22e International Friendship Swimmeet Maastricht
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 30. Jongens, 100m rugslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 31. Meisjes, 100m rugslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 32. Jongens, 100m rugslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 33. Dames, 100m vlinderslag, Finale, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 34. Jongens, 100m vlinderslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 35. Dames, 100m vlinderslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 36. Heren, 100m vlinderslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 37. Meisjes, 50m vlinderslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 38. Jongens, 50m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 39. Meisjes, 50m vlinderslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 40. Jongens, 50m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 41. Dames, 50m rugslag, Finale, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 42. Jongens, 50m rugslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 43. Dames, 50m rugslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 44. Heren, 50m rugslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 45. Meisjes, 100m schoolslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 46. Jongens, 100m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 47. Meisjes, 100m schoolslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 48. Jongens, 100m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 49. Dames, 100m vrije slag, Finale, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 50. Jongens, 100m vrije slag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 51. Dames, 100m vrije slag, Finale, Dames Senioren    Nr. 52. Heren, 100m vrije slag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 53. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 54. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 55. Dames, 4 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 56. Heren, 4 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open


----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                  Meisjes, 100m rugslag           Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval        1:11.98            
    2.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV    1:12.79            
    3.  Danique Agterberg             9401054 Hellas-Glana           1:12.98            
    4.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                   1:13.44            
    5.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV    1:14.76            
    6.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib             1:15.97            
Finale B
    7.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo            1:12.66            
    8.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    1:14.46            
    9.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (sg)           1:15.00            
   10.  Daisy Koning                  9500314 De Zeeschuimers        1:16.12            
   11.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            1:16.52            
   12.  Linda Dehing                  9400022 RZ                     1:16.73            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                  Jongens, 100m rugslag           Jongens Junioren 1 en 2
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval        1:07.22            
    2.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                   1:07.31            
    3.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers        1:07.84            
    4.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV    1:09.86            
    5.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV    1:11.71            
   DIS  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana           1:11.12            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Finale B
    7.  Ken Boonen                    9401481 RZL                    1:11.92            
    8.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht          1:12.91            
    9.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg          1:12.96            
   10.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo            1:13.82            
   11.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg          1:15.69            
   DIS  Dave Heshof                   9501403 WZ&PC Purmerend                           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval        1:07.50            
    2.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval        1:12.54            
    3.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg          1:12.66            
    4.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg          1:12.93  FJ 1      
    5.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg          1:12.93  FJ 2      
    6.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib             1:14.93            
Finale B
    7.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh            1:13.25            
    8.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester Meerval        1:13.36            
    9.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg          1:14.29            
   10.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:15.07  FJ 1      
   11.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                     1:15.07  FJ 2      
   12.  Denise Austen                 9303778 RZ                     1:20.03            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Jongens, 100m rugslag           Jongens Junioren 3 en 4
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg          1:00.06            
    2.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg          1:01.11            
    3.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg          1:01.82            
    4.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV    1:03.20            
    5.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)          1:05.00            
    6.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)      1:05.38            
Finale B
    7.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                1:05.38            
    8.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV    1:07.60            
    9.  Joeri Prins                   9302037 MNC Dordrecht          1:07.80            
   10.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend        1:08.56            
   11.  Roy Hoogerwerf                9203053 Hellas-Glana           1:10.00            
   12.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester Meerval        1:10.61            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                 Dames, 100m vlinderslag            Dames Senioren 1 en 2
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            1:09.57            
    2.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                   1:10.46            
    3.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    1:11.55            
    4.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)          1:12.00            
    5.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg          1:15.11            
   DIS  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                                     
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Finale B
    7.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    1:09.78            
    8.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg          1:14.44            
    9.  Solé van Leenen               9104354 MNC Dordrecht          1:14.90            
