81 9103666      31.07           
  5. Ingrid van Horen              HZPC                     31.81 9204060      31.40           
  6. Monique de Haard              Luctor et Emergo         31.60 9203828      31.96           
Finale B
  7. Inge Arts                     Zeester Meerval          31.91 9203076      31.17           
  8. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg            32.06 9201052      31.34           
  9. Laura de Jong                 Z&PV Nuenen              31.87 9103880      31.78           
 10. Maaike Vooren                 DAW-Finenzo              32.10 9103324      32.20           
 11. Katja Bougrimova              MNC Dordrecht            32.14 9104488      32.52           
 12. Chantal Willems               SG Tritium               32.00 9105482      32.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 50m vlinderslag                Jongens Jeugd 1 en 2
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     27.06 9102825      26.22           
  2. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV      27.56 9103947      26.72           
  3. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            27.82 9202505      27.04           
  4. René van Wallenburg           Luctor et Emergo         27.65 9204413      27.36 FJ 1      
  5. Johnno Smulders               Eiffel Swimmers PSV      27.59 9202675      27.36 FJ 2      
  6. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        27.58 9200249      27.80           
Finale B
  7. Thom de Boer                  DAW-Finenzo              28.11 9100181      27.66           
  8. Aaron Eisank                  ZON/S&S                  28.32 9100577      28.14           
  9. Ralph van Megen               HZPC                     28.04 9201613      28.41           
 10. Geert Janssen                 Eiffel Swimmers PSV      28.89 9201621      28.91           
 11. Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran     29.11 9104211      28.98           
 12. Alain Dassen                  Hellas-Glana             28.96 9203459      29.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            30.22 8705620      29.14           
  2. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo         29.84 8803696      29.65           
  3. Linda Schellekens             Neptunus'58              30.54 8803854      30.06           
  4. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo              31.15 8903352      30.16           
  5. Kim vd Beek                   Eiffel Swimmers PSV      31.11 8700196      31.36           
  6. Lydia Colijn                  NIMO                     31.48 8600718      31.55           
Finale B
  7. Kirsten van der Steen         MNC Dordrecht            32.08 8101420      31.55           
  8. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht            31.75 8803650      31.66           
  9. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen              32.25 8701930      31.76           
 10. Chantal Verhoeff              SBC2000                  32.25 7900912      31.82           
 11. Suzanne Duijkers              ZON/S&S                  32.18 8701024      32.43 FJ 1      
 12. Peggy Loffeld                 KZ&PC                    31.80 7700468      32.43 FJ 2      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 50m vlinderslag                       Heren Senioren
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Toby Aarnoutse                Luctor et Emergo         26.04 8900007      25.22           
  2. Sven Jaeger                   Hellas-Glana             26.69 8301021      25.86           
  3. Arjan Assink                  WVZ                      26.66 8600069      25.97 FJ 1      
  4. Wouter Smeets                 WVZ                      26.59 8402093      25.97 FJ 2      
  5. Ruud van Bommel               RZL                      26.47 8905181      26.23           
  6. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht            27.10 9000533      26.82           
Finale B
  7. Sander Smeets                 WVZ                      27.22 8402091      26.53           
  8. Joeri van Wallenburg          Luctor et Emergo         27.32 9004875      26.91           
  9. Niels van Dalen               RZL                      27.42 8906237      26.98           
 10. Davy Verreussel               Hellas-Glana             27.28 8903341      27.02           
 11. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            27.45 8901553      27.33           
 DIS Rutger van Oosterhout         Eiffel Swimmers PSV      27.32 9002179                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Rosanne Padt                  DAW-Finenzo            1:04.83 9501582    1:01.66           
  2. Brenda Zwarthoed              DAW-Finenzo            1:04.15 9604938    1:03.28           
  3. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:04.81 9502326    1:04.21           
  4. Davina van Perge              DAW-Finenzo            1:05.27 9503786    1:04.36           
