Splash Meet Manager 2006.146, registered to MZ&PC


Nr. 29  100m rugslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 30  100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 31  100m rugslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 32  100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 33  100m vlinderslag  Dames  Dames Senioren 1 en 2
Nr. 34  100m vlinderslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 35  100m vlinderslag  Dames  Dames Senioren
Nr. 36  100m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 37  50m vlinderslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 38  50m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 39  50m vlinderslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 40  50m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 41  50m rugslag  Dames  Dames Senioren 1 en 2
Nr. 42  50m rugslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 43  50m rugslag  Dames  Dames Senioren
Nr. 44  50m rugslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 45  100m schoolslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 46  100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 47  100m schoolslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 48  100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 49  100m vrije slag  Dames  Dames Senioren 1 en 2
Nr. 50  100m vrije slag  Heren  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 51  100m vrije slag  Dames  Dames Senioren
Nr. 52  100m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open


Speedo International Friendship Swimmeet series -dag 2-vrijdag 29 december 2006 - 8:30


Nr. 29   100m rugslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Misty Coert93ZCV1:12.62
2.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac1:13.96
3.Mariska Scheel93De Lansingh1:14.18
4.Chantal Senden93ZCV1:15.83
5.Jessica de Ruiter93Aquarius1:15.90
7.Marjolein Maris94De Houtrib1:16.04


B-finale
8.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac1:16.11
9.Jamie Schepers93ZCV1:16.52
10.Melissa Meyer93NIMO1:17.40
11.Ilse Resink93DIO1:17.98
12.Emily Harks93PSV1:18.45
13.Susette Lauwen93Merwede Nautilu1:18.82


Ilona Remmel


93


ZON/S&S


1:15.91


Afzeggen
14.Denise Austen93RZ1:18.93
15.Sterre Boon93DAW-Finenzo1:18.95
16.Lyan Hoogendoorn93ZVW'741:19.11
17.Kim Loeffen94Tritium (SG)1:19.41
18.Marleen Bakker93TRB/RES1:19.98
19.Sanne Scheerder94ZCV1:20.25
20.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo1:20.27
21.Pascalle Rovers93TRB/RES1:20.68
22.Daniek Hendriks93ZVW'741:20.71
23.Jennemieke Aanraad93Merwede Nautilu1:21.81
24.Sophie Cleuren93HZPC1:22.20
25.Nisa Yelci93Westland Dijkgl1:22.32
26.Petra Schuivens93Tritium (SG)1:22.53
27.Daisy Molenaar93DAW-Finenzo1:22.99
28.Lisa Koster94DAW-Finenzo1:23.22
29.Dashney Verweij94BZV1:23.53
30.Vera Weinberg93NIMO1:23.57
31.Celine Dekker94ZCV1:23.80
32.Pien Burger93DAW-Finenzo1:23.99
33.Linda van Ool93Tempo1:24.05
34.Janice Wolfs93Zwemclub Eijsde1:24.51
35.Karin Bongers93RZL1:24.52
36.Roxane Wilms93Hellas-Glana1:24.69
37.Lisa Sturme93ROB1:25.61
38.Nienke Bouman93Tiamat1:25.99
39.Denise Urlings93Zwemclub Eijsde1:26.06
40.DaniŽlle de Groot93OEZA1:26.20
41.Renee Witteveen94ZVW'741:26.76
42.Michelle Meusen94RZL1:26.811
43.Carmen Keuten93Zwemclub Eijsde1:26.812
44.Janneke Mollen94Tiamat1:27.10
45.Veerle Corstjens94Patrick1:27.25
46.Marja van der Sluis93Hellas-Glana1:27.33
47.Rosien Meesen94Hellas-Glana1:27.56
48.Anouk Kuijlaars94Merwede Nautilu1:27.76
49.Suzan Van Boxtel94TRB/RES1:28.27
50.Eline van der Meel94ZVW'741:28.69
51.Jennifer van den Berg93ZVW'741:28.94
52.Kim Klijn94DAW-Finenzo1:29.07
53.Vera Hendriks94Noord-Limburg (1:29.20
54.Eline Westerburger93TRB/RES1:29.30
55.Anneke de Rond94DIO1:29.41
56.Lori Leenen93Noord-Limburg (1:29.42
57.Kelly Mekes94TRB/RES1:29.50
58.FabiŽn Hogema93OEZA1:29.73
59.Linda Tiemeyer93ZVW'741:29.76
60.Manon van Leuven93Tiamat1:29.93
61.Ingrid Bakker93TRB/RES1:30.071
62.Jamilla Franssen94ZON/S&S1:30.072
63.Anouk Hustinx94Hellas-Glana1:30.19
64.Arja den Boer94BZV1:30.56
65.Mandy Wetzels94ZON/S&S1:30.67
66.Inge Verbeek93DAW-Finenzo1:31.31
67.Ankie Meusen93RZL1:33.10
68.Maaike Knops94RZL1:33.26
69.Tessa Lenoire93NIMO1:35.15
70.Veerle Sauvť93TRB/RES1:35.75
71.Laura van/de Munckhof93HZPC1:35.79
72.Monica Sanches94DAW-Finenzo1:38.63
73.Annae van de Weerd94ZVW'741:40.14
74.Laura Govers93Arethusa1:40.51
75.Joyce Janssen94ROB1:43.51
76.Jenneke Schouwenberg94ROB1:48.47
77.Rayna Maassen93ROB1:48.69
dis.Liza Hoveling93De Vrije Slag1:27.09
RD  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Manon van Ast93De Vrije Slag1:29.34
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Rhodee van Zuilen93Merwede Nautilu1:35.24
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
ng.Anne van der Aalst94Tiamat
zk.Simone Vroemen94MZ&PC
zk.Raymonde Weyzen94MZ&PC
zk.Judith Harbrink93DIO


Nr. 30   100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Sven Kardol93Nuenen1:09.90
2.Geoff Ebskamp93Noord-Limburg (1:12.54
3.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend1:12.56
4.Joey Stokx93DAW-Finenzo1:13.61
5.Robin Ramaekers93ZON/S&S1:14.07
6.Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg1:14.98


B-finale
7.Jorrick Druyven94OEZA1:15.95
8.Rick Hesen93HZPC1:16.14
9.Sidney Leenen93HZPC1:16.42
10.Barry Kleijne93OEZA1:16.80
11.Mart Hendriks93Tritium (SG)1:16.87
12.Lester Snackers94ZCV1:17.28


13.


Simon Edenburg


93


Luctor et Emerg


1:17.43
14.Marco van der Aalst93Tiamat1:17.61
15.Alex Catsburg94Merwede Nautilu1:18.47
16.Paul Koster93DIO1:18.61
17.Raoni Schrijvers93Tempo1:18.64
18.Rodie de Groot93ZVW'741:19.37
19.Niels van Basten-Batenburg94Hellas-Glana1:19.52
20.Mart de Boer93DAW-Finenzo1:19.94
21.Ramon Bastiaansen93DIO1:20.40
22.Pim van Basten-Batenburg94Hellas-Glana1:21.32
23.Pascal Stellingwerff94De Vrije Slag1:23.94
24.Rico Roels94DAW-Finenzo1:24.28
25.Marvin Zwart93DAW-Finenzo1:24.51
26.Vincent Schram94DAW-Finenzo1:24.62
27.Thomas Rietveld94TRB/RES1:25.66
28.Stefan de Wit93ZVW'741:26.05
29.Marc Craenen93Patrick1:26.36
30.Patrick Janssen93HZPC1:26.57
31.Tian Tjioe93TRB/RES1:26.86
32.Marijn van Zundert94Merwede Nautilu1:27.31
33.Wouter Thonnon93MZ&PC1:27.45
34.Glenn Smit94DAW-Finenzo1:27.71
35.Jeroen Coelingh93BZV1:27.80
36.Jeffrey Duif94BZV1:27.89
37.Stijn Schoone93Tiamat1:28.43
38.Bjorge Janssen93TRB/RES1:29.07
39.Wiebe Van De Rijt94TRB/RES1:29.95
40.Jim Ketelings94RZ1:29.98
41.Ron Jacobs94HZPC1:30.49
42.Carlo Meisters94ZON/S&S1:31.15
43.Stein Menting94Tiamat1:33.96
44.Frank Broer94ZVW'741:34.69
45.Buck Verschueren93Tiamat1:38.04
46.Bart Vlek93DAW-Finenzo1:38.98
47.Koen van der Heijden94Tiamat1:40.60
48.Yannick de Liege94ZCV1:41.24
dis.Ken Boonen94RZL1:18.52
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Jeroen Bisschop93Tiamat1:36.41RD
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
dis.Nick Lahou93MZ&PC1:41.24RF
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
zk.Tim Sonnemans94RZL
zk.Wilco van der Sluis93Hellas-Glana


Nr. 31   100m rugslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Tanja Peeters91PSV1:09.38
2.Judith van Meijel91HZPC1:09.40
3.Lotte Goosen92DIO1:11.34
4.Karen van der Wal91De Lansingh1:11.54
5.Inge Arts92Noord-Limburg (1:11.71
6.Eva Martens92ZCV1:13.08


B-finale
7.Dimphy van de Laar92ZCV1:13.21
8.Stephanie Janssen91Arethusa1:13.34
9.Maaike Vooren91DAW-Finenzo1:13.45
10.Charlotte Maris92De Houtrib1:13.50
11.Chantal Willems91Tritium (SG)1:13.83
12.Fanny Robbertsen91NIMO1:13.93


13.