   10.  Christel Peeters              9102424 De Warande             1:15.66            
   11.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)           1:16.67            
   12.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    1:19.50            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                Jongens, 100m vlinderslag              Heren Jeugd 1 en 2
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               59.12            
    2.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht            59.63            
    3.  Joeri van Wallenburg          9004875 Luctor et Emergo       1:01.18            
    4.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana           1:02.06            
    5.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV    1:02.72            
    6.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg          1:02.98            
Finale B
    7.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                    1:02.31            
    8.  Kay op den Kamp               9103425 ZC Valkenburg          1:02.75            
    9.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      1:03.86            
   10.  Arjan Baron                   9100067 DAW-Finenzo            1:04.52            
   11.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58           1:05.74            
   12.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag               1:09.85            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                 Dames, 100m vlinderslag                   Dames Senioren
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Lotte Greven                  8705620 ZC Valkenburg          1:06.53            
    2.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                    1:07.82            
    3.  Maike op het Veld             8703046 TRB/RES                1:09.76  FJ 1      
    4.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                1:09.76  FJ 2      
    5.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg          1:09.76  FJ 3      
    6.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    1:12.77            
Finale B
    7.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum               1:12.12            
    8.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                1:12.50            
    9.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg          1:12.58            
   10.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                   1:13.24            
   11.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                   1:13.25            
   DIS  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                                     
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                 Heren, 100m vlinderslag              Heren Senioren Open
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg            57.15            
    2.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana             57.28            
    3.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo              57.52  FJ 1      
    4.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      57.52  FJ 2      
    5.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   57.67            
    6.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      58.12            
Finale B
    7.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana             58.66            
    8.  Yvo op den Kamp               8901553 ZC Valkenburg            59.21            
    9.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht            59.59            
   10.  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo       1:00.10            
   11.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                    1:01.81            
   12.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                   1:03.21            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                 Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Danique Agterberg             9401054 Hellas-Glana             31.53            
    2.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval          31.64  FJ 1      
    3.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo              31.64  FJ 2      
    4.  Estrella Wierikx              9402712 ZPC Numansdorp           31.93            
    5.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo              32.33            
    6.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib               32.86            
Finale B
    7.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                    32.93            
    8.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                  33.02            
    9.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg            33.55            
   10.  Dashney Verweij               9403916 BZV                      33.66            
   11.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend          34.27            
   12.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV      34.29            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                 Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 1 en 2
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                     29.67            
    2.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval          30.00            
    3.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana             30.29            
    4.  Niels van Basten Batenburg    9400593 Hellas-Glana             31.15            
    5.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht            31.26            
    6.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers          31.49            
Finale B
    7.  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg            31.37            
    8.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht            31.83            
    9.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                  31.96            
   10.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV      33.06            
   11.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg            33.74            
   DIS  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV      32.06            
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                 Meisjes, 50m vlinderslag            Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg            30.32            
    2.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval          30.70            
    3.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib               31.02            
    4.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh              31.38            
    5.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)        31.48            
    6.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                  32.09            
Finale B
    7.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo              32.12            
    8.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester Meerval          32.25  FJ 1      
    9.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg            32.25  FJ 2      
   10.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                       32.25  FJ 3      
   11.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                     32.74            
   12.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg            33.08            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                 Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 3 en 4
