22e International Friendship Swimmeet Maastricht
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 57. Meisjes, 50m schoolslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 58. Jongens, 50m schoolslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 59. Meisjes, 50m schoolslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 60. Jongens, 50m schoolslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 61. Dames, 50m schoolslag, Voorronde, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 62. Jongens, 50m schoolslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 63. Dames, 50m schoolslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 64. Heren, 50m schoolslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 65. Meisjes, 100m wisselslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 66. Jongens, 100m wisselslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 67. Meisjes, 100m wisselslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 68. Jongens, 100m wisselslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 69. Dames, 100m wisselslag, Voorronde, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 70. Jongens, 100m wisselslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 71. Dames, 100m wisselslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 72. Heren, 100m wisselslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 73. Meisjes, 50m vrije slag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 74. Jongens, 50m vrije slag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 75. Meisjes, 50m vrije slag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 76. Jongens, 50m vrije slag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 77. Dames, 50m vrije slag, Voorronde, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 78. Jongens, 50m vrije slag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 79. Dames, 50m vrije slag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 80. Heren, 50m vrije slag, Voorronde, Heren Senioren Open


----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                 Meisjes, 50m schoolslag          Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg            36.92            
    2.  Estrella Wierikx              9402712 ZPC Numansdorp           38.05            
    3.  Lisanne Somers                162428  SG.Westerwald            39.23            
    4.  Celine Dekker                 9400200 ZC Valkenburg            39.36            
    5.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV      39.40            
    6.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV      39.55            
    7.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)            39.69            
    8.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo              39.76            
    9.  Eline van der Plas            9500866 Hellas-Glana             39.79            
   10.  Tjitske Fetter                9501372 Eiffel Swimmers PSV      39.81            
   11.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV      39.85            
   12.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht            39.89            
   13.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                     40.10            
   14.  Arja den Boer                 9405634 BZV                      40.22            
   15.  Rinske Becks                  9403098 HZPC                     40.27            
   16.  Dashney Verweij               9403916 BZV                      40.28            
   17.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)        40.50            
   18.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius              40.57            
   19.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                  40.62            
   20.  Jona Pisters                  9501784 NIMO                     40.66            
   21.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                  40.85            
   22.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib               40.95            
   23.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend          41.15            
   24.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (sg)             41.29            
   25.  Ilse van Niekerk              9406180 DAW-Finenzo              41.54            
   26.  Linda Dehing                  9400022 RZ                       41.55            
   27.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                    41.56            
   28.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                  41.64            
   29.  Floortje de Waard             9400158 MNC Dordrecht            41.65            
   30.  Linda Crok                    9401068 OEZA                     41.78            
   31.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                  42.31            
   32.  Ashley Vos                    9503138 Tempo                    42.45            
   33.  Maaike Knops                  9404018 RZL                      42.79            
   34.  Wynona Wilms                  9503970 Hellas-Glana             42.85            
   35.  Rylana Slaghuis               9401286 NIMO                     42.98            
   36.  Daisy Koning                  9500314 De Zeeschuimers          43.07            
   37.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo              43.21            
   38.  Maxine Alfonsi                9502900 DAW-Finenzo              43.35            
   39.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)        43.38            
   40.  Judith Mingers                9505544 NIMO                     43.41            
   41.  Anouk Kuijlaars               9401700 MNC Dordrecht            43.43            
   42.  Judith van de Wijdeven        9503820 Njord                    43.64            
   43.  Emy Liebregts                 9505020 Njord                    43.79            
   44.  Danique Mallon                9402114 OEZA                     44.09            
   45.  Vicky Simons                  9404932 HZPC                     44.11            
   46.  Patty Drenthen                9401610 RZ                       44.24            
   47.  Yorgia Pappas                 9500720 Kimbria                  44.31            
   48.  Michelle Meusen               9400852 RZL                      44.76            
   49.  Lisette Ramaekers             9403984 ZON/S&S                  45.03            
   50.  Anouk van den Boorn           9403902 Kimbria                  45.16            
   51.  Jessica Scheel                9504982 de Lansingh              45.28            
   52.  Simone Vroemen                9405794 MZ&PC                    45.98  FJ 1      
   53.  Jenneke Schouwenberg          9406326 ROB                      45.98  FJ 2      
   54.  Carlijn Jaspers               9405798 NIMO                     46.06            
   55.  Marlou Jacobs                 9502388 RZL                      46.17            
   56.  Nicole Schoonbeek             9503144 Njord                    46.31            
   57.  Charessa Feider               9404340 Tritium (sg)             46.59            
   58.  Janneke Mollen                94-01388Tiamat                   46.61            
   59.  Karin van der Aalst           9501356 ZON/S&S                  46.74            
   60.  Mandy Wetzels                 9401012 ZON/S&S                  46.79            
   61.  Estee Verdonk                 9405866 TRB/RES                  47.02  FJ 1      
   62.  Martine Kuijlaars             9500554 MNC Dordrecht            47.02  FJ 2      
   63.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval          47.28            
   64.  Maaike Greven                 9500826 MZ&PC                    47.71            
   65.  Joyce Janssen                 9404482 ROB                      47.85            
   65.  Monica Sanchez                9406182 DAW-Finenzo              47.85            
   67.  Jamilla Franssen              9404872 ZON/S&S                  47.87            
   68.  Bo Kerkhoff                   9502376 NIMO                     48.08            
   69.  Nora Chrif                    9501002 MZ&PC                    48.55            
   70.  Maud Gijpmans                 9505896 ROB                      48.66            
   71.  Sietske van Zijl              9403232 BZV                      48.69            
   72.  Roos de Laat                  9406246 BZV                      48.99            
   73.  Vera Berghmans                9501918 MZ&PC                    49.24            
   74.  Roos Vredenburg               9504618 OEZA                     49.91            
   75.  Katrien Kurvers               9503408 NIMO                     50.12            
   76.  Stephanie Wijler              9406604 Kimbria                  50.31            
   77.  Joy Gijpmans                  9406826 ROB                      50.39            
   78.  Anne van der Aalst            94-01390Tiamat                   51.97            
   DIS  Tisja Janssen                 9501810 BZV                      41.85            
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
    NG  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                 Jongens, 50m schoolslag          Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht            34.82            
    2.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht            34.83            
    3.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval          34.86            
    4.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers          35.40            
    5.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht            35.41            
    6.  Kevin Wolters                 9501965 Hellas-Glana             35.94            
    7.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg            36.97            
    8.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                     37.41            
    9.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana             38.73            
   10.  Joris Kraaijenstein           9502167 MNC Dordrecht            39.04            
   11.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV      39.51            
   12.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo              40.28            
   13.  Jeffrey Duif                  9401365 BZV                      40.50            
   14.  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg            40.60            
   15.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg            40.71            
   16.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                  41.00            
   17.  Marc Advocaat                 9402603 MNC Dordrecht            41.26            
   18.  Tim Sonnemans                 9403017 RZL                      41.44            
   19.  Niels van Basten Batenburg    9400593 Hellas-Glana             41.64            
   20.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo              41.94            
   21.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                  42.44            
   22.  Glenn Smit                    9401599 DAW-Finenzo              42.64            
   23.  Ken Boonen                    9401481 RZL                      42.78            
   24.  Jim Ketelings                 9403901 RZ                       43.28            
   25.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV      43.39            
   26.  Kenny Sieben                  9503663 Hellas-Glana             44.01            
   27.  Maurice Zelis                 9401031 RZ                       44.32            
   28.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo         44.59            
   29.  Camiel Smeets                 9400911 NIMO                     45.60            
   30.  Jeroen Martin                 9500839 MZ&PC                    45.97            
   31.  Koen van der Heijden          94-00887Tiamat                   48.40            
   32.  Stein Menting                 94-04289Tiamat                   48.61            
   33.  Yannic van de Kuit            9504825 ZON/S&S                  49.01            
   34.  Joeri Kerkhoff                9501689 NIMO                     49.16            
   35.  Marco Hoogenraad              9503051 BZV                      49.80            
    NG  Victor vd Wetering            9404179 BZV                                       
    NG  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg                             



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                 Meisjes, 50m schoolslag             Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg            35.71            
    2.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                     36.97            
    3.  Denise Boereboom              9202144 van Vliet-Barracuda      37.34            
    4.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval          37.55            
    5.  Chloé Rutzerveld              9203450 NIMO                     37.87            
    6.  Zarife Gela                   9200584 de Lansingh              37.91            
    7.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                  38.11            
    8.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV      38.40            
    9.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval          38.50            
   10.  Sterre Boon                   9304544 DAW-Finenzo              38.60            
   11.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)        38.62            
   12.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg            39.43            
   13.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg            39.56            
   14.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                       39.70            
   15.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester Meerval          39.71            
   16.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib               39.75            
   17.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (sg)             39.85            
   17.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                     39.85            
   19.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                  40.06            
   20.  Daniëlle de Groot             9303868 OEZA                     40.17            
   21.  Hanneke vd Steen              9302280 Zegenwerp                40.18            
   22.  Esther Wittermans             9204346 Z&PV Nuenen              40.43            
   23.  Melissa vd Schoot             9203120 Zegenwerp                40.51            
   24.  Jolijn vd Schoot              9302278 Zegenwerp                40.52            
   25.  Suzan Suskens                 9201718 De Roersoppers           40.64            
   26.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)        40.65            
   27.  Daisy Molenaar                9306808 DAW-Finenzo              40.69            
   28.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg            40.80            
   29.  Vera Weinberg                 9302144 NIMO                     40.86            
   30.  Karin Bongers                 9303800 RZL                      40.90            
   31.  Sabine Klesman                9202860 De Roersoppers           41.06            
   32.  Varolien Francisca            9305420 RZ                       41.13            
   33.  Susanne van der Plas          9206968 Hellas-Glana             41.14            
   34.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo              41.35            
   35.  Bente van Gennep              9200590 SBC2000                  41.41            
   36.  Bo Peeters                    9306564 NIMO                     41.45            
   37.  Yvon Vromans                  9205576 TRB/RES                  41.67            
   38.  Chidi Hennigfeld              9303332 ZON/S&S                  42.14            
   39.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo              42.16            
   40.  Maud Rutjens                  9305632 HZPC                     42.34            
   41.  Jennemieke Aanraad            9301834 SBC2000                  42.47            
   42.  Marjolein Vink                9306478 OEZA                     42.67            
   43.  Sanne Kerkhoff                9305530 NIMO                     42.94            
   44.  Roxane Wilms                  9305946 Hellas-Glana             42.96            
   45.  Rosa Schot                    9207500 DAW-Finenzo              43.25            
   46.  Nicole Peeters                9303842 SBC2000                  43.29            
   47.  Ankie Meusen                  9302180 RZL                      43.35            
   48.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV      43.40            
   48.  Sanne Bruggink                9200330 SBC2000                  43.40            
   50.  Esther Brinkman               9300136 Luctor et Emergo         43.45            
   51.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg            43.46            
   52.  Manon van Leuven              93-02954Tiamat                   43.57            
   53.  Sophie Cleuren                9300158 HZPC                     43.60            
   53.  Denise Austen                 9303778 RZ                       43.60            
   55.  Ilse Masseling                9202124 HZPC                     43.67            
   56.  Anouk de Vaal                 9306062 MNC Dordrecht            43.70            
   57.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB/RES                  43.81            
   58.  Elske Eikholt                 9305032 Tritium (sg)             44.10            
   59.  Pim Scheres                   9302410 HZPC                     44.20            
   60.  Linda van Ool                 9304982 Tempo                    44.38            
   61.  Anke Snijkers                 9201638 NIMO                     44.47            
   62.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                  45.22            
   63.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh              45.31            
   64.  Cindy Duif                    9205960 BZV                      46.09            
   65.  Michelle van Oosterhout       9303172 RZ                       46.15            
   66.  Lieke Janssen                 9305954 NIMO                     46.26            
   67.  Emma Willems                  9301036 KZPC                     46.36            
   68.  Nienke Bouman                 93-02964Tiamat                   46.40            
   69.  Pascalle Vroemen              9205560 MZ&PC                    46.50            
   70.  Tessa Visser                  9306452 Zegenwerp                47.05            