  5. Jona Pisters                  NIMO                   1:04.98 9501784    1:04.55           
  6. Roxann Geenen                 DAW-Finenzo            1:05.63 9601518    1:05.06           
Finale B
  7. Janine Verhaegh               Eiffel Swimmers PSV    1:06.92 9500754    1:05.32           
  8. Kim Smulders                  TRB-RES                1:06.92 9501248    1:05.64           
  9. Mandy Verhage                 DAW-Finenzo            1:06.21 9501382    1:05.78           
 10. Esma van Vonderen             Zeester Meerval        1:07.28 9501112    1:06.67           
 11. Marceline de Cloe             TRB-RES                1:06.50 9602050    1:06.82           
 12. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:07.33 9602806    1:07.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:01.52 9501403    1:00.07           
  2. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:00.21 9501239    1:00.31           
  3. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV    1:00.66 9500769    1:00.76           
  4. Stan Snijders                 RZL                    1:02.58 9500485    1:00.78           
  5. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:00.23 9501941    1:00.93           
  6. Stan Pijnenburg               Eiffel Swimmers PSV    1:02.53 9600427    1:02.02           
Finale B
  7. Sjors Lieverst                DAW-Finenzo            1:03.03 9501389    1:02.68           
  8. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    1:03.97 9601007    1:03.49           
  9. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:05.21 9601459    1:04.69           
 10. Felix Geenen                  DAW-Finenzo            1:06.63 9501085    1:06.15           
 11. Diederick Groeneveld          BZV                    1:06.90 9502123    1:07.20           
 12. Jelmar Hillebrink             MNC Dordrecht          1:07.22 9500401    1:08.88           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 100m vrije slag                Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            58.16 9300698      57.69           
  2. Ela Hutten                    SBC2000                1:02.53 9300354    1:00.56           
  3. Daniëlle de Groot             DAW-Finenzo            1:02.13 9303868    1:01.60           
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:02.73 9300162    1:01.64           
  5. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:02.91 9401316    1:03.20           
  6. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:02.97 9305722    1:03.25           
Finale B
  7. Melissa Meijer                NIMO                   1:03.06 9304374    1:02.44           
  8. Vera Weinberg                 NIMO                   1:03.29 9302144    1:03.55 FJ 1      
  9. Ilona Remmel                  ZON/S&S                1:03.65 9302198    1:03.55 FJ 2      
 10. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:03.93 9401054    1:03.82           
 11. Pascalle Rovers               TRB-RES                1:03.91 9301064    1:04.10           
 12. Svenja Zonneveld              RZ                     1:04.08 9301096    1:04.87           
  NG Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:03.90 9402788                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m vrije slag             Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Mike ter Horst                NVA/HHC                  56.40 9402785      56.13           
  2. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              56.46 9302135      56.53           
  3. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval          57.72 9400445      56.87           
  4. Simon Edenburg                Luctor et Emergo         56.60 9301567      56.93           
  5. Lester Snackers               ZC Valkenburg            56.53 9400947      57.03           
  6. Maurice Soudant               Eiffel Swimmers PSV      57.41 9302125      58.70           
Finale B
  7. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)            58.41 9300627      55.47           
  8. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana             57.93 9401657      58.37           
  9. Marcel Schouten               Rapido '82               59.04 9300653      58.97 FJ 1      
 10. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            59.10 9403779      58.97 FJ 2      
 11. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          58.76 9300269      59.46           
 12. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht            58.81 9301157    1:00.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 100m rugslag               Meisjes Senioren 1 en 2
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Tanja Peeters                 Eiffel Swimmers PSV    1:09.68 9102428    1:08.67           
  2. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:09.55 9203076    1:09.53           
  3. Judith van Meijel             HZPC                   1:09.91 9102076    1:10.05           