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      26.56            
    2.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg            26.79            
    3.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg            27.65            
    4.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)        27.98            
    5.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV      28.09            
    6.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      28.63            
Finale B
    7.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                     28.78            
    8.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)             28.87            
    9.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)            29.43  FJ 1      
   10.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo         29.43  FJ 2      
   11.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum                 29.89            
   12.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg            30.03            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Dames, 50m rugslag              Dames Senioren 1 en 2
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV      31.22            
    2.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV      32.30            
    3.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)             32.93            
    4.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg            33.00            
    5.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                     33.61            
    6.  Anne Pel                      9002894 De Warande               33.76            
Finale B
    7.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                     33.39            
    8.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht            33.75            
    9.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg            34.55            
   10.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)            34.56            
   11.  Kelsey Onderdijk              9102340 Luctor et Emergo         34.79            
   12.  Mara Pfeffer                  9105478 KZPC                     35.14            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                   Jongens, 50m rugslag                Heren Jeugd 1 en 2
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               28.75            
    2.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag                 29.20            
    3.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                      29.80            
    4.  Loek Herberts                 9001173 Zeester Meerval          29.89            
    5.  Joeri van Wallenburg          9004875 Luctor et Emergo         30.10            
    6.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV      30.24            
Finale B
    7.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo              29.58            
    8.  Matthijs Dekker               9000621 Zaanstad (SG)            29.60            
    9.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht            29.82            
   10.  Dean Coert                    9100393 ZC Valkenburg            30.26            
   11.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend          30.62            
   12.  Jelte Schuurmans              9104841 Tritium (sg)             31.09            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Dames, 50m rugslag                     Dames Senioren
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg            31.96            
    2.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers          31.97            
    3.  Maike op het Veld             8703046 TRB/RES                  32.32            
    4.  Lieke Jager                   8701930 Z&PV Nuenen              32.86            
    5.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                  34.04            
   DIS  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                                     
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Finale B
    7.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg            33.82            
    8.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo              34.06            
    9.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                  34.07            
   10.  Lotte Greven                  8705620 ZC Valkenburg            34.15            
   11.  Nicola Pasi                   8725    Schwimmclub Tägi Wet     34.27            
   12.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                     34.54            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                    Heren, 50m rugslag                Heren Senioren Open
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      27.50            
    2.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana             27.51            
    3.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      27.75  FJ 1      
    4.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                      27.75  FJ 2      
    5.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                      27.95            
    6.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana             28.09            
Finale B
    7.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo              28.14  FJ 1      
    8.  Alan Smeets                   8402089 Hellas-Glana             28.14  FJ 2      
    9.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   28.34            
   10.  Tim Jansen                    8601431 Hellas-Glana             28.78  FJ 1      
   11.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                     28.78  FJ 2      
   12.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana             29.66            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                 Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Estrella Wierikx              9402712 ZPC Numansdorp         1:18.10            
    2.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg          1:20.47            
    3.  Celine Dekker                 9400200 ZC Valkenburg          1:22.82            
    4.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    1:24.43            
    5.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)          1:25.18            
    6.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV    1:25.44            
Finale B
    7.  Eline van der Plas            9500866 Hellas-Glana           1:25.37            
    8.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht          1:26.79            
    9.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV    1:26.88            
   10.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        1:26.90            
   11.  Tjitske Fetter                9501372 Eiffel Swimmers PSV    1:28.06            
   DIS  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius                               
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                 Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 1 en 2
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht          1:14.84            
    2.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht          1:15.05            
    3.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht          1:15.37            
    4.  Kevin Wolters                 9501965 Hellas-Glana           1:15.64            
    5.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers        1:16.34            
    6.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg          1:16.60            
Finale B