Tessa Mosch


91


Noordkop-Zeemac


1:14.58
14.AngŤl Koenen92HZPC1:14.70
15.Melanie van den Beuken91Mosa-Regio1:14.97
16.Katja Bougrimova91Merwede Nautilu1:15.57
17.Natalie Warnier91Zwemclub Eijsde1:15.88
18.Sandra Verheijen92ZCV1:16.05
19.Anne Vermeulen91Westland Dijkgl1:16.08
20.Sole van Leenen91Merwede Nautilu1:16.26
21.Amanda v.d. Eijnden92PSV1:17.53
22.Kelsey Onderdijk91De Bevelanders1:17.61
23.Jacoline van den Beukel91Westland Dijkgl1:17.68
24.Christa Craenen92Patrick1:18.02
25.Mara Pfeffer91KZPC1:18.03
26.Christel Peeters91De Warande1:18.04
27.Nicolien Wellen91Zwemclub Eijsde1:18.12
28.Renee Koopman92Mosa-Regio1:18.83
29.Nicole Palmboom91OEZA1:18.981
30.Laura de Jong91Nuenen1:18.982
31.Elise Wijnker91Hellas-Glana1:18.983
32.Chantalle van der Linden92DIO1:19.33
33.Ingrid van Horen92HZPC1:19.59
34.Myrthe Konings92DIO1:19.68
35.Susanne vd Plas92Hellas-Glana1:19.93
36.Anne van Vroonhoven92PSV1:20.03
37.Kimberley Teunissen92Noord-Limburg (1:20.48
38.Kim Houben91Mosa-Regio1:20.51
39.Claudia Giezenaar91RZ1:20.54
40.Evelien Schwillens92MZ&PC1:20.64
41.Kimberley van Uffelen91Westland Dijkgl1:20.91
42.Rinske Hutten91Merwede Nautilu1:21.39
43.Zarife Gela92De Lansingh1:21.61
44.Manon Houtman91PSV1:21.84
45.Ilana Schaap91DAW-Finenzo1:21.85
46.Anke Snijkers92NIMO1:21.93
47.Linda Drenthen91RZ1:21.99
Esther van Kamp91Arethusa1:21.99
49.Sabine Widdershoven92Zwemclub Eijsde1:22.35
50.Kelly Agterberg92Noord-Limburg (1:22.44
51.Marlissa van Driel92De Vrije Slag1:22.59
52.Bernadette Verstegen91Noord-Limburg (1:22.75
53.Sanne Essers91OEZA1:23.19
54.Linda Coelingh91BZV1:23.41
55.Floor de Man92De Vrije Slag1:23.52
Fabienne Schel92Mosa-Regio1:23.52
57.Jolien van Golde92ZCV1:23.61
58.Linda van Geel91De Warande1:23.65
59.Chloť Rutzerveld92NIMO1:23.69
60.Inge Hover91Patrick1:24.21
61.Diede Witkamp92DAW-Finenzo1:24.33
62.Michelle Hacking91NIMO1:24.60
63.Rianne Koopman91DAW-Finenzo1:24.83
64.Nienke Hoeks91De Warande1:25.03
65.Mirja van Doesburg91Tempo1:25.15
66.Sharon Giesberts91Patrick1:25.93
67.Lotte Van De Rijt91TRB/RES1:26.19
68.Jesse Heijmans92Tiamat1:26.61
69.Annabel Zevenhek92DAW-Finenzo1:27.64
70.Rimke Dijkmans92Tiamat1:28.38
71.Ashley Schouwenaar92Noordkop-Zeemac1:28.90
72.Aimee Janssen91Kimbria1:29.37
73.Michelle Peels91Tempo1:31.67
74.Ilse Masseling92HZPC1:33.04
75.Anne Bakker92DAW-Finenzo1:33.15
76.Kim Dijkstra91Tiamat1:34.25
77.Claudia Classener92PSV1:35.11
78.Angelica Snackers92NIMO1:35.79
79.Jolien Schuurmans92Noordkop-Zeemac1:38.64
80.Marieke Asschert92ZVW'741:39.41
81.Cindy Duif92BZV1:39.50
82.Nadine Claessens91Zwemclub Eijsde1:40.49
dis.Leslie Jacobs91NIMO1:27.54
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
zk.Dorien Swerts92MZ&PC


Nr. 32   100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 429-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Arvid Munsters92ZCV59.65
2.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac1:02.58
3.Joey de Ruiter91ZCV1:03.43
4.Jeroen Feijs92ZCV1:04.91
5.Gerben Fiere91De Warande1:05.14
6.Mitch Notten92ZCV1:06.74


B-finale
7.Dean Coert91ZCV1:06.81
8.Robbert Vink91ZVW'741:06.95
9.Sil Hoving91PSV1:08.44
10.Scott Delbressine92ZCV1:09.38
11.Alain Dassen92Hellas-Glana1:09.43
12.Yannick Mommers91ZCV1:09.88


13.


Kay op den Kamp


91


ZCV


1:10.11
14.Bart Schram91DAW-Finenzo1:10.281
15.Bart Knijn91WZ&PC Purmerend1:10.282
16.Kasper v. Dijk92Noord-Limburg (1:10.43
17.MichŤl Theissen91NIMO1:10.57
18.Jelte Schuurmans91Tritium (SG)1:10.87
19.Kees Derks92ZCV1:10.90
20.Arjan Baron91DAW-Finenzo1:11.13
21.Demi de Rooij91DAW-Finenzo1:11.46
22.Bart Kiesewetter91ZVW'741:11.97
23.Pieter Crok91OEZA1:12.41
24.Bob van Hees91DIO1:12.50
25.Jeroen Krielaart92Zegenwerp1:12.69
26.Roy Hoogerwerf92Hellas-Glana1:12.92
27.Mathijs van der Logt91DIO1:12.96
28.Thom de Boer91DAW-Finenzo1:13.34
29.Sjors Pietermans91Patrick1:14.22
30.Sjors van Lith92ZVW'741:14.25
31.Koen van Asseldonk92De Vrije Slag1:14.33
32.Alwin Hillebrink92Merwede Nautilu1:14.43
33.Paul vd Driest92Luctor et Emerg1:14.65
34.Ralph van Megen92HZPC1:15.19
35.Jory Niemark92Brunssum1:15.51
36.Marco van Zijl92BZV1:16.06
37.Mario Hautvast91Patrick1:16.17
38.Dennis de Ruiter92Aquarius1:16.19
39.Ferry Kemmeren91OEZA1:16.36
40.Dustin Bolte92Tempo1:16.48
41.Martyn Slaghuis91NIMO1:16.93
42.Bas Castelijns91Nuenen1:17.35
43.Rik Bakker91TRB/RES1:17.46
44.Jeffrey Spaltman92DAW-Finenzo1:17.48
45.Tim Greven92MZ&PC1:17.76
46.Mathijs Meijers91De Roersoppers1:17.85
47.Indji Tan91NIMO1:18.12
48.Niels de Caluwť91OEZA1:18.13
49.Arjan Maas91Nuenen1:18.21
50.Rene van Wallenburg92Luctor et Emerg1:18.281
51.Milan Herens92MZ&PC1:18.282
52.Pieter Joordens91Tiamat1:18.52
53.Leon Hendriks91Noord-Limburg (1:18.69
54.Geert Janssen92PSV1:19.24
55.Joost Verdijk92AquAmigos1:19.53
56.Kevin Janssen92Tritium (SG)1:19.87
57.Tim Jacobs92HZPC1:21.10
58.Koen Lamers91OEZA1:21.49
59.Kevin van den Bekerom92HZPC1:23.66
60.Ronald Waldus92NIMO1:23.74
61.Enzo Diependaal92TRB/RES1:24.88
62.Wesley van Wely92De Vrije Slag1:25.40
63.Jaap Verest91Tempo1:26.29
64.Rick van Ool91Tempo1:27.24
65.Robin Krutzen92Patrick1:28.87
66.Jelte van de Boogaard91Tempo1:30.60
67.Koen Jager91Nuenen1:40.26
68.Tim Hustinx92Hellas-Glana1:42.75
zk.Tobias van Halen91RZ


Nr. 33   100m vlinderslag  Dames  Dames Senioren 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Maaike de Waard90Merwede Nautilu1:11.36
2.Elise van der Wal89De Lansingh1:13.31
3.Jolanda Post90DIO1:14.20
4.Bernadette Bol89DAW-Finenzo1:15.590
5.Simone Hendrikse90PSV1:15.590
6.Liz Rompelberg90ZCV1:15.74


B-finale
7.Anne Pel90De Stormvogel1:16.04
8.Susan The89Mosa-Regio1:16.09
9.Lidewij Vink90OEZA1:16.14
10.Marianne vd Poll89DAW-Finenzo1:17.87
11.Linde Lamboo89Stingray Swimmi1:17.97
12.Laura de Jong90WVZ1:18.39


13.


Simone van der Linden


90


DIO


1:18.43
14.Yolande Stupers90BZV1:19.63
15.Jill Tummers90Hellas-Glana1:19.68
16.Annemieke Verest89Tempo1:19.93
17.Linda Peeters89Mosa-Regio1:20.16
18.Inge Arts89Tritium (SG)1:20.50
19.Kylie Leenen89HZPC1:20.671
20.ViviŽnne vd Dungen90AquAmigos1:20.672
21.Silvy Collin89Hellas-Glana1:20.673
22.Jantine Jongenotter90PSV1:21.23
23.Alice Janssen89HZPC1:21.35
Danique Ubags90ZCV1:21.35
25.Marieke Verbeek89DAW-Finenzo1:21.66
26.Anouk v.d. Gracht89OEZA1:21.97
27.Ellemieke Winten90MZ&PC1:23.001
28.Lindy Consemulder90Nuenen1:23.002
29.Michelle Schoonderwaldt90ZVW'741:25.18
30.GabriŽlla van Oerle90De Warande1:25.99
31.Nieke Donkers90De Warande1:26.25
32.Linda Maas90Mosa-Regio1:26.70
33.Alicia Icario89Hellas-Glana1:27.28
34.Laura van der Aalst90ZCV1:27.41
35.Willemijn Meeuwissen90DIO1:27.53
36.Yvonne Hintzen89ROB1:28.11
37.Judith Barendse90DIO1:30.10
38.Renske Venner90RZL1:30.24
39.Annemarie Mensen90DIO1:31.24
40.Debby Theelen90Mosa-Regio1:31.61
41.Hilde Brouwers90DAW-Finenzo1:31.67
42.Carola Budding89De Vrije Slag1:31.94
43.Kelly van Grimbergen90RZL1:32.12
44.JoŽlle Vaes90DIO1:32.19
45.Jacobine van Holland89De Vrije Slag1:34.29
46.Bregje Schellens89Tiamat1:35.04
47.Indra Swerts90MZ&PC1:37.50
48.Kira Sol89Tiamat1:37.76
49.Lotte de Winter90Nuenen1:38.16
50.Anouk Bloem90Mosa-Regio1:42.82
51.Veerle v.d. Waardenburg90PSV1:44.18
52.Nadine Urlings90Zwemclub Eijsde1:44.44
dis.Roos Joosten90RZL1:33.19
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
dis.Linda Dijkstra90Tiamat1:36.63
VI  Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
ng.Annet Bakker90Noordkop-Zeemac
zk.Chantal Molenkamp90DAW-Finenzo
zk.Femke Wijker90DAW-Finenzo
zk.Nathalie Bommelje90Luctor et Emerg
zk.Chantal Rutten90Tempo
zk.Hanneke Simons89Kimbria
zk.Renee Wiltschut90MZ&PC


Nr. 34   100m vlinderslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Stefan Groeneweg89Merwede Nautilu57.97
2.Raga Flores89BZV59.14
3.Yvo op den Kamp89ZCV59.99
4.Bram Dekker89ZCV1:00.54
5.Davy Verreusel89Hellas-Glana1:00.74
6.Ruud van Bommel89RZL1:00.96


B-finale
7.Marc Catsburg90Merwede Nautilu1:02.81
8.Lars v.d. Heijden90PSV1:04.22
9.Charel Thewissen90Hellas-Glana1:04.29
10.Niels van Dalen89RZL1:04.46
11.Thijs Greven89ZCV1:04.79
12.Pieter de Heer89Hellas-Glana1:05.06


13.


