22e International Friendship Swimmeet Maastricht
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 57. Meisjes, 50m schoolslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 58. Jongens, 50m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 59. Meisjes, 50m schoolslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 60. Jongens, 50m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 61. Dames, 50m schoolslag, Finale, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 62. Jongens, 50m schoolslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 63. Dames, 50m schoolslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 64. Heren, 50m schoolslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 65. Meisjes, 100m wisselslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 66. Jongens, 100m wisselslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 67. Meisjes, 100m wisselslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 68. Jongens, 100m wisselslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 69. Dames, 100m wisselslag, Finale, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 70. Jongens, 100m wisselslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 71. Dames, 100m wisselslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 72. Heren, 100m wisselslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 73. Meisjes, 50m vrije slag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 74. Jongens, 50m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 75. Meisjes, 50m vrije slag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 76. Jongens, 50m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 77. Dames, 50m vrije slag, Finale, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 78. Jongens, 50m vrije slag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 79. Dames, 50m vrije slag, Finale, Dames Senioren    Nr. 80. Heren, 50m vrije slag, Finale, Heren Senioren Open


----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                 Meisjes, 50m schoolslag          Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg            35.46            
    2.  Estrella Wierikx              9402712 ZPC Numansdorp           36.47            
    3.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV      38.33            
    4.  Celine Dekker                 9400200 ZC Valkenburg            38.40            
    5.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV      38.91            
    6.  Lisanne Somers                162428  SG.Westerwald            39.15            
Finale B
    7.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)            38.34            
    8.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV      38.40            
    9.  Tjitske Fetter                9501372 Eiffel Swimmers PSV      39.33            
   10.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo              39.52            
   11.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht            39.80            
   12.  Eline van der Plas            9500866 Hellas-Glana             40.18            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                 Jongens, 50m schoolslag          Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht            33.98            
    2.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval          34.34            
    3.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht            34.37            
    4.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht            34.52            
    5.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers          34.75            
    6.  Kevin Wolters                 9501965 Hellas-Glana             35.98            
Finale B
    7.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg            36.91            
    8.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana             37.43            
    9.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV      37.58            
   10.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo              38.10            
   11.  Joris Kraaijenstein           9502167 MNC Dordrecht            38.72            
   DIS  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                 Meisjes, 50m schoolslag             Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                     36.07            
    2.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg            36.29            
    3.  Denise Boereboom              9202144 van Vliet-Barracuda      36.50            
    4.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval          36.88            
    5.  Zarife Gela                   9200584 de Lansingh              37.48            
    6.  Chloé Rutzerveld              9203450 NIMO                     38.43            
Finale B
    7.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV      37.07            
    8.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)        37.69            
    9.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval          37.74            
   10.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                  37.79            
   11.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg            38.68            
   DIS  Sterre Boon                   9304544 DAW-Finenzo                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                 Jongens, 50m schoolslag          Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg            31.39            
    2.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo         31.90            
    3.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)        32.40            
    4.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV      32.79            
    5.  Scott Delbressine             9203057 ZC Valkenburg            33.68            
   DIS  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Finale B
    7.  Bjorn de Jonge                9206767 Hellas-Glana             33.27            
    8.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval          33.67            
    9.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg            33.72            
   10.  Ramon Wassenberg              9300715 RZ                       34.58            
   11.  Twan Beentjes                 9301309 Hellas-Glana             35.28            
   12.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg            35.58            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                  Dames, 50m schoolslag             Dames Senioren 1 en 2
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana             35.66            
    2.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV      35.91            
    3.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo              36.51            
    4.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg            36.66            
    5.  Laura de Jong                 9001778 WVZ                      37.14            
    6.  Joke Velthuijs                9007168 Njord                    37.17            
Finale B
    7.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                     37.64            
    8.  Maddy Thielen                 9003732 HZPC                     37.90            
    9.  Gabriëlla van Oerle           9006758 De Warande               38.39            
   10.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg            39.16            
   11.  Solé van Leenen               9104354 MNC Dordrecht            39.99            
   12.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)            40.13            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                 Jongens, 50m schoolslag               Heren Jeugd 1 en 2
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                  28.96            
    2.  Kay op den Kamp               9103425 ZC Valkenburg            30.65            
    3.  Tristan Eisank                9000773 ZON/S&S                  31.14            
    4.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg            31.91            
    5.  Thomas Kersten                9001515 WVZ                      32.24            
    6.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               32.54            
Finale B
    7.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                  32.22            
    8.  Patrick Creemers              9000579 RZ                       33.50            
    9.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum                 33.85            
   10.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                      33.91            
   11.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht            34.13            
   12.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend          34.15            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                  Dames, 50m schoolslag                    Dames Senioren
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                      34.67            
    2.  Maureen Rutten                8803776 HZPC                     35.56            
    3.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers          37.16            
    4.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg            37.28            
    5.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                      37.48            
    6.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV      38.09            
Finale B
    7.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo              37.50            
    8.  Monique Pronk                 8803528 WVZ                      37.95            
    9.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                  38.69            
   10.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                     39.14            
   11.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo              39.76            
   12.  Joyce Bakker                  8700150 MZ&PC                    40.16            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                  Heren, 50m schoolslag               Heren Senioren Open
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                     29.73            
    2.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana             30.12            
    3.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg            30.14            
    4.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen              30.33  FJ 1      
    5.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo              30.33  FJ 2      
    6.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   30.37            
Finale B
    7.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      30.54            
    8.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana             30.80            
    9.  Bas Tietze                    8703351 WZ&PC Purmerend          30.95            
   10.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester Meerval          31.02            
   11.  Ronald Hart                   7800391 DAW-Finenzo              31.43            
   12.  Terrence Olaria               8602249 ZC Valkenburg            31.96            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                 Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval        1:11.83            
    2.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV    1:13.20            
    3.  Estrella Wierikx              9402712 ZPC Numansdorp         1:14.67  FJ 1      
    4.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib             1:14.67  FJ 2      
    5.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:15.53            
    6.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg          1:17.98            
Finale B
    7.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo            1:13.32            
    8.  Danique Agterberg             9401054 Hellas-Glana           1:14.55            
    9.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                   1:15.01            
   10.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        1:16.60            
   11.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            1:16.69            
   12.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    1:16.98            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                 Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers        1:07.61            
    2.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval        1:07.83            
    3.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht          1:08.18            
    4.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                   1:08.59            
    5.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV    1:10.82            
    6.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg          1:11.48            
Finale B
    7.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana           1:09.86            
    8.  Niels van Basten Batenburg    9400593 Hellas-Glana           1:12.27            
    9.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht          1:13.03            
   10.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                1:14.48            
   11.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht          1:14.56            
   DIS  Ken Boonen                    9401481 RZL                    1:14.60            
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                 Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval        1:09.34            
    2.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg          1:10.91            
    3.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval        1:11.45            
    4.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                   1:12.30            
    5.  Denise Boereboom              9202144 van Vliet-Barracuda    1:14.94            
    6.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:15.85            
Finale B
    7.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg          1:13.25            
    8.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg          1:13.34            
    9.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                   1:13.72            
   10.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:14.30            
   11.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                     1:14.31  FJ 1      
   12.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib             1:14.31  FJ 2      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                 Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV    1:01.27            
    2.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg          1:01.68            
    3.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg          1:03.39            
    4.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)      1:04.73            
    5.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg          1:04.88            
    6.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV    1:04.90            
Finale B
    7.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)          1:05.61            
