22e International Friendship Swimmeet Maastricht
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 30. Jongens, 100m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 31. Meisjes, 100m rugslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 32. Jongens, 100m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 33. Dames, 100m vlinderslag, Voorronde, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 34. Jongens, 100m vlinderslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 35. Dames, 100m vlinderslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 36. Heren, 100m vlinderslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 37. Meisjes, 50m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 38. Jongens, 50m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 39. Meisjes, 50m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 40. Jongens, 50m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 41. Dames, 50m rugslag, Voorronde, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 42. Jongens, 50m rugslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 43. Dames, 50m rugslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 44. Heren, 50m rugslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 45. Meisjes, 100m schoolslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 46. Jongens, 100m schoolslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 47. Meisjes, 100m schoolslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 48. Jongens, 100m schoolslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 49. Dames, 100m vrije slag, Voorronde, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 50. Jongens, 100m vrije slag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 51. Dames, 100m vrije slag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 52. Heren, 100m vrije slag, Voorronde, Heren Senioren Open


----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                  Meisjes, 100m rugslag           Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV    1:12.78            
    2.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval        1:13.41            
    3.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib             1:14.14            
    4.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                   1:14.96            
    5.  Danique Agterberg             9401054 Hellas-Glana           1:15.10            
    6.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV    1:16.27            
    7.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo            1:16.41            
    8.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (sg)           1:16.63            
    9.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    1:16.85            
   10.  Daisy Koning                  9500314 De Zeeschuimers        1:17.34            
   11.  Linda Dehing                  9400022 RZ                     1:17.63            
   12.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:17.78            
   13.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            1:17.91            
   14.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg          1:18.56            
   15.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius            1:18.76            
   16.  Linda Crok                    9401068 OEZA                   1:19.22            
   17.  Michelle Meusen               9400852 RZL                    1:20.10            
   18.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)          1:20.71            
   19.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                1:21.26            
   20.  Danique Mallon                9402114 OEZA                   1:21.41            
   21.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        1:21.50            
   22.  Dashney Verweij               9403916 BZV                    1:21.62            
   23.  Tjitske Fetter                9501372 Eiffel Swimmers PSV    1:21.66            
   24.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                1:21.81            
   25.  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                1:22.09            
   26.  Martine Kuijlaars             9500554 MNC Dordrecht          1:22.13            
   27.  Floortje de Waard             9400158 MNC Dordrecht          1:22.17            
   28.  Rinske Becks                  9403098 HZPC                   1:22.18            
   29.  Arja den Boer                 9405634 BZV                    1:22.51            
   30.  Judith van de Wijdeven        9503820 Njord                  1:22.56            
   31.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)      1:22.62            
   32.  Maaike Knops                  9404018 RZL                    1:22.63            
   33.  Celine Dekker                 9400200 ZC Valkenburg          1:23.03            
   34.  Ilse van Niekerk              9406180 DAW-Finenzo            1:23.42            
   35.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht          1:23.48            
   36.  Rylana Slaghuis               9401286 NIMO                   1:23.99            
   37.  Eline van der Plas            9500866 Hellas-Glana           1:24.17            
   38.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                  1:24.18            
   39.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                1:24.51            
   40.  Tisja Janssen                 9501810 BZV                    1:24.54            
   41.  Vicky Simons                  9404932 HZPC                   1:25.41            
   42.  Anouk Kuijlaars               9401700 MNC Dordrecht          1:25.66            
   43.  Janneke Mollen                94-01388Tiamat                 1:25.92            
   44.  Estee Verdonk                 9405866 TRB/RES                1:26.19            
   45.  Andra Dols                    9502764 Hellas-Glana           1:26.63            
   46.  Ashley Vos                    9503138 Tempo                  1:27.16            
   47.  Jamilla Franssen              9404872 ZON/S&S                1:27.20            
   48.  Marlou Jacobs                 9502388 RZL                    1:27.30            
   49.  Mandy Wetzels                 9401012 ZON/S&S                1:28.56            
   50.  Maxine Alfonsi                9502900 DAW-Finenzo            1:29.53            
   51.  Lisanne Somers                162428  SG.Westerwald          1:29.98  FJ 1      
   52.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                1:29.98  FJ 2      
   53.  Bo Kerkhoff                   9502376 NIMO                   1:29.98  FJ 3      
   54.  Karin van der Aalst           9501356 ZON/S&S                1:30.19            
   55.  Jessica Scheel                9504982 de Lansingh            1:30.26            
   56.  Charessa Feider               9404340 Tritium (sg)           1:30.40            
   57.  Anouk van den Boorn           9403902 Kimbria                1:31.05            
   58.  Anne van der Aalst            94-01390Tiamat                 1:31.36            
   59.  Maaike Greven                 9500826 MZ&PC                  1:32.30            
   60.  Nicole Schoonbeek             9503144 Njord                  1:32.55            
   61.  Judith Mingers                9505544 NIMO                   1:32.84            
   62.  Simone Vroemen                9405794 MZ&PC                  1:33.05            
   63.  Monica Sanchez                9406182 DAW-Finenzo            1:34.06            
   64.  Emy Liebregts                 9505020 Njord                  1:35.18            
   65.  Nora Chrif                    9501002 MZ&PC                  1:35.55            
   66.  Sietske van Zijl              9403232 BZV                    1:36.41            
   67.  Lisette Ramaekers             9403984 ZON/S&S                1:37.63            
   68.  Stephanie Wijler              9406604 Kimbria                1:38.07            
   69.  Joyce Janssen                 9404482 ROB                    1:40.28            
   70.  Roos Vredenburg               9504618 OEZA                   1:44.17            
   71.  Jenneke Schouwenberg          9406326 ROB                    1:46.16            
   72.  Joy Gijpmans                  9406826 ROB                    2:00.29            
   73.  Maud Gijpmans                 9505896 ROB                    2:01.27            
 NG.ZA  Roos de Laat                  9406246 BZV                                       



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                  Jongens, 100m rugslag           Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval        1:08.50            
    2.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV    1:09.45            
    3.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers        1:09.59            
    4.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                   1:10.94            
    5.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana           1:12.11            
    6.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV    1:12.56            
    7.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht          1:13.20            
    8.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg          1:14.14            
    9.  Ken Boonen                    9401481 RZL                    1:14.33            
   10.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo            1:15.26            
   11.  Dave Heshof                   9501403 WZ&PC Purmerend        1:15.40            
   12.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg          1:15.62            
   13.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                1:16.47            
   14.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht          1:16.53            
   15.  Jelle Peltzer                 9403779 ZC Valkenburg          1:17.41            
   16.  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg          1:17.46            
   17.  Boy Coort                     9402283 ZON/S&S                1:18.76            
   18.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo            1:18.80            
   19.  Kenny Sieben                  9503663 Hellas-Glana           1:18.95            
   20.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht          1:19.32            
   21.  Glenn Smit                    9401599 DAW-Finenzo            1:19.70            
   22.  Maurice Zelis                 9401031 RZ                     1:20.44            
   23.  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg          1:21.18            
   24.  Marc Advocaat                 9402603 MNC Dordrecht          1:21.51            
   25.  Joris Kraaijenstein           9502167 MNC Dordrecht          1:22.82            
   26.  Kevin Wolters                 9501965 Hellas-Glana           1:22.86            
   27.  Joep Suskens                  9400627 De Roersoppers         1:23.01            
   28.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                1:23.17            
   29.  Jim Ketelings                 9403901 RZ                     1:24.03            
   30.  Stein Menting                 94-04289Tiamat                 1:24.06            
   31.  Jeffrey Duif                  9401365 BZV                    1:25.44            
   32.  Yoeri Cuijpers                9403969 NIMO                   1:26.81            
   33.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo       1:26.85            
   34.  Tim Sonnemans                 9403017 RZL                    1:27.66            
   35.  Jeroen Martin                 9500839 MZ&PC                  1:29.36            
   36.  Koen van der Heijden          94-00887Tiamat                 1:34.31  FJ 1      
   37.  Yannick de Liege              9403107 ZC Valkenburg          1:34.31  FJ 2      
   38.  Marco Hoogenraad              9503051 BZV                    1:38.41            
   DIS  Niels van Basten Batenburg    9400593 Hellas-Glana           1:13.48            
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    NG  Victor vd Wetering            9404179 BZV                                       
    NG  Yannic van de Kuit            9504825 ZON/S&S                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval        1:09.22            
    2.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval        1:13.26            
    2.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg          1:13.26            
    4.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib             1:13.27            
    5.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg          1:13.32            
    6.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg          1:13.36            
    7.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh            1:13.91            
    8.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg          1:14.42            
    9.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                     1:14.46            
   10.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester Meerval        1:14.75            
   11.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:15.64            
   12.  Denise Austen                 9303778 RZ                     1:16.82            
   13.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV    1:17.54            
   14.  Jolijn vd Schoot              9302278 Zegenwerp              1:17.75            
   15.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                1:17.96            
   16.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                   1:18.21            
   17.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (sg)           1:18.71            
   18.  Anke Snijkers                 9201638 NIMO                   1:18.92            
   19.  Susanne van der Plas          9206968 Hellas-Glana           1:19.02            
   20.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                   1:19.10            
   21.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo            1:19.14            
   22.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                1:19.23            
   23.  Chidi Hennigfeld              9303332 ZON/S&S                1:19.50            
   24.  Karin Bongers                 9303800 RZL                    1:19.93            
   25.  Nicole Peeters                9303842 SBC2000                1:20.00            
   26.  Esther Brinkman               9300136 Luctor et Emergo       1:20.09            
   27.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)      1:20.19            
   28.  Maud Rutjens                  9305632 HZPC                   1:20.40            
   29.  Evelien Schwillens            9201602 MZ&PC                  1:21.08            
   30.  Yvon Vromans                  9205576 TRB/RES                1:21.13            
   31.  Zarife Gela                   9200584 de Lansingh            1:21.21            
   32.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo            1:21.33            
   33.  Varolien Francisca            9305420 RZ                     1:21.37            
   34.  Roxane Wilms                  9305946 Hellas-Glana           1:21.61            
   35.  Sabine Klesman                9202860 De Roersoppers         1:21.73            
   36.  Bo Peeters                    9306564 NIMO                   1:21.80            
   37.  Sterre Boon                   9304544 DAW-Finenzo            1:22.07            
   38.  Sophie Cleuren                9300158 HZPC                   1:22.16            
   39.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                1:22.52            
   40.  Nienke Bouman                 93-02964Tiamat                 1:22.53            
   41.  Hanneke vd Steen              9302280 Zegenwerp              1:22.64            
   42.  Bente van Gennep              9200590 SBC2000                1:22.91            
   43.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg          1:23.00            
   44.  Linda van Ool                 9304982 Tempo                  1:23.15            
   45.  Jennemieke Aanraad            9301834 SBC2000                1:23.39            
   46.  Daisy Molenaar                9306808 DAW-Finenzo            1:23.48            
   47.  Daniëlle de Groot             9303868 OEZA                   1:23.60            
   48.  Esther Wittermans             9204346 Z&PV Nuenen            1:24.21            
   49.  Marjolein Vink                9306478 OEZA                   1:24.49            
   50.  Shauny Feider                 9305940 Tritium (sg)           1:24.62            
   51.  Vera Weinberg                 9302144 NIMO                   1:24.77            
   52.  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)      1:24.95            
   53.  Ankie Meusen                  9302180 RZL                    1:25.41            
   54.  Lisa Sturme                   9300756 ROB                    1:26.06            
   55.  Emma Willems                  9301036 KZPC                   1:26.18            
   56.  Ilse Masseling                9202124 HZPC                   1:26.51            
   57.  Jesse Heijmans                92-04432Tiamat                 1:27.20            
   58.  Lia van der Linden            9205030 Mosa~Regio             1:27.21            
   59.  Rosa Schot                    9207500 DAW-Finenzo            1:27.70            
   60.  Tessa Visser                  9306452 Zegenwerp              1:27.96            
   61.  Pim Scheres                   9302410 HZPC                   1:28.44            
   62.  Pauline Magnée                9205434 De Warande             1:28.55            
   63.  Manon van Leuven              93-02954Tiamat                 1:28.91            
   64.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB/RES                1:29.01            
   65.  Elske Eikholt                 9305032 Tritium (sg)           1:29.95            
   66.  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana           1:30.44            
   67.  Suzan Suskens                 9201718 De Roersoppers         1:32.98            
   68.  Lieke Janssen                 9305954 NIMO                   1:35.62            
   69.  Pascalle Vroemen              9205560 MZ&PC                  1:35.65            
   70.  Sanne Kerkhoff                9305530 NIMO                   1:36.54            