Joeri van Wallenburg


90


Luctor et Emerg


1:05.23
14.Anton vd Sluis90Hellas-Glana1:05.31
15.Roel v.d. Kleij90Neptunus'581:05.39
16.Leen van der Plaat90Merwede Nautilu1:05.40
17.Jan Willem vd Graaff89Arethusa1:06.04
18.Kenny van Krieken90AquAmigos1:07.27
19.Rutger van Oosterhout90WVZ1:07.28
Wytse Bleeker90Tritium (SG)1:07.28
21.Jacky Coumans90ZCV1:07.40
22.Martijn Dolk89Merwede Nautilu1:07.65
23.Robin den Boer90De Warande1:07.93
24.Jelmer v. Dijk90Noord-Limburg (1:08.03
25.Rowan Schaap89DAW-Finenzo1:08.64
26.Roel Verdijk90AquAmigos1:08.76
27.Loek Herberts90Arethusa1:09.76
28.Sverre Oelen90WZ&PC Purmerend1:09.93
29.Jelle Dijkmans89Tiamat1:10.88
30.Robin Van Gulik90TRB/RES1:10.89
31.Paul Schuurmans89Noordkop-Zeemac1:11.52
32.Matthijs Dekker90WVZ1:11.89
33.Thomas Kersten90WVZ1:12.12
34.Lesley Derks89ZCV1:12.22
35.Rick Hellenbrand89NIMO1:12.55
36.Martijn van Gelderen89DAW-Finenzo1:12.82
37.Mark Huijsman90De Lansingh1:13.56
38.Bob Goffin89NIMO1:13.65
39.Sebas van Lith90ZVW'741:13.83
40.Pim van Zeijl90Kimbria1:14.22
41.Lawrence Bolte90Tempo1:14.82
42.Harald Thijssen89ROB1:14.85
43.Tim Metsemakers89Patrick1:15.00
44.Martin Teley89RZL1:15.55
45.Rutger Dalm90De Lansingh1:15.93
46.Christian Scholtes89WVZ1:15.97
47.Martijn Birk89Patrick1:16.63
48.Bart Alberts89Mosa-Regio1:17.32
49.Dardo Weusten90ZCV1:17.90
50.Jeroen Van Erve90TRB/RES1:17.95
51.Mark van Enckevort90HZPC1:18.35
52.Tom Simons89De Roersoppers1:19.55
53.Pascal Palmboom89OEZA1:20.32
54.Rian Visser90DAW-Finenzo1:22.95
55.Tim Zoontjes90WZ&PC Purmerend1:23.30
56.Roel Smits89Tiamat1:25.87
57.Karsten Meijers90ZCV1:33.68
58.Janno Koolen89DIO1:37.44
zk.Jeroen Drewes90De Vrije Slag


Nr. 35   100m vlinderslag  Dames  Dames Senioren29-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Lotte Greven87ZCV1:06.55
2.Sascha de Bruijn88Merwede Nautilu1:09.02
3.Roos Van Esch82TRB/RES1:09.16
4.Anita Smits69TRB/RES1:10.52
5.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:11.02
6.Suzanne Duijkers87ZCV1:11.30


B-finale
7.Debbie Hesen86HZPC1:11.76
8.Maike Op Het Veld87TRB/RES1:12.68
9.Irene Gubbels88ZCV1:13.23
10.Jenny Schouten87ZCV1:13.54
11.Hanny Evers84Tiamat1:14.09
12.Bonnie Ubachs87Brunssum1:14.27


13.


Janneke Kaptheyns


87


Tempo


1:14.40
14.Sanne Van Hooren85TRB/RES1:14.55
15.Linda Custers86HZPC1:14.91
16.Lydia Colijn86NIMO1:15.34
17.Marije de Winter88Noordkop-Zeemac1:16.24
18.Joyce de Reus88ZVW'741:16.76
19.Cynthia Potin85Luctor et Emerg1:17.13
20.Martine Luijten87RZL1:17.21
21.Saskia Coolen88RZL1:17.28
22.Susanne van der Linden88DIO1:17.58
23.Alyssia Deledda87Hellas-Glana1:17.94
24.Kathinka Vertommen82Kimbria1:18.47
25.Ilvy van Grimbergen88RZL1:18.61
26.Rianne Golsteijn86Patrick1:19.38
27.Esther van den Bemt85De Warande1:19.80
28.Arine van Holland87De Vrije Slag1:20.27
29.Dianne NiŽn71RZ1:20.33
30.Monique Pronk88WVZ1:21.12
31.Mieke Olde Engberink88Tempo1:21.17
32.Leone Kelleners88Patrick1:21.57
33.Nickey de Klerk86WZ&PC Purmerend1:22.05
34.Myrna Snels87AquAmigos1:22.19
35.Siska Post88DIO1:22.30
36.Lieke Jager87Nuenen1:23.02
37.Floor van de Ven86Brunssum1:24.04
38.Lisanne van Kamp88Arethusa1:24.55
39.Eveline Mestrom88RZL1:24.57
40.Sandra Schellekens85Neptunus'581:25.68
41.Marjolein van der Sanden84Tritium (SG)1:27.99
42.Annemijn van Grinsven88BZV1:29.20
43.Miranda Bouten86RZL1:31.85
44.Monique Huizing84Nuenen1:34.83
45.Marjolein Briels86RZL1:35.67
46.Lieke Hintzen85ROB1:35.88
47.Saskia Winters88Tiamat1:37.54
48.Tera Witte86DIO1:37.71
49.Fabienne Jeukens84Zwemclub Eijsde1:41.79
50.Susan Stappers82Zwemclub Eijsde1:46.59


Nr. 36   100m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open29-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Kevin Lebis81DAW-Finenzo58.74
2.Sander Smeets84WVZ59.14
3.Devi Wolthuizen87TriVia59.18
Sven Jaeger83Hellas-Glana59.18
5.Davy Bisslik82Luctor et Emerg59.43
6.Wouter Smeets84WVZ59.84


B-finale
7.Joey Doesburg87TRB/RES1:00.34
8.Vincent van der Ven84WVZ1:00.65
9.Maikel Brouwers83HZPC1:01.00
10.Martijn Smeets81WVZ1:01.62
11.Peter Crijns88RZL1:01.76
12.Martin de Wildt74Nuenen1:02.19


13.


Charles Potin


83


Luctor et Emerg


1:02.40
14.Tim van Doesburg88Tempo1:02.42
15.Jelte Stanic87De Lansingh1:02.79
16.Jean-Phillippe Paap70De IJsel1:02.85
17.Daan Pelders83Patrick1:03.18
18.Joris Bulstra85Hellas-Glana1:03.301
19.Arjan Assink86WVZ1:03.302
20.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend1:03.34
21.Wim Vos84ZVDO'741:03.42
22.Erik Drewes84De Vrije Slag1:03.43
23.Alex Goeyenbier87WVZ1:03.58
24.Daan Glorie88OEZA1:03.69
25.Tom van der Sterren85Patrick1:04.02
26.Pieter Schoots87DAW-Finenzo1:04.22
Alan Smeets84Hellas-Glana1:04.22
28.Michel Heijnen87ZCV1:04.27
29.Sander van Elburg88MZ&PC1:04.61
30.Kevin vd Poll86DAW-Finenzo1:04.89
31.Gideon Latten86ZCV1:05.24
32.Bart Beemster87WZ&PC Purmerend1:05.29
33.Hermie Minkels87BZV1:05.48
34.Tim Jansen86RZL1:05.63
35.Johnny Kranendonk83De Lansingh1:05.75
36.Job v. Duijnhoven88Noord-Limburg (1:05.85
37.Terrence Olaria86ZCV1:05.97
38.Marcel Klootwijk80Zaltbommel1:06.58
39.Mark Gorissen86KZPC1:06.59
40.Richard Ricksen70Brunssum1:06.99
41.Mark Herps87Tempo1:07.27
42.Jeroen Geurts88NIMO1:07.42
43.Richard Hubers85De Roersoppers1:07.55
44.Ronald Hart78DAW-Finenzo1:08.05
45.Jan van Opstal86DIO1:08.21
46.Gertjan Winten88MZ&PC1:08.27
47.DaniŽl Beaujean83Brunssum1:08.28
48.Viktor Reijns84WVZ1:08.37
49.Jeroen Verouden87PSV1:08.86
50.Berry van Holland80De Vrije Slag1:08.96
51.Marc van den Ham87De Warande1:09.30
52.Edwin Verlaan78TRB/RES1:09.34
53.Martijn de Lepper80BZV1:09.42
54.Karel Bol87DAW-Finenzo1:09.881
55.Markus van Rest77Westland Dijkgl1:09.882
56.Jordy van Paassen83De Vrije Slag1:10.05
57.Patrick Molenkamp88DAW-Finenzo1:10.241
58.Sander van den Berg87NIMO1:10.242
59.Harmen vd Kamp87ZVW'741:10.29
60.Frank Klasens65Brunssum1:10.44
61.Gerard Hoedjes87DAW-Finenzo1:10.59
62.Ralf Tillmans85De Roersoppers1:10.67
63.Mario Peeters86Merwede Nautilu1:11.11
64.Sebastiaan Gergely87ZCV1:11.22
65.Pieter Bakker88Noordkop-Zeemac1:11.77
66.Bas Tietze87WZ&PC Purmerend1:12.39
67.Theo Feldkamp83Arethusa1:13.191
68.Willem Drissen88HZPC1:13.192
69.Victor den Heijer83WVZ1:14.28
70.Mathijs Swint84De Vrije Slag1:14.64
71.Servaes Engelen88De Roersoppers1:14.901
72.Dimitri Verjans87MZ&PC1:14.902
73.Pim Donkers87De Warande1:14.93
74.Math Smeets87NIMO1:15.41
75.Stijn Boerboom82Tiamat1:15.84
76.Dennis van Eck87Patrick1:16.24
77.Mark Lomax82De Lansingh1:16.29
78.Egbert-Jan Plas85Tiamat1:17.69
79.Jeroen Schouten83De Lansingh1:17.97
80.Jip Hochstenbach86De Roersoppers1:18.43
81.Frank Hovenier85Neptunus'581:18.64
82.Timo Tabak82RZL1:18.66
83.Tim Winkels87Nuenen1:19.01
84.Jens van Us82De Lansingh1:19.32
85.Michel Driessen84Brunssum1:20.97
86.Sander Slaghuis88NIMO1:21.40
87.Elmar Steenhof85ZVW'741:22.07
88.Rob Arts88Noord-Limburg (1:23.49
89.Rob Vermeulen82Luctor et Emerg1:24.22
90.Onno van der Groen88De Warande1:24.72
91.Anjo Janssen88ROB1:26.39
92.Robbert Nooijens88DIO1:28.951
93.Job Metselaar88DAW-Finenzo1:28.952
94.Peter Mertens85MZ&PC1:31.84
95.Martin Martens87BZV1:34.03
96.Tom Derks88ROB1:46.84
ng.Huibrecht Vlaardingerbroek83Westland Dijkgl
zk.Stefan Kranenbroek79HZPC
zk.Arnold Verbeek87DAW-Finenzo
zk.Jos Gulpers77Brunssum


Nr. 37   50m vlinderslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Chantal Senden93ZCV31.15
2.Misty Coert93ZCV32.36
3.Ilona Remmel93ZON/S&S32.63
4.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac32.67
5.Estrella Wierikx94Numansdorp33.37
6.Jessica de Ruiter93Aquarius33.67


B-finale
7.Marjolein Maris94De Houtrib33.680
8.Ilse Resink93DIO33.680
9.Melissa Meyer93NIMO34.28
10.Sanne Scheerder94ZCV34.33
11.Pien Burger93DAW-Finenzo34.560
12.Jamie Schepers93ZCV34.560


13.