  4. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:12.25 9100118    1:12.82           
  5. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:12.74 9202772    1:12.94           
 DIS Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:11.06 9201052                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
Finale B
  7. Chantalle van der Fluit       DAW-Finenzo            1:15.44 9206406    1:11.32           
  8. Eva Martens                   Hellas-Glana           1:14.26 9206966    1:12.86           
  9. Mara Pfeffer                  NIMO                   1:13.28 9105478    1:13.87           
 10. Katja Bougrimova              MNC Dordrecht          1:15.15 9104488    1:14.02           
 11. Fanny Robbertsen              NIMO                   1:14.22 9102622    1:14.40           
 12. Anne Michelle Vos             Eiffel Swimmers PSV    1:15.52 9107994    1:14.57           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m rugslag                 Jongens Jeugd 1 en 2
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:02.03 9202505    1:00.91           
  2. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:03.57 9200333    1:01.81           
  3. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:03.46 9102825    1:02.48           
  4. Dean Coert                    ZC Valkenburg          1:04.74 9100393    1:03.71           
  5. Sil Hoving                    Eiffel Swimmers PSV    1:05.78 9103947    1:05.16           
  6. Demi de Rooij                 DAW-Finenzo            1:06.56 9105607    1:06.92           
Finale B
  7. Thom de Boer                  DAW-Finenzo            1:07.07 9100181    1:05.18           
  8. Bryan Mannaart                WVZ                    1:07.10 9101533    1:05.33           
  9. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht          1:08.04 9201661    1:05.76           
 10. Rik Bakker                    TRB-RES                1:08.12 9104625    1:07.57           
 11. René van Wallenburg           Luctor et Emergo       1:08.04 9204413    1:07.76           
 12. Ralph van Megen               HZPC                   1:07.47 9201613    1:08.86           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Stephanie Rombout             Luctor et Emergo       1:10.36 8803696    1:10.81           
  2. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht          1:11.62 8803650    1:10.99           
  3. Lieke Jager                   Z&PV Nuenen            1:12.80 8701930    1:11.47           
  4. Linda Schellekens             Neptunus'58            1:12.61 8803854    1:12.22           
  5. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard     1:12.69 8702096    1:12.45           
  6. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:12.75 8705620    1:12.70           
Finale B
  7. Alice Janssen                 HZPC                   1:14.59 8902012    1:11.92           
  8. Lydia Colijn                  NIMO                   1:14.09 8600718    1:14.00           
  9. Marianne vd Poll              DAW-Finenzo            1:17.13 8903352    1:15.76           
 10. Ilvy van Grimbergen           RZL                    1:16.88 8805442    1:15.93           
 11. Melissa Geilen                ZON/S&S                1:17.19 9001128    1:17.89           
 12. Kirsten van der Steen         MNC Dordrecht          1:18.70 8101420    1:19.38           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 100m rugslag                        Heren Senioren
28-12-2008                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           1:02.18 8903341      59.02           
  2. Wouter Smeets                 WVZ                    1:01.28 8402093      59.43           
  3. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:00.58 8402089    1:00.09           
  4. Martijn Smeets                WVZ                    1:02.39 8101555    1:00.80           
  5. Sven Jaeger                   Hellas-Glana           1:02.44 8301021    1:01.63           
  6. Ruud van Bommel               RZL                    1:02.34 8905181    1:02.74           
Finale B
  7. Sander Smeets                 WVZ                    1:02.50 8402091    1:00.19           
  8. Tom van der Sterren           ZEPS                   1:02.53 8502495    1:01.34           
  9. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:03.32 8901553    1:02.19           
 10. Mike Stoffer                  WVZ                    1:03.79 8903041    1:02.57           
 11. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht          1:03.46 8900737    1:03.81           
 12. Niek de Ridder                Luctor et Emergo       1:04.56 8802819    1:04.11           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag         Meisjes Jeugd 2 en jonger
28-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            1:53.00            1:56.34           
        Rosanne Padt, 13                           Daniëlle de Groot, 15
        Brenda Zwarthoed, 12                       Lisa Koster, 14
            29.23  1:56.34