   71.  Dorien Swerts                 9203500 MZ&PC                  1:40.50            
   72.  Joyce Veldman                 9307410 NIMO                   1:46.06            
   73.  Carlijn van der Wegen         9206674 De Warande             1:51.63            
   DIS  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:17.49            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Anouk de Vaal                 9306062 MNC Dordrecht          1:23.88            
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Cindy Duif                    9205960 BZV                    1:37.68            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Rayna Maassen                 9304084 ROB                    1:44.47            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    NG  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                                   
    NG  Sanne Bruggink                9200330 SBC2000                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Jongens, 100m rugslag           Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg          1:00.48            
    2.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg          1:02.25            
    3.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg          1:02.66            
    4.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV    1:03.59            
    5.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)          1:05.29            
    6.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)      1:05.95            
    7.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                1:07.27            
    8.  Joeri Prins                   9302037 MNC Dordrecht          1:08.44            
    9.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend        1:08.56            
   10.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV    1:08.75            
   11.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV    1:09.25            
   12.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester Meerval        1:09.52            
   13.  Roy Hoogerwerf                9203053 Hellas-Glana           1:09.75            
   14.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)           1:10.15            
   15.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    1:10.86            
   16.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo       1:11.04            
   17.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV    1:11.29            
   18.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo            1:11.33            
   19.  Scott Delbressine             9203057 ZC Valkenburg          1:11.66            
   20.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV    1:12.31            
   21.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                   1:12.73            
   22.  Rick Hesen                    9300601 HZPC                   1:13.42            
   23.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                  1:13.79            
   24.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo       1:14.00            
   24.  Tim Jacobs                    9201825 HZPC                   1:14.00            
   26.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo       1:14.63            
   27.  Tom Pel                       9203237 De Warande             1:15.07            
   27.  Marco van der Aalst           93-02217Tiamat                 1:15.07            
   29.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval        1:15.15            
   30.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo            1:15.58            
   31.  Tim Greven                    9202373 MZ&PC                  1:15.60            
   32.  Twan Beentjes                 9301309 Hellas-Glana           1:16.76            
   33.  Raoni Schrijvers              9302669 Tempo                  1:17.62            
   34.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo            1:17.70            
   35.  Marco van Zijl                9203873 BZV                    1:17.92            
   36.  Stephen de Wit                9306669 OEZA                   1:18.21            
   37.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                1:18.38            
   38.  Wouter Thonnon                9302957 MZ&PC                  1:18.42            
   39.  Scott van't Land              9205043 NIMO                   1:18.47            
   40.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                1:18.64            
   41.  Kevin van den Bekerom         9200057 HZPC                   1:20.85            
   42.  Ruud Scheepers                9203411 Njord                  1:20.87            
   43.  Bas Janssen                   9305167 ZC Valkenburg          1:20.88            
   44.  Stefan Tijms                  9300863 OEZA                   1:21.17            
   45.  Glenn Rompelberg              9303807 Kimbria                1:22.30            
   46.  Kars Oomen                    9202945 SBC2000                1:22.90            
   47.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                1:24.32            
   48.  Cas Biekmann                  9306751 Njord                  1:24.99            
   49.  Jeroen Coelingh               9304945 BZV                    1:26.98            
   50.  Bjorn van de Kuit             9306693 ZON/S&S                1:28.18            
   51.  Jeroen Wolthuis               9301599 ZON/S&S                1:34.84            
   DIS  Stijn Schoone                 93-05625Tiamat                                    
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Jory Niemark                  9204409 Brunssum               1:12.52            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Robin Borger                  9305183 Brunssum               1:15.65            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 NG.ZA  Maarten Steekelenburg         9300479 van Vliet-Barracuda                       
 AFGEM  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend                           
    NG  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                 Dames, 100m vlinderslag            Dames Senioren 1 en 2
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            1:10.70            
    2.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                   1:11.98            
    3.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    1:12.41            
    4.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)          1:12.71            
    5.  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                  1:13.11            
    6.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg          1:13.28            
    7.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    1:13.50            
    8.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg          1:14.70            
    9.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)           1:14.80            
   10.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    1:15.13            
   11.  Solé van Leenen               9104354 MNC Dordrecht          1:15.81            
   12.  Christel Peeters              9102424 De Warande             1:16.82            
   13.  Michelle Hacking              9107646 NIMO                   1:17.08            
   14.  Tessa Kierkels                9101602 ZC Valkenburg          1:17.17            
   15.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana           1:17.62            
   16.  Laura de Jong                 9001778 WVZ                    1:17.70            
   17.  Neiske Becks                  9100138 HZPC                   1:17.75            
   18.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                   1:17.76            
   19.  Anne Pel                      9002894 De Warande             1:18.04            
   20.  Tatjana Wit                   90-07744De Zeeschuimers        1:18.08            
   21.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht          1:18.12            
   22.  Kelsey Onderdijk              9102340 Luctor et Emergo       1:18.41            
   23.  Claudia Giezenaar             9101022 RZ                     1:18.50            
   24.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen            1:18.64            
   25.  Sanne Essers                  9100912 OEZA                   1:18.91            
   26.  Linda Drenthen                9100804 RZ                     1:19.70            
   27.  Danique Ubags                 9003780 ZON/S&S                1:20.22            
   28.  Eveline Wouters               9104934 Njord                  1:20.36            
   29.  Ilana Schaap                  9102714 DAW-Finenzo            1:20.55            
   30.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                  1:20.97            
   31.  Melanie van de Beuken         9105162 Heldense Zwemverenig   1:21.35            
   32.  Linda Maas                    9002440 Mosa~Regio             1:21.50            
   33.  Fanny Robbertsen              9102622 NIMO                   1:21.56            
   34.  Maureen Muyen                 9102874 ZON/S&S                1:22.26            
   35.  Mara Pfeffer                  9105478 KZPC                   1:22.42            
   36.  Gabriëlla van Oerle           9006758 De Warande             1:24.81            
   37.  Gitta Buskermolen             9000660 DAW-Finenzo            1:24.88            
   38.  Leslie Jacobs                 9108102 NIMO                   1:24.96            
   39.  Rianne Koopman                9101728 DAW-Finenzo            1:26.26            
   40.  Linda van Geel                9100976 De Warande             1:27.62            
   41.  Laura van der Aalst           9000006 ZON/S&S                1:27.76            
   42.  Renske Venner                 9008012 RZL                    1:28.17            
   43.  Wendy Mets                    9105176 de Lansingh            1:28.24            
   44.  Mirja van Doesburg            9100746 Tempo                  1:28.99            
   45.  Nelleke Boelhouwer            9000346 WVZ                    1:29.83            
   46.  Léonie Huijser                9004562 KZPC                   1:30.81            
   47.  Kim Houben                    9101342 Mosa~Regio             1:31.00            
   48.  Joke Velthuijs                9007168 Njord                  1:31.50            
   49.  Nienke Hoeks                  9101272 De Warande             1:32.12            
   50.  Naomi Feider                  9107956 Tritium (sg)           1:32.21            
   51.  Kelly van Grimbergen          9008016 RZL                    1:33.52            
   52.  Susanne Laumer                9005380 De Roersoppers         1:33.72            
   53.  Michelle Peels                9106276 Tempo                  1:39.82            
   DIS  Yolande Stupers               9007978 BZV                    1:19.37            
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Chantal Gielens               9101014 De Roersoppers         1:24.56            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Aimee Janssen                 9104864 Kimbria                1:31.89            
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Indra Swerts                  9005896 MZ&PC                  1:37.25            
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Linda Dijkstra                90-00838Tiamat                 1:37.81            
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
   DIS  Kim Dijkstra                  91-00730Tiamat                 1:39.54            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Anouk Bloem                   9007908 Mosa~Regio             1:42.95            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
    NG  Mariska Stuurstraat           9108140 Njord                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                Jongens, 100m vlinderslag              Heren Jeugd 1 en 2
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri van Wallenburg          9004875 Luctor et Emergo       1:00.91            
    2.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande             1:01.30            
    3.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht          1:01.91            
    4.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg          1:02.34            
    5.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana           1:03.16            
    6.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV    1:03.55            
    7.  Kay op den Kamp               9103425 ZC Valkenburg          1:04.20  FJ 1      
    8.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                    1:04.20  FJ 2      
    9.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58           1:04.91            
   10.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      1:04.97            
   11.  Arjan Baron                   9100067 DAW-Finenzo            1:05.43            
   12.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag               1:05.94            
   13.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend        1:06.80            
   14.  Loek Herberts                 9001173 Zeester Meerval        1:06.91            
   15.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV    1:07.02            
   16.  Dean Coert                    9100393 ZC Valkenburg          1:07.12            
   17.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                1:07.43            
   18.  Thomas Kersten                9001515 WVZ                    1:07.44            
   19.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo            1:07.91            
   20.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg          1:07.94            
   21.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                1:08.24            
   22.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen            1:08.59            
   23.  Tristan Eisank                9000773 ZON/S&S                1:08.60            
   24.  Jacky Coumans                 9000573 ZC Valkenburg          1:08.80            
   25.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                1:09.47            
   26.  Pieter Joordens               91-01133Tiamat                 1:10.44            
   27.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum               1:10.77            
   28.  Ron Salm                      9002543 WZ&PC Purmerend        1:10.99            
   29.  Mark Huijsman                 9001305 de Lansingh            1:11.09            
   30.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend        1:12.20            
   31.  Pim van Zeijl                 9003415 Kimbria                1:12.43            
   32.  Thom de Boer                  9100181 DAW-Finenzo            1:12.66            
   33.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo            1:13.05            
   34.  Jérôme Ariës                  9000065 ZON/S&S                1:13.47            
   35.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)      1:13.50            
   36.  Pieter Crok                   9100413 OEZA                   1:13.71            
   37.  Jeroen van Erve               9005917 TRB/RES                1:14.08            
   38.  Stefan Teley                  9107153 RZL                    1:14.63            
   39.  Thijs Villevoye               9106589 NIMO                   1:15.90            
   40.  Mark van Enckevort            9000797 HZPC                   1:16.81            
   41.  Matthijs Dekker               9000621 Zaanstad (SG)          1:16.88            
   42.  Frabrice Ariës                9000063 ZON/S&S                1:16.99            
   43.  Jelle van der Ploeg           9103661 De Warande             1:17.29            
   44.  Imre Dehner                   9006195 ZON/S&S                1:17.81            
   45.  Michèl Theissen               9102777 NIMO                   1:18.94            
   46.  Thijs van der Sterren         9102207 ZEPS                   1:19.90            
   47.  Martyn Slaghuis               9103035 NIMO                   1:21.00            
   48.  Jaap Verest                   9106399 Tempo                  1:22.12            
   49.  Jelte van de Boogaard         9102731 Tempo                  1:23.38            
   50.  Rick van Ool                  9106489 Tempo                  1:25.24            
   51.  Oskar Bles                    9100153 SBC2000                1:25.92            
   52.  Mike Vaes                     9106821 BZV                    1:27.38            
   53.  Patrick Geurts                9107147 Eiffel Swimmers PSV    1:28.91            
   54.  Karsten Meijers               9004959 ZC Valkenburg          1:30.57            
   DIS  Jeffrey Smits                 9007257 Njord                                     
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
 AFGEM  Bob Harmsen                   9102713 KZPC                                      
    NG  Jarno Rijkers                 9002435 Njord                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                 Dames, 100m vlinderslag                   Dames Senioren
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Greven                  8705620 ZC Valkenburg          1:08.52            
    2.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                1:09.95            
    3.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg          1:10.08            
    4.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                    1:10.50            
    5.  Maike op het Veld             8703046 TRB/RES                1:11.08            
    6.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    1:11.23            
    7.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                1:12.07            
    8.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum               1:12.54            
    9.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers        1:13.56            
   10.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                   1:13.60            
   11.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg          1:13.65            
   12.  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                  1:13.88            
   13.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                   1:14.26            
