2006-12-28 Speedo International Friendship Swimmeet - Ranglijst



Splash Meet Manager 2006.146, registered to MZ&PC


Nr. 57  50m schoolslag  Dames  Junioren 1 en 2
Nr. 58  50m schoolslag  Heren  Junioren 1 en 2
Nr. 59  50m schoolslag  Dames  Jeugd 1 en 2
Nr. 60  50m schoolslag  Heren  Junioren 3 en 4
Nr. 61  50m schoolslag  Dames  Senioren 1 en 2
Nr. 62  50m schoolslag  Heren  Jeugd 1 en 2
Nr. 63  50m schoolslag  Dames  18 jaar en ouder
Nr. 64  50m schoolslag  Heren  18 jaar en ouder
Nr. 65  100m wisselslag  Dames  Junioren 1 en 2
Nr. 66  100m wisselslag  Heren  Junioren 1 en 2
Nr. 67  100m wisselslag  Dames  Jeugd 1 en 2
Nr. 68  100m wisselslag  Heren  Junioren 3 en 4
Nr. 69  100m wisselslag  Dames  Senioren 1 en 2
Nr. 70  100m wisselslag  Heren  Jeugd 1 en 2
Nr. 71  100m wisselslag  Dames  18 jaar en ouder
Nr. 72  100m wisselslag  Heren  18 jaar en ouder
Nr. 73  50m vrije slag  Dames  Junioren 1 en 2
Nr. 74  50m vrije slag  Heren  Junioren 1 en 2
Nr. 75  50m vrije slag  Dames  Jeugd 1 en 2
Nr. 76  50m vrije slag  Heren  Junioren 3 en 4
Nr. 77  50m vrije slag  Dames  Senioren 1 en 2
Nr. 78  50m vrije slag  Heren  Jeugd 1 en 2
Nr. 79  50m vrije slag  Dames  18 jaar en ouder
Nr. 80  50m vrije slag  Heren  18 jaar en ouder


Speedo International Friendship Swimmeet series -dag 3-zaterdag 30 december 2006 - 8:30


Nr. 57   50m schoolslag  Dames  Junioren 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Chantal Senden93ZCV35.87
2.Ilona Remmel93ZON/S&S36.35
3.Melissa Meyer93NIMO37.58
4.Sanne Scheerder94ZCV37.80
5.Estrella Wierikx94Numansdorp38.40
6.Emily Harks93PSV38.41


B-finale
7.Sterre Boon93DAW-Finenzo38.57
8.Marja van der Sluis93Hellas-Glana39.89
9.Jamie Schepers93ZCV39.91
10.Rosien Meesen94Hellas-Glana39.93
11.Jessica de Ruiter93Aquarius40.15
12.Vera Weinberg93NIMO40.41


13.


Pascalle Rovers


93


TRB/RES


40.55
14.Daniek Hendriks93ZVW'7440.611
15.Ilse Resink93DIO40.612
16.Misty Coert93ZCV40.80
17.Denise Urlings93Zwemclub Eijsde40.91
18.Veerle Sauvé93TRB/RES40.93
19.Celine Dekker94ZCV40.98
20.Susette Lauwen93MNC Dordrecht41.00
21.Daniëlle de Groot93OEZA41.02
22.Janice Wolfs93Zwemclub Eijsde41.29
23.Pien Burger93DAW-Finenzo41.74
24.Lyan Hoogendoorn93ZVW'7441.89
25.Mariska Scheel93DeLansingh41.91
26.Karin Bongers93RZL42.00
27.Jennemieke Aanraad93MNC Dordrecht42.18
28.Fabiën Hogema93OEZA42.20
29.Marjolein Maris94DeHoutrib42.25
30.Petra Schuivens93Tritium (SG)42.37
31.Ingrid Bakker93TRB/RES42.72
32.Jennifer van den Berg93ZVW'7442.81
33.Daisy Molenaar93DAW-Finenzo42.88
34.Anouk Kuijlaars94MNC Dordrecht42.91
35.Anneke de Rond94DIO42.941
36.Suzan Van Boxtel94TRB/RES42.942
37.Bo Peeters93NIMO42.98
38.Inge Verbeek93DAW-Finenzo43.18
39.Manon van Leuven93Tiamat43.23
40.Renee Witteveen94ZVW'7443.37
41.Chidi Hennigfeld93ZON/S&S43.67
42.Elske Eikholt93Tritium (SG)43.72
43.Sanne Kerkhoff93NIMO43.73
44.Dashney Verweij94BZV43.82
45.Lisa Koster94DAW-Finenzo43.83
46.Denise Austen93RZ43.89
47.Tina van Golde93Kimbria44.13
48.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac44.22
49.Liza Hoveling93De Vrije Slag44.29
50.Ankie Meusen93RZL44.30
51.Michelle Meusen94RZL44.44
52.Lori Leenen93Nrd-Limburg sg44.48
53.Linda van Ool93Tempo44.58
54.Roxane Wilms93Hellas-Glana44.72
55.Kelly Mekes94TRB/RES45.07
56.Joyce Caster93RZ45.18
Rylana Slaghuis94NIMO45.18
58.Sophie Cleuren93HZPC45.24
59.Manon van Ast93De Vrije Slag45.37
60.Nienke Bouman93Tiamat45.61
61.Laura van/de Munckhof93HZPC45.73
62.Arja den Boer94BZV45.84
63.Vera Hendriks94Nrd-Limburg sg45.96
64.Suzan Seetsen94NIMO46.05
65.Anouk van den Boorn94Kimbria46.09
66.Chantal Ackerman93ZON/S&S46.37
67.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo46.39
68.Kim Klijn94DAW-Finenzo46.43
69.Janneke Mollen94Tiamat46.69
70.Carlijn Jaspers94NIMO46.92
71.Tessa Lenoire93NIMO47.18
72.Laura Govers93Arethusa47.31
73.Maaike Knops94RZL47.45
74.Veerle Corstjens94Patrick47.50
75.Eline Westerburger93TRB/RES47.52
76.Emma Willems93KZPC47.53
77.Marleen Bakker93TRB/RES47.61
78.Rayna Maassen93ROB47.62
79.Lisa Sturme93ROB47.70
80.Annae van de Weerd94ZVW'7447.72
81.Eline van der Meel94ZVW'7447.80
82.Rhodee van Zuilen93MNC Dordrecht48.02
83.Jamilla Franssen94ZON/S&S48.06
84.Linda Tiemeyer93ZVW'7448.13
85.Simone Vroemen94MZ&PC48.28
86.Jenneke Schouwenberg94ROB48.36
87.Mandy Wetzels94ZON/S&S48.45
88.Lieke Janssen93NIMO48.46
89.Joyce Janssen94ROB48.62
90.Asma Lfarh94MZ&PC50.64
91.Anne van der Aalst94Tiamat54.53
dis.Monica Sanches94DAW-Finenzo49.53
SA  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
zk.Maud Meuwissen94Patrick
zk.Melanie Jansen94MZ&PC
zk.Raymonde Weyzen94MZ&PC
zk.Judith Harbrink93DIO


Nr. 58   50m schoolslag  Heren  Junioren 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Simon Edenburg93Luctor et Emerg32.88
2.Geoff Ebskamp93Nrd-Limburg sg36.18
3.Marijn van Zundert94MNC Dordrecht37.16
4.Sven Kardol93Nuenen37.44
5.Mart Hendriks93Tritium (SG)38.02
6.Mart de Boer93DAW-Finenzo38.30


B-finale
7.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend39.22
8.Alex Catsburg94MNC Dordrecht39.36
9.Ramon Bastiaansen93DIO39.65
10.Wouter Kiesewetter93ZVW'7439.84
11.Joey Stokx93DAW-Finenzo40.12
12.Paul Koster93DIO40.23


13.


Bob Dalmeijer


94


Luctor et Emerg


40.56
14.Robin Ramaekers93ZON/S&S40.90
15.Rodie de Groot93ZVW'7441.25
16.Jorrick Druyven94OEZA41.74
17.Pascal Stellingwerff94De Vrije Slag41.86
18.Sidney Leenen93HZPC41.90
19.Jeffrey Duif94BZV42.15
20.Carlo Meisters94ZON/S&S42.26
21.Lester Snackers94ZCV42.41
22.Tian Tjioe93TRB/RES42.43
23.Ken Boonen94RZL42.821
24.Boy Coort94ZON/S&S42.822
25.Rick Hesen93HZPC43.21
26.Vincent Schram94DAW-Finenzo43.35
27.Bjorge Janssen93TRB/RES43.38
28.Wiebe Van De Rijt94TRB/RES43.63
29.Raoni Schrijvers93Tempo43.81
30.Marc Craenen93Patrick44.01
31.Marvin Zwart93DAW-Finenzo44.06
32.Marco van der Aalst93Tiamat44.13
33.Rico Roels94DAW-Finenzo44.25
34.Jeroen Bisschop93Tiamat44.78
35.Stijn Schoone93Tiamat45.20
36.Glenn Smit94DAW-Finenzo45.48
37.Thomas Rietveld94TRB/RES46.54
38.Jeroen Coelingh93BZV46.69
39.Jim Ketelings94RZ46.79
40.Buck Verschueren93Tiamat48.15
41.Nick Lahou93MZ&PC48.38
42.Barry Kleijne93OEZA48.58
43.Bart Vlek93DAW-Finenzo48.66
44.Ron Jacobs94HZPC49.59
45.Frank Broer94ZVW'7449.83
46.Stein Menting94Tiamat52.13
47.Koen van der Heijden94Tiamat53.61
48.Farid Ghani94MZ&PC55.80
zk.Tim Sonnemans94RZL
zk.Wilco van der Sluis93Hellas-Glana


Nr. 59   50m schoolslag  Dames  Jeugd 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Lotte Goosen92DIO35.53
2.Elise Wijnker91Hellas-Glana36.00
3.Tanja Peeters91PSV37.21
4.Iris de Boer92ZVW'7437.43
5.Sandra Verheijen92ZCV37.66
6.Zarife Gela92DeLansingh37.91


B-finale
7.Kimberley van Uffelen91Westland Dijkgl37.93
8.Kimberley Teunissen92Nrd-Limburg sg38.12
9.Nicole Palmboom91OEZA38.150
11.Stephanie Janssen91Arethusa38.50
13.Inge Arts92Nrd-Limburg sg38.64
14.Annora de Rijck92Brunssum38.68


13.


Judith van Meijel


91


HZPC


38.15


Afzeggen


2
14.Tessa Mosch91Noordkop-Zeemac38.51Afzeggen
15.Charlotte Maris92DeHoutrib38.78
16.Maaike Vooren91DAW-Finenzo38.91
17.Chloé Rutzerveld92NIMO39.04
18.Karen van der Wal91DeLansingh39.15
19.Sole van Leenen91MNC Dordrecht39.24
20.Angèl Koenen92HZPC39.26
21.Esther van Kamp91Arethusa39.39
22.Dimphy van de Laar92ZCV39.45
23.Ingrid van Horen92HZPC39.59
24.Jolien van Golde92ZCV39.82
25.Laura de Jong91Nuenen39.84
26.Bernadette Verstegen91Nrd-Limburg sg39.891
27.Diede Witkamp92DAW-Finenzo39.892
28.Chantalle van der Linden92DIO40.18
29.Susanne vd Plas92Hellas-Glana40.41
30.Kelly Agterberg92Nrd-Limburg sg40.60
31.Manon Houtman91PSV40.66
32.Ilana Schaap91DAW-Finenzo40.68
33.Sharon Giesberts91Patrick40.86
34.Katja Bougrimova91MNC Dordrecht40.93
35.Melanie van den Beuken91Mosa-Regio40.95
36.Tessa Kierkels91ZCV40.99
37.Floor de Man92De Vrije Slag41.28
38.Myrthe Konings92DIO41.76
39.Nicolien Wellen91Zwemclub Eijsde41.87
40.Nienke Hoeks91De Warande41.88
41.Linda Coelingh91BZV42.01
42.Eva Martens92ZCV42.27
43.Evelien Schwillens92MZ&PC42.28
44.Inge Hover91Patrick42.331
45.Christel Peeters91De Warande42.332
46.Amanda v.d. Eijnden92PSV42.45
47.Claudia Classener92PSV42.68
48.Linda Drenthen91RZ42.70
49.Kim Houben91Mosa-Regio42.77
50.Leslie Jacobs91NIMO43.00
51.Rinske Hutten91MNC Dordrecht43.11
52.Anne Vermeulen91Westland Dijkgl43.12
53.Kim Dijkstra91Tiamat43.21
54.Sanne Essers91OEZA43.28
55.Rimke Dijkmans92Tiamat43.54
56.Mara Pfeffer91KZPC43.71
57.Michelle Peels91Tempo43.81
58.Natalie Warnier91Zwemclub Eijsde44.00
59.Sabine Widdershoven92Zwemclub Eijsde44.38
60.Kelsey Onderdijk91DeBevelanders44.43
61.Anne van Vroonhoven92PSV44.45
62.Ilse Masseling92HZPC44.61
63.Marlissa van Driel92De Vrije Slag44.70
64.Linda van Geel91De Warande44.91
65.Michelle Hacking91NIMO45.09
66.Annabel Zevenhek92DAW-Finenzo45.75
67.Anke Snijkers92NIMO45.78
68.Anne Bakker92DAW-Finenzo45.83
69.Rianne Koopman91DAW-Finenzo45.97
70.Laura Kerckhoffs92ZCV45.98
71.Cindy Duif92BZV46.18
72.Angelica Snackers92NIMO46.26
73.Claudia Giezenaar91RZ46.35
74.Lotte Van De Rijt91TRB/RES46.38
75.Christa Craenen92Patrick46.40
76.Fabienne Schel92Mosa-Regio46.99
77.Samantha vd Pluijm91Patrick47.04
78.Nadine Claessens91Zwemclub Eijsde47.89
79.Fabienne Wings91KZPC48.06
80.Jesse Heijmans92Tiamat48.25
81.Marieke Asschert92ZVW'7449.10
82.Jolien Schuurmans92Noordkop-Zeemac50.67
dis.Mirja van Doesburg91Tempo45.50
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
zk.Dorien Swerts92MZ&PC


Nr. 60   50m schoolslag  Heren  Junioren 3 en 430-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Kay op den Kamp91ZCV31.98
3.Arvid Munsters92ZCV32.66
4.Scott Delbressine92ZCV33.57
5.Kasper v. Dijk92Nrd-Limburg sg33.73
6.Sjors Pietermans91Patrick33.81
7.Bart Schram91DAW-Finenzo34.03


B-finale
8.Joey de Ruiter91ZCV34.120
9.Gerben Fiere91De Warande34.120
10.Kevin Janssen92Tritium (SG)34.14
12.Bob van Hees91DIO35.11
13.Michèl Theissen91NIMO35.16
14.Pieter Joordens91Tiamat35.31


13.


Kenneth Caster


91


RZ


32.34


Afzeggen
14.Bart Knijn91WZ&PC Purmerend34.91Afzeggen
15.Robbert Vink91ZVW'7435.44
16.Jeroen Feijs92ZCV35.48
17.Sjors van Lith92ZVW'7435.78
18.Tim Broer91ZVW'7436.00
19.Pieter Crok91OEZA36.21
Dean Coert91ZCV36.21
21.Alain Dassen92Hellas-Glana36.25
22.Arjan Baron91DAW-Finenzo36.39
23.Mitch Notten92ZCV36.50
24.Yannick Mommers91ZCV36.58
25.Jeroen Krielaart92Zegenwerp36.78
26.Ralph van Megen92HZPC37.00
27.Indji Tan91NIMO37.04
28.Arjan Maas91Nuenen37.33
29.Ferry Kemmeren91OEZA37.36
30.Demi de Rooij91DAW-Finenzo37.57
31.Martyn Slaghuis91NIMO37.65
32.Enzo Diependaal92TRB/RES37.88
33.Roy Hoogerwerf92Hellas-Glana38.13
34.Bas Castelijns91Nuenen38.30
35.Bart Kiesewetter91ZVW'7438.32
36.Sil Hoving91PSV38.40
37.Niels de Caluwé91OEZA38.56
38.Koen van Asseldonk92De Vrije Slag38.64
39.Thom de Boer91DAW-Finenzo38.80
40.Marco van Zijl92BZV38.99
41.Geert Janssen92PSV39.09
42.Alwin Hillebrink92MNC Dordrecht39.11
43.Wesley van Wely92De Vrije Slag39.42
44.Tim Jacobs92HZPC39.46
45.Dustin Bolte92Tempo39.561
46.Paul vd Driest92Luctor et Emerg39.562
47.Jeffrey Spaltman92DAW-Finenzo39.70
Robin Krutzen92Patrick39.70
Leon Hendriks91Nrd-Limburg sg39.70
50.Tim Greven92MZ&PC39.72
51.Jory Niemark92Brunssum39.75
52.Rik Bakker91TRB/RES39.90
53.Koen Lamers91OEZA40.03
54.Kevin van den Bekerom92HZPC40.06
55.Dennis de Ruiter92Aquarius40.14
56.Rick van Ool91Tempo40.27
57.Mario Hautvast91Patrick40.69
58.Milan Herens92MZ&PC40.82
59.Rene van Wallenburg92Luctor et Emerg41.06
60.Jaap Verest91Tempo41.26
61.Mathijs van der Logt91DIO41.57
62.Jelte van de Boogaard91Tempo41.62
63.Jeroen Custers91Kimbria41.93
64.Joost Verdijk92AquAmigos42.41
65.Barrie Pals92Tritium (SG)42.75
66.Koen Jager91Nuenen44.57
67.Bart Berghmans92MZ&PC48.87
zk.Tobias van Halen91RZ


Nr. 61   50m schoolslag  Dames  Senioren 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Inger Wouters89WVZ36.99
2.Jolanda Post90DIO37.21
3.Laura de Jong90WVZ37.43
4.Elise van der Wal89DeLansingh38.30
5.Marieke Verbeek89DAW-Finenzo38.46
6.Simone Hendrikse90PSV38.65


B-finale
7.Liz Rompelberg90ZCV38.79
8.Simone van der Linden90DIO38.93
10.Jantine Jongenotter90PSV39.29
11.Bernadette Bol89DAW-Finenzo39.71
12.Judith Barendse90DIO39.88
13.Silvy Collin89Hellas-Glana40.01


Annet Bakker


90


Noordkop-Zeemac


39.19


Afzeggen
14.Annemieke Verest89Tempo40.07
15.Susan The89Mosa-Regio40.08
16.Alicia Icario89Hellas-Glana40.27
17.Ilse Schoenmakers90RZ40.45
18.Inge Arts89Tritium (SG)40.57
19.Gabriëlla van Oerle90De Warande40.60
20.Jacobine van Holland89De Vrije Slag40.65
21.Lotte de Winter90Nuenen40.78
22.Yolande Stupers90BZV40.80
23.Sinony van Putten90Noordkop-Zeemac40.95
24.Rachelle Jaspers89Kimbria41.10
25.Danique Ubags90ZCV41.22
26.Anouk v.d. Gracht89OEZA41.46
27.Renske Venner90RZL41.74
28.Marianne vd Poll89DAW-Finenzo41.81
29.Linda Maas90Mosa-Regio42.00
30.Alice Janssen89HZPC42.04
31.Ellemieke Winten90MZ&PC42.061
32.Kylie Leenen89HZPC42.062
33.Kiki Sturme90ROB42.25
34.Roos Joosten90RZL42.29
Michelle Schoonderwaldt90ZVW'7442.29
36.Anne Pel90De Stormvogel42.36
37.Jolijn van Osta89Tiamat42.52
38.Lindy Consemulder90Nuenen42.59
39.Lidewij Vink90OEZA42.88
40.Kira Sol89Tiamat43.00
41.Inge Snijkers90NIMO43.05
42.Veerle v.d. Waardenburg90PSV43.06
43.Maaike de Waard90MNC Dordrecht43.34
44.Nathalie Bommelje90Luctor et Emerg43.78
45.Linda Dijkstra90Tiamat44.03
46.Nieke Donkers90De Warande44.28
47.Annemarie Mensen90DIO44.31
48.Laura van der Aalst90ZCV44.35
49.Chantal Molenkamp90DAW-Finenzo44.66
50.Debby Theelen90Mosa-Regio44.93
51.Kelly van Grimbergen90RZL44.98
52.Viviënne vd Dungen90AquAmigos45.02
53.Carola Budding89De Vrije Slag45.07
54.Linda Peeters89Mosa-Regio45.93
55.Bregje Schellens89Tiamat45.94
56.Yvonne Hintzen89ROB45.95
57.Hilde Brouwers90DAW-Finenzo46.13
58.Willemijn Meeuwissen90DIO47.12
59.Indra Swerts90MZ&PC47.22
60.Steffie Peuskens89MZ&PC47.27
61.Anouk Bloem90Mosa-Regio47.37
62.Joëlle Vaes90DIO48.28
63.Britt Van Diessen89TRB/RES52.45
zk.Nelleke Boelhouwer90WVZ
zk.Melissa Geilen90Brunssum
zk.Nadine Urlings90Zwemclub Eijsde
zk.Salima Lfarh90MZ&PC
zk.Renee Wiltschut90MZ&PC


Nr. 62   50m schoolslag  Heren  Jeugd 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Bram Dekker89ZCV30.84
2.Paul Schuurmans89Noordkop-Zeemac31.34
3.Davy Verreusel89Hellas-Glana31.84
4.Yvo op den Kamp89ZCV32.21
5.Thomas Kersten90WVZ32.39
6.Kenny van Krieken90AquAmigos32.60


B-finale
7.Stefan Groeneweg89MNC Dordrecht32.76
9.Thijs Greven89ZCV32.93
11.Patrick Creemers90RZ33.740
12.Martin Teley89RZL33.82
13.Pieter de Heer89Hellas-Glana33.93
14.Sebas van Lith90ZVW'7433.980


13.


Raga Flores


89


BZV


32.91


Afzeggen
14.Ruud van Bommel89RZL33.74Afzeggen1
15.Jelmer v. Dijk90Nrd-Limburg sg33.982
16.Jeroen Drewes90De Vrije Slag33.99
17.Martijn Dolk89MNC Dordrecht34.00
18.Robin Van Gulik90TRB/RES34.16
19.Lawrence Bolte90Tempo34.67
20.Robin den Boer90De Warande34.86
Remco de Veen89De Roersoppers34.86
22.Darcey Helstone89Noordkop-Zeemac34.88
23.Roel Verdijk90AquAmigos34.92
24.Marc Catsburg90MNC Dordrecht35.19
25.Bart Alberts89Mosa-Regio35.28
26.Mark van Enckevort90HZPC35.32
27.Jacky Coumans90ZCV35.39
28.Lars v.d. Heijden90PSV35.42
29.Anton vd Sluis90Hellas-Glana35.74
30.Tim Zoontjes90WZ&PC Purmerend35.76
31.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg35.85
32.Niels van Dalen89RZL35.88
33.Martijn van Gelderen89DAW-Finenzo35.95
34.Bob Goffin89NIMO35.98
35.Jan Willem vd Graaff89Arethusa36.241
36.Janno Koolen89DIO36.242
37.Lesley Derks89ZCV36.41
38.Harald Thijssen89ROB36.44
39.Pascal Palmboom89OEZA36.54
40.Roel v.d. Kleij90Neptunus'5836.57
41.Tim Metsemakers89Patrick36.64
42.Matthijs Dekker90WVZ36.66
43.Rowan Schaap89DAW-Finenzo36.72
44.Jelle Dijkmans89Tiamat36.98
Mark Huijsman90DeLansingh36.98
46.Charel Thewissen90Hellas-Glana36.99
47.Leen van der Plaat90MNC Dordrecht37.15
48.Rian Visser90DAW-Finenzo37.56
49.Loek Herberts90Arethusa37.741
50.John Biermans90De Roersoppers37.742
51.Jerôme Ariës90Kimbria37.81
52.Rutger Dalm90DeLansingh37.99
53.Pim van Zeijl90Kimbria38.30
54.Christian Scholtes89WVZ38.35
55.Sverre Oelen90WZ&PC Purmerend38.37
56.Elroy Helstone90Noordkop-Zeemac38.601
57.Rick Hellenbrand89NIMO38.602
58.Jeroen Van Erve90TRB/RES39.52
59.Martijn Birk89Patrick40.07
60.Dardo Weusten90ZCV40.64
61.Roel Smits89Tiamat40.80
62.Karsten Meijers90ZCV42.88
63.Pim Pelt90MZ&PC43.13
dis.Fabrice Ariës90Kimbria38.11
SD  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


Nr. 63   50m schoolslag  Dames  18 jaar en ouder30-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Nathalie van Velzen85WZ&PC Purmerend35.58
2.Maureen Rutten88HZPC36.18
3.Marjolijn Wuisman86Tempo36.33
4.Mieke Veens85HZPC36.60
5.Susanne van der Linden88DIO37.10
6.Anita Smits69TRB/RES37.78


B-finale
7.Jenny Schouten87ZCV37.82
8.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend37.86
9.Lotte Greven87ZCV37.94
10.Ilvy van Grimbergen88RZL37.95
11.Tanja Donkers86TRB/RES38.21
12.Esther van den Bemt85De Warande38.41


13.


Monique Pronk


88


WVZ


38.79
14.Lydia Colijn86NIMO38.80
15.Joyce Bakker87MZ&PC38.82
16.Myrna Snels87AquAmigos39.19
17.Marije de Winter88Noordkop-Zeemac39.31
18.Marinke Nengerman86ZVW'7439.65
19.Bianca Verbeek88WVZ39.85
20.Regina vd Rieth75RZL39.90
21.Roos Van Esch82TRB/RES39.92
22.Maike Op Het Veld87TRB/RES39.95
23.Alyssia Deledda87Hellas-Glana39.98
24.Suzanne Duijkers87ZCV40.03
25.Irene Gubbels88ZCV40.22
26.Sascha de Bruijn88MNC Dordrecht40.27
27.Lieke Jager87Nuenen40.54
28.Cynthia Potin85Luctor et Emerg41.06
29.Floor van de Ven86Brunssum41.37
30.Bonnie Ubachs87Brunssum41.44
31.Martine Luijten87RZL41.56
32.Siska Post88DIO42.02
33.Elke Euwes88HZPC42.06
34.Marianne Bakker85Noordkop-Zeemac42.19
35.Saskia Coolen88RZL42.50
36.Lisanne van Kamp88Arethusa42.57
37.Daniëlle Schuijers79ROB42.63
38.Mieke Olde Engberink88Tempo42.72
39.Janneke Kaptheyns87Tempo42.80
40.Nickey de Klerk86WZ&PC Purmerend42.90
41.Eveline Mestrom88RZL42.97
42.Rianne Slabbers86De Roersoppers43.11
43.Leone Kelleners88Patrick43.29
44.Hanny Evers84Tiamat43.40
45.Merel Siroen88Tritium (SG)43.63
46.Arine van Holland87De Vrije Slag43.80
47.Saskia Winters88Tiamat44.20
48.Marjolein van der Sanden84Tritium (SG)44.31
49.Sandra Schellekens85Neptunus'5845.12
50.Lieke Hintzen85ROB45.19
51.Monique Huizing84Nuenen45.37
52.Rianne Golsteijn86Patrick45.54
53.Miranda Bouten86RZL45.70
54.Annemijn van Grinsven88BZV45.85
55.Fabienne Jeukens84Zwemclub Eijsde47.05
56.Susan Stappers82Zwemclub Eijsde47.13
57.Marjolein Briels86RZL47.44
58.Dianne Niën71RZ47.48
59.Inge Schuurmans87Noordkop-Zeemac54.23
zk.Sylvia Berens80TRB/RES
zk.Esther Wessels83ZCV


Nr. 64   50m schoolslag  Heren  18 jaar en ouder30-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Maikel Brouwers83HZPC29.89
2.Jelte Stanic87DeLansingh30.19
3.Sven Jaeger83Hellas-Glana30.37
4.Jan Roodzant84Stingray Swimmi30.65
5.Devi Wolthuizen87TriVia30.95
6.Martin de Wildt74Nuenen30.97


B-finale
7.Ronald Hart78DAW-Finenzo31.58
8.Joris Bulstra85Hellas-Glana31.67
9.Terrence Olaria86ZCV31.95
10.Wouter Smeets84WVZ32.07
11.Richard Ricksen70Brunssum32.29
13.Arjan Assink86WVZ32.59


Kevin Lebis


81


DAW-Finenzo


32.32


Afzeggen
14.Jean-Phillippe Paap70DeIJsel32.70
15.Peter Crijns88RZL32.84
16.Sander Smeets84WVZ32.99
17.Arnold Verbeek87DAW-Finenzo33.13
18.Mario Peeters86MNC Dordrecht33.20
19.Johnny Kranendonk83DeLansingh33.22
20.Viktor Reijns84WVZ33.25
21.Tim Jansen86RZL33.41
22.Berry van Holland80De Vrije Slag33.67
23.Mark Lomax82DeLansingh33.73
24.Pim Donkers87De Warande33.78
25.Kevin vd Poll86DAW-Finenzo33.83
26.Tom van der Sterren85Patrick33.86
27.Sebastiaan Gergely87ZCV33.90
28.Hermie Minkels87BZV34.07
29.Karel Bol87DAW-Finenzo34.22
30.Jeroen Verouden87PSV34.26
31.Gerard Hoedjes87DAW-Finenzo34.29
Gideon Latten86ZCV34.29
33.Victor den Heijer83WVZ34.43
34.Job v. Duijnhoven88Nrd-Limburg sg34.56
35.Erik Drewes84De Vrije Slag34.62
36.Math Smeets87NIMO34.77
37.Dennis Colijn84NIMO34.81
38.Daniël Beaujean83Brunssum34.99
39.Ralf Tillmans85De Roersoppers35.00
40.Frank Klasens65Brunssum35.06
41.Alex Goeyenbier87WVZ35.09
42.Vincent van der Ven84WVZ35.18
Patrick Molenkamp88DAW-Finenzo35.18
44.Pieter Schoots87DAW-Finenzo35.24
45.Sander van Elburg88MZ&PC35.51
46.Jan van Opstal86DIO35.65
47.Richard Drewes87De Vrije Slag35.66
Daan Glorie88OEZA35.66
Sander Slaghuis88NIMO35.66
50.David Vleeschouwer80De Warande35.69
51.Servaes Engelen88De Roersoppers35.70
52.Jordy van Paassen83De Vrije Slag35.77
53.Pieter Bakker88Noordkop-Zeemac35.90
54.Lars Wouters87WVZ36.35
55.Marc van den Ham87De Warande36.39
56.Dimitri Verjans87MZ&PC36.49
57.Theo Feldkamp83Arethusa36.691
58.Jip Hochstenbach86De Roersoppers36.692
59.Frank Hovenier85Neptunus'5836.81
60.Yaus Lekatompessy87Luctor et Emerg36.95
61.Mathijs Swint84De Vrije Slag37.01
Edwin Veens75HZPC37.01
Dennis van Eck87Patrick37.01
64.Sander van den Berg87NIMO37.02
65.Timo Tabak82RZL37.15
66.Roel Bax80Tiamat37.19
67.Edwin Verlaan78TRB/RES37.20
68.Mark Herps87Tempo37.22
69.Elmar Steenhof85ZVW'7437.46
70.Jeroen Schouten83DeLansingh37.48
71.Onno van der Groen88De Warande37.49
72.Harmen vd Kamp87ZVW'7437.52
73.Willem Drissen88HZPC38.15
74.Rico Kraft88MZ&PC38.611
75.Egbert-Jan Plas85Tiamat38.612
76.Pieter-Maarten Wesseling87Kimbria38.74
77.Stijn Boerboom82Tiamat38.80
78.Robbert Nooijens88DIO38.97
79.Job Metselaar88DAW-Finenzo40.10
Rob Vermeulen82Luctor et Emerg40.10
81.Rob Arts88Nrd-Limburg sg40.511
82.Martin Martens87BZV40.512
83.Marcel Klootwijk80Zaltbommel40.75
84.Jens van Us82DeLansingh40.91
85.Anjo Janssen88ROB41.23
86.Peter Mertens85MZ&PC43.38
87.Tom Derks88ROB43.55
88.Tim van Otterloo88Noordkop-Zeemac44.92
ng.Leon Schoordijk79Westland Dijkgl
ng.Erik Vijverberg88Westland Dijkgl
ng.Huibrecht Vlaardingerbroek83Westland Dijkgl
zk.Stefan Kranenbroek79HZPC
zk.Bart Beemster87WZ&PC Purmerend
zk.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend
zk.Bas Tietze87WZ&PC Purmerend
zk.Davy Bisslik82Luctor et Emerg
zk.Charles Potin83Luctor et Emerg
zk.Richard Hubers85De Roersoppers
zk.Michel Heijnen87ZCV
zk.Michel Driessen84Brunssum
zk.Jos Gulpers77Brunssum


Nr. 65   100m wisselslag  Dames  Junioren 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m
1.Ilona Remmel93ZON/S&S1:12.50
2.Chantal Senden93ZCV1:13.47
3.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac1:14.10
4.Mariska Scheel93DeLansingh1:14.25
5.Misty Coert93ZCV1:14.78
6.Melissa Meyer93NIMO1:14.97


B-finale
7.Jamie Schepers93ZCV1:16.04
8.Marjolein Maris94DeHoutrib1:16.07
9.Ilse Resink93DIO1:16.58
10.Daniek Hendriks93ZVW'741:16.84
11.Jessica de Ruiter93Aquarius1:17.10
12.Sanne Scheerder94ZCV1:17.23


13.


Pascalle Rovers


93


TRB/RES


1:17.45
14.Estrella Wierikx94Numansdorp1:17.70
15.Sterre Boon93DAW-Finenzo1:17.71
16.Emily Harks93PSV1:17.98
17.Pien Burger93DAW-Finenzo1:18.25
18.Vera Weinberg93NIMO1:18.95
19.Jennemieke Aanraad93MNC Dordrecht1:19.13
20.Lyan Hoogendoorn93ZVW'741:19.20
21.Susette Lauwen93MNC Dordrecht1:19.42
22.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac1:19.65
23.Janice Wolfs93Zwemclub Eijsde1:20.35
24.Celine Dekker94ZCV1:20.47
25.Daisy Molenaar93DAW-Finenzo1:20.70
26.Denise Austen93RZ1:20.78
27.Denise Urlings93Zwemclub Eijsde1:20.89
28.Daniëlle de Groot93OEZA1:21.04
29.Renee Witteveen94ZVW'741:21.19
30.Petra Schuivens93Tritium (SG)1:21.29
31.Suzan Van Boxtel94TRB/RES1:21.48
32.Anneke de Rond94DIO1:21.72
33.Marja van der Sluis93Hellas-Glana1:22.02
34.Anouk Kuijlaars94MNC Dordrecht1:22.06
35.Marleen Bakker93TRB/RES1:22.24
36.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo1:22.39
37.Lisa Koster94DAW-Finenzo1:22.67
38.Sophie Cleuren93HZPC1:23.06
39.Kim Loeffen94Tritium (SG)1:23.07
40.Manon van Ast93De Vrije Slag1:23.18
41.Roxane Wilms93Hellas-Glana1:23.24
42.Rosien Meesen94Hellas-Glana1:23.51
43.Dashney Verweij94BZV1:23.76
44.Linda van Ool93Tempo1:23.92
45.Tina van Golde93Kimbria1:24.41
46.Ingrid Bakker93TRB/RES1:24.65
47.Manon van Leuven93Tiamat1:24.66
48.Karin Bongers93RZL1:24.69
49.Liza Hoveling93De Vrije Slag1:25.07
50.Inge Verbeek93DAW-Finenzo1:25.13
51.Bo Peeters93NIMO1:25.58
52.Michelle Meusen94RZL1:25.62
53.Veerle Sauvé93TRB/RES1:25.76
54.Kelly Mekes94TRB/RES1:25.80
55.Nienke Bouman93Tiamat1:26.09
56.Vera Hendriks94Nrd-Limburg sg1:26.14
57.Eline Westerburger93TRB/RES1:26.24
58.Chidi Hennigfeld93ZON/S&S1:26.33
59.Rylana Slaghuis94NIMO1:26.75
60.Jennifer van den Berg93ZVW'741:27.08
61.Lori Leenen93Nrd-Limburg sg1:27.22
62.Fabiën Hogema93OEZA1:27.60
63.Sanne Kerkhoff93NIMO1:27.70
64.Lisa Sturme93ROB1:27.90
65.Elske Eikholt93Tritium (SG)1:28.15
66.Linda Tiemeyer93ZVW'741:28.26
67.Ankie Meusen93RZL1:28.70
68.Shelly Hollanders93Kimbria1:29.02
69.Janneke Mollen94Tiamat1:29.67
70.Mandy Wetzels94ZON/S&S1:30.06
71.Emma Willems93KZPC1:30.19
72.Arja den Boer94BZV1:30.62
73.Rhodee van Zuilen93MNC Dordrecht1:30.65
74.Kim Klijn94DAW-Finenzo1:30.76
75.Maaike Knops94RZL1:30.89
76.Veerle Corstjens94Patrick1:30.92
77.Joyce Caster93RZ1:31.32
78.Laura van/de Munckhof93HZPC1:31.51
79.Jamilla Franssen94ZON/S&S1:31.79
80.Suzan Seetsen94NIMO1:32.03
81.Laura Govers93Arethusa1:32.04
82.Maud Meuwissen94Patrick1:34.45
83.Carlijn Jaspers94NIMO1:37.86
84.Lieke Janssen93NIMO1:38.07
85.Rayna Maassen93ROB1:38.69
86.Joyce Janssen94ROB1:39.36
87.Monica Sanches94DAW-Finenzo1:39.70
88.Anne van der Aalst94Tiamat1:40.40
89.Simone Vroemen94MZ&PC1:40.44
90.Jenneke Schouwenberg94ROB1:46.89
dis.Tessa Lenoire93NIMO1:36.07-:--.--1:36.07
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
zk.Raymonde Weyzen94MZ&PC
zk.Judith Harbrink93DIO


Nr. 66   100m wisselslag  Heren  Junioren 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m
1.Simon Edenburg93Luctor et Emerg1:07.13
2.Sven Kardol93Nuenen1:10.15
3.Geoff Ebskamp93Nrd-Limburg sg1:11.20
4.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend1:12.10
5.Mart Hendriks93Tritium (SG)1:13.450
6.Joey Stokx93DAW-Finenzo1:13.450


B-finale
7.Rick Hesen93HZPC1:15.13
8.Robin Ramaekers93ZON/S&S1:15.45
9.Jorrick Druyven94OEZA1:16.01
10.Mart de Boer93DAW-Finenzo1:17.22
11.Alex Catsburg94MNC Dordrecht1:17.690
12.Paul Koster93DIO1:17.690


13.


Bob Dalmeijer


94


Luctor et Emerg


1:18.06
14.Ramon Bastiaansen93DIO1:18.16
15.Lester Snackers94ZCV1:18.20
16.Rodie de Groot93ZVW'741:18.94
17.Raoni Schrijvers93Tempo1:19.60
18.Stefan de Wit93ZVW'741:19.86
19.Boy Coort94ZON/S&S1:20.22
20.Thomas Rietveld94TRB/RES1:20.51
21.Ken Boonen94RZL1:20.92
22.Marijn van Zundert94MNC Dordrecht1:20.97
23.Bjorge Janssen93TRB/RES1:21.07
24.Carlo Meisters94ZON/S&S1:21.26
25.Barry Kleijne93OEZA1:21.35
26.Sidney Leenen93HZPC1:21.82
27.Rico Roels94DAW-Finenzo1:21.88
28.Marvin Zwart93DAW-Finenzo1:22.26
29.Tian Tjioe93TRB/RES1:22.35
30.Jim Ketelings94RZ1:23.72
31.Marc Craenen93Patrick1:25.60
32.Pascal Stellingwerff94De Vrije Slag1:26.47
Vincent Schram94DAW-Finenzo1:26.47
34.Wiebe Van De Rijt94TRB/RES1:26.54
35.Jeroen Bisschop93Tiamat1:26.76
36.Jeffrey Duif94BZV1:27.56
37.Stijn Schoone93Tiamat1:28.17
38.Buck Verschueren93Tiamat1:28.28
39.Jeroen Coelingh93BZV1:29.10
40.Glenn Smit94DAW-Finenzo1:30.47
41.Ron Jacobs94HZPC1:33.74
42.Stein Menting94Tiamat1:35.72
43.Bart Vlek93DAW-Finenzo1:36.11
44.Frank Broer94ZVW'741:36.37
45.Koen van der Heijden94Tiamat1:42.73
dis.Marco van der Aalst93Tiamat1:22.52-:--.--1:22.52
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
zk.Tim Sonnemans94RZL
zk.Wilco van der Sluis93Hellas-Glana


Nr. 67   100m wisselslag  Dames  Jeugd 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m
1.Lotte Goosen92DIO1:09.50
2.Tanja Peeters91PSV1:11.21
3.Karen van der Wal91DeLansingh1:11.53
4.Stephanie Janssen91Arethusa1:11.92
5.Judith van Meijel91HZPC1:12.03
6.Inge Arts92Nrd-Limburg sg1:12.05


B-finale
7.Maaike Vooren91DAW-Finenzo1:12.06
8.Elise Wijnker91Hellas-Glana1:13.19
9.Angèl Koenen92HZPC1:13.26
10.Charlotte Maris92DeHoutrib1:13.36
12.Dimphy van de Laar92ZCV1:13.93
14.Sole van Leenen91MNC Dordrecht1:15.29


13.


Tessa Mosch


91


Noordkop-Zeemac


1:13.53


Afzeggen
14.Iris de Boer92ZVW'741:15.04Afzeggen
15.Katja Bougrimova91MNC Dordrecht1:15.52
16.Ilana Schaap91DAW-Finenzo1:15.74
17.Ingrid van Horen92HZPC1:16.13
18.Eva Martens92ZCV1:16.22
19.Sandra Verheijen92ZCV1:16.36
20.Natalie Warnier91Zwemclub Eijsde1:16.54
21.Laura de Jong91Nuenen1:16.58
22.Kimberley Teunissen92Nrd-Limburg sg1:16.67
23.Tessa Kierkels91ZCV1:16.75
24.Manon Houtman91PSV1:16.81
25.Christel Peeters91De Warande1:17.03
26.Nicole Palmboom91OEZA1:17.18
27.Susanne vd Plas92Hellas-Glana1:17.62
28.Zarife Gela92DeLansingh1:17.64
29.Kimberley van Uffelen91Westland Dijkgl1:17.75
Bernadette Verstegen91Nrd-Limburg sg1:17.75
31.Kelsey Onderdijk91DeBevelanders1:17.80
32.Sanne Essers91OEZA1:17.94
33.Nicolien Wellen91Zwemclub Eijsde1:18.28
34.Amanda v.d. Eijnden92PSV1:18.36
35.Melanie van den Beuken91Mosa-Regio1:18.45
36.Chantal Willems91Tritium (SG)1:18.48
37.Anne Vermeulen91Westland Dijkgl1:18.76
38.Anne van Vroonhoven92PSV1:20.07
39.Jolien van Golde92ZCV1:20.161
40.Esther van Kamp91Arethusa1:20.162
41.Myrthe Konings92DIO1:20.18
42.Sabine Widdershoven92Zwemclub Eijsde1:20.20
43.Annora de Rijck92Brunssum1:20.32
44.Kim Houben91Mosa-Regio1:20.351
45.Evelien Schwillens92MZ&PC1:20.352
46.Claudia Giezenaar91RZ1:20.42
47.Linda Drenthen91RZ1:20.50
48.Chloé Rutzerveld92NIMO1:20.64
49.Kelly Agterberg92Nrd-Limburg sg1:20.75
50.Michelle Hacking91NIMO1:21.14
51.Diede Witkamp92DAW-Finenzo1:21.27
52.Christa Craenen92Patrick1:21.40
53.Chantalle van der Linden92DIO1:21.48
54.Floor de Man92De Vrije Slag1:21.64
55.Nienke Hoeks91De Warande1:21.96
Inge Hover91Patrick1:21.96
57.Marlissa van Driel92De Vrije Slag1:22.32
58.Rianne Koopman91DAW-Finenzo1:22.44
59.Linda Coelingh91BZV1:22.72
60.Lotte Van De Rijt91TRB/RES1:22.98
61.Linda van Geel91De Warande1:23.21
62.Sharon Giesberts91Patrick1:23.40
63.Leslie Jacobs91NIMO1:23.75
64.Anke Snijkers92NIMO1:25.13
65.Rinske Hutten91MNC Dordrecht1:25.26
66.Fabienne Schel92Mosa-Regio1:25.60
67.Jesse Heijmans92Tiamat1:25.63
68.Ashley Schouwenaar92Noordkop-Zeemac1:25.69
69.Anne Bakker92DAW-Finenzo1:27.04
70.Michelle Peels91Tempo1:27.20
71.Rimke Dijkmans92Tiamat1:27.57
72.Ilse Masseling92HZPC1:27.88
73.Samantha vd Pluijm91Patrick1:28.77
74.Annabel Zevenhek92DAW-Finenzo1:29.92
75.Marieke Asschert92ZVW'741:31.41
76.Laura Kerckhoffs92ZCV1:31.63
77.Kim Dijkstra91Tiamat1:32.21
78.Angelica Snackers92NIMO1:33.02
79.Cindy Duif92BZV1:35.64
80.Nadine Claessens91Zwemclub Eijsde1:36.59
81.Fabienne Wings91KZPC1:37.82
82.Jolien Schuurmans92Noordkop-Zeemac1:38.13
dis.Claudia Classener92PSV-:--.---:--.--
RE  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
dis.Mara Pfeffer91KZPC1:19.26-:--.--1:19.26
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Mirja van Doesburg91Tempo1:25.56-:--.--1:25.56
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
zk.Dorien Swerts92MZ&PC


Nr. 68   100m wisselslag  Heren  Junioren 3 en 430-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m
1.Patrick Janssen91PSV1:00.38
2.Arvid Munsters92ZCV1:03.50
3.Joey de Ruiter91ZCV1:04.16
6.Gerben Fiere91De Warande1:06.36
7.Robbert Vink91ZVW'741:06.71
8.Kay op den Kamp91ZCV1:06.87


B-finale
9.Alain Dassen92Hellas-Glana1:06.98
10.Kasper v. Dijk92Nrd-Limburg sg1:07.71
11.Scott Delbressine92ZCV1:07.95
12.Bart Knijn91WZ&PC Purmerend1:07.97
13.Mitch Notten92ZCV1:08.04
14.Yannick Mommers91ZCV1:08.22


13.


Matthijs Boers


91


Noordkop-Zeemac


1:04.67


Afzeggen
14.Kenneth Caster91RZ1:06.17Afzeggen
15.Pieter Crok91OEZA1:08.57
16.Dean Coert91ZCV1:08.67
17.Jeroen Feijs92ZCV1:08.89
18.Bob van Hees91DIO1:08.93
19.Arjan Baron91DAW-Finenzo1:09.19
20.Sil Hoving91PSV1:09.44
21.Michèl Theissen91NIMO1:10.02
22.Bart Kiesewetter91ZVW'741:10.12
23.Pieter Joordens91Tiamat1:10.30
24.Dustin Bolte92Tempo1:10.59
25.Bart Schram91DAW-Finenzo1:10.60
26.Sjors Pietermans91Patrick1:10.63
27.Kevin Janssen92Tritium (SG)1:11.11
28.Jeroen Krielaart92Zegenwerp1:11.22
29.Demi de Rooij91DAW-Finenzo1:11.541
30.Koen van Asseldonk92De Vrije Slag1:11.542
31.Tim Broer91ZVW'741:11.74
32.Bas Castelijns91Nuenen1:11.80
33.Ralph van Megen92HZPC1:11.91
34.Sjors van Lith92ZVW'741:12.22
35.Jory Niemark92Brunssum1:12.80
36.Thom de Boer91DAW-Finenzo1:13.26
37.Jelte Schuurmans91Tritium (SG)1:13.35
38.Jeffrey Spaltman92DAW-Finenzo1:13.50
39.Alwin Hillebrink92MNC Dordrecht1:13.76
40.Rik Bakker91TRB/RES1:13.81
41.Ferry Kemmeren91OEZA1:13.84
42.Roy Hoogerwerf92Hellas-Glana1:13.89
43.Rene van Wallenburg92Luctor et Emerg1:14.63
44.Koen Lamers91OEZA1:14.88
45.Dennis de Ruiter92Aquarius1:15.32
46.Arjan Maas91Nuenen1:15.42
47.Niels de Caluwé91OEZA1:15.67
48.Indji Tan91NIMO1:15.79
49.Mathijs van der Logt91DIO1:16.13
50.Geert Janssen92PSV1:16.26
51.Paul vd Driest92Luctor et Emerg1:16.351
52.Marco van Zijl92BZV1:16.352
53.Martyn Slaghuis91NIMO1:16.79
54.Enzo Diependaal92TRB/RES1:17.07
55.Tim Greven92MZ&PC1:17.19
56.Mario Hautvast91Patrick1:17.45
57.Mathijs Meijers91De Roersoppers1:18.09
58.Jeroen Custers91Kimbria1:18.57
59.Rick van Ool91Tempo1:18.86
60.Milan Herens92MZ&PC1:19.09
61.Tim Jacobs92HZPC1:19.59
62.Jaap Verest91Tempo1:19.60
63.Kevin van den Bekerom92HZPC1:19.89
64.Barrie Pals92Tritium (SG)1:23.00
65.Jelte van de Boogaard91Tempo1:25.29
66.Koen Jager91Nuenen1:28.59
dis.Leon Hendriks91Nrd-Limburg sg1:14.75-:--.--1:14.75
SL  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Joost Verdijk92AquAmigos1:20.36-:--.--1:20.36
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
dis.Robin Krutzen92Patrick1:25.95-:--.--1:25.95
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
zk.Tobias van Halen91RZ
zk.Wesley van Wely92De Vrije Slag


Nr. 69   100m wisselslag  Dames  Senioren 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m
1.Elise van der Wal89DeLansingh1:10.03
2.Jantine Jongenotter90PSV1:11.21
3.Annet Bakker90Noordkop-Zeemac1:12.60
4.Liz Rompelberg90ZCV1:13.13
6.Inger Wouters89WVZ1:13.57
7.Bernadette Bol89DAW-Finenzo1:13.62


B-finale
8.Simone Hendrikse90PSV1:14.32
9.Laura de Jong90WVZ1:15.35
10.Simone van der Linden90DIO1:16.06
11.Anne Pel90De Stormvogel1:17.16
13.Inge Arts89Tritium (SG)1:17.44
14.Kylie Leenen89HZPC1:17.67


13.


Jolanda Post


90


DIO


1:13.39


Afzeggen
14.Sinony van Putten90Noordkop-Zeemac1:17.26Afzeggen
15.Alice Janssen89HZPC1:18.08
16.Lidewij Vink90OEZA1:18.20
17.Maaike de Waard90MNC Dordrecht1:18.23
18.Silvy Collin89Hellas-Glana1:18.39
19.Linde Lamboo89Stingray Swimmi1:18.51
20.Marieke Verbeek89DAW-Finenzo1:18.54
21.Danique Ubags90ZCV1:18.64
22.Anouk v.d. Gracht89OEZA1:18.72
23.Ilse Schoenmakers90RZ1:18.89
24.Susan The89Mosa-Regio1:19.12
25.Nieke Donkers90De Warande1:19.22
26.Lindy Consemulder90Nuenen1:19.281
27.Gabriëlla van Oerle90De Warande1:19.282
28.Marianne vd Poll89DAW-Finenzo1:19.58
29.Jacobine van Holland89De Vrije Slag1:19.84
30.Ellemieke Winten90MZ&PC1:20.05
31.Annemieke Verest89Tempo1:20.35
32.Renske Venner90RZL1:20.36
33.Viviënne vd Dungen90AquAmigos1:20.50
34.Yolande Stupers90BZV1:21.10
35.Chantal Molenkamp90DAW-Finenzo1:21.30
36.Judith Barendse90DIO1:21.45
37.Annemarie Mensen90DIO1:21.66
38.Michelle Schoonderwaldt90ZVW'741:22.13
39.Linda Peeters89Mosa-Regio1:22.78
40.Laura van der Aalst90ZCV1:22.97
41.Rachelle Jaspers89Kimbria1:23.34
42.Willemijn Meeuwissen90DIO1:23.46
43.Chantal Rutten90Tempo1:24.43
44.Jolijn van Osta89Tiamat1:24.47
45.Roos Joosten90RZL1:24.49
46.Linda Maas90Mosa-Regio1:24.67
47.Hilde Brouwers90DAW-Finenzo1:24.98
48.Kiki Sturme90ROB1:25.46
49.Yvonne Hintzen89ROB1:25.47
50.Linda Dijkstra90Tiamat1:26.10
51.Carola Budding89De Vrije Slag1:26.23
52.Joëlle Vaes90DIO1:26.55
53.Lotte de Winter90Nuenen1:26.83
54.Bregje Schellens89Tiamat1:27.20
55.Kelly van Grimbergen90RZL1:27.25
56.Debby Theelen90Mosa-Regio1:27.26
57.Inge Snijkers90NIMO1:27.57
58.Nathalie Bommelje90Luctor et Emerg1:27.73
59.Kira Sol89Tiamat1:28.10
60.Veerle v.d. Waardenburg90PSV1:31.15
61.Indra Swerts90MZ&PC1:32.87
62.Anouk Bloem90Mosa-Regio1:34.61
63.Steffie Peuskens89MZ&PC1:35.78
64.Britt Van Diessen89TRB/RES1:41.95
dis.Alicia Icario89Hellas-Glana1:19.04-:--.--1:19.04
RH  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
zk.Nadine Urlings90Zwemclub Eijsde
zk.Salima Lfarh90MZ&PC
zk.Renee Wiltschut90MZ&PC


Nr. 70   100m wisselslag  Heren  Jeugd 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m
1.Bram Dekker89ZCV1:00.10
2.Davy Verreusel89Hellas-Glana1:01.25
3.Stefan Groeneweg89MNC Dordrecht1:01.32
4.Yvo op den Kamp89ZCV1:01.43
5.Raga Flores89BZV1:02.43
6.Ruud van Bommel89RZL1:03.65


B-finale
7.Thijs Greven89ZCV1:03.68
8.Martijn Dolk89MNC Dordrecht1:03.92
9.Pieter de Heer89Hellas-Glana1:05.08
10.Jan Willem vd Graaff89Arethusa1:05.48
11.Robin den Boer90De Warande1:05.54
12.Marc Catsburg90MNC Dordrecht1:05.92


13.


Lars v.d. Heijden


90


PSV


1:06.33
14.Paul Schuurmans89Noordkop-Zeemac1:06.70
15.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg1:06.73
16.Anton vd Sluis90Hellas-Glana1:06.78
17.Jacky Coumans90ZCV1:06.89
18.Jelmer v. Dijk90Nrd-Limburg sg1:06.93
19.Mark van Enckevort90HZPC1:07.16
20.Joppe Schuurmans89Tritium (SG)1:07.23
21.Thomas Kersten90WVZ1:07.39
22.Kenny van Krieken90AquAmigos1:07.51
23.Remco de Veen89De Roersoppers1:07.86
24.Roel Verdijk90AquAmigos1:07.93
25.Robin Van Gulik90TRB/RES1:07.97
26.Niels van Dalen89RZL1:07.98
27.Loek Herberts90Arethusa1:08.08
28.Patrick Creemers90RZ1:08.09
29.Leen van der Plaat90MNC Dordrecht1:08.13
30.Sebas van Lith90ZVW'741:08.26
31.Jeroen Drewes90De Vrije Slag1:08.39
32.Sverre Oelen90WZ&PC Purmerend1:08.75
33.Charel Thewissen90Hellas-Glana1:08.94
34.Rowan Schaap89DAW-Finenzo1:09.13
35.Lawrence Bolte90Tempo1:10.07
36.Martijn van Gelderen89DAW-Finenzo1:10.20
37.Bob Goffin89NIMO1:10.22
38.Roel v.d. Kleij90Neptunus'581:10.25
39.Jelle Dijkmans89Tiamat1:10.81
40.Martin Teley89RZL1:10.82
41.Jerôme Ariës90Kimbria1:11.04
42.Christian Scholtes89WVZ1:11.19
43.Bart Alberts89Mosa-Regio1:11.391
44.Harald Thijssen89ROB1:11.392
45.Tim Metsemakers89Patrick1:11.97
46.Jeroen Van Erve90TRB/RES1:11.99
47.Lesley Derks89ZCV1:12.13
48.Fabrice Ariës90Kimbria1:12.20
49.Martijn Birk89Patrick1:13.59
50.Rian Visser90DAW-Finenzo1:13.72
51.Rutger Dalm90DeLansingh1:13.78
52.Tom Simons89De Roersoppers1:13.82
53.Pim van Zeijl90Kimbria1:14.04
54.Mark Huijsman90DeLansingh1:14.13
55.Nick Schellevis90ZVW'741:14.64
56.Matthijs Dekker90WVZ1:14.72
57.Tim Zoontjes90WZ&PC Purmerend1:14.94
58.Janno Koolen89DIO1:15.20
59.Pascal Palmboom89OEZA1:16.45
60.Rick Hellenbrand89NIMO1:17.14
61.Dardo Weusten90ZCV1:18.25
62.Pim Pelt90MZ&PC1:20.08
63.Elroy Helstone90Noordkop-Zeemac1:20.11
64.Roel Smits89Tiamat1:20.52
65.Karsten Meijers90ZCV1:22.71
ng.Darcey Helstone89Noordkop-Zeemac


Nr. 71   100m wisselslag  Dames  18 jaar en ouder30-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m
1.Lotte Greven87ZCV1:10.20
2.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:10.69
4.Mieke Veens85HZPC1:11.22
5.Sascha de Bruijn88MNC Dordrecht1:11.68
6.Katinka van Vastenhoven84WVZ1:11.89
7.Roos Van Esch82TRB/RES1:12.42


B-finale
8.Tanja Donkers86TRB/RES1:12.62
9.Maike Op Het Veld87TRB/RES1:13.04
10.Anita Smits69TRB/RES1:13.13
11.Susanne van der Linden88DIO1:13.78
12.Marije de Winter88Noordkop-Zeemac1:13.82
13.Jenny Schouten87ZCV1:14.00


Marjolijn Wuisman


86


Tempo


1:10.98


Afzeggen
14.Maureen Rutten88HZPC1:14.27
15.Irene Gubbels88ZCV1:14.52
16.Lydia Colijn86NIMO1:14.64
17.Suzanne Duijkers87ZCV1:14.85
18.Debbie Hesen86HZPC1:14.95
19.Esther van den Bemt85De Warande1:15.42
20.Ilvy van Grimbergen88RZL1:15.51
21.Cynthia Potin85Luctor et Emerg1:15.64
22.Kathinka Vertommen82Kimbria1:15.881
23.Monique Pronk88WVZ1:15.882
24.Bonnie Ubachs87Brunssum1:16.04
25.Noor Bastiaens87Hellas-Glana1:16.16
26.Myrna Snels87AquAmigos1:16.35
27.Janneke Kaptheyns87Tempo1:16.59
28.Bianca Verbeek88WVZ1:16.97
29.Linda Custers86HZPC1:17.00
30.Marinke Nengerman86ZVW'741:17.08
31.Alyssia Deledda87Hellas-Glana1:17.10
32.Saskia Coolen88RZL1:17.44
33.Nickey de Klerk86WZ&PC Purmerend1:17.48
34.Siska Post88DIO1:17.78
35.Lisanne van Kamp88Arethusa1:18.39
36.Mieke Olde Engberink88Tempo1:18.43
37.Rianne Golsteijn86Patrick1:18.46
38.Martine Luijten87RZL1:18.59
39.Eveline Mestrom88RZL1:19.16
Merel Siroen88Tritium (SG)1:19.16
41.Hanny Evers84Tiamat1:19.23
42.Regina vd Rieth75RZL1:19.29
43.Arine van Holland87De Vrije Slag1:19.37
44.Rianne Slabbers86De Roersoppers1:19.51
45.Joyce Bakker87MZ&PC1:20.20
46.Leone Kelleners88Patrick1:20.36
47.Daniëlle Schuijers79ROB1:21.55
48.Elke Euwes88HZPC1:22.02
49.Marianne Bakker85Noordkop-Zeemac1:22.50
50.Miranda Bouten86RZL1:23.16
51.Floor van de Ven86Brunssum1:23.19
52.Dianne Niën71RZ1:23.28
53.Sandra Schellekens85Neptunus'581:23.76
54.Annemijn van Grinsven88BZV1:24.16
55.Lieke Jager87Nuenen1:24.92
56.Monique Huizing84Nuenen1:25.20
57.Saskia Winters88Tiamat1:26.21
58.Marjolein van der Sanden84Tritium (SG)1:26.64
59.Marjolein Briels86RZL1:26.84
60.Fabienne Jeukens84Zwemclub Eijsde1:28.41
61.Lieke Hintzen85ROB1:29.41
62.Susan Stappers82Zwemclub Eijsde1:32.87
zk.Sylvia Berens80TRB/RES
zk.Esther Wessels83ZCV


Nr. 72   100m wisselslag  Heren  18 jaar en ouder30-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale50m100m
1.Devi Wolthuizen87TriVia1:00.00
2.Wouter Smeets84WVZ1:00.44
3.Maikel Brouwers83HZPC1:00.47
4.Sven Jaeger83Hellas-Glana1:00.57
5.Sander Smeets84WVZ1:00.88
6.Jan Roodzant84Stingray Swimmi1:01.29


B-finale
7.Martin de Wildt74Nuenen1:01.51
9.Joris Bulstra85Hellas-Glana1:02.11
10.Terrence Olaria86ZCV1:02.92
11.Martijn Smeets81WVZ1:03.04
13.Tim Jansen86RZL1:03.75
14.Sander van Elburg88MZ&PC1:04.42


13.


Kevin Lebis


81


DAW-Finenzo


1:01.55


Afzeggen
14.Jelte Stanic87DeLansingh1:03.10Afzeggen
15.Hermie Minkels87BZV1:04.68
16.Alan Smeets84Hellas-Glana1:04.73
17.Alex Goeyenbier87WVZ1:04.82
18.Pieter Schoots87DAW-Finenzo1:04.97
19.Arjan Assink86WVZ1:05.07
20.Vincent van der Ven84WVZ1:05.11
21.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend1:05.26
22.Ronald Hart78DAW-Finenzo1:05.42
Kevin vd Poll86DAW-Finenzo1:05.42
24.Jean-Phillippe Paap70DeIJsel1:05.59
25.Bart Beemster87WZ&PC Purmerend1:05.71
26.Johnny Kranendonk83DeLansingh1:05.75
27.Edwin Verlaan78TRB/RES1:05.86
28.Patrick Molenkamp88DAW-Finenzo1:06.04
29.Erik Drewes84De Vrije Slag1:06.25
30.Richard Ricksen70Brunssum1:06.31
31.Mario Peeters86MNC Dordrecht1:06.37
32.Job v. Duijnhoven88Nrd-Limburg sg1:06.40
33.Gideon Latten86ZCV1:06.50
34.Berry van Holland80De Vrije Slag1:06.98
35.Daniël Beaujean83Brunssum1:07.08
36.Jordy van Paassen83De Vrije Slag1:07.13
37.Bas Tietze87WZ&PC Purmerend1:07.19
38.Tom van der Sterren85Patrick1:07.25
39.Jeroen Verouden87PSV1:07.70
40.Karel Bol87DAW-Finenzo1:07.89
41.Ralf Tillmans85De Roersoppers1:07.991
42.Sebastiaan Gergely87ZCV1:07.992
43.Erik Vijverberg88Westland Dijkgl1:08.32
44.Mark Gorissen86KZPC1:08.47
45.Mark Herps87Tempo1:08.50
46.Viktor Reijns84WVZ1:08.60
47.Frank Klasens65Brunssum1:08.95
48.Mark Lomax82DeLansingh1:09.01
49.Richard Drewes87De Vrije Slag1:09.04
50.Pim Donkers87De Warande1:09.25
51.Daan Glorie88OEZA1:09.29
52.Dennis van Eck87Patrick1:09.54
53.Peter Crijns88RZL1:10.14
54.Harmen vd Kamp87ZVW'741:10.21
55.Theo Feldkamp83Arethusa1:10.24
56.Marc van den Ham87De Warande1:10.25
57.Math Smeets87NIMO1:10.67
58.Marcel Klootwijk80Zaltbommel1:10.89
59.Huibrecht Vlaardingerbroek83Westland Dijkgl1:10.90
60.David Vleeschouwer80De Warande1:10.91
61.Jan van Opstal86DIO1:11.04
62.Servaes Engelen88De Roersoppers1:11.45
63.Frank Hovenier85Neptunus'581:11.69
64.Timo Tabak82RZL1:12.02
Victor den Heijer83WVZ1:12.02
Roger Pouls87De Roersoppers1:12.02
67.Mathijs Swint84De Vrije Slag1:12.12
68.Sander van den Berg87NIMO1:12.54
69.Sander Slaghuis88NIMO1:12.86
70.Jip Hochstenbach86De Roersoppers1:12.89
71.Pieter Bakker88Noordkop-Zeemac1:13.15
72.Dimitri Verjans87MZ&PC1:13.32
73.Jeroen Schouten83DeLansingh1:13.37
74.Willem Drissen88HZPC1:13.40
75.Stijn Boerboom82Tiamat1:13.42
76.Gerard Hoedjes87DAW-Finenzo1:13.73
77.Arnold Verbeek87DAW-Finenzo1:13.91
78.Pieter-Maarten Wesseling87Kimbria1:14.02
79.Kajetan Grabowski88De Vrije Slag1:14.231
80.Elmar Steenhof85ZVW'741:14.232
81.Yaus Lekatompessy87Luctor et Emerg1:14.30
82.Edwin Veens75HZPC1:14.36
83.Egbert-Jan Plas85Tiamat1:15.13
84.Onno van der Groen88De Warande1:15.37
85.Jens van Us82DeLansingh1:16.46
86.Job Metselaar88DAW-Finenzo1:16.50
87.Lars Wouters87WVZ1:17.78
88.Rob Arts88Nrd-Limburg sg1:19.26
89.Peter Mertens85MZ&PC1:19.97
90.Anjo Janssen88ROB1:20.75
91.Robbert Nooijens88DIO1:21.00
92.Martin Martens87BZV1:21.64
93.Tom Derks88ROB1:26.80
94.Tim van Otterloo88Noordkop-Zeemac1:28.58
ng.Rico Kraft88MZ&PC
zk.Stefan Kranenbroek79HZPC
zk.Davy Bisslik82Luctor et Emerg
zk.Charles Potin83Luctor et Emerg
zk.Richard Hubers85De Roersoppers
zk.Michel Heijnen87ZCV
zk.Michel Driessen84Brunssum
zk.Jos Gulpers77Brunssum


Nr. 73   50m vrije slag  Dames  Junioren 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Chantal Senden93ZCV27.38
2.Sanne Scheerder94ZCV28.83
3.Mariska Scheel93DeLansingh29.11
4.Ilona Remmel93ZON/S&S29.29
5.Melissa Meyer93NIMO29.44
6.Marjolein Maris94DeHoutrib29.75


B-finale
7.Jessica de Ruiter93Aquarius29.82
8.Misty Coert93ZCV29.83
9.Ilse Resink93DIO30.20
10.Vera Weinberg93NIMO30.42
11.Jennemieke Aanraad93MNC Dordrecht30.51
12.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac30.68


13.


Lyan Hoogendoorn


93


ZVW'74


30.85
14.Jamie Schepers93ZCV31.07
Pascalle Rovers93TRB/RES31.07
16.Pien Burger93DAW-Finenzo31.19
17.Daniëlle de Groot93OEZA31.20
18.Marleen Bakker93TRB/RES31.22
19.Emily Harks93PSV31.25
20.Petra Schuivens93Tritium (SG)31.53
21.Lisa Koster94DAW-Finenzo31.62
22.Janice Wolfs93Zwemclub Eijsde31.70
23.Susette Lauwen93MNC Dordrecht31.84
24.Daisy Molenaar93DAW-Finenzo31.85
25.Kim Loeffen94Tritium (SG)31.95
26.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo32.04
27.Renee Witteveen94ZVW'7432.06
28.Sterre Boon93DAW-Finenzo32.26
29.Tina van Golde93Kimbria32.36
30.Anneke de Rond94DIO32.38
31.Roxane Wilms93Hellas-Glana32.44
32.Eline Westerburger93TRB/RES32.48
33.Rylana Slaghuis94NIMO32.57
34.Manon van Ast93De Vrije Slag32.64
Daniek Hendriks93ZVW'7432.64
36.Linda Tiemeyer93ZVW'7432.67
Janneke Mollen94Tiamat32.67
38.Celine Dekker94ZCV32.69
39.Anouk Kuijlaars94MNC Dordrecht32.80
40.Denise Urlings93Zwemclub Eijsde32.82
41.Fabiën Hogema93OEZA32.87
42.Denise Austen93RZ32.93
43.Suzan Van Boxtel94TRB/RES33.01
44.Sophie Cleuren93HZPC33.04
45.Nienke Bouman93Tiamat33.07
46.Lori Leenen93Nrd-Limburg sg33.10
47.Ingrid Bakker93TRB/RES33.20
Marja van der Sluis93Hellas-Glana33.20
49.Kelly Mekes94TRB/RES33.36
50.Vera Hendriks94Nrd-Limburg sg33.51
51.Chidi Hennigfeld93ZON/S&S33.54
52.Lisa Sturme93ROB33.63
53.Michelle Meusen94RZL33.67
Joyce Caster93RZ33.67
55.Linda van Ool93Tempo33.791
56.Bo Peeters93NIMO33.792
57.Veerle Sauvé93TRB/RES34.00
58.Manon van Leuven93Tiamat34.07
Anouk van den Boorn94Kimbria34.07
60.Karin Bongers93RZL34.13
61.Dashney Verweij94BZV34.23
62.Rosien Meesen94Hellas-Glana34.45
63.Jennifer van den Berg93ZVW'7434.46
64.Ankie Meusen93RZL34.60
65.Liza Hoveling93De Vrije Slag34.68
66.Emma Willems93KZPC34.79
67.Eline van der Meel94ZVW'7434.93
68.Shelly Hollanders93Kimbria35.02
69.Maaike Knops94RZL35.18
70.Chantal Ackerman93ZON/S&S35.40
71.Veerle Corstjens94Patrick35.43
72.Elske Eikholt93Tritium (SG)35.501
73.Sanne Kerkhoff93NIMO35.502
74.Arja den Boer94BZV35.64
75.Maud Meuwissen94Patrick35.74
76.Laura Govers93Arethusa36.00
77.Inge Verbeek93DAW-Finenzo36.08
78.Suzan Seetsen94NIMO36.16
79.Mandy Wetzels94ZON/S&S36.23
80.Jamilla Franssen94ZON/S&S36.33
81.Kim Klijn94DAW-Finenzo36.54
82.Annae van de Weerd94ZVW'7436.58
83.Laura van/de Munckhof93HZPC36.60
84.Tessa Lenoire93NIMO37.14
85.Jenneke Schouwenberg94ROB37.53
86.Joyce Janssen94ROB38.23
87.Carlijn Jaspers94NIMO38.70
88.Rayna Maassen93ROB39.25
89.Anne van der Aalst94Tiamat39.59
90.Lieke Janssen93NIMO40.381
91.Simone Vroemen94MZ&PC40.382
92.Rhodee van Zuilen93MNC Dordrecht40.55
93.Monica Sanches94DAW-Finenzo41.54
94.Asma Lfarh94MZ&PC46.73
ng.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac
zk.Melanie Jansen94MZ&PC
zk.Raymonde Weyzen94MZ&PC
zk.Judith Harbrink93DIO


Nr. 74   50m vrije slag  Heren  Junioren 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Mart Hendriks93Tritium (SG)27.69
2.Simon Edenburg93Luctor et Emerg27.80
3.Geoff Ebskamp93Nrd-Limburg sg27.88
4.Sven Kardol93Nuenen28.68
5.Rick Hesen93HZPC28.99
6.Joey Stokx93DAW-Finenzo29.03


B-finale
7.Paul Koster93DIO29.18
8.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend29.22
9.Robin Ramaekers93ZON/S&S29.45
10.Lester Snackers94ZCV29.67
11.Stefan de Wit93ZVW'7429.81
12.Jorrick Druyven94OEZA30.10


13.


Bob Dalmeijer


94


Luctor et Emerg


30.39
14.Ramon Bastiaansen93DIO30.48
15.Tian Tjioe93TRB/RES30.59
16.Marijn van Zundert94MNC Dordrecht30.67
17.Mart de Boer93DAW-Finenzo30.74
18.Boy Coort94ZON/S&S30.82
19.Ken Boonen94RZL30.89
20.Marvin Zwart93DAW-Finenzo31.12
21.Raoni Schrijvers93Tempo31.20
22.Barry Kleijne93OEZA31.29
23.Rodie de Groot93ZVW'7431.39
24.Pascal Stellingwerff94De Vrije Slag31.51
25.Alex Catsburg94MNC Dordrecht31.54
26.Thomas Rietveld94TRB/RES31.66
27.Jeroen Bisschop93Tiamat31.84
28.Vincent Schram94DAW-Finenzo32.10
29.Marco van der Aalst93Tiamat32.20
30.Wouter Kiesewetter93ZVW'7432.29
31.Sidney Leenen93HZPC32.50
32.Rico Roels94DAW-Finenzo32.53
33.Bjorge Janssen93TRB/RES32.67
34.Carlo Meisters94ZON/S&S32.69
35.Stijn Schoone93Tiamat32.83
36.Marc Craenen93Patrick33.57
37.Buck Verschueren93Tiamat33.99
38.Jim Ketelings94RZ34.13
39.Jeffrey Duif94BZV34.18
40.Ron Jacobs94HZPC34.39
41.Glenn Smit94DAW-Finenzo34.79
42.Wiebe Van De Rijt94TRB/RES34.80
43.Jeroen Coelingh93BZV35.93
44.Stein Menting94Tiamat36.88
45.Koen van der Heijden94Tiamat37.19
46.Frank Broer94ZVW'7438.54
47.Bart Vlek93DAW-Finenzo38.70
48.Nick Lahou93MZ&PC39.16
49.Farid Ghani94MZ&PC44.78
ng.Tim Sonnemans94RZL
ng.Wilco van der Sluis93Hellas-Glana


Nr. 75   50m vrije slag  Dames  Jeugd 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Karen van der Wal91DeLansingh26.94
2.Lotte Goosen92DIO28.00
3.Angèl Koenen92HZPC28.09
5.Judith van Meijel91HZPC28.93
6.Stephanie Janssen91Arethusa28.94
7.Maaike Vooren91DAW-Finenzo29.03


B-finale
8.Mara Pfeffer91KZPC29.29
9.Inge Arts92Nrd-Limburg sg29.34
10.Manon Houtman91PSV29.37
11.Katja Bougrimova91MNC Dordrecht29.55
12.Laura de Jong91Nuenen29.60
13.Chantal Willems91Tritium (SG)29.65


Tessa Mosch


91


Noordkop-Zeemac


28.91


Afzeggen
14.Tanja Peeters91PSV29.76
15.Ilana Schaap91DAW-Finenzo29.84
16.Charlotte Maris92DeHoutrib29.89
17.Ingrid van Horen92HZPC29.98
Sabine Widdershoven92Zwemclub Eijsde29.98
19.Nicole Palmboom91OEZA30.04
20.Zarife Gela92DeLansingh30.13
21.Tessa Kierkels91ZCV30.15
Nicolien Wellen91Zwemclub Eijsde30.15
23.Dimphy van de Laar92ZCV30.16
24.Iris de Boer92ZVW'7430.29
25.Natalie Warnier91Zwemclub Eijsde30.39
26.Kimberley Teunissen92Nrd-Limburg sg30.44
27.Susanne vd Plas92Hellas-Glana30.65
28.Eva Martens92ZCV30.72
29.Elise Wijnker91Hellas-Glana30.73
Sole van Leenen91MNC Dordrecht30.73
31.Chantalle van der Linden92DIO30.89
32.Melanie van den Beuken91Mosa-Regio30.971
33.Anne Vermeulen91Westland Dijkgl30.972
34.Christel Peeters91De Warande31.02
35.Sandra Verheijen92ZCV31.07
36.Amanda v.d. Eijnden92PSV31.42
37.Linda van Geel91De Warande31.51
38.Kelsey Onderdijk91DeBevelanders31.54
39.Kimberley van Uffelen91Westland Dijkgl31.57
40.Bernadette Verstegen91Nrd-Limburg sg31.65
41.Linda Drenthen91RZ31.69
Claudia Giezenaar91RZ31.69
43.Esther van Kamp91Arethusa31.70
44.Marlissa van Driel92De Vrije Slag31.82
45.Michelle Hacking91NIMO31.87
46.Diede Witkamp92DAW-Finenzo31.89
47.Kelly Agterberg92Nrd-Limburg sg31.92
48.Kim Houben91Mosa-Regio31.99
49.Linda Coelingh91BZV32.16
50.Floor de Man92De Vrije Slag32.19
51.Sanne Essers91OEZA32.26
52.Inge Hover91Patrick32.34
53.Jolien van Golde92ZCV32.67
54.Evelien Schwillens92MZ&PC32.69
55.Jesse Heijmans92Tiamat32.75
56.Ashley Schouwenaar92Noordkop-Zeemac32.83
57.Leslie Jacobs91NIMO32.88
58.Nienke Hoeks91De Warande32.92
Chloé Rutzerveld92NIMO32.92
60.Rianne Koopman91DAW-Finenzo32.98
61.Anne van Vroonhoven92PSV33.13
62.Annora de Rijck92Brunssum33.14
63.Myrthe Konings92DIO33.18
64.Christa Craenen92Patrick33.42
Sharon Giesberts91Patrick33.42
66.Lotte Van De Rijt91TRB/RES33.54
67.Claudia Classener92PSV33.55
68.Mirja van Doesburg91Tempo33.88
69.Laura Kerckhoffs92ZCV33.90
70.Annabel Zevenhek92DAW-Finenzo33.98
71.Fabienne Schel92Mosa-Regio34.29
72.Rimke Dijkmans92Tiamat34.43
73.Anke Snijkers92NIMO34.62
74.Ilse Masseling92HZPC34.75
75.Rinske Hutten91MNC Dordrecht35.29
76.Anne Bakker92DAW-Finenzo35.50
77.Michelle Peels91Tempo35.73
78.Samantha vd Pluijm91Patrick35.75
79.Angelica Snackers92NIMO36.081
80.Kim Dijkstra91Tiamat36.082
81.Marieke Asschert92ZVW'7436.42
82.Jolien Schuurmans92Noordkop-Zeemac37.63
83.Cindy Duif92BZV37.85
84.Nadine Claessens91Zwemclub Eijsde38.09
85.Fabienne Wings91KZPC38.16
zk.Dorien Swerts92MZ&PC


Nr. 76   50m vrije slag  Heren  Junioren 3 en 430-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Patrick Janssen91PSV24.59
2.Bart Schram91DAW-Finenzo25.29
3.Gerben Fiere91De Warande25.56
4.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac25.60
5.Arvid Munsters92ZCV25.96
6.Joey de Ruiter91ZCV26.02


B-finale
7.Sjors Pietermans91Patrick26.42
8.Sil Hoving91PSV26.47
9.Ralph van Megen92HZPC26.56
Bart Knijn91WZ&PC Purmerend26.56
11.Alain Dassen92Hellas-Glana26.68
12.Arjan Baron91DAW-Finenzo26.69


13.


Mitch Notten


92


ZCV


26.92
14.Jeroen Feijs92ZCV26.93
15.Pieter Crok91OEZA26.98
16.Kenneth Caster91RZ27.44
17.Bas Castelijns91Nuenen27.52
18.Yannick Mommers91ZCV27.53
19.Kay op den Kamp91ZCV27.54
20.Tim Broer91ZVW'7427.60
21.Robbert Vink91ZVW'7427.67
Pieter Joordens91Tiamat27.67
23.Kevin Janssen92Tritium (SG)27.69
24.Dean Coert91ZCV27.72
25.Bob van Hees91DIO27.73
26.Kasper v. Dijk92Nrd-Limburg sg27.80
27.Jelte Schuurmans91Tritium (SG)27.89
28.Jeroen Krielaart92Zegenwerp27.95
29.Sjors van Lith92ZVW'7428.05
30.Demi de Rooij91DAW-Finenzo28.13
31.Bart Kiesewetter91ZVW'7428.14
32.Thom de Boer91DAW-Finenzo28.19
33.Jeffrey Spaltman92DAW-Finenzo28.29
Dustin Bolte92Tempo28.29
35.Koen van Asseldonk92De Vrije Slag28.371
36.Dennis de Ruiter92Aquarius28.372
37.Michèl Theissen91NIMO28.373
38.Scott Delbressine92ZCV28.56
39.Rene van Wallenburg92Luctor et Emerg28.57
40.Jory Niemark92Brunssum28.90
41.Roy Hoogerwerf92Hellas-Glana29.17
42.Rik Bakker91TRB/RES29.25
43.Alwin Hillebrink92MNC Dordrecht29.26
44.Ferry Kemmeren91OEZA29.28
45.Jeroen Custers91Kimbria29.39
46.Mario Hautvast91Patrick29.42
47.Martyn Slaghuis91NIMO29.45
48.Indji Tan91NIMO29.52
49.Arjan Maas91Nuenen29.66
50.Milan Herens92MZ&PC30.02
51.Mathijs Meijers91De Roersoppers30.09
52.Enzo Diependaal92TRB/RES30.18
53.Mathijs van der Logt91DIO30.35
54.Koen Lamers91OEZA30.64
55.Leon Hendriks91Nrd-Limburg sg30.67
56.Marco van Zijl92BZV31.07
57.Tim Greven92MZ&PC31.23
58.Paul vd Driest92Luctor et Emerg31.33
59.Geert Janssen92PSV31.38
60.Tim Jacobs92HZPC31.50
61.Barrie Pals92Tritium (SG)31.60
62.Kevin van den Bekerom92HZPC31.77
63.Joost Verdijk92AquAmigos31.82
64.Rick van Ool91Tempo32.13
65.Wesley van Wely92De Vrije Slag32.78
66.Jaap Verest91Tempo32.95
67.Jelte van de Boogaard91Tempo32.98
68.Robin Krutzen92Patrick33.20
69.Koen Jager91Nuenen33.61
70.Bart Berghmans92MZ&PC42.94
ng.Niels de Caluwé91OEZA
zk.Tobias van Halen91RZ


Nr. 77   50m vrije slag  Dames  Senioren 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Elise van der Wal89DeLansingh28.18
2.Jolanda Post90DIO28.90
3.Annet Bakker90Noordkop-Zeemac29.22
4.Simone Hendrikse90PSV29.26
5.Liz Rompelberg90ZCV29.42
6.Laura de Jong90WVZ29.50


B-finale
7.Marianne vd Poll89DAW-Finenzo29.55
8.Chantal Molenkamp90DAW-Finenzo29.80
9.Inger Wouters89WVZ29.97
Bernadette Bol89DAW-Finenzo29.97
11.Nieke Donkers90De Warande30.16
12.Anne Pel90De Stormvogel30.29


Sinony van Putten


90


Noordkop-Zeemac


30.29
14.Linde Lamboo89Stingray Swimmi30.36
15.Danique Ubags90ZCV30.50
16.Lidewij Vink90OEZA30.71
17.Alice Janssen89HZPC30.731
18.Silvy Collin89Hellas-Glana30.732
19.Marieke Verbeek89DAW-Finenzo30.80
20.Susan The89Mosa-Regio30.90
Judith Barendse90DIO30.90
22.Jacobine van Holland89De Vrije Slag30.92
23.Inge Arts89Tritium (SG)31.02
24.Kylie Leenen89HZPC31.07
25.Jantine Jongenotter90PSV31.251
26.Simone van der Linden90DIO31.252
27.Viviënne vd Dungen90AquAmigos31.27
28.Ilse Schoenmakers90RZ31.33
29.Renske Venner90RZL31.34
30.Alicia Icario89Hellas-Glana31.45
31.Gabriëlla van Oerle90De Warande31.46
32.Lindy Consemulder90Nuenen31.58
33.Femke Wijker90DAW-Finenzo31.59
34.Ellemieke Winten90MZ&PC31.64
35.Maaike de Waard90MNC Dordrecht31.67
36.Annemarie Mensen90DIO31.93
37.Anouk v.d. Gracht89OEZA32.17
Rachelle Jaspers89Kimbria32.17
39.Linda Peeters89Mosa-Regio32.26
40.Hilde Brouwers90DAW-Finenzo32.33
41.Roos Joosten90RZL32.39
42.Michelle Schoonderwaldt90ZVW'7432.53
43.Carola Budding89De Vrije Slag32.54
44.Linda Dijkstra90Tiamat32.80
Yolande Stupers90BZV32.80
Annemieke Verest89Tempo32.80
47.Linda Maas90Mosa-Regio32.89
48.Joëlle Vaes90DIO33.07
49.Bregje Schellens89Tiamat33.09
50.Willemijn Meeuwissen90DIO33.10
51.Chantal Rutten90Tempo33.18
52.Yvonne Hintzen89ROB33.58
53.Kelly van Grimbergen90RZL33.75
54.Laura van der Aalst90ZCV33.76
55.Jolijn van Osta89Tiamat33.81
56.Steffie Peuskens89MZ&PC33.83
57.Kiki Sturme90ROB33.89
58.Lotte de Winter90Nuenen34.09
59.Inge Snijkers90NIMO34.50
60.Kira Sol89Tiamat34.67
61.Nathalie Bommelje90Luctor et Emerg35.32
62.Anouk Bloem90Mosa-Regio36.53
63.Indra Swerts90MZ&PC37.19
64.Debby Theelen90Mosa-Regio37.36
65.Veerle v.d. Waardenburg90PSV37.50
66.Britt Van Diessen89TRB/RES40.02
zk.Nelleke Boelhouwer90WVZ
zk.Melissa Geilen90Brunssum
zk.Nadine Urlings90Zwemclub Eijsde
zk.Salima Lfarh90MZ&PC
zk.Renee Wiltschut90MZ&PC


Nr. 78   50m vrije slag  Heren  Jeugd 1 en 230-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Raga Flores89BZV24.24
2.Stefan Groeneweg89MNC Dordrecht24.43
3.Ruud van Bommel89RZL24.54
4.Yvo op den Kamp89ZCV25.46
5.Jan Willem vd Graaff89Arethusa25.47
6.Robin den Boer90De Warande25.50


B-finale
7.Bram Dekker89ZCV25.56
8.Joppe Schuurmans89Tritium (SG)25.93
9.Marc Catsburg90MNC Dordrecht25.98
10.Martijn van Gelderen89DAW-Finenzo26.08
11.Niels van Dalen89RZL26.13
Davy Verreusel89Hellas-Glana26.13


13.


Lars v.d. Heijden


90


PSV


26.16
14.Martijn Dolk89MNC Dordrecht26.18
15.Pieter de Heer89Hellas-Glana26.24
16.Thomas Kersten90WVZ26.29
Leen van der Plaat90MNC Dordrecht26.29
18.Sverre Oelen90WZ&PC Purmerend26.32
19.Anton vd Sluis90Hellas-Glana26.36
20.Charel Thewissen90Hellas-Glana26.39
21.Martin Teley89RZL26.41
22.Roel v.d. Kleij90Neptunus'5826.43
23.Jelmer v. Dijk90Nrd-Limburg sg26.54
24.Bob Goffin89NIMO26.64
25.Lawrence Bolte90Tempo26.71
26.Jerôme Ariës90Kimbria26.73
27.Tim Metsemakers89Patrick26.75
28.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg26.76
Wytse Bleeker90Tritium (SG)26.76
30.Fabrice Ariës90Kimbria26.85
31.Thijs Greven89ZCV26.89
32.Jeroen Drewes90De Vrije Slag26.92
33.Jacky Coumans90ZCV26.93
34.Kenny van Krieken90AquAmigos26.98
35.Patrick Creemers90RZ26.99
36.Rowan Schaap89DAW-Finenzo27.02
37.Christian Scholtes89WVZ27.04
38.Roel Verdijk90AquAmigos27.26
39.Paul Schuurmans89Noordkop-Zeemac27.35
40.Mark van Enckevort90HZPC27.42
Harald Thijssen89ROB27.42
42.Robin Van Gulik90TRB/RES27.53
43.Loek Herberts90Arethusa27.54
44.Remco de Veen89De Roersoppers27.71
45.Tom Simons89De Roersoppers27.84
46.Rutger Dalm90DeLansingh27.90
47.Lesley Derks89ZCV28.14
48.Matthijs Dekker90WVZ28.16
49.Jelle Dijkmans89Tiamat28.18
50.Sebas van Lith90ZVW'7428.25
51.Rian Visser90DAW-Finenzo28.30
52.Jeroen Van Erve90TRB/RES28.64
53.Nick Schellevis90ZVW'7428.67
54.Pim van Zeijl90Kimbria28.70
55.Martijn Birk89Patrick28.89
56.Darcey Helstone89Noordkop-Zeemac28.92
Mark Huijsman90DeLansingh28.92
58.Bart Alberts89Mosa-Regio28.98
59.Rick Hellenbrand89NIMO29.30
60.Pascal Palmboom89OEZA29.34
61.Pim Pelt90MZ&PC29.44
62.Karsten Meijers90ZCV29.98
Dardo Weusten90ZCV29.98
64.Tim Zoontjes90WZ&PC Purmerend30.57
65.Janno Koolen89DIO30.85
66.John Biermans90De Roersoppers31.16
67.Roel Smits89Tiamat31.30
68.Elroy Helstone90Noordkop-Zeemac31.57


Nr. 79   50m vrije slag  Dames  18 jaar en ouder30-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Mieke Veens85HZPC27.26
2.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend27.68
3.Maike Op Het Veld87TRB/RES27.82
4.Marjolijn Wuisman86Tempo28.26
5.Katinka van Vastenhoven84WVZ28.36
6.Merel Siroen88Tritium (SG)28.51


B-finale
7.Tanja Donkers86TRB/RES28.54
8.Lotte Greven87ZCV28.73
9.Jenny Schouten87ZCV28.77
10.Marije de Winter88Noordkop-Zeemac28.83
11.Lieke Jager87Nuenen28.98
12.Noor Bastiaens87Hellas-Glana29.14


13.


Marinke Nengerman


86


ZVW'74


29.21
14.Esther van den Bemt85De Warande29.25
15.Debbie Hesen86HZPC29.32
16.Alyssia Deledda87Hellas-Glana29.38
17.Lydia Colijn86NIMO29.48
18.Anita Smits69TRB/RES29.55
19.Linda Custers86HZPC29.69
20.Kathinka Vertommen82Kimbria29.831
21.Maureen Rutten88HZPC29.832
22.Janneke Kaptheyns87Tempo29.86
23.Roos Van Esch82TRB/RES29.87
24.Saskia Coolen88RZL30.00
25.Siska Post88DIO30.15
26.Bianca Verbeek88WVZ30.19
27.Susanne van der Linden88DIO30.25
28.Rianne Golsteijn86Patrick30.35
29.Bonnie Ubachs87Brunssum30.491
30.Lisanne van Kamp88Arethusa30.492
31.Ilvy van Grimbergen88RZL30.63
32.Nathalie van Velzen85WZ&PC Purmerend30.64
33.Mieke Olde Engberink88Tempo30.68
34.Martine Luijten87RZL30.79
35.Sascha de Bruijn88MNC Dordrecht30.82
36.Irene Gubbels88ZCV30.86
37.Arine van Holland87De Vrije Slag30.97
38.Suzanne Duijkers87ZCV31.20
39.Regina vd Rieth75RZL31.26
40.Leone Kelleners88Patrick31.29
41.Joyce Bakker87MZ&PC31.35
42.Eveline Mestrom88RZL31.44
43.Daniëlle Schuijers79ROB31.57
44.Hanny Evers84Tiamat31.60
45.Rianne Slabbers86De Roersoppers31.65
46.Dianne Niën71RZ31.70
47.Cynthia Potin85Luctor et Emerg31.74
48.Myrna Snels87AquAmigos32.02
49.Sandra Schellekens85Neptunus'5832.07
50.Monique Pronk88WVZ32.36
51.Saskia Winters88Tiamat32.50
52.Elke Euwes88HZPC32.57
53.Nickey de Klerk86WZ&PC Purmerend32.70
54.Monique Huizing84Nuenen33.10
55.Floor van de Ven86Brunssum33.32
56.Fabienne Jeukens84Zwemclub Eijsde33.45
57.Miranda Bouten86RZL33.51
58.Marianne Bakker85Noordkop-Zeemac33.75
59.Annemijn van Grinsven88BZV33.86
60.Marjolein van der Sanden84Tritium (SG)34.69
61.Lieke Hintzen85ROB34.95
62.Marjolein Briels86RZL35.80
63.Susan Stappers82Zwemclub Eijsde36.60
64.Inge Schuurmans87Noordkop-Zeemac45.54
zk.Sylvia Berens80TRB/RES
zk.Esther Wessels83ZCV


Nr. 80   50m vrije slag  Heren  18 jaar en ouder30-12-2006


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Wouter Smeets84WVZ23.80
2.Stefan Kranenbroek79HZPC24.07
3.Jan Roodzant84Stingray Swimmi24.18
4.Martijn Smeets81WVZ24.28
5.Terrence Olaria86ZCV24.54
6.Peter Crijns88RZL24.57


B-finale
Martin de Wildt74Nuenen24.57
8.Sven Jaeger83Hellas-Glana24.60
Johnny Kranendonk83DeLansingh24.60
10.Joris Bulstra85Hellas-Glana24.69
11.Devi Wolthuizen87TriVia24.74
12.Alan Smeets84Hellas-Glana24.76


13.


Kevin Lebis


81


DAW-Finenzo


24.77
14.Jelte Stanic87DeLansingh24.86
15.Hermie Minkels87BZV24.89
16.Arjan Assink86WVZ24.92
17.Sander Smeets84WVZ24.93
18.Pieter Schoots87DAW-Finenzo25.07
19.Jordy van Paassen83De Vrije Slag25.12
20.Alex Goeyenbier87WVZ25.21
21.Dennis van Beek78ZVDO'7425.36
22.Gert-Jan den Dekker85ZVDO'7425.38
23.Maikel Brouwers83HZPC25.40
24.Tim Jansen86RZL25.64
25.Vincent van der Ven84WVZ25.67
26.Wim Vos84ZVDO'7425.73
27.Tom van der Sterren85Patrick25.82
28.Sander van Elburg88MZ&PC25.86
29.Bas Tietze87WZ&PC Purmerend25.88
30.Ralf Tillmans85De Roersoppers25.89
31.Ronald Hart78DAW-Finenzo25.95
32.Jean-Phillippe Paap70DeIJsel26.10
33.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend26.12
34.Kevin vd Poll86DAW-Finenzo26.20
35.Richard Ricksen70Brunssum26.22
36.Gideon Latten86ZCV26.24
37.Edwin Verlaan78TRB/RES26.26
38.Jeroen Verouden87PSV26.28
39.Jeroen Schouten83DeLansingh26.32
40.Daniël Beaujean83Brunssum26.41
41.Berry van Holland80De Vrije Slag26.51
42.Victor den Heijer83WVZ26.56
43.Sebastiaan Gergely87ZCV26.57
44.Job v. Duijnhoven88Nrd-Limburg sg26.641
45.Erik Drewes84De Vrije Slag26.642
46.Viktor Reijns84WVZ26.67
47.Huibrecht Vlaardingerbroek83Westland Dijkgl26.68
48.Mark Lomax82DeLansingh26.70
49.Jan van Opstal86DIO26.76
50.Bart Beemster87WZ&PC Purmerend26.80
Patrick Molenkamp88DAW-Finenzo26.80
Dennis van Eck87Patrick26.80
Erik Vijverberg88Westland Dijkgl26.80
54.Gerard Hoedjes87DAW-Finenzo26.94
55.Mark Gorissen86KZPC27.07
56.Marcel Klootwijk80Zaltbommel27.20
57.Daan Glorie88OEZA27.28
58.Timo Tabak82RZL27.32
Pim Donkers87De Warande27.32
60.Erik Willems85MZ&PC27.33
61.Richard Drewes87De Vrije Slag27.36
62.Roger Pouls87De Roersoppers27.45
63.Mathijs Swint84De Vrije Slag27.46
David Vleeschouwer80De Warande27.46
65.Karel Bol87DAW-Finenzo27.51
66.Willem Drissen88HZPC27.69
67.Pieter Bakker88Noordkop-Zeemac27.70
68.Frank Hovenier85Neptunus'5827.74
Mark Herps87Tempo27.74
70.Kajetan Grabowski88De Vrije Slag27.80
Mario Peeters86MNC Dordrecht27.80
72.Sander van den Berg87NIMO27.92
73.Frank Klasens65Brunssum28.02
74.Harmen vd Kamp87ZVW'7428.07
75.Lars Wouters87WVZ28.08
76.Onno van der Groen88De Warande28.10
77.Arnold Verbeek87DAW-Finenzo28.14
78.Pieter-Maarten Wesseling87Kimbria28.18
79.Marc van den Ham87De Warande28.32
80.Math Smeets87NIMO28.45
81.Gertjan Winten88MZ&PC28.49
82.Dimitri Verjans87MZ&PC28.52
83.Stijn Boerboom82Tiamat28.70
84.Sander Slaghuis88NIMO28.90
85.Roel Bax80Tiamat29.21
86.Edwin Veens75HZPC29.26
87.Jip Hochstenbach86De Roersoppers29.28
88.Job Metselaar88DAW-Finenzo29.51
89.Servaes Engelen88De Roersoppers29.57
Egbert-Jan Plas85Tiamat29.57
91.Rob Vermeulen82Luctor et Emerg30.15
92.Rico Kraft88MZ&PC30.16
93.Jens van Us82DeLansingh30.28
94.Anjo Janssen88ROB30.62
95.Peter Mertens85MZ&PC30.71
96.Theo Feldkamp83Arethusa31.17
97.Robbert Nooijens88DIO31.80
98.Rob Arts88Nrd-Limburg sg32.27
99.Tim van Otterloo88Noordkop-Zeemac32.60
100.Leon Schoordijk79Westland Dijkgl33.011
101.Tom Derks88ROB33.012
102.Martin Martens87BZV33.50
ng.Davy Bisslik82Luctor et Emerg
ng.Theo Vlaardingerbroek79Westland Dijkgl
zk.Charles Potin83Luctor et Emerg
zk.Richard Hubers85De Roersoppers
zk.Michel Heijnen87ZCV
zk.Michel Driessen84Brunssum
zk.Jos Gulpers77Brunssum










2006-12-28 Speedo International Friendship Swimmeet - Ranglijst



Splash Meet Manager 2006.146, registered to MZ&PC


Nr.5750mschoolslagDamesJunioren1en2
Nr.5850mschoolslagHerenJunioren1en2
Nr.5950mschoolslagDamesJeugd1en2
Nr.6050mschoolslagHerenJunioren3en4
Nr.6150mschoolslagDamesSenioren1en2
Nr.6250mschoolslagHerenJeugd1en2
Nr.6350mschoolslagDames18jaarenouder
Nr.6450mschoolslagHeren18jaarenouder
Nr.65100mwisselslagDamesJunioren1en2
Nr.66100mwisselslagHerenJunioren1en2
Nr.67100mwisselslagDamesJeugd1en2
Nr.68100mwisselslagHerenJunioren3en4
Nr.69100mwisselslagDamesSenioren1en2
Nr.70100mwisselslagHerenJeugd1en2
Nr.71100mwisselslagDames18jaarenouder
Nr.72100mwisselslagHeren18jaarenouder
Nr.7350mvrijeslagDamesJunioren1en2
Nr.7450mvrijeslagHerenJunioren1en2
Nr.7550mvrijeslagDamesJeugd1en2
Nr.7650mvrijeslagHerenJunioren3en4
Nr.7750mvrijeslagDamesSenioren1en2
Nr.7850mvrijeslagHerenJeugd1en2
Nr.7950mvrijeslagDames18jaarenouder
Nr.8050mvrijeslagHeren18jaarenouder


Speedo International Friendship Swimmeet series -dag 3-zaterdag 30 december 2006 - 8:30


Nr. 57 50m schoolslagDamesJunioren 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Chantal Senden93ZCV35.8734.78659
2.Ilona Remmel93ZON/S&S36.3535.57
3.Sanne Scheerder94ZCV37.8037.771
4.Estrella Wierikx94Numansdorp38.4037.772
5.Emily Harks93PSV38.4138.47
dis.Melissa Meyer93NIMO37.58
AATe vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


B-finale
7.Sterre Boon93DAW-Finenzo38.5737.94
8.Marja van der Sluis93Hellas-Glana39.8938.09
9.Jamie Schepers93ZCV39.9138.59
10.Rosien Meesen94Hellas-Glana39.9339.12
11.Jessica de Ruiter93Aquarius40.1539.26
12.Vera Weinberg93NIMO40.4140.65


Nr. 58 50m schoolslagHerenJunioren 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Simon Edenburg93Luctor et Emerg32.8832.66547
2.Geoff Ebskamp93Nrd-Limburg sg36.1836.13
3.Sven Kardol93Nuenen37.4436.18
4.Marijn van Zundert94MNC Dordrecht37.1636.87
5.Mart Hendriks93Tritium (SG)38.0237.29
6.Mart de Boer93DAW-Finenzo38.3037.81


B-finale
7.Alex Catsburg94MNC Dordrecht39.3638.70
8.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend39.2238.72
9.Wouter Kiesewetter93ZVW'7439.8439.13
10.Ramon Bastiaansen93DIO39.6539.66
11.Joey Stokx93DAW-Finenzo40.1240.54
12.Paul Koster93DIO40.2344.52


Nr. 59 50m schoolslagDamesJeugd 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Lotte Goosen92DIO35.5335.28632
2.Elise Wijnker91Hellas-Glana36.0035.76
3.Tanja Peeters91PSV37.2136.35
4.Iris de Boer92ZVW'7437.4337.34
5.Sandra Verheijen92ZCV37.6637.58
6.Zarife Gela92DeLansingh37.9138.30


B-finale
7.Kimberley van Uffelen91Westland Dijkgl37.9337.25
8.Stephanie Janssen91Arethusa38.5038.18
9.Kimberley Teunissen92Nrd-Limburg sg38.1238.19
10.Inge Arts92Nrd-Limburg sg38.6438.29
11.Nicole Palmboom91OEZA38.1538.30
12.Annora de Rijck92Brunssum38.6838.69


Nr. 60 50m schoolslagHerenJunioren 3 en 430-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Kay op den Kamp91ZCV31.9831.34619
2.Arvid Munsters92ZCV32.6632.20
3.Bart Schram91DAW-Finenzo34.0332.98
4.Scott Delbressine92ZCV33.5733.18
5.Kasper v. Dijk92Nrd-Limburg sg33.7333.61
6.Sjors Pietermans91Patrick33.8133.80


B-finale
7.Kevin Janssen92Tritium (SG)34.1433.51
8.Joey de Ruiter91ZCV34.1234.00
9.Gerben Fiere91De Warande34.1234.13
10.Bob van Hees91DIO35.1134.63
11.Michl Theissen91NIMO35.1635.04
12.Pieter Joordens91Tiamat35.3135.20


Nr. 61 50m schoolslagDamesSenioren 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Inger Wouters89WVZ36.9935.62614
2.Laura de Jong90WVZ37.4336.44
3.Marieke Verbeek89DAW-Finenzo38.4637.191
4.Jolanda Post90DIO37.2137.192
5.Elise van der Wal89DeLansingh38.3037.44
6.Simone Hendrikse90PSV38.6538.01


B-finale
7.Liz Rompelberg90ZCV38.7938.26
8.Simone van der Linden90DIO38.9338.81
9.Bernadette Bol89DAW-Finenzo39.7138.88
10.Judith Barendse90DIO39.8839.76
11.Silvy Collin89Hellas-Glana40.0139.78
12.Jantine Jongenotter90PSV39.2939.98


Nr. 62 50m schoolslagHerenJeugd 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Bram Dekker89ZCV30.8430.78653
2.Thomas Kersten90WVZ32.3930.92
3.Yvo op den Kamp89ZCV32.2131.30
4.Paul Schuurmans89Noordkop-Zeemac31.3431.60
5.Davy Verreusel89Hellas-Glana31.8431.74
6.Kenny van Krieken90AquAmigos32.6032.89


B-finale
7.Stefan Groeneweg89MNC Dordrecht32.7632.02
8.Pieter de Heer89Hellas-Glana33.9333.311
9.Thijs Greven89ZCV32.9333.312
10.Martin Teley89RZL33.8233.42
11.Patrick Creemers90RZ33.7433.61
12.Sebas van Lith90ZVW'7433.9833.79


Nr. 63 50m schoolslagDames18 jaar en ouder30-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Maureen Rutten88HZPC36.1835.01646
2.Nathalie van Velzen85WZ&PC Purmerend35.5835.12
3.Mieke Veens85HZPC36.6035.53
4.Susanne van der Linden88DIO37.1037.13
5.Anita Smits69TRB/RES37.7837.82
dis.Marjolijn Wuisman86Tempo36.33
aaTe vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


B-finale
7.Tanja Donkers86TRB/RES38.2137.89
8.Lotte Greven87ZCV37.9438.23
9.Ilvy van Grimbergen88RZL37.9538.26
Esther van den Bemt85De Warande38.4138.26
11.Jenny Schouten87ZCV37.8238.54
12.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend37.8639.75


Nr. 64 50m schoolslagHeren18 jaar en ouder30-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Jelte Stanic87DeLansingh30.1929.57737
2.Maikel Brouwers83HZPC29.8929.68
3.Sven Jaeger83Hellas-Glana30.3730.021
4.Martin de Wildt74Nuenen30.9730.022
5.Devi Wolthuizen87TriVia30.9530.76
6.Jan Roodzant84Stingray Swimmi30.6537.30


B-finale
7.Joris Bulstra85Hellas-Glana31.6731.22
8.Ronald Hart78DAW-Finenzo31.5831.431
9.Wouter Smeets84WVZ32.0731.432
10.Arjan Assink86WVZ32.5931.78
11.Richard Ricksen70Brunssum32.2932.04
12.Terrence Olaria86ZCV31.9532.17


Nr. 65 100m wisselslagDamesJunioren 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.50m100m
1.Ilona Remmel93ZON/S&S1:12.501:10.49623
2.Chantal Senden93ZCV1:13.471:11.52
3.Mariska Scheel93DeLansingh1:14.251:12.97
4.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac1:14.101:13.61
5.Misty Coert93ZCV1:14.781:13.80
6.Melissa Meyer93NIMO1:14.971:15.34


B-finale
7.Jamie Schepers93ZCV1:16.041:14.31
8.Marjolein Maris94DeHoutrib1:16.071:15.45
9.Jessica de Ruiter93Aquarius1:17.101:16.04
10.Sanne Scheerder94ZCV1:17.231:17.30
11.Ilse Resink93DIO1:16.581:18.79
12.Daniek Hendriks93ZVW'741:16.841:18.96


Nr. 66 100m wisselslagHerenJunioren 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.50m100m
1.Sven Kardol93Nuenen1:10.151:07.45494
2.Simon Edenburg93Luctor et Emerg1:07.131:07.50
3.Geoff Ebskamp93Nrd-Limburg sg1:11.201:10.88
4.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend1:12.101:12.12
5.Joey Stokx93DAW-Finenzo1:13.451:13.10
6.Mart Hendriks93Tritium (SG)1:13.451:13.89


B-finale
7.Jorrick Druyven94OEZA1:16.011:13.84
8.Robin Ramaekers93ZON/S&S1:15.451:14.09
9.Rick Hesen93HZPC1:15.131:14.12
10.Mart de Boer93DAW-Finenzo1:17.221:15.47
11.Alex Catsburg94MNC Dordrecht1:17.691:17.67
12.Paul Koster93DIO1:17.691:18.60


Nr. 67 100m wisselslagDamesJeugd 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.50m100m
1.Lotte Goosen92DIO1:09.501:09.00664
2.Judith van Meijel91HZPC1:12.031:10.10
3.Inge Arts92Nrd-Limburg sg1:12.051:11.57
4.Stephanie Janssen91Arethusa1:11.921:11.73
5.Karen van der Wal91DeLansingh1:11.531:13.85
dis.Tanja Peeters91PSV1:11.21-:--.---:--.--
AATe vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


B-finale
7.Maaike Vooren91DAW-Finenzo1:12.061:11.25
8.Elise Wijnker91Hellas-Glana1:13.191:11.74
9.Angl Koenen92HZPC1:13.261:12.68
10.Dimphy van de Laar92ZCV1:13.931:13.02
11.Charlotte Maris92DeHoutrib1:13.361:13.99
12.Sole van Leenen91MNC Dordrecht1:15.291:14.48


Nr. 68 100m wisselslagHerenJunioren 3 en 430-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.50m100m
1.Patrick Janssen91PSV1:00.381:00.47688
2.Arvid Munsters92ZCV1:03.501:02.46
3.Joey de Ruiter91ZCV1:04.161:04.44
4.Kay op den Kamp91ZCV1:06.871:06.33
5.Gerben Fiere91De Warande1:06.361:06.40
6.Robbert Vink91ZVW'741:06.711:06.76


B-finale
7.Scott Delbressine92ZCV1:07.951:07.00
8.Mitch Notten92ZCV1:08.041:07.42
9.Kasper v. Dijk92Nrd-Limburg sg1:07.711:07.89
10.Bart Knijn91WZ&PC Purmerend1:07.971:08.07
11.Yannick Mommers91ZCV1:08.221:08.95
dis.Alain Dassen92Hellas-Glana1:06.98-:--.---:--.--
AATe vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


Nr. 69 100m wisselslagDamesSenioren 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.50m100m
1.Elise van der Wal89DeLansingh1:10.031:08.84669
2.Jantine Jongenotter90PSV1:11.211:10.93
3.Liz Rompelberg90ZCV1:13.131:11.73
4.Inger Wouters89WVZ1:13.571:12.20
5.Bernadette Bol89DAW-Finenzo1:13.621:12.42
6.Annet Bakker90Noordkop-Zeemac1:12.601:13.22


B-finale
7.Laura de Jong90WVZ1:15.351:12.66
8.Simone Hendrikse90PSV1:14.321:13.87
9.Kylie Leenen89HZPC1:17.671:16.41
10.Simone van der Linden90DIO1:16.061:16.56
11.Inge Arts89Tritium (SG)1:17.441:16.82
12.Anne Pel90De Stormvogel1:17.161:17.32


Nr. 70 100m wisselslagHerenJeugd 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.50m100m
1.Bram Dekker89ZCV1:00.1058.91741
2.Davy Verreusel89Hellas-Glana1:01.251:00.60
3.Yvo op den Kamp89ZCV1:01.431:00.69
4.Stefan Groeneweg89MNC Dordrecht1:01.321:01.29
5.Raga Flores89BZV1:02.431:03.04
6.Ruud van Bommel89RZL1:03.651:04.64


B-finale
7.Thijs Greven89ZCV1:03.681:03.72
8.Martijn Dolk89MNC Dordrecht1:03.921:03.77
9.Pieter de Heer89Hellas-Glana1:05.081:04.42
10.Robin den Boer90De Warande1:05.541:05.51
11.Marc Catsburg90MNC Dordrecht1:05.921:06.17
12.Jan Willem vd Graaff89Arethusa1:05.481:06.75


Nr. 71 100m wisselslagDames18 jaar en ouder30-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.50m100m
1.Mieke Veens85HZPC1:11.221:08.25686
2.Lotte Greven87ZCV1:10.201:09.10
3.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:10.691:10.34
4.Sascha de Bruijn88MNC Dordrecht1:11.681:10.56
5.Katinka van Vastenhoven84WVZ1:11.891:10.80
6.Roos Van Esch82TRB/RES1:12.421:12.52


B-finale
7.Tanja Donkers86TRB/RES1:12.621:12.09
8.Maike Op Het Veld87TRB/RES1:13.041:12.33
9.Jenny Schouten87ZCV1:14.001:13.07
10.Susanne van der Linden88DIO1:13.781:13.73
11.Marije de Winter88Noordkop-Zeemac1:13.821:13.89
12.Anita Smits69TRB/RES1:13.131:14.32


Nr. 72 100m wisselslagHeren18 jaar en ouder30-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.50m100m
1.Wouter Smeets84WVZ1:00.4459.63715
2.Sven Jaeger83Hellas-Glana1:00.5759.80
3.Devi Wolthuizen87TriVia1:00.0059.94
4.Sander Smeets84WVZ1:00.881:00.16
5.Maikel Brouwers83HZPC1:00.471:00.71
6.Jan Roodzant84Stingray Swimmi1:01.291:05.08


B-finale
7.Martin de Wildt74Nuenen1:01.511:00.69
8.Joris Bulstra85Hellas-Glana1:02.111:01.20
9.Martijn Smeets81WVZ1:03.041:01.95
10.Terrence Olaria86ZCV1:02.921:03.10
11.Tim Jansen86RZL1:03.751:04.07
12.Sander van Elburg88MZ&PC1:04.421:05.42


Nr. 73 50m vrije slagDamesJunioren 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Chantal Senden93ZCV27.3827.68690
2.Ilona Remmel93ZON/S&S29.2928.34
3.Sanne Scheerder94ZCV28.8328.80
4.Melissa Meyer93NIMO29.4429.29
5.Marjolein Maris94DeHoutrib29.7530.12
dis.Mariska Scheel93DeLansingh29.11
AATe vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


B-finale
7.Misty Coert93ZCV29.8329.64
8.Jessica de Ruiter93Aquarius29.8229.97
9.Vera Weinberg93NIMO30.4230.21
10.Jennemieke Aanraad93MNC Dordrecht30.5130.23
11.Lyan Hoogendoorn93ZVW'7430.8530.78
dis.Ilse Resink93DIO30.20
AATe vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


Nr. 74 50m vrije slagHerenJunioren 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Mart Hendriks93Tritium (SG)27.6927.47465
2.Geoff Ebskamp93Nrd-Limburg sg27.8827.80
3.Simon Edenburg93Luctor et Emerg27.8028.08
4.Sven Kardol93Nuenen28.6828.19
5.Joey Stokx93DAW-Finenzo29.0328.64
dis.Rick Hesen93HZPC28.99
AATe vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


B-finale
7.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend29.2229.05
8.Paul Koster93DIO29.1829.22
9.Robin Ramaekers93ZON/S&S29.4529.35
10.Stefan de Wit93ZVW'7429.8129.64
11.Lester Snackers94ZCV29.6729.70
12.Jorrick Druyven94OEZA30.1030.29


Nr. 75 50m vrije slagDamesJeugd 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Karen van der Wal91DeLansingh26.9426.81735
2.Angl Koenen92HZPC28.0928.021
3.Lotte Goosen92DIO28.0028.022
4.Stephanie Janssen91Arethusa28.9428.901
5.Judith van Meijel91HZPC28.9328.902
6.Maaike Vooren91DAW-Finenzo29.0329.11


B-finale
7.Mara Pfeffer91KZPC29.2929.34
8.Katja Bougrimova91MNC Dordrecht29.5529.48
9.Inge Arts92Nrd-Limburg sg29.3429.49
10.Manon Houtman91PSV29.3729.54
11.Chantal Willems91Tritium (SG)29.6529.77
12.Laura de Jong91Nuenen29.6029.86


Nr. 76 50m vrije slagHerenJunioren 3 en 430-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Patrick Janssen91PSV24.5924.69648
2.Arvid Munsters92ZCV25.9625.41
3.Joey de Ruiter91ZCV26.0225.60
4.Gerben Fiere91De Warande25.5625.93
5.Sjors Pietermans91Patrick26.4226.61
dis.Bart Schram91DAW-Finenzo25.29
AATe vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


B-finale
7.Bart Knijn91WZ&PC Purmerend26.5626.20
8.Mitch Notten92ZCV26.9226.21
9.Sil Hoving91PSV26.4726.47
10.Alain Dassen92Hellas-Glana26.6826.51
11.Arjan Baron91DAW-Finenzo26.6926.67
12.Ralph van Megen92HZPC26.5626.70


Nr. 77 50m vrije slagDamesSenioren 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Elise van der Wal89DeLansingh28.1828.06641
2.Jolanda Post90DIO28.9028.66
3.Annet Bakker90Noordkop-Zeemac29.2229.00
4.Simone Hendrikse90PSV29.2629.12
5.Laura de Jong90WVZ29.5029.22
6.Liz Rompelberg90ZCV29.4229.48


B-finale
7.Bernadette Bol89DAW-Finenzo29.9728.62
8.Inger Wouters89WVZ29.9729.42
9.Marianne vd Poll89DAW-Finenzo29.5529.59
10.Chantal Molenkamp90DAW-Finenzo29.8029.76
11.Nieke Donkers90De Warande30.1630.13
12.Anne Pel90De Stormvogel30.2931.16


Nr. 78 50m vrije slagHerenJeugd 1 en 230-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Ruud van Bommel89RZL24.5424.12687
2.Raga Flores89BZV24.2424.40
3.Yvo op den Kamp89ZCV25.4624.69
4.Stefan Groeneweg89MNC Dordrecht24.4324.79
5.Jan Willem vd Graaff89Arethusa25.4725.54
6.Robin den Boer90De Warande25.5025.80


B-finale
7.Bram Dekker89ZCV25.5625.15
8.Davy Verreusel89Hellas-Glana26.1325.41
9.Marc Catsburg90MNC Dordrecht25.9825.68
10.Martijn van Gelderen89DAW-Finenzo26.0825.89
11.Niels van Dalen89RZL26.1326.04
12.Joppe Schuurmans89Tritium (SG)25.9326.25


Nr. 79 50m vrije slagDames18 jaar en ouder30-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Mieke Veens85HZPC27.2626.97722
2.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend27.6827.70
3.Marjolijn Wuisman86Tempo28.2627.78
4.Maike Op Het Veld87TRB/RES27.8227.90
5.Merel Siroen88Tritium (SG)28.5128.19
6.Katinka van Vastenhoven84WVZ28.3628.54


B-finale
7.Tanja Donkers86TRB/RES28.5428.34
8.Jenny Schouten87ZCV28.7728.53
9.Marije de Winter88Noordkop-Zeemac28.8328.83
10.Lotte Greven87ZCV28.7328.84
11.Noor Bastiaens87Hellas-Glana29.1429.00
12.Lieke Jager87Nuenen28.9829.23


Nr. 80 50m vrije slagHeren18 jaar en ouder30-12-2006

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Jan Roodzant84Stingray Swimmi24.1823.78717
2.Wouter Smeets84WVZ23.8023.90
3.Stefan Kranenbroek79HZPC24.0724.04
Martijn Smeets81WVZ24.2824.04
5.Peter Crijns88RZL24.5724.69
6.Terrence Olaria86ZCV24.5424.80


B-finale
7.Martin de Wildt74Nuenen24.5724.281
8.Joris Bulstra85Hellas-Glana24.6924.282
9.Sven Jaeger83Hellas-Glana24.6024.47
10.Alan Smeets84Hellas-Glana24.7624.50
11.Johnny Kranendonk83DeLansingh24.6024.73
12.Devi Wolthuizen87TriVia24.7425.02
Nr. 81   10 x 25m vrije slag  Gemengd  serieus30-12-06


Afk./depotTijd
1.WVZWVZ2:02.19
Inger Wouters
Wouter Smeets
Monique Pronk
Alex Goeyenbier
Laura de Jong
89
84
88
87
90

-:--.--

-:--.--
Sander Smeets
Bianca Verbeek
Arjan Assink
Katinka van Vastenhoven
Martijn Smeets
84
88
86
84
81
-:--.--

-:--.--

2:02.19
2.ZCVZCV2:02.66
Chantal Senden
Gideon Latten
Sanne Scheerder
Yvo op den Kamp
Jenny Schouten
93
86
94
89
87

-:--.--

-:--.--
Bram Dekker
Liz Rompelberg
Joey de Ruiter
Lotte Greven
Terrence Olaria
89
90
91
87
86
-:--.--

-:--.--

2:02.66
3.Hellas-GlanaHellas-Glana2:04.25
Susanne vd Plas
Pieter de Heer
Silvy Collin
Davy Verreusel
Alicia Icario
92
89
89
89
89

-:--.--

-:--.--
Alan Smeets
Elise Wijnker
Sven Jaeger
Noor Bastiaens
Joris Bulstra
84
91
83
87
85
-:--.--

-:--.--

2:04.25
4.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:05.32
Chantal Molenkamp
Bart Schram
Ilana Schaap
Kevin vd Poll
Maaike Vooren
90
91
91
86
91

-:--.--

-:--.--
Martijn van Gelderen
Marianne vd Poll
Ronald Hart
Bernadette Bol
Pieter Schoots
89
89
78
89
87
-:--.--

-:--.--

2:05.32
5.PSVPSV2:07.79
Emily Harks
Geert Janssen
Tanja Peeters
Sil Hoving
Manon Houtman
93
92
91
91
91

-:--.--

-:--.--
Jeroen Verouden
Jantine Jongenotter
Lars v.d. Heijden
Simone Hendrikse
Patrick Janssen
87
90
90
90
91
-:--.--

-:--.--

2:07.79
6.Merwede Nautilus CombinatieMerwede Nautilu2:09.62
Katja Bougrimova
Leen van der Plaat
Susette Lauwen
Mario Peeters
Sole van Leenen
91
90
93
86
91

-:--.--

-:--.--
Martijn Dolk
Maaike de Waard
Marc Catsburg
Sascha de Bruijn
Stefan Groeneweg
89
90
90
88
89
-:--.--

-:--.--

2:09.62
7.ZCVZCV2:09.63
Misty Coert
Jacky Coumans
Tessa Kierkels
Arvid Munsters
Irene Gubbels
93
90
91
92
88

-:--.--

-:--.--
Thijs Greven
Jamie Schepers
Kay op den Kamp
Dimphy van de Laar
Jeroen Feijs
89
93
91
92
92
-:--.--

-:--.--

2:09.63
8.RZLRZL2:10.95
Renske Venner
Ken Boonen
Eveline Mestrom
Martin Teley
Ilvy van Grimbergen
90
94
88
89
88

-:--.--

-:--.--
Timo Tabak
Saskia Coolen
Peter Crijns
Martine Luijten
Ruud van Bommel
82
88
88
87
89
-:--.--

-:--.--

2:10.95
9.PatrickPatrick2:12.39
Inge Hover
Tom van der Sterren
Rianne Golsteijn
Dennis van Eck
Christa Craenen
91
85
86
87
92

-:--.--

-:--.--
Martijn Birk
Leone Kelleners
Sjors Pietermans
Sharon Giesberts
Tim Metsemakers
89
88
91
91
89
-:--.--

-:--.--

2:12.39
10.De WarandeDe Warande2:12.88
Nienke Hoeks
Onno van der Groen
Linda van Geel
David Vleeschouwer
Christel Peeters
91
88
91
80
91

-:--.--

-:--.--
Pim Donkers
Nieke Donkers
Gerben Fiere
Esther van den Bemt
Robin den Boer
87
90
91
85
90
-:--.--

-:--.--

2:12.88
11.ZVW'74ZVW'742:13.92
Michelle Schoonderwaldt
Elmar Steenhof
Daniek Hendriks
Bart Kiesewetter
Lyan Hoogendoorn
90
85
93
91
93

-:--.--

-:--.--
Tim Broer
Marinke Nengerman
Sebas van Lith
Iris de Boer
Robbert Vink
91
86
90
92
91
-:--.--

-:--.--

2:13.92
12.ZCVZCV2:15.05
Sandra Verheijen
Mitch Notten
Celine Dekker
Sebastiaan Gergely
Jolien van Golde
92
92
94
87
92

-:--.--

-:--.--
Dean Coert
Eva Martens
Scott Delbressine
Laura Kerckhoffs
Yannick Mommers
91
92
92
92
91
-:--.--

-:--.--

2:15.05
13.NIMONIMO2:16.67
Lydia Colijn
Indji Tan
Chloé Rutzerveld
Martyn Slaghuis
Michelle Hacking
86
91
92
91
91

-:--.--

-:--.--
Michèl Theissen
Vera Weinberg
Math Smeets
Melissa Meyer
Sander Slaghuis
91
93
87
93
88
-:--.--

-:--.--

2:16.67
14.OEZAOEZA2:18.70
Nicole Palmboom
Koen Lamers
Daniëlle de Groot
Barry Kleijne
Anouk v.d. Gracht
91
91
93
93
89

-:--.--

-:--.--
Niels de Caluwé
Sanne Essers
Jorrick Druyven
Lidewij Vink
Pascal Palmboom
91
91
94
90
89
-:--.--

-:--.--

2:18.70
15.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:19.19
Inge Verbeek
Vincent Schram
Rianne Koopman
Rian Visser
Hilde Brouwers
93
94
91
90
90

-:--.--

-:--.--
Joey Stokx
Lisa Koster
Jeffrey Spaltman
Daisy Molenaar
Patrick Molenkamp
93
94
92
93
88
-:--.--

-:--.--

2:19.19
16.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:19.97
Kim Klijn
Rico Roels
Annabel Zevenhek
Arnold Verbeek
Diede Witkamp
94
94
92
87
92

-:--.--

-:--.--
Thom de Boer
Sharona Mlcoch
Demi de Rooij
Pien Burger
Arjan Baron
91
94
91
93
91
-:--.--

-:--.--

2:19.97
17.HZPCHZPC2:20.14
Judith van Meijel
Rick Hesen
Ilse Masseling
Ron Jacobs
Sophie Cleuren
91
93
92
94
93

-:--.--

-:--.--
Sidney Leenen
Kylie Leenen
Ralph van Megen
Ingrid van Horen
Mark van Enckevort
93
89
92
92
90
-:--.--

-:--.--

2:20.14
18.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:21.24
Monica Sanches
Job Metselaar
Anne Bakker
Karel Bol
Marieke Verbeek
94
88
92
87
89

-:--.--

-:--.--
Mart de Boer
Sterre Boon
Gerard Hoedjes
Femke Wijker
Rowan Schaap
93
93
87
90
89
-:--.--

-:--.--

2:21.24
19.TempoTempo2:22.29
Chantal Rutten
Jelte van de Boogaard
Michelle Peels
Jaap Verest
Linda van Ool
90
91
91
91
93

-:--.--

-:--.--
Rick van Ool
Annemieke Verest
Raoni Schrijvers
Marjolijn Wuisman
Dustin Bolte
91
89
93
86
92
-:--.--

-:--.--

2:22.29
20.ZVW'74ZVW'742:33.45
Annae van de Weerd
Frank Broer
Eline van der Meel
Stefan de Wit
Marieke Asschert
94
94
94
93
92

-:--.--

-:--.--
Wouter Kiesewetter
Jennifer van den Berg
Rodie de Groot
Renee Witteveen
Nick Schellevis
93
93
93
94
90
-:--.--

-:--.--

2:33.45
21.MZ&PCMZ&PC2:42.09
Evelien Schwillens
Peter Mertens
Indra Swerts
Pim Pelt
Simone Vroemen
92
85
90
90
94

-:--.--

-:--.--
Tim Greven
Ellemieke Winten
Dimitri Verjans
Joyce Bakker
Erik Willems
92
90
87
87
85
-:--.--

-:--.--

2:42.09