   71.  Shauny Feider                 9305940 Tritium (sg)             47.10            
   72.  Pauline Magnée                9205434 De Warande               47.28            
   73.  Lisa Sturme                   9300756 ROB                      48.25            
   74.  Lia van der Linden            9205030 Mosa~Regio               48.29            
   75.  Carlijn van der Wegen         9206674 De Warande               48.32            
   76.  Joyce Veldman                 9307410 NIMO                     49.40            
   77.  Jesse Heijmans                92-04432Tiamat                   49.80            
   78.  Rayna Maassen                 9304084 ROB                      50.31            
   79.  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana             50.50            
    NG  Dorien Swerts                 9203500 MZ&PC                                     
    NG  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                 Jongens, 50m schoolslag          Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg            32.22            
    2.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo         32.27            
    3.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)        32.56            
    4.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV      32.87            
    5.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      33.17            
    6.  Scott Delbressine             9203057 ZC Valkenburg            33.48            
    7.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV      33.93            
    7.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval          33.93            
    9.  Bjorn de Jonge                9206767 Hellas-Glana             34.00            
   10.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg            34.15            
   11.  Ramon Wassenberg              9300715 RZ                       35.17            
   12.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg            35.30            
   13.  Twan Beentjes                 9301309 Hellas-Glana             35.37            
   14.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo              35.77  FJ 1      
   15.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)             35.77  FJ 2      
   16.  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen              35.78            
   17.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV      35.89            
   18.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                     35.95            
   19.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV      36.36            
   20.  Roy Hoogerwerf                9203053 Hellas-Glana             36.37            
   21.  Kevin van den Bekerom         9200057 HZPC                     36.43            
   22.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                  37.22            
   23.  Tim Greven                    9202373 MZ&PC                    37.25            
   24.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum                 37.45            
   25.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)            37.50            
   26.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend          37.56            
   27.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo              37.83            
   28.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo         37.91            
   29.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo              38.00            
   30.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      38.14            
   31.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester Meerval          38.31            
   32.  Marco van Zijl                9203873 BZV                      38.32            
   33.  Wouter Thonnon                9302957 MZ&PC                    38.50            
   34.  Dennis Creemers               9202243 De Roersoppers           38.56            
   35.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo         38.94            
   36.  Joeri Prins                   9302037 MNC Dordrecht            39.08            
   37.  Tim Jacobs                    9201825 HZPC                     39.19            
   38.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                    39.56            
   39.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                  39.59            
   40.  Robin Borger                  9305183 Brunssum                 39.70            
   41.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                  39.77            
   42.  Glenn Rompelberg              9303807 Kimbria                  40.80            
   43.  Rick Hesen                    9300601 HZPC                     40.81            
   44.  Ruud Scheepers                9203411 Njord                    41.22            
   45.  Tom Pel                       9203237 De Warande               41.59            
   46.  Marco van der Aalst           93-02217Tiamat                   41.94            
   47.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                  42.11            
   48.  Jeroen Wolthuis               9301599 ZON/S&S                  42.33            
   49.  Scott van't Land              9205043 NIMO                     42.47            
   50.  Stijn Schoone                 93-05625Tiamat                   42.65            
   51.  Stephen de Wit                9306669 OEZA                     42.83            
   52.  Bjorn van de Kuit             9306693 ZON/S&S                  42.89            
   53.  Stefan Tijms                  9300863 OEZA                     43.72  FJ 1      
   54.  Raoni Schrijvers              9302669 Tempo                    43.72  FJ 2      
   55.  Kars Oomen                    9202945 SBC2000                  44.13            
   56.  Cas Biekmann                  9306751 Njord                    44.19            
   57.  Jeroen Coelingh               9304945 BZV                      44.40            
   58.  Bart Berghmans                9205277 MZ&PC                    48.06            
   59.  Maarten Steekelenburg         9300479 van Vliet-Barracuda      48.59            
 AFGEM  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend                           



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                  Dames, 50m schoolslag             Dames Senioren 1 en 2
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana             36.11            
    2.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV      37.01            
    3.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg            37.10            
    4.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo              37.12            
    5.  Laura de Jong                 9001778 WVZ                      37.34            
    6.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                     37.39            
    7.  Joke Velthuijs                9007168 Njord                    37.57            
    8.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                     38.19            
    9.  Maddy Thielen                 9003732 HZPC                     38.21            
   10.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV      38.31            
   11.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV      38.89            
   12.  Solé van Leenen               9104354 MNC Dordrecht            39.27            
   13.  Gabriëlla van Oerle           9006758 De Warande               39.38            
   14.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)            39.44            
   15.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg            39.55            
   16.  Melissa Geilen                9001128 ZON/S&S                  39.70            
   17.  Lotte de Winter               9004354 Z&PV Nuenen              39.78            
   18.  Fanny Robbertsen              9102622 NIMO                     39.94            
   19.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                    40.03            
   19.  Danique Ubags                 9003780 ZON/S&S                  40.03            
   21.  Wendy Mets                    9105176 de Lansingh              40.26            
   22.  Nelleke Boelhouwer            9000346 WVZ                      40.28            
   23.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht            40.29            
   24.  Eveline Wouters               9104934 Njord                    40.63            
   25.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen              40.74            
   26.  Linda Maas                    9002440 Mosa~Regio               40.94            
   27.  Gitta Buskermolen             9000660 DAW-Finenzo              40.95            
   28.  Naomi Feider                  9107956 Tritium (sg)             41.00            
   29.  Renske Venner                 9008012 RZL                      41.30            
   30.  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                    41.32            
   31.  Linda Drenthen                9100804 RZ                       41.34            
   31.  Chantal Molenkamp             9002624 DAW-Finenzo              41.34            
   33.  Yolande Stupers               9007978 BZV                      41.68            
   34.  Tessa Kierkels                9101602 ZC Valkenburg            41.84            
   35.  Ilana Schaap                  9102714 DAW-Finenzo              42.04            
   36.  Melanie van de Beuken         9105162 Heldense Zwemverenig     42.17            
   37.  Christel Peeters              9102424 De Warande               42.28            
   38.  Evie van Uden                 9103882 Z&PV Nuenen              42.33            
   39.  Anne Pel                      9002894 De Warande               42.43            
   40.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)             42.46            
   41.  Tatjana Wit                   90-07744De Zeeschuimers          42.85            
   42.  Inge Snijkers                 9008112 NIMO                     42.90            
   43.  Michelle Peels                9106276 Tempo                    42.98            
   44.  Meidrie Lensen                9002302 Hellas-Glana             43.05            
   45.  Sanne Essers                  9100912 OEZA                     43.09            
   46.  Linda Dijkstra                90-00838Tiamat                   43.15            
   47.  Kiki Sturme                   9003660 ROB                      43.26            
   48.  Lidewij Vink                  9007508 OEZA                     43.28            
   49.  Leslie Jacobs                 9108102 NIMO                     43.32            
   50.  Michelle Hacking              9107646 NIMO                     43.44            
   51.  Chantal Gielens               9101014 De Roersoppers           43.75            
   52.  Nienke Hoeks                  9101272 De Warande               43.79            
   53.  Linda van Geel                9100976 De Warande               43.97            
   54.  Daphne van der Kruyssen       9107998 De Warande               44.05            
   55.  Kim Dijkstra                  91-00730Tiamat                   44.08            
   56.  Rianne Koopman                9101728 DAW-Finenzo              44.16            
   57.  Chantal Rutten                9004754 Tempo                    44.41            
   58.  Kelly van Grimbergen          9008016 RZL                      44.51            
   59.  Kim Houben                    9101342 Mosa~Regio               44.66            
   60.  Mirja van Doesburg            9100746 Tempo                    44.79            
   61.  Mariska Stuurstraat           9108140 Njord                    44.80            
   62.  Laura van der Aalst           9000006 ZON/S&S                  45.47            
   63.  Nieke Donkers                 9000872 De Warande               45.66            
   64.  Susanne Laumer                9005380 De Roersoppers           46.06            
   65.  Samantha van der Pluijm       9102490 De Roersoppers           47.15            
   66.  Indra Swerts                  9005896 MZ&PC                    47.25            
   67.  Anouk Bloem                   9007908 Mosa~Regio               48.04            
   68.  Fabienne Wings                9103934 KZPC                     48.20            
   69.  Angela Mekes                  9006924 TRB/RES                  51.09            
    NG  Veerle van den Waardenburg    9007422 Eiffel Swimmers PSV                       



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                 Jongens, 50m schoolslag               Heren Jeugd 1 en 2
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                  29.48            
    2.  Kay op den Kamp               9103425 ZC Valkenburg            31.44            
    3.  Tristan Eisank                9000773 ZON/S&S                  31.47            
    4.  Thomas Kersten                9001515 WVZ                      32.20            
    5.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               32.26            
    6.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg            32.41            
    7.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                  32.69            
    8.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum                 33.85            
    9.  Patrick Creemers              9000579 RZ                       33.96            
   10.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht            34.09            
   11.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend          34.30            
   12.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                      34.33            
   13.  Pieter Joordens               91-01133Tiamat                   34.51            
   14.  Stefan Teley                  9107153 RZL                      34.78            
   15.  Pieter Crok                   9100413 OEZA                     34.85            
   16.  Mark van Enckevort            9000797 HZPC                     34.89            
   17.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen              34.97            
   18.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV      35.07            
   19.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo              35.40            
   20.  Jacky Coumans                 9000573 ZC Valkenburg            35.42            
   21.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58             35.45            
   22.  Mark Huijsman                 9001305 de Lansingh              35.66            
   23.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV      35.79            
   24.  Joeri van Wallenburg          9004875 Luctor et Emergo         35.94            
   25.  Matthijs Dekker               9000621 Zaanstad (SG)            35.97            
   26.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg            36.00            
   27.  Arjan Baron                   9100067 DAW-Finenzo              36.07            
   28.  Martyn Slaghuis               9103035 NIMO                     36.20            
   29.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo              36.23            
   29.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana             36.23            
   31.  Tim Zoontjes                  9003431 WZ&PC Purmerend          36.26            
   32.  Loek Herberts                 9001173 Zeester Meerval          36.28            
   33.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend          36.40            
   34.  Thom de Boer                  9100181 DAW-Finenzo              36.60            
   35.  Oskar Bles                    9100153 SBC2000                  36.63            
   36.  Pim van Zeijl                 9003415 Kimbria                  36.69            
   37.  Michèl Theissen               9102777 NIMO                     36.83            
   38.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag                 37.11            
   39.  Tobias van Halen              9100835 RZ                       37.30            
   40.  Jelle van der Ploeg           9103661 De Warande               37.45            
   41.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)        37.50            
   42.  Dean Coert                    9100393 ZC Valkenburg            37.51            
   43.  Frabrice Ariës                9000063 ZON/S&S                  37.97            
   44.  Ron Salm                      9002543 WZ&PC Purmerend          38.26  FJ 1      
   45.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                  38.26  FJ 2      
   46.  Jérôme Ariës                  9000065 ZON/S&S                  38.44            
   47.  Patrick Geurts                9107147 Eiffel Swimmers PSV      39.16            
   48.  Jeroen van Erve               9005917 TRB/RES                  39.38            
   49.  Jeffrey Smits                 9007257 Njord                    39.76  FJ 1      
   50.  Thijs Villevoye               9106589 NIMO                     39.76  FJ 2      
   51.  Thijs van der Sterren         9102207 ZEPS                     40.12            
   52.  Jaap Verest                   9106399 Tempo                    40.18            
   53.  Rick van Ool                  9106489 Tempo                    40.65            
   54.  Jeroen Custers                9106319 Kimbria                  41.09            
   55.  Mike Vaes                     9106821 BZV                      41.69            
   56.  Karsten Meijers               9004959 ZC Valkenburg            42.05            
   57.  Lars Steekelenburg            9102199 van Vliet-Barracuda      42.25            
   DIS  Jelte van de Boogaard         9102731 Tempo                    36.99            
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 AFGEM  Bob Harmsen                   9102713 KZPC                                      
    NG  Jarno Rijkers                 9002435 Njord                                     
    NG  Jeroen van Vark               9105587 Njord                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                  Dames, 50m schoolslag                    Dames Senioren
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                      35.44            
    2.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg            37.11            
    3.  Maureen Rutten                8803776 HZPC                     37.16            
    4.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV      37.69            
    4.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                      37.69            
    6.  Mieke Veens                   8502944 HZPC                     37.83            