   14.  Saskia Coolen                 8805440 RZL                    1:16.70  FJ 1      
   15.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                    1:16.70  FJ 2      
   16.  Maj Britt Horlacher           9749    Schwimmclub Tägi Wet   1:17.14            
   17.  Anouk van der Gracht          8901408 OEZA                   1:17.32            
   18.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo            1:18.06            
   19.  Monique Pronk                 8803528 WVZ                    1:18.25            
   20.  Marianka Peeters              8803394 Patrick                1:19.00            
   21.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo            1:19.14            
   22.  Martine Luyten                8702632 RZL                    1:19.26            
   23.  Rianne Golsteijn              8601262 Patrick                1:19.79            
   24.  Alice Janssen                 8902012 HZPC                   1:19.98            
   25.  Linda Custers                 8600738 HZPC                   1:20.17            
   26.  Suzanne Steekelenburg         8703902 van Vliet-Barracuda    1:20.23            
   27.  Dianne Nien                   7100452 RZ                     1:20.80            
   28.  Lieke Jager                   8701930 Z&PV Nuenen            1:20.99            
   29.  Mieke Olde Engberink          8806076 Tempo                  1:21.71            
   30.  Kathinka Vertommen            8201712 Kimbria                1:21.84            
   31.  Linda Peeters                 8903238 Mosa~Regio             1:22.60            
   32.  Cynthia Potin                 8502374 Luctor et Emergo       1:23.30            
   33.  Jolijn van Osta               89-03156Tiamat                 1:23.60            
   34.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                1:24.27            
   35.  Nickey de Klerk               8604394 WZ&PC Purmerend        1:24.68            
   36.  Annemieke Verest              8904288 Tempo                  1:25.52            
   37.  Sandra Schellekens            8503416 Neptunus '58           1:26.88            
   38.  Yvonne Hintzen                8901754 ROB                    1:29.16            
   39.  Marjolein Briels              8605002 RZL                    1:30.13            
   40.  Brenda Wijns                  86-04094Tiamat                 1:31.94            
   41.  Marjolein van der Sanden      8402136 Tritium (sg)           1:32.75            
   42.  Elke Euwes                    8801236 HZPC                   1:33.43            
   43.  Miranda Bouten                8600490 RZL                    1:33.92            
   44.  Karien zuidam                 87-05952De Zeeschuimers        1:34.66            
   45.  Saskia Winters                88-06102Tiamat                 1:36.79            
   46.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen            1:37.00            
   47.  Kim de Groot                  8601318 ZEPS                   1:40.70            
   48.  Ashley de Vos                 8705882 ZEPS                   1:40.85            
   49.  Charlotte Jaspers             8805830 ROB                    1:41.32            
   DIS  Silvy Collin                  8900802 Hellas-Glana           1:22.23            
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Eveline Mestrom               8806342 RZL                    1:25.32            
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
    NG  Floor van de Ven              8603710 Brunssum                                  
    NG  Linda van der Sande           8806622 MZ&PC                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                 Heren, 100m vlinderslag              Heren Senioren Open
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      58.34            
    2.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg            58.35            
    3.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo              58.51            
    4.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana             58.58            
    5.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      58.65            
    6.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   58.72            
    7.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht            59.41            
    8.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana             59.82            
    9.  Yvo op den Kamp               8901553 ZC Valkenburg            59.98            
   10.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                    1:00.46            
   11.  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo       1:00.54            
   12.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                    1:00.62            
   13.  Stefan Kranenbroek            7900729 HZPC                   1:00.92            
   14.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                   1:01.46            
   15.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                1:01.68            
   16.  Vincent van de Ven            8402715 WVZ                    1:01.70            
   17.  Arjan Assink                  8600069 WVZ                    1:02.13            
   18.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana           1:02.35            
   19.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo       1:02.89            
   20.  Pieter de Heer                8901141 Hellas-Glana           1:03.25            
   21.  Jean-Phillippe Paap           7000791 de IJsel               1:04.07            
   22.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                   1:04.23            
   23.  Thijs Greven                  8905745 ZC Valkenburg          1:04.44            
   24.  Niels van Dalen               8906237 RZL                    1:04.50            
   25.  Alan Smeets                   8402089 Hellas-Glana           1:04.62            
   26.  Markus van Rest               7701197 ZV Westland Dijkglas   1:04.63            
   27.  Sander van Elburg             8800937 MZ&PC                  1:04.74            
   28.  Jeroen Geurts                 8801099 ZC Valkenburg          1:05.12            
   29.  Tim Jansen                    8601431 Hellas-Glana           1:05.32            
   30.  Terrence Olaria               8602249 ZC Valkenburg          1:05.48            
   31.  Mark Gorissen                 8600973 KZPC                   1:05.98            
   32.  Remco de Veen                 8903247 De Roersoppers         1:06.05            
   33.  Kevin vd Poll                 8602429 DAW-Finenzo            1:06.20  FJ 1      
   34.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      1:06.20  FJ 2      
   35.  Stijn Agten                   8700037 RZL                    1:06.34            
   36.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo            1:07.08            
   37.  Ronald Hart                   7800391 DAW-Finenzo            1:07.30            
   38.  Marcel Eikelenboom            7200259 ZV Westland Dijkglas   1:07.90            
   39.  Jeroen Beemster               8700155 WZ&PC Purmerend        1:08.06            
   40.  Mark Herps                    8701333 Tempo                  1:08.14            
   41.  Gertjan Winten                8803881 MZ&PC                  1:08.27            
   42.  Martijn Dolk                  8900737 MNC Dordrecht          1:08.44            
   43.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo            1:08.53            
   44.  Richard Hubers                8501129 De Roersoppers         1:08.81            
   45.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen            1:08.92            
   46.  Rowan Schaap                  8902729 DAW-Finenzo            1:09.08            
   47.  Gerard Hoedjes                8701363 DAW-Finenzo            1:09.14            
   48.  Harm Rozenga                  8902685 WVZ                    1:09.17            
   49.  Jelle Dijkmans                89-00705Tiamat                 1:09.41            
   50.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester Meerval        1:09.62            
   51.  Mario Peeters                 8602355 MNC Dordrecht          1:09.98            
   52.  Willem Drissen                8800871 HZPC                   1:10.76            
   53.  Math Smeets                   8704153 NIMO                   1:10.93            
   54.  Viktor Reijns                 8401865 WVZ                    1:11.24            
   55.  Sander van den Berg           8700211 NIMO                   1:11.38            
   56.  Cor van de Broek              8503489 HZPC                   1:12.28            
   57.  Freddie Geerlings             7900379 ZON/S&S                1:12.30            
   58.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                1:12.63            
   59.  Jeroen van der Burgt          8600525 Njord                  1:12.65            
   60.  Karel Bol                     8700327 DAW-Finenzo            1:12.71            
   61.  Martin Teley                  8906059 RZL                    1:12.91            
   62.  Harald Thijssen               8903139 ROB                    1:13.52            
   63.  Marc Verhaeg                  8905665 Hellas-Glana           1:13.64            
   64.  Martijn de Lepper             8000921 BZV                    1:14.33            
   65.  Rick Hellenbrand              8901173 NIMO                   1:14.60            
   66.  Mark Lomax                    8201095 de Lansingh            1:14.66            
   67.  Martijn Heinsbroek            8901165 WVZ                    1:14.96            
   68.  Jeroen Verouden               8704685 Eiffel Swimmers PSV    1:15.10            
   69.  Bart Coolen                   8603865 RZL                    1:15.81            
   70.  Martijn van Gelderen          8900939 DAW-Finenzo            1:15.94            
   71.  Christian Scholtes            8902775 WVZ                    1:16.54            
   72.  Egbert-Jan Plas               85-02021Tiamat                 1:16.72            
   73.  Pim Donkers                   8700765 De Warande             1:16.90            
   74.  Mark Snijders                 8803187 ZON/S&S                1:17.09            
   75.  Dimitri Verjans               8704270 MZ&PC                  1:17.84            
   76.  Frank Hovenier                8503239 Neptunus '58           1:18.30            
   77.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      1:18.76            
   78.  Tom Simons                    8902849 De Roersoppers         1:19.13            
   79.  Jens van Us                   8201765 de Lansingh            1:19.59            
   80.  Michel Driessen               8402991 Brunssum               1:20.66            
   81.  Timo Tabak                    8201697 RZL                    1:20.84            
   82.  Klaas van Beek                88-05941De Zeeschuimers        1:21.34            
   83.  Sander Slaghuis               8805305 NIMO                   1:24.16            
   84.  Martin Martens                8702173 BZV                    1:31.40            
   85.  Sander Sloove                 8101549 RZL                    1:31.53            
 NG.ZA  Bart Beemster                 8700153 WZ&PC Purmerend                           
 NG.ZA  Bas Tietze                    8703351 WZ&PC Purmerend                           
 NG.ZA  Peter Mertens                 8501725 MZ&PC                                     
 NG.ZA  Fabian Urfer                  1081    Schwimmclub Tägi Wet                      
    NG  Ralf Jansen                   8901457 Njord                                     
    NG  Daniël Beaujean               8302513 Brunssum                                  
    NG  Arnold Verbeek                8703491 DAW-Finenzo                               
    NG  Pascal Palmboom               8902395 OEZA                                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                 Meisjes, 50m vlinderslag         Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval          31.56            
    2.  Danique Agterberg             9401054 Hellas-Glana             31.69            
    3.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo              31.73            
    4.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib               32.53            
    5.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo              32.62            
    6.  Estrella Wierikx              9402712 ZPC Numansdorp           32.78            
    7.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                    33.18            
    8.  Dashney Verweij               9403916 BZV                      33.50            
    9.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV      33.65  FJ 1      
   10.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg            33.65  FJ 2      
   11.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                  33.74            
   12.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)        34.04            
   13.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV      34.36            
   14.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend          34.39            
   15.  Floortje de Waard             9400158 MNC Dordrecht            34.41            
   16.  Lisanne Somers                162428  SG.Westerwald            35.07            
   17.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                     35.09            
   18.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)        35.42  FJ 1      
   19.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (sg)             35.42  FJ 2      
   20.  Celine Dekker                 9400200 ZC Valkenburg            35.73            
   21.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht            35.80            
   21.  Michelle Meusen               9400852 RZL                      35.80            
   23.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                  35.91            
   24.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)            35.94            
   25.  Daisy Koning                  9500314 De Zeeschuimers          36.00            
   25.  Ashley Vos                    9503138 Tempo                    36.00            
   27.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius              36.15            
   28.  Andra Dols                    9502764 Hellas-Glana             36.29            
   29.  Rinske Becks                  9403098 HZPC                     36.96            
   30.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                  36.98            
   31.  Tjitske Fetter                9501372 Eiffel Swimmers PSV      37.02  FJ 1      
   32.  Linda Dehing                  9400022 RZ                       37.02  FJ 2      
   33.  Maaike Knops                  9404018 RZL                      37.03            
   34.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV      37.09            
   35.  Danique Mallon                9402114 OEZA                     37.10            
   36.  Tisja Janssen                 9501810 BZV                      37.21            
   37.  Arja den Boer                 9405634 BZV                      37.62            
   38.  Linda Crok                    9401068 OEZA                     37.63            
   39.  Anouk Kuijlaars               9401700 MNC Dordrecht            37.81            
   39.  Bo Kerkhoff                   9502376 NIMO                     37.81            
   41.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                  37.95            
   42.  Estee Verdonk                 9405866 TRB/RES                  38.18            
   43.  Martine Kuijlaars             9500554 MNC Dordrecht            38.25            
   44.  Anouk van den Boorn           9403902 Kimbria                  38.54            
   45.  Judith van de Wijdeven        9503820 Njord                    39.03            
   45.  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                  39.03            
   47.  Karin van der Aalst           9501356 ZON/S&S                  39.60            
   48.  Janneke Mollen                94-01388Tiamat                   39.76            
   49.  Mandy Wetzels                 9401012 ZON/S&S                  39.76  FJ 1      
   50.  Monica Sanchez                9406182 DAW-Finenzo              39.91            
   51.  Maxine Alfonsi                9502900 DAW-Finenzo              40.10            
   52.  Eline van der Plas            9500866 Hellas-Glana             40.34            
   53.  Roos de Laat                  9406246 BZV                      40.56            
   54.  Rylana Slaghuis               9401286 NIMO                     40.58            
   55.  Marlou Jacobs                 9502388 RZL                      40.67            
   56.  Charessa Feider               9404340 Tritium (sg)             40.70            
   57.  Vicky Simons                  9404932 HZPC                     40.97            
   58.  Ilse van Niekerk              9406180 DAW-Finenzo              41.13            
   59.  Jamilla Franssen              9404872 ZON/S&S                  41.43            
   60.  Jessica Scheel                9504982 de Lansingh              42.91            
   61.  Stephanie Wijler              9406604 Kimbria                  43.00            
   62.  Joyce Janssen                 9404482 ROB                      43.74            
   63.  Nicole Schoonbeek             9503144 Njord                    44.19            
   63.  Maaike Greven                 9500826 MZ&PC                    44.19            
   65.  Emy Liebregts                 9505020 Njord                    44.52            
   66.  Roos Vredenburg               9504618 OEZA                     45.87            
   67.  Simone Vroemen                9405794 MZ&PC                    46.12            
   68.  Anne van der Aalst            94-01390Tiamat                   46.36            
   69.  Judith Mingers                9505544 NIMO                     46.70            
   70.  Sietske van Zijl              9403232 BZV                      47.88            
   71.  Nora Chrif                    9501002 MZ&PC                    49.45            
   72.  Jenneke Schouwenberg          9406326 ROB                      49.78            