Daniek Hendriks


93


ZVW'74


34.66
Suzan Van Boxtel94TRB/RES34.66
15.Emily Harks93PSV34.69
16.DaniŽlle de Groot93OEZA34.76
17.Marleen Bakker93TRB/RES34.82
18.Janice Wolfs93Zwemclub Eijsde34.83
19.Manon van Ast93De Vrije Slag34.93
20.Anneke de Rond94DIO35.19
21.Susette Lauwen93Merwede Nautilu35.31
22.Jennemieke Aanraad93Merwede Nautilu35.32
23.Ingrid Bakker93TRB/RES35.57
24.Vera Weinberg93NIMO35.66
25.Sterre Boon93DAW-Finenzo35.84
26.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac36.03
27.Sophie Cleuren93HZPC36.32
28.Pascalle Rovers93TRB/RES36.77
29.Dashney Verweij94BZV36.95
30.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo37.12
31.Renee Witteveen94ZVW'7437.19
32.Linda van Ool93Tempo37.21
33.Michelle Meusen94RZL37.26
34.Denise Austen93RZ37.30
35.Petra Schuivens93Tritium (SG)37.47
36.Celine Dekker94ZCV37.49
37.Lisa Koster94DAW-Finenzo37.63
38.Roxane Wilms93Hellas-Glana37.98
39.Vera Hendriks94Noord-Limburg (38.04
40.Liza Hoveling93De Vrije Slag38.13
41.Marja van der Sluis93Hellas-Glana38.41
42.Daisy Molenaar93DAW-Finenzo38.42
43.Lori Leenen93Noord-Limburg (38.50
44.Denise Urlings93Zwemclub Eijsde38.65
45.Karin Bongers93RZL38.68
46.Manon van Leuven93Tiamat38.77
47.Inge Verbeek93DAW-Finenzo38.781
48.Kim Loeffen94Tritium (SG)38.782
49.Nisa Yelci93Westland Dijkgl39.21
50.Anouk Kuijlaars94Merwede Nautilu39.33
51.Rosien Meesen94Hellas-Glana39.42
52.Veerle Sauvť93TRB/RES39.51
53.Kelly Mekes94TRB/RES39.56
54.Lyan Hoogendoorn93ZVW'7439.68
55.FabiŽn Hogema93OEZA39.98
56.Veerle Corstjens94Patrick40.24
57.Lisa Sturme93ROB40.41
58.Elske Eikholt93Tritium (SG)40.42
59.Anouk van den Boorn94Kimbria40.59
60.Rhodee van Zuilen93Merwede Nautilu40.94
61.Linda Tiemeyer93ZVW'7441.27
62.Eline Westerburger93TRB/RES41.51
63.Nienke Bouman93Tiamat41.52
64.Carmen Keuten93Zwemclub Eijsde41.811
65.Anouk Hustinx94Hellas-Glana41.812
66.Ankie Meusen93RZL42.05
67.Janneke Mollen94Tiamat42.15
68.Laura Govers93Arethusa42.53
69.Jennifer van den Berg93ZVW'7442.81
70.Kim Klijn94DAW-Finenzo43.25
71.Mandy Wetzels94ZON/S&S43.32
72.Jamilla Franssen94ZON/S&S44.73
73.Maaike Knops94RZL45.13
74.Arja den Boer94BZV45.18
75.Monica Sanches94DAW-Finenzo45.40
76.Rayna Maassen93ROB46.381
77.Joyce Janssen94ROB46.382
78.Tessa Lenoire93NIMO47.00
79.Anne van der Aalst94Tiamat49.34
80.Jenneke Schouwenberg94ROB54.74
dis.Mariska Scheel93De Lansingh
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
zk.Simone Vroemen94MZ&PC
zk.Raymonde Weyzen94MZ&PC
zk.Judith Harbrink93DIO


Nr. 38   50m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Sven Kardol93Nuenen29.93
2.Simon Edenburg93Luctor et Emerg30.37
3.Geoff Ebskamp93Noord-Limburg (30.79
4.Mart Hendriks93Tritium (SG)31.82
5.Joey Stokx93DAW-Finenzo32.03
6.Rick Hesen93HZPC32.64


B-finale
7.Jorrick Druyven94OEZA33.19
8.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend33.55
9.Ramon Bastiaansen93DIO33.85
10.Niels van Basten-Batenburg94Hellas-Glana34.12
11.Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg34.36
12.Rodie de Groot93ZVW'7434.50


13.


Paul Koster


93


DIO


34.86
14.Stefan de Wit93ZVW'7435.19
15.Robin Ramaekers93ZON/S&S35.42
Pim van Basten-Batenburg94Hellas-Glana35.42
17.Barry Kleijne93OEZA35.65
18.Thomas Rietveld94TRB/RES35.81
19.Alex Catsburg94Merwede Nautilu36.22
20.Wouter Kiesewetter93ZVW'7436.23
21.Lester Snackers94ZCV36.56
22.Rico Roels94DAW-Finenzo36.80
23.Jim Ketelings94RZ36.96
24.Bjorge Janssen93TRB/RES37.251
25.Mart de Boer93DAW-Finenzo37.252
26.Raoni Schrijvers93Tempo37.42
27.Carlo Meisters94ZON/S&S37.54
28.Marco van der Aalst93Tiamat37.60
29.Buck Verschueren93Tiamat37.63
30.Patrick Janssen93HZPC37.82
31.Jeroen Bisschop93Tiamat37.83
32.Marc Craenen93Patrick38.31
33.Wouter Thonnon93MZ&PC38.68
34.Tian Tjioe93TRB/RES38.76
35.Stijn Schoone93Tiamat39.03
36.Sidney Leenen93HZPC39.05
37.Marijn van Zundert94Merwede Nautilu39.23
38.Marvin Zwart93DAW-Finenzo39.85
39.Ken Boonen94RZL40.19
40.Jeroen Coelingh93BZV40.32
41.Jeffrey Duif94BZV41.42
42.Pascal Stellingwerff94De Vrije Slag41.66
43.Vincent Schram94DAW-Finenzo42.28
44.Stein Menting94Tiamat44.01
45.Glenn Smit94DAW-Finenzo45.08
Bart Vlek93DAW-Finenzo45.08
47.Wiebe Van De Rijt94TRB/RES45.24
48.Ron Jacobs94HZPC47.21
49.Frank Broer94ZVW'7450.73
50.Koen van der Heijden94Tiamat51.57
dis.Yannick de Liege94ZCV51.87
VC  Armen niet over het water naar voren gebracht.
zk.Tim Sonnemans94RZL
zk.Wilco van der Sluis93Hellas-Glana


Nr. 39   50m vlinderslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Lotte Goosen92DIO30.55
2.Stephanie Janssen91Arethusa30.87
3.Judith van Meijel91HZPC30.88
4.Charlotte Maris92De Houtrib31.41
5.Inge Arts92Noord-Limburg (31.44
6.Maaike Vooren91DAW-Finenzo32.60


B-finale
7.Ilana Schaap91DAW-Finenzo32.72
8.Sole van Leenen91Merwede Nautilu32.89
9.Kimberley Teunissen92Noord-Limburg (32.92
10.Dimphy van de Laar92ZCV33.04
11.Nicole Palmboom91OEZA33.32
12.Laura de Jong91Nuenen33.360


13.


Tanja Peeters


91


PSV


33.36


2
14.Ingrid van Horen92HZPC33.381
15.Iris de Boer92ZVW'7433.382
16.Jacoline van den Beukel91Westland Dijkgl33.44
17.AngŤl Koenen92HZPC33.46
18.Karen van der Wal91De Lansingh33.51
19.Natalie Warnier91Zwemclub Eijsde33.68
20.Katja Bougrimova91Merwede Nautilu33.73
21.Amanda v.d. Eijnden92PSV33.74
22.Chantal Willems91Tritium (SG)33.77
23.Kelsey Onderdijk91De Bevelanders33.78
24.Tessa Mosch91Noordkop-Zeemac33.821
25.Sanne Essers91OEZA33.822
26.Elise Wijnker91Hellas-Glana34.09
27.Jolien van Golde92ZCV34.14
28.Christel Peeters91De Warande34.39
29.Kelly Agterberg92Noord-Limburg (34.55
30.Michelle Hacking91NIMO34.66
31.Melanie van den Beuken91Mosa-Regio34.84
32.Christa Craenen92Patrick34.95
33.Susanne vd Plas92Hellas-Glana35.10
34.Zarife Gela92De Lansingh35.18
35.Anne van Vroonhoven92PSV35.20
36.Sandra Verheijen92ZCV35.30
37.Annora de Rijck92Brunssum35.34
38.Kim Houben91Mosa-Regio35.43
39.Manon Houtman91PSV35.56
40.Evelien Schwillens92MZ&PC35.64
41.Eva Martens92ZCV35.66
42.Bernadette Verstegen91Noord-Limburg (35.91
43.Mara Pfeffer91KZPC35.991
44.Linda Drenthen91RZ35.992
45.Marlissa van Driel92De Vrije Slag36.01
46.Sabine Widdershoven92Zwemclub Eijsde36.10
47.Chantalle van der Linden92DIO36.13
48.Rianne Koopman91DAW-Finenzo36.22
49.Linda van Geel91De Warande36.29
50.Claudia Giezenaar91RZ36.32
51.Anne Vermeulen91Westland Dijkgl36.53
52.Nienke Hoeks91De Warande36.57
53.Lotte Van De Rijt91TRB/RES36.791
54.Nicolien Wellen91Zwemclub Eijsde36.792
55.Floor de Man92De Vrije Slag36.82
56.Linda Coelingh91BZV36.92
57.Sharon Giesberts91Patrick37.04
58.Chloť Rutzerveld92NIMO37.11
59.Fanny Robbertsen91NIMO37.32
60.Ashley Schouwenaar92Noordkop-Zeemac37.63
61.Aimee Janssen91Kimbria37.84
62.Renee Koopman92Mosa-Regio37.94
63.Myrthe Konings92DIO38.07
64.Jesse Heijmans92Tiamat38.36
65.Leslie Jacobs91NIMO38.51
66.Esther van Kamp91Arethusa38.65
67.Diede Witkamp92DAW-Finenzo38.76
68.Kimberley van Uffelen91Westland Dijkgl39.39
69.Rinske Hutten91Merwede Nautilu39.68
70.Marieke Asschert92ZVW'7439.87
71.Anne Bakker92DAW-Finenzo40.31
72.Ilse Masseling92HZPC40.78
73.Fabienne Schel92Mosa-Regio41.38
74.Angelica Snackers92NIMO41.48
75.Claudia Classener92PSV41.76
76.Rimke Dijkmans92Tiamat43.19
77.Kim Dijkstra91Tiamat43.97
78.Michelle Peels91Tempo44.26
79.Annabel Zevenhek92DAW-Finenzo44.54
80.Cindy Duif92BZV45.59
81.Nadine Claessens91Zwemclub Eijsde49.86
dis.Mirja van Doesburg91Tempo
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
dis.Anke Snijkers92NIMO42.94
VI  Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
ng.Dorien Swerts92MZ&PC


Nr. 40   50m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 429-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Joey de Ruiter91ZCV28.03
2.Arvid Munsters92ZCV28.28
3.Arjan Baron91DAW-Finenzo28.41
4.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac28.43
5.Bart Schram91DAW-Finenzo28.44
6.Alain Dassen92Hellas-Glana28.82


B-finale
7.Ralph van Megen92HZPC29.11
8.Mitch Notten92ZCV29.30
9.Yannick Mommers91ZCV29.560
10.Kay op den Kamp91ZCV29.560
11.Kasper v. Dijk92Noord-Limburg (29.82
12.Dean Coert91ZCV29.96


13.