    7.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers          37.92            
    8.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo              38.44            
    9.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                     39.28            
   10.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                  39.62            
   11.  Monique Pronk                 8803528 WVZ                      39.63            
   12.  Joyce Bakker                  8700150 MZ&PC                    39.97            
   13.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo              40.33            
   14.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                  40.34            
   15.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg            40.43            
   16.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                  40.70            
   17.  Regina vd Rieth               7500438 RZL                      40.94            
   18.  Anouk van der Gracht          8901408 OEZA                     41.06            
   19.  Alice Janssen                 8902012 HZPC                     41.11            
   20.  Bianca Verbeek                8804462 WVZ                      41.29            
   21.  Martine Luyten                8702632 RZL                      41.44            
   22.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum                 41.64            
   23.  Mieke Olde Engberink          8806076 Tempo                    41.78            
   24.  Saskia Coolen                 8805440 RZL                      41.86            
   25.  Jolijn van Osta               89-03156Tiamat                   42.06            
   26.  Kathinka Vertommen            8201712 Kimbria                  42.10            
   27.  Annemieke Verest              8904288 Tempo                    42.23            
   28.  Eveline Mestrom               8806342 RZL                      42.36            
   29.  Hanneke Simons                8903802 Kimbria                  42.40            
   30.  Cynthia Potin                 8502374 Luctor et Emergo         42.61            
   31.  Elke Euwes                    8801236 HZPC                     42.91            
   32.  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                    43.12            
   33.  Nickey de Klerk               8604394 WZ&PC Purmerend          43.37            
   34.  Rianne Slabbers               8603276 De Roersoppers           43.64            
   35.  Saskia Winters                88-06102Tiamat                   44.50            
   36.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)        44.68            
   37.  Marjolein van der Sanden      8402136 Tritium (sg)             44.80            
   38.  Lisette Prins                 8803522 WVZ                      44.83            
   39.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen              45.03            
   40.  Miranda Bouten                8600490 RZL                      45.51            
   41.  Ashley de Vos                 8705882 ZEPS                     45.54            
   42.  Sandra Schellekens            8503416 Neptunus '58             46.09            
   43.  Marjolein Briels              8605002 RZL                      46.41            
   44.  Brenda Wijns                  86-04094Tiamat                   46.52            
   45.  Dianne Nien                   7100452 RZ                       47.08            
   46.  Karien zuidam                 87-05952De Zeeschuimers          47.10            
   47.  Yvonne Hintzen                8901754 ROB                      47.75            
   48.  Charlotte Jaspers             8805830 ROB                      51.26            
   49.  Kim de Groot                  8601318 ZEPS                     52.20            
    NG  Floor van de Ven              8603710 Brunssum                                  
    NG  Linda van der Sande           8806622 MZ&PC                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                  Heren, 50m schoolslag               Heren Senioren Open
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg            30.59            
    2.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana             30.63  FJ 1      
    3.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   30.63  FJ 2      
    4.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo              30.76            
    5.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen              30.87            
    6.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                     30.92            
    7.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      31.06            
    8.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester Meerval          31.34            
    9.  Terrence Olaria               8602249 ZC Valkenburg            31.44            
   10.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana             31.46            
   11.  Ronald Hart                   7800391 DAW-Finenzo              31.48            
   12.  Bas Tietze                    8703351 WZ&PC Purmerend          31.59            
   13.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana             31.96            
   14.  Thijs Greven                  8905745 ZC Valkenburg            32.07            
   15.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht            32.25            
   16.  Arjan Assink                  8600069 WVZ                      32.43            
   17.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      32.47            
   18.  Jean-Phillippe Paap           7000791 de IJsel                 32.50            
   19.  Mitchell Essers               8805857 MZ&PC                    32.63            
   20.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo              32.67            
   21.  Yvo op den Kamp               8901553 ZC Valkenburg            32.69            
   22.  Tim Jansen                    8601431 Hellas-Glana             32.70            
   23.  Pieter de Heer                8901141 Hellas-Glana             32.75            
   24.  Kevin vd Poll                 8602429 DAW-Finenzo              32.84            
   25.  Mario Peeters                 8602355 MNC Dordrecht            32.97            
   26.  Gerard Hoedjes                8701363 DAW-Finenzo              32.99            
   27.  Freddie Geerlings             7900379 ZON/S&S                  33.02            
   28.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                  33.41            
   29.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)        33.44            
   30.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                     33.55            
   31.  Math Smeets                   8704153 NIMO                     33.59            
   32.  Erik Willems                  8503011 ZV Westland Dijkglas     33.63            
   32.  Martijn Dolk                  8900737 MNC Dordrecht            33.63            
   34.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                  33.66            
   35.  Viktor Reijns                 8401865 WVZ                      34.13            
   36.  Martin Teley                  8906059 RZL                      34.16            
   37.  Mark Lomax                    8201095 de Lansingh              34.25  FJ 1      
   38.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                      34.25  FJ 2      
   39.  Richard Hubers                8501129 De Roersoppers           34.33  FJ 1      
   40.  Pim Donkers                   8700765 De Warande               34.33  FJ 2      
   41.  Karel Bol                     8700327 DAW-Finenzo              34.51  FJ 1      
   42.  Dennis van Beek               7800037 ZVDO'74                  34.51  FJ 2      
   43.  Remco de Veen                 8903247 De Roersoppers           34.76            
   44.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo         34.83            
   45.  Jeroen Verouden               8704685 Eiffel Swimmers PSV      34.90            
   46.  Vincent van de Ven            8402715 WVZ                      34.91            
   47.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo              34.96            
   48.  Harm Rozenga                  8902685 WVZ                      35.09            
   49.  Harald Thijssen               8903139 ROB                      35.19            
   50.  Martijn van Gelderen          8900939 DAW-Finenzo              35.22            
   51.  Mark Mannaart                 8802295 WVZ                      35.40            
   52.  Jip Hochstenbach              8601229 De Roersoppers           35.57            
   53.  Sander van den Berg           8700211 NIMO                     35.60            
   54.  Niels van Dalen               8906237 RZL                      35.78            
   55.  Sander Slaghuis               8805305 NIMO                     35.97            
   56.  Martijn Heinsbroek            8901165 WVZ                      36.22            
   57.  Bart Beemster                 8700153 WZ&PC Purmerend          36.34            
   58.  Tom Simons                    8902849 De Roersoppers           36.35            
   59.  Stijn Agten                   8700037 RZL                      36.36            
   60.  Marcel Eikelenboom            7200259 ZV Westland Dijkglas     36.45            
   61.  Timo Tabak                    8201697 RZL                      36.46            
   62.  Jelle Dijkmans                89-00705Tiamat                   36.66            
   63.  Bart Coolen                   8603865 RZL                      36.92            
   64.  Huub Vijverberg               8201877 ZV Westland Dijkglas     37.19            
   65.  Michel Driessen               8402991 Brunssum                 37.26            
   66.  Mark Herps                    8701333 Tempo                    37.36            
   67.  Lars Wouters                  8703889 WVZ                      37.45            
   68.  Rowan Schaap                  8902729 DAW-Finenzo              37.47            
   69.  Frank Hovenier                8503239 Neptunus '58             37.50            
   70.  Christian Scholtes            8902775 WVZ                      37.51            
   71.  Sander Sloove                 8101549 RZL                      37.66            
   72.  Jeroen van der Burgt          8600525 Njord                    37.82  FJ 1      
   73.  Dimitri Verjans               8704270 MZ&PC                    37.82  FJ 2      
   74.  Jeroen Beemster               8700155 WZ&PC Purmerend          38.19            
   75.  Willem Drissen                8800871 HZPC                     38.47            
   76.  Marc Verhaeg                  8905665 Hellas-Glana             39.14            
   77.  Rick Hellenbrand              8901173 NIMO                     39.36            
   78.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)        39.50            
   79.  Martin Martens                8702173 BZV                      39.51            
   80.  Roger Pouls                   8702653 De Roersoppers           39.73            
   81.  Marco Jobse                   8202349 Luctor et Emergo         39.78            
   82.  Egbert-Jan Plas               85-02021Tiamat                   40.12            
   83.  Jens van Us                   8201765 de Lansingh              42.92            
   84.  Tom Derks                     8804753 ROB                      44.59            
   85.  Peter Mertens                 8501725 MZ&PC                    44.68            
   86.  Roy Lahou                     8906483 MZ&PC                    45.33            
   DIS  Joey Geerts                   8604471 De Warande               40.59            
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
    NG  Ralf Jansen                   8901457 Njord                                     
    NG  Daniël Beaujean               8302513 Brunssum                                  
    NG  Peter Vos                     6301113 MZ&PC                                     
    NG  Arnold Verbeek                8703491 DAW-Finenzo                               
    NG  Pascal Palmboom               8902395 OEZA                                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                 Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval        1:12.13            
    2.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV    1:13.84            
    3.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg          1:14.46            
    4.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib             1:14.83            
    5.  Estrella Wierikx              9402712 ZPC Numansdorp         1:15.18            
    6.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:15.34            
    7.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                   1:15.45            
    8.  Danique Agterberg             9401054 Hellas-Glana           1:15.63            
    9.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo            1:16.02            
   10.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            1:17.10            
   11.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        1:17.25            
   12.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    1:17.41            
   13.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV    1:17.86            
   14.  Jona Pisters                  9501784 NIMO                   1:17.90            
   15.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)          1:17.92            
   16.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (sg)           1:17.93            
   17.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius            1:17.94            
   18.  Daisy Koning                  9500314 De Zeeschuimers        1:18.92            
   19.  Dashney Verweij               9403916 BZV                    1:19.35            
   19.  Celine Dekker                 9400200 ZC Valkenburg          1:19.35            
   21.  Linda Dehing                  9400022 RZ                     1:19.38            
   22.  Tjitske Fetter                9501372 Eiffel Swimmers PSV    1:19.59            
   23.  Floortje de Waard             9400158 MNC Dordrecht          1:19.70            
   24.  Ashley Vos                    9503138 Tempo                  1:20.07            
   25.  Arja den Boer                 9405634 BZV                    1:20.09            
   26.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                  1:20.19            
   27.  Linda Crok                    9401068 OEZA                   1:20.52            
   28.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                1:20.63  FJ 1      
   29.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                1:20.63  FJ 2      
   30.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                1:20.86            
   31.  Michelle Meusen               9400852 RZL                    1:21.06            
   32.  Rinske Becks                  9403098 HZPC                   1:21.10            
   33.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)      1:21.11            
   34.  Maaike Knops                  9404018 RZL                    1:21.27            
   35.  Danique Mallon                9402114 OEZA                   1:21.62            
   36.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht          1:21.64            
   37.  Martine Kuijlaars             9500554 MNC Dordrecht          1:21.84            
   38.  Andra Dols                    9502764 Hellas-Glana           1:22.18            
   39.  Patty Drenthen                9401610 RZ                     1:22.41            
   40.  Eline van der Plas            9500866 Hellas-Glana           1:22.46            
   41.  Lisanne Somers                162428  SG.Westerwald          1:22.51            
   42.  Anouk Kuijlaars               9401700 MNC Dordrecht          1:23.46            
   43.  Maxine Alfonsi                9502900 DAW-Finenzo            1:23.69  FJ 1      
   44.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                1:23.69  FJ 2      
   45.  Rylana Slaghuis               9401286 NIMO                   1:23.96            
   46.  Judith van de Wijdeven        9503820 Njord                  1:24.56            
   47.  Anouk van den Boorn           9403902 Kimbria                1:24.62            
   48.  Ilse van Niekerk              9406180 DAW-Finenzo            1:25.24            
   49.  Tisja Janssen                 9501810 BZV                    1:25.87            
   50.  Bo Kerkhoff                   9502376 NIMO                   1:26.12            
   51.  Estee Verdonk                 9405866 TRB/RES                1:26.64            
   51.  Vicky Simons                  9404932 HZPC                   1:26.64            
   53.  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                1:27.25            
   54.  Emy Liebregts                 9505020 Njord                  1:27.92            
   55.  Karin van der Aalst           9501356 ZON/S&S                1:28.12            
   56.  Charessa Feider               9404340 Tritium (sg)           1:28.16            
   57.  Janneke Mollen                94-01388Tiamat                 1:28.57            
   58.  Mandy Wetzels                 9401012 ZON/S&S                1:29.50            
   59.  Maaike Greven                 9500826 MZ&PC                  1:29.69            
   60.  Jamilla Franssen              9404872 ZON/S&S                1:30.46            
   61.  Marlou Jacobs                 9502388 RZL                    1:30.56            
   62.  Nicole Schoonbeek             9503144 Njord                  1:30.72            
   63.  Sietske van Zijl              9403232 BZV                    1:30.75            
   64.  Lisette Ramaekers             9403984 ZON/S&S                1:30.82            
   65.  Judith Mingers                9505544 NIMO                   1:31.22            
   66.  Yorgia Pappas                 9500720 Kimbria                1:31.81            
   67.  Nora Chrif                    9501002 MZ&PC                  1:32.19            
   68.  Carlijn Jaspers               9405798 NIMO                   1:32.85            
   69.  Monica Sanchez                9406182 DAW-Finenzo            1:32.97            
   70.  Anne van der Aalst            94-01390Tiamat                 1:34.09            
   71.  Stephanie Wijler              9406604 Kimbria                1:35.73            
   72.  Joyce Janssen                 9404482 ROB                    1:35.89            
   73.  Roos de Laat                  9406246 BZV                    1:35.97            
   74.  Roos Vredenburg               9504618 OEZA                   1:37.04            
   75.  Simone Vroemen                9405794 MZ&PC                  1:37.46            
   76.  Jenneke Schouwenberg          9406326 ROB                    1:39.33            
   77.  Vera Berghmans                9501918 MZ&PC                  1:43.31            
   78.  Katrien Kurvers               9503408 NIMO                   1:47.16            
   79.  Maud Gijpmans                 9505896 ROB                    1:51.72            
   DIS  Jessica Scheel                9504982 de Lansingh            1:32.97            
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Joy Gijpmans                  9406826 ROB                    1:53.64            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                 Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht          1:08.47            
    2.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval        1:08.99            
    3.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers        1:09.08            
    4.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                   1:11.35            
    5.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV    1:11.41            
    6.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg          1:11.65            
    7.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht          1:11.95            
    8.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana           1:12.18            
    9.  Niels van Basten Batenburg    9400593 Hellas-Glana           1:14.11            
   10.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                1:14.42            
   11.  Ken Boonen                    9401481 RZL                    1:14.81            
   12.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht          1:15.20            
   13.  Kevin Wolters                 9501965 Hellas-Glana           1:15.69            
   14.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg          1:17.12            
   15.  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg          1:17.32  FJ 1      
   16.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV    1:17.32  FJ 2      
   17.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo            1:18.59            
   18.  Maurice Zelis                 9401031 RZ                     1:19.91            
   19.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo            1:20.80            
   20.  Joris Kraaijenstein           9502167 MNC Dordrecht          1:21.42            
   21.  Marc Advocaat                 9402603 MNC Dordrecht          1:21.91            
   22.  Jeffrey Duif                  9401365 BZV                    1:22.46            
   23.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                1:22.52            
   24.  Glenn Smit                    9401599 DAW-Finenzo            1:23.42            
   25.  Jim Ketelings                 9403901 RZ                     1:23.66            
   26.  Kenny Sieben                  9503663 Hellas-Glana           1:24.09            
   27.  Jeroen Martin                 9500839 MZ&PC                  1:26.29            
   28.  Tim Sonnemans                 9403017 RZL                    1:27.03            
   29.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo       1:28.09            
   30.  Camiel Smeets                 9400911 NIMO                   1:28.64            
   31.  Joeri Kerkhoff                9501689 NIMO                   1:29.61            
   32.  Marco Hoogenraad              9503051 BZV                    1:31.51            
   33.  Koen van der Heijden          94-00887Tiamat                 1:32.45            
   34.  Yannic van de Kuit            9504825 ZON/S&S                1:50.97            
   DIS  Stein Menting                 94-04289Tiamat                                    
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
    NG  Victor vd Wetering            9404179 BZV                                       
    NG  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg                             



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                 Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval        1:10.63            
    2.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg          1:11.87            
    3.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval        1:12.46            
    4.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:14.23            
    5.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                   1:14.28            
    6.  Denise Boereboom              9202144 van Vliet-Barracuda    1:14.34            
    7.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg          1:14.45            
    8.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib             1:14.53            
    8.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg          1:14.53            
   10.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:14.70            
   11.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                     1:14.73            
   12.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                   1:14.80            
   13.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester Meerval        1:14.81            
   14.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg          1:15.04            
   15.  Zarife Gela                   9200584 de Lansingh            1:16.24            
   16.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                1:16.72            
   17.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                1:16.95            
   18.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo            1:17.44            
   19.  Denise Austen                 9303778 RZ                     1:17.54            
   20.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo            1:17.62            
   21.  Daniëlle de Groot             9303868 OEZA                   1:17.67            
   22.  Bente van Gennep              9200590 SBC2000                1:17.73  FJ 1      
   23.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)      1:17.73  FJ 2      
   24.  Susanne van der Plas          9206968 Hellas-Glana           1:18.03            
   25.  Sterre Boon                   9304544 DAW-Finenzo            1:18.59            
   26.  Karin Bongers                 9303800 RZL                    1:18.66            
   27.  Chloé Rutzerveld              9203450 NIMO                   1:18.74            
   28.  Melissa vd Schoot             9203120 Zegenwerp              1:18.75            
   29.  Vera Weinberg                 9302144 NIMO                   1:18.79            
   30.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (sg)           1:18.90            
   31.  Jolijn vd Schoot              9302278 Zegenwerp              1:18.92            
   32.  Daisy Molenaar                9306808 DAW-Finenzo            1:18.93            
   33.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV    1:19.41            
   34.  Marjolein Vink                9306478 OEZA                   1:20.06            
   35.  Chidi Hennigfeld              9303332 ZON/S&S                1:20.15            
   36.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg          1:20.20            
   37.  Sabine Klesman                9202860 De Roersoppers         1:20.21            
   38.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh            1:20.25            
   39.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB/RES                1:20.69            
   40.  Anouk de Vaal                 9306062 MNC Dordrecht          1:20.86            
   41.  Jennemieke Aanraad            9301834 SBC2000                1:20.98            
   42.  Roxane Wilms                  9305946 Hellas-Glana           1:21.13            
   43.  Sophie Cleuren                9300158 HZPC                   1:21.16            
   44.  Evelien Schwillens            9201602 MZ&PC                  1:21.20            
   45.  Nicole Peeters                9303842 SBC2000                1:21.26            
   46.  Hanneke vd Steen              9302280 Zegenwerp              1:21.46            
   47.  Bo Peeters                    9306564 NIMO                   1:21.59            
   48.  Sanne Bruggink                9200330 SBC2000                1:22.03            
   49.  Maud Rutjens                  9305632 HZPC                   1:22.07            
   49.  Varolien Francisca            9305420 RZ                     1:22.07            
   51.  Shelly Hollanders             9303454 Kimbria                1:22.50            
   52.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                1:22.56            
   53.  Linda van Ool                 9304982 Tempo                  1:22.68            
   54.  Esther Wittermans             9204346 Z&PV Nuenen            1:22.80            
   55.  Nienke Bouman                 93-02964Tiamat                 1:23.11            
   56.  Yvon Vromans                  9205576 TRB/RES                1:23.56            
   57.  Anke Snijkers                 9201638 NIMO                   1:23.78            
   58.  Rosa Schot                    9207500 DAW-Finenzo            1:24.04            
   59.  Manon van Leuven              93-02954Tiamat                 1:24.37            
   60.  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)      1:24.39            
   61.  Michelle van Oosterhout       9303172 RZ                     1:24.45            
   62.  Ankie Meusen                  9302180 RZL                    1:24.72            
   63.  Suzan Suskens                 9201718 De Roersoppers         1:25.02            
   64.  Shauny Feider                 9305940 Tritium (sg)           1:25.16            
   65.  Pim Scheres                   9302410 HZPC                   1:25.70            
   66.  Ilse Masseling                9202124 HZPC                   1:26.02            
   67.  Emma Willems                  9301036 KZPC                   1:26.84            
   68.  Elske Eikholt                 9305032 Tritium (sg)           1:26.88            
   69.  Jesse Heijmans                92-04432Tiamat                 1:27.35            
   70.  Sanne Kerkhoff                9305530 NIMO                   1:27.57            
   71.  Tessa Visser                  9306452 Zegenwerp              1:28.36            
   72.  Lia van der Linden            9205030 Mosa~Regio             1:29.54            
   73.  Pauline Magnée                9205434 De Warande             1:29.55            
   74.  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana           1:29.94            
   75.  Pascalle Vroemen              9205560 MZ&PC                  1:30.34            
   76.  Lieke Janssen                 9305954 NIMO                   1:30.62            
   77.  Lisa Sturme                   9300756 ROB                    1:31.68            
   78.  Cindy Duif                    9205960 BZV                    1:35.01            
   79.  Carlijn van der Wegen         9206674 De Warande             1:35.38            
   80.  Rayna Maassen                 9304084 ROB                    1:36.66            
   81.  Joyce Veldman                 9307410 NIMO                   1:45.20            
    NG  Dorien Swerts                 9203500 MZ&PC                                     
    NG  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                 Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg          1:02.01            
    2.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg          1:04.04            
    3.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV    1:04.39            
    4.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg          1:04.66            
    5.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)      1:05.05            
    6.  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen            1:05.63            
    7.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV    1:05.78            
    8.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo       1:06.23            
    9.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)          1:07.82            
   10.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)           1:08.25            
   11.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV    1:08.53            
   12.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo            1:08.79            
   13.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV    1:08.86            
   14.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV    1:08.96            
   15.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                   1:09.02            
   16.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                  1:09.13            
   17.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    1:09.34  FJ 1      
   18.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum               1:09.34  FJ 2      
   19.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo       1:09.58            
   20.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval        1:09.66            
   21.  Ramon Wassenberg              9300715 RZ                     1:10.01            
   22.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend        1:10.40            
   23.  Bjorn de Jonge                9206767 Hellas-Glana           1:10.46            
   24.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                1:10.50            
   25.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester Meerval        1:10.62            
   26.  Joeri Prins                   9302037 MNC Dordrecht          1:11.08            
   27.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo            1:11.80            
   28.  Roy Hoogerwerf                9203053 Hellas-Glana           1:12.66            
   29.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo            1:12.83            
   30.  Robin Borger                  9305183 Brunssum               1:12.88  FJ 1      
   31.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                1:12.88  FJ 2      
   32.  Tim Greven                    9202373 MZ&PC                  1:14.36            
   33.  Rick Hesen                    9300601 HZPC                   1:14.62            
   34.  Kevin van den Bekerom         9200057 HZPC                   1:14.64            
   35.  Ruud Scheepers                9203411 Njord                  1:15.95            
   36.  Twan Beentjes                 9301309 Hellas-Glana           1:16.26            
   37.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo       1:16.28            
   38.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                1:16.57            
   39.  Marco van der Aalst           93-02217Tiamat                 1:16.78            
   40.  Tom Pel                       9203237 De Warande             1:16.83            
   41.  Scott van't Land              9205043 NIMO                   1:17.31            
   42.  Wouter Thonnon                9302957 MZ&PC                  1:17.70            
   43.  Glenn Rompelberg              9303807 Kimbria                1:19.31            
   44.  Raoni Schrijvers              9302669 Tempo                  1:20.05            
   45.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                1:21.14            
   46.  Stefan Tijms                  9300863 OEZA                   1:21.61            
   47.  Cas Biekmann                  9306751 Njord                  1:22.32            
   48.  Stijn Schoone                 93-05625Tiamat                 1:22.97            
   49.  Kars Oomen                    9202945 SBC2000                1:25.01            
   50.  Jeroen Coelingh               9304945 BZV                    1:25.35            
   51.  Bjorn van de Kuit             9306693 ZON/S&S                1:27.22            
   52.  Jeroen Wolthuis               9301599 ZON/S&S                1:27.32            
   53.  Maarten Steekelenburg         9300479 van Vliet-Barracuda    1:35.99            
   DIS  Tim Jacobs                    9201825 HZPC                   1:13.91            
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Stephen de Wit                9306669 OEZA                   1:19.37            
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 NG.ZA  Marco van Zijl                9203873 BZV                                       
 AFGEM  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend                           



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                  Dames, 100m wisselslag            Dames Senioren 1 en 2
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    1:09.67            
    2.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    1:10.85            
    3.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg          1:11.85  FJ 1      
    4.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            1:11.85  FJ 2      
    5.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                   1:12.47            
    6.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana           1:12.72            
    7.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                   1:13.60            
    8.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht          1:13.89            
    9.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg          1:13.95            
   10.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)          1:14.07            
   11.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    1:14.44            
   12.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)           1:15.10            
   13.  Melissa Geilen                9001128 ZON/S&S                1:15.11            
   14.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                  1:15.12            
   15.  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                  1:15.32            
   16.  Laura de Jong                 9001778 WVZ                    1:15.34            
   17.  Joke Velthuijs                9007168 Njord                  1:15.99            
   18.  Solé van Leenen               9104354 MNC Dordrecht          1:16.28            
   19.  Kelsey Onderdijk              9102340 Luctor et Emergo       1:16.74            
   20.  Fanny Robbertsen              9102622 NIMO                   1:16.95            
   21.  Tessa Kierkels                9101602 ZC Valkenburg          1:17.31            
   22.  Christel Peeters              9102424 De Warande             1:18.08            
   23.  Eveline Wouters               9104934 Njord                  1:18.20            
   24.  Sanne Essers                  9100912 OEZA                   1:18.28            