    8.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo       1:05.67            
    9.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV    1:07.22            
   10.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)           1:07.62            
   11.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV    1:08.04            
   12.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo            1:08.93            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                  Dames, 100m wisselslag            Dames Senioren 1 en 2
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    1:08.76            
    2.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    1:09.33            
    3.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                   1:10.00            
    4.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            1:11.10            
    5.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana           1:12.80            
    6.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg          1:12.99            
Finale B
    7.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg          1:13.34            
    8.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht          1:13.45            
    9.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                   1:13.66            
   10.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    1:14.83            
   11.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)           1:16.60            
   12.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)          1:17.91            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                 Jongens, 100m wisselslag              Heren Jeugd 1 en 2
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                    1:02.13            
    2.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande             1:02.23            
    3.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                1:02.53            
    4.  Tristan Eisank                9000773 ZON/S&S                1:02.95            
    5.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht          1:04.70            
    6.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo            1:06.54            
Finale B
    7.  Loek Herberts                 9001173 Zeester Meerval        1:04.89            
    8.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg          1:05.39            
    9.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                1:05.41            
   10.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana           1:06.34            
   11.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend        1:06.58            
   12.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV    1:06.64            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                  Dames, 100m wisselslag                   Dames Senioren
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                    1:09.70            
    2.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg          1:10.67            
    3.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers        1:11.66            
    4.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                   1:12.81            
    5.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                1:14.69            
    6.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    1:16.14            
Finale B
    7.  Monique Pronk                 8803528 WVZ                    1:13.56            
    8.  Maureen Rutten                8803776 HZPC                   1:14.25            
    9.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                   1:14.91            
   10.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo            1:15.10            
   11.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                1:15.34            
   12.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg          1:15.94            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                  Heren, 100m wisselslag              Heren Senioren Open
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg            58.52            
    2.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   58.75            
    3.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana             59.21  FJ 1      
    4.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      59.21  FJ 2      
    5.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana             59.59            
    6.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      59.94            
Finale B
    7.  Yvo op den Kamp               8901553 ZC Valkenburg          1:00.02            
    8.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo            1:00.47            
    9.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana           1:01.02            
   10.  Mike Stoffer                  8903041 WVZ                    1:02.20            
   11.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo            1:03.11            
   12.  Terrence Olaria               8602249 ZC Valkenburg          1:03.20            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                 Meisjes, 50m vrije slag          Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg            27.79            
    2.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval          28.79            
    3.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo              28.86            
    4.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                     29.18            
    5.  Danique Agterberg             9401054 Hellas-Glana             29.40            
    6.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo              29.58            
Finale B
    7.  Jona Pisters                  9501784 NIMO                     29.71            
    8.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (sg)             29.85            
    9.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV      29.90            
   10.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)        30.91  FJ 1      
   11.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht            30.91  FJ 2      
   DIS  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib                                
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                 Jongens, 50m vrije slag          Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht            26.51            
    2.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                     26.92            
    3.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval          26.95            
    4.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana             27.27            
    5.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg            27.86            
    6.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht            28.56            
Finale B
    7.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers          28.42            
    8.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV      28.43            
    9.  Ken Boonen                    9401481 RZL                      29.06            
   10.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                  29.25            
   11.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht            29.70            
   DIS  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg                             