Bas Castelijns


91


Nuenen


29.98
14.Robbert Vink91ZVW'7430.01
15.Koen van Asseldonk92De Vrije Slag30.10
16.Bart Kiesewetter91ZVW'7430.24
17.Sil Hoving91PSV30.31
18.Bob van Hees91DIO30.33
19.Jeroen Krielaart92Zegenwerp30.41
20.Sjors Pietermans91Patrick30.79
21.Pieter Joordens91Tiamat30.90
22.Pieter Crok91OEZA31.02
23.Jeroen Feijs92ZCV31.10
24.Rene van Wallenburg92Luctor et Emerg31.12
25.Scott Delbressine92ZCV31.70
26.Koen Lamers91OEZA31.73
27.Bart Knijn91WZ&PC Purmerend31.88
28.Dustin Bolte92Tempo32.10
29.Ferry Kemmeren91OEZA32.26
Alwin Hillebrink92Merwede Nautilu32.26
31.Leon Hendriks91Noord-Limburg (32.66
32.Tim Broer91ZVW'7432.86
Demi de Rooij91DAW-Finenzo32.86
Roy Hoogerwerf92Hellas-Glana32.86
MichŤl Theissen91NIMO32.86
36.Jory Niemark92Brunssum33.031
37.Jeffrey Spaltman92DAW-Finenzo33.032
38.Indji Tan91NIMO33.161
39.Sjors van Lith92ZVW'7433.162
40.Thom de Boer91DAW-Finenzo33.44
41.Dennis de Ruiter92Aquarius33.471
42.Mathijs Meijers91De Roersoppers33.472
43.Arjan Maas91Nuenen33.63
44.Paul vd Driest92Luctor et Emerg33.661
45.Rik Bakker91TRB/RES33.662
46.Mario Hautvast91Patrick34.02
47.Kees Derks92ZCV34.081
48.Geert Janssen92PSV34.082
49.Rick van Ool91Tempo34.63
50.Enzo Diependaal92TRB/RES34.65
51.Mathijs van der Logt91DIO35.33
52.Kevin van den Bekerom92HZPC35.58
53.Marco van Zijl92BZV35.87
54.Joost Verdijk92AquAmigos35.92
55.Tim Greven92MZ&PC36.35
56.Milan Herens92MZ&PC36.82
57.Martyn Slaghuis91NIMO36.94
58.Jaap Verest91Tempo37.07
59.Jelte van de Boogaard91Tempo39.26
60.Robin Krutzen92Patrick39.76
61.Tim Jacobs92HZPC40.91
62.Koen Jager91Nuenen41.39
63.Ronald Waldus92NIMO41.78
64.Tim Hustinx92Hellas-Glana49.92
dis.Gerben Fiere91De Warande27.71
VI  Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Kevin Janssen92Tritium (SG)32.24
VE  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
zk.Tobias van Halen91RZ
zk.Niels de Caluwť91OEZA


Nr. 41   50m rugslag  Dames  Dames Senioren 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Liz Rompelberg90ZCV33.14
2.Elise van der Wal89De Lansingh33.23
3.Bernadette Bol89DAW-Finenzo33.30
4.Melissa Geilen90Brunssum34.30
5.Jantine Jongenotter90PSV34.38
6.Simone Hendrikse90PSV34.44


B-finale
7.Anne Pel90De Stormvogel34.51
8.Sinony van Putten90Noordkop-Zeemac34.82
9.Simone van der Linden90DIO35.26
10.Linda Peeters89Mosa-Regio35.41
11.Alicia Icario89Hellas-Glana35.620
12.Susan The89Mosa-Regio35.620


13.


Chantal Rutten


90


Tempo


35.64
14.Kylie Leenen89HZPC35.67
15.Alice Janssen89HZPC35.691
16.Marianne vd Poll89DAW-Finenzo35.692
17.ViviŽnne vd Dungen90AquAmigos35.80
18.Jolanda Post90DIO35.94
19.Maaike de Waard90Merwede Nautilu36.15
20.Linde Lamboo89Stingray Swimmi36.38
21.Jill Tummers90Hellas-Glana36.43
22.Jacobine van Holland89De Vrije Slag37.14
23.Chantal Molenkamp90DAW-Finenzo37.32
Marieke Verbeek89DAW-Finenzo37.32
25.Laura de Jong90WVZ37.68
Laura van der Aalst90ZCV37.68
27.Annemarie Mensen90DIO37.691
28.Inge Arts89Tritium (SG)37.692
29.GabriŽlla van Oerle90De Warande37.70
30.Silvy Collin89Hellas-Glana37.95
31.Anouk v.d. Gracht89OEZA38.23
32.Lindy Consemulder90Nuenen38.24
33.Nieke Donkers90De Warande38.54
34.Ellemieke Winten90MZ&PC38.55
35.Femke Wijker90DAW-Finenzo38.59
36.Danique Ubags90ZCV38.74
37.Willemijn Meeuwissen90DIO38.93
38.Yolande Stupers90BZV38.951
39.Ilse Schoenmakers90RZ38.952
40.Judith Barendse90DIO39.36
41.Michelle Schoonderwaldt90ZVW'7439.55
42.Kiki Sturme90ROB39.60
43.Renske Venner90RZL39.65
44.Linda Maas90Mosa-Regio39.79
45.Nadine Urlings90Zwemclub Eijsde40.05
46.Carola Budding89De Vrije Slag40.17
47.Yvonne Hintzen89ROB40.27
48.JoŽlle Vaes90DIO40.58
49.Nathalie Bommelje90Luctor et Emerg41.01
50.Bregje Schellens89Tiamat41.10
51.Hilde Brouwers90DAW-Finenzo41.15
52.Roos Joosten90RZL41.20
53.Lidewij Vink90OEZA41.33
54.Annemieke Verest89Tempo41.78
55.Linda Dijkstra90Tiamat41.96
56.Indra Swerts90MZ&PC42.82
57.Debby Theelen90Mosa-Regio43.05
58.Steffie Peuskens89MZ&PC43.27
59.Kira Sol89Tiamat43.74
60.Anouk Bloem90Mosa-Regio44.27
61.Kelly van Grimbergen90RZL44.56
62.Veerle v.d. Waardenburg90PSV45.60
63.Lotte de Winter90Nuenen45.61
64.Britt Van Diessen89TRB/RES50.31
ng.Annet Bakker90Noordkop-Zeemac
zk.Hanneke Simons89Kimbria
zk.Salima Lfarh90MZ&PC
zk.Renee Wiltschut90MZ&PC


Nr. 42   50m rugslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Davy Verreusel89Hellas-Glana28.28
2.Raga Flores89BZV28.38
3.Ruud van Bommel89RZL28.54
4.Bram Dekker89ZCV28.90
5.Stefan Groeneweg89Merwede Nautilu29.33
6.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg29.75


B-finale
7.Martijn Dolk89Merwede Nautilu29.81
8.Jan Willem vd Graaff89Arethusa30.01
9.Loek Herberts90Arethusa30.43
10.Yvo op den Kamp89ZCV30.51
Leen van der Plaat90Merwede Nautilu30.51
12.Thijs Greven89ZCV30.67


13.


Robin den Boer


90


De Warande


30.79
14.Lars v.d. Heijden90PSV31.04
15.Marc Catsburg90Merwede Nautilu31.071
16.Matthijs Dekker90WVZ31.072
17.Patrick Creemers90RZ31.22
18.Rowan Schaap89DAW-Finenzo31.42
19.Pieter de Heer89Hellas-Glana31.48
20.Sverre Oelen90WZ&PC Purmerend31.57
21.Christian Scholtes89WVZ31.64
22.Jacky Coumans90ZCV31.781
23.Jelmer v. Dijk90Noord-Limburg (31.782
24.Martijn van Gelderen89DAW-Finenzo31.85
25.Rutger van Oosterhout90WVZ31.86
26.Joppe Schuurmans89Tritium (SG)31.881
27.Bob Goffin89NIMO31.882
28.Niels van Dalen89RZL31.98
29.Kenny van Krieken90AquAmigos32.13
30.Roel Verdijk90AquAmigos32.28
31.Mark van Enckevort90HZPC32.36
32.Anton vd Sluis90Hellas-Glana32.57
33.Thomas Kersten90WVZ32.71
34.Bart Alberts89Mosa-Regio32.79
35.Jeroen Van Erve90TRB/RES33.091
36.Robin Van Gulik90TRB/RES33.092
37.Charel Thewissen90Hellas-Glana33.24
38.Harald Thijssen89ROB33.36
39.Paul Schuurmans89Noordkop-Zeemac33.53
40.Fabrice AriŽs90Kimbria33.68
41.Martijn Birk89Patrick33.97
Roel v.d. Kleij90Neptunus'5833.97
Rutger Dalm90De Lansingh33.97
44.Jelle Dijkmans89Tiamat34.56
45.Sebas van Lith90ZVW'7434.64
46.Janno Koolen89DIO34.70
47.Tim Metsemakers89Patrick34.74
48.Pim Pelt90MZ&PC35.23
49.Darcey Helstone89Noordkop-Zeemac35.261
50.Nick Schellevis90ZVW'7435.262
51.John Biermans90De Roersoppers36.24
52.Lawrence Bolte90Tempo36.28
53.Martin Teley89RZL36.34
54.Pim van Zeijl90Kimbria36.53
55.Lesley Derks89ZCV36.64
56.Dardo Weusten90ZCV37.36
57.Rick Hellenbrand89NIMO37.45
58.Rian Visser90DAW-Finenzo37.51
59.Pascal Palmboom89OEZA37.63
60.Elroy Helstone90Noordkop-Zeemac37.94
61.Roel Smits89Tiamat38.64
62.Mark Huijsman90De Lansingh38.78
63.Karsten Meijers90ZCV40.27
zk.Jeroen Drewes90De Vrije Slag


Nr. 43   50m rugslag  Dames  Dames Senioren29-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend31.34
2.Katinka van Vastenhoven84WVZ31.44
3.Maike Op Het Veld87TRB/RES32.08
4.Marinke Nengerman86ZVW'7432.73
5.Esther van den Bemt85De Warande32.80
6.Jenny Schouten87ZCV32.86


B-finale
7.Janneke Kaptheyns87Tempo32.90
8.Bianca Verbeek88WVZ32.97
9.Roos Van Esch82TRB/RES33.22
10.Lieke Jager87Nuenen33.65
11.Lotte Greven87ZCV33.76
12.Tanja Donkers86TRB/RES33.92


13.