   25.  Claudia Giezenaar             9101022 RZ                     1:18.45            
   26.  Melanie van de Beuken         9105162 Heldense Zwemverenig   1:18.47  FJ 1      
   27.  Danique Ubags                 9003780 ZON/S&S                1:18.47  FJ 2      
   28.  Wendy Mets                    9105176 de Lansingh            1:18.60            
   29.  Linda Drenthen                9100804 RZ                     1:18.64            
   30.  Ilana Schaap                  9102714 DAW-Finenzo            1:18.72            
   31.  Mara Pfeffer                  9105478 KZPC                   1:19.03            
   32.  Gabriëlla van Oerle           9006758 De Warande             1:19.29            
   33.  Leslie Jacobs                 9108102 NIMO                   1:19.42            
   34.  Gitta Buskermolen             9000660 DAW-Finenzo            1:19.62            
   35.  Mandy van der Klij            9006672 HZPC                   1:19.76            
   36.  Michelle Hacking              9107646 NIMO                   1:19.83            
   37.  Linda Maas                    9002440 Mosa~Regio             1:19.96            
   38.  Nelleke Boelhouwer            9000346 WVZ                    1:20.07            
   39.  Rianne Koopman                9101728 DAW-Finenzo            1:20.17            
   40.  Renske Venner                 9008012 RZL                    1:20.56            
   41.  Chantal Molenkamp             9002624 DAW-Finenzo            1:20.60            
   42.  Naomi Feider                  9107956 Tritium (sg)           1:20.71            
   43.  Yolande Stupers               9007978 BZV                    1:20.87            
   44.  Tatjana Wit                   90-07744De Zeeschuimers        1:20.88            
   45.  Lidewij Vink                  9007508 OEZA                   1:20.98            
   46.  Linda van Geel                9100976 De Warande             1:21.23            
   47.  Nicolette Emmerik, van        9100880 Hellas-Glana           1:21.55            
   48.  Chantal Rutten                9004754 Tempo                  1:21.91            
   49.  Nieke Donkers                 9000872 De Warande             1:22.65            
   50.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen            1:22.99            
   51.  Laura van der Aalst           9000006 ZON/S&S                1:23.16            
   52.  Meidrie Lensen                9002302 Hellas-Glana           1:23.23            
   53.  Mirja van Doesburg            9100746 Tempo                  1:23.51            
   54.  Kim Houben                    9101342 Mosa~Regio             1:23.71            
   54.  Kiki Sturme                   9003660 ROB                    1:23.71            
   56.  Chantal Gielens               9101014 De Roersoppers         1:24.07            
   57.  Nienke Hoeks                  9101272 De Warande             1:24.16            
   58.  Mariska Stuurstraat           9108140 Njord                  1:24.86            
   59.  Linda Dijkstra                90-00838Tiamat                 1:25.60            
   60.  Susanne Laumer                9005380 De Roersoppers         1:25.86            
   61.  Evie van Uden                 9103882 Z&PV Nuenen            1:26.00            
   62.  Kelly van Grimbergen          9008016 RZL                    1:26.45            
   63.  Samantha van der Pluijm       9102490 De Roersoppers         1:26.58            
   64.  Inge Snijkers                 9008112 NIMO                   1:27.07            
   65.  Daphne van der Kruyssen       9107998 De Warande             1:29.00            
   66.  Michelle Peels                9106276 Tempo                  1:29.15            
   67.  Anouk Bloem                   9007908 Mosa~Regio             1:31.60            
   68.  Kim Dijkstra                  91-00730Tiamat                 1:32.56            
   69.  Indra Swerts                  9005896 MZ&PC                  1:33.44            
   70.  Fabienne Wings                9103934 KZPC                   1:34.70            
   DIS  Anne Pel                      9002894 De Warande             1:15.23            
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
    NG  Angela Mekes                  9006924 TRB/RES                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                 Jongens, 100m wisselslag              Heren Jeugd 1 en 2
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande             1:01.84            
    2.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                1:03.60            
    3.  Tristan Eisank                9000773 ZON/S&S                1:03.94            
    4.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                    1:04.45            
    5.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht          1:05.21            
    6.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo            1:05.43            
    7.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                1:05.76  FJ 1      
    8.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      1:05.76  FJ 2      
    9.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV    1:05.91            
   10.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana           1:05.97            
   11.  Loek Herberts                 9001173 Zeester Meerval        1:06.16            
   12.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg          1:06.23            
   13.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend        1:06.41            
   14.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV    1:06.53            
   15.  Matthijs Dekker               9000621 Zaanstad (SG)          1:06.64            
   15.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg          1:06.64            
   17.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend        1:06.67            
   18.  Joeri van Wallenburg          9004875 Luctor et Emergo       1:06.70            
   19.  Jacky Coumans                 9000573 ZC Valkenburg          1:07.02            
   20.  Dean Coert                    9100393 ZC Valkenburg          1:07.38            
   21.  Mark van Enckevort            9000797 HZPC                   1:07.40            
   22.  Tobias van Halen              9100835 RZ                     1:07.42            
   23.  Pieter Crok                   9100413 OEZA                   1:07.68            
   24.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen            1:07.72            
   25.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum               1:07.78            
   26.  Kay op den Kamp               9103425 ZC Valkenburg          1:08.37            
   27.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag               1:08.98            
   28.  Arjan Baron                   9100067 DAW-Finenzo            1:09.13            
   29.  Pieter Joordens               91-01133Tiamat                 1:09.28            
   30.  Jelte Schuurmans              9104841 Tritium (sg)           1:09.31            
   31.  Ron Salm                      9002543 WZ&PC Purmerend        1:09.78            
   32.  Jérôme Ariës                  9000065 ZON/S&S                1:09.92            
   33.  Thom de Boer                  9100181 DAW-Finenzo            1:10.13            
   34.  Patrick Creemers              9000579 RZ                     1:10.19            
   35.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58           1:10.70            
   36.  Michèl Theissen               9102777 NIMO                   1:10.93            
   37.  Pim van Zeijl                 9003415 Kimbria                1:11.11            
   38.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                1:11.20            
   39.  Thomas Kersten                9001515 WVZ                    1:11.26            
   40.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo            1:11.64            
   41.  Jeroen van Erve               9005917 TRB/RES                1:11.75            
   42.  Jelle van der Ploeg           9103661 De Warande             1:11.92            
   43.  Frabrice Ariës                9000063 ZON/S&S                1:12.07            
   43.  Martyn Slaghuis               9103035 NIMO                   1:12.07            
   45.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)      1:12.22            
   46.  Stefan Teley                  9107153 RZL                    1:12.30            
   47.  Mark Huijsman                 9001305 de Lansingh            1:12.40            
   48.  Mathijs Meijers               9103403 De Roersoppers         1:13.07            
   49.  Jeroen Custers                9106319 Kimbria                1:13.38            
   50.  Thijs Villevoye               9106589 NIMO                   1:14.15            
   51.  Thijs van der Sterren         9102207 ZEPS                   1:14.71            
   52.  Oskar Bles                    9100153 SBC2000                1:14.92            
   53.  Jelte van de Boogaard         9102731 Tempo                  1:16.80            
   54.  Lars Steekelenburg            9102199 van Vliet-Barracuda    1:17.28            
   55.  Rick van Ool                  9106489 Tempo                  1:17.76            
   56.  Tim Zoontjes                  9003431 WZ&PC Purmerend        1:17.85            
   57.  Jaap Verest                   9106399 Tempo                  1:17.95            
   58.  Mike Vaes                     9106821 BZV                    1:21.59            
   59.  Karsten Meijers               9004959 ZC Valkenburg          1:22.19            
   60.  Patrick Geurts                9107147 Eiffel Swimmers PSV    1:22.74            
   61.  Jeffrey Smits                 9007257 Njord                  1:26.63            
 AFGEM  Bob Harmsen                   9102713 KZPC                                      
    NG  Jarno Rijkers                 9002435 Njord                                     
    NG  Jeroen van Vark               9105587 Njord                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                  Dames, 100m wisselslag                   Dames Senioren
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg          1:11.27  FJ 1      
    2.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers        1:11.27  FJ 2      
    3.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                    1:11.92            
    4.  Mieke Veens                   8502944 HZPC                   1:12.36            
    5.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                   1:13.46            
    6.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    1:13.97            
    7.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                1:14.35            
    8.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                1:14.50            
    9.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                   1:14.67            
   10.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo            1:15.12            
   11.  Monique Pronk                 8803528 WVZ                    1:15.13            
   12.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg          1:15.16            
   13.  Maureen Rutten                8803776 HZPC                   1:15.45            
   14.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                    1:15.59            
   15.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                1:16.28            
   16.  Alice Janssen                 8902012 HZPC                   1:16.67            
   17.  Anouk van der Gracht          8901408 OEZA                   1:16.86            
   18.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo            1:16.92            
   19.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum               1:17.34  FJ 1      
   20.  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                  1:17.34  FJ 2      
   21.  Rianne Slabbers               8603276 De Roersoppers         1:17.36            
   22.  Eveline Mestrom               8806342 RZL                    1:17.64            
   23.  Cynthia Potin                 8502374 Luctor et Emergo       1:17.79            
   24.  Bianca Verbeek                8804462 WVZ                    1:18.04            
   25.  Hanneke Simons                8903802 Kimbria                1:18.20            
   26.  Saskia Coolen                 8805440 RZL                    1:18.69            
   27.  Nickey de Klerk               8604394 WZ&PC Purmerend        1:18.81            
   28.  Mieke Olde Engberink          8806076 Tempo                  1:18.88  FJ 1      
   29.  Suzanne Steekelenburg         8703902 van Vliet-Barracuda    1:18.88  FJ 2      
   30.  Kathinka Vertommen            8201712 Kimbria                1:19.12            
   31.  Martine Luyten                8702632 RZL                    1:19.95            
   32.  Lisette Prins                 8803522 WVZ                    1:21.23            
   33.  Regina vd Rieth               7500438 RZL                    1:21.94            
   34.  Linda Peeters                 8903238 Mosa~Regio             1:22.48            
   35.  Jolijn van Osta               89-03156Tiamat                 1:22.86            
   36.  Sandra Schellekens            8503416 Neptunus '58           1:23.20            
   37.  Dianne Nien                   7100452 RZ                     1:23.39            
   38.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)      1:23.43            
   39.  Linda Custers                 8600738 HZPC                   1:24.75            
   39.  Elke Euwes                    8801236 HZPC                   1:24.75            
   41.  Jannie Janssen                8902022 HZPC                   1:25.19            
   42.  Annemieke Verest              8904288 Tempo                  1:25.22            
   43.  Joyce Bakker                  8700150 MZ&PC                  1:25.32            
   44.  Brenda Wijns                  86-04094Tiamat                 1:25.64            
   45.  Miranda Bouten                8600490 RZL                    1:26.41            
   46.  Yvonne Hintzen                8901754 ROB                    1:26.71            
   47.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen            1:27.04            
   48.  Saskia Winters                88-06102Tiamat                 1:27.91            
   49.  Marjolein Briels              8605002 RZL                    1:28.07            
   50.  Karien zuidam                 87-05952De Zeeschuimers        1:29.20            
   51.  Marjolein van der Sanden      8402136 Tritium (sg)           1:29.52            
   52.  Charlotte Jaspers             8805830 ROB                    1:32.88            
   53.  Ashley de Vos                 8705882 ZEPS                   1:34.53            
   DIS  Kim de Groot                  8601318 ZEPS                   1:34.59            
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 NG.ZA  Noor Bastiaens                8705812 SBC2000                                   
    NG  Floor van de Ven              8603710 Brunssum                                  
    NG  Linda van der Sande           8806622 MZ&PC                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                  Heren, 100m wisselslag              Heren Senioren Open
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   59.32            
    2.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      59.36            
    3.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg            59.72            
    4.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana             59.84            
    5.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana           1:00.56            
    6.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                    1:00.81            
    7.  Yvo op den Kamp               8901553 ZC Valkenburg          1:01.35            
    8.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana           1:01.53            
    9.  Mike Stoffer                  8903041 WVZ                    1:01.82            
   10.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo            1:02.09            
   11.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                    1:02.11            
   12.  Terrence Olaria               8602249 ZC Valkenburg          1:02.39            
   13.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo            1:02.43            
   14.  Stefan Kranenbroek            7900729 HZPC                   1:02.48            
   15.  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo       1:02.49            
   16.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                   1:02.78            
   17.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht          1:02.81            
   18.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                    1:02.89            
   19.  Tim Jansen                    8601431 Hellas-Glana           1:02.98            
   20.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                1:03.19            
   21.  Thijs Greven                  8905745 ZC Valkenburg          1:03.86  FJ 1      
   22.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                   1:03.86  FJ 2      
   23.  Arjan Assink                  8600069 WVZ                    1:04.09            
   24.  Martijn Dolk                  8900737 MNC Dordrecht          1:04.50            
   25.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester Meerval        1:04.60            
   26.  Pieter de Heer                8901141 Hellas-Glana           1:04.75            
   27.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo            1:04.84            
   28.  Kevin vd Poll                 8602429 DAW-Finenzo            1:05.18            
   29.  Ronald Hart                   7800391 DAW-Finenzo            1:05.37            
   30.  Mario Peeters                 8602355 MNC Dordrecht          1:05.51            
   31.  Erik Willems                  8503011 ZV Westland Dijkglas   1:06.09            
   32.  Bart Beemster                 8700153 WZ&PC Purmerend        1:06.32            
   32.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo       1:06.32            
   34.  Richard Hubers                8501129 De Roersoppers         1:06.51            
   35.  Vincent van de Ven            8402715 WVZ                    1:06.64            
   36.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                1:06.75            
   37.  Niels van Dalen               8906237 RZL                    1:06.80            
   38.  Sander van Elburg             8800937 MZ&PC                  1:06.81            
   39.  Jean-Phillippe Paap           7000791 de IJsel               1:06.90            
   40.  Remco de Veen                 8903247 De Roersoppers         1:06.92            
   40.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      1:06.92            
   42.  Mark Lomax                    8201095 de Lansingh            1:07.19            
   43.  Freddie Geerlings             7900379 ZON/S&S                1:07.24            
   44.  Mark Gorissen                 8600973 KZPC                   1:07.27            
   45.  Erik Vijverberg               8803603 ZV Westland Dijkglas   1:07.47            
   46.  Harm Rozenga                  8902685 WVZ                    1:07.92            
   47.  Huub Vijverberg               8201877 ZV Westland Dijkglas   1:08.23            
   48.  Folkert Oostra                8902347 Tempo                  1:08.26            
   49.  Jeroen Verouden               8704685 Eiffel Swimmers PSV    1:08.27            
   50.  Martin Teley                  8906059 RZL                    1:08.53            
   51.  Viktor Reijns                 8401865 WVZ                    1:08.77            
   52.  Martijn den Dekker            8700653 ZVDO'74                1:08.85            
   53.  Stijn Agten                   8700037 RZL                    1:09.02            
   54.  Christian Scholtes            8902775 WVZ                    1:09.04            
   55.  Math Smeets                   8704153 NIMO                   1:09.47            
   56.  Karel Bol                     8700327 DAW-Finenzo            1:09.65            
   57.  Rowan Schaap                  8902729 DAW-Finenzo            1:09.75            
   58.  Sander van den Berg           8700211 NIMO                   1:09.93            
   59.  Mark Herps                    8701333 Tempo                  1:10.06            
   60.  Marcel Eikelenboom            7200259 ZV Westland Dijkglas   1:10.66            
   61.  Jelle Dijkmans                89-00705Tiamat                 1:10.82            
   62.  Alan Smeets                   8402089 Hellas-Glana           1:11.02            
   63.  Ruben van Erven               8100469 ZV Westland Dijkglas   1:11.19            
   64.  Willem Drissen                8800871 HZPC                   1:11.28            
   65.  Pim Donkers                   8700765 De Warande             1:11.47            
   66.  Jip Hochstenbach              8601229 De Roersoppers         1:11.62            
   67.  Huibrecht Vlaardingerbroek    8302245 ZV Westland Dijkglas   1:11.66            
   68.  Mark Mannaart                 8802295 WVZ                    1:11.68            
   69.  Jeroen van der Burgt          8600525 Njord                  1:11.92            
   70.  Marc Verhaeg                  8905665 Hellas-Glana           1:12.06            
   71.  Bas Tietze                    8703351 WZ&PC Purmerend        1:12.10            
   72.  Tom Simons                    8902849 De Roersoppers         1:12.37            
   73.  Harald Thijssen               8903139 ROB                    1:12.68            
   74.  Jeroen Beemster               8700155 WZ&PC Purmerend        1:12.71            
   75.  Bart Coolen                   8603865 RZL                    1:12.82            
   76.  Frank Hovenier                8503239 Neptunus '58           1:13.05            
   77.  Michel Driessen               8402991 Brunssum               1:13.06            
   78.  Timo Tabak                    8201697 RZL                    1:13.13            
   79.  Roger Pouls                   8702653 De Roersoppers         1:13.32            
   80.  Sander Slaghuis               8805305 NIMO                   1:13.72            
   81.  Remco Brinkman                8900471 Luctor et Emergo       1:13.77            
   82.  Jens van Us                   8201765 de Lansingh            1:14.77            
   83.  Egbert-Jan Plas               85-02021Tiamat                 1:14.97            
   84.  Dimitri Verjans               8704270 MZ&PC                  1:15.26            
   85.  Martijn Heinsbroek            8901165 WVZ                    1:15.68            
   86.  Martijn de Lepper             8000921 BZV                    1:15.82            
   87.  Lars Wouters                  8703889 WVZ                    1:16.75            
   88.  Rick Hellenbrand              8901173 NIMO                   1:17.13            
   89.  Martijn van Gelderen          8900939 DAW-Finenzo            1:17.39            
   90.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      1:17.44            
   91.  Gerard Hoedjes                8701363 DAW-Finenzo            1:18.53            
   92.  Ralf Jansen                   8901457 Njord                  1:19.19            
   93.  Martin Martens                8702173 BZV                    1:20.36            
   94.  Peter Mertens                 8501725 MZ&PC                  1:21.29            
   95.  Sander Sloove                 8101549 RZL                    1:22.22            
   96.  Tom Derks                     8804753 ROB                    1:26.50            
   97.  Roy Lahou                     8906483 MZ&PC                  1:31.78            
   DIS  Mitchell Essers               8805857 MZ&PC                  1:06.53            
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
    NG  Daniël Beaujean               8302513 Brunssum                                  
    NG  Arnold Verbeek                8703491 DAW-Finenzo                               
    NG  Pascal Palmboom               8902395 OEZA                                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                 Meisjes, 50m vrije slag          Meisjes Junioren 2 en 3
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg            27.94            
    2.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval          29.03            
    3.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo              29.05            
    4.  Danique Agterberg             9401054 Hellas-Glana             29.23            
    5.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                     29.73            
    6.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo              29.74            
    7.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (sg)             29.93            
    8.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib               29.99            
    9.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV      30.01            
   10.  Jona Pisters                  9501784 NIMO                     30.26            
   11.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht            30.44            
   12.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)        30.56            
   13.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend          30.64            
   14.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                  30.68            
   14.  Michelle Meusen               9400852 RZL                      30.68            
   16.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)        30.84            
   17.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                  30.88            
   17.  Maaike Knops                  9404018 RZL                      30.88            
   19.  Ashley Vos                    9503138 Tempo                    30.98            
   20.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                    31.18  FJ 1      
   21.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                  31.18  FJ 2      
   22.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius              31.50            
   22.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)            31.50            
   22.  Tjitske Fetter                9501372 Eiffel Swimmers PSV      31.50            
   25.  Arja den Boer                 9405634 BZV                      31.67            
   25.  Martine Kuijlaars             9500554 MNC Dordrecht            31.67            
   27.  Floortje de Waard             9400158 MNC Dordrecht            31.74            
   28.  Danique Mallon                9402114 OEZA                     31.82            
   29.  Janneke Mollen                94-01388Tiamat                   31.93            
   30.  Daisy Koning                  9500314 De Zeeschuimers          31.94            
   31.  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                  31.96  FJ 1      
   32.  Celine Dekker                 9400200 ZC Valkenburg            31.96  FJ 2      
   33.  Patty Drenthen                9401610 RZ                       32.06            
   34.  Rinske Becks                  9403098 HZPC                     32.17            
   35.  Linda Dehing                  9400022 RZ                       32.22            
   36.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                  32.36            
   37.  Rylana Slaghuis               9401286 NIMO                     32.39            
   38.  Judith van de Wijdeven        9503820 Njord                    32.49            
   39.  Linda Crok                    9401068 OEZA                     32.61            
   40.  Lisanne Somers                162428  SG.Westerwald            32.77            
   41.  Estee Verdonk                 9405866 TRB/RES                  32.83            
   42.  Eline van der Plas            9500866 Hellas-Glana             32.87            
   43.  Andra Dols                    9502764 Hellas-Glana             32.88  FJ 1      
   44.  Dashney Verweij               9403916 BZV                      32.88  FJ 2      
   45.  Anouk Kuijlaars               9401700 MNC Dordrecht            33.26            
   46.  Anouk van den Boorn           9403902 Kimbria                  33.57            
   47.  Bo Kerkhoff                   9502376 NIMO                     33.85            
   48.  Maxine Alfonsi                9502900 DAW-Finenzo              33.89            
   49.  Ilse van Niekerk              9406180 DAW-Finenzo              34.03            
   50.  Monica Sanchez                9406182 DAW-Finenzo              34.27            
   51.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV      34.34            
   52.  Jessica Scheel                9504982 de Lansingh              34.52            
   53.  Emy Liebregts                 9505020 Njord                    34.56            
   54.  Charessa Feider               9404340 Tritium (sg)             34.83            
   55.  Vicky Simons                  9404932 HZPC                     34.86            
   56.  Judith Mingers                9505544 NIMO                     34.96            
   57.  Tisja Janssen                 9501810 BZV                      35.14            
   58.  Yorgia Pappas                 9500720 Kimbria                  35.15            
   59.  Roos de Laat                  9406246 BZV                      35.19            
   60.  Karin van der Aalst           9501356 ZON/S&S                  35.29            
   61.  Sietske van Zijl              9403232 BZV                      35.42            
   62.  Jenneke Schouwenberg          9406326 ROB                      35.50            
   63.  Lisette Ramaekers             9403984 ZON/S&S                  35.80            
   64.  Mandy Wetzels                 9401012 ZON/S&S                  35.84            
   65.  Nicole Schoonbeek             9503144 Njord                    35.96            
   65.  Nora Chrif                    9501002 MZ&PC                    35.96            
   67.  Wynona Wilms                  9503970 Hellas-Glana             36.01            
   68.  Anne van der Aalst            94-01390Tiamat                   36.08            
   69.  Stephanie Wijler              9406604 Kimbria                  36.36            
   70.  Carlijn Jaspers               9405798 NIMO                     36.65            
   71.  Jamilla Franssen              9404872 ZON/S&S                  36.70            
   72.  Maaike Greven                 9500826 MZ&PC                    37.32            
   73.  Joyce Janssen                 9404482 ROB                      37.36            
   74.  Marlou Jacobs                 9502388 RZL                      37.55            
   75.  Simone Vroemen                9405794 MZ&PC                    38.02            
   76.  Roos Vredenburg               9504618 OEZA                     39.47            
   77.  Katrien Kurvers               9503408 NIMO                     40.05            
   78.  Vera Berghmans                9501918 MZ&PC                    41.99            
   79.  Joy Gijpmans                  9406826 ROB                      43.58            
   80.  Maud Gijpmans                 9505896 ROB                      43.66            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                 Jongens, 50m vrije slag          Jongens Junioren 1 en 2
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval          26.98            
    2.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                     27.00            
    3.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht            27.32            
    4.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana             27.80            
    5.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg            27.90            
    6.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht            28.05            
    7.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV      28.53            
    8.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers          28.63            
    9.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                  28.74            
   10.  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg            28.85            
   11.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht            29.12            
   12.  Ken Boonen                    9401481 RZL                      29.35            
   13.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg            29.56            
   14.  Niels van Basten Batenburg    9400593 Hellas-Glana             29.66            
   15.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo              29.92  FJ 1      
   16.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV      29.92  FJ 2      
   17.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo              29.97            
   18.  Marc Advocaat                 9402603 MNC Dordrecht            30.69            
   19.  Maurice Zelis                 9401031 RZ                       30.72            
   20.  Kevin Wolters                 9501965 Hellas-Glana             30.88            
   21.  Kenny Sieben                  9503663 Hellas-Glana             31.94            
   22.  Joris Kraaijenstein           9502167 MNC Dordrecht            32.25            
   23.  Jim Ketelings                 9403901 RZ                       32.31  FJ 1      
   24.  Glenn Smit                    9401599 DAW-Finenzo              32.31  FJ 2      
   25.  Camiel Smeets                 9400911 NIMO                     32.32  FJ 1      
   26.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                  32.32  FJ 2      
   27.  Stein Menting                 94-04289Tiamat                   32.94            
   28.  Tim Sonnemans                 9403017 RZL                      33.52            
   29.  Jeffrey Duif                  9401365 BZV                      34.44            
   30.  Koen van der Heijden          94-00887Tiamat                   34.70  FJ 1      
   31.  Jeroen Martin                 9500839 MZ&PC                    34.70  FJ 2      
   32.  Joeri Kerkhoff                9501689 NIMO                     34.72            
   33.  Marco Hoogenraad              9503051 BZV                      35.37            
   34.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo         36.14            
   35.  Yannic van de Kuit            9504825 ZON/S&S                  44.28            
    NG  Victor vd Wetering            9404179 BZV                                       
    NG  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg                             



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 75                 Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Jeugd 1 en 2
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg            27.25            
    2.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                     28.90            
    3.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester Meerval          28.94            
    4.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval          28.99            
    5.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh              29.06            
    6.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval          29.16            
    7.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo              29.17            
    8.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                  29.52            
    9.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV      29.59            
   10.  Denise Boereboom              9202144 van Vliet-Barracuda      29.60            
   11.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg            29.66            
   12.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib               29.68            
   13.  Daniëlle de Groot             9303868 OEZA                     29.72            
   14.  Sabine Klesman                9202860 De Roersoppers           29.74            
   15.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                       29.79            
   16.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (sg)             29.92            
   17.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg            30.03            
   18.  Zarife Gela                   9200584 de Lansingh              30.08            
   19.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                     30.15            
   20.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                  30.24            
   21.  Daisy Molenaar                9306808 DAW-Finenzo              30.36            
   22.  Sterre Boon                   9304544 DAW-Finenzo              30.40            
   23.  Bente van Gennep              9200590 SBC2000                  30.43            
   24.  Roxane Wilms                  9305946 Hellas-Glana             30.45            
   25.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)        30.50            
   26.  Marjolein Vink                9306478 OEZA                     30.65            
   27.  Vera Weinberg                 9302144 NIMO                     30.68            
   28.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg            30.91            
   29.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo              30.96            
   30.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                  31.01            
   31.  Michelle van Oosterhout       9303172 RZ                       31.25            
   32.  Hanneke vd Steen              9302280 Zegenwerp                31.27            
   33.  Denise Austen                 9303778 RZ                       31.31            
   33.  Rosa Schot                    9207500 DAW-Finenzo              31.31            
   35.  Melissa vd Schoot             9203120 Zegenwerp                31.32            
   36.  Chloé Rutzerveld              9203450 NIMO                     31.34            
   37.  Susanne van der Plas          9206968 Hellas-Glana             31.35            
   38.  Jennemieke Aanraad            9301834 SBC2000                  31.41            
   39.  Nienke Bouman                 93-02964Tiamat                   31.54            
   40.  Yvon Vromans                  9205576 TRB/RES                  31.64            
   41.  Esther Brinkman               9300136 Luctor et Emergo         31.66            
   42.  Jolijn vd Schoot              9302278 Zegenwerp                31.68            
   43.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB/RES                  31.79            
   44.  Karin Bongers                 9303800 RZL                      31.83            
   45.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV      31.95            
   46.  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)        31.97            
   47.  Shelly Hollanders             9303454 Kimbria                  32.07            
   48.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)        32.25            
   49.  Maud Rutjens                  9305632 HZPC                     32.26            
   50.  Esther Wittermans             9204346 Z&PV Nuenen              32.41            
   51.  Sophie Cleuren                9300158 HZPC                     32.46            
   52.  Chidi Hennigfeld              9303332 ZON/S&S                  32.64            
   53.  Bo Peeters                    9306564 NIMO                     32.69  FJ 1      
   54.  Anouk de Vaal                 9306062 MNC Dordrecht            32.69  FJ 2      
   55.  Sanne Bruggink                9200330 SBC2000                  32.77            
   56.  Ankie Meusen                  9302180 RZL                      32.79            
   57.  Suzan Suskens                 9201718 De Roersoppers           32.84            
   58.  Varolien Francisca            9305420 RZ                       33.00            
   59.  Anke Snijkers                 9201638 NIMO                     33.02            
   60.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg            33.08            
   61.  Linda van Ool                 9304982 Tempo                    33.15            
   62.  Emma Willems                  9301036 KZPC                     33.22            
   63.  Evelien Schwillens            9201602 MZ&PC                    33.34            
   64.  Tessa Visser                  9306452 Zegenwerp                33.45            
   65.  Jesse Heijmans                92-04432Tiamat                   33.51            
   66.  Manon van Leuven              93-02954Tiamat                   33.52            
   67.  Nicole Peeters                9303842 SBC2000                  33.53            
   68.  Sanne Kerkhoff                9305530 NIMO                     33.58            
   69.  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana             33.66            
   70.  Ilse Masseling                9202124 HZPC                     33.76            
   71.  Elske Eikholt                 9305032 Tritium (sg)             34.05            
   72.  Shauny Feider                 9305940 Tritium (sg)             34.08            
   73.  Lisa Sturme                   9300756 ROB                      34.37            
   74.  Pim Scheres                   9302410 HZPC                     34.39            
   75.  Lia van der Linden            9205030 Mosa~Regio               35.77            
   76.  Carlijn van der Wegen         9206674 De Warande               36.08            
   77.  Pascalle Vroemen              9205560 MZ&PC                    36.12            
   78.  Lieke Janssen                 9305954 NIMO                     37.18            
   79.  Rayna Maassen                 9304084 ROB                      37.26            
   80.  Pauline Magnée                9205434 De Warande               37.58            
   81.  Cindy Duif                    9205960 BZV                      37.76            
   82.  Joyce Veldman                 9307410 NIMO                     39.83            
    NG  Dorien Swerts                 9203500 MZ&PC                                     
    NG  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                 Jongens, 50m vrije slag          Jongens Junioren 3 en 4
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      25.47            
    2.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg            25.63            
    3.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                     25.73            
    4.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg            25.97            
    5.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV      26.00            
    6.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg            26.19            
    7.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)             26.24            
    8.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)        26.32            
    9.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)            26.40            
   10.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo              26.70            
   11.  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen              26.82            
   12.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo         26.97            
   13.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend          27.16            
   14.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      27.29            
   15.  Bjorn de Jonge                9206767 Hellas-Glana             27.35  FJ 1      
   16.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo         27.35  FJ 2      
   17.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval          27.46            
   18.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo              27.59            
   18.  Scott Delbressine             9203057 ZC Valkenburg            27.59            
   20.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum                 27.65            
   21.  Roy Hoogerwerf                9203053 Hellas-Glana             27.71            
   22.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                  27.77            
   23.  Ruud Scheepers                9203411 Njord                    27.80            
   24.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                  27.90            
   25.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV      28.00            
   26.  Ramon Wassenberg              9300715 RZ                       28.14            
   27.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV      28.24            
   28.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                  28.38            
   29.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV      28.59            
   30.  Tom Pel                       9203237 De Warande               28.75            
   30.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester Meerval          28.75            
   32.  Tim Jacobs                    9201825 HZPC                     28.81            
   33.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                    28.84  FJ 1      
   34.  Rick Hesen                    9300601 HZPC                     28.84  FJ 2      
   35.  Robin Borger                  9305183 Brunssum                 29.18            
   36.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo              29.24            
   37.  Marco van Zijl                9203873 BZV                      29.53  FJ 1      
   38.  Stijn Schoone                 93-05625Tiamat                   29.53  FJ 2      
   39.  Tim Greven                    9202373 MZ&PC                    29.60            
   40.  Glenn Rompelberg              9303807 Kimbria                  29.79            
   41.  Joeri Prins                   9302037 MNC Dordrecht            29.81            
   42.  Dennis Creemers               9202243 De Roersoppers           29.82            
   43.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo         29.98            
   43.  Scott van't Land              9205043 NIMO                     29.98            
   45.  Wouter Thonnon                9302957 MZ&PC                    30.12            
   46.  Twan Beentjes                 9301309 Hellas-Glana             30.22            
   47.  Kevin van den Bekerom         9200057 HZPC                     30.48            
   48.  Marco van der Aalst           93-02217Tiamat                   30.69            
   49.  Raoni Schrijvers              9302669 Tempo                    31.08            
   50.  Stephen de Wit                9306669 OEZA                     31.13            
   51.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                  31.45            
   52.  Stefan Tijms                  9300863 OEZA                     31.60            
   53.  Cas Biekmann                  9306751 Njord                    31.66            
   54.  Jeroen Wolthuis               9301599 ZON/S&S                  32.35            
   55.  Kars Oomen                    9202945 SBC2000                  33.39            
   56.  Bjorn van de Kuit             9306693 ZON/S&S                  33.80            
   57.  Jeroen Coelingh               9304945 BZV                      33.93            
   58.  Maarten Steekelenburg         9300479 van Vliet-Barracuda      38.26            
   59.  Bart Berghmans                9205277 MZ&PC                    43.26            
 AFGEM  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend                           



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                  Dames, 50m vrije slag             Dames Senioren 1 en 2
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV      27.81            
    2.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)            28.46            
    3.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV      28.62            
    4.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht            29.14            
    5.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                     29.16            
    6.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV      29.19            
    7.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg            29.32            
    8.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen              29.35            
    9.  Ilana Schaap                  9102714 DAW-Finenzo              29.41  FJ 1      
   10.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg            29.41  FJ 2      
   11.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo              29.53            
   12.  Anne Pel                      9002894 De Warande               29.64  FJ 1      
   13.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)             29.64  FJ 2      
   14.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana             29.68            
   15.  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                    29.72            
   16.  Melissa Geilen                9001128 ZON/S&S                  29.80            
   17.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                     29.95            
   18.  Rianne Koopman                9101728 DAW-Finenzo              30.03            
   19.  Laura de Jong                 9001778 WVZ                      30.13            
   20.  Gitta Buskermolen             9000660 DAW-Finenzo              30.19            
   21.  Chantal Molenkamp             9002624 DAW-Finenzo              30.25            
   22.  Joke Velthuijs                9007168 Njord                    30.32            
   23.  Mara Pfeffer                  9105478 KZPC                     30.34            
   24.  Tessa Kierkels                9101602 ZC Valkenburg            30.36            
   25.  Mandy van der Klij            9006672 HZPC                     30.47            
   26.  Christel Peeters              9102424 De Warande               30.50            
   27.  Wendy Mets                    9105176 de Lansingh              30.53            
   28.  Sanne Essers                  9100912 OEZA                     30.55            
   29.  Danique Ubags                 9003780 ZON/S&S                  30.66            
   30.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                    30.68            
   31.  Solé van Leenen               9104354 MNC Dordrecht            30.75            
   32.  Melanie van de Beuken         9105162 Heldense Zwemverenig     30.79            
   33.  Kelsey Onderdijk              9102340 Luctor et Emergo         30.96  FJ 1      
   34.  Naomi Feider                  9107956 Tritium (sg)             30.96  FJ 2      
   35.  Claudia Giezenaar             9101022 RZ                       31.04            
   36.  Eveline Wouters               9104934 Njord                    31.19            
   37.  Nelleke Boelhouwer            9000346 WVZ                      31.20            
   38.  Lidewij Vink                  9007508 OEZA                     31.24            
   39.  Leslie Jacobs                 9108102 NIMO                     31.31            
   40.  Nieke Donkers                 9000872 De Warande               31.36            
   41.  Renske Venner                 9008012 RZL                      31.41            
   42.  Linda van Geel                9100976 De Warande               31.44            
   43.  Gabriëlla van Oerle           9006758 De Warande               31.62            
   44.  Chantal Rutten                9004754 Tempo                    31.63            
   45.  Michelle Hacking              9107646 NIMO                     31.76            
   46.  Linda Drenthen                9100804 RZ                       31.81            
   47.  Fanny Robbertsen              9102622 NIMO                     31.94            
   48.  Nicolette Emmerik, van        9100880 Hellas-Glana             32.18            
   49.  Kim Houben                    9101342 Mosa~Regio               32.32            
   50.  Tatjana Wit                   90-07744De Zeeschuimers          32.41            
   51.  Meidrie Lensen                9002302 Hellas-Glana             32.48            
   52.  Linda Dijkstra                90-00838Tiamat                   32.64            
   53.  Linda Maas                    9002440 Mosa~Regio               32.69            
   54.  Evie van Uden                 9103882 Z&PV Nuenen              32.76            
   55.  Mirja van Doesburg            9100746 Tempo                    32.94            
   56.  Mariska Stuurstraat           9108140 Njord                    33.00            
   57.  Maddy Thielen                 9003732 HZPC                     33.23            
   58.  Nienke Hoeks                  9101272 De Warande               33.33            
   59.  Yolande Stupers               9007978 BZV                      33.41            
   60.  Lotte de Winter               9004354 Z&PV Nuenen              33.56            
   61.  Daphne van der Kruyssen       9107998 De Warande               33.70            
   62.  Samantha van der Pluijm       9102490 De Roersoppers           33.74            
   63.  Susanne Laumer                9005380 De Roersoppers           33.83            
   64.  Kiki Sturme                   9003660 ROB                      33.95            
   65.  Michelle Peels                9106276 Tempo                    33.96            
   66.  Laura van der Aalst           9000006 ZON/S&S                  34.05            
   67.  Inge Snijkers                 9008112 NIMO                     35.03            
   68.  Kim Dijkstra                  91-00730Tiamat                   35.36            
   69.  Kelly van Grimbergen          9008016 RZL                      35.38            
   70.  Indra Swerts                  9005896 MZ&PC                    36.04            
   71.  Anouk Bloem                   9007908 Mosa~Regio               36.36            
   72.  Fabienne Wings                9103934 KZPC                     36.68            
   73.  Angela Mekes                  9006924 TRB/RES                  36.81            
    NG  Veerle van den Waardenburg    9007422 Eiffel Swimmers PSV                       



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                 Jongens, 50m vrije slag               Heren Jeugd 1 en 2
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                      24.25            
    2.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               24.94            
    3.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo              25.01            
    4.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV      25.35            
    5.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                  25.43            
    6.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht            25.68            
    7.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend          25.72            
    8.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen              25.79            
    9.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend          25.81            
   10.  Tristan Eisank                9000773 ZON/S&S                  25.92            
   11.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV      25.99            
   12.  Jérôme Ariës                  9000065 ZON/S&S                  26.09            
   12.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana             26.09            
   14.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag                 26.11            
   15.  Frabrice Ariës                9000063 ZON/S&S                  26.15            
   16.  Tobias van Halen              9100835 RZ                       26.33            
   17.  Loek Herberts                 9001173 Zeester Meerval          26.41            
   18.  Joeri van Wallenburg          9004875 Luctor et Emergo         26.48            
   19.  Thom de Boer                  9100181 DAW-Finenzo              26.49            
   20.  Matthijs Dekker               9000621 Zaanstad (SG)            26.52  FJ 1      
   21.  Pieter Crok                   9100413 OEZA                     26.52  FJ 2      
   22.  Thomas Kersten                9001515 WVZ                      26.53  FJ 1      
   23.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58             26.53  FJ 2      
   24.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                  26.61            
   25.  Patrick Creemers              9000579 RZ                       26.66            
   26.  Mark van Enckevort            9000797 HZPC                     26.85            
   27.  Jelte Schuurmans              9104841 Tritium (sg)             26.86            
   28.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg            26.94            
   29.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)        27.01            
   30.  Dean Coert                    9100393 ZC Valkenburg            27.03            
   31.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                  27.19            
   32.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum                 27.22            
   33.  Jacky Coumans                 9000573 ZC Valkenburg            27.31  FJ 1      
   34.  Kay op den Kamp               9103425 ZC Valkenburg            27.31  FJ 2      
   35.  Pieter Joordens               91-01133Tiamat                   27.57            
   36.  Pim van Zeijl                 9003415 Kimbria                  27.66            
   37.  Stefan Teley                  9107153 RZL                      27.78            
   38.  Arjan Baron                   9100067 DAW-Finenzo              27.80            
   39.  Jeroen van Erve               9005917 TRB/RES                  28.03  FJ 1      
   40.  Ron Salm                      9002543 WZ&PC Purmerend          28.03  FJ 2      
   41.  Jelle van der Ploeg           9103661 De Warande               28.05            
   42.  Jeroen Custers                9106319 Kimbria                  28.12            
   43.  Mark Huijsman                 9001305 de Lansingh              28.38            
   44.  Thijs Villevoye               9106589 NIMO                     28.43            
   45.  Mathijs Meijers               9103403 De Roersoppers           28.69            
   46.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg            28.72            
   47.  Martyn Slaghuis               9103035 NIMO                     28.73            
   48.  Lars Steekelenburg            9102199 van Vliet-Barracuda      29.08            
   49.  Michèl Theissen               9102777 NIMO                     29.11            
   50.  Thijs van der Sterren         9102207 ZEPS                     29.34            
   51.  Oskar Bles                    9100153 SBC2000                  29.53            
   52.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)        29.72            
   53.  Karsten Meijers               9004959 ZC Valkenburg            30.14            
   54.  Rick van Ool                  9106489 Tempo                    30.79            
   55.  Jelte van de Boogaard         9102731 Tempo                    30.85            
   56.  Jaap Verest                   9106399 Tempo                    30.98            
   57.  Mike Vaes                     9106821 BZV                      31.58            
   58.  Patrick Geurts                9107147 Eiffel Swimmers PSV      31.69            
   59.  Tim Zoontjes                  9003431 WZ&PC Purmerend          32.55            
   60.  Jeffrey Smits                 9007257 Njord                    34.61            
   DIS  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Bob Harmsen                   9102713 KZPC                                      
    NG  Jarno Rijkers                 9002435 Njord                                     
    NG  Jeroen van Vark               9105587 Njord                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                  Dames, 50m vrije slag                    Dames Senioren
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers          28.11            
    2.  Mieke Veens                   8502944 HZPC                     28.13            
    3.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg            28.62            
    4.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                     29.00            
    5.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV      29.10            
    6.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                      29.11            
    7.  Hanneke Simons                8903802 Kimbria                  29.17            
    8.  Suzanne Steekelenburg         8703902 van Vliet-Barracuda      29.73            
    9.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                     29.88            
   10.  Saskia Coolen                 8805440 RZL                      29.89            
   11.  Bianca Verbeek                8804462 WVZ                      29.92            
   11.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum                 29.92            
   13.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo              29.97            
   13.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                      29.97            
   15.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                  30.02            
   16.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo              30.23            
   17.  Kathinka Vertommen            8201712 Kimbria                  30.42            
   18.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg            30.43            
   19.  Eveline Mestrom               8806342 RZL                      30.45            
   20.  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                    30.46            
   20.  Alice Janssen                 8902012 HZPC                     30.46            
   22.  Martine Luyten                8702632 RZL                      30.76            
   23.  Rianne Slabbers               8603276 De Roersoppers           30.77            
   24.  Maureen Rutten                8803776 HZPC                     30.96            
   25.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                  31.27            
   26.  Linda Custers                 8600738 HZPC                     31.43            
   27.  Monique Pronk                 8803528 WVZ                      31.68            
   27.  Linda Peeters                 8903238 Mosa~Regio               31.68            
   29.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                  31.71            
   30.  Mieke Olde Engberink          8806076 Tempo                    31.75            
   31.  Cynthia Potin                 8502374 Luctor et Emergo         32.08            
   31.  Joyce Bakker                  8700150 MZ&PC                    32.08            
   33.  Sandra Schellekens            8503416 Neptunus '58             32.14            
   34.  Lisette Prins                 8803522 WVZ                      32.21            
   35.  Dianne Nien                   7100452 RZ                       32.33            
   36.  Regina vd Rieth               7500438 RZL                      32.59            
   37.  Anouk van der Gracht          8901408 OEZA                     32.62            
   38.  Jolijn van Osta               89-03156Tiamat                   32.83            
   39.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)        33.05            
   40.  Miranda Bouten                8600490 RZL                      33.10            
   41.  Elke Euwes                    8801236 HZPC                     33.26            
   42.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen              33.42            
   43.  Nickey de Klerk               8604394 WZ&PC Purmerend          33.45            
   44.  Saskia Winters                88-06102Tiamat                   33.52            
   45.  Yvonne Hintzen                8901754 ROB                      33.82            
   46.  Jannie Janssen                8902022 HZPC                     33.89            
   47.  Brenda Wijns                  86-04094Tiamat                   33.96            
   48.  Annemieke Verest              8904288 Tempo                    34.35            
   49.  Marjolein Briels              8605002 RZL                      34.58            
   50.  Marjolein van der Sanden      8402136 Tritium (sg)             35.36            
   51.  Karien zuidam                 87-05952De Zeeschuimers          35.43            
   52.  Charlotte Jaspers             8805830 ROB                      35.76            
   53.  Kim de Groot                  8601318 ZEPS                     35.89            
   54.  Ashley de Vos                 8705882 ZEPS                     36.17            
 NG.ZA  Noor Bastiaens                8705812 SBC2000                                   
    NG  Marieke Smeding               8301826 Luctor et Emergo                          
    NG  Floor van de Ven              8603710 Brunssum                                  
    NG  Linda van der Sande           8806622 MZ&PC                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                  Heren, 50m vrije slag               Heren Senioren Open
30-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      23.82            
    2.  Stefan Kranenbroek            7900729 HZPC                     23.83            
    3.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                      23.87            
    4.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                      24.09            
    5.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      24.33            
    6.  Terrence Olaria               8602249 ZC Valkenburg            24.46            
    7.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana             24.51            
    8.  Arjan Assink                  8600069 WVZ                      24.53            
    9.  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo         24.58  FJ 1      
   10.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana             24.58  FJ 2      
   11.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg            24.68            
   12.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht            24.79            
   13.  Alan Smeets                   8402089 Hellas-Glana             24.80            
   14.  Yvo op den Kamp               8901553 ZC Valkenburg            24.92            
   15.  Niels van Dalen               8906237 RZL                      25.14            
   16.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen              25.17            
   17.  Martijn Heinsbroek            8901165 WVZ                      25.18            
   17.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   25.18            
   19.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                  25.23            
   20.  Martijn van Gelderen          8900939 DAW-Finenzo              25.43            
   21.  Kevin vd Poll                 8602429 DAW-Finenzo              25.44            
   22.  Martin Teley                  8906059 RZL                      25.46            
   23.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana             25.51            
   24.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo              25.65            
   25.  Bas Tietze                    8703351 WZ&PC Purmerend          25.71  FJ 1      
   26.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                     25.71  FJ 2      
   27.  Dennis van Beek               7800037 ZVDO'74                  25.74            
   28.  Mike Stoffer                  8903041 WVZ                      25.76            
   29.  Sander van Elburg             8800937 MZ&PC                    25.81            
   29.  Gert-Jan den Dekker           8500519 ZVDO'74                  25.81            
   31.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                     25.82            
   32.  Thijs Greven                  8905745 ZC Valkenburg            25.89            
   33.  Jeroen Verouden               8704685 Eiffel Swimmers PSV      25.90            
   34.  Ronald Hart                   7800391 DAW-Finenzo              25.94            
   35.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo              25.98            
   36.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo              26.01            
   37.  Jean-Phillippe Paap           7000791 de IJsel                 26.03            
   38.  Tim Jansen                    8601431 Hellas-Glana             26.04            
   39.  Jeroen Beemster               8700155 WZ&PC Purmerend          26.06            
   39.  Martijn Dolk                  8900737 MNC Dordrecht            26.06            
   41.  Mark Lomax                    8201095 de Lansingh              26.19            
   42.  Stijn Agten                   8700037 RZL                      26.37            
   43.  Vincent van de Ven            8402715 WVZ                      26.40            
   44.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)        26.46            
   45.  Martijn den Dekker            8700653 ZVDO'74                  26.53            
   46.  Erik Willems                  8503011 ZV Westland Dijkglas     26.54            
   47.  Erik Vijverberg               8803603 ZV Westland Dijkglas     26.61            
   47.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester Meerval          26.61            
   49.  Remco de Veen                 8903247 De Roersoppers           26.63            
   50.  Viktor Reijns                 8401865 WVZ                      26.70            
   51.  Mitchell Essers               8805857 MZ&PC                    26.71            
   51.  Richard Hubers                8501129 De Roersoppers           26.71            
   53.  Huub Vijverberg               8201877 ZV Westland Dijkglas     26.74            
   54.  Bart Beemster                 8700153 WZ&PC Purmerend          26.75            
   55.  Gerard Hoedjes                8701363 DAW-Finenzo              26.78            
   56.  Christian Scholtes            8902775 WVZ                      26.88            
   56.  Pieter de Heer                8901141 Hellas-Glana             26.88            
   58.  Jeroen van der Burgt          8600525 Njord                    26.90            
   59.  Huibrecht Vlaardingerbroek    8302245 ZV Westland Dijkglas     26.99            
   59.  Folkert Oostra                8902347 Tempo                    26.99            
   61.  Freddie Geerlings             7900379 ZON/S&S                  27.06            
   62.  Mark Mannaart                 8802295 WVZ                      27.15            
   63.  Math Smeets                   8704153 NIMO                     27.18            
   64.  Mario Peeters                 8602355 MNC Dordrecht            27.19            
   65.  Mark Gorissen                 8600973 KZPC                     27.20            
   66.  Klaas van Beek                88-05941De Zeeschuimers          27.22            
   66.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo         27.22            
   68.  Rowan Schaap                  8902729 DAW-Finenzo              27.37            
   69.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                  27.42            
   70.  Tom Simons                    8902849 De Roersoppers           27.51            
   70.  Sander van den Berg           8700211 NIMO                     27.51            
   72.  Roger Pouls                   8702653 De Roersoppers           27.58            
   73.  Willem Drissen                8800871 HZPC                     27.59            
   74.  Timo Tabak                    8201697 RZL                      27.64  FJ 1      
   75.  Remco Brinkman                8900471 Luctor et Emergo         27.64  FJ 2      
   76.  Arjan van der Zouwen          8603659 ZVDO'74                  27.64  FJ 3      
   77.  Harm Rozenga                  8902685 WVZ                      27.74            
   78.  Marc Verhaeg                  8905665 Hellas-Glana             27.88            
   79.  Michel Driessen               8402991 Brunssum                 27.91            
   80.  Harald Thijssen               8903139 ROB                      27.95            
   81.  Bart Coolen                   8603865 RZL                      28.06            
   82.  Marcel Eikelenboom            7200259 ZV Westland Dijkglas     28.09            
   83.  Jelle Dijkmans                89-00705Tiamat                   28.15            
   84.  Sander Slaghuis               8805305 NIMO                     28.29            
   84.  Dimitri Verjans               8704270 MZ&PC                    28.29            
   84.  Pim Donkers                   8700765 De Warande               28.29            
   87.  Karel Bol                     8700327 DAW-Finenzo              28.38            
   88.  Mark Herps                    8701333 Tempo                    28.40  FJ 1      
   89.  Ralf Jansen                   8901457 Njord                    28.40  FJ 2      
   90.  Ruben van Erven               8100469 ZV Westland Dijkglas     28.87            
   91.  Joey Geerts                   8604471 De Warande               29.00            
   92.  Lars Wouters                  8703889 WVZ                      29.03            
   93.  Egbert-Jan Plas               85-02021Tiamat                   29.13            
   94.  Jip Hochstenbach              8601229 De Roersoppers           29.16            
   95.  Frank Hovenier                8503239 Neptunus '58             29.34            
   96.  Rick Hellenbrand              8901173 NIMO                     29.44            
   97.  Marco Jobse                   8202349 Luctor et Emergo         29.64            
   98.  Peter Mertens                 8501725 MZ&PC                    29.69            
   99.  Jens van Us                   8201765 de Lansingh              29.90            
  100.  Martijn de Lepper             8000921 BZV                      30.69            
  101.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)        30.81            
  102.  Sander Sloove                 8101549 RZL                      31.37            
  103.  Tom Derks                     8804753 ROB                      32.83            
  104.  Martin Martens                8702173 BZV                      33.56            
  105.  Roy Lahou                     8906483 MZ&PC                    35.05            
 NG.ZA  Rob Claus                     8300415 Zeester Meerval                           
    NG  Daniël Beaujean               8302513 Brunssum                                  
    NG  Peter Vos                     6301113 MZ&PC                                     
    NG  Arnold Verbeek                8703491 DAW-Finenzo                               
    NG  Pascal Palmboom               8902395 OEZA                                      



Splash Meet Manager 2007Registered to MZ&PC