    7.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                   1:20.09            
    8.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana           1:20.65            
    9.  Joris Kraaijenstein           9502167 MNC Dordrecht          1:23.84            
   10.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg          1:26.82            
   11.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV    1:27.83            
   12.  Jeffrey Duif                  9401365 BZV                    1:28.16            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                 Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg          1:19.30            
    2.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:20.74  FJ 1      
    3.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                   1:20.74  FJ 2      
    4.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval        1:21.09            
    5.  Zarife Gela                   9200584 de Lansingh            1:21.64            
    6.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval        1:21.75            
Finale B
    7.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg          1:23.45            
    8.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                1:23.97            
    9.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg          1:24.07            
   10.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                     1:24.87            
   11.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                   1:25.53            
   12.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:26.12            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                 Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 3 en 4
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo       1:09.71            
    2.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV    1:09.79            
    3.  Scott Delbressine             9203057 ZC Valkenburg          1:10.02            
    4.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg          1:10.17            
    5.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)      1:11.29            
    6.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval        1:13.63            
Finale B
    7.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV    1:13.21            
    8.  Ramon Wassenberg              9300715 RZ                     1:15.29            
    9.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg          1:15.53            
   10.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg          1:16.00            
   11.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    1:17.04            
   12.  Twan Beentjes                 9301309 Hellas-Glana           1:18.61            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                  Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 1 en 2
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    1:00.22            
    2.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    1:01.28            
    3.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)          1:03.04            
    4.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg          1:03.76            
    5.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                   1:03.88  FJ 1      
    6.  Neiske Becks                  9100138 HZPC                   1:03.88  FJ 2      
Finale B
    7.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            1:02.40            
    8.  Laura de Jong                 9001778 WVZ                    1:02.87            
    9.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana           1:03.64            
   10.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg          1:04.12            
   11.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht          1:04.53            
   12.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                  1:06.31            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                 Jongens, 100m vrije slag              Heren Jeugd 1 en 2
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                      52.34            
    2.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               55.15            
    3.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht            55.25            
    4.  Jérôme Ariës                  9000065 ZON/S&S                  55.61            
    5.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV      56.20  FJ 1      
    6.  Tristan Eisank                9000773 ZON/S&S                  56.20  FJ 2      
Finale B
    7.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                  56.71            
    8.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana             56.82            
    9.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV      57.42            
   10.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend          57.55  FJ 1      
   11.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen              57.55  FJ 2      
   12.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58             57.69            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                  Dames, 100m vrije slag                   Dames Senioren
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Lotte Greven                  8705620 ZC Valkenburg          1:00.60            
    2.  Maike op het Veld             8703046 TRB/RES                1:01.17  FJ 1      
    3.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                    1:01.17  FJ 2      
    4.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg          1:01.17  FJ 3      
    5.  Nicola Pasi                   8725    Schwimmclub Tägi Wet   1:02.04            
    6.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                   1:02.39            
Finale B
    7.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg          1:04.15            
    8.  Saskia Coolen                 8805440 RZL                    1:04.22            
    9.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                1:04.30            
   10.  Maj Britt Horlacher           9749    Schwimmclub Tägi Wet   1:05.06            
   11.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    1:06.20            
   12.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers        1:07.08            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                  Heren, 100m vrije slag              Heren Senioren Open
29-12-07                                                                  Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                      51.90            
    2.  Stefan Kranenbroek            7900729 HZPC                     52.46            
    3.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      52.72            
    4.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana             53.02            
    5.  Terrence Olaria               8602249 ZC Valkenburg            53.26            
    6.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                      55.38            
Finale B
    7.  Yvo op den Kamp               8901553 ZC Valkenburg            53.80            
    8.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      53.87            
    9.  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo         54.00            
   10.  Arjan Assink                  8600069 WVZ                      54.20            
   11.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   54.43            
   12.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht            54.85            