Arine van Holland


87


De Vrije Slag


33.93
Irene Gubbels88ZCV33.93
15.Cynthia Potin85Luctor et Emerg33.95
16.Sascha de Bruijn88Merwede Nautilu34.001
17.Kathinka Vertommen82Kimbria34.002
18.Merel Siroen88Tritium (SG)34.25
19.Marjolijn Wuisman86Tempo34.50
20.Marije de Winter88Noordkop-Zeemac34.63
21.Linda Custers86HZPC34.85
22.Lydia Colijn86NIMO34.86
23.Alyssia Deledda87Hellas-Glana35.41
24.Rianne Golsteijn86Patrick35.92
25.Myrna Snels87AquAmigos36.07
26.Debbie Hesen86HZPC36.201
27.Ilvy van Grimbergen88RZL36.202
28.Monique Pronk88WVZ36.71
29.Anita Smits69TRB/RES36.72
30.Bonnie Ubachs87Brunssum36.74
31.Rianne Slabbers86De Roersoppers36.821
32.Martine Luijten87RZL36.822
33.Suzanne Duijkers87ZCV36.823
34.Lisanne van Kamp88Arethusa36.87
35.DaniŽlle Schuijers79ROB36.96
36.Sanne Van Hooren85TRB/RES37.09
37.Noor Bastiaens87Hellas-Glana37.13
38.Saskia Coolen88RZL37.19
39.Nickey de Klerk86WZ&PC Purmerend37.34
40.Mieke Olde Engberink88Tempo37.491
41.Susanne van der Linden88DIO37.492
42.Elke Euwes88HZPC38.01
43.Leone Kelleners88Patrick38.31
44.Regina vd Rieth75RZL38.55
45.Hanny Evers84Tiamat38.72
46.Tera Witte86DIO38.88
47.Miranda Bouten86RZL38.98
48.Marjolein Briels86RZL39.26
49.Fabienne Jeukens84Zwemclub Eijsde39.41
50.Sandra Schellekens85Neptunus'5839.62
51.Marianne Bakker85Noordkop-Zeemac39.65
52.Dianne NiŽn71RZ39.76
53.Annemijn van Grinsven88BZV39.93
54.Siska Post88DIO40.02
55.Eveline Mestrom88RZL40.11
56.Joyce Bakker87MZ&PC40.33
57.Monique Huizing84Nuenen41.18
58.Saskia Winters88Tiamat41.68
59.Lieke Hintzen85ROB41.72
60.Floor van de Ven86Brunssum43.07
61.Susan Stappers82Zwemclub Eijsde44.77
62.Inge Schuurmans87Noordkop-Zeemac51.16
zk.Joyce de Reus88ZVW'74
zk.Sanne Slabbers86De Roersoppers


Nr. 44   50m rugslag  Heren  Heren Senioren Open29-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Wouter Smeets84WVZ27.39
2.Sander Smeets84WVZ28.22
3.Martijn Smeets81WVZ28.28
4.Tim Jansen86RZL28.43
5.Joris Bulstra85Hellas-Glana28.66
6.Tom van der Sterren85Patrick28.67


B-finale
7.Alan Smeets84Hellas-Glana28.85
8.Sven Jaeger83Hellas-Glana28.95
9.Devi Wolthuizen87TriVia28.99
10.Pieter Schoots87DAW-Finenzo29.010
11.Peter Crijns88RZL29.010
12.Kevin Lebis81DAW-Finenzo29.13


13.


Hermie Minkels


87


BZV


29.30
14.Vincent van der Ven84WVZ29.65
15.Martin de Wildt74Nuenen29.72
16.Maikel Brouwers83HZPC29.81
17.Wim Vos84ZVDO'7430.04
18.Tim van Doesburg88Tempo30.08
19.Gert-Jan den Dekker85ZVDO'7430.13
20.Charles Potin83Luctor et Emerg30.25
21.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend30.28
22.Richard Hubers85De Roersoppers30.37
23.Terrence Olaria86ZCV30.40
24.Davy Bisslik82Luctor et Emerg30.52
25.Daan Pelders83Patrick30.67
26.Michel Heijnen87ZCV30.971
27.Edwin Verlaan78TRB/RES30.972
28.Jordy van Paassen83De Vrije Slag31.07
29.Kevin vd Poll86DAW-Finenzo31.11
30.Mathijs Swint84De Vrije Slag31.14
31.Ronald Hart78DAW-Finenzo31.15
32.Victor den Heijer83WVZ31.19
33.Alex Goeyenbier87WVZ31.21
34.Joey Doesburg87TRB/RES31.26
Johnny Kranendonk83De Lansingh31.26
36.Jean-Phillippe Paap70De IJsel31.29
37.Arjan Assink86WVZ31.34
38.Bart Beemster87WZ&PC Purmerend31.59
39.Ralf Tillmans85De Roersoppers31.601
40.Markus van Rest77Westland Dijkgl31.602
41.Sander van Elburg88MZ&PC31.69
42.Patrick Molenkamp88DAW-Finenzo31.74
DaniŽl Beaujean83Brunssum31.74
44.Sander van den Berg87NIMO31.95
45.Mark Herps87Tempo31.97
46.Jelte Stanic87De Lansingh32.02
47.Martijn den Dekker87ZVDO'7432.06
48.Mark Gorissen86KZPC32.15
49.Mario Peeters86Merwede Nautilu32.39
50.Erik Drewes84De Vrije Slag32.60
51.Huibrecht Vlaardingerbroek83Westland Dijkgl32.64
52.Dennis van Eck87Patrick32.73
53.Erik Vijverberg88Westland Dijkgl32.82
54.Frank Klasens65Brunssum32.92
55.DaniŽl van Erven79Westland Dijkgl33.001
56.Martijn de Lepper80BZV33.002
57.Pim Donkers87De Warande33.03
58.Job v. Duijnhoven88Noord-Limburg (33.04
59.Pieter-Maarten Wesseling87Kimbria33.22
60.Dennis Colijn84NIMO33.27
61.Berry van Holland80De Vrije Slag33.30
62.Theo Feldkamp83Arethusa33.32
63.Jan van Opstal86DIO33.33
64.Frank Hovenier85Neptunus'5833.401
65.Marcel Klootwijk80Zaltbommel33.402
66.Jens van Us82De Lansingh33.47
67.Math Smeets87NIMO33.54
68.Daan Glorie88OEZA33.66
69.Viktor Reijns84WVZ33.73
70.Jeroen Geurts88NIMO33.83
71.Gerard Hoedjes87DAW-Finenzo33.86
72.Jeroen Schouten83De Lansingh33.941
73.Gideon Latten86ZCV33.942
74.David Vleeschouwer80De Warande34.13
Jip Hochstenbach86De Roersoppers34.13
76.Karel Bol87DAW-Finenzo34.23
77.Marc van den Ham87De Warande34.26
78.Harmen vd Kamp87ZVW'7434.43
Mark Lomax82De Lansingh34.43
80.Roger Pouls87De Roersoppers34.461
81.Richard Drewes87De Vrije Slag34.462
82.Servaes Engelen88De Roersoppers34.58
83.Edwin Veens75HZPC34.72
84.Willem Drissen88HZPC34.81
85.Stijn Boerboom82Tiamat34.90
86.Michel Driessen84Brunssum34.98
87.Gertjan Winten88MZ&PC35.05
88.Egbert-Jan Plas85Tiamat35.13
89.Rob Vermeulen82Luctor et Emerg35.18
90.Timo Tabak82RZL35.19
91.Sebastiaan Gergely87ZCV35.39
92.Jeroen Verouden87PSV35.50
93.Tim Winkels87Nuenen35.54
94.Arnold Verbeek87DAW-Finenzo35.85
95.Job Metselaar88DAW-Finenzo36.13
96.Sander Slaghuis88NIMO36.29
97.Onno van der Groen88De Warande36.36
98.Dimitri Verjans87MZ&PC36.37
99.Rob Arts88Noord-Limburg (37.69
100.Peter Mertens85MZ&PC38.121
101.Anjo Janssen88ROB38.122
102.Rico Kraft88MZ&PC38.22
103.Pieter Bakker88Noordkop-Zeemac38.57
104.Tom Derks88ROB38.99
105.Martin Martens87BZV39.27
106.Leon Schoordijk79Westland Dijkgl40.26
107.Tim van Otterloo88Noordkop-Zeemac41.79
dis.Kajetan Grabowski88De Vrije Slag
RE  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
ng.Theo Vlaardingerbroek79Westland Dijkgl
zk.Stefan Kranenbroek79HZPC
zk.Jos Gulpers77Brunssum
zk.Robbert Nooijens88DIO


Nr. 45   100m schoolslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Ilona Remmel93ZON/S&S1:19.26
2.Chantal Senden93ZCV1:19.56
3.Estrella Wierikx94Numansdorp1:22.58
4.Melissa Meyer93NIMO1:22.78
5.Sanne Scheerder94ZCV1:23.32
6.Emily Harks93PSV1:23.50


B-finale
7.Marja van der Sluis93Hellas-Glana1:24.50
8.Sterre Boon93DAW-Finenzo1:25.99
9.Rosien Meesen94Hellas-Glana1:26.81
10.Denise Urlings93Zwemclub Eijsde1:27.08
11.Jamie Schepers93ZCV1:27.51
12.Celine Dekker94ZCV1:27.54


13.


Jessica de Ruiter


93


Aquarius


1:27.85
14.Daniek Hendriks93ZVW'741:28.11
15.Susette Lauwen93Merwede Nautilu1:28.48
16.Pascalle Rovers93TRB/RES1:28.57
17.Janice Wolfs93Zwemclub Eijsde1:29.20
18.Marjolein Maris94De Houtrib1:30.10
19.Anneke de Rond94DIO1:30.48
20.Veerle Sauvť93TRB/RES1:30.67
21.Daisy Molenaar93DAW-Finenzo1:30.99
22.Ilse Resink93DIO1:31.39
23.Karin Bongers93RZL1:31.45
24.DaniŽlle de Groot93OEZA1:31.51
25.Nisa Yelci93Westland Dijkgl1:31.52
26.Suzan Van Boxtel94TRB/RES1:31.86
27.Pien Burger93DAW-Finenzo1:32.27
28.Lyan Hoogendoorn93ZVW'741:32.28
29.Jennemieke Aanraad93Merwede Nautilu1:32.79
30.Inge Verbeek93DAW-Finenzo1:32.82
31.Anouk Kuijlaars94Merwede Nautilu1:33.21
32.Jennifer van den Berg93ZVW'741:33.22
33.Petra Schuivens93Tritium (SG)1:34.07
34.Sophie Cleuren93HZPC1:34.46
35.Dashney Verweij94BZV1:34.591
36.Michelle Meusen94RZL1:34.592
37.Linda van Ool93Tempo1:34.76
38.Lisa Koster94DAW-Finenzo1:35.21
39.Manon van Leuven93Tiamat1:35.57
40.Denise Austen93RZ1:35.63
41.Roxane Wilms93Hellas-Glana1:36.17
42.Mariska Scheel93De Lansingh1:36.32
43.FabiŽn Hogema93OEZA1:36.82
44.Renee Witteveen94ZVW'741:37.06
45.Ankie Meusen93RZL1:37.39
46.Liza Hoveling93De Vrije Slag1:37.46
47.Laura van/de Munckhof93HZPC1:37.51
48.Carmen Keuten93Zwemclub Eijsde1:37.67
49.Lori Leenen93Noord-Limburg (1:37.80
50.Arja den Boer94BZV1:37.881
51.Elske Eikholt93Tritium (SG)1:37.882
52.Kelly Mekes94TRB/RES1:38.06
53.Kim Klijn94DAW-Finenzo1:38.76
54.Manon van Ast93De Vrije Slag1:39.46
Ingrid Bakker93TRB/RES1:39.46
Anouk van den Boorn94Kimbria1:39.46
57.Rhodee van Zuilen93Merwede Nautilu1:39.60
58.Sharona Mlcoch94DAW-Finenzo1:40.38
59.Nienke Bouman93Tiamat1:40.43
60.Eline van der Meel94ZVW'741:40.53
61.Janneke Mollen94Tiamat1:41.22
62.Laura Govers93Arethusa1:41.40
63.Anouk Hustinx94Hellas-Glana1:41.98
64.Maaike Knops94RZL1:42.45
65.Vera Hendriks94Noord-Limburg (1:42.48
66.Eline Westerburger93TRB/RES1:42.66
67.Mandy Wetzels94ZON/S&S1:42.95
68.Tessa Lenoire93NIMO1:43.18
69.Annae van de Weerd94ZVW'741:43.19
70.Lisa Sturme93ROB1:43.64
71.Marleen Bakker93TRB/RES1:44.45
72.Veerle Corstjens94Patrick1:44.50
73.Jamilla Franssen94ZON/S&S1:45.14
74.Joyce Janssen94ROB1:45.71
75.Monica Sanches94DAW-Finenzo1:46.42
76.Rayna Maassen93ROB1:46.82
77.Jenneke Schouwenberg94ROB1:53.79
78.Anne van der Aalst94Tiamat1:57.75
79.Asma Lfarh94MZ&PC2:00.17
dis.Misty Coert93ZCV1:27.85
SP  Tijdens de eerste slag onder water na start en/of keerpunt na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
dis.Vera Weinberg93NIMO1:29.70
SK  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Linda Tiemeyer93ZVW'741:44.76
SP  Tijdens de eerste slag onder water na start en/of keerpunt na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
zk.Melanie Jansen94MZ&PC
zk.Simone Vroemen94MZ&PC
zk.Raymonde Weyzen94MZ&PC
zk.Judith Harbrink93DIO


Nr. 46   100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Simon Edenburg93Luctor et Emerg1:10.97
2.Sven Kardol93Nuenen1:19.12
3.Geoff Ebskamp93Noord-Limburg (1:19.98
4.Marijn van Zundert94Merwede Nautilu1:21.75
5.Mart de Boer93DAW-Finenzo1:22.11
6.Alex Catsburg94Merwede Nautilu1:23.60


B-finale
7.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend1:24.22
8.Mart Hendriks93Tritium (SG)1:24.67
9.Wouter Kiesewetter93ZVW'741:25.20
10.Joey Stokx93DAW-Finenzo1:26.10
11.Robin Ramaekers93ZON/S&S1:27.73
12.Ramon Bastiaansen93DIO1:28.70


13.


Jorrick Druyven


94


OEZA


1:30.32
14.Sidney Leenen93HZPC1:30.55
15.Lester Snackers94ZCV1:30.63
16.Carlo Meisters94ZON/S&S1:30.791
17.Jeffrey Duif94BZV1:30.792
18.Rodie de Groot93ZVW'741:31.23
19.Patrick Janssen93HZPC1:31.48
20.Ken Boonen94RZL1:31.92
21.Rick Hesen93HZPC1:32.23
22.Paul Koster93DIO1:33.26
23.Marco van der Aalst93Tiamat1:34.33
24.Wiebe Van De Rijt94TRB/RES1:34.45
25.Wouter Thonnon93MZ&PC1:34.96
26.Niels van Basten-Batenburg94Hellas-Glana1:35.47
27.Raoni Schrijvers93Tempo1:35.72
28.Rico Roels94DAW-Finenzo1:36.45
29.Marvin Zwart93DAW-Finenzo1:36.89
30.Tian Tjioe93TRB/RES1:37.14
31.Pascal Stellingwerff94De Vrije Slag1:37.28
32.Marc Craenen93Patrick1:37.74
33.Vincent Schram94DAW-Finenzo1:37.82
34.Jim Ketelings94RZ1:39.46
35.Jeroen Bisschop93Tiamat1:39.55
36.Thomas Rietveld94TRB/RES1:40.03
37.Stijn Schoone93Tiamat1:40.97
38.Jeroen Coelingh93BZV1:42.44
39.Nick Lahou93MZ&PC1:43.36
40.Yannick de Liege94ZCV1:43.42
41.Frank Broer94ZVW'741:44.44
42.Barry Kleijne93OEZA1:46.28
43.Bart Vlek93DAW-Finenzo1:47.44
44.Ron Jacobs94HZPC1:48.39
45.Buck Verschueren93Tiamat1:50.51
46.Stein Menting94Tiamat1:52.45
47.Koen van der Heijden94Tiamat1:54.85
48.Farid Ghani94MZ&PC2:03.63
dis.Pim van Basten-Batenburg94Hellas-Glana1:36.77
SK  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
dis.Bjorge Janssen93TRB/RES1:36.80
SP  Tijdens de eerste slag onder water na start en/of keerpunt na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
dis.Glenn Smit94DAW-Finenzo1:42.67
SL  Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
zk.Tim Sonnemans94RZL
zk.Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg
zk.Wilco van der Sluis93Hellas-Glana


Nr. 47   100m schoolslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Lotte Goosen92DIO1:16.63
2.Elise Wijnker91Hellas-Glana1:18.60
3.Tanja Peeters91PSV1:20.19
4.Kimberley van Uffelen91Westland Dijkgl1:20.68
5.Sandra Verheijen92ZCV1:20.86
6.Maaike Vooren91DAW-Finenzo1:22.29


B-finale
7.Iris de Boer92ZVW'741:22.48
8.Judith van Meijel91HZPC1:23.46
9.Kimberley Teunissen92Noord-Limburg (1:23.86
10.Stephanie Janssen91Arethusa1:23.90
11.Annora de Rijck92Brunssum1:24.19
12.Dimphy van de Laar92ZCV1:24.27


13.


Sole van Leenen


91


Merwede Nautilu


1:24.38
14.Zarife Gela92De Lansingh1:24.46
15.Ingrid van Horen92HZPC1:24.64
16.Inge Arts92Noord-Limburg (1:24.70
17.Renee Koopman92Mosa-Regio1:24.95
18.Manon Houtman91PSV1:25.04
19.Tessa Mosch91Noordkop-Zeemac1:25.37
20.Nicole Palmboom91OEZA1:25.70
21.Chloť Rutzerveld92NIMO1:26.46
22.Ilana Schaap91DAW-Finenzo1:26.90
23.Esther van Kamp91Arethusa1:27.42
24.Katja Bougrimova91Merwede Nautilu1:27.71
25.Bernadette Verstegen91Noord-Limburg (1:27.72
26.Diede Witkamp92DAW-Finenzo1:27.74
27.Susanne vd Plas92Hellas-Glana1:27.83
28.Charlotte Maris92De Houtrib1:28.06
29.Fanny Robbertsen91NIMO1:28.23
30.Jolien van Golde92ZCV1:28.24
31.Karen van der Wal91De Lansingh1:28.54
32.Laura de Jong91Nuenen1:28.68
33.Melanie van den Beuken91Mosa-Regio1:29.08
34.Floor de Man92De Vrije Slag1:29.10
35.Myrthe Konings92DIO1:29.59
36.Eva Martens92ZCV1:29.72
37.Chantalle van der Linden92DIO1:29.99
38.Christel Peeters91De Warande1:30.09
39.Sharon Giesberts91Patrick1:30.29
40.Kelly Agterberg92Noord-Limburg (1:30.36
41.Sanne Essers91OEZA1:30.45
42.AngŤl Koenen92HZPC1:30.97
43.Rinske Hutten91Merwede Nautilu1:30.98
44.Linda Drenthen91RZ1:32.07
45.Inge Hover91Patrick1:32.15
46.Kim Houben91Mosa-Regio1:32.861
47.Anne Vermeulen91Westland Dijkgl1:32.862
48.Linda Coelingh91BZV1:33.24
49.Anne van Vroonhoven92PSV1:33.62
50.Natalie Warnier91Zwemclub Eijsde1:33.94
51.Kelsey Onderdijk91De Bevelanders1:34.04
52.Evelien Schwillens92MZ&PC1:34.291
53.Amanda v.d. Eijnden92PSV1:34.292
54.Kim Dijkstra91Tiamat1:34.70
55.Michelle Peels91Tempo1:34.97
56.Mara Pfeffer91KZPC1:35.18
57.Nienke Hoeks91De Warande1:35.43
58.Jacoline van den Beukel91Westland Dijkgl1:36.07
59.Rimke Dijkmans92Tiamat1:36.10
60.Linda van Geel91De Warande1:36.25
61.Marlissa van Driel92De Vrije Slag1:36.42
62.Michelle Hacking91NIMO1:36.56
63.Anne Bakker92DAW-Finenzo1:37.09
64.Cindy Duif92BZV1:37.22
65.Mirja van Doesburg91Tempo1:37.23
66.Christa Craenen92Patrick1:37.96
67.Annabel Zevenhek92DAW-Finenzo1:38.69
68.Lotte Van De Rijt91TRB/RES1:38.85
69.Anke Snijkers92NIMO1:39.02
70.Leslie Jacobs91NIMO1:39.10
71.Claudia Giezenaar91RZ1:39.95
72.Ilse Masseling92HZPC1:40.02
73.Fabienne Schel92Mosa-Regio1:40.45
74.Rianne Koopman91DAW-Finenzo1:41.86
75.Nadine Claessens91Zwemclub Eijsde1:42.97
76.Angelica Snackers92NIMO1:44.23
77.Marieke Asschert92ZVW'741:45.39
78.Jesse Heijmans92Tiamat1:50.39
79.Jolien Schuurmans92Noordkop-Zeemac1:55.30
dis.Claudia Classener92PSV
AF  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
zk.Sabine Widdershoven92Zwemclub Eijsde
zk.Dorien Swerts92MZ&PC


Nr. 48   100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 429-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Aaron Eisank91ZON/S&S1:08.17
2.Kay op den Kamp91ZCV1:09.09
3.Arvid Munsters92ZCV1:10.91
4.Scott Delbressine92ZCV1:12.06
5.Kasper v. Dijk92Noord-Limburg (1:13.73
6.Kevin Janssen92Tritium (SG)1:13.94


B-finale
7.Joey de Ruiter91ZCV1:14.20
8.Sjors Pietermans91Patrick1:16.45
9.Bart Knijn91WZ&PC Purmerend1:16.54
10.Gerben Fiere91De Warande1:16.70
11.Bob van Hees91DIO1:16.78
12.Jeroen Feijs92ZCV1:17.03


13.


Pieter Joordens


91


Tiamat


1:18.16
14.Yannick Mommers91ZCV1:18.39
15.Alain Dassen92Hellas-Glana1:18.51
16.Robbert Vink91ZVW'741:18.64
17.MichŤl Theissen91NIMO1:18.71
18.Sjors van Lith92ZVW'741:19.19
19.Indji Tan91NIMO1:19.58
20.Tim Broer91ZVW'741:19.66
Mitch Notten92ZCV1:19.66
22.Jeroen Krielaart92Zegenwerp1:20.02
23.Arjan Baron91DAW-Finenzo1:20.10
24.Demi de Rooij91DAW-Finenzo1:20.20
25.Dean Coert91ZCV1:20.25
26.Pieter Crok91OEZA1:21.16
27.Bart Schram91DAW-Finenzo1:21.23
28.Kees Derks92ZCV1:21.39
29.Enzo Diependaal92TRB/RES1:21.78
30.Martyn Slaghuis91NIMO1:22.47
31.Arjan Maas91Nuenen1:22.48
32.Bart Kiesewetter91ZVW'741:23.12
33.Ralph van Megen92HZPC1:23.35
34.Koen van Asseldonk92De Vrije Slag1:23.36
35.Geert Janssen92PSV1:23.57
36.Marco van Zijl92BZV1:23.75
37.Thom de Boer91DAW-Finenzo1:23.78
38.Kevin van den Bekerom92HZPC1:23.95
39.Dustin Bolte92Tempo1:24.42
40.Ferry Kemmeren91OEZA1:24.61
41.Niels de Caluwť91OEZA1:25.37
42.Jelte Schuurmans91Tritium (SG)1:25.53
43.Jory Niemark92Brunssum1:25.54
Alwin Hillebrink92Merwede Nautilu1:25.54
45.Tim Greven92MZ&PC1:26.03
46.Tim Jacobs92HZPC1:26.26
47.Paul vd Driest92Luctor et Emerg1:26.38
48.Sil Hoving91PSV1:26.43
49.Roy Hoogerwerf92Hellas-Glana1:26.52
50.Jeffrey Spaltman92DAW-Finenzo1:26.57
51.Bas Castelijns91Nuenen1:26.76
52.Rick van Ool91Tempo1:26.89
53.Rik Bakker91TRB/RES1:27.88
54.Koen Lamers91OEZA1:28.45
55.Mario Hautvast91Patrick1:28.57
56.Jelte van de Boogaard91Tempo1:28.77
57.Robin Krutzen92Patrick1:29.00
58.Rene van Wallenburg92Luctor et Emerg1:29.12
59.Jaap Verest91Tempo1:29.30
60.Dennis de Ruiter92Aquarius1:29.36
61.Joost Verdijk92AquAmigos1:30.18
62.Milan Herens92MZ&PC1:30.50
63.Mathijs van der Logt91DIO1:31.66
64.Barrie Pals92Tritium (SG)1:32.49
65.Ronald Waldus92NIMO1:35.80
66.Koen Jager91Nuenen1:40.11
67.Tim Hustinx92Hellas-Glana1:40.13
68.Bart Berghmans92MZ&PC1:53.82
dis.Leon Hendriks91Noord-Limburg (1:25.67
SL  Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
zk.Tobias van Halen91RZ
zk.Wesley van Wely92De Vrije Slag


Nr. 49   100m vrije slag  Dames  Dames Senioren 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Elise van der Wal89De Lansingh1:00.95
2.Jolanda Post90DIO1:01.85
3.Liz Rompelberg90ZCV1:02.65
4.Laura de Jong90WVZ1:04.13
5.Linde Lamboo89Stingray Swimmi1:04.45
6.Simone Hendrikse90PSV1:04.85


B-finale
7.Bernadette Bol89DAW-Finenzo1:04.93
8.Maaike de Waard90Merwede Nautilu1:05.45
9.Kylie Leenen89HZPC1:06.03
10.Anne Pel90De Stormvogel1:06.13
11.Nieke Donkers90De Warande1:06.16
12.Melissa Geilen90Brunssum1:06.72


13.


Renske Venner


90


RZL


1:06.73
14.Jill Tummers90Hellas-Glana1:06.86
15.Jantine Jongenotter90PSV1:07.48
16.Simone van der Linden90DIO1:07.51
17.Marianne vd Poll89DAW-Finenzo1:07.57
18.Danique Ubags90ZCV1:07.62
19.Lidewij Vink90OEZA1:07.86
20.Lindy Consemulder90Nuenen1:07.88
21.Sinony van Putten90Noordkop-Zeemac1:08.14
22.Silvy Collin89Hellas-Glana1:08.23
23.ViviŽnne vd Dungen90AquAmigos1:08.55
Chantal Molenkamp90DAW-Finenzo1:08.55
25.Susan The89Mosa-Regio1:09.00
26.Alice Janssen89HZPC1:09.02
27.Michelle Schoonderwaldt90ZVW'741:09.48
28.Ilse Schoenmakers90RZ1:09.92
29.Anouk v.d. Gracht89OEZA1:10.29
30.Femke Wijker90DAW-Finenzo1:10.31
31.Jacobine van Holland89De Vrije Slag1:10.67
Ellemieke Winten90MZ&PC1:10.67
Linda Peeters89Mosa-Regio1:10.67
34.GabriŽlla van Oerle90De Warande1:10.86
35.Willemijn Meeuwissen90DIO1:10.90
36.Yolande Stupers90BZV1:11.23
37.Alicia Icario89Hellas-Glana1:11.31
38.Judith Barendse90DIO1:11.64
39.Marieke Verbeek89DAW-Finenzo1:11.71
40.Annemarie Mensen90DIO1:11.82
41.Nadine Urlings90Zwemclub Eijsde1:12.30
42.Chantal Rutten90Tempo1:12.80
43.Bregje Schellens89Tiamat1:12.89
44.Hilde Brouwers90DAW-Finenzo1:12.92
45.Laura van der Aalst90ZCV1:13.07
46.Linda Dijkstra90Tiamat1:13.63
47.Linda Maas90Mosa-Regio1:14.27
48.Annemieke Verest89Tempo1:14.52
49.Roos Joosten90RZL1:14.67
50.Kiki Sturme90ROB1:14.79
51.Yvonne Hintzen89ROB1:15.07
52.Debby Theelen90Mosa-Regio1:15.36
53.Kelly van Grimbergen90RZL1:15.98
54.Lotte de Winter90Nuenen1:16.42
55.Carola Budding89De Vrije Slag1:17.98
56.Nathalie Bommelje90Luctor et Emerg1:17.99
57.JoŽlle Vaes90DIO1:19.28
58.Kira Sol89Tiamat1:19.70
59.Anouk Bloem90Mosa-Regio1:20.89
60.Veerle v.d. Waardenburg90PSV1:21.60
61.Britt Van Diessen89TRB/RES1:27.65
ng.Annet Bakker90Noordkop-Zeemac
zk.Hanneke Simons89Kimbria
zk.Salima Lfarh90MZ&PC
zk.Indra Swerts90MZ&PC
zk.Renee Wiltschut90MZ&PC


Nr. 50   100m vrije slag  Heren  Heren Jeugd 1 en 229-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Stefan Groeneweg89Merwede Nautilu53.79
2.Ruud van Bommel89RZL54.11
3.Rutger van Oosterhout90WVZ54.18
4.Raga Flores89BZV54.55
5.Bram Dekker89ZCV54.66
6.Yvo op den Kamp89ZCV54.75


B-finale
7.Davy Verreusel89Hellas-Glana55.40
8.Martijn Dolk89Merwede Nautilu56.07
9.Marc Catsburg90Merwede Nautilu56.15
10.Robin den Boer90De Warande56.42
11.Martijn van Gelderen89DAW-Finenzo57.00
Jan Willem vd Graaff89Arethusa57.00


13.


JerŰme AriŽs


90


Kimbria


57.11
14.Charel Thewissen90Hellas-Glana57.42
15.Roel v.d. Kleij90Neptunus'5857.48
16.Thijs Greven89ZCV57.71
17.Sverre Oelen90WZ&PC Purmerend57.76
18.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg57.85
19.Niels van Dalen89RZL57.961
20.Jelmer v. Dijk90Noord-Limburg (57.962
21.Pieter de Heer89Hellas-Glana57.981
22.Joppe Schuurmans89Tritium (SG)57.982
23.Lars v.d. Heijden90PSV58.20
24.Jacky Coumans90ZCV58.48
25.Fabrice AriŽs90Kimbria58.66
26.Martin Teley89RZL58.72
27.Leen van der Plaat90Merwede Nautilu58.86
28.Mark van Enckevort90HZPC59.16
29.Kenny van Krieken90AquAmigos59.30
30.Patrick Creemers90RZ59.39
31.Roel Verdijk90AquAmigos59.59
32.Lawrence Bolte90Tempo59.61
33.Thomas Kersten90WVZ59.67
34.Tim Metsemakers89Patrick59.791
35.Wytse Bleeker90Tritium (SG)59.792
36.Robin Van Gulik90TRB/RES59.991
37.Rowan Schaap89DAW-Finenzo59.992
38.Bob Goffin89NIMO1:00.27
39.Loek Herberts90Arethusa1:00.29
40.Harald Thijssen89ROB1:00.43
41.Anton vd Sluis90Hellas-Glana1:00.44
42.Christian Scholtes89WVZ1:01.10
43.Rutger Dalm90De Lansingh1:01.25
44.Paul Schuurmans89Noordkop-Zeemac1:01.26
45.Matthijs Dekker90WVZ1:01.67
46.Lesley Derks89ZCV1:01.98
47.Jelle Dijkmans89Tiamat1:02.00
48.Nick Schellevis90ZVW'741:02.07
49.Jeroen Van Erve90TRB/RES1:02.34
50.Sebas van Lith90ZVW'741:02.89
51.Rian Visser90DAW-Finenzo1:02.91
52.Mark Huijsman90De Lansingh1:02.92
53.Pim van Zeijl90Kimbria1:03.571
54.Bart Alberts89Mosa-Regio1:03.572
55.Darcey Helstone89Noordkop-Zeemac1:03.85
56.Rick Hellenbrand89NIMO1:04.31
57.Dardo Weusten90ZCV1:04.32
58.Tom Simons89De Roersoppers1:05.381
59.Martijn Birk89Patrick1:05.382
60.Karsten Meijers90ZