22e International Friendship Swimmeet Maastricht
Maastricht (NED),    28. - 30.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 3. Meisjes, 100m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 4. Jongens, 100m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 5. Dames, 100m schoolslag, Voorronde, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 8. Heren, 100m schoolslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag, Voorronde, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 14. Jongens, 50m vlinderslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 15. Dames, 50m vlinderslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 16. Heren, 50m vlinderslag, Voorronde, Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag, Voorronde, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 18. Jongens, 100m vrije slag, Voorronde, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 19. Meisjes, 100m vrije slag, Voorronde, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 20. Jongens, 100m vrije slag, Voorronde, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 21. Dames, 100m rugslag, Voorronde, Dames Senioren 1 en 2    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Voorronde, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 23. Dames, 100m rugslag, Voorronde, Dames Senioren    Nr. 24. Heren, 100m rugslag, Voorronde, Heren Senioren Open


----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vlinderslag         Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval        1:12.51            
    2.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib             1:12.99            
    3.  Danique Agterberg             9401054 Hellas-Glana           1:13.10            
    4.  Estrella Wierikx              9402712 ZPC Numansdorp         1:14.30            
    5.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            1:14.49            
    6.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg          1:15.50            
    7.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                1:16.33            
    8.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV    1:16.38            
    9.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    1:16.48            
   10.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:17.07            
   11.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo            1:17.82            
   12.  Jona Pisters                  9501784 NIMO                   1:17.87            
   13.  Floortje de Waard             9400158 MNC Dordrecht          1:18.66            
   14.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                1:20.57            
   15.  Celine Dekker                 9400200 ZC Valkenburg          1:21.01            
   16.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                  1:21.19            
   17.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                   1:21.24            
   18.  Daisy Koning                  9500314 De Zeeschuimers        1:21.59            
   19.  Michelle Meusen               9400852 RZL                    1:21.78            
   20.  Dashney Verweij               9403916 BZV                    1:22.15            
   21.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                1:22.92            
   22.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        1:23.04            
   23.  Lisanne Somers                162428  SG.Westerwald          1:23.21            
   24.  Danique Mallon                9402114 OEZA                   1:23.39            
   25.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (sg)           1:24.03            
   26.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)          1:24.07            
   27.  Rinske Becks                  9403098 HZPC                   1:25.64            
   28.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht          1:25.70            
   29.  Linda Crok                    9401068 OEZA                   1:26.45            
   30.  Bo Kerkhoff                   9502376 NIMO                   1:27.14  FJ 1      
   31.  Linda Dehing                  9400022 RZ                     1:27.14  FJ 2      
   32.  Maaike Knops                  9404018 RZL                    1:27.18            
   33.  Martine Kuijlaars             9500554 MNC Dordrecht          1:27.74            
   34.  Patty Drenthen                9401610 RZ                     1:28.73            
   35.  Anouk Kuijlaars               9401700 MNC Dordrecht          1:28.86            
   36.  Anouk van den Boorn           9403902 Kimbria                1:29.04            
   37.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)      1:29.10            
   38.  Tisja Janssen                 9501810 BZV                    1:29.57            
   39.  Andra Dols                    9502764 Hellas-Glana           1:30.42            
   40.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV    1:31.13            
   41.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                1:31.56            
   42.  Ilse van Niekerk              9406180 DAW-Finenzo            1:32.23            
   43.  Rylana Slaghuis               9401286 NIMO                   1:32.29            
   44.  Ashley Vos                    9503138 Tempo                  1:32.30            
   45.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius            1:33.01            
   46.  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                1:33.40            
   47.  Karin van der Aalst           9501356 ZON/S&S                1:33.85            
   48.  Arja den Boer                 9405634 BZV                    1:34.44            
   49.  Charessa Feider               9404340 Tritium (sg)           1:36.14            
   50.  Estee Verdonk                 9405866 TRB/RES                1:36.66            
   51.  Jamilla Franssen              9404872 ZON/S&S                1:36.73            
   52.  Eline van der Plas            9500866 Hellas-Glana           1:37.28            
   53.  Maxine Alfonsi                9502900 DAW-Finenzo            1:38.32            
   54.  Vicky Simons                  9404932 HZPC                   1:38.93            
   55.  Judith van de Wijdeven        9503820 Njord                  1:39.37            
   56.  Roos de Laat                  9406246 BZV                    1:39.62            
   57.  Mandy Wetzels                 9401012 ZON/S&S                1:40.75            
   58.  Marlou Jacobs                 9502388 RZL                    1:42.11            
   59.  Monica Sanchez                9406182 DAW-Finenzo            1:42.87            
   60.  Emy Liebregts                 9505020 Njord                  1:44.30            
   61.  Carlijn Jaspers               9405798 NIMO                   1:45.50            
   62.  Nicole Schoonbeek             9503144 Njord                  1:46.80            
   63.  Judith Mingers                9505544 NIMO                   1:46.87            
   64.  Joyce Janssen                 9404482 ROB                    1:47.43            
   65.  Stephanie Wijler              9406604 Kimbria                1:48.33            
   66.  Nora Chrif                    9501002 MZ&PC                  1:49.32            
   67.  Simone Vroemen                9405794 MZ&PC                  1:51.79            
   68.  Jenneke Schouwenberg          9406326 ROB                    1:54.66            
   69.  Sietske van Zijl              9403232 BZV                    1:55.63            
   70.  Jessica Scheel                9504982 de Lansingh            1:57.10            
   DIS  Lisette Ramaekers             9403984 ZON/S&S                1:44.23            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m vlinderslag         Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval        1:06.34            
    2.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                   1:09.28            
    3.  Niels van Basten Batenburg    9400593 Hellas-Glana           1:10.10            
    4.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV    1:10.19            
    5.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana           1:10.43            
    6.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht          1:10.93            
    7.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers        1:11.77            
    8.  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg          1:13.25            
    9.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                1:13.90            
   10.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg          1:14.96            
   11.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV    1:15.05            
   12.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg          1:17.99            
   13.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht          1:18.17            
   14.  Dave Heshof                   9501403 WZ&PC Purmerend        1:20.65            
   15.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht          1:21.39            
   16.  Maurice Zelis                 9401031 RZ                     1:22.27            
   17.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo            1:22.52            
   18.  Ken Boonen                    9401481 RZL                    1:24.98            
   19.  Kevin Wolters                 9501965 Hellas-Glana           1:25.86            
   20.  Marc Advocaat                 9402603 MNC Dordrecht          1:25.88            
   21.  Jim Ketelings                 9403901 RZ                     1:26.39            
   22.  Joris Kraaijenstein           9502167 MNC Dordrecht          1:26.67            
   23.  Jeffrey Duif                  9401365 BZV                    1:30.29            
   24.  Glenn Smit                    9401599 DAW-Finenzo            1:30.48            
   25.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                1:32.76            
   26.  Jeroen Martin                 9500839 MZ&PC                  1:32.80            
   27.  Joeri Kerkhoff                9501689 NIMO                   1:33.97            
   28.  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg          1:34.29            
   29.  Yoeri Cuijpers                9403969 NIMO                   1:37.43            
   30.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo       1:40.25            
   31.  Vince Weber                   9404233 NIMO                   1:44.57            
   32.  Marco Hoogenraad              9503051 BZV                    1:48.74            
   33.  Tim Sonnemans                 9403017 RZL                    1:49.88            
   DIS  Yannic van de Kuit            9504825 ZON/S&S                                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo            1:36.27            
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
   DIS  Andreas Waldus                9503581 NIMO                   1:38.32            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 100m vlinderslag            Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval        1:08.48            
    2.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg          1:10.81            
    3.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg          1:12.50            
    4.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:13.20            
    5.  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                1:13.22            
    6.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib             1:13.29            
    7.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg          1:13.33            
    8.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg          1:13.45            
    9.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh            1:13.87            
   10.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                1:14.22            
   11.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                   1:14.43            
   12.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                1:14.73            
   13.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester Meerval        1:15.08            
   14.  Vera Weinberg                 9302144 NIMO                   1:15.77            
   15.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval        1:15.87            
   16.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                     1:15.91            
   17.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV    1:16.91            
   18.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg          1:17.29            
   19.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                   1:17.30            
   20.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)      1:17.95            
   21.  Daniëlle de Groot             9303868 OEZA                   1:17.97            
   22.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo            1:19.56            
   23.  Denise Austen                 9303778 RZ                     1:20.17            
   24.  Sabine Klesman                9202860 De Roersoppers         1:20.21            
   25.  Susanne van der Plas          9206968 Hellas-Glana           1:20.33            
   26.  Bo Peeters                    9306564 NIMO                   1:20.94  FJ 1      
   27.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo            1:20.94  FJ 2      
   28.  Bente van Gennep              9200590 SBC2000                1:21.18            
   29.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (sg)           1:22.23            
   30.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                1:22.79            
   31.  Evelien Schwillens            9201602 MZ&PC                  1:22.85            
   32.  Melissa vd Schoot             9203120 Zegenwerp              1:23.01            
   33.  Karin Bongers                 9303800 RZL                    1:23.61            
   34.  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)      1:23.94            
   35.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:23.96            
   36.  Marjolein Vink                9306478 OEZA                   1:24.24            
   37.  Chloé Rutzerveld              9203450 NIMO                   1:24.60            
   38.  Zarife Gela                   9200584 de Lansingh            1:24.67            
   39.  Anouk de Vaal                 9306062 MNC Dordrecht          1:24.99            
   40.  Chidi Hennigfeld              9303332 ZON/S&S                1:26.13            
   41.  Sterre Boon                   9304544 DAW-Finenzo            1:26.47            
   42.  Nicole Peeters                9303842 SBC2000                1:26.77            
   43.  Sophie Cleuren                9300158 HZPC                   1:27.03            
   44.  Jennemieke Aanraad            9301834 SBC2000                1:27.20            
   45.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB/RES                1:27.52            
   46.  Roxane Wilms                  9305946 Hellas-Glana           1:27.72            
   47.  Linda van Ool                 9304982 Tempo                  1:28.91            
   48.  Sanne Kerkhoff                9305530 NIMO                   1:29.00            
   49.  Shauny Feider                 9305940 Tritium (sg)           1:29.52            
   50.  Maud Rutjens                  9305632 HZPC                   1:30.87            
   51.  Sanne Bruggink                9200330 SBC2000                1:31.02            
   52.  Jolijn vd Schoot              9302278 Zegenwerp              1:31.06            
   53.  Daisy Molenaar                9306808 DAW-Finenzo            1:31.52            
   54.  Tessa Visser                  9306452 Zegenwerp              1:31.82            
   55.  Pim Scheres                   9302410 HZPC                   1:32.04            
   56.  Michelle van Oosterhout       9303172 RZ                     1:33.11            
   57.  Rosa Schot                    9207500 DAW-Finenzo            1:33.19            
   58.  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana           1:34.17            
   59.  Yvon Vromans                  9205576 TRB/RES                1:35.61            
   60.  Anke Snijkers                 9201638 NIMO                   1:36.42            
   61.  Ankie Meusen                  9302180 RZL                    1:36.63            
   62.  Ilse Masseling                9202124 HZPC                   1:37.30            
   63.  Pauline Magnée                9205434 De Warande             1:37.92            
   64.  Varolien Francisca            9305420 RZ                     1:38.73            
   65.  Lieke Janssen                 9305954 NIMO                   1:42.27            
   66.  Lia van der Linden            9205030 Mosa~Regio             1:45.30            
   67.  Cindy Duif                    9205960 BZV                    1:46.58            
   68.  Carlijn van der Wegen         9206674 De Warande             1:52.12            
   DIS  Pascalle Vroemen              9205560 MZ&PC                                     
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Joyce Veldman                 9307410 NIMO                   2:18.10            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 100m vlinderslag         Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      59.79            
    2.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg          1:01.65            
    3.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg          1:02.30            
    4.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV    1:03.51            
    5.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV    1:04.02            
    6.  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen            1:04.15            
    7.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo       1:04.90            
    8.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)      1:05.49            
    9.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo       1:06.42            
   10.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    1:07.08            
   11.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                   1:07.39            
   12.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum               1:08.23            
   13.  Robin Borger                  9305183 Brunssum               1:08.50            
   14.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV    1:08.64            
   15.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)          1:08.99            
   16.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg          1:09.50            
   17.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)           1:09.53            
   18.  Joeri Prins                   9302037 MNC Dordrecht          1:10.19            
   19.  Ramon Wassenberg              9300715 RZ                     1:10.96            
   19.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo            1:10.96            
   21.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval        1:11.64            
   22.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                1:11.65            
   23.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV    1:12.02            
   24.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                  1:12.72            
   25.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend        1:13.94            
   26.  Ruud Scheepers                9203411 Njord                  1:14.50            
   27.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                1:15.25            
   28.  Scott van't Land              9205043 NIMO                   1:16.09            
   29.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo            1:16.45            
   30.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo       1:16.47            
   31.  Rick Hesen                    9300601 HZPC                   1:17.19            
   32.  Tom Pel                       9203237 De Warande             1:17.81            
   33.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                1:18.54            
   34.  Roy Hoogerwerf                9203053 Hellas-Glana           1:18.73            
   35.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo            1:19.18            
   36.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester Meerval        1:20.55            
   37.  Tim Greven                    9202373 MZ&PC                  1:21.45            
   38.  Glenn Rompelberg              9303807 Kimbria                1:22.56            
   39.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                1:23.58            
   40.  Stephen de Wit                9306669 OEZA                   1:23.82            
   41.  Wouter Thonnon                9302957 MZ&PC                  1:24.84            
   42.  Ronald Waldus                 9206275 NIMO                   1:26.27            
   43.  Cas Biekmann                  9306751 Njord                  1:28.00            
   44.  Marco van Zijl                9203873 BZV                    1:28.43            
   45.  Raoni Schrijvers              9302669 Tempo                  1:29.36            
   46.  Tim Jacobs                    9201825 HZPC                   1:33.35            
   47.  Jeroen Wolthuis               9301599 ZON/S&S                1:33.80            
   48.  Jeroen Coelingh               9304945 BZV                    1:36.34            
   49.  Bjorn van de Kuit             9306693 ZON/S&S                1:44.37            
   DIS  Kevin van den Bekerom         9200057 HZPC                   1:19.09            
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Kars Oomen                    9202945 SBC2000                1:38.48            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 NG.ZA  Stefan Tijms                  9300863 OEZA                                      
 AFGEM  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend                           



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 1 en 2
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Neiske Becks                  9100138 HZPC                   1:18.78            
    2.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    1:18.82            
    3.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg          1:19.12            
    4.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            1:19.88            
    5.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana           1:19.97            
    6.  Laura de Jong                 9001778 WVZ                    1:21.66            
    7.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    1:22.12            
    8.  Maddy Thielen                 9003732 HZPC                   1:23.08            
    9.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                   1:23.17            
   10.  Joke Velthuijs                9007168 Njord                  1:23.33            
   11.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                   1:23.58            
   12.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    1:24.07            
   13.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg          1:25.04            
   14.  Eveline Wouters               9104934 Njord                  1:25.44            
   15.  Melissa Geilen                9001128 ZON/S&S                1:26.26            
   16.  Solé van Leenen               9104354 MNC Dordrecht          1:26.97            
   17.  Fanny Robbertsen              9102622 NIMO                   1:27.01            
   18.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                  1:27.08            
   19.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht          1:27.34            
   20.  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                  1:27.95            
   21.  Wendy Mets                    9105176 de Lansingh            1:28.04            
   22.  Danique Ubags                 9003780 ZON/S&S                1:28.15            
   23.  Gabriëlla van Oerle           9006758 De Warande             1:28.39            
   24.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)          1:28.49            
   25.  Ilana Schaap                  9102714 DAW-Finenzo            1:28.95            
   26.  Christel Peeters              9102424 De Warande             1:29.49            
   26.  Linda Maas                    9002440 Mosa~Regio             1:29.49            
   28.  Renske Venner                 9008012 RZL                    1:30.19            
   29.  Gitta Buskermolen             9000660 DAW-Finenzo            1:30.54            
   30.  Melanie van de Beuken         9105162 Heldense Zwemverenig   1:30.84            
   31.  Naomi Feider                  9107956 Tritium (sg)           1:31.46            
   32.  Tatjana Wit                   90-07744De Zeeschuimers        1:31.52            
   33.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)           1:31.74            
   34.  Sanne Essers                  9100912 OEZA                   1:32.13            
   35.  Lotte de Winter               9004354 Z&PV Nuenen            1:32.25            
   36.  Linda Drenthen                9100804 RZ                     1:32.28            
   37.  Anne Pel                      9002894 De Warande             1:32.29            
   38.  Michelle Peels                9106276 Tempo                  1:33.79            
   39.  Chantal Molenkamp             9002624 DAW-Finenzo            1:34.06            
   40.  Michelle Hacking              9107646 NIMO                   1:34.20            
   41.  Kiki Sturme                   9003660 ROB                    1:34.21            
   42.  Chantal Gielens               9101014 De Roersoppers         1:34.43            
   43.  Lidewij Vink                  9007508 OEZA                   1:34.71            
   44.  Meidrie Lensen                9002302 Hellas-Glana           1:35.05            
   45.  Nienke Hoeks                  9101272 De Warande             1:35.11            
   46.  Rianne Koopman                9101728 DAW-Finenzo            1:35.19            
   47.  Evie van Uden                 9103882 Z&PV Nuenen            1:35.68            
   48.  Laura van der Aalst           9000006 ZON/S&S                1:36.01            
   49.  Kim Houben                    9101342 Mosa~Regio             1:36.02            
   50.  Nieke Donkers                 9000872 De Warande             1:36.19            
   51.  Inge Snijkers                 9008112 NIMO                   1:36.49            
   52.  Linda van Geel                9100976 De Warande             1:36.56            
   53.  Chantal Rutten                9004754 Tempo                  1:36.75            
   54.  Kelly van Grimbergen          9008016 RZL                    1:36.77            
   55.  Leslie Jacobs                 9108102 NIMO                   1:36.78            
   56.  Mirja van Doesburg            9100746 Tempo                  1:37.24            
   57.  Aimee Janssen                 9104864 Kimbria                1:37.27            
   58.  Daphne van der Kruyssen       9107998 De Warande             1:38.38            
   59.  Indra Swerts                  9005896 MZ&PC                  1:43.91            
   60.  Anouk Bloem                   9007908 Mosa~Regio             1:44.07            
   61.  Fabienne Wings                9103934 KZPC                   1:44.34            
   62.  Angela Mekes                  9006924 TRB/RES                1:52.89            
   DIS  Yolande Stupers               9007978 BZV                    1:31.52            
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
    NG  Maureen Muyen                 9102874 ZON/S&S                                   
    NG  Veerle van den Waardenburg    9007422 Eiffel Swimmers PSV                       



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Jongens, 100m schoolslag              Heren Jeugd 1 en 2
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas Kersten                9001515 WVZ                    1:07.23            
    2.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                1:07.71            
    3.  Kay op den Kamp               9103425 ZC Valkenburg          1:08.76            
    4.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg          1:10.84            
    5.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande             1:12.49            
    6.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                1:14.18            
    7.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen            1:14.24            
    8.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht          1:14.38            
    9.  Patrick Creemers              9000579 RZ                     1:15.07            
   10.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo            1:15.67            
   11.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                    1:16.01            
   12.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend        1:16.17            
   13.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg          1:16.38            
   14.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum               1:17.45            
   15.  Stefan Teley                  9107153 RZL                    1:17.72            
   16.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV    1:17.80            
   17.  Pieter Crok                   9100413 OEZA                   1:18.24            
   18.  Mark Huijsman                 9001305 de Lansingh            1:18.25            
   19.  Joeri van Wallenburg          9004875 Luctor et Emergo       1:18.35            
   20.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV    1:18.50            
   21.  Bas Spaanderman               9002741 WVZ                    1:18.73            
   21.  Jacky Coumans                 9000573 ZC Valkenburg          1:18.73            
   23.  Michèl Theissen               9102777 NIMO                   1:19.01            
   24.  Mark van Enckevort            9000797 HZPC                   1:19.15            
   25.  Thom de Boer                  9100181 DAW-Finenzo            1:19.57            
   26.  Imre Dehner                   9006195 ZON/S&S                1:19.88            
   27.  Loek Herberts                 9001173 Zeester Meerval        1:19.95            
   28.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo            1:19.98            
   29.  Tim Zoontjes                  9003431 WZ&PC Purmerend        1:20.25            
   30.  Matthijs Dekker               9000621 Zaanstad (SG)          1:20.36            
   31.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58           1:20.51            
   32.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)      1:20.57            
   33.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana           1:21.01            
   34.  Jelte van de Boogaard         9102731 Tempo                  1:21.22            
   35.  Pim van Zeijl                 9003415 Kimbria                1:21.35            
   36.  Martyn Slaghuis               9103035 NIMO                   1:22.26            
   37.  Jelle van der Ploeg           9103661 De Warande             1:22.53            
   38.  Jérôme Ariës                  9000065 ZON/S&S                1:23.10            
   39.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                1:23.23            
   40.  Ron Salm                      9002543 WZ&PC Purmerend        1:23.33            
   41.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend        1:23.48            
   42.  Arjan Baron                   9100067 DAW-Finenzo            1:23.88            
   43.  Dean Coert                    9100393 ZC Valkenburg          1:24.02            
   44.  Jaap Verest                   9106399 Tempo                  1:25.87            
   45.  Frabrice Ariës                9000063 ZON/S&S                1:25.89            
   46.  Tobias van Halen              9100835 RZ                     1:26.23            
   47.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag               1:26.39            
   48.  Jeroen van Erve               9005917 TRB/RES                1:26.62            
   49.  Patrick Geurts                9107147 Eiffel Swimmers PSV    1:27.30            
   50.  Rick van Ool                  9106489 Tempo                  1:27.62            
   51.  Thijs Villevoye               9106589 NIMO                   1:29.33            
   52.  Thijs van der Sterren         9102207 ZEPS                   1:29.97            
   53.  Mike Vaes                     9106821 BZV                    1:30.65            
   54.  Jeffrey Smits                 9007257 Njord                  1:30.69            
   55.  Karsten Meijers               9004959 ZC Valkenburg          1:33.31            
   DIS  Oskar Bles                    9100153 SBC2000                1:20.61            
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 AFGEM  Bob Harmsen                   9102713 KZPC                                      
    NG  Jarno Rijkers                 9002435 Njord                                     
    NG  Jeroen van Vark               9105587 Njord                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                   Dames, 100m schoolslag                   Dames Senioren
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                    1:18.15            
    2.  Lotte Greven                  8705620 ZC Valkenburg          1:18.73            
    3.  Maureen Rutten                8803776 HZPC                   1:19.31            
    4.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers        1:21.63            
    5.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg          1:22.24            
    6.  Maj Britt Horlacher           9749    Schwimmclub Tägi Wet   1:22.78            
    7.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    1:23.08            
    8.  Monique Pronk                 8803528 WVZ                    1:23.39            
    9.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                    1:23.42            
   10.  Ilse Clevers                  8503908 De Roersoppers         1:24.18            
   11.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo            1:24.44            
   12.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                1:25.99            
   13.  Nicola Pasi                   8725    Schwimmclub Tägi Wet   1:26.05            
   14.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                1:27.47            
   15.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg          1:27.70            
   16.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum               1:27.80            
   17.  Alice Janssen                 8902012 HZPC                   1:28.16            
   18.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                1:29.06            
   19.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                   1:29.15            
   20.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo            1:29.40            
   21.  Bianca Verbeek                8804462 WVZ                    1:29.46            
   22.  Anouk van der Gracht          8901408 OEZA                   1:29.70            
   23.  Eveline Mestrom               8806342 RZL                    1:30.42            
   24.  Mieke Olde Engberink          8806076 Tempo                  1:30.57            
   25.  Silvy Collin                  8900802 Hellas-Glana           1:30.67            
   26.  Cynthia Potin                 8502374 Luctor et Emergo       1:30.85            
   27.  Hanneke Simons                8903802 Kimbria                1:31.26            
   28.  Joyce Bakker                  8700150 MZ&PC                  1:31.58            
   29.  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                  1:31.76            
   30.  Annemieke Verest              8904288 Tempo                  1:32.18            
   31.  Kathinka Vertommen            8201712 Kimbria                1:32.75            
   32.  Rianne Slabbers               8603276 De Roersoppers         1:33.27            
   33.  Nickey de Klerk               8604394 WZ&PC Purmerend        1:33.74            
   34.  Lisette Prins                 8803522 WVZ                    1:34.13            
   35.  Elke Euwes                    8801236 HZPC                   1:34.38            
   36.  Lieke Jager                   8701930 Z&PV Nuenen            1:34.70            
   37.  Ashley de Vos                 8705882 ZEPS                   1:36.91            
   38.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)      1:38.57            
   39.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen            1:38.97            
   40.  Sandra Schellekens            8503416 Neptunus '58           1:39.48  FJ 1      
   41.  Miranda Bouten                8600490 RZL                    1:39.48  FJ 2      
   42.  Marjolein Briels              8605002 RZL                    1:39.79            
   43.  Marjolein van der Sanden      8402136 Tritium (sg)           1:40.28            
   44.  Saskia Coolen                 8805440 RZL                    1:41.00            
   45.  Yvonne Hintzen                8901754 ROB                    1:41.94            
   46.  Charlotte Jaspers             8805830 ROB                    1:51.10            
   47.  Kim de Groot                  8601318 ZEPS                   1:53.53            
 NG.ZA  Dianne Nien                   7100452 RZ                                        
    NG  Linda van der Sande           8806622 MZ&PC                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Heren, 100m schoolslag              Heren Senioren Open
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                 1:05.85            
    2.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana           1:06.16            
    3.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana           1:07.00            
    4.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg          1:07.40            
    5.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                    1:07.93            
    6.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester Meerval        1:07.98            
    7.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana           1:08.49            
    8.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                   1:08.76            
    9.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen            1:09.08            
   10.  Yvo op den Kamp               8901553 ZC Valkenburg          1:09.25            
   11.  Ronald Hart                   7800391 DAW-Finenzo            1:10.09            
   12.  Thijs Greven                  8905745 ZC Valkenburg          1:10.24            
   13.  Terrence Olaria               8602249 ZC Valkenburg          1:10.43            
   14.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo            1:10.65            
   15.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht          1:10.68            
   16.  Bas Tietze                    8703351 WZ&PC Purmerend        1:10.84            
   17.  Tim Jansen                    8601431 Hellas-Glana           1:11.21            
   18.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo            1:11.74            
   19.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                    1:12.30            
   20.  Pieter de Heer                8901141 Hellas-Glana           1:12.36            
   21.  Freddie Geerlings             7900379 ZON/S&S                1:12.51            
   22.  Kevin vd Poll                 8602429 DAW-Finenzo            1:12.86            
   23.  Martijn Dolk                  8900737 MNC Dordrecht          1:12.92            
   24.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                1:13.08            
   25.  Erik Willems                  8503011 ZV Westland Dijkglas   1:13.09            
   26.  Mario Peeters                 8602355 MNC Dordrecht          1:13.51            
   27.  Mitchell Essers               8805857 MZ&PC                  1:13.61            
   28.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                    1:13.74            
   29.  Jean-Phillippe Paap           7000791 de IJsel               1:14.15            
   30.  Pim Donkers                   8700765 De Warande             1:14.32            
   31.  Arjan Assink                  8600069 WVZ                    1:14.37            
   32.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                1:14.65            
   33.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo       1:14.82            
   34.  Martin Teley                  8906059 RZL                    1:14.90            
   35.  Vincent van de Ven            8402715 WVZ                    1:15.06            
   36.  Math Smeets                   8704153 NIMO                   1:15.28            
   37.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                   1:15.29            
   38.  Gerard Hoedjes                8701363 DAW-Finenzo            1:15.38            
   39.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo            1:15.82            
   40.  Mark Lomax                    8201095 de Lansingh            1:16.06            
   41.  Bart Beemster                 8700153 WZ&PC Purmerend        1:16.37            
   42.  Richard Hubers                8501129 De Roersoppers         1:16.43            
   43.  Remco de Veen                 8903247 De Roersoppers         1:16.63            
   44.  Karel Bol                     8700327 DAW-Finenzo            1:16.78            
   45.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      1:16.79            
   46.  Viktor Reijns                 8401865 WVZ                    1:17.09            
   47.  Mark Mannaart                 8802295 WVZ                    1:17.86            
   48.  Martijn van Gelderen          8900939 DAW-Finenzo            1:18.67            
   49.  Harm Rozenga                  8902685 WVZ                    1:18.72            
   50.  Sander Slaghuis               8805305 NIMO                   1:18.90            
   51.  Mark Snijders                 8803187 ZON/S&S                1:19.07            
   52.  Martijn Heinsbroek            8901165 WVZ                    1:19.17            
   53.  Sander van den Berg           8700211 NIMO                   1:19.24            
   54.  Niels van Dalen               8906237 RZL                    1:19.35            
   55.  Harald Thijssen               8903139 ROB                    1:19.49            
   56.  Jeroen Beemster               8700155 WZ&PC Purmerend        1:19.63            
   57.  Stijn Agten                   8700037 RZL                    1:19.64            
   58.  Jeroen Verouden               8704685 Eiffel Swimmers PSV    1:20.16            
   59.  Jip Hochstenbach              8601229 De Roersoppers         1:20.63            
   60.  Tom Simons                    8902849 De Roersoppers         1:21.26            
   61.  Joep Janssen                  8200805 De Roersoppers         1:21.42            
   62.  Mark Herps                    8701333 Tempo                  1:21.54  FJ 1      
   63.  Frank Hovenier                8503239 Neptunus '58           1:21.54  FJ 2      
   64.  Michel Driessen               8402991 Brunssum               1:22.04            
   65.  Jeroen Geurts                 8801099 ZC Valkenburg          1:22.48            
   66.  Lars Wouters                  8703889 WVZ                    1:22.55            
   67.  Rowan Schaap                  8902729 DAW-Finenzo            1:23.41            
   68.  Willem Drissen                8800871 HZPC                   1:23.59            
   69.  Dimitri Verjans               8704270 MZ&PC                  1:23.94            
   70.  Jeroen van der Burgt          8600525 Njord                  1:24.12            
   71.  Timo Tabak                    8201697 RZL                    1:24.27            
   72.  Sander Sloove                 8101549 RZL                    1:24.34            
   73.  Christian Scholtes            8902775 WVZ                    1:24.99            
   74.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      1:25.36            
   75.  Bart Coolen                   8603865 RZL                    1:25.98            
   76.  Martin Martens                8702173 BZV                    1:27.35            
   76.  Rick Hellenbrand              8901173 NIMO                   1:27.35            
   78.  Jens van Us                   8201765 de Lansingh            1:30.39            
   79.  Ralf Jansen                   8901457 Njord                  1:34.63            
   80.  Tom Derks                     8804753 ROB                    1:37.98            
   81.  Roy Lahou                     8906483 MZ&PC                  1:41.99            
 NG.ZA  Peter Mertens                 8501725 MZ&PC                                     
    NG  Mark Spijkerboer              8101589 Zeester Meerval                           
    NG  Arnold Verbeek                8703491 DAW-Finenzo                               
    NG  Pascal Palmboom               8902395 OEZA                                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo              33.72            
    2.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV      34.44            
    3.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib               34.67            
    4.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV      34.91            
    5.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                     34.99            
    6.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg            35.14            
    7.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)        35.25            
    8.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (sg)             35.35            
    9.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval          35.72            
   10.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV      35.76            
   11.  Estrella Wierikx              9402712 ZPC Numansdorp           35.93            
   12.  Jona Pisters                  9501784 NIMO                     36.04            
   13.  Judith van de Wijdeven        9503820 Njord                    36.24            
   14.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo              36.38            
   15.  Linda Dehing                  9400022 RZ                       36.60            
   16.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius              36.62            
   17.  Danique Mallon                9402114 OEZA                     36.88            
   18.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                  36.92            
   19.  Daisy Koning                  9500314 De Zeeschuimers          36.99            
   20.  Dashney Verweij               9403916 BZV                      37.19            
   20.  Linda Crok                    9401068 OEZA                     37.19            
   22.  Michelle Meusen               9400852 RZL                      37.20            
   23.  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                  37.44            
   24.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)        37.49            
   25.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)            37.55            
   26.  Patty Drenthen                9401610 RZ                       37.86            
   27.  Maaike Knops                  9404018 RZL                      38.40            
   28.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht            38.63            
   29.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend          38.73  FJ 1      
   30.  Floortje de Waard             9400158 MNC Dordrecht            38.73  FJ 2      
   31.  Arja den Boer                 9405634 BZV                      38.78            
   32.  Rinske Becks                  9403098 HZPC                     38.82            
   33.  Celine Dekker                 9400200 ZC Valkenburg            38.83            
   34.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                    38.91            
   35.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                  39.06            
   35.  Ilse van Niekerk              9406180 DAW-Finenzo              39.06            
   37.  Martine Kuijlaars             9500554 MNC Dordrecht            39.07            
   38.  Eline van der Plas            9500866 Hellas-Glana             39.30            
   39.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                  39.47            
   40.  Tisja Janssen                 9501810 BZV                      39.48            
   41.  Jamilla Franssen              9404872 ZON/S&S                  39.62            
   42.  Ashley Vos                    9503138 Tempo                    40.04            
   42.  Anouk Kuijlaars               9401700 MNC Dordrecht            40.04            
   44.  Vicky Simons                  9404932 HZPC                     40.25            
   45.  Lisanne Somers                162428  SG.Westerwald            40.49            
   46.  Anouk van den Boorn           9403902 Kimbria                  40.53            
   47.  Charessa Feider               9404340 Tritium (sg)             40.56            
   48.  Rylana Slaghuis               9401286 NIMO                     40.62            
   49.  Estee Verdonk                 9405866 TRB/RES                  40.78            
   50.  Mandy Wetzels                 9401012 ZON/S&S                  40.81            
   51.  Maxine Alfonsi                9502900 DAW-Finenzo              41.07            
   52.  Jessica Scheel                9504982 de Lansingh              41.39            
   53.  Simone Vroemen                9405794 MZ&PC                    41.53            
   54.  Monica Sanchez                9406182 DAW-Finenzo              41.94            
   55.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                  41.96            
   56.  Marlou Jacobs                 9502388 RZL                      42.07            
   57.  Andra Dols                    9502764 Hellas-Glana             42.20            
   58.  Bo Kerkhoff                   9502376 NIMO                     42.40            
   59.  Maaike Greven                 9500826 MZ&PC                    42.89            
   60.  Judith Mingers                9505544 NIMO                     42.92            
   61.  Nora Chrif                    9501002 MZ&PC                    42.95            
   62.  Karin van der Aalst           9501356 ZON/S&S                  43.03            
   63.  Nicole Schoonbeek             9503144 Njord                    43.69            
   64.  Carlijn Jaspers               9405798 NIMO                     43.70            
   65.  Roos de Laat                  9406246 BZV                      43.75            
   66.  Lisette Ramaekers             9403984 ZON/S&S                  43.98            
   67.  Emy Liebregts                 9505020 Njord                    44.38            
   68.  Stephanie Wijler              9406604 Kimbria                  44.94            
   69.  Sietske van Zijl              9403232 BZV                      44.97            
   70.  Joyce Janssen                 9404482 ROB                      46.06            
   71.  Jenneke Schouwenberg          9406326 ROB                      47.54            
   72.  Maud Gijpmans                 9505896 ROB                      51.01            
   73.  Joy Gijpmans                  9406826 ROB                      55.92            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                     31.47            
    2.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval          31.91            
    3.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht            32.44            
    4.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers          32.87            
    5.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV      32.93            
    6.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht            33.55            
    7.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana             34.03  FJ 1      
    8.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV      34.03  FJ 2      
    9.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg            34.35            
   10.  Niels van Basten Batenburg    9400593 Hellas-Glana             34.46            
   11.  Dave Heshof                   9501403 WZ&PC Purmerend          34.62            
   12.  Ken Boonen                    9401481 RZL                      34.75            
   13.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg            34.95            
   14.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                  36.12            
   15.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht            36.22            
   16.  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg            36.26            
   17.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo              36.42            
   18.  Glenn Smit                    9401599 DAW-Finenzo              36.95            
   19.  Maurice Zelis                 9401031 RZ                       37.35            
   20.  Joris Kraaijenstein           9502167 MNC Dordrecht            37.62            
   21.  Jim Ketelings                 9403901 RZ                       38.26            
   22.  Marc Advocaat                 9402603 MNC Dordrecht            38.60            
   23.  Vince Weber                   9404233 NIMO                     38.63            
   24.  Jeffrey Duif                  9401365 BZV                      39.38            
   25.  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg            39.44            
   26.  Kevin Wolters                 9501965 Hellas-Glana             39.60            
   27.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                  40.15            
   28.  Tim Sonnemans                 9403017 RZL                      40.47            
   29.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo         40.99            
   30.  Andreas Waldus                9503581 NIMO                     41.29            
   31.  Jeroen Martin                 9500839 MZ&PC                    41.36            
   32.  Yoeri Cuijpers                9403969 NIMO                     41.55            
   33.  Joeri Kerkhoff                9501689 NIMO                     41.69            
   34.  Marco Hoogenraad              9503051 BZV                      44.50            
   35.  Yannic van de Kuit            9504825 ZON/S&S                  52.92            
   DIS  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo              34.56            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    NG  Victor vd Wetering            9404179 BZV                                       



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval          32.88            
    2.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg            33.32            
    3.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh              33.81            
    4.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)        33.94            
    4.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg            33.94            
    6.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib               34.01            
    7.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval          34.28            
    8.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                       34.45            
    9.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV      35.00            
   10.  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                  35.04            
   11.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg            35.18            
   12.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg            35.27            
   13.  Denise Austen                 9303778 RZ                       35.61            
   14.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester Meerval          35.62            
   15.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                  35.88            
   16.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                     35.90            
   17.  Zarife Gela                   9200584 de Lansingh              36.09            
   18.  Jolijn vd Schoot              9302278 Zegenwerp                36.22            
   19.  Susanne van der Plas          9206968 Hellas-Glana             36.43            
   20.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (sg)             36.44            
   21.  Chidi Hennigfeld              9303332 ZON/S&S                  36.49            
   22.  Sanne Bruggink                9200330 SBC2000                  36.51            
   23.  Karin Bongers                 9303800 RZL                      36.64            
   24.  Melissa vd Schoot             9203120 Zegenwerp                36.65            
   25.  Anke Snijkers                 9201638 NIMO                     36.87            
   26.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                  36.88            
   27.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                     36.97            
   28.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV      37.00            
   29.  Marjolein Vink                9306478 OEZA                     37.05            
   30.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo              37.08            
   31.  Linda van Ool                 9304982 Tempo                    37.22            
   32.  Esther Brinkman               9300136 Luctor et Emergo         37.48            
   33.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo              37.57            
   34.  Chloé Rutzerveld              9203450 NIMO                     37.70            
   35.  Sabine Klesman                9202860 De Roersoppers           37.74            
   36.  Sterre Boon                   9304544 DAW-Finenzo              37.95            
   37.  Roxane Wilms                  9305946 Hellas-Glana             37.96            
   38.  Daisy Molenaar                9306808 DAW-Finenzo              38.00            
   39.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                  38.07            
   40.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)        38.20            
   41.  Yvon Vromans                  9205576 TRB/RES                  38.22  FJ 1      
   42.  Hanneke vd Steen              9302280 Zegenwerp                38.22  FJ 2      
   43.  Evelien Schwillens            9201602 MZ&PC                    38.31            
   44.  Anouk de Vaal                 9306062 MNC Dordrecht            38.37            
   45.  Jennemieke Aanraad            9301834 SBC2000                  38.51            
   46.  Maud Rutjens                  9305632 HZPC                     38.54  FJ 1      
   47.  Bo Peeters                    9306564 NIMO                     38.54  FJ 2      
   48.  Bente van Gennep              9200590 SBC2000                  38.57            
   49.  Lisa Sturme                   9300756 ROB                      38.80            
   50.  Ilse Masseling                9202124 HZPC                     38.90            
   51.  Vera Weinberg                 9302144 NIMO                     38.97            
   52.  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)        39.06            
   53.  Shauny Feider                 9305940 Tritium (sg)             39.13            
   54.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg            39.16            
   55.  Daniëlle de Groot             9303868 OEZA                     39.19            
   56.  Sophie Cleuren                9300158 HZPC                     39.32            
   57.  Pauline Magnée                9205434 De Warande               39.53            
   58.  Lia van der Linden            9205030 Mosa~Regio               39.60            
   59.  Varolien Francisca            9305420 RZ                       39.61            
   60.  Elske Eikholt                 9305032 Tritium (sg)             39.98            
   61.  Rosa Schot                    9207500 DAW-Finenzo              40.03            
   62.  Pim Scheres                   9302410 HZPC                     40.11            
   63.  Tessa Visser                  9306452 Zegenwerp                40.18            
   64.  Michelle van Oosterhout       9303172 RZ                       40.50            
   64.  Shelly Hollanders             9303454 Kimbria                  40.50            
   66.  Ankie Meusen                  9302180 RZL                      40.78            
   67.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB/RES                  41.09            
   68.  Suzan Suskens                 9201718 De Roersoppers           42.00            
   69.  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana             42.11            
   70.  Lieke Janssen                 9305954 NIMO                     43.26            
   71.  Pascalle Vroemen              9205560 MZ&PC                    43.72            
   72.  Sanne Kerkhoff                9305530 NIMO                     44.24            
   73.  Dorien Swerts                 9203500 MZ&PC                    44.38            
   74.  Cindy Duif                    9205960 BZV                      44.63            
   75.  Rayna Maassen                 9304084 ROB                      47.88            
   76.  Joyce Veldman                 9307410 NIMO                     48.43            
   77.  Carlijn van der Wegen         9206674 De Warande               49.64            
   DIS  Nicole Peeters                9303842 SBC2000                                   
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Emma Willems                  9301036 KZPC                     38.46            
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg            28.80            
    2.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      29.49            
    3.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg            29.59            
    4.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg            29.85            
    5.  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen              30.37            
    6.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)            30.40            
    7.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)        31.21            
    8.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo              31.55            
    9.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      31.62            
   10.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                  31.65            
   11.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)             31.69            
   12.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV      32.23            
   13.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo         32.40            
   14.  Scott Delbressine             9203057 ZC Valkenburg            32.51            
   15.  Joeri Prins                   9302037 MNC Dordrecht            32.60            
   16.  Roy Hoogerwerf                9203053 Hellas-Glana             32.63            
   17.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo         32.84            
   18.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV      32.99            
   19.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV      33.01            
   20.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester Meerval          33.28            
   21.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum                 33.44            
   22.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend          33.73            
   23.  Tom Pel                       9203237 De Warande               33.87            
   24.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo         33.96            
   25.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                     34.19            
   26.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo              34.22            
   27.  Ramon Wassenberg              9300715 RZ                       34.38            
   28.  Dennis Creemers               9202243 De Roersoppers           34.68            
   29.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                    34.71            
   30.  Tim Greven                    9202373 MZ&PC                    34.93            
   31.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval          35.25            
   31.  Twan Beentjes                 9301309 Hellas-Glana             35.25            
   33.  Stephen de Wit                9306669 OEZA                     35.48            
   34.  Rick Hesen                    9300601 HZPC                     35.50            
   35.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                  35.78            
   36.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo              36.04            
   37.  Tim Jacobs                    9201825 HZPC                     36.11            
   38.  Wouter Thonnon                9302957 MZ&PC                    36.13            
   39.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                  36.34            
   40.  Robin Borger                  9305183 Brunssum                 36.47            
   41.  Glenn Rompelberg              9303807 Kimbria                  36.53            
   42.  Ruud Scheepers                9203411 Njord                    36.63            
   43.  Ronald Waldus                 9206275 NIMO                     37.32            
   44.  Scott van't Land              9205043 NIMO                     37.56            
   45.  Stefan Tijms                  9300863 OEZA                     37.70            
   46.  Kars Oomen                    9202945 SBC2000                  37.97  FJ 1      
   47.  Raoni Schrijvers              9302669 Tempo                    37.97  FJ 2      
   48.  Kevin van den Bekerom         9200057 HZPC                     38.28            
   49.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                  39.42            
   50.  Jeroen Coelingh               9304945 BZV                      39.51            
   51.  Bjorn van de Kuit             9306693 ZON/S&S                  40.08            
   52.  Cas Biekmann                  9306751 Njord                    41.06            
   53.  Jeroen Wolthuis               9301599 ZON/S&S                  42.64            
   54.  Maarten Steekelenburg         9300479 van Vliet-Barracuda      43.37            
 NG.ZA  Marco van Zijl                9203873 BZV                                       
 NG.ZA  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV                       
 AFGEM  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend                           



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                  Dames, 50m vlinderslag            Dames Senioren 1 en 2
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)            31.07            
    2.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV      31.84  FJ 1      
    3.  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                    31.84  FJ 2      
    4.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                     31.86  FJ 1      
    5.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo              31.86  FJ 2      
    6.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg            32.02            
    7.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)             32.06            
    8.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV      32.09            
    9.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen              32.11            
   10.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                     32.22            
   11.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht            32.51            
   12.  Anne Pel                      9002894 De Warande               32.67            
   13.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg            33.09            
   14.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV      33.42            
   15.  Laura de Jong                 9001778 WVZ                      33.43            
   16.  Solé van Leenen               9104354 MNC Dordrecht            33.44            
   17.  Christel Peeters              9102424 De Warande               33.47            
   18.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                    33.60            
   18.  Ilana Schaap                  9102714 DAW-Finenzo              33.60            
   20.  Sanne Essers                  9100912 OEZA                     33.72            
   21.  Tatjana Wit                   90-07744De Zeeschuimers          33.76            
   22.  Kelsey Onderdijk              9102340 Luctor et Emergo         33.98            
   22.  Michelle Hacking              9107646 NIMO                     33.98            
   24.  Eveline Wouters               9104934 Njord                    34.38            
   25.  Neiske Becks                  9100138 HZPC                     34.40            
   25.  Chantal Molenkamp             9002624 DAW-Finenzo              34.40            
   27.  Melissa Geilen                9001128 ZON/S&S                  34.61            
   28.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana             34.64            
   29.  Mandy van der Klij            9006672 HZPC                     34.66            
   30.  Danique Ubags                 9003780 ZON/S&S                  34.88            
   31.  Leslie Jacobs                 9108102 NIMO                     34.91            
   32.  Melanie van de Beuken         9105162 Heldense Zwemverenig     35.21            
   33.  Mara Pfeffer                  9105478 KZPC                     35.24            
   34.  Linda Drenthen                9100804 RZ                       35.42            
   35.  Yolande Stupers               9007978 BZV                      35.51            
   36.  Nieke Donkers                 9000872 De Warande               35.53            
   37.  Linda Maas                    9002440 Mosa~Regio               35.56            
   38.  Rianne Koopman                9101728 DAW-Finenzo              35.67            
   39.  Claudia Giezenaar             9101022 RZ                       35.72            
   39.  Gitta Buskermolen             9000660 DAW-Finenzo              35.72            
   41.  Gabriëlla van Oerle           9006758 De Warande               36.24            
   42.  Naomi Feider                  9107956 Tritium (sg)             36.29            
   43.  Fanny Robbertsen              9102622 NIMO                     36.35            
   44.  Wendy Mets                    9105176 de Lansingh              36.63            
   45.  Linda van Geel                9100976 De Warande               36.72            
   46.  Susanne Laumer                9005380 De Roersoppers           36.84            
   47.  Renske Venner                 9008012 RZL                      37.03            
   48.  Chantal Gielens               9101014 De Roersoppers           37.05            
   49.  Chantal Rutten                9004754 Tempo                    37.35            
   50.  Laura van der Aalst           9000006 ZON/S&S                  37.72            
   51.  Mariska Stuurstraat           9108140 Njord                    37.90            
   52.  Meidrie Lensen                9002302 Hellas-Glana             38.01            
   53.  Mirja van Doesburg            9100746 Tempo                    38.32            
   54.  Kim Houben                    9101342 Mosa~Regio               38.43            
   55.  Kelly van Grimbergen          9008016 RZL                      38.85            
   56.  Nicolette Emmerik, van        9100880 Hellas-Glana             38.88            
   57.  Indra Swerts                  9005896 MZ&PC                    39.79            
   57.  Aimee Janssen                 9104864 Kimbria                  39.79            
   59.  Evie van Uden                 9103882 Z&PV Nuenen              40.27            
   60.  Joke Velthuijs                9007168 Njord                    41.32            
   61.  Nienke Hoeks                  9101272 De Warande               41.35            
   62.  Kiki Sturme                   9003660 ROB                      41.91            
   63.  Inge Snijkers                 9008112 NIMO                     42.47            
   64.  Daphne van der Kruyssen       9107998 De Warande               42.68            
   65.  Michelle Peels                9106276 Tempo                    43.86            
   66.  Anouk Bloem                   9007908 Mosa~Regio               44.22            
    NG  Angela Mekes                  9006924 TRB/RES                                   
    NG  Maureen Muyen                 9102874 ZON/S&S                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Jongens, 50m vlinderslag              Heren Jeugd 1 en 2
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               26.65            
    2.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht            26.98            
    3.  Joeri van Wallenburg          9004875 Luctor et Emergo         27.53            
    4.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag                 27.70            
    5.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV      28.00            
    6.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana             28.25            
    7.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV      28.33            
    8.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                      28.34            
    9.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                  28.60            
   10.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo              28.72            
   11.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg            28.91            
   12.  Arjan Baron                   9100067 DAW-Finenzo              28.94            
   13.  Thomas Kersten                9001515 WVZ                      28.97            
   14.  Tobias van Halen              9100835 RZ                       29.09            
   15.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                  29.10            
   16.  Kay op den Kamp               9103425 ZC Valkenburg            29.12            
   17.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58             29.26            
   18.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend          29.33            
   19.  Jacky Coumans                 9000573 ZC Valkenburg            29.36            
   20.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)        29.60            
   21.  Dean Coert                    9100393 ZC Valkenburg            29.62            
   22.  Loek Herberts                 9001173 Zeester Meerval          29.64            
   23.  Pieter Crok                   9100413 OEZA                     29.77            
   24.  Bas Spaanderman               9002741 WVZ                      30.01            
   25.  Mark Huijsman                 9001305 de Lansingh              30.06            
   26.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                  30.08            
   27.  Patrick Creemers              9000579 RZ                       30.14            
   28.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen              30.25            
   29.  Jelte Schuurmans              9104841 Tritium (sg)             30.68  FJ 1      
   30.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg            30.68  FJ 2      
   31.  Thom de Boer                  9100181 DAW-Finenzo              30.69            
   32.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum                 30.87            
   33.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend          30.91            
   34.  Ron Salm                      9002543 WZ&PC Purmerend          31.06            
   35.  Matthijs Dekker               9000621 Zaanstad (SG)            31.08            
   35.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo              31.08            
   37.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)        31.35            
   38.  Jeroen van Erve               9005917 TRB/RES                  31.74            
   39.  Mark van Enckevort            9000797 HZPC                     31.77            
   40.  Stefan Teley                  9107153 RZL                      31.91            
   41.  Mathijs Meijers               9103403 De Roersoppers           31.99            
   42.  Jelle van der Ploeg           9103661 De Warande               32.19            
   43.  Imre Dehner                   9006195 ZON/S&S                  32.46            
   44.  Michèl Theissen               9102777 NIMO                     32.65            
   45.  Frabrice Ariës                9000063 ZON/S&S                  32.78            
   46.  Tim Zoontjes                  9003431 WZ&PC Purmerend          33.24            
   47.  Lars Steekelenburg            9102199 van Vliet-Barracuda      33.34            
   48.  Thijs Villevoye               9106589 NIMO                     33.40            
   49.  Jaap Verest                   9106399 Tempo                    33.98            
   50.  Thijs van der Sterren         9102207 ZEPS                     34.18            
   51.  Jérôme Ariës                  9000065 ZON/S&S                  34.33            
   52.  Oskar Bles                    9100153 SBC2000                  35.34            
   53.  Jelte van de Boogaard         9102731 Tempo                    35.39            
   54.  Martyn Slaghuis               9103035 NIMO                     35.42            
   55.  Rick van Ool                  9106489 Tempo                    35.73            
   56.  Mike Vaes                     9106821 BZV                      37.89            
   57.  Patrick Geurts                9107147 Eiffel Swimmers PSV      38.55            
   58.  Karsten Meijers               9004959 ZC Valkenburg            38.93            
   59.  Jeffrey Smits                 9007257 Njord                    40.75            
 NG.ZA  Pim van Zeijl                 9003415 Kimbria                                   
 AFGEM  Bob Harmsen                   9102713 KZPC                                      
    NG  Jarno Rijkers                 9002435 Njord                                     
    NG  Jeroen van Vark               9105587 Njord                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Dames, 50m vlinderslag                   Dames Senioren
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Greven                  8705620 ZC Valkenburg            29.85            
    2.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV      30.96            
    3.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                      31.53            
    4.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers          31.84            
    5.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                  31.88            
    6.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo              31.93            
    7.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg            31.97            
    8.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                  32.25            
    9.  Suzanne Steekelenburg         8703902 van Vliet-Barracuda      32.32            
   10.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum                 32.46            
   11.  Hanneke Simons                8903802 Kimbria                  32.62            
   12.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                     32.66            
   13.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                     32.68            
   14.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                      32.85            
   15.  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                    32.98            
   16.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg            33.60            
   17.  Alice Janssen                 8902012 HZPC                     33.68            
   18.  Monique Pronk                 8803528 WVZ                      33.87            
   19.  Anouk van der Gracht          8901408 OEZA                     33.92            
   20.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                  34.25  FJ 1      
   21.  Silvy Collin                  8900802 Hellas-Glana             34.25  FJ 2      
   22.  Mieke Olde Engberink          8806076 Tempo                    34.28            
   23.  Eveline Mestrom               8806342 RZL                      34.32            
   24.  Lieke Jager                   8701930 Z&PV Nuenen              34.34            
   25.  Lisette Prins                 8803522 WVZ                      34.41            
   26.  Saskia Coolen                 8805440 RZL                      34.54            
   27.  Maj Britt Horlacher           9749    Schwimmclub Tägi Wet     35.03            
   28.  Cynthia Potin                 8502374 Luctor et Emergo         35.42            
   29.  Nickey de Klerk               8604394 WZ&PC Purmerend          35.45            
   30.  Kathinka Vertommen            8201712 Kimbria                  35.46            
   31.  Linda Custers                 8600738 HZPC                     35.47            
   32.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo              35.67            
   33.  Linda Peeters                 8903238 Mosa~Regio               35.75            
   34.  Rianne Slabbers               8603276 De Roersoppers           36.15            
   35.  Maureen Rutten                8803776 HZPC                     36.35            
   36.  Jannie Janssen                8902022 HZPC                     36.43            
   37.  Dianne Nien                   7100452 RZ                       37.03            
   38.  Ilse Clevers                  8503908 De Roersoppers           37.15            
   39.  Yvonne Hintzen                8901754 ROB                      37.62            
   40.  Sandra Schellekens            8503416 Neptunus '58             37.88            
   41.  Annemieke Verest              8904288 Tempo                    37.94            
   42.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)        38.22            
   43.  Marjolein van der Sanden      8402136 Tritium (sg)             38.29            
   44.  Joyce Bakker                  8700150 MZ&PC                    38.58            
   45.  Elke Euwes                    8801236 HZPC                     38.88            
   46.  Marjolein Briels              8605002 RZL                      39.20            
   47.  Miranda Bouten                8600490 RZL                      39.75            
   48.  Karien zuidam                 87-05952De Zeeschuimers          40.65            
   49.  Ashley de Vos                 8705882 ZEPS                     41.38            
   50.  Kim de Groot                  8601318 ZEPS                     42.06            
   51.  Charlotte Jaspers             8805830 ROB                      42.47            
   52.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen              43.22            
 NG.ZA  Noor Bastiaens                8705812 SBC2000                                   
    NG  Linda van der Sande           8806622 MZ&PC                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                  Heren, 50m vlinderslag              Heren Senioren Open
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                      25.87            
    2.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo              26.07            
    3.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana             26.12            
    4.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                      26.33            
    5.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                      26.38            
    6.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   26.51            
    7.  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo         26.62            
    8.  Stefan Kranenbroek            7900729 HZPC                     26.63            
    9.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                      26.64            
   10.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana             26.67            
   11.  Arjan Assink                  8600069 WVZ                      27.00            
   12.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg            27.06            
   13.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                  27.22            
   14.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana             27.35            
   15.  Niels van Dalen               8906237 RZL                      27.53            
   16.  Yvo op den Kamp               8901553 ZC Valkenburg            27.58            
   17.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht            27.60            
   18.  Alan Smeets                   8402089 Hellas-Glana             27.68            
   19.  Vincent van de Ven            8402715 WVZ                      27.84  FJ 1      
   20.  Jeroen Beemster               8700155 WZ&PC Purmerend          27.84  FJ 2      
   21.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                     27.98            
   22.  Sander van Elburg             8800937 MZ&PC                    27.99            
   23.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                     28.00            
   24.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen              28.01            
   25.  Mike Stoffer                  8903041 WVZ                      28.09            
   26.  Markus van Rest               7701197 ZV Westland Dijkglas     28.21            
   27.  Bas Tietze                    8703351 WZ&PC Purmerend          28.34            
   28.  Jeroen Geurts                 8801099 ZC Valkenburg            28.56            
   29.  Kevin vd Poll                 8602429 DAW-Finenzo              28.57            
   30.  Terrence Olaria               8602249 ZC Valkenburg            28.66            
   31.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo         28.70            
   32.  Stijn Agten                   8700037 RZL                      28.78            
   33.  Erik Willems                  8503011 ZV Westland Dijkglas     28.94            
   34.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo              28.99            
   35.  Pieter de Heer                8901141 Hellas-Glana             29.00            
   36.  Remco de Veen                 8903247 De Roersoppers           29.09            
   36.  Ronald Hart                   7800391 DAW-Finenzo              29.09            
   38.  Mitchell Essers               8805857 MZ&PC                    29.15            
   39.  Jean-Phillippe Paap           7000791 de IJsel                 29.16            
   40.  Thijs Greven                  8905745 ZC Valkenburg            29.31            
   41.  Richard Hubers                8501129 De Roersoppers           29.33            
   42.  Mark Herps                    8701333 Tempo                    29.39            
   43.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)        29.42            
   44.  Mark Gorissen                 8600973 KZPC                     29.43            
   45.  Bart Beemster                 8700153 WZ&PC Purmerend          29.52            
   46.  Tim Jansen                    8601431 Hellas-Glana             29.56            
   47.  Gerard Hoedjes                8701363 DAW-Finenzo              29.63            
   48.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo              29.71            
   49.  Harm Rozenga                  8902685 WVZ                      29.89            
   50.  Viktor Reijns                 8401865 WVZ                      29.93            
   51.  Mark Mannaart                 8802295 WVZ                      30.07            
   51.  Marcel Eikelenboom            7200259 ZV Westland Dijkglas     30.07            
   53.  Martijn van Gelderen          8900939 DAW-Finenzo              30.25            
   53.  Martijn Dolk                  8900737 MNC Dordrecht            30.25            
   55.  Rowan Schaap                  8902729 DAW-Finenzo              30.28            
   56.  Freddie Geerlings             7900379 ZON/S&S                  30.30            
   57.  Sander van den Berg           8700211 NIMO                     30.38            
   58.  Jeroen Verouden               8704685 Eiffel Swimmers PSV      30.40            
   59.  Huibrecht Vlaardingerbroek    8302245 ZV Westland Dijkglas     30.44            
   60.  Martijn den Dekker            8700653 ZVDO'74                  30.46            
   61.  Gertjan Winten                8803881 MZ&PC                    30.47            
   61.  Karel Bol                     8700327 DAW-Finenzo              30.47            
   63.  Huub Vijverberg               8201877 ZV Westland Dijkglas     30.63            
   64.  Erik Vijverberg               8803603 ZV Westland Dijkglas     30.82            
   65.  Folkert Oostra                8902347 Tempo                    30.84            
   66.  Mario Peeters                 8602355 MNC Dordrecht            30.90            
   66.  Martin Teley                  8906059 RZL                      30.90            
   68.  Martijn de Lepper             8000921 BZV                      31.01            
   69.  Willem Drissen                8800871 HZPC                     31.22            
   70.  Martijn Heinsbroek            8901165 WVZ                      31.37            
   71.  Harald Thijssen               8903139 ROB                      31.43            
   72.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                  31.56            
   73.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester Meerval          31.57            
   74.  Remco Brinkman                8900471 Luctor et Emergo         31.60            
   75.  Ruben van Erven               8100469 ZV Westland Dijkglas     31.64            
   76.  Frank Hovenier                8503239 Neptunus '58             31.68            
   77.  Mark Snijders                 8803187 ZON/S&S                  31.75            
   78.  Math Smeets                   8704153 NIMO                     31.94            
   79.  Dimitri Verjans               8704270 MZ&PC                    32.12            
   80.  Jeroen van der Burgt          8600525 Njord                    32.14            
   81.  Bart Coolen                   8603865 RZL                      32.18            
   82.  Ralf Jansen                   8901457 Njord                    32.20            
   83.  Klaas van Beek                88-05941De Zeeschuimers          32.35            
   84.  Rick Hellenbrand              8901173 NIMO                     32.37            
   85.  Roger Pouls                   8702653 De Roersoppers           32.50            
   86.  Jip Hochstenbach              8601229 De Roersoppers           32.63            
   87.  Christian Scholtes            8902775 WVZ                      33.09            
   88.  Mark Lomax                    8201095 de Lansingh              33.18            
   89.  Timo Tabak                    8201697 RZL                      33.39            
   90.  Tom Simons                    8902849 De Roersoppers           33.69            
   91.  Pim Donkers                   8700765 De Warande               34.61            
   92.  Marco Jobse                   8202349 Luctor et Emergo         34.72            
   93.  Jens van Us                   8201765 de Lansingh              35.34            
   94.  Sander Slaghuis               8805305 NIMO                     35.60            
   95.  Sander Sloove                 8101549 RZL                      35.73            
   96.  Michel Driessen               8402991 Brunssum                 35.78            
   97.  Joey Geerts                   8604471 De Warande               36.04            
   98.  Peter Mertens                 8501725 MZ&PC                    36.21            
   99.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)        36.47            
  100.  Tom Derks                     8804753 ROB                      38.36            
  101.  Martin Martens                8702173 BZV                      40.22            
 NG.ZA  Rob Claus                     8300415 Zeester Meerval                           
 NG.ZA  Fabian Urfer                  1081    Schwimmclub Tägi Wet                      
    NG  Mark Spijkerboer              8101589 Zeester Meerval                           
    NG  Joep Janssen                  8200805 De Roersoppers                            
    NG  Arnold Verbeek                8703491 DAW-Finenzo                               
    NG  Pascal Palmboom               8902395 OEZA                                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 2 en 3
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Scheerder               9401316 ZC Valkenburg          1:01.29            
    2.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester Meerval        1:02.68            
    3.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV    1:03.20            
    4.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo            1:03.84            
    5.  Lisa Koster                   9401682 OEZA                   1:04.13            
    6.  Danique Agterberg             9401054 Hellas-Glana           1:04.56            
    7.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            1:05.09            
    8.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        1:05.77            
    9.  Marjolein Maris               9400210 De Houtrib             1:06.32            
   10.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (sg)           1:06.65            
   11.  Floortje de Waard             9400158 MNC Dordrecht          1:07.97            
   12.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV    1:08.00            
   13.  Celine Dekker                 9400200 ZC Valkenburg          1:08.01            
   14.  Minke Janssen                 9400830 Noord Limburg(SG)      1:08.05            
   15.  Vera Hendriks                 9405270 Noord Limburg(SG)      1:08.24            
   16.  Michelle Meusen               9400852 RZL                    1:08.32            
   17.  Jona Pisters                  9501784 NIMO                   1:08.43            
   18.  Maaike Knops                  9404018 RZL                    1:08.46            
   19.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                1:08.57            
   20.  Ashley Vos                    9503138 Tempo                  1:08.99            
   21.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                  1:09.06            
   22.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                1:09.07            
   23.  Francesca van Dongen          9402982 MNC Dordrecht          1:09.19            
   24.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                1:09.32            
   25.  Mariska van Engeldorp         9502326 Zv Aquarius            1:09.60            
   26.  Danique Mallon                9402114 OEZA                   1:09.62            
   27.  Martine Kuijlaars             9500554 MNC Dordrecht          1:09.83            
   28.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)          1:10.00            
   29.  Daisy Koning                  9500314 De Zeeschuimers        1:10.59            
   30.  Arja den Boer                 9405634 BZV                    1:11.13            
   31.  Estee Verdonk                 9405866 TRB/RES                1:11.26            
   32.  Linda Crok                    9401068 OEZA                   1:11.42            
   33.  Rinske Becks                  9403098 HZPC                   1:11.56  FJ 1      
   34.  Rylana Slaghuis               9401286 NIMO                   1:11.56  FJ 2      
   35.  Linda Dehing                  9400022 RZ                     1:11.92            
   36.  Ilse van Niekerk              9406180 DAW-Finenzo            1:12.28            
   37.  Anouk Kuijlaars               9401700 MNC Dordrecht          1:12.39            
   38.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                1:12.60            
   39.  Patty Drenthen                9401610 RZ                     1:12.68            
   40.  Eline van der Plas            9500866 Hellas-Glana           1:13.41            
   41.  Andra Dols                    9502764 Hellas-Glana           1:13.89            
   42.  Bo Kerkhoff                   9502376 NIMO                   1:14.51            
   43.  Anouk van den Boorn           9403902 Kimbria                1:14.83            
   44.  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                1:15.39            
   45.  Judith van de Wijdeven        9503820 Njord                  1:15.66            
   46.  Lisanne Somers                162428  SG.Westerwald          1:16.13            
   47.  Charessa Feider               9404340 Tritium (sg)           1:17.05            
   48.  Sietske van Zijl              9403232 BZV                    1:17.68            
   49.  Karin van der Aalst           9501356 ZON/S&S                1:17.84            
   50.  Jessica Scheel                9504982 de Lansingh            1:18.79            
   51.  Stephanie Wijler              9406604 Kimbria                1:18.94            
   52.  Maxine Alfonsi                9502900 DAW-Finenzo            1:19.06            
   53.  Dashney Verweij               9403916 BZV                    1:19.22            
   54.  Vicky Simons                  9404932 HZPC                   1:19.47            
   55.  Emy Liebregts                 9505020 Njord                  1:19.64            
   55.  Mandy Wetzels                 9401012 ZON/S&S                1:19.64            
   57.  Roos de Laat                  9406246 BZV                    1:19.73            
   58.  Judith Mingers                9505544 NIMO                   1:20.16            
   59.  Tisja Janssen                 9501810 BZV                    1:20.42            
   60.  Nora Chrif                    9501002 MZ&PC                  1:20.56            
   61.  Lisette Ramaekers             9403984 ZON/S&S                1:21.20            
   62.  Nicole Schoonbeek             9503144 Njord                  1:22.25            
   63.  Jamilla Franssen              9404872 ZON/S&S                1:22.37            
   64.  Jenneke Schouwenberg          9406326 ROB                    1:22.73            
   65.  Maaike Greven                 9500826 MZ&PC                  1:23.36            
   66.  Joyce Janssen                 9404482 ROB                    1:24.28            
   67.  Marlou Jacobs                 9502388 RZL                    1:24.60            
   68.  Monica Sanchez                9406182 DAW-Finenzo            1:25.10            
   69.  Carlijn Jaspers               9405798 NIMO                   1:26.16            
   70.  Simone Vroemen                9405794 MZ&PC                  1:26.77            
   71.  Vera Berghmans                9501918 MZ&PC                  1:33.52            
   72.  Joy Gijpmans                  9406826 ROB                    1:42.35            
   73.  Maud Gijpmans                 9505896 ROB                    1:42.57            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 1 en 2
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester Meerval          59.75            
    2.  Jorrick Druyven               9400507 OEZA                     59.93            
    3.  Pim van Basten Batenburg      9401657 Hellas-Glana           1:00.16            
    4.  Alex Catsburg                 9404753 MNC Dordrecht          1:00.48            
    5.  Lester Snackers               9400947 ZC Valkenburg          1:00.64            
    6.  Tom van de Putte              9402625 MNC Dordrecht          1:01.45            
    7.  Mike ter Horst                94-02785De Zeeschuimers        1:01.68            
    8.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV    1:02.68            
    9.  Lucas Greven                  9501941 ZC Valkenburg          1:04.24            
   10.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                1:04.39            
   11.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV    1:04.75            
   12.  Marijn van Zundert            9400679 MNC Dordrecht          1:04.82            
   13.  Ken Boonen                    9401481 RZL                    1:05.06            
   14.  Niels van Basten Batenburg    9400593 Hellas-Glana           1:05.14            
   15.  Arthur van Noorden            9501239 ZC Valkenburg          1:05.66            
   16.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo            1:06.07            
   17.  Dave Heshof                   9501403 WZ&PC Purmerend        1:07.72            
   18.  Kevin Wolters                 9501965 Hellas-Glana           1:08.06            
   19.  Maurice Zelis                 9401031 RZ                     1:09.33            
   20.  Joris Kraaijenstein           9502167 MNC Dordrecht          1:10.27            
   21.  Marc Advocaat                 9402603 MNC Dordrecht          1:10.56            
   22.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                1:11.49            
   23.  Jim Ketelings                 9403901 RZ                     1:11.50            
   24.  Glenn Smit                    9401599 DAW-Finenzo            1:11.52            
   25.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo            1:11.71            
   26.  Dylan Notten                  9500099 ZC Valkenburg          1:12.06            
   27.  Vince Weber                   9404233 NIMO                   1:14.63            
   28.  Yoeri Cuijpers                9403969 NIMO                   1:15.90            
   29.  Andreas Waldus                9503581 NIMO                   1:16.29            
   30.  Jeroen Martin                 9500839 MZ&PC                  1:16.43            
   31.  Tim Sonnemans                 9403017 RZL                    1:17.58            
   32.  Tom van Gils                  9501799 Luctor et Emergo       1:18.94            
   33.  Joeri Kerkhoff                9501689 NIMO                   1:19.64            
   34.  Jeffrey Duif                  9401365 BZV                    1:19.91            
   35.  Marco Hoogenraad              9503051 BZV                    1:22.35            
   36.  Yannic van de Kuit            9504825 ZON/S&S                1:42.28            
    NG  Victor vd Wetering            9404179 BZV                                       



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 1 en 2
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal Senden                9300698 ZC Valkenburg            59.93            
    2.  Inge Arts                     9203076 Zeester Meerval        1:02.04            
    3.  Melissa Meijer                9304374 NIMO                   1:02.19            
    4.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester Meerval        1:03.59            
    5.  Misty Coert                   9300162 ZC Valkenburg          1:03.73            
    6.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                   1:03.76            
    7.  Cyril Landstra                9305722 Zeester Meerval        1:03.99            
    8.  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                1:04.50            
    9.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                     1:04.90            
   10.  Mariska Scheel                9306344 de Lansingh            1:05.51            
   11.  Dimphy van de Laar            9201052 ZC Valkenburg          1:05.67            
   12.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                1:05.99            
   13.  Jamie Schepers                9300894 ZC Valkenburg          1:06.22            
   14.  Bente van Gennep              9200590 SBC2000                1:06.29            
   15.  Daniëlle de Groot             9303868 OEZA                   1:06.44            
   16.  Roxane Wilms                  9305946 Hellas-Glana           1:06.50            
   17.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                1:07.09            
   18.  Jennemieke Aanraad            9301834 SBC2000                1:07.11            
   19.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:07.53            
   20.  Daisy Molenaar                9306808 DAW-Finenzo            1:07.60            
   21.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (sg)           1:07.82            
   22.  Vera Weinberg                 9302144 NIMO                   1:07.85            
   23.  Denise Austen                 9303778 RZ                     1:08.04            
   24.  Marjolein Vink                9306478 OEZA                   1:08.06            
   25.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo            1:08.16            
   26.  Chloé Rutzerveld              9203450 NIMO                   1:08.33            
   27.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:08.39            
   28.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)      1:08.88            
   29.  Esther Brinkman               9300136 Luctor et Emergo       1:08.92            
   30.  Zarife Gela                   9200584 de Lansingh            1:09.01            
   31.  Jolijn vd Schoot              9302278 Zegenwerp              1:09.08            
   32.  Yvon Vromans                  9205576 TRB/RES                1:09.19            
   33.  Karin Bongers                 9303800 RZL                    1:09.29            
   34.  Melissa vd Schoot             9203120 Zegenwerp              1:09.40            
   35.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo            1:09.51            
   36.  Charlotte Maris               92-01166De Houtrib             1:09.66            
   37.  Sabine Klesman                9202860 De Roersoppers         1:09.71            
   38.  Hanneke vd Steen              9302280 Zegenwerp              1:09.76            
   39.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                1:09.78            
   40.  Susanne van der Plas          9206968 Hellas-Glana           1:09.96            
   41.  Sophie Cleuren                9300158 HZPC                   1:10.06            
   42.  Esther Wittermans             9204346 Z&PV Nuenen            1:10.12            
   43.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg          1:10.21            
   44.  Bo Peeters                    9306564 NIMO                   1:10.42            
   45.  Sterre Boon                   9304544 DAW-Finenzo            1:10.73            
   46.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV    1:10.85            
   47.  Rosa Schot                    9207500 DAW-Finenzo            1:10.98            
   48.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB/RES                1:11.82            
   49.  Renee Harkx                   9202220 Noord Limburg(SG)      1:12.02            
   50.  Nicole Peeters                9303842 SBC2000                1:12.19            
   51.  Shelly Hollanders             9303454 Kimbria                1:12.39            
   52.  Suzan Suskens                 9201718 De Roersoppers         1:12.57  FJ 1      
   53.  Linda van Ool                 9304982 Tempo                  1:12.57  FJ 2      
   54.  Anouk de Vaal                 9306062 MNC Dordrecht          1:12.85            
   55.  Ankie Meusen                  9302180 RZL                    1:12.91            
   56.  Michelle van Oosterhout       9303172 RZ                     1:13.03            
   57.  Sanne Bruggink                9200330 SBC2000                1:13.37            
   58.  Emma Willems                  9301036 KZPC                   1:13.60            
   59.  Maud Rutjens                  9305632 HZPC                   1:13.76            
   60.  Shauny Feider                 9305940 Tritium (sg)           1:13.88            
   61.  Chidi Hennigfeld              9303332 ZON/S&S                1:14.01            
   62.  Anke Snijkers                 9201638 NIMO                   1:14.45            
   63.  Ilse Masseling                9202124 HZPC                   1:14.47            
   64.  Evelien Schwillens            9201602 MZ&PC                  1:15.21            
   64.  Sanne Kerkhoff                9305530 NIMO                   1:15.21            
   66.  Pim Scheres                   9302410 HZPC                   1:15.49            
   67.  Varolien Francisca            9305420 RZ                     1:16.01            
   68.  Charlotte Bex                 9306214 Hellas-Glana           1:16.24            
   69.  Elske Eikholt                 9305032 Tritium (sg)           1:16.85            
   70.  Tessa Visser                  9306452 Zegenwerp              1:19.71            
   71.  Lisa Sturme                   9300756 ROB                    1:21.25            
   72.  Carlijn van der Wegen         9206674 De Warande             1:21.36            
   73.  Cindy Duif                    9205960 BZV                    1:21.40            
   74.  Lia van der Linden            9205030 Mosa~Regio             1:21.51            
   75.  Pauline Magnée                9205434 De Warande             1:22.68            
   76.  Dorien Swerts                 9203500 MZ&PC                  1:23.35            
   77.  Rayna Maassen                 9304084 ROB                    1:25.86            
   78.  Pascalle Vroemen              9205560 MZ&PC                  1:26.15            
   79.  Lieke Janssen                 9305954 NIMO                   1:26.17            
   80.  Joyce Veldman                 9307410 NIMO                   1:29.97            



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 3 en 4
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      55.13            
    2.  Jeroen Feijs                  9200333 ZC Valkenburg            55.95            
    3.  Mitch Notten                  9202505 ZC Valkenburg            56.76            
    4.  Arvid Munsters                9203625 ZC Valkenburg            57.39            
    5.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV      57.45            
    6.  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen              58.80            
    7.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)        59.18            
    8.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      59.82            
    9.  Simon Edenburg                9301567 Luctor et Emergo       1:00.04            
   10.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                  1:00.07            
   11.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (sg)           1:00.18            
   12.  Scott Delbressine             9203057 ZC Valkenburg          1:00.33            
   13.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                1:00.61            
   14.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend        1:00.76            
   14.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                1:00.76            
   16.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester Meerval        1:00.79            
   17.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum               1:00.80            
   18.  Bjorn de Jonge                9206767 Hellas-Glana           1:01.00            
   19.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV    1:01.04            
   20.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)          1:01.24            
   21.  René van Wallenburg           9204413 Luctor et Emergo       1:01.48            
   22.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo            1:01.52            
   23.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo            1:01.62            
   24.  Roy Hoogerwerf                9203053 Hellas-Glana           1:01.78            
   25.  Ramon Wassenberg              9300715 RZ                     1:01.81            
   26.  Ruud Scheepers                9203411 Njord                  1:02.08            
   27.  Rick Hesen                    9300601 HZPC                   1:02.46            
   28.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                1:02.48            
   29.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV    1:02.67            
   30.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    1:02.70            
   31.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester Meerval        1:02.92            
   32.  Tom Pel                       9203237 De Warande             1:03.11            
   33.  Tim Jacobs                    9201825 HZPC                   1:03.53            
   34.  Joeri Prins                   9302037 MNC Dordrecht          1:03.92            
   35.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                   1:03.95            
   36.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo            1:04.01            
   37.  Kevin van den Bekerom         9200057 HZPC                   1:05.88            
   38.  Robin Borger                  9305183 Brunssum               1:05.91            
   39.  Paul van den Driest           9200283 Luctor et Emergo       1:07.08            
   40.  Tim Greven                    9202373 MZ&PC                  1:07.12            
   41.  Twan Beentjes                 9301309 Hellas-Glana           1:07.28            
   42.  Dennis Creemers               9202243 De Roersoppers         1:07.51            
   43.  Glenn Rompelberg              9303807 Kimbria                1:08.13            
   44.  Scott van't Land              9205043 NIMO                   1:08.41            
   45.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                1:09.37            
   46.  Stephen de Wit                9306669 OEZA                   1:09.43            
   47.  Raoni Schrijvers              9302669 Tempo                  1:09.59  FJ 1      
   48.  Ronald Waldus                 9206275 NIMO                   1:09.59  FJ 2      
   49.  Stefan Tijms                  9300863 OEZA                   1:09.70            
   50.  Cas Biekmann                  9306751 Njord                  1:09.74            
   51.  Wouter Thonnon                9302957 MZ&PC                  1:10.26            
   52.  Marco van Zijl                9203873 BZV                    1:10.55            
   53.  Kars Oomen                    9202945 SBC2000                1:13.42            
   54.  Jeroen Wolthuis               9301599 ZON/S&S                1:14.82            
   55.  Bjorn van de Kuit             9306693 ZON/S&S                1:14.98            
   56.  Jeroen Coelingh               9304945 BZV                    1:22.18            
   57.  Maarten Steekelenburg         9300479 van Vliet-Barracuda    1:31.93            
   58.  Bart Berghmans                9205277 MZ&PC                  1:38.34            
 AFGEM  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend                           



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Dames, 100m rugslag              Dames Senioren 1 en 2
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    1:08.32            
    2.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    1:09.72            
    3.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                   1:11.16            
    4.  Chantal Willems               9105482 Tritium (sg)           1:12.94            
    5.  Liz Rompelberg                9003146 ZC Valkenburg          1:13.17            
    6.  Anne Pel                      9002894 De Warande             1:13.59            
    7.  Katja Bougrimova              9104488 MNC Dordrecht          1:13.68            
    8.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen            1:13.95            
    9.  Simone Hendrikse              9005446 ZC Valkenburg          1:14.51            
   10.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            1:14.54            
   11.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)          1:14.63            
   12.  Kelsey Onderdijk              9102340 Luctor et Emergo       1:15.72            
   13.  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                  1:15.86            
   14.  Fanny Robbertsen              9102622 NIMO                   1:16.24            
   15.  Melanie van de Beuken         9105162 Heldense Zwemverenig   1:16.48            
   16.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    1:17.15            
   17.  Melissa Geilen                9001128 ZON/S&S                1:17.50            
   17.  Chantal Rutten                9004754 Tempo                  1:17.50            
   19.  Solé van Leenen               9104354 MNC Dordrecht          1:17.83            
   20.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                  1:18.16            
   21.  Laura de Jong                 9001778 WVZ                    1:18.35            
   22.  Mandy van der Klij            9006672 HZPC                   1:18.60            
   23.  Claudia Giezenaar             9101022 RZ                     1:18.66            
   24.  Mara Pfeffer                  9105478 KZPC                   1:18.80            
   25.  Eveline Wouters               9104934 Njord                  1:19.08            
   26.  Christel Peeters              9102424 De Warande             1:19.17            
   27.  Naomi Feider                  9107956 Tritium (sg)           1:19.43            
   28.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana           1:19.58            
   29.  Neiske Becks                  9100138 HZPC                   1:19.70            
   30.  Ilana Schaap                  9102714 DAW-Finenzo            1:19.77            
   31.  Nicole Palmboom               9106072 OEZA                   1:20.11            
   32.  Danique Ubags                 9003780 ZON/S&S                1:20.43            
   33.  Leslie Jacobs                 9108102 NIMO                   1:20.68            
   34.  Sanne Essers                  9100912 OEZA                   1:20.84            
   35.  Linda Drenthen                9100804 RZ                     1:21.22            
   36.  Renske Venner                 9008012 RZL                    1:21.53            
   37.  Wendy Mets                    9105176 de Lansingh            1:21.78            
   38.  Linda van Geel                9100976 De Warande             1:22.01            
   39.  Nieke Donkers                 9000872 De Warande             1:22.40            
   40.  Chantal Gielens               9101014 De Roersoppers         1:22.51            
   41.  Lidewij Vink                  9007508 OEZA                   1:22.75            
   42.  Gabriëlla van Oerle           9006758 De Warande             1:22.80            
   42.  Michelle Hacking              9107646 NIMO                   1:22.80            
   44.  Gitta Buskermolen             9000660 DAW-Finenzo            1:22.88            
   45.  Susanne Laumer                9005380 De Roersoppers         1:22.98            
   46.  Yolande Stupers               9007978 BZV                    1:23.26            
   47.  Rianne Koopman                9101728 DAW-Finenzo            1:23.32            
   48.  Mirja van Doesburg            9100746 Tempo                  1:23.70            
   49.  Chantal Molenkamp             9002624 DAW-Finenzo            1:24.28            
   50.  Laura van der Aalst           9000006 ZON/S&S                1:24.33            
   51.  Linda Maas                    9002440 Mosa~Regio             1:24.57            
   52.  Mariska Stuurstraat           9108140 Njord                  1:25.11            
   53.  Joke Velthuijs                9007168 Njord                  1:25.54            
   54.  Tatjana Wit                   90-07744De Zeeschuimers        1:25.93            
   55.  Kim Houben                    9101342 Mosa~Regio             1:26.81            
   56.  Nicolette Emmerik, van        9100880 Hellas-Glana           1:26.93            
   57.  Kiki Sturme                   9003660 ROB                    1:27.02            
   58.  Meidrie Lensen                9002302 Hellas-Glana           1:28.48            
   59.  Inge Snijkers                 9008112 NIMO                   1:32.16            
   60.  Michelle Peels                9106276 Tempo                  1:32.23            
   61.  Nienke Hoeks                  9101272 De Warande             1:32.72            
   62.  Anouk Bloem                   9007908 Mosa~Regio             1:33.72            
   63.  Kelly van Grimbergen          9008016 RZL                    1:34.64            
   64.  Daphne van der Kruyssen       9107998 De Warande             1:35.61            
   65.  Indra Swerts                  9005896 MZ&PC                  1:36.03            
   66.  Fabienne Wings                9103934 KZPC                   1:37.13            
   67.  Angela Mekes                  9006924 TRB/RES                1:37.84            
    NG  Maureen Muyen                 9102874 ZON/S&S                                   



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                  Jongens, 100m rugslag                Heren Jeugd 1 en 2
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande             1:03.01            
    2.  Loek Herberts                 9001173 Zeester Meerval        1:03.28            
    3.  Joeri van Wallenburg          9004875 Luctor et Emergo       1:04.20            
    4.  Dean Coert                    9100393 ZC Valkenburg          1:04.64            
    5.  Rutger van Oosterhout         9002179 WVZ                    1:05.50            
    6.  Marc Catsburg                 9000533 MNC Dordrecht          1:05.71            
    7.  Leen van der Plaat            9002291 Wiekslag               1:05.80            
    8.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV    1:06.04            
    9.  Jacky Coumans                 9000573 ZC Valkenburg          1:06.08            
   10.  Matthijs Dekker               9000621 Zaanstad (SG)          1:06.40            
   11.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo            1:07.13            
   12.  Bas Spaanderman               9002741 WVZ                    1:07.90            
   13.  Jelte Schuurmans              9104841 Tritium (sg)           1:08.16            
   14.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV    1:08.21            
   15.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend        1:08.79            
   16.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend        1:08.86            
   17.  Yannick Mommers               9101613 ZC Valkenburg          1:08.97            
   18.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana           1:09.01            
   19.  Patrick Creemers              9000579 RZ                     1:09.72            
   20.  Kay op den Kamp               9103425 ZC Valkenburg          1:10.03            
   21.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                1:10.13            
   22.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                1:10.29            
   23.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                1:10.58            
   24.  Jérôme Ariës                  9000065 ZON/S&S                1:10.72            
   25.  Mark van Enckevort            9000797 HZPC                   1:10.86            
   26.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen            1:11.11            
   27.  Kenneth Caster                9100375 ZC Valkenburg          1:11.26            
   28.  Thom de Boer                  9100181 DAW-Finenzo            1:11.36            
   29.  Tobias van Halen              9100835 RZ                     1:11.53            
   30.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      1:11.61            
   31.  Frabrice Ariës                9000063 ZON/S&S                1:11.75            
   32.  Jeroen van Erve               9005917 TRB/RES                1:11.79            
   33.  Ron Salm                      9002543 WZ&PC Purmerend        1:11.85            
   34.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo            1:12.02            
   35.  Imre Dehner                   9006195 ZON/S&S                1:12.33            
   36.  Mathijs Meijers               9103403 De Roersoppers         1:12.45            
   37.  Pieter Crok                   9100413 OEZA                   1:13.05            
   38.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum               1:14.25            
   39.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58           1:14.36            
   40.  Michèl Theissen               9102777 NIMO                   1:14.43            
   41.  Arjan Baron                   9100067 DAW-Finenzo            1:14.67            
   42.  Martyn Slaghuis               9103035 NIMO                   1:15.26            
   43.  Leon Hendriks                 9106975 Noord Limburg(SG)      1:15.44            
   44.  Jelle van der Ploeg           9103661 De Warande             1:16.06            
   45.  Pim van Zeijl                 9003415 Kimbria                1:16.08            
   46.  Stefan Teley                  9107153 RZL                    1:16.30            
   47.  Thijs Villevoye               9106589 NIMO                   1:16.33            
   48.  Thijs van der Sterren         9102207 ZEPS                   1:16.68            
   49.  Lars Steekelenburg            9102199 van Vliet-Barracuda    1:16.75            
   50.  Mark Huijsman                 9001305 de Lansingh            1:19.01            
   51.  Oskar Bles                    9100153 SBC2000                1:20.68            
   52.  Jelte van de Boogaard         9102731 Tempo                  1:23.79            
   53.  Rick van Ool                  9106489 Tempo                  1:24.14            
   54.  Patrick Geurts                9107147 Eiffel Swimmers PSV    1:25.54            
   55.  Jaap Verest                   9106399 Tempo                  1:25.87            
   56.  Karsten Meijers               9004959 ZC Valkenburg          1:29.86            
   57.  Mike Vaes                     9106821 BZV                    1:31.60            
   DIS  Jeffrey Smits                 9007257 Njord                  1:30.31            
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Bob Harmsen                   9102713 KZPC                                      
    NG  Jarno Rijkers                 9002435 Njord                                     
    NG  Jeroen van Vark               9105587 Njord                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Dames, 100m rugslag                     Dames Senioren
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jenny Schouten                8703674 ZC Valkenburg          1:09.32            
    2.  Katinka van Vastenhoven       8402500 De Zeeschuimers        1:10.40            
    3.  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                  1:11.26            
    4.  Lotte Greven                  8705620 ZC Valkenburg          1:11.43            
    5.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                1:12.98            
    6.  Irene Gubbels                 8801532 ZC Valkenburg          1:13.23            
    7.  Bianca Verbeek                8804462 WVZ                    1:13.82            
    8.  Lydia Colijn                  8600718 NIMO                   1:13.97            
    9.  Nicola Pasi                   8725    Schwimmclub Tägi Wet   1:14.62            
   10.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                   1:15.42            
   11.  Cynthia Potin                 8502374 Luctor et Emergo       1:15.70            
   12.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                1:15.72            
   13.  Lieke Jager                   8701930 Z&PV Nuenen            1:16.37            
   14.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                    1:16.42            
   15.  Alice Janssen                 8902012 HZPC                   1:16.77            
   16.  Linda Custers                 8600738 HZPC                   1:17.36            
   17.  Rianne Slabbers               8603276 De Roersoppers         1:17.56            
   18.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo            1:17.58            
   19.  Inger Wouters                 8904826 WVZ                    1:18.32            
   20.  Monique Pronk                 8803528 WVZ                    1:18.44            
   21.  Hanneke Simons                8903802 Kimbria                1:18.71            
   22.  Linda Peeters                 8903238 Mosa~Regio             1:18.81            
   23.  Anouk van der Gracht          8901408 OEZA                   1:19.03            
   24.  Silvy Collin                  8900802 Hellas-Glana           1:19.68            
   25.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum               1:19.70            
   26.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    1:19.74            
   27.  Lisette Prins                 8803522 WVZ                    1:19.82            
   28.  Kathinka Vertommen            8201712 Kimbria                1:20.22            
   29.  Maureen Rutten                8803776 HZPC                   1:20.96            
   30.  Saskia Coolen                 8805440 RZL                    1:21.78            
   31.  Nickey de Klerk               8604394 WZ&PC Purmerend        1:21.91            
   32.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                1:22.09            
   33.  Sandra Schellekens            8503416 Neptunus '58           1:22.25            
   34.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo            1:22.38            
   35.  Miranda Bouten                8600490 RZL                    1:22.44            
   36.  Renske Nielen                 8805550 Noord Limburg(SG)      1:22.98            
   37.  Mieke Olde Engberink          8806076 Tempo                  1:23.35            
   38.  Elke Euwes                    8801236 HZPC                   1:24.28            
   39.  Marjolein Briels              8605002 RZL                    1:24.94            
   40.  Dianne Nien                   7100452 RZ                     1:25.02            
   41.  Jannie Janssen                8902022 HZPC                   1:26.14            
   42.  Yvonne Hintzen                8901754 ROB                    1:29.11            
   43.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen            1:29.36            
   44.  Joyce Bakker                  8700150 MZ&PC                  1:30.95            
   45.  Annemieke Verest              8904288 Tempo                  1:32.04            
   46.  Charlotte Jaspers             8805830 ROB                    1:34.85            
   47.  Kim de Groot                  8601318 ZEPS                   1:37.89            
   48.  Ashley de Vos                 8705882 ZEPS                   1:53.03            
   DIS  Eveline Mestrom               8806342 RZL                    1:19.55            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 NG.ZA  Noor Bastiaens                8705812 SBC2000                                   
    NG  Linda van der Sande           8806622 MZ&PC                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Heren, 100m rugslag                Heren Senioren Open
28-12-2007                                                             Results Voorronde
----------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd  VVA       
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Smeets                8101555 WVZ                      59.87            
    2.  Davy Verreussel               8903341 Hellas-Glana           1:00.04            
    3.  Sander Smeets                 8402091 WVZ                    1:00.43            
    4.  Sven Jaeger                   8301021 Hellas-Glana           1:00.72            
    5.  Wouter Smeets                 8402093 WVZ                    1:01.07            
    6.  Ruud van Bommel               8905181 RZL                    1:01.13            
    7.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                 1:01.23            
    8.  Mike Stoffer                  8903041 WVZ                    1:02.00            
    9.  Bram Dekker                   8900649 ZC Valkenburg          1:02.04            
   10.  Joris Bulstra                 8503217 Hellas-Glana           1:02.35            
   11.  Alan Smeets                   8402089 Hellas-Glana           1:02.50            
   12.  Tom van der Sterren           8502495 ZEPS                   1:02.67            
   13.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                   1:02.93            
   14.  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo       1:02.99            
   15.  Tim Jansen                    8601431 Hellas-Glana           1:03.14            
   16.  Gert-Jan den Dekker           8500519 ZVDO'74                1:03.46            
   17.  Yvo op den Kamp               8901553 ZC Valkenburg          1:03.56            
   18.  Martijn Dolk                  8900737 MNC Dordrecht          1:03.90            
   19.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                1:03.93            
   20.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo            1:04.16            
   21.  Terrence Olaria               8602249 ZC Valkenburg          1:04.60            
   22.  Stefan Kranenbroek            7900729 HZPC                   1:04.72            
   23.  Vincent van de Ven            8402715 WVZ                    1:04.75            
   24.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo            1:04.76            
   25.  Sander van Elburg             8800937 MZ&PC                  1:04.91            
   26.  Harm Rozenga                  8902685 WVZ                    1:05.09            
   27.  Thijs Greven                  8905745 ZC Valkenburg          1:05.54            
   28.  Jeroen Beemster               8700155 WZ&PC Purmerend        1:05.79            
   29.  Bart Beemster                 8700153 WZ&PC Purmerend        1:06.37            
   30.  Pieter de Heer                8901141 Hellas-Glana           1:06.58            
   31.  Stefan Groeneweg              8901039 MNC Dordrecht          1:06.79            
   32.  Mark Gorissen                 8600973 KZPC                   1:07.23            
   33.  Folkert Oostra                8902347 Tempo                  1:07.44            
   34.  Charles Potin                 8301701 Luctor et Emergo       1:07.67            
   35.  Richard Hubers                8501129 De Roersoppers         1:07.99            
   36.  Martijn den Dekker            8700653 ZVDO'74                1:08.01            
   37.  Ronald Hart                   7800391 DAW-Finenzo            1:08.16            
   38.  Mario Peeters                 8602355 MNC Dordrecht          1:08.18            
   39.  Freddie Geerlings             7900379 ZON/S&S                1:08.45  FJ 1      
   40.  Arjan Assink                  8600069 WVZ                    1:08.45  FJ 2      
   41.  Math Smeets                   8704153 NIMO                   1:08.72            
   42.  Huub Vijverberg               8201877 ZV Westland Dijkglas   1:08.76            
   43.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo            1:09.00            
   44.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester Meerval        1:09.36            
   45.  Rowan Schaap                  8902729 DAW-Finenzo            1:09.50            
   46.  Marcel Eikelenboom            7200259 ZV Westland Dijkglas   1:09.60            
   47.  Niels van Dalen               8906237 RZL                    1:10.29            
   48.  Jeroen Geurts                 8801099 ZC Valkenburg          1:10.82            
   49.  Stijn Agten                   8700037 RZL                    1:11.07            
   50.  Mark Herps                    8701333 Tempo                  1:11.10            
   51.  Kevin vd Poll                 8602429 DAW-Finenzo            1:11.52            
   52.  Sander van den Berg           8700211 NIMO                   1:12.11  FJ 1      
   53.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                1:12.11  FJ 2      
   54.  Martin Teley                  8906059 RZL                    1:12.13            
   55.  Job v. Duijnhoven             8800887 Noord Limburg(SG)      1:12.16            
   56.  Jens van Us                   8201765 de Lansingh            1:12.34            
   57.  Pim Donkers                   8700765 De Warande             1:12.36            
   58.  Mark Lomax                    8201095 de Lansingh            1:12.80            
   59.  Christian Scholtes            8902775 WVZ                    1:12.87            
   60.  Ruben van Erven               8100469 ZV Westland Dijkglas   1:13.29            
   61.  Martijn de Lepper             8000921 BZV                    1:13.36            
   62.  Huibrecht Vlaardingerbroek    8302245 ZV Westland Dijkglas   1:13.37            
   63.  Harald Thijssen               8903139 ROB                    1:13.48            
   64.  Karel Bol                     8700327 DAW-Finenzo            1:13.57            
   65.  Jeroen Verouden               8704685 Eiffel Swimmers PSV    1:13.75            
   66.  Frank Hovenier                8503239 Neptunus '58           1:14.83            
   67.  Viktor Reijns                 8401865 WVZ                    1:15.43            
   68.  Erik Vijverberg               8803603 ZV Westland Dijkglas   1:15.60            
   69.  Lars Wouters                  8703889 WVZ                    1:15.70            
   70.  Bart Coolen                   8603865 RZL                    1:16.04            
   71.  Roger Pouls                   8702653 De Roersoppers         1:16.06            
   71.  Mark Snijders                 8803187 ZON/S&S                1:16.06            
   73.  Timo Tabak                    8201697 RZL                    1:16.07            
   74.  Jeroen van der Burgt          8600525 Njord                  1:16.29  FJ 1      
   75.  Jip Hochstenbach              8601229 De Roersoppers         1:16.29  FJ 2      
   76.  Michel Driessen               8402991 Brunssum               1:16.37            
   77.  Willem Drissen                8800871 HZPC                   1:16.48            
   78.  Remco Brinkman                8900471 Luctor et Emergo       1:16.69            
   79.  Sander Slaghuis               8805305 NIMO                   1:17.12            
   80.  Rob Arts                      8805005 Noord Limburg(SG)      1:17.21            
   81.  Gerard Hoedjes                8701363 DAW-Finenzo            1:18.24            
   82.  Dimitri Verjans               8704270 MZ&PC                  1:20.76            
   83.  Peter Mertens                 8501725 MZ&PC                  1:20.83            
   84.  Rick Hellenbrand              8901173 NIMO                   1:24.02            
   85.  Martin Martens                8702173 BZV                    1:26.01            
   86.  Tom Derks                     8804753 ROB                    1:27.17            
   87.  Sander Sloove                 8101549 RZL                    1:32.38            
   DIS  Markus van Rest               7701197 ZV Westland Dijkglas   1:08.50            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Martijn van Gelderen          8900939 DAW-Finenzo            1:16.33            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Roy Lahou                     8906483 MZ&PC                  1:36.72            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 NG.ZA  Ralf Jansen                   8901457 Njord                                     
    NG  Mark Spijkerboer              8101589 Zeester Meerval                           
    NG  Joep Janssen                  8200805 De Roersoppers                            
    NG  Arnold Verbeek                8703491 DAW-Finenzo                               
    NG  Pascal Palmboom               8902395 OEZA                                      



Splash Meet Manager 2007Registered to MZ&PC