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 75                 Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg            27.18            
    2.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh              28.47            
    3.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval          28.79            
    4.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester Meerval          28.94            
    5.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval          29.08            
    6.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                     29.13            
Finale B
    7.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                  28.74            
    8.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo              28.97            
    9.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg            29.34            
   10.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV      29.38            
   11.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib               29.82            
   12.  Denise Boereboom              9202144 van Vliet-Barracuda      29.88            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                 Jongens, 50m vrije slag          Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      24.68            
    2.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg            25.28            
    3.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                     25.53            
    4.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg            25.75            
    5.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg            25.88            
    6.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV      26.12            
Finale B
    7.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)             26.21            
    8.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)            26.63            
    9.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend          26.91  FJ 1      
   10.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo              26.91  FJ 2      
   11.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      27.14            
   12.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo         27.34            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                  Dames, 50m vrije slag             Dames Senioren 1 en 2
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV      27.85            
    2.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV      28.39            
    3.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)            28.49            
    4.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht            29.03            
    5.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                     29.29            
    6.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg            29.70            
Finale B
    7.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen              29.11            
    8.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)             29.28  FJ 1      
    9.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo              29.28  FJ 2      
   10.  Ilana Schaap                  9102714 DAW-Finenzo              29.41            
   11.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg            29.84            
   12.  Anne Pel                      9002894 De Warande               29.91            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                 Jongens, 50m vrije slag               Heren Jeugd 1 en 2
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                      23.72            
    2.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               25.09            
    3.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                  25.60            
    4.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend          25.68            
    5.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht            25.80            
   DIS  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Finale B
    7.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend          25.58            
    8.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen              25.72            
    9.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana             25.96  FJ 1      
   10.  Tristan Eisank                9000773 ZON/S&S                  25.96  FJ 2      
   11.  Jérôme Ariës                  9000065 ZON/S&S                  26.19            
   12.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV      26.26            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                  Dames, 50m vrije slag                    Dames Senioren
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Mieke Veens                   8502944 HZPC                     27.24            
    2.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers          28.19            
    3.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg            28.43  FJ 1      
    4.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                      28.43  FJ 2      
    5.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                     29.02            
    6.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV      29.47            
Finale B
    7.  Hanneke Simons                8903802 Kimbria                  28.87            
    8.  Bianca Verbeek                8804462 WVZ                      29.39            
    9.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum                 29.43            
   10.  Suzanne Steekelenburg         8703902 van Vliet-Barracuda      29.48            
   11.  Saskia Coolen                 8805440 RZL                      29.63            
   12.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                     29.83            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                  Heren, 50m vrije slag               Heren Senioren Open
30-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      23.54            
    2.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                      23.74            
    3.  Stefan Kranenbroek            7900729 HZPC                     23.80            
    4.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                      23.92            
    5.  Terrence Olaria               8602249 ZC Valkenburg            24.27            
    6.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      24.62            
Finale B
    7.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana             23.90            
    8.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana             23.99            
    9.  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo         24.22            
   10.  Arjan Assink                  8600069 WVZ                      24.24            
   11.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht            25.00            
   DIS  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg                             
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 81                 Gemengd, 10 x 25m vrije slag                          serieus
30-12-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          2:01.84     1.          
        Thijs Greven, 18                          Simone Hendrikse, 17
        Jenny Schouten, 20                        Terrence Olaria, 21
        Arvid Munsters, 15                        Liz Rompelberg, 17
        Sanne Scheerder, 13                       Bram Dekker, 18
        Yvo op den Kamp, 18                       Chantal Senden, 14
          2:01.84

    2.  WVZ                                   WVZ                    2:03.04     2.          
        Wouter Smeets, 23                         Nelleke Boelhouwer, 17
        Bianca Verbeek, 19                        Rutger van Oosterhout, 17
        Sander Smeets, 23                         Laura de Jong, 17
        Monique Pronk, 19                         Martijn Smeets, 26
        Arjan Assink, 21                          Inger Wouters, 18
          2:03.04

    3.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    2:05.24     3.          
        Geert Janssen, 15                         Jantine Jongenotter, 17
        Kim vd Beek, 20                           Lars v.d. Heijden, 17
        Maurice Soudant, 14                       Tanja Peeters, 16
        Emily Harks, 14                           Jeroen Verouden, 20
        Johnno Smulders, 15                       Anne Michelle Vos, 16
          2:05.24

    4.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           2:05.98     4.          
        Alan Smeets, 23                           Susanne van der Plas, 15
        Danique Agterberg, 13                     Davy Verreussel, 18
        Tim Jansen, 21                            Meidrie Lensen, 17
        Roxane Wilms, 14                          Joris Bulstra, 22
        Sven Jaeger, 24                           Elise Wijnker, 16
          2:05.98

    5.  RZL 1                                 RZL                    2:06.18     5.          
        Niels van Dalen, 18                       Renske Venner, 17
        Eveline Mestrom, 19                       Stefan Teley, 16
        Stijn Agten, 20                           Martine Luyten, 20
        Saskia Coolen, 19                         Ruud van Bommel, 18
        Martin Teley, 18                          Ilvy van Grimbergen, 19
          2:06.18

    6.  DAW-Finenzo 2                         DAW-Finenzo            2:07.17     6.          
        Jeffrey Spaltman, 15                      Sterre Boon, 14
        Pien Burger, 14                           Martijn van Gelderen, 18
        Demi de Rooij, 16                         Gitta Buskermolen, 17
        Rosa Schot, 15                            Bart Schram, 16
        Gerard Hoedjes, 20                        Marianne vd Poll, 18
          2:07.17

    7.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            2:07.86     7.          
        Karel Bol, 20                             Daisy Molenaar, 14
        Rosanne Padt, 12                          Patrick Molenkamp, 19
        Arjan Baron, 16                           Chantal Molenkamp, 17
        Ilse van Niekerk, 13                      Kevin Lebis, 26
        Wouter Breton, 18                         Ilana Schaap, 16
          2:07.86

    8.  ZC Valkenburg 2                       ZC Valkenburg          2:08.61     8.          
        Gideon Latten, 21                         Dimphy van de Laar, 15
        Jamie Schepers, 14                        Mitch Notten, 15
        Jacky Coumans, 17                         Misty Coert, 14
        Tessa Kierkels, 16                        Kay op den Kamp, 16
        Jeroen Feijs, 15                          Irene Gubbels, 19
          2:08.61

    9.  DAW-Finenzo 3                         DAW-Finenzo            2:10.20     9.          
        Joey Stokx, 14                            Dieuwertje Jorink, 14
        Sharona Mlcoch, 13                        Ronald Hart, 29
        Thom de Boer, 16                          Marieke Verbeek, 18
        Rianne Koopman, 16                        Kevin Lebis, 26
        Rowan Schaap, 18                          Maaike Vooren, 16
          2:10.20

   10.  ZON/S&S                               ZON/S&S                2:12.63    10.          
        Aaron Eisank, 16                          Laura van der Aalst, 17
        Danique Ubags, 17                         Frabrice Ariës, 17
        Jérôme Ariës, 17                          Suzanne Duijkers, 20
        Chidi Hennigfeld, 14                      Tristan Eisank, 17
        Robin Ramaekers, 14                       Melissa Geilen, 17
          2:12.63

   11.  Noord Limburg(SG)                     Noord Limburg(SG)      2:14.48    11.          
        Kasper v. Dijk, 15                        Kimberley Teunissen, 15
        Minke Janssen, 13                         Job v. Duijnhoven, 19
        Leon Hendriks, 16                         Renee Harkx, 15
        Vera Hendriks, 13                         Rob Arts, 19
        Jelmer v. Dijk, 17                        Renske Nielen, 19
          2:14.48

   12.  NIMO 2                                NIMO                   2:14.95    12.          
        Math Smeets, 20                           Vera Weinberg, 14
        Lydia Colijn, 21                          Martyn Slaghuis, 16
        Thijs Villevoye, 16                       Jona Pisters, 12
        Melissa Meijer, 14                        Sander van den Berg, 20
        Sander Slaghuis, 19                       Michelle Hacking, 16
          2:14.95

   13.  Eiffel Swimmers PSV 2                 Eiffel Swimmers PSV    2:15.56    13.          
        Patrick Geurts, 16                        Janine Verhaegh, 12
        Tjitske Fetter, 12                        Date v.d. Zaag, 13
        Maarten Brzoskowski, 12                   Anne van Vroonhoven, 15
        Simone Soudant, 12                        Stef v.d. Struijk, 14
        Ruud van Heerbeek, 14                     Noortje van den Boom, 13
          2:15.56

   14.  Hellas-Glana 2                        Hellas-Glana           2:16.88    14.          
        Pieter de Heer, 18                        Charlotte Bex, 14
        Andra Dols, 12                            Charel Thewissen, 17
        Roy Hoogerwerf, 15                        Wynona Wilms, 12
        Eline van der Plas, 12                    Pim van Basten Batenburg, 13
        Bjorn de Jonge, 15                        Nicolette Emmerik, van, 16
          2:16.88

   15.  RZ                                    RZ                     2:18.24    15.          
        Jim Ketelings, 13                         Patty Drenthen, 13
        Linda Dehing, 13                          Patrick Creemers, 17
        Ramon Wassenberg, 14                      Dianne Nien, 36
        Varolien Francisca, 14                    Tobias van Halen, 16
        Maurice Zelis, 13                         Claudia Giezenaar, 16
          2:18.24

   16.  De Roersoppers                        De Roersoppers         2:18.66    16.          
        Tom Simons, 18                            Susanne Laumer, 17
        Suzan Suskens, 15                         Samantha van der Pluijm, 16
        Richard Hubers, 22                        Remco de Veen, 18
        Sabine Klesman, 15                        Rianne Slabbers, 21
        Jip Hochstenbach, 21                      Roger Pouls, 20
          2:18.66

   17.  NIMO 1                                NIMO                   2:20.99    17.          
        Dennis Colijn, 23                         Fanny Robbertsen, 16
        Chloé Rutzerveld, 15                      Rick Hellenbrand, 18
        Camiel Smeets, 13                         Leslie Jacobs, 16
        Bo Peeters, 14                            Scott van't Land, 15
        Michèl Theissen, 16                       Rylana Slaghuis, 13
          2:20.99

   18.  OEZA                                  OEZA                   2:21.06    18.          
        Jorrick Druyven, 13                       Roos Vredenburg, 12
        Lidewij Vink, 17                          Pieter Crok, 16
        Stefan Tijms, 14                          Linda Crok, 13
        Sanne Essers, 16                          Barry Kleijne, 14
        Stephen de Wit, 14                        Anouk van der Gracht, 18
          2:21.06

   19.  MNC Dordrecht                         MNC Dordrecht          2:23.13    19.          
        Marc Advocaat, 13                         Anouk de Vaal, 14
        Anouk Kuijlaars, 13                       Marijn van Zundert, 13
        Joris Kraaijenstein, 12                   Francesca van Dongen, 13
        Martine Kuijlaars, 12                     Alex Catsburg, 13
        Tom van de Putte, 13                      Floortje de Waard, 13
          2:23.13

   20.  RZL 2                                 RZL                    2:25.70    20.          
        Ken Boonen, 13                            Maaike Knops, 13
        Kelly van Grimbergen, 17                  Timo Tabak, 25
        Bart Coolen, 21                           Karin Bongers, 14
        Marlou Jacobs, 12                         Sander Sloove, 26
        Tim Sonnemans, 13                         Michelle Meusen, 13
          2:25.70

   21.  MZ&PC                                 MZ&PC                  2:28.16    21.          
        Mitchell Essers, 19                       Joyce Bakker, 20
        Evelien Schwillens, 15                    Gertjan Winten, 19
        Peter Mertens, 22                         Maaike Greven, 12
        Indra Swerts, 17                          Roy Lahou, 18
        Dimitri Verjans, 20                       Pascalle Vroemen, 15
          2:28.16

   DIS  De Warande                            De Warande                        DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
        Tom Pel, 15                               Linda van Geel, 16
        Carlijn van der Wegen, 15                 Joey Geerts, 21
        Jelle van der Ploeg, 16                   Daphne van der Kruyssen, 16
        Christel Peeters, 16                      Gerben Fiere, 16
        Pim Donkers, 20                           Anne Pel, 17



Splash Meet Manager 2007Registered to MZ&PC