---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                  Meisjes, 4 x 50m wisselslag         Meisjes Jeugd 2 en later
29-12-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zeester Meerval                       Zeester Meerval        2:10.40     1.          
        Inge Arts, 15                             Sophie Sollie, 13
        Cyril Landstra, 14                        Inge Maalsen, 15
            32.89  2:10.40

    2.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            2:12.25     2.          
        Rosanne Padt, 12                          Sharona Mlcoch, 13
        Sterre Boon, 14                           Pien Burger, 14
            33.32  2:12.25

    3.  ZC Valkenburg                         ZC Valkenburg          2:15.76     3.          
        Misty Coert, 14                           Jamie Schepers, 14
        Celine Dekker, 13                         Dimphy van de Laar, 15
            33.80  2:15.76

    4.  Hellas-Glana                          Hellas-Glana           2:17.61     4.          
        Susanne van der Plas, 15                  Danique Agterberg, 13
        Eline van der Plas, 12                    Roxane Wilms, 14
            36.09  2:17.61

    5.  NIMO 1                                NIMO                   2:18.81     5.          
        Anke Snijkers, 15                         Bo Peeters, 14
        Melissa Meijer, 14                        Vera Weinberg, 14
         36:00.02  2:18.81

    6.  Eiffel Swimmers PSV                   Eiffel Swimmers PSV    2:19.60     6.          
        Janine Verhaegh, 12                       Anne van Vroonhoven, 15
        Simone Soudant, 12                        Emily Harks, 14
            35.41  2:19.60

    7.  TRB/RES 1                             TRB/RES                2:21.11     7.          
        Louise van de Meer, 12                    Suzan van Boxtel, 13
        Pascalle Rovers, 14                       Kim Smulders, 12
            37.70  2:21.11

    8.  OEZA                                  OEZA                   2:21.72     8.          
        Marjolein Vink, 14                        Daniëlle de Groot, 14
        Lisa Koster, 13                           Danique Mallon, 13
            36.83  2:21.72

    9.  HZPC 1                                HZPC                   2:26.98     9.          
        Ilse Masseling, 15                        Sophie Cleuren, 14
        Rinske Becks, 13                          Maud Rutjens, 14
            44.28  2:26.98

   10.  TRB/RES 2                             TRB/RES                2:28.34    10.          
        Estee Verdonk, 13                         Ingrid Bakker, 14
        Indy Diependaal, 12                       Kelly Mekes, 13
            40.63  2:28.34

   11.  RZL                                   RZL                    2:29.88    11.          
        Karin Bongers, 14                         Michelle Meusen, 13
        Maaike Knops, 13                          Ankie Meusen, 14
            36.55  2:29.88

   12.  Tritium (sg)                          Tritium (sg)           2:32.06    12.          
        Kim Loeffen, 13                           Shauny Feider, 14
        Elske Eikholt, 14                         Charessa Feider, 13
            35.28  2:32.06

   13.  DAW-Finenzo 2                         DAW-Finenzo            2:32.56    13.          
        Dieuwertje Jorink, 14                     Ilse van Niekerk, 13
        Monica Sanchez, 13                        Daisy Molenaar, 14
            36.22  2:32.56

   14.  ZON/S&S                               ZON/S&S                2:39.07    14.          
        Jamilla Franssen, 13                      Karin van der Aalst, 12
        Lisette Ramaekers, 13                     Mandy Wetzels, 13
            39.25  2:39.07

   15.  NIMO 2                                NIMO                   2:46.39    15.          
        Rylana Slaghuis, 13                       Lieke Janssen, 14
        Judith Mingers, 12                        Joyce Veldman, 14
            39.46  2:46.39

   DIS  MZ&PC                                 MZ&PC                             DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
        Maaike Greven, 12                         Evelien Schwillens, 15
        Dorien Swerts, 15                         Nora Chrif, 12




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                  Jongens, 4 x 50m wisselslag      Jongens Junioren 4 en later
29-12-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          1:56.37     1.          
        Arvid Munsters, 15                        Mitch Notten, 15
        Scott Delbressine, 15                     Jeroen Feijs, 15
            29.02  1:56.37

    2.  Eiffel Swimmers PSV                   Eiffel Swimmers PSV    2:01.30     2.          
        Date v.d. Zaag, 13                        Geert Janssen, 15
        Ruud van Heerbeek, 14                     John Verhagen, 15
            32.74  2:01.30

    3.  Hellas-Glana                          Hellas-Glana           2:03.75     3.          
        Roy Hoogerwerf, 15                        Niels van Basten Batenburg, 13
        Bjorn de Jonge, 15                        Pim van Basten Batenburg, 13
            32.21  2:03.75

    4.  HZPC                                  HZPC                   2:05.52     4.          
        Tim Jacobs, 15                            Ralph van Megen, 15
        Kevin van den Bekerom, 15                 Rick Hesen, 14
            34.44  2:05.52

    5.  DAW-Finenzo                           DAW-Finenzo            2:05.88     5.          
        Vincent Schram, 13                        Joey Stokx, 14
        Mart de Boer, 14                          Jeffrey Spaltman, 15
            34.43  2:05.88

    6.  MNC Dordrecht                         MNC Dordrecht          2:08.12     6.          
        Alex Catsburg, 13                         Joeri Prins, 14
        Marijn van Zundert, 13                    Tom van de Putte, 13
            34.37  2:08.12