   DIS  Lisette Ramaekers             9403984 ZON/S&S                  41.40            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Maud Gijpmans                 9505896 ROB                      53.57            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Joy Gijpmans                  9406826 ROB                      56.48            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                 Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval          29.87            
    2.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                     30.12            
    3.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana             30.70            
    4.  Niels van Basten Batenburg    9400593 Hellas-Glana             31.20            
    5.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht            31.25            
    6.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers          31.39            
    7.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV      31.74            
    8.  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg            32.54            
    9.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                  32.96            
    9.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht            32.96            
   11.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV      33.12            
   12.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg            33.32            
   13.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg            33.44            
   14.  Dave Heshof                   9501403 WZ&PC Purmerend          33.48            
   15.  Jim Ketelings                 9403901 RZ                       34.13            
   16.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo              34.37            
   17.  Ken Boonen                    9401481 RZL                      34.59            
   18.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht            35.29            
   19.  Maurice Zelis                 9401031 RZ                       35.76            
   20.  Marc Advocaat                 9402603 MNC Dordrecht            36.34            
   21.  Kevin Wolters                 9501965 Hellas-Glana             36.53            
   22.  Boy Coort                     9402283 ZON/S&S                  36.69            
   23.  Jelle Peltzer                 9403779 ZC Valkenburg            36.83            
   24.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo              38.22            
   25.  Stein Menting                 94-04289Tiamat                   38.23            
   26.  Kenny Sieben                  9503663 Hellas-Glana             38.95            
   27.  Jeffrey Duif                  9401365 BZV                      39.13            
   28.  Joris Kraaijenstein           9502167 MNC Dordrecht            39.16            
   29.  Glenn Smit                    9401599 DAW-Finenzo              39.99            
   30.  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg            40.76            
   31.  Jeroen Martin                 9500839 MZ&PC                    40.85            
   32.  Yoeri Cuijpers                9403969 NIMO                     40.87            
   33.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                  42.02            
   34.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo         43.15            
   35.  Koen van der Heijden          94-00887Tiamat                   43.67            
   36.  Marco Hoogenraad              9503051 BZV                      44.34            
   37.  Yannick de Liege              9403107 ZC Valkenburg            44.89            
   38.  Tim Sonnemans                 9403017 RZL                      46.00            
    NG  Victor vd Wetering            9404179 BZV                                       
    NG  Yannic van de Kuit            9504825 ZON/S&S                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                 Meisjes, 50m vlinderslag            Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg            30.47            
    2.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval          30.82            
    3.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib               31.25            
    4.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh              31.83            
    5.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)        31.96            
    6.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                  32.12            
    7.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester Meerval          32.26            
    8.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                       32.39            
    9.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg            32.67            
   10.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval          32.75            
   11.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo              32.80            
   12.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                     32.94            
   13.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg            33.28            
   14.  Daniëlle de Groot             9303868 OEZA                     33.34            
   15.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg            33.75            
   16.  Vera Weinberg                 9302144 NIMO                     33.76            
   17.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                     33.79            
   18.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                  33.94            
   18.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg            33.94            
   20.  Zarife Gela                   9200584 de Lansingh              34.00            
   21.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV      34.03            
   22.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo              34.38            
   23.  Denise Austen                 9303778 RZ                       34.54            
   24.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB/RES                  34.68            
   25.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)        34.74            
   26.  Susanne van der Plas          9206968 Hellas-Glana             34.86            
   27.  Bente van Gennep              9200590 SBC2000                  35.08            
   28.  Bo Peeters                    9306564 NIMO                     35.14            
   29.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (sg)             35.28            
   30.  Marjolein Vink                9306478 OEZA                     35.31            
   31.  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)        35.34            
   32.  Evelien Schwillens            9201602 MZ&PC                    35.50            
   33.  Linda van Ool                 9304982 Tempo                    35.53            
   33.  Jesse Heijmans                92-04432Tiamat                   35.53            
   33.  Roxane Wilms                  9305946 Hellas-Glana             35.53            
   36.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                  35.54            
   37.  Karin Bongers                 9303800 RZL                      35.59            
   38.  Manon van Leuven              93-02954Tiamat                   35.86            
   39.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV      35.94            
   40.  Jennemieke Aanraad            9301834 SBC2000                  36.00            
   41.  Sophie Cleuren                9300158 HZPC                     36.02            
   42.  Sabine Klesman                9202860 De Roersoppers           36.17            
   43.  Rosa Schot                    9207500 DAW-Finenzo              36.28            
   44.  Sterre Boon                   9304544 DAW-Finenzo              36.36            
   45.  Esther Brinkman               9300136 Luctor et Emergo         36.91            
   46.  Jolijn vd Schoot              9302278 Zegenwerp                37.19            
   47.  Chidi Hennigfeld              9303332 ZON/S&S                  37.24            
   48.  Tessa Visser                  9306452 Zegenwerp                37.29            
   49.  Anouk de Vaal                 9306062 MNC Dordrecht            37.46            
   50.  Nienke Bouman                 93-02964Tiamat                   37.59            
   51.  Sanne Kerkhoff                9305530 NIMO                     37.97            
   52.  Hanneke vd Steen              9302280 Zegenwerp                38.13            
   53.  Elske Eikholt                 9305032 Tritium (sg)             38.20            
   54.  Maud Rutjens                  9305632 HZPC                     38.73            
   55.  Daisy Molenaar                9306808 DAW-Finenzo              38.77            
   56.  Nicole Peeters                9303842 SBC2000                  38.98            
   57.  Yvon Vromans                  9205576 TRB/RES                  39.16            
   58.  Shauny Feider                 9305940 Tritium (sg)             39.37            
   59.  Lisa Sturme                   9300756 ROB                      39.75            
   60.  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana             39.89            
   61.  Pim Scheres                   9302410 HZPC                     40.35            
   62.  Pascalle Vroemen              9205560 MZ&PC                    40.48            
   63.  Ilse Masseling                9202124 HZPC                     40.51            
   64.  Ankie Meusen                  9302180 RZL                      40.96            
   65.  Anke Snijkers                 9201638 NIMO                     40.98            
   66.  Pauline Magnée                9205434 De Warande               41.75            
   67.  Lia van der Linden            9205030 Mosa~Regio               42.49            
   67.  Rayna Maassen                 9304084 ROB                      42.49            
   69.  Lieke Janssen                 9305954 NIMO                     43.98            
   70.  Dorien Swerts                 9203500 MZ&PC                    44.87            
   71.  Cindy Duif                    9205960 BZV                      46.19            
   72.  Carlijn van der Wegen         9206674 De Warande               46.87            
   73.  Joyce Veldman                 9307410 NIMO                     47.91            
   DIS  Varolien Francisca            9305420 RZ                       38.10            
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Suzan Suskens                 9201718 De Roersoppers           45.75            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
    NG  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                                   
    NG  Sanne Bruggink                9200330 SBC2000                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                 Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      26.87            
    2.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg            27.63            
    3.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)        28.23            
    4.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg            28.34            
    5.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV      28.45            
    6.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      28.82            
    7.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                     28.97            
    8.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)             29.11            
    9.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)            29.48            
   10.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo         29.60            
   11.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo         30.00            
   12.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum                 30.18            
   12.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg            30.18            
   14.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV      30.36            
   15.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV      30.43            
   16.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo              30.54            
   17.  Robin Borger                  9305183 Brunssum                 30.62            
   18.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo              30.74            
   19.  Roy Hoogerwerf                9203053 Hellas-Glana             30.89            
   20.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV      31.03            
   21.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                    31.28            
   22.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval          31.40            
   23.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                  31.86            
   24.  Ruud Scheepers                9203411 Njord                    31.94            
   25.  Rick Hesen                    9300601 HZPC                     32.07            
   26.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend          32.19            
   26.  Joeri Prins                   9302037 MNC Dordrecht            32.19            
   28.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                  32.66            
   29.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester Meerval          32.68            
   30.  Ramon Wassenberg              9300715 RZ                       32.81            
   31.  Scott van't Land              9205043 NIMO                     33.17            
   32.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo         33.30            
   33.  Bas Janssen                   9305167 ZC Valkenburg            33.31            
   34.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo              33.86            
   35.  Tom Pel                       9203237 De Warande               33.95            
   36.  Tim Greven                    9202373 MZ&PC                    34.16            
   37.  Kevin van den Bekerom         9200057 HZPC                     34.34            
   38.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                  34.37            
   39.  Marco van der Aalst           93-02217Tiamat                   34.42            
   40.  Stijn Schoone                 93-05625Tiamat                   34.72            
   41.  Marco van Zijl                9203873 BZV                      34.78            
   42.  Dennis Creemers               9202243 De Roersoppers           34.97            
   43.  Stephen de Wit                9306669 OEZA                     35.08            
   44.  Wouter Thonnon                9302957 MZ&PC                    35.09            
   45.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                  35.41            
   46.  Glenn Rompelberg              9303807 Kimbria                  35.50            
   47.  Raoni Schrijvers              9302669 Tempo                    36.37            
   48.  Cas Biekmann                  9306751 Njord                    37.32            
   49.  Jeroen Wolthuis               9301599 ZON/S&S                  38.70            
   50.  Jeroen Coelingh               9304945 BZV                      38.89            
   51.  Kars Oomen                    9202945 SBC2000                  41.05            
   52.  Bjorn van de Kuit             9306693 ZON/S&S                  43.89            
   53.  Maarten Steekelenburg         9300479 van Vliet-Barracuda      48.66            
   DIS  Tim Jacobs                    9201825 HZPC                     37.97            
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 AFGEM  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend                           
    NG  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen                               
    NG  Stefan Tijms                  9300863 OEZA                                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Dames, 50m rugslag              Dames Senioren 1 en 2
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV      31.66            
    2.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV      32.65            
    3.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg            32.88            
    4.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)             33.36            
    5.  Anne Pel                      9002894 De Warande               33.54            
    6.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                     33.63            
    7.  Maureen Muyen                 9102874 ZON/S&S                  34.00            
    8.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht            34.10            
    9.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen              34.30            
   10.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)            34.47            
   11.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                     34.66            
   12.  Mara Pfeffer                  9105478 KZPC                     34.81            
   13.  Kelsey Onderdijk              9102340 Luctor et Emergo         35.02            
   14.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg            35.08            
   15.  Melanie van de Beuken         9105162 Heldense Zwemverenig     35.77            
   16.  Ilana Schaap                  9102714 DAW-Finenzo              36.01            
   17.  Fanny Robbertsen              9102622 NIMO                     36.02            
   18.  Leslie Jacobs                 9108102 NIMO                     36.08            
   19.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo              36.11            
   20.  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                    36.12            
   21.  Solé van Leenen               9104354 MNC Dordrecht            36.38            
   22.  Eveline Wouters               9104934 Njord                    36.49            
   22.  Neiske Becks                  9100138 HZPC                     36.49            
   24.  Susanne Laumer                9005380 De Roersoppers           36.54            
   25.  Claudia Giezenaar             9101022 RZ                       36.62            
   26.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                    36.72            
   27.  Nieke Donkers                 9000872 De Warande               36.78            
   28.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV      36.80            
   29.  Linda Drenthen                9100804 RZ                       36.81            
   30.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana             36.86            
   31.  Mandy van der Klij            9006672 HZPC                     36.89            
   32.  Wendy Mets                    9105176 de Lansingh              36.92            
   33.  Christel Peeters              9102424 De Warande               37.13            
   33.  Danique Ubags                 9003780 ZON/S&S                  37.13            
   35.  Naomi Feider                  9107956 Tritium (sg)             37.27  FJ 1      
   36.  Sanne Essers                  9100912 OEZA                     37.27  FJ 2      
   37.  Chantal Molenkamp             9002624 DAW-Finenzo              37.44            
   38.  Laura de Jong                 9001778 WVZ                      37.53            
   39.  Laura van der Aalst           9000006 ZON/S&S                  37.64            
   40.  Lidewij Vink                  9007508 OEZA                     37.85            
   41.  Tessa Kierkels                9101602 ZC Valkenburg            37.94            
   42.  Gabriëlla van Oerle           9006758 De Warande               38.06            
   43.  Linda van Geel                9100976 De Warande               38.22            
   44.  Gitta Buskermolen             9000660 DAW-Finenzo              38.26            
   45.  Renske Venner                 9008012 RZL                      38.32            
   46.  Rianne Koopman                9101728 DAW-Finenzo              38.33            
   47.  Chantal Gielens               9101014 De Roersoppers           38.38            
   48.  Yolande Stupers               9007978 BZV                      38.42            
   49.  Mirja van Doesburg            9100746 Tempo                    38.61            
   50.  Nelleke Boelhouwer            9000346 WVZ                      38.84            
   51.  Mariska Stuurstraat           9108140 Njord                    38.91            
   52.  Michelle Hacking              9107646 NIMO                     39.07            
   53.  Kim Houben                    9101342 Mosa~Regio               39.19            
   53.  Nicolette Emmerik, van        9100880 Hellas-Glana             39.19            
   55.  Joke Velthuijs                9007168 Njord                    39.21            
   56.  Tatjana Wit                   90-07744De Zeeschuimers          39.49            
   57.  Meidrie Lensen                9002302 Hellas-Glana             39.63            
   58.  Kiki Sturme                   9003660 ROB                      40.02            
   59.  Linda Maas                    9002440 Mosa~Regio               40.53            
   60.  Michelle Peels                9106276 Tempo                    41.18            
   61.  Evie van Uden                 9103882 Z&PV Nuenen              41.66            
   62.  Linda Dijkstra                90-00838Tiamat                   42.01            
   63.  Nienke Hoeks                  9101272 De Warande               42.04            
   64.  Daphne van der Kruyssen       9107998 De Warande               42.43            
   65.  Anouk Bloem                   9007908 Mosa~Regio               42.96            
   66.  Indra Swerts                  9005896 MZ&PC                    43.16  FJ 1      
   67.  Kelly van Grimbergen          9008016 RZL                      43.16  FJ 2      
   68.  Fabienne Wings                9103934 KZPC                     43.57            
   69.  Kim Dijkstra                  91-00730Tiamat                   44.67            
   70.  Angela Mekes                  9006924 TRB/RES                  45.66            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                   Jongens, 50m rugslag                Heren Jeugd 1 en 2
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               28.95            
    2.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag                 29.47            
    3.  Joeri van Wallenburg          9004875 Luctor et Emergo         29.77  FJ 1      
    4.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                      29.77  FJ 2      
    5.  Loek Herberts                 9001173 Zeester Meerval          30.09            
    6.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV      30.19            
    7.  Matthijs Dekker               9000621 Zaanstad (SG)            30.25            
    8.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht            30.28            
    9.  Dean Coert                    9100393 ZC Valkenburg            30.29            
   10.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo              30.91            
   11.  Jelte Schuurmans              9104841 Tritium (sg)             30.95            
   12.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend          31.14            
   13.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV      31.20            
   14.  Jacky Coumans                 9000573 ZC Valkenburg            31.29            
   15.  Patrick Creemers              9000579 RZ                       31.44            
   16.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                  31.65            
   17.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana             32.07            
   18.  Kay op den Kamp               9103425 ZC Valkenburg            32.13            
   19.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend          32.21            
   20.  Mark van Enckevort            9000797 HZPC                     32.32            
   21.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                  32.36            
   22.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen              32.38            
   23.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo              32.53            
   24.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)        32.70            
   25.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum                 32.78            
   25.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg            32.78            
   27.  Pieter Crok                   9100413 OEZA                     32.81            
   28.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                  33.05            
   29.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg            33.06            
   30.  Tristan Eisank                9000773 ZON/S&S                  33.17            
   31.  Jelle van der Ploeg           9103661 De Warande               33.22            
   32.  Jeroen van Erve               9005917 TRB/RES                  33.29            
   33.  Imre Dehner                   9006195 ZON/S&S                  33.43            
   34.  Pieter Joordens               91-01133Tiamat                   33.61            
   35.  Thom de Boer                  9100181 DAW-Finenzo              33.64            
   36.  Frabrice Ariës                9000063 ZON/S&S                  33.69            
   37.  Jeroen Custers                9106319 Kimbria                  33.71            
   38.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)        33.74            
   39.  Michèl Theissen               9102777 NIMO                     33.87  FJ 1      
   40.  Jérôme Ariës                  9000065 ZON/S&S                  33.87  FJ 2      
   41.  Arjan Baron                   9100067 DAW-Finenzo              34.03            
   42.  Thijs Villevoye               9106589 NIMO                     34.24            
   43.  Lars Steekelenburg            9102199 van Vliet-Barracuda      34.47  FJ 1      
   44.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58             34.47  FJ 2      
   45.  Martyn Slaghuis               9103035 NIMO                     34.95            
   46.  Thijs van der Sterren         9102207 ZEPS                     35.06            
   47.  Pim van Zeijl                 9003415 Kimbria                  35.38            
   48.  Stefan Teley                  9107153 RZL                      35.94            
   49.  Oskar Bles                    9100153 SBC2000                  36.05            
   50.  Mark Huijsman                 9001305 de Lansingh              36.56            
   51.  Rick van Ool                  9106489 Tempo                    37.08            
   52.  Jelte van de Boogaard         9102731 Tempo                    37.15            
   53.  Jeffrey Smits                 9007257 Njord                    38.88            
   54.  Patrick Geurts                9107147 Eiffel Swimmers PSV      39.34            
   55.  Jaap Verest                   9106399 Tempo                    39.62            
   56.  Karsten Meijers               9004959 ZC Valkenburg            40.42            
   57.  Mike Vaes                     9106821 BZV                      40.66            
   DIS  Ron Salm                      9002543 WZ&PC Purmerend          32.29            
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Bob Harmsen                   9102713 KZPC                                      
    NG  Jarno Rijkers                 9002435 Njord                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Dames, 50m rugslag                     Dames Senioren
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers          31.94            
    2.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg            32.50            
    3.  Maike op het Veld             8703046 TRB/RES                  32.68            
    4.  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                    32.74            
    5.  Lieke Jager                   8701930 Z&PV Nuenen              33.28            
    6.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                  33.80            
    7.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg            34.01            
    8.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                     34.07            
    9.  Lotte Greven                  8705620 ZC Valkenburg            34.09            
   10.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                  34.10            
   11.  Nicola Pasi                   8725    Schwimmclub Tägi Wet     34.21            
   12.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo              34.71            
   13.  Cynthia Potin                 8502374 Luctor et Emergo         34.76            
   14.  Bianca Verbeek                8804462 WVZ                      34.95            
   15.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                      35.09            
   16.  Linda Peeters                 8903238 Mosa~Regio               35.10            
   17.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                     35.50            
   18.  Alice Janssen                 8902012 HZPC                     35.66            
   19.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                      35.88            
   20.  Rianne Slabbers               8603276 De Roersoppers           35.89            
   21.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum                 35.94            
   22.  Kathinka Vertommen            8201712 Kimbria                  36.35            
   23.  Linda Custers                 8600738 HZPC                     36.55            
   24.  Lisette Prins                 8803522 WVZ                      36.57            
   25.  Monique Pronk                 8803528 WVZ                      36.61            
   26.  Silvy Collin                  8900802 Hellas-Glana             36.86            
   27.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV      36.87            
   28.  Rianne Golsteijn              8601262 Patrick                  37.19            
   29.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                  37.28            
   30.  Eveline Mestrom               8806342 RZL                      37.32            
   31.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo              37.41            
   32.  Saskia Coolen                 8805440 RZL                      37.65  FJ 1      
   33.  Anouk van der Gracht          8901408 OEZA                     37.65  FJ 2      
   34.  Martine Luyten                8702632 RZL                      37.69            
   35.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)        37.70            
   36.  Nickey de Klerk               8604394 WZ&PC Purmerend          37.88            
   37.  Sandra Schellekens            8503416 Neptunus '58             38.07            
   38.  Mieke Olde Engberink          8806076 Tempo                    38.18            
   39.  Brenda Wijns                  86-04094Tiamat                   38.24            
   40.  Marjolein Briels              8605002 RZL                      39.06            
   41.  Dianne Nien                   7100452 RZ                       39.29            
   42.  Marianka Peeters              8803394 Patrick                  39.31            
   43.  Jolijn van Osta               89-03156Tiamat                   39.56            
   44.  Miranda Bouten                8600490 RZL                      39.62            
   45.  Elke Euwes                    8801236 HZPC                     39.85            
   46.  Jannie Janssen                8902022 HZPC                     40.00            
   47.  Regina vd Rieth               7500438 RZL                      40.15            
   48.  Joyce Bakker                  8700150 MZ&PC                    40.36            
   49.  Saskia Winters                88-06102Tiamat                   40.69            
   50.  Yvonne Hintzen                8901754 ROB                      41.34            
   51.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen              41.57            
   52.  Annemieke Verest              8904288 Tempo                    42.47            
   53.  Charlotte Jaspers             8805830 ROB                      43.36            
   54.  Kim de Groot                  8601318 ZEPS                     45.16            
   55.  Marjolein van der Sanden      8402136 Tritium (sg)             45.81            
   56.  Ashley de Vos                 8705882 ZEPS                     50.80            
 NG.ZA  Noor Bastiaens                8705812 SBC2000                                   
    NG  Floor van de Ven              8603710 Brunssum                                  
    NG  Linda van der Sande           8806622 MZ&PC                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                    Heren, 50m rugslag                Heren Senioren Open
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      27.35            
    2.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      27.90            
    3.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                      27.94            
    4.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                      28.02            
    5.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana             28.03            
    6.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana             28.20            
    7.  Tim Jansen                    8601431 Hellas-Glana             28.70            
    8.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   28.81  FJ 1      
    9.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo              28.81  FJ 2      
   10.  Alan Smeets                   8402089 Hellas-Glana             29.02            
   11.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                  29.19            
   12.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana             29.23            
   13.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                     29.26            
   14.  Mike Stoffer                  8903041 WVZ                      29.30            
   15.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg            29.76            
   16.  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo         29.81            
   17.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo              29.85            
   18.  Terrence Olaria               8602249 ZC Valkenburg            29.97            
   19.  Yvo op den Kamp               8901553 ZC Valkenburg            30.00            
   20.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo         30.17            
   21.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                     30.25            
   22.  Vincent van de Ven            8402715 WVZ                      30.28            
   23.  Thijs Greven                  8905745 ZC Valkenburg            30.34            
   24.  Gert-Jan den Dekker           8500519 ZVDO'74                  30.37            
   25.  Sander van Elburg             8800937 MZ&PC                    30.40            
   26.  Richard Hubers                8501129 De Roersoppers           30.47            
   27.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht            30.65  FJ 1      
   28.  Martijn Dolk                  8900737 MNC Dordrecht            30.65  FJ 2      
   29.  Harm Rozenga                  8902685 WVZ                      30.85            
   30.  Jean-Phillippe Paap           7000791 de IJsel                 31.06            
   31.  Erik Willems                  8503011 ZV Westland Dijkglas     31.11            
   32.  Pieter de Heer                8901141 Hellas-Glana             31.13            
   33.  Kevin vd Poll                 8602429 DAW-Finenzo              31.14  FJ 1      
   34.  Arjan Assink                  8600069 WVZ                      31.14  FJ 2      
   35.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo              31.17            
   36.  Rowan Schaap                  8902729 DAW-Finenzo              31.22            
   37.  Ronald Hart                   7800391 DAW-Finenzo              31.28            
   38.  Martijn van Gelderen          8900939 DAW-Finenzo              31.30            
   39.  Mark Gorissen                 8600973 KZPC                     31.34            
   40.  Mitchell Essers               8805857 MZ&PC                    31.51            
   41.  Huub Vijverberg               8201877 ZV Westland Dijkglas     31.55  FJ 1      
   42.  Christian Scholtes            8902775 WVZ                      31.55  FJ 2      
   43.  Freddie Geerlings             7900379 ZON/S&S                  31.62            
   44.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester Meerval          31.64            
   45.  Stijn Agten                   8700037 RZL                      31.76            
   46.  Niels van Dalen               8906237 RZL                      31.88            
   47.  Markus van Rest               7701197 ZV Westland Dijkglas     31.98            
   48.  Bart Beemster                 8700153 WZ&PC Purmerend          32.06            
   49.  Math Smeets                   8704153 NIMO                     32.12            
   50.  Jeroen Beemster               8700155 WZ&PC Purmerend          32.16            
   51.  Sander van den Berg           8700211 NIMO                     32.26            
   52.  Martijn den Dekker            8700653 ZVDO'74                  32.49            
   53.  Cor van de Broek              8503489 HZPC                     32.54            
   54.  Gerard Hoedjes                8701363 DAW-Finenzo              32.56            
   55.  Mark Herps                    8701333 Tempo                    32.59  FJ 1      
   56.  Mario Peeters                 8602355 MNC Dordrecht            32.59  FJ 2      
   57.  Ruben van Erven               8100469 ZV Westland Dijkglas     32.74            
   58.  Mark Lomax                    8201095 de Lansingh              32.75            
   59.  Erik Vijverberg               8803603 ZV Westland Dijkglas     32.78            
   60.  Pim Donkers                   8700765 De Warande               33.14  FJ 1      
   61.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)        33.14  FJ 2      
   62.  Jens van Us                   8201765 de Lansingh              33.22            
   63.  Viktor Reijns                 8401865 WVZ                      33.24            
   64.  Martin Teley                  8906059 RZL                      33.56            
   65.  Harald Thijssen               8903139 ROB                      33.57            
   66.  Huibrecht Vlaardingerbroek    8302245 ZV Westland Dijkglas     33.64            
   67.  Martijn de Lepper             8000921 BZV                      33.71            
   68.  Bart Coolen                   8603865 RZL                      33.73            
   68.  Jeroen Geurts                 8801099 ZC Valkenburg            33.73            
   70.  Marcel Eikelenboom            7200259 ZV Westland Dijkglas     33.74            
   71.  Ralf Jansen                   8901457 Njord                    33.84            
   72.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                  33.88            
   73.  Roger Pouls                   8702653 De Roersoppers           33.94            
   74.  Mark Mannaart                 8802295 WVZ                      34.06            
   75.  Jeroen Verouden               8704685 Eiffel Swimmers PSV      34.10            
   76.  Marc Verhaeg                  8905665 Hellas-Glana             34.23            
   77.  Lars Wouters                  8703889 WVZ                      34.47            
   78.  Jelle Dijkmans                89-00705Tiamat                   34.69            
   79.  Karel Bol                     8700327 DAW-Finenzo              34.74            
   80.  Jeroen van der Burgt          8600525 Njord                    34.81            
   81.  Gertjan Winten                8803881 MZ&PC                    34.92            
   82.  Egbert-Jan Plas               85-02021Tiamat                   35.00            
   83.  Willem Drissen                8800871 HZPC                     35.06            
   84.  Michel Driessen               8402991 Brunssum                 35.78            
   85.  Timo Tabak                    8201697 RZL                      35.82            
   86.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)        35.89            
   87.  Mark Snijders                 8803187 ZON/S&S                  35.97            
   88.  Remco Brinkman                8900471 Luctor et Emergo         36.02            
   88.  Sander Slaghuis               8805305 NIMO                     36.02            
   90.  Dimitri Verjans               8704270 MZ&PC                    37.03            
   91.  Tom Derks                     8804753 ROB                      37.10            
   92.  Peter Mertens                 8501725 MZ&PC                    37.20            
   93.  Rick Hellenbrand              8901173 NIMO                     38.55            
   94.  Martin Martens                8702173 BZV                      39.53            
   95.  Joey Geerts                   8604471 De Warande               40.61            
   96.  Sander Sloove                 8101549 RZL                      40.92            
   97.  Roy Lahou                     8906483 MZ&PC                    43.93            
   DIS  Frank Hovenier                8503239 Neptunus '58             33.53            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 NG.ZA  Fabian Urfer                  1081    Schwimmclub Tägi Wet                      
    NG  Daniël Beaujean               8302513 Brunssum                                  
    NG  Arnold Verbeek                8703491 DAW-Finenzo                               
    NG  Pascal Palmboom               8902395 OEZA                                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                 Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 2 en 3
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg          1:20.37            
    2.  Estrella Wierikx              9402712 ZPC Numansdorp         1:20.73            
    3.  Celine Dekker                 9400200 ZC Valkenburg          1:23.34            
    4.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV    1:24.46            
    5.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    1:24.74            
    6.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)          1:25.24            
    7.  Eline van der Plas            9500866 Hellas-Glana           1:25.92            
    8.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV    1:26.43            
    9.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        1:26.78            
   10.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht          1:27.16            
   11.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius            1:27.23            
   12.  Tjitske Fetter                9501372 Eiffel Swimmers PSV    1:27.58            
   13.  Floortje de Waard             9400158 MNC Dordrecht          1:27.76            
   14.  Arja den Boer                 9405634 BZV                    1:27.77            
   15.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:28.27            
   16.  Linda Dehing                  9400022 RZ                     1:28.66            
   17.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                1:28.97            
   18.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                   1:29.13            
   19.  Rinske Becks                  9403098 HZPC                   1:29.21            
   20.  Dashney Verweij               9403916 BZV                    1:29.31            
   21.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                1:29.32            
   22.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (sg)           1:29.82            
   22.  Lisanne Somers                162428  SG.Westerwald          1:29.82            
   24.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib             1:30.51            
   25.  Ilse van Niekerk              9406180 DAW-Finenzo            1:30.67            
   26.  Maxine Alfonsi                9502900 DAW-Finenzo            1:30.81            
   27.  Maaike Knops                  9404018 RZL                    1:31.30            
   28.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                1:31.42            
   29.  Linda Crok                    9401068 OEZA                   1:31.59            
   30.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            1:31.61            
   31.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                  1:31.95            
   32.  Tisja Janssen                 9501810 BZV                    1:32.16            
   33.  Michelle Meusen               9400852 RZL                    1:32.45            
   34.  Daisy Koning                  9500314 De Zeeschuimers        1:32.61            
   35.  Anouk Kuijlaars               9401700 MNC Dordrecht          1:33.15            
   36.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                1:33.79            
   37.  Danique Mallon                9402114 OEZA                   1:33.95            
   38.  Wynona Wilms                  9503970 Hellas-Glana           1:34.63            
   39.  Rylana Slaghuis               9401286 NIMO                   1:34.83            
   40.  Ashley Vos                    9503138 Tempo                  1:35.57  FJ 1      
   41.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)      1:35.57  FJ 2      
   42.  Judith van de Wijdeven        9503820 Njord                  1:35.67            
   43.  Emy Liebregts                 9505020 Njord                  1:36.76            
   44.  Vicky Simons                  9404932 HZPC                   1:37.00            
   45.  Janneke Mollen                94-01388Tiamat                 1:38.01            
   46.  Mandy Wetzels                 9401012 ZON/S&S                1:38.21            
   47.  Lisette Ramaekers             9403984 ZON/S&S                1:38.24            
   48.  Karin van der Aalst           9501356 ZON/S&S                1:38.94            
   49.  Anouk van den Boorn           9403902 Kimbria                1:39.68            
   50.  Judith Mingers                9505544 NIMO                   1:39.88            
   51.  Martine Kuijlaars             9500554 MNC Dordrecht          1:40.48            
   52.  Jessica Scheel                9504982 de Lansingh            1:40.68            
   53.  Simone Vroemen                9405794 MZ&PC                  1:41.43            
   54.  Charessa Feider               9404340 Tritium (sg)           1:41.49            
   55.  Marlou Jacobs                 9502388 RZL                    1:41.66            
   56.  Bo Kerkhoff                   9502376 NIMO                   1:41.80            
   57.  Maaike Greven                 9500826 MZ&PC                  1:41.82            
   58.  Monica Sanchez                9406182 DAW-Finenzo            1:41.99            
   59.  Nora Chrif                    9501002 MZ&PC                  1:42.24            
   60.  Jamilla Franssen              9404872 ZON/S&S                1:42.66            
   61.  Vera Berghmans                9501918 MZ&PC                  1:43.67            
   62.  Joyce Janssen                 9404482 ROB                    1:45.12            
   63.  Maud Gijpmans                 9505896 ROB                    1:46.39            
   64.  Roos Vredenburg               9504618 OEZA                   1:47.08            
   65.  Roos de Laat                  9406246 BZV                    1:47.73            
   66.  Jenneke Schouwenberg          9406326 ROB                    1:48.67            
   67.  Sietske van Zijl              9403232 BZV                    1:48.76            
   68.  Anne van der Aalst            94-01390Tiamat                 1:50.60            
   69.  Joy Gijpmans                  9406826 ROB                    1:50.75            
   70.  Stephanie Wijler              9406604 Kimbria                1:54.17            
   DIS  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo            1:30.25            
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Nicole Schoonbeek             9503144 Njord                  1:39.98            
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Estee Verdonk                 9405866 TRB/RES                1:42.37            
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
    NG  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                 Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 1 en 2
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht          1:15.23            
    2.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht          1:16.21            
    3.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht          1:16.24            
    4.  Kevin Wolters                 9501965 Hellas-Glana           1:16.47            
    5.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval        1:17.13            
    6.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers        1:17.31            
    7.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg          1:17.72            
    8.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                   1:21.25            
    9.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana           1:24.19            
   10.  Joris Kraaijenstein           9502167 MNC Dordrecht          1:24.67            
   11.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg          1:25.70            
   12.  Jeffrey Duif                  9401365 BZV                    1:26.47            
   13.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV    1:26.59            
   14.  Jelle Peltzer                 9403779 ZC Valkenburg          1:28.07            
   15.  Niels van Basten Batenburg    9400593 Hellas-Glana           1:28.29            
   16.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo            1:28.42            
   17.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                1:28.96            
   18.  Joep Suskens                  9400627 De Roersoppers         1:29.28            
   19.  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg          1:29.67            
   20.  Marc Advocaat                 9402603 MNC Dordrecht          1:30.55            
   21.  Boy Coort                     9402283 ZON/S&S                1:30.60            
   22.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                1:31.55            
   23.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo            1:31.67            
   24.  Tim Sonnemans                 9403017 RZL                    1:31.80            
   25.  Glenn Smit                    9401599 DAW-Finenzo            1:32.08            
   26.  Jim Ketelings                 9403901 RZ                     1:33.83            
   27.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV    1:33.84            
   28.  Ken Boonen                    9401481 RZL                    1:34.44            
   29.  Kenny Sieben                  9503663 Hellas-Glana           1:35.38            
   30.  Yannick de Liege              9403107 ZC Valkenburg          1:36.25            
   31.  Maurice Zelis                 9401031 RZ                     1:36.76            
   32.  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg          1:38.33  FJ 1      
   33.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo       1:38.33  FJ 2      
   34.  Jeroen Martin                 9500839 MZ&PC                  1:38.85            
   35.  Koen van der Heijden          94-00887Tiamat                 1:45.49            
   36.  Stein Menting                 94-04289Tiamat                 1:46.32            
   37.  Yoeri Cuijpers                9403969 NIMO                   1:46.64            
   38.  Marco Hoogenraad              9503051 BZV                    1:47.73            
   39.  Dave Heshof                   9501403 WZ&PC Purmerend        1:51.59            
    NG  Victor vd Wetering            9404179 BZV                                       
    NG  Yannic van de Kuit            9504825 ZON/S&S                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                 Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 1 en 2
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:20.36            
    2.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval        1:21.17            
    3.  Zarife Gela                   9200584 de Lansingh            1:21.23            
    4.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                   1:21.47            
    5.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg          1:21.70            
    6.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval        1:22.88            
    7.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                1:23.93            
    8.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:24.98            
    9.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                     1:25.19            
   10.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg          1:25.37            
   11.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg          1:25.43            
   12.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                   1:26.28            
   13.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester Meerval        1:26.79            
   14.  Daniëlle de Groot             9303868 OEZA                   1:27.15            
   15.  Bente van Gennep              9200590 SBC2000                1:27.16            
   16.  Sterre Boon                   9304544 DAW-Finenzo            1:27.33            
   17.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)      1:27.52            
   18.  Daisy Molenaar                9306808 DAW-Finenzo            1:27.54            
   19.  Esther Wittermans             9204346 Z&PV Nuenen            1:27.88            
   20.  Karin Bongers                 9303800 RZL                    1:28.01            
   21.  Hanneke vd Steen              9302280 Zegenwerp              1:28.16            
   22.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                1:28.18            
   23.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg          1:28.45            
   24.  Jolijn vd Schoot              9302278 Zegenwerp              1:28.69            
   25.  Suzan Suskens                 9201718 De Roersoppers         1:29.13            
   26.  Varolien Francisca            9305420 RZ                     1:29.18            
   27.  Vera Weinberg                 9302144 NIMO                   1:29.31            
   28.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg          1:29.92            
   29.  Marjolein Vink                9306478 OEZA                   1:29.96            
   30.  Chidi Hennigfeld              9303332 ZON/S&S                1:30.01            
   31.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (sg)           1:30.48            
   32.  Sabine Klesman                9202860 De Roersoppers         1:30.64            
   33.  Susanne van der Plas          9206968 Hellas-Glana           1:31.02            
   34.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo            1:31.46            
   35.  Bo Peeters                    9306564 NIMO                   1:31.48            
   36.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib             1:31.92            
   37.  Maud Rutjens                  9305632 HZPC                   1:32.09            
   38.  Yvon Vromans                  9205576 TRB/RES                1:32.31            
   39.  Jennemieke Aanraad            9301834 SBC2000                1:32.39            
   40.  Denise Austen                 9303778 RZ                     1:32.46            
   41.  Nicole Peeters                9303842 SBC2000                1:33.04            
   42.  Sophie Cleuren                9300158 HZPC                   1:33.09            
   43.  Ankie Meusen                  9302180 RZL                    1:33.11            
   44.  Anouk de Vaal                 9306062 MNC Dordrecht          1:33.75            
   45.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo            1:34.02            
   46.  Elske Eikholt                 9305032 Tritium (sg)           1:34.16            
   47.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV    1:34.21            
   48.  Roxane Wilms                  9305946 Hellas-Glana           1:34.68            
   49.  Rosa Schot                    9207500 DAW-Finenzo            1:35.19            
   50.  Pim Scheres                   9302410 HZPC                   1:35.26            
   51.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB/RES                1:35.84            
   52.  Manon van Leuven              93-02954Tiamat                 1:35.92            
   53.  Ilse Masseling                9202124 HZPC                   1:36.88            
   54.  Sanne Kerkhoff                9305530 NIMO                   1:37.22  FJ 1      
   55.  Linda van Ool                 9304982 Tempo                  1:37.22  FJ 2      
   56.  Anke Snijkers                 9201638 NIMO                   1:37.45            
   57.  Nienke Bouman                 93-02964Tiamat                 1:38.02            
   58.  Cindy Duif                    9205960 BZV                    1:38.70            
   59.  Dorien Swerts                 9203500 MZ&PC                  1:39.73            
   60.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                1:39.78            
   61.  Shauny Feider                 9305940 Tritium (sg)           1:40.20            
   62.  Lieke Janssen                 9305954 NIMO                   1:41.35            
   63.  Pascalle Vroemen              9205560 MZ&PC                  1:42.08            
   64.  Tessa Visser                  9306452 Zegenwerp              1:42.14            
   65.  Pauline Magnée                9205434 De Warande             1:42.96            
   66.  Lisa Sturme                   9300756 ROB                    1:43.41            
   67.  Carlijn van der Wegen         9206674 De Warande             1:44.80            
   68.  Emma Willems                  9301036 KZPC                   1:45.08            
   69.  Lia van der Linden            9205030 Mosa~Regio             1:45.41            
   70.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh            1:46.79            
   71.  Jesse Heijmans                92-04432Tiamat                 1:48.92            
   72.  Rayna Maassen                 9304084 ROB                    1:49.64            
   73.  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana           1:49.99            
   74.  Joyce Veldman                 9307410 NIMO                   1:51.10            
    NG  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                 Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 3 en 4
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo       1:09.52            
    2.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV    1:10.34            
    3.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg          1:10.69            
    4.  Scott Delbressine             9203057 ZC Valkenburg          1:10.86            
    5.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)      1:12.14            
    6.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV    1:12.60            
    7.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval        1:13.20            
    8.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV    1:14.82            
    9.  Ramon Wassenberg              9300715 RZ                     1:16.39            
   10.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg          1:16.86            
   11.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg          1:17.45            
   12.  Twan Beentjes                 9301309 Hellas-Glana           1:17.68            
   13.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    1:17.98            
   14.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo            1:18.22            
   15.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                1:19.13            
   16.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)           1:19.41            
   17.  Kevin van den Bekerom         9200057 HZPC                   1:19.89            
   18.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV    1:20.28            
   19.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend        1:21.26            
   20.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum               1:21.32            
   21.  Tim Greven                    9202373 MZ&PC                  1:21.68  FJ 1      
   22.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo       1:21.68  FJ 2      
   23.  Roy Hoogerwerf                9203053 Hellas-Glana           1:21.77            
   24.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)          1:22.75            
   25.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester Meerval        1:22.89            
   26.  Joeri Prins                   9302037 MNC Dordrecht          1:23.02            
   27.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV    1:23.15            
   28.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo            1:23.36            
   29.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo            1:23.41            
   30.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo       1:24.13            
   31.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                   1:24.57            
   32.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                  1:24.80            
   33.  Tim Jacobs                    9201825 HZPC                   1:24.95            
   34.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                1:25.06            
   35.  Marco van Zijl                9203873 BZV                    1:25.44            
   36.  Dennis Creemers               9202243 De Roersoppers         1:26.10            
   37.  Robin Borger                  9305183 Brunssum               1:26.96            
   38.  Tom Pel                       9203237 De Warande             1:27.93            
   39.  Marco van der Aalst           93-02217Tiamat                 1:28.43            
   40.  Wouter Thonnon                9302957 MZ&PC                  1:29.74            
   41.  Glenn Rompelberg              9303807 Kimbria                1:30.29            
   42.  Raoni Schrijvers              9302669 Tempo                  1:31.47            
   43.  Rick Hesen                    9300601 HZPC                   1:32.04  FJ 1      
   44.  Jeroen Wolthuis               9301599 ZON/S&S                1:32.04  FJ 2      
   45.  Ruud Scheepers                9203411 Njord                  1:32.25            
   46.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                1:33.60            
   47.  Scott van't Land              9205043 NIMO                   1:34.41            
   48.  Cas Biekmann                  9306751 Njord                  1:34.51            
   49.  Stephen de Wit                9306669 OEZA                   1:35.35            
   50.  Stijn Schoone                 93-05625Tiamat                 1:35.61            
   51.  Stefan Tijms                  9300863 OEZA                   1:36.91            
   52.  Jeroen Coelingh               9304945 BZV                    1:37.10            
   53.  Bjorn van de Kuit             9306693 ZON/S&S                1:38.92            
   54.  Maarten Steekelenburg         9300479 van Vliet-Barracuda    1:45.20            
   55.  Bart Berghmans                9205277 MZ&PC                  1:53.99            
   DIS  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                1:28.73            
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Bas Janssen                   9305167 ZC Valkenburg          1:32.84            
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend                           
    NG  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                  Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 1 en 2
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    1:02.11            
    2.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)          1:02.82            
    3.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    1:03.21            
    4.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg          1:03.26            
    5.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                   1:03.71            
    6.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen            1:03.88            
    7.  Neiske Becks                  9100138 HZPC                   1:03.95            
    8.  Laura de Jong                 9001778 WVZ                    1:04.12            
    9.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            1:04.14            
   10.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana           1:04.16            
   11.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg          1:04.23            
   12.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                  1:04.53            
   13.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht          1:04.68            
   14.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                   1:04.78            
   15.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)           1:04.83            
   16.  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                  1:04.95            
   17.  Anne Pel                      9002894 De Warande             1:05.20            
   18.  Renske Venner                 9008012 RZL                    1:05.82            
   19.  Christel Peeters              9102424 De Warande             1:05.88            
   20.  Solé van Leenen               9104354 MNC Dordrecht          1:06.16            
   21.  Mara Pfeffer                  9105478 KZPC                   1:06.18            
   22.  Claudia Giezenaar             9101022 RZ                     1:06.28            
   23.  Joke Velthuijs                9007168 Njord                  1:06.36            
   24.  Sanne Essers                  9100912 OEZA                   1:07.16            
   25.  Tessa Kierkels                9101602 ZC Valkenburg          1:07.32            
   26.  Fanny Robbertsen              9102622 NIMO                   1:07.68  FJ 1      
   27.  Michelle Hacking              9107646 NIMO                   1:07.68  FJ 2      
   28.  Danique Ubags                 9003780 ZON/S&S                1:07.79            
   29.  Nieke Donkers                 9000872 De Warande             1:07.90            
   30.  Mandy van der Klij            9006672 HZPC                   1:07.97            
   31.  Melanie van de Beuken         9105162 Heldense Zwemverenig   1:08.37            
   31.  Rianne Koopman                9101728 DAW-Finenzo            1:08.37            
   33.  Kelsey Onderdijk              9102340 Luctor et Emergo       1:08.81            
   34.  Meidrie Lensen                9002302 Hellas-Glana           1:08.95            
   35.  Ilana Schaap                  9102714 DAW-Finenzo            1:09.45            
   36.  Eveline Wouters               9104934 Njord                  1:09.59            
   37.  Naomi Feider                  9107956 Tritium (sg)           1:09.67            
   38.  Gitta Buskermolen             9000660 DAW-Finenzo            1:09.83            
   39.  Gabriëlla van Oerle           9006758 De Warande             1:09.87  FJ 1      
   40.  Wendy Mets                    9105176 de Lansingh            1:09.87  FJ 2      
   41.  Linda Drenthen                9100804 RZ                     1:09.88            
   42.  Nelleke Boelhouwer            9000346 WVZ                    1:10.21            
   42.  Lidewij Vink                  9007508 OEZA                   1:10.21            
   44.  Chantal Molenkamp             9002624 DAW-Finenzo            1:10.73            
   45.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    1:11.03            
   46.  Mirja van Doesburg            9100746 Tempo                  1:11.04            
   47.  Leslie Jacobs                 9108102 NIMO                   1:12.11            
   48.  Tatjana Wit                   90-07744De Zeeschuimers        1:12.29            
   49.  Nicolette Emmerik, van        9100880 Hellas-Glana           1:12.53            
   50.  Aimee Janssen                 9104864 Kimbria                1:12.80            
   51.  Mariska Stuurstraat           9108140 Njord                  1:13.09            
   52.  Kim Houben                    9101342 Mosa~Regio             1:13.49            
   53.  Yolande Stupers               9007978 BZV                    1:13.89            
   54.  Linda Maas                    9002440 Mosa~Regio             1:13.98            
   55.  Linda Dijkstra                90-00838Tiamat                 1:14.01            
   56.  Kiki Sturme                   9003660 ROB                    1:14.05            
   57.  Laura van der Aalst           9000006 ZON/S&S                1:14.54            
   58.  Léonie Huijser                9004562 KZPC                   1:15.32            
   59.  Susanne Laumer                9005380 De Roersoppers         1:15.88            
   60.  Michelle Peels                9106276 Tempo                  1:16.56            
   61.  Kelly van Grimbergen          9008016 RZL                    1:16.57            
   62.  Nienke Hoeks                  9101272 De Warande             1:16.65            
   63.  Lotte de Winter               9004354 Z&PV Nuenen            1:16.97            
   64.  Daphne van der Kruyssen       9107998 De Warande             1:17.92            
   65.  Anouk Bloem                   9007908 Mosa~Regio             1:20.36            
   66.  Angela Mekes                  9006924 TRB/RES                1:20.92            
   67.  Evie van Uden                 9103882 Z&PV Nuenen            1:21.14            
   68.  Indra Swerts                  9005896 MZ&PC                  1:22.58            
   69.  Fabienne Wings                9103934 KZPC                   1:23.66            
   70.  Kim Dijkstra                  91-00730Tiamat                 1:25.06            
   DIS  Linda van Geel                9100976 De Warande                                
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
    NG  Maureen Muyen                 9102874 ZON/S&S                                   
    NG  Veerle van den Waardenburg    9007422 Eiffel Swimmers PSV                       



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                 Jongens, 100m vrije slag              Heren Jeugd 1 en 2
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                      52.24            
    2.  Jérôme Ariës                  9000065 ZON/S&S                  55.66            
    3.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               55.71            
    4.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV      55.74            
    5.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht            56.20            
    6.  Tristan Eisank                9000773 ZON/S&S                  56.47            
    7.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                  57.04            
    7.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana             57.04            
    9.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58             57.07            
   10.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend          57.30            
   11.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen              57.46            
   12.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV      57.64            
   13.  Thomas Kersten                9001515 WVZ                      57.74            
   14.  Frabrice Ariës                9000063 ZON/S&S                  57.77            
   14.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg            57.77            
   16.  Loek Herberts                 9001173 Zeester Meerval          57.88            
   17.  Patrick Creemers              9000579 RZ                       58.15            
   18.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)        58.20            
   19.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo              58.42            
   20.  Joeri van Wallenburg          9004875 Luctor et Emergo         58.46            
   21.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend          58.54            
   22.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                  58.69            
   23.  Jacky Coumans                 9000573 ZC Valkenburg            58.70            
   24.  Matthijs Dekker               9000621 Zaanstad (SG)            58.89            
   24.  Mark van Enckevort            9000797 HZPC                     58.89            
   26.  Pieter Crok                   9100413 OEZA                     58.93            
   27.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo              59.02            
   28.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                  59.06            
   29.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum                 59.22            
   30.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag                 59.36            
   31.  Kay op den Kamp               9103425 ZC Valkenburg            59.53            
   32.  Jelte Schuurmans              9104841 Tritium (sg)           1:00.16            
   33.  Imre Dehner                   9006195 ZON/S&S                1:00.70            
   34.  Thom de Boer                  9100181 DAW-Finenzo            1:01.00            
   35.  Dean Coert                    9100393 ZC Valkenburg          1:01.04            
   36.  Ron Salm                      9002543 WZ&PC Purmerend        1:01.42            
   37.  Arjan Baron                   9100067 DAW-Finenzo            1:01.80  FJ 1      
   38.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg          1:01.80  FJ 2      
   39.  Mathijs Meijers               9103403 De Roersoppers         1:01.81  FJ 1      
   40.  Thijs Villevoye               9106589 NIMO                   1:01.81  FJ 2      
   41.  Jelle van der Ploeg           9103661 De Warande             1:01.84            
   42.  Stefan Teley                  9107153 RZL                    1:01.85            
   43.  Pim van Zeijl                 9003415 Kimbria                1:01.93            
   44.  Mark Huijsman                 9001305 de Lansingh            1:02.07            
   45.  Jeroen Custers                9106319 Kimbria                1:02.13            
   46.  Thijs van der Sterren         9102207 ZEPS                   1:02.41            
   47.  Pieter Joordens               91-01133Tiamat                 1:02.42            
   48.  Jeroen van Erve               9005917 TRB/RES                1:02.60            
   49.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)      1:02.85            
   50.  Michèl Theissen               9102777 NIMO                   1:03.95            
   51.  Martyn Slaghuis               9103035 NIMO                   1:04.97            
   52.  Lars Steekelenburg            9102199 van Vliet-Barracuda    1:05.55            
   53.  Karsten Meijers               9004959 ZC Valkenburg          1:06.30            
   54.  Oskar Bles                    9100153 SBC2000                1:06.45            
   55.  Mike Vaes                     9106821 BZV                    1:08.80            
   56.  Patrick Geurts                9107147 Eiffel Swimmers PSV    1:09.04            
   57.  Jelte van de Boogaard         9102731 Tempo                  1:10.15            
   58.  Rick van Ool                  9106489 Tempo                  1:12.51            
   59.  Jaap Verest                   9106399 Tempo                  1:12.85            
   60.  Jeffrey Smits                 9007257 Njord                  1:19.51            
 AFGEM  Bob Harmsen                   9102713 KZPC                                      
    NG  Jarno Rijkers                 9002435 Njord                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                  Dames, 100m vrije slag                   Dames Senioren
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maike op het Veld             8703046 TRB/RES                1:01.09            
    2.  Lotte Greven                  8705620 ZC Valkenburg          1:01.19            
    3.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                    1:02.00            
    4.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg          1:02.29            
    5.  Nicola Pasi                   8725    Schwimmclub Tägi Wet   1:02.36            
    6.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                   1:03.16            
    7.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg          1:03.39            
    8.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers        1:03.77            
    9.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                1:03.80            
   10.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    1:05.40            
   11.  Saskia Coolen                 8805440 RZL                    1:05.73            
   12.  Maj Britt Horlacher           9749    Schwimmclub Tägi Wet   1:05.75            
   13.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                   1:05.83            
   14.  Eveline Mestrom               8806342 RZL                    1:05.93            
   15.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                    1:06.08            
   16.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo            1:06.17            
   16.  Suzanne Steekelenburg         8703902 van Vliet-Barracuda    1:06.17            
   18.  Rianne Slabbers               8603276 De Roersoppers         1:06.26            
   19.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum               1:06.28            
   20.  Alice Janssen                 8902012 HZPC                   1:06.44            
   21.  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                  1:06.80            
   22.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo            1:06.89            
   23.  Marianka Peeters              8803394 Patrick                1:07.16            
   24.  Bianca Verbeek                8804462 WVZ                    1:07.55            
   25.  Martine Luyten                8702632 RZL                    1:07.86            
   26.  Silvy Collin                  8900802 Hellas-Glana           1:08.00            
   27.  Monique Pronk                 8803528 WVZ                    1:08.03            
   28.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                1:08.60  FJ 1      
   29.  Anouk van der Gracht          8901408 OEZA                   1:08.60  FJ 2      
   30.  Mieke Olde Engberink          8806076 Tempo                  1:09.00            
   31.  Kathinka Vertommen            8201712 Kimbria                1:09.14            
   32.  Rianne Golsteijn              8601262 Patrick                1:09.19            
   33.  Linda Custers                 8600738 HZPC                   1:09.65            
   34.  Sandra Schellekens            8503416 Neptunus '58           1:10.54            
   35.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                1:10.72            
   36.  Lisette Prins                 8803522 WVZ                    1:10.82            
   37.  Lieke Jager                   8701930 Z&PV Nuenen            1:10.84            
   38.  Dianne Nien                   7100452 RZ                     1:11.34            
   39.  Regina vd Rieth               7500438 RZL                    1:11.35            
   40.  Nickey de Klerk               8604394 WZ&PC Purmerend        1:12.01            
   41.  Miranda Bouten                8600490 RZL                    1:12.55            
   42.  Cynthia Potin                 8502374 Luctor et Emergo       1:12.59            
   43.  Joyce Bakker                  8700150 MZ&PC                  1:12.81            
   44.  Elke Euwes                    8801236 HZPC                   1:13.10            
   45.  Linda Peeters                 8903238 Mosa~Regio             1:13.12            
   46.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen            1:13.45            
   47.  Jolijn van Osta               89-03156Tiamat                 1:14.13            
   48.  Jannie Janssen                8902022 HZPC                   1:14.91            
   49.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)      1:15.40            
   50.  Brenda Wijns                  86-04094Tiamat                 1:15.65            
   51.  Saskia Winters                88-06102Tiamat                 1:16.04            
   52.  Annemieke Verest              8904288 Tempo                  1:16.64            
   53.  Charlotte Jaspers             8805830 ROB                    1:18.11            
   54.  Karien zuidam                 87-05952De Zeeschuimers        1:19.00            
   55.  Marjolein Briels              8605002 RZL                    1:19.01  FJ 1      
   56.  Yvonne Hintzen                8901754 ROB                    1:19.01  FJ 2      
   57.  Ashley de Vos                 8705882 ZEPS                   1:19.67            
   58.  Marjolein van der Sanden      8402136 Tritium (sg)           1:20.51            
   59.  Kim de Groot                  8601318 ZEPS                   1:22.12            
 NG.ZA  Noor Bastiaens                8705812 SBC2000                                   
    NG  Floor van de Ven              8603710 Brunssum                                  
    NG  Linda van der Sande           8806622 MZ&PC                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                  Heren, 100m vrije slag              Heren Senioren Open
29-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                      52.78            
    2.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                      52.80            
    3.  Stefan Kranenbroek            7900729 HZPC                     53.04            
    4.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      53.17            
    5.  Terrence Olaria               8602249 ZC Valkenburg            53.36            
    6.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana             53.51            
    7.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      53.83  FJ 1      
    8.  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo         53.83  FJ 2      
    9.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   54.14            
   10.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht            54.20            
   11.  Arjan Assink                  8600069 WVZ                      54.28  FJ 1      
   12.  Yvo op den Kamp               8901553 ZC Valkenburg            54.28  FJ 2      
   13.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana             54.47            
   14.  Mike Stoffer                  8903041 WVZ                      54.65            
   15.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg            54.83            
   16.  Alan Smeets                   8402089 Hellas-Glana             55.00            
   17.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana             55.05            
   18.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                  55.15            
   19.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo              55.19            
   20.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                     55.32            
   21.  Martijn Heinsbroek            8901165 WVZ                      55.40            
   22.  Gert-Jan den Dekker           8500519 ZVDO'74                  55.80            
   23.  Sander van Elburg             8800937 MZ&PC                    56.00            
   24.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                     56.30            
   25.  Vincent van de Ven            8402715 WVZ                      56.42            
   26.  Martijn Dolk                  8900737 MNC Dordrecht            56.43            
   26.  Niels van Dalen               8906237 RZL                      56.43            
   28.  Tim Jansen                    8601431 Hellas-Glana             56.69            
   29.  Stijn Agten                   8700037 RZL                      56.89            
   30.  Thijs Greven                  8905745 ZC Valkenburg            57.11            
   31.  Jeroen Beemster               8700155 WZ&PC Purmerend          57.28            
   32.  Martijn den Dekker            8700653 ZVDO'74                  57.35            
   33.  Ronald Hart                   7800391 DAW-Finenzo              57.55            
   34.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo              57.82            
   34.  Pieter de Heer                8901141 Hellas-Glana             57.82            
   36.  Jeroen Verouden               8704685 Eiffel Swimmers PSV      57.97            
   37.  Jeroen Geurts                 8801099 ZC Valkenburg            58.15            
   38.  Mitchell Essers               8805857 MZ&PC                    58.18            
   39.  Jean-Phillippe Paap           7000791 de IJsel                 58.29            
   40.  Kevin vd Poll                 8602429 DAW-Finenzo              58.32            
   40.  Martin Teley                  8906059 RZL                      58.32            
   42.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester Meerval          58.34  FJ 1      
   43.  Cor van de Broek              8503489 HZPC                     58.34  FJ 2      
   44.  Erik Willems                  8503011 ZV Westland Dijkglas     58.39            
   44.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo              58.39            
   46.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo         58.41            
   47.  Martijn van Gelderen          8900939 DAW-Finenzo              58.46            
   48.  Mark Lomax                    8201095 de Lansingh              58.58            
   49.  Mark Gorissen                 8600973 KZPC                     58.64            
   50.  Remco de Veen                 8903247 De Roersoppers           58.74            
   51.  Jeroen van der Burgt          8600525 Njord                    58.93            
   52.  Huibrecht Vlaardingerbroek    8302245 ZV Westland Dijkglas     58.95            
   53.  Freddie Geerlings             7900379 ZON/S&S                  59.02            
   54.  Sander van den Berg           8700211 NIMO                     59.17            
   55.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)        59.26            
   56.  Bas Tietze                    8703351 WZ&PC Purmerend          59.32            
   57.  Richard Hubers                8501129 De Roersoppers           59.36            
   58.  Erik Vijverberg               8803603 ZV Westland Dijkglas     59.73            
   59.  Markus van Rest               7701197 ZV Westland Dijkglas     59.75            
   60.  Bart Beemster                 8700153 WZ&PC Purmerend          59.85            
   61.  Huub Vijverberg               8201877 ZV Westland Dijkglas     59.86            
   62.  Christian Scholtes            8902775 WVZ                      59.98            
   63.  Viktor Reijns                 8401865 WVZ                    1:00.08            
   64.  Karel Bol                     8700327 DAW-Finenzo            1:00.32            
   65.  Mario Peeters                 8602355 MNC Dordrecht          1:00.39            
   66.  Harm Rozenga                  8902685 WVZ                    1:00.55            
   67.  Willem Drissen                8800871 HZPC                   1:00.66            
   68.  Marcel Eikelenboom            7200259 ZV Westland Dijkglas   1:00.70            
   69.  Mark Mannaart                 8802295 WVZ                    1:00.90            
   70.  Math Smeets                   8704153 NIMO                   1:00.94            
   71.  Pim Donkers                   8700765 De Warande             1:01.10            
   72.  Remco Brinkman                8900471 Luctor et Emergo       1:01.12            
   73.  Gerard Hoedjes                8701363 DAW-Finenzo            1:01.17            
   74.  Timo Tabak                    8201697 RZL                    1:01.52            
   75.  Klaas van Beek                88-05941De Zeeschuimers        1:01.53            
   76.  Tom Simons                    8902849 De Roersoppers         1:01.58            
   77.  Harald Thijssen               8903139 ROB                    1:01.73            
   78.  Mark Herps                    8701333 Tempo                  1:01.83            
   79.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                1:02.02            
   80.  Roger Pouls                   8702653 De Roersoppers         1:02.10            
   81.  Jelle Dijkmans                89-00705Tiamat                 1:02.15            
   82.  Bart Coolen                   8603865 RZL                    1:02.28            
   83.  Marc Verhaeg                  8905665 Hellas-Glana           1:02.32            
   84.  Rowan Schaap                  8902729 DAW-Finenzo            1:02.38            
   85.  Michel Driessen               8402991 Brunssum               1:02.67            
   86.  Sander Slaghuis               8805305 NIMO                   1:02.72            
   87.  Mark Snijders                 8803187 ZON/S&S                1:02.96            
   88.  Gertjan Winten                8803881 MZ&PC                  1:03.19            
   89.  Frank Hovenier                8503239 Neptunus '58           1:04.01            
   90.  Dimitri Verjans               8704270 MZ&PC                  1:04.30            
   91.  Ralf Jansen                   8901457 Njord                  1:04.86            
   92.  Lars Wouters                  8703889 WVZ                    1:05.08            
   93.  Rick Hellenbrand              8901173 NIMO                   1:05.31            
   94.  Egbert-Jan Plas               85-02021Tiamat                 1:05.42            
   95.  Ruben van Erven               8100469 ZV Westland Dijkglas   1:05.66            
   96.  Jens van Us                   8201765 de Lansingh            1:06.45            
   97.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      1:07.98            
   98.  Martijn de Lepper             8000921 BZV                    1:08.51            
   99.  Peter Mertens                 8501725 MZ&PC                  1:08.83            
  100.  Sander Sloove                 8101549 RZL                    1:11.58            
  101.  Martin Martens                8702173 BZV                    1:12.83            
  102.  Tom Derks                     8804753 ROB                    1:15.90            
  103.  Roy Lahou                     8906483 MZ&PC                  1:18.54            
 NG.ZA  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen                               
 NG.ZA  Rob Claus                     8300415 Zeester Meerval                           
 NG.ZA  Fabian Urfer                  1081    Schwimmclub Tägi Wet                      
    NG  Daniël Beaujean               8302513 Brunssum                                  
    NG  Arnold Verbeek                8703491 DAW-Finenzo                               
    NG  Pascal Palmboom               8902395 OEZA                                      



Splash Meet Manager 2007Registered to MZ&PC