22e International Friendship Swimmeet Maastricht
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vlinderslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 3. Meisjes, 100m vlinderslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 4. Jongens, 100m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 5. Dames, 100m schoolslag, Finale, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 8. Heren, 100m schoolslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag, Finale, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 14. Jongens, 50m vlinderslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 15. Dames, 50m vlinderslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 16. Heren, 50m vlinderslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag, Finale, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 18. Jongens, 100m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 19. Meisjes, 100m vrije slag, Finale, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 20. Jongens, 100m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 21. Dames, 100m rugslag, Finale, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Finale, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 23. Dames, 100m rugslag, Finale, Dames Senioren    Nr. 24. Heren, 100m rugslag, Finale, Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 26. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 28. Heren, 4 x 50m wisselslag, Heren Senioren Open


----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vlinderslag         Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval        1:10.18            
    2.  Danique Agterberg             9401054 Hellas-Glana           1:10.87            
    3.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib             1:12.10            
    4.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            1:12.27            
    5.  Estrella Wierikx              9402712 ZPC Numansdorp         1:13.54            
    6.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg          1:16.20            
Finale B
    7.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo            1:11.35            
    8.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:15.59            
    9.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV    1:15.89            
   10.  Jona Pisters                  9501784 NIMO                   1:17.36            
   11.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    1:18.03            
   12.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                1:21.25            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m vlinderslag         Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval        1:05.12            
    2.  Niels van Basten Batenburg    9400593 Hellas-Glana           1:08.25            
    3.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana           1:08.26            
    4.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                   1:08.73            
    5.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV    1:09.26            
    6.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht          1:09.86            
Finale B
    7.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers        1:07.97            
    8.  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg          1:11.63            
    9.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                1:12.66            
   10.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV    1:13.60            
   11.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg          1:17.43            
   12.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg          1:17.51            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 100m vlinderslag            Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval        1:07.36            
    2.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg          1:09.90            
    3.  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                1:11.59            
    4.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib             1:12.42            
    5.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg          1:13.03            
    6.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:14.97            
Finale B
    7.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh            1:11.40            
    8.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg          1:12.57            
    9.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg          1:12.98            
   10.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                1:13.04            
   11.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                   1:13.37            
   12.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                1:15.61            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 100m vlinderslag         Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg            59.66            
    2.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      59.80            
    3.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg            59.81            
    4.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV    1:02.67            
    5.  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen            1:02.70            
    6.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV    1:03.19            
Finale B
    7.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo       1:05.10            
    8.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo       1:06.19            
    9.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    1:06.78            
   10.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum               1:06.87            
   11.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                   1:08.05            
   12.  Robin Borger                  9305183 Brunssum               1:09.39            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 1 en 2
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Neiske Becks                  9100138 HZPC                   1:18.78            
    2.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana           1:18.94            
    3.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            1:19.09            
    4.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg          1:19.87            
    5.  Laura de Jong                 9001778 WVZ                    1:20.54            
    6.  Maddy Thielen                 9003732 HZPC                   1:22.23            
Finale B
    7.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    1:22.94            
    8.  Joke Velthuijs                9007168 Njord                  1:23.63            
    9.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                   1:23.86            
   10.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg          1:24.02            
   11.  Melissa Geilen                9001128 ZON/S&S                1:25.98            
   12.  Eveline Wouters               9104934 Njord                  1:27.71            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Jongens, 100m schoolslag              Heren Jeugd 1 en 2
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Kay op den Kamp               9103425 ZC Valkenburg          1:06.12            
    2.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                1:06.74  FJ 1      
    3.  Thomas Kersten                9001515 WVZ                    1:06.74  FJ 2      
    4.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg          1:11.82            
    5.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen            1:12.73            
    6.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                1:14.77            
Finale B
    7.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht          1:13.20            
    8.  Patrick Creemers              9000579 RZ                     1:13.23            
    9.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                    1:13.85            
   10.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend        1:15.87            
   11.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo            1:16.57            
   12.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg          1:17.14            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Dames, 100m schoolslag                   Dames Senioren
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                    1:16.31            
    2.  Maureen Rutten                8803776 HZPC                   1:17.47            
    3.  Lotte Greven                  8705620 ZC Valkenburg          1:19.48            
    4.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers        1:21.22            
    5.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg          1:21.64            
    6.  Maj Britt Horlacher           9749    Schwimmclub Tägi Wet   1:23.86            
Finale B
    7.  Monique Pronk                 8803528 WVZ                    1:21.38            
    8.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                    1:22.40            
    9.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo            1:22.77            
   10.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    1:24.49            
   11.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                1:27.20            
   DIS  Ilse Clevers                  8503908 De Roersoppers         1:26.86            
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Heren, 100m schoolslag              Heren Senioren Open
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                 1:04.18            
    2.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana           1:06.05            
    3.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg          1:06.09            
    4.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                    1:07.60            
    5.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester Meerval        1:08.60            
   DIS  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana           1:06.40            
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
Finale B
    7.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana           1:07.20            
    8.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen            1:07.38            
    9.  Yvo op den Kamp               8901553 ZC Valkenburg          1:08.76            
   10.  Ronald Hart                   7800391 DAW-Finenzo            1:09.04            
   11.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                   1:09.20            
   12.  Thijs Greven                  8905745 ZC Valkenburg          1:10.08            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo              32.54            
    2.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                     34.11            
    3.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV      34.45  FJ 1      
    4.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV      34.45  FJ 2      
    5.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg            34.60            
    6.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib               35.00            
Finale B
    7.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV      35.53            
    8.  Jona Pisters                  9501784 NIMO                     35.57  FJ 1      
    9.  Estrella Wierikx              9402712 ZPC Numansdorp           35.57  FJ 2      
   10.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)        35.67            
   11.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (sg)             36.01            
   12.  Judith van de Wijdeven        9503820 Njord                    36.30            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                     31.37  FJ 1      
    2.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval          31.37  FJ 2      
    3.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht            32.78            
    4.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers          33.22            
    5.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV      33.29            
    6.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht            34.16            
Finale B
    7.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana             33.48            
    8.  Dave Heshof                   9501403 WZ&PC Purmerend          33.63            
    9.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV      34.11            
   10.  Niels van Basten Batenburg    9400593 Hellas-Glana             34.22            
   11.  Ken Boonen                    9401481 RZL                      35.01  FJ 1      
   12.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg            35.01  FJ 2      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg            32.40            
    2.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval          32.71            
    3.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh              33.06            
    4.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib               34.10            
    5.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg            34.21            
    6.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)        35.05            
Finale B
    7.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval          34.06            
    8.  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                  34.61            
    9.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg            34.83            
   10.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                       35.09            
   11.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV      35.28            
   12.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg            35.70            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg            28.62            
    2.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg            29.19            
    3.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      29.20            
    4.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg            29.44            
    5.  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen              29.58  FJ 1      
    6.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)            29.58  FJ 2      
Finale B
    7.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                  31.51  FJ 1      
    8.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo              31.51  FJ 2      
    9.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV      31.66            
   10.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      31.91            
   11.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)             31.99            
   12.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo         33.86            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                  Dames, 50m vlinderslag            Dames Senioren 1 en 2
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)            31.04            
    2.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV      31.17            
    3.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                     31.32            
    4.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo              31.93            
    5.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg            32.02            
    6.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)             32.20            
Finale B
    7.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV      31.30            
    8.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen              31.74            
    9.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht            31.91            
   10.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                     32.62            
   11.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg            32.86            
   12.  Anne Pel                      9002894 De Warande               33.46            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Jongens, 50m vlinderslag              Heren Jeugd 1 en 2
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               26.69            
    2.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht            26.81            
    3.  Joeri van Wallenburg          9004875 Luctor et Emergo         27.32  FJ 1      
    4.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag                 27.32  FJ 2      
    5.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV      27.79            
    6.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana             28.10            
Finale B
    7.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                      27.33            
    8.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV      28.08            
    9.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                  28.53            
   10.  Arjan Baron                   9100067 DAW-Finenzo              28.73            
   11.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg            28.87            
   12.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo              28.98            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Dames, 50m vlinderslag                   Dames Senioren
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Lotte Greven                  8705620 ZC Valkenburg            29.84            
    2.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                      30.78            
    3.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV      30.81            
    4.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo              31.80            
    5.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                  32.37            
    6.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers          32.94            
Finale B
    7.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg            31.55            
    8.  Hanneke Simons                8903802 Kimbria                  32.06            
    9.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                     32.07            
   10.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                  32.34            
   11.  Suzanne Steekelenburg         8703902 van Vliet-Barracuda      32.53            
   12.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum                 32.61            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                  Heren, 50m vlinderslag              Heren Senioren Open
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      25.76            
    2.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana             25.93            
    3.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                      25.98            
    4.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo              26.18            
    5.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   26.29            
    6.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                      26.37            
Finale B
    7.  Stefan Kranenbroek            7900729 HZPC                     26.09            
    8.  Arjan Assink                  8600069 WVZ                      26.33            
    9.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      26.53            
   10.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana             26.60            
   11.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg            26.80            
   DIS  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo                          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg          1:01.90            
    2.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval        1:02.59            
    3.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                   1:03.29            
    4.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV    1:03.57            
    5.  Danique Agterberg             9401054 Hellas-Glana           1:03.60            
    6.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo            1:04.86            
Finale B
    7.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        1:04.40            
    8.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            1:04.55            
    9.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV    1:06.23            
   10.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (sg)           1:06.85            
   11.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib             1:09.10            
   DIS  Floortje de Waard             9400158 MNC Dordrecht                             
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval          58.66            
    2.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                     59.65            
    3.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg          1:00.22            
    4.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana           1:00.34            
    5.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht          1:00.99  FJ 1      
    6.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht          1:00.99  FJ 2      
Finale B
    7.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers        1:01.78            
    8.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV    1:03.19            
    9.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                1:03.44            
   10.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg          1:04.06            
   11.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht          1:05.10            
   12.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV    1:06.07            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg          1:01.09            
    2.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval        1:02.13            
    3.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester Meerval        1:02.72            
    4.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                   1:02.98            
    5.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                   1:03.07            
    6.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg          1:04.10            
Finale B
    7.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg          1:04.21            
    8.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                1:04.32            
    9.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval        1:05.18            
   10.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg          1:06.13            
   11.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh            1:06.32            
   DIS  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                                        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      54.56            
    2.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg            54.84            
    3.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg            56.45            
    4.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV      56.81            
    5.  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen            1:01.95            
   DIS  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg                             
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
Finale B
    7.  Scott Delbressine             9203057 ZC Valkenburg            58.16            
    8.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      58.89            
    9.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                    59.35            
   10.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)             59.96            
   11.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                  59.98            
   12.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo       1:00.28            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Dames, 100m rugslag              Dames Senioren 1 en 2
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    1:06.69            
    2.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    1:08.71            
    3.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                   1:11.17  FJ 1      
    4.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg          1:11.17  FJ 2      
    5.  Anne Pel                      9002894 De Warande             1:13.20            
    6.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)           1:14.07            
Finale B
    7.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen            1:13.01            
    8.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht          1:13.75            
    9.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            1:14.36            
   10.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg          1:15.41            
   11.  Kelsey Onderdijk              9102340 Luctor et Emergo       1:16.02            
 NG.ZA  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)                             



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                  Jongens, 100m rugslag                Heren Jeugd 1 en 2
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande             1:02.02            
    2.  Loek Herberts                 9001173 Zeester Meerval        1:03.15            
    3.  Dean Coert                    9100393 ZC Valkenburg          1:03.75            
    4.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                    1:04.69            
    5.  Joeri van Wallenburg          9004875 Luctor et Emergo       1:04.85            
    6.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht          1:05.32            
Finale B
    7.  Matthijs Dekker               9000621 Zaanstad (SG)          1:04.63            
    8.  Jacky Coumans                 9000573 ZC Valkenburg          1:05.13            
    9.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag               1:05.40            
   10.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV    1:05.76            
   11.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo            1:07.57            
   12.  Bas Spaanderman               9002741 WVZ                    1:08.61            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Dames, 100m rugslag                     Dames Senioren
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg          1:09.62            
    2.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers        1:10.32            
    3.  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                  1:11.97            
    4.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg          1:12.02            
    5.  Lotte Greven                  8705620 ZC Valkenburg          1:12.08            
    6.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                1:13.97            
Finale B
    7.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                   1:13.46            
    8.  Nicola Pasi                   8725    Schwimmclub Tägi Wet   1:14.25            
    9.  Cynthia Potin                 8502374 Luctor et Emergo       1:14.33            
   10.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                   1:15.25            
   11.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                1:15.73            
   DIS  Bianca Verbeek                8804462 WVZ                                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Heren, 100m rugslag                Heren Senioren Open
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana             58.33            
    2.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      58.81            
    3.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      59.40  FJ 1      
    4.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                      59.40  FJ 2      
    5.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                    1:00.32            
    6.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana           1:00.47            
Finale B
    7.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg          1:00.88            
    8.  Mike Stoffer                  8903041 WVZ                    1:01.35            
    9.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                   1:01.90            
   10.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana           1:01.94            
   11.  Alan Smeets                   8402089 Hellas-Glana           1:02.05            
   12.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                   1:02.42            

Programmanr. 23                   Dames, 100m rugslag                     Dames Senioren
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg          1:09.62            
    2.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers        1:10.32            
    3.  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                  1:11.97            
    4.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg          1:12.02            
    5.  Lotte Greven                  8705620 ZC Valkenburg          1:12.08            
    6.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                1:13.97            
Finale B
    7.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                   1:13.46            
    8.  Nicola Pasi                   8725    Schwimmclub Tägi Wet   1:14.25            
    9.  Cynthia Potin                 8502374 Luctor et Emergo       1:14.33            
   10.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                   1:15.25            
   11.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                1:15.73            
   DIS  Bianca Verbeek                8804462 WVZ                                       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Heren, 100m rugslag                Heren Senioren Open
28-12-2007                                                                Results Finale
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana             58.33            
    2.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      58.81            
    3.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      59.40  FJ 1      
    4.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                      59.40  FJ 2      
    5.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                    1:00.32            
    6.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana           1:00.47            
Finale B
    7.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg          1:00.88            
    8.  Mike Stoffer                  8903041 WVZ                    1:01.35            
    9.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                   1:01.90            
   10.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana           1:01.94            
   11.  Alan Smeets                   8402089 Hellas-Glana           1:02.05            
   12.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                   1:02.42            

---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                  Meisjes, 4 x 50m vrije slag         Meisjes Jeugd 2 en later
28-12-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            1:58.77               
        Rosanne Padt, 12                          Daisy Molenaar, 14
        Pien Burger, 14                           Sharona Mlcoch, 13
            29.02  1:58.77

    2.  OEZA                                  OEZA                   2:00.65     FJ 1      
        Daniëlle de Groot, 14                     Marjolein Vink, 14
        Danique Mallon, 13                        Lisa Koster, 13
            29.81  2:00.65

    3.  ZC Valkenburg                         ZC Valkenburg          2:00.65     FJ 2      
        Misty Coert, 14                           Jamie Schepers, 14
        Celine Dekker, 13                         Dimphy van de Laar, 15
            29.30  2:00.65

    4.  Eiffel Swimmers PSV                   Eiffel Swimmers PSV    2:02.16               
        Emily Harks, 14                           Janine Verhaegh, 12
        Anne van Vroonhoven, 15                   Noortje van den Boom, 13
            29.86  2:02.16

    5.  TRB/RES 1                             TRB/RES                2:02.54              
        Pascalle Rovers, 14                       Kim Smulders, 12
        Kelly Mekes, 13                           Marleen Bakker, 14
          2:02.54

    6.  SBC2000                               SBC2000                2:02.66              
        Sanne Bruggink, 15                        Jennemieke Aanraad, 14
        Bente van Gennep, 15                      Renée Roks, 14
            32.79  2:02.66

    7.  NIMO 1                                NIMO                   2:03.85              
        Vera Weinberg, 14                         Bo Peeters, 14
        Jona Pisters, 12                          Melissa Meijer, 14
            30.81  2:03.85

    8.  Noord Limburg(SG) 1                   Noord Limburg(SG)      2:04.08              
        Minke Janssen, 13                         Vera Hendriks, 13
        Daphne de Boer, 14                        Kimberley Teunissen, 15
            31.62  2:04.08

    9.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           2:04.29              
        Susanne van der Plas, 15                  Roxane Wilms, 14
        Andra Dols, 12                            Danique Agterberg, 13
            31.59  2:04.29

   10.  HZPC 1                                HZPC                   2:04.97              
        Rinske Becks, 13                          Sophie Cleuren, 14
        Maud Rutjens, 14                          Ingrid van Horen, 15
            31.48  2:04.97

   11.  MNC Dordrecht                         MNC Dordrecht          2:07.48              
        Francesca van Dongen, 13                  Martine Kuijlaars, 12
        Anouk de Vaal, 14                         Floortje de Waard, 13
            30.48  2:07.48

   12.  TRB/RES 2                             TRB/RES                2:07.77              
        Indy Diependaal, 12                       Louise van de Meer, 12
        Estee Verdonk, 13                         Suzan van Boxtel, 13
            32.13  2:07.77

   13.  Zegenwerp                             Zegenwerp              2:07.88              
        Jolijn vd Schoot, 14                      Tessa Visser, 14
        Melissa vd Schoot, 15                     Hanneke vd Steen, 14
            31.98  2:07.88

   14.  DAW-Finenzo 2                         DAW-Finenzo            2:09.29             
        Sterre Boon, 14                           Ilse van Niekerk, 13
        Maxine Alfonsi, 12                        Dieuwertje Jorink, 14
            31.55  2:09.29

   15.  NIMO 2                                NIMO                   2:13.73              
        Sanne Kerkhoff, 14                        Bo Kerkhoff, 12
        Judith Mingers, 12                        Rylana Slaghuis, 13
            32.71  2:13.73

   16.  Tritium (sg)                          Tritium (sg)           2:14.64              
        Shauny Feider, 14                         Charessa Feider, 13
        Elske Eikholt, 14                         Petra Schuivens, 14
            33.89  2:14.64

   17.  MZ&PC                                 MZ&PC                  2:27.36              
        Nora Chrif, 12                            Maaike Greven, 12
        Pascalle Vroemen, 15                      Simone Vroemen, 13
            36.02  2:27.36

   DIS  RZL 1                                 RZL                                         
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
        Karin Bongers, 14                         Michelle Meusen, 13
        Ankie Meusen, 14                          Maaike Knops, 13




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                  Jongens, 4 x 50m vrije slag      Jongens Junioren 4 en later
28-12-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          1:45.23               
        Jeroen Feijs, 15                          Arvid Munsters, 15
        Scott Delbressine, 15                     Mitch Notten, 15
            26.36  1:45.23

    2.  Eiffel Swimmers PSV                   Eiffel Swimmers PSV    1:48.99               
        Geert Janssen, 15                         Date v.d. Zaag, 13
        Maurice Soudant, 14                       John Verhagen, 15
            28.63  1:48.99

    3.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           1:51.54               
        Bjorn de Jonge, 15                        Pim van Basten Batenburg, 13
        Niels van Basten Batenburg, 13            Roy Hoogerwerf, 15
            26.89  1:51.54

    4.  HZPC 1                                HZPC                   1:52.44               
        Rick Hesen, 14                            Tim Jacobs, 15
        Kevin van den Bekerom, 15                 Ralph van Megen, 15
            27.87  1:52.44

    5.  MNC Dordrecht                         MNC Dordrecht          1:53.89               
        Tom van de Putte, 13                      Marijn van Zundert, 13
        Joeri Prins, 14                           Alex Catsburg, 13
            27.42  1:53.89

    6.  TRB/RES 1                             TRB/RES                1:57.11               
        Tian Tjioe, 14                            Thomas Rietveld, 13
        Bjorge Janssen, 14                        Enzo Diependaal, 15
            27.94  1:57.11

    7.  ZC Valkenburg 2                       ZC Valkenburg          2:00.72               
        Lester Snackers, 13                       Arthur van Noorden, 12
        Dylan Notten, 12                          Lucas Greven, 12
            28.41  2:00.72

    8.  NIMO 1                                NIMO                   2:08.03              
        Ronald Waldus, 15                         Vince Weber, 13
        Andreas Waldus, 12                        Scott van't Land, 15
            30.68  2:08.03

   DIS  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo                                 
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
        Joey Stokx, 14                            Mart de Boer, 14
        Rico Roels, 13                            Jeffrey Spaltman, 15




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Dames, 4 x 50m wisselslag               Dames Senioren Open
28-12-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          2:06.00               
        Jenny Schouten, 20                        Lotte Greven, 20
        Sanne Scheerder, 13                       Chantal Senden, 14
            32.40  2:06.00

    2.  Eiffel Swimmers PSV                   Eiffel Swimmers PSV    2:08.31               
        Jantine Jongenotter, 17                   Kim vd Beek, 20
        Tanja Peeters, 16                         Anne Michelle Vos, 16
            32.85  2:08.31

    3.  HZPC 1                                HZPC                   2:10.93               
        Judith van Meijel, 16                     Debbie Hesen, 21
        Maureen Rutten, 19                        Neiske Becks, 16
            33.34  2:10.93

    4.  ZON/S&S 1                             ZON/S&S                2:13.45               
        Chidi Hennigfeld, 14                      Suzanne Duijkers, 20
        Ilona Remmel, 14                          Melissa Geilen, 17
            35.42  2:13.45

    5.  WVZ 1                                 WVZ                    2:13.78               
        Bianca Verbeek, 19                        Inger Wouters, 18
        Laura de Jong, 17                         Monique Pronk, 19
            34.30  2:13.78

    6.  ZC Valkenburg 2                       ZC Valkenburg          2:14.10              
        Liz Rompelberg, 17                        Jolien van Golde, 15
        Simone Hendrikse, 17                      Irene Gubbels, 19
            33.40  2:14.10

    7.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            2:15.54              
        Maaike Vooren, 16                         Marianne vd Poll, 18
        Marieke Verbeek, 18                       Ilana Schaap, 16
            35.73  2:15.54

    8.  NIMO 1                                NIMO                   2:16.71              
        Fanny Robbertsen, 16                      Michelle Hacking, 16
        Chloé Rutzerveld, 15                      Lydia Colijn, 21
            35.78  2:16.71

    9.  Z&PV Nuenen                           Z&PV Nuenen            2:18.01              
        Lieke Jager, 20                           Laura de Jong, 16
        Lotte de Winter, 17                       Monique Huizing, 23
            33.27  2:18.01

   10.  HZPC 2                                HZPC                   2:18.40              
        Alice Janssen, 18                         Linda Custers, 21
        Maddy Thielen, 17                         Mandy van der Klij, 17
            35.40  2:18.40

   11.  RZL                                   RZL                    2:19.94              
        Eveline Mestrom, 19                       Saskia Coolen, 19
        Ilvy van Grimbergen, 19                   Renske Venner, 17
            36.73  2:19.94

   12.  Hellas-Glana                          Hellas-Glana           2:20.20              
        Meidrie Lensen, 17                        Silvy Collin, 18
        Elise Wijnker, 16                         Nicolette Emmerik, van, 16
            39.77  2:20.20

   13.  OEZA                                  OEZA                   2:20.70              
        Sanne Essers, 16                          Daniëlle de Groot, 14
        Nicole Palmboom, 16                       Lisa Koster, 13
            37.73  2:20.70

   14.  TRB/RES 1                             TRB/RES                2:21.08              
        Jannemieke van Avezaath, 18               Roos van Esch, 25
        Yvon Vromans, 15                          Ingrid Bakker, 14
            34.81  2:21.08

   15.  De Warande                            De Warande             2:22.36              
        Anne Pel, 17                              Christel Peeters, 16
        Daphne van der Kruyssen, 16               Linda van Geel, 16
            34.59  2:22.36

   16.  RZ 2                                  RZ                     2:22.92              
        Denise Austen, 14                         Svenja Zonneveld, 14
        Linda Drenthen, 16                        Claudia Giezenaar, 16
            36.42  2:22.92

   17.  de Lansingh                           de Lansingh            2:23.28              
        Zarife Gela, 15                           Mariska Scheel, 14
        Jessica Scheel, 12                        Wendy Mets, 16
            35.78  2:23.28

   18.  De Roersoppers                        De Roersoppers         2:23.58              
        Rianne Slabbers, 21                       Sabine Klesman, 15
        Suzan Suskens, 15                         Ilse Clevers, 22
            36.23  2:23.58

   19.  RZ 1                                  RZ                     2:27.41              
        Linda Dehing, 13                          Patty Drenthen, 13
        Varolien Francisca, 14                    Michelle van Oosterhout, 14
            37.45  2:27.41

   20.  Mosa~Regio                            Mosa~Regio             2:28.68              
        Linda Peeters, 18                         Kim Houben, 16
        Linda Maas, 17                            Anouk Bloem, 17
            36.43  2:28.68

   21.  NIMO 2                                NIMO                   2:33.78              
        Anke Snijkers, 15                         Leslie Jacobs, 16
        Inge Snijkers, 17                         Carlijn Jaspers, 13
            36.83  2:33.78

   22.  HZPC 3                                HZPC                   2:36.21              
        Ilse Masseling, 15                        Pim Scheres, 14
        Elke Euwes, 19                            Vicky Simons, 13
            38.98  2:36.21

   23.  RZL 2                                 RZL                    2:38.91              
        Marjolein Briels, 21                      Marlou Jacobs, 12
        Kelly van Grimbergen, 17                  Miranda Bouten, 21
            39.00  2:38.91

   24.  MZ&PC 1                               MZ&PC                  2:41.07              
        Indra Swerts, 17                          Evelien Schwillens, 15
        Joyce Bakker, 20                          Dorien Swerts, 15
            44.11  2:41.07

   DIS  Tritium (sg)                          Tritium (sg)           2:28.69              
        AK - Na het beëindigen van de race niet onmiddellijk het water verlaten.
        Chantal Willems, 16                       Marjolein van der Sanden, 23
        Naomi Feider, 16                          Kim Loeffen, 13
            36.33  2:28.69

   DIS  DAW-Finenzo 2                         DAW-Finenzo            2:29.05              
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Gitta Buskermolen, 17                     Rianne Koopman, 16
        Rosa Schot, 15                            Chantal Molenkamp, 17
            37.75  2:29.05




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Heren, 4 x 50m wisselslag               Heren Senioren Open
28-12-2007                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WVZ 1                                 WVZ                    1:46.64               
        Wouter Smeets, 23                         Sander Smeets, 23
        Thomas Kersten, 17                        Martijn Smeets, 26
            27.26  1:46.64

    2.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           1:47.54               
        Davy Verreussel, 18                       Sven Jaeger, 24
        Joris Bulstra, 22                         Alan Smeets, 23
            27.88  1:47.54

    3.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            1:50.24               
        Wouter Breton, 18                         Kevin Lebis, 26
        Ronald Hart, 29                           Kevin vd Poll, 21
            28.61  1:50.24

    4.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          1:51.47              
        Jacky Coumans, 17                         Yvo op den Kamp, 18
        Bram Dekker, 18                           Terrence Olaria, 21
            30.21  1:51.47

    5.  WVZ 2                                 WVZ                    1:52.83              
        Mike Stoffer, 18                          Vincent van de Ven, 23
        Arjan Assink, 21                          Rutger van Oosterhout, 17
            29.96  1:52.83

    6.  Luctor et Emergo 1                    Luctor et Emergo       1:53.60              
        Joeri van Wallenburg, 17                  Charles Potin, 24
        Simon Edenburg, 14                        Toby Aarnoutse, 18
            30.08  1:53.60

    7.  RZL                                   RZL                    1:54.75              
        Ruud van Bommel, 18                       Niels van Dalen, 18
        Martin Teley, 18                          Stijn Agten, 20
            28.24  1:54.75

    8.  ZC Valkenburg 2                       ZC Valkenburg          1:54.90              
        Dean Coert, 16                            Yannick Mommers, 16
        Kay op den Kamp, 16                       Jeroen Geurts, 19
            29.83  1:54.90

    9.  HZPC                                  HZPC                   1:55.79              
        Mark van Enckevort, 17                    Stefan Kranenbroek, 28
        Maikel Brouwers, 24                       Willem Drissen, 19
            32.29  1:55.79

   10.  MNC Dordrecht                         MNC Dordrecht          1:55.83              
        Martijn Dolk, 18                          Marc Catsburg, 17
        Mario Peeters, 21                         Stefan Groeneweg, 18
            36.37  1:55.83

   11.  WZ&PC Purmerend                       WZ&PC Purmerend        1:56.31              
        Jeroen Beemster, 20                       Bart Beemster, 20
        Bas Tietze, 20                            Jordy de Klerk, 14
            29.52  1:56.31

   12.  ZON/S&S 1                             ZON/S&S                1:58.08              
        Robin Ramaekers, 14                       Tristan Eisank, 17
        Aaron Eisank, 16                          Jérôme Ariës, 17
            32.33  1:58.08

   13.  Hellas-Glana 2                        Hellas-Glana           1:58.31              
        Tim Jansen, 21                            Pieter de Heer, 18
        Kevin Wolters, 12                         Charel Thewissen, 17
            29.40  1:58.31

   14.  DAW-Finenzo 2                         DAW-Finenzo            1:58.81              
        Rowan Schaap, 18                          Arjan Baron, 16
        Gerard Hoedjes, 20                        Patrick Molenkamp, 19
            31.15  1:58.81

   15.  TRB/RES 1                             TRB/RES                1:59.36              
        Edwin Verlaan, 29                         Tim van Doesburg, 19
        Daan van Erp, 18                          Robin van Gulik, 17
            31.73  1:59.36

   16.  WVZ 3                                 WVZ                    2:00.20              
        Harm Rozenga, 18                          Viktor Reijns, 23
        Mark Mannaart, 19                         Martijn Heinsbroek, 18
            30.78  2:00.20

   17.  Eiffel Swimmers PSV                   Eiffel Swimmers PSV    2:01.26              
        Sil Hoving, 16                            Lars v.d. Heijden, 17
        Stef v.d. Struijk, 14                     Jeroen Verouden, 20
            30.23  2:01.26

   18.  ZC Valkenburg 3                       ZC Valkenburg          2:01.28              
        Thijs Greven, 18                          Gideon Latten, 21
        Kenneth Caster, 16                        Karsten Meijers, 17
            30.55  2:01.28

   19.  De Roersoppers                        De Roersoppers         2:01.47              
        Roger Pouls, 20                           Remco de Veen, 18
        Jip Hochstenbach, 21                      Richard Hubers, 22
            30.05  2:01.47

   20.  DAW-Finenzo 3                         DAW-Finenzo            2:04.01              
        Demi de Rooij, 16                         Thom de Boer, 16
        Karel Bol, 20                             Martijn van Gelderen, 18
            32.10  2:04.01

   21.  NIMO 1                                NIMO                   2:05.98              
        Michèl Theissen, 16                       Sander van den Berg, 20
        Math Smeets, 20                           Sander Slaghuis, 19
            34.10  2:05.98

   22.  DAW-Finenzo 4                         DAW-Finenzo            2:08.99              
        Glenn Smit, 13                            Kars Luttik, 29
        Bart Schram, 16                           Vincent Schram, 13
            36.40  2:08.99

   23.  RZ                                    RZ                     2:09.83              
        Patrick Creemers, 17                      Jim Ketelings, 13
        Ramon Wassenberg, 14                      Tobias van Halen, 16
            32.28  2:09.83

   24.  MZ&PC 2                               MZ&PC                  2:10.33              
        Dimitri Verjans, 20                       Tim Greven, 15
        Mitchell Essers, 19                       Sander van Elburg, 19
            36.87  2:10.33

   25.  TRB/RES 2                             TRB/RES                2:11.89              
        Jeroen van Erve, 17                       Rik Bakker, 16
        Jeroen Melief, 27                         Wiebe van de Rijt, 13
            33.36  2:11.89

   26.  De Warande                            De Warande             2:12.90              
        Tom Pel, 15                               Jelle van der Ploeg, 16
        Pim Donkers, 20                           Joey Geerts, 21
            36.36  2:12.90

   27.  RZL 2                                 RZL                    2:13.42              
        Ken Boonen, 13                            Timo Tabak, 25
        Sander Sloove, 26                         Bart Coolen, 21
            34.18  2:13.42

   28.  ZON/S&S 2                             ZON/S&S                2:13.72             
        Imre Dehner, 17                           Mark Snijders, 19
        Jeroen Wolthuis, 14                       Frabrice Ariës, 17
            33.64  2:13.72

   29.  OEZA                                  OEZA                   2:14.91             
        Stefan Tijms, 14                          Jorrick Druyven, 13
        Pieter Crok, 16                           Stephen de Wit, 14
            37.83  2:14.91

   30.  Luctor et Emergo 2                    Luctor et Emergo       2:17.24              
        Paul van den Driest, 15                   René van Wallenburg, 15
        Tom van Gils, 12                          Remco Brinkman, 18
            34.31  2:17.24

   31.  NIMO 2                                NIMO                   2:20.50    
        Yoeri Cuijpers, 13                        Rick Hellenbrand, 18
        Martyn Slaghuis, 16                       Thijs Villevoye, 16
            40.71  2:20.50

   32.  MZ&PC 1                               MZ&PC                  2:35.94    
        Peter Mertens, 22                         Jeroen Martin, 12
        Wouter Thonnon, 14                        Roy Lahou, 18
            38.49  2:35.94




Splash Meet Manager 2007Registered to MZ&PC