  2. DAW-Finenzo 2                 DAW-Finenzo            1:56.00            1:59.93           
        Davina van Perge, 13                       Mandy Verhage, 13
        Roxann Geenen, 12                          Sharona Mlcoch, 14
            29.95  1:59.93

  3. TRB-RES 1                     TRB-RES                1:59.32            2:00.07           
        Marceline de Cloe, 12                      Kim Smulders, 13
        Kelly Mekes, 14                            Pascalle Rovers, 15
            30.26  2:00.07

  4. SBC2000                       SBC2000                1:59.99            2:00.80           
        Renée Roks, 15                             Marit Meijers, 15
        Nicole Peeters, 15                         Ela Hutten, 15
            30.77  2:00.80

  5. NIMO 1                        NIMO                   1:59.98            2:01.30           
        Jona Pisters, 13                           Bo Peeters, 15
        Rylana Slaghuis, 14                        Vera Weinberg, 15
            29.51  2:01.30

  6. RZ 1                          RZ                     2:00.00            2:01.99           
        Svenja Zonneveld, 15                       Linda Dehing, 14
        Denise Austen, 15                          Selena van Cruchten, 14
            30.38  2:01.99

  7. TRB-RES 2                     TRB-RES                2:01.14            2:03.38           
        Suzan van Boxtel, 14                       Madelon Schellekens, 13
        Indy Diependaal, 13                        Louise van de Meer, 13
            30.68  2:03.38

  8. RZL 1                         RZL                    2:03.52            2:04.91           
        Ankie Meusen, 15                           Michelle Meusen, 14
        Maaike Knops, 14                           Karin Bongers, 15
            32.94  2:04.91

  9. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:04.46            2:05.80           
        Tamarah van der Pasch, 14                  Tessa Visser, 15
        Hanneke van der Steen, 15                  Emma Verhoeven, 15
            30.05  2:05.80

 10. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:04.50            2:06.10           
        Roxane Wilms, 15                           Wynona Wilms, 13
        Andra Dols, 13                             Danique Agterberg, 14
            32.29  2:06.10

 11. Eiffel Swimmers PSV           Eiffel Swimmers PSV    2:02.10            2:06.71           
        Simone Soudant, 13                         Evelien Schat, 13
        Tjitske Fetter, 13                         Janine Verhaegh, 13
            33.04  2:06.71

 12. NIMO 2                        NIMO                   2:06.60            2:07.04           
        Bo Kerkhoff, 13                            Merel Jaspers, 12
        Melissa Meijer, 15                         Sanne Kerkhoff, 15
            32.30  2:07.04

 13. Njord                         Njord                  2:05.94            2:07.65           
        Jaimy Mous, 12                             Mandy de Bruin, 13
        Emy Liebregts, 13                          Judith van de Wijdeven, 13
            30.83  2:07.65

 14. DAW-Finenzo 3                 DAW-Finenzo            2:06.00            2:07.88 FJ 1      
        Maxine Alfonsi, 13                         Irene Teufer, 12
        Monica Sanchez, 14                         Ilse van Niekerk, 14
            31.80  2:07.88

 15. MNC Dordrecht                 MNC Dordrecht          2:06.02            2:07.88 FJ 2      
        Anouk de Vaal, 15                          Naomi van Gool, 13
        Francesca van Dongen, 14                   Femke van der Linde, 14
            32.92  2:07.88

 16. DAW-Finenzo 4                 DAW-Finenzo            2:08.00            2:09.26           
        Marit van Elsas, 13                        Sophie Padt, 12
        Laura Stokx, 12                            Marit Visscher, 12
            33.91  2:09.26

 17. SG Tritium                    SG Tritium             2:08.00            2:12.95           
        Charessa Feider, 14                        Elske Eikholt, 15
        Emmely Toonen, 12                          Shauny Feider, 15
            32.02  2:12.95

 18. ZON/S&S                       ZON/S&S                2:12.00            2:13.94           
        Chidi Hennigfeld, 15                       Karin van der Aalst, 13
        Jamilla Franssen, 14                       Danae Remmel, 12
            30.34  2:13.94

 19. RZ 2                          RZ                     2:20.00            2:14.75           
        Celina Austen, 12                          Jara Wassenberg, 12
        Annik Delissen, 14                         Jessica Hesen, 12
            34.12  2:14.75

 20. DAW-Finenzo 5                 DAW-Finenzo            2:16.00            2:15.22           
        Tess de Boer, 12                           Rebecca Martens, 12
        Elena Peeters, 12                          Nathalja Wiersma, 12
            33.65  2:15.22

 21. NIMO 3                        NIMO                   2:19.50            2:17.03           
        Carlijn Jaspers, 14                        Lieke Janssen, 15
        Tessa Lenoire, 15                          Kimberley Brouwer de, 13
            35.37  2:17.03




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Jongens, 4 x 50m vrije slag      Jongens Junioren 4 en jonger
28-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            1:48.00            1:47.81           
        Joey Stokx, 15                             Mart de Boer, 15
        Vincent Schram, 14                         Jorrick Druyven, 14
            26.83  1:47.81

  2. ZC Valkenburg                 ZC Valkenburg          1:50.00            1:50.40           
        Lester Snackers, 14                        Jelle Peltzer, 14
        Dylan Notten, 13                           Arthur van Noorden, 13
            26.19  1:50.40

  3. MNC Dordrecht                 MNC Dordrecht          1:52.46            1:52.24           
        Jelmar Hillebrink, 13                      Alex Catsburg, 14
        Joeri Prins, 15                            Tom van de Putte, 14
            30.77  1:52.24

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           1:58.14            1:52.67           
        Stan Tummers, 14                           Pim van Basten Batenburg, 14
        Eric Scheijen, 14                          Niels van Basten Batenburg, 14
            26.89  1:52.67

  5. TRB-RES                       TRB-RES                1:58.59            2:00.13           
        Bart Gubbels, 12                           Rick Hoekstra, 13
        Peter Rietveld, 12                         Thomas Rietveld, 14
            31.98  2:00.13

  6. RZL 1                         RZL                    2:02.23            2:00.56           
        Tim Sonnemans, 14                          Stan Snijders, 13
        Casper van den Broek, 13                   Ken Boonen, 14
            32.36  2:00.56

  7. DAW-Finenzo 2                 DAW-Finenzo            1:54.00            2:00.82           
        Glenn Smit, 14                             Rowdy Spaltman, 13
        Felix Geenen, 13                           Sjors Lieverst, 13
            30.43  2:00.82

  8. NIMO                          NIMO                   2:06.10            2:02.17           
        Camiel Smeets, 14                          Andreas Waldus, 13
        Joeri Kerkhoff, 13                         Vince Weber, 14
            28.80  2:02.17

  9. DAW-Finenzo 3                 DAW-Finenzo            2:05.00            2:12.24           
        Rowin Meuffels, 12                         Pepijn Jorink, 13
        Martijn Falk, 12                           Jasper Falk, 13
            33.34  2:12.24




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Dames, 4 x 50m wisselslag                      Senioren Open
28-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg                 ZC Valkenburg          2:04.10            2:05.06           
        Misty Coert, 15                            Lotte Greven, 21
        Sanne Scheerder, 14                        Chantal Senden, 15
            32.96  2:05.06

  2. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            2:07.00            2:09.46           
        Chantalle van der Fluit, 16                Marianne vd Poll, 19
        Maaike Vooren, 17                          Melissa Zwaan, 17
            33.32  2:09.46

  3. Eiffel Swimmers PSV           Eiffel Swimmers PSV    2:08.00            2:10.76           
        Anne van Vroonhoven, 16                    Kim vd Beek, 21
        Emily Harks, 15                            Anne Michelle Vos, 17
            36.10  2:10.76

  4. ZON/S&S                       ZON/S&S                2:59.00            2:11.26           
        Maureen Muyen, 17                          Suzanne Duijkers, 21
        Ilona Remmel, 15                           Melissa Geilen, 18
            32.86  2:11.26

  5. MNC Dordrecht                 MNC Dordrecht          2:08.63            2:13.54           
        Katja Bougrimova, 17                       Solé van Leenen, 17
        Kirsten van der Steen, 27                  Sheri Rijnberge, 20
            34.26  2:13.54

  6. NIMO 1                        NIMO                   2:11.51            2:13.60           
        Anke Snijkers, 16                          Lydia Colijn, 22
        Chloé Rutzerveld, 16                       Mara Pfeffer, 17
            36.07  2:13.60

  7. HZPC                          HZPC                   2:12.00            2:14.35           
        Sophie Cleuren, 15                         Ingrid van Horen, 16
        Judith van Meijel, 17                      Alice Janssen, 19
            36.96  2:14.35

  8. Luctor et Emergo              Luctor et Emergo       2:00.00            2:14.37           
        Kelsey Onderdijk, 17                       Stephanie Rombout, 20
        Monique de Haard, 16                       Saskia de Haard, 14
            34.71  2:14.37

  9. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:15.37            2:15.11           
        Eva Martens, 16                            Mirte Tummers, 16
        Elise Wijnker, 17                          Silvy Collin, 19
            34.68  2:15.11

 10. Van Vliet Barracuda           Van Vliet Barracuda    2:23.00            2:19.86           
        Saskia Kommers, 13                         Amber Reijm, 14
        Marijke Kommers, 15                        Merel Barendregt, 17
            36.19  2:19.86

 11. DAW-Finenzo 2                 DAW-Finenzo            2:14.00            2:20.09           
        Dieuwertje Jorink, 15                      Rosa Schot, 16
        Marieke Verbeek, 19                        Rianne Koopman, 17
            36.74  2:20.09

 12. Noord Limburg(SG)             Noord Limburg(SG)      2:23.64            2:20.35           
        Denise Peeters, 14                         Vera Hendriks, 14
        Kimberley Teunissen, 16                    Silvia Vousten, 18
            37.67  2:20.35

 13. SG Tritium                    SG Tritium             2:15.00            2:20.88           
        Kim Loeffen, 14                            Chantal Willems, 17
        Naomi Feider, 17                           Petra Schuivens, 15
            35.25  2:20.88

 14. SBC2000                       SBC2000                2:16.00            2:20.89           
        Sanne Bruggink, 16                         Chantal Verhoeff, 29
        Bente van Gennep, 16                       Kitty Schiphorst Preuper, 17
            37.76  2:20.89

 15. RZL 1                         RZL                    2:16.13            2:22.34           
        Eveline Mestrom, 20                        Saskia Coolen, 20
        Ilvy van Grimbergen, 20                    Renske Venner, 18
            38.04  2:22.34

 16. De Roersoppers                De Roersoppers         2:19.44            2:24.50           
        Jenny van de Borgh, 17                     Sabine Klesman, 16
        Suzan Suskens, 16                          Ilse Clevers, 23
            37.42  2:24.50

 17. Tempo Valkenswaard            Tempo Valkenswaard     2:25.00            2:27.77           
        Chantal Rutten, 18                         Linda van Ool, 15
        Michelle Peels, 17                         Mirja van Doesburg, 17
            36.64  2:27.77

 18. RZL 2                         RZL                    2:35.50            2:32.35           
        Miranda Bouten, 22                         Marlou Jacobs, 13
        Kelly van Grimbergen, 18                   Majke Van Bommel, 16
            38.90  2:32.35

 19. O.Z. & P.C. De Warande        O.Z. & P.C. De Waran   2:45.93            2:32.71           
        Birgit van der Wegen, 15                   Marscha Rasenberg, 15
        Daphne van der Kruyssen, 17                Carlijn van der Wegen, 16
            36.85  2:32.71

 20. MZ&PC                         MZ&PC                  2:37.22            2:33.71           
        Maaike Greven, 13                          Evelien Schwillens, 16
        Simone Vroemen, 14                         Shanna van Gelooven, 12
            41.40  2:33.71

 21. NIMO 2                        NIMO                   2:25.00            2:34.73           
        Nieske Janssen, 12                         Fanny Robbertsen, 17
        Inge Snijkers, 18                          Emma Willems, 15
            42.76  2:34.73

 22. Z&PV Nuenen                   Z&PV Nuenen           10:00.00            2:49.79           
        Evie van Uden, 17                          Mandy Stoop, 15
        Lieke Jager, 21                            Lotte de Winter, 18
            43.87  2:49.79

AFGE Njord                         Njord                  2:30.00                              
        Eveline Wouters, 17                        Nelly Velthuijs, 14
        Nathalie Wouters, 21                       Annebeth Trepels, 14

AFGE RZ                            RZ                     2:20.00                              
        Claudia Giezenaar, 17                      Denise Austen, 15
        Svenja Zonneveld, 15                       Linda Drenthen, 17




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Heren, 4 x 50m wisselslag                         Heren Open
28-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WVZ 1                         WVZ                    1:47.00            1:46.71           
        Wouter Smeets, 24                          Arjan Assink, 22
        Thomas Kersten, 18                         Martijn Smeets, 27
            27.36  1:46.71

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           1:50.33            1:50.23           
        Davy Verreussel, 19                        Sven Jaeger, 25
        Pieter de Heer, 19                         Alan Smeets, 24
            27.57  1:50.23

  3. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          1:49.50            1:50.60           
        Jeroen Feijs, 16                           Mitch Notten, 16
        Kay op den Kamp, 17                        Yvo op den Kamp, 19
            29.38  1:50.60

  4. Eiffel Swimmers PSV           Eiffel Swimmers PSV    1:58.00            1:52.17           
        Sil Hoving, 17                             Johnno Smulders, 16
        Geert Janssen, 16                          Rutger van Oosterhout, 18
            29.52  1:52.17

  5. RZL 1                         RZL                    1:52.41            1:53.37           
        Peter Crijns, 20                           Niels van Dalen, 19
        Martin Teley, 19                           Ruud van Bommel, 19
            29.86  1:53.37

  5. Luctor et Emergo              Luctor et Emergo       1:50.00            1:53.37           
        Joeri van Wallenburg, 18                   René van Wallenburg, 16
        Simon Edenburg, 15                         Toby Aarnoutse, 19
            29.62  1:53.37

  7. WVZ 2                         WVZ                    1:51.00            1:54.60           
        Sander Smeets, 24                          Alex Goeyenbier, 21
        Mike Stoffer, 19                           Bryan Mannaart, 17
            29.29  1:54.60

  8. MNC Dordrecht                 MNC Dordrecht          1:54.71            1:55.28           
        Martijn Dolk, 19                           Marc Catsburg, 18
        Melvin van de Meij, 15                     Alwin Hillebrink, 16
            29.80  1:55.28

  9. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            1:52.00            1:56.59           
        Wouter Breton, 19                          Jeffrey Spaltman, 16
        Gerard Hoedjes, 21                         Thom de Boer, 17
            29.43  1:56.59

 10. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          1:56.10            1:57.22           
        Dean Coert, 17                             Jeroen Feijs, 16
        Lucas Greven, 13                           Sander van Elburg, 20
            29.55  1:57.22

 11. WVZ 3                         WVZ                    2:00.07            1:59.20           
        Christian Scholtes, 19                     Jelle Blok, 16
        Mark Mannaart, 20                          Martijn Heinsbroek, 19
            31.84  1:59.20

 12. ZON/S&S                       ZON/S&S                1:58.00            1:59.56           
        Robin Ramaekers, 15                        Jory Niemark, 16
        Aaron Eisank, 17                           Bjorn van de Kuit, 15
            31.27  1:59.56

 13. De Roersoppers                De Roersoppers         1:58.83            1:59.66           
        Willem Jongen, 17                          Richard Hubers, 23
        Rik Jansen, 23                             Roger Pouls, 21
            31.48  1:59.66

 14. TRB-RES 1                     TRB-RES                1:57.87            2:01.36 FJ 1      
        Jeroen van Erve, 18                        Robin van Gulik, 18
        Daan van Erp, 19                           Rik Bakker, 17
            33.16  2:01.36

 15. O.Z. & P.C. De Warande        O.Z. & P.C. De Waran   1:57.82            2:01.36 FJ 2      
        Tom Pel, 16                                Gerben Fiere, 17
        Jelle van der Ploeg, 17                    Giel van Dijk, 17
            31.89  2:01.36

 16. DAW-Finenzo 2                 DAW-Finenzo            1:59.00            2:02.05           
        Demi de Rooij, 17                          Kars Luttik, 30
        Karel Bol, 21                              Rian Visser, 18
            31.25  2:02.05

 17. Noord Limburg(SG)             Noord Limburg(SG)      1:59.65            2:03.08           
        Leon Hendriks, 17                          Job v. Duijnhoven, 20
        Kasper v. Dijk, 16                         Jelmer v. Dijk, 18
            34.97  2:03.08

 18. NIMO 1                        NIMO                   2:04.00            2:03.19           
        Math Smeets, 21                            Sander van den Berg, 21
        Martyn Slaghuis, 17                        Sander Slaghuis, 20
            31.96  2:03.19

 19. HZPC                          HZPC                   2:00.00            2:03.58           
        Mark van Enckevort, 18                     Ralph van Megen, 16
        Tim Jacobs, 16                             Rick Hesen, 15
            31.45  2:03.58

 20. Hellas-Glana 2                Hellas-Glana           2:05.00            2:05.16           
        Alain Dassen, 16                           Roy Hoogerwerf, 16
        Pim van Basten Batenburg, 14               Marc Verhaeg, 19
            31.44  2:05.16

 21. RZL 2                         RZL                    2:07.80            2:09.40           
        Mark van Melick, 23                        Stijn Agten, 21
        Timo Tabak, 26                             Bart Coolen, 22
            37.36  2:09.40

 22. RZ                            RZ                     2:15.00            2:09.56           
        Ramon Wassenberg, 15                       Jim Ketelings, 14
        Patrick Creemers, 18                       Maurice Zelis, 14
            33.18  2:09.56

 23. Tempo Valkenswaard 1          Tempo Valkenswaard     2:10.00            2:10.92           
        Raoni Schrijvers, 15                       Mark Herps, 21
        Jelte van de Boogaard, 17                  Joeri Koolen, 21
            36.10  2:10.92

 24. NIMO 2                        NIMO                   2:12.50            2:12.48           
        Ronald Waldus, 16                          Rick Hellenbrand, 19
        Tom Goffin, 22                             Thijs Villevoye, 17
            33.85  2:12.48

 25. TRB-RES 2                     TRB-RES                2:09.95            2:13.47           
        Daan Koudijs, 16                           Bjorge Janssen, 15
        Jeroen Melief, 28                          Enzo Diependaal, 16
            36.47  2:13.47

 26. NIMO 3                        NIMO                   2:28.00            2:22.80           
        Dennis Colijn, 24                          Scott van't Land, 16
        Kiowa Kamaansing, 13                       Martijn Weinberg, 12
            32.08  2:22.80

 27. RZL 3                         RZL                    2:32.93            2:24.06           
        Dick Duisters, 17                          Stefan Teley, 17
        Jeroen Criens, 14                          Ruud Bex, 16
            37.05  2:24.06

 28. Tempo Valkenswaard 2          Tempo Valkenswaard     2:22.00            2:26.86           
        Robin v.d. Biggelaar, 15                   Jaap Verest, 17
        Sjors van Doesburg, 13                     Rick van Ool, 17
            39.90  2:26.86




SPLASH Meet Manager 2007Registered to MZ&PC