    7.  ZC Valkenburg 2                       ZC Valkenburg          2:10.22     7.          
        Jelle Peltzer, 13                         Arthur van Noorden, 12
        Lucas Greven, 12                          Lester Snackers, 13
            33.70  2:10.22

    8.  TRB/RES                               TRB/RES                2:14.25     8.          
        Tian Tjioe, 14                            Thomas Rietveld, 13
        Enzo Diependaal, 15                       Wiebe van de Rijt, 13
            35.54  2:14.25




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                   Dames, 4 x 50m vrije slag               Dames Senioren Open
29-12-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          1:52.31     1.          
        Lotte Greven, 20                          Jenny Schouten, 20
        Sanne Scheerder, 13                       Chantal Senden, 14
            28.52  1:52.31

    2.  Eiffel Swimmers PSV                   Eiffel Swimmers PSV    1:54.43     2.          
        Anne Michelle Vos, 16                     Jantine Jongenotter, 17
        Tanja Peeters, 16                         Kim vd Beek, 20
            28.28  1:54.43

    3.  WVZ                                   WVZ                    1:57.29     3.          
        Bianca Verbeek, 19                        Laura de Jong, 17
        Monique Pronk, 19                         Inger Wouters, 18
            30.11  1:57.29

    4.  HZPC 1                                HZPC                   1:57.79     4.          
        Neiske Becks, 16                          Debbie Hesen, 21
        Ingrid van Horen, 15                      Judith van Meijel, 16
            29.73  1:57.79

    5.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            1:58.57     5.          
        Ilana Schaap, 16                          Marianne vd Poll, 18
        Chantal Molenkamp, 17                     Maaike Vooren, 16
            29.98  1:58.57

    6.  ZC Valkenburg 2                       ZC Valkenburg          1:59.39     6.          
        Irene Gubbels, 19                         Simone Hendrikse, 17
        Tessa Kierkels, 16                        Liz Rompelberg, 17
            30.60  1:59.39

    7.  OEZA 1                                OEZA                   2:00.25     7.          
        Nicole Palmboom, 16                       Daniëlle de Groot, 14
        Anouk van der Gracht, 18                  Lisa Koster, 13
            29.80  2:00.25

    8.  RZL 1                                 RZL                    2:00.37     8.          
        Ilvy van Grimbergen, 19                   Renske Venner, 17
        Eveline Mestrom, 19                       Saskia Coolen, 19
            30.11  2:00.37

    9.  DAW-Finenzo 2                         DAW-Finenzo            2:01.75     9.          
        Rosa Schot, 15                            Gitta Buskermolen, 17
        Rianne Koopman, 16                        Marieke Verbeek, 18
            31.47  2:01.75

   10.  de Lansingh                           de Lansingh            2:02.47    10.          
        Zarife Gela, 15                           Wendy Mets, 16
        Jessica Scheel, 12                        Mariska Scheel, 14
            30.26  2:02.47

   11.  NIMO                                  NIMO                   2:03.81    11.          
        Michelle Hacking, 16                      Fanny Robbertsen, 16
        Leslie Jacobs, 16                         Lydia Colijn, 21
            31.73  2:03.81

   12.  Hellas-Glana                          Hellas-Glana           2:03.88    12.          
        Elise Wijnker, 16                         Meidrie Lensen, 17
        Nicolette Emmerik, van, 16                Silvy Collin, 18
            29.35  2:03.88

   13.  MNC Dordrecht                         MNC Dordrecht          2:04.82    13.          
        Katja Bougrimova, 16                      Solé van Leenen, 16
        Anouk de Vaal, 14                         Floortje de Waard, 13
            30.10  2:04.82

   14.  HZPC 2                                HZPC                   2:05.30    14.          
        Alice Janssen, 18                         Mandy van der Klij, 17
        Jannie Janssen, 18                        Linda Custers, 21
            30.52  2:05.30

   15.  TRB/RES                               TRB/RES                2:05.41    15.          
        Jannemieke van Avezaath, 18               Roos van Esch, 25
        Angela Mekes, 17                          Maike op het Veld, 20
            31.06  2:05.41

   16.  Tritium (sg)                          Tritium (sg)           2:06.10    16.          
        Petra Schuivens, 14                       Marjolein van der Sanden, 23
        Naomi Feider, 16                          Chantal Willems, 16
            30.37  2:06.10

   17.  RZ 1                                  RZ                     2:06.88    17.          
        Linda Dehing, 13                          Varolien Francisca, 14
        Denise Austen, 14                         Svenja Zonneveld, 14
            32.13  2:06.88

   18.  Z&PV Nuenen                           Z&PV Nuenen            2:10.30    18.          
        Lieke Jager, 20                           Esther Wittermans, 15
        Laura de Jong, 16                         Evie van Uden, 16
            29.76  2:10.30

   19.  OEZA 2                                OEZA                   2:12.07    19.          
        Linda Crok, 13                            Sanne Essers, 16
        Roos Vredenburg, 12                       Lidewij Vink, 17
            32.37  2:12.07

   20.  RZL 2                                 RZL                    2:14.50    20.          
        Marlou Jacobs, 12                         Miranda Bouten, 21
        Kelly van Grimbergen, 17                  Martine Luyten, 20
            37.27  2:14.50

   21.  MZ&PC                                 MZ&PC                  2:22.36    21.          
        Simone Vroemen, 13                        Pascalle Vroemen, 15
        Indra Swerts, 17                          Joyce Bakker, 20
            37.94  2:22.36




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                   Heren, 4 x 50m vrije slag               Heren Senioren Open
29-12-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WVZ 1                                 WVZ                    1:35.05     1.          
        Wouter Smeets, 23                         Sander Smeets, 23
        Rutger van Oosterhout, 17                 Martijn Smeets, 26
            23.67  1:35.05

    2.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           1:36.28     2.          
        Alan Smeets, 23                           Davy Verreussel, 18
        Sven Jaeger, 24                           Joris Bulstra, 22
            24.62  1:36.28

    3.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          1:38.62     3.          
        Terrence Olaria, 21                       Jeroen Geurts, 19
        Bram Dekker, 18                           Yvo op den Kamp, 18
            24.55  1:38.62

    4.  WVZ 2                                 WVZ                    1:39.32     4.          
        Arjan Assink, 21                          Martijn Heinsbroek, 18
        Vincent van de Ven, 23                    Mike Stoffer, 18
            24.82  1:39.32

    5.  RZL 1                                 RZL                    1:40.15     5.          
        Niels van Dalen, 18                       Martin Teley, 18
        Stijn Agten, 20                           Ruud van Bommel, 18
            25.31  1:40.15

    6.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            1:40.38     6.          
        Bart Schram, 16                           Kevin vd Poll, 21
        Ronald Hart, 29                           Kevin Lebis, 26
            25.32  1:40.38

    7.  Luctor et Emergo                      Luctor et Emergo       1:42.52     7.          
        Toby Aarnoutse, 18                        Remco Brinkman, 18
        Joeri van Wallenburg, 17                  Charles Potin, 24
            24.52  1:42.52

    8.  MNC Dordrecht                         MNC Dordrecht          1:42.63     8.          
        Marc Catsburg, 17                         Mario Peeters, 21
        Martijn Dolk, 18                          Stefan Groeneweg, 18
            25.18  1:42.63

    9.  DAW-Finenzo 2                         DAW-Finenzo            1:42.78     9.          
        Martijn van Gelderen, 18                  Wouter Breton, 18
        Gerard Hoedjes, 20                        Patrick Molenkamp, 19
            25.22  1:42.78

   10.  HZPC                                  HZPC                   1:43.10    10.          
        Maikel Brouwers, 24                       Mark van Enckevort, 17
        Willem Drissen, 19                        Stefan Kranenbroek, 28
            25.93  1:43.10

   11.  ZC Valkenburg 2                       ZC Valkenburg          1:43.26    11.          
        Kay op den Kamp, 16                       Jacky Coumans, 17
        Thijs Greven, 18                          Yannick Mommers, 16
            26.26  1:43.26

   12.  ZON/S&S 1                             ZON/S&S                1:43.44    12.          
        Aaron Eisank, 16                          Frabrice Ariës, 17
        Jérôme Ariës, 17                          Tristan Eisank, 17
            25.77  1:43.44

   13.  Eiffel Swimmers PSV                   Eiffel Swimmers PSV    1:43.80    13.          
        Maurice Soudant, 14                       Lars v.d. Heijden, 17
        Jeroen Verouden, 20                       Sil Hoving, 16
            26.73  1:43.80

   14.  WVZ 3                                 WVZ                    1:44.95    14.          
        Thomas Kersten, 17                        Mark Mannaart, 19
        Christian Scholtes, 18                    Lars Wouters, 20
            25.86  1:44.95

   15.  Hellas-Glana 2                        Hellas-Glana           1:45.50    15.          
        Charel Thewissen, 17                      Pieter de Heer, 18
        Marc Verhaeg, 18                          Tim Jansen, 21
            26.12  1:45.50

   16.  DAW-Finenzo 3                         DAW-Finenzo            1:47.33    16.          
        Rowan Schaap, 18                          Thom de Boer, 16
        Demi de Rooij, 16                         Arjan Baron, 16
            26.97  1:47.33

   17.  TRB/RES                               TRB/RES                1:49.31    17.          
        Daan van Erp, 18                          Rik Bakker, 16
        Jeroen van Erve, 17                       Robin van Gulik, 17
            27.76  1:49.31

   18.  NIMO 2                                NIMO                   1:50.68    18.          
        Thijs Villevoye, 16                       Sander Slaghuis, 19
        Math Smeets, 20                           Sander van den Berg, 20
            28.70  1:50.68

   19.  ZC Valkenburg 3                       ZC Valkenburg          1:51.69    19.          
        Dean Coert, 16                            Kenneth Caster, 16
        Karsten Meijers, 17                       Gideon Latten, 21
            27.60  1:51.69

   20.  ZON/S&S 2                             ZON/S&S                1:52.57    20.          
        Imre Dehner, 17                           Boy Coort, 13
        Robin Ramaekers, 14                       Mark Snijders, 19
            26.95  1:52.57

   21.  MZ&PC                                 MZ&PC                  1:54.94    21.          
        Mitchell Essers, 19                       Peter Mertens, 22
        Dimitri Verjans, 20                       Tim Greven, 15
            26.41  1:54.94

   22.  OEZA                                  OEZA                   1:57.26    22.          
        Pieter Crok, 16                           Jorrick Druyven, 13
        Stefan Tijms, 14                          Stephen de Wit, 14
            26.67  1:57.26

   23.  RZL 2                                 RZL                    1:57.81    23.          
        Bart Coolen, 21                           Tim Sonnemans, 13
        Stefan Teley, 16                          Ken Boonen, 13
            28.51  1:57.81

   24.  DAW-Finenzo 4                         DAW-Finenzo            1:57.97    24.          
        Rico Roels, 13                            Glenn Smit, 13
        Kars Luttik, 29                           Karel Bol, 20
            31.10  1:57.97

   25.  Tempo                                 Tempo                  1:58.09    25.          
        Dustin Bolte, 15                          Jaap Verest, 16
        Jelte van de Boogaard, 16                 Rick van Ool, 16
            27.70  1:58.09

   26.  RZ                                    RZ                     1:58.47    26.          
        Ramon Wassenberg, 14                      Maurice Zelis, 13
        Jim Ketelings, 13                         Patrick Creemers, 17
            30.00  1:58.47

   27.  NIMO 1                                NIMO                   2:01.53    27.          
        Scott van't Land, 15                      Rick Hellenbrand, 18
        Yoeri Cuijpers, 13                        Martyn Slaghuis, 16
            29.49  2:01.53


Splash Meet Manager 2007Registered to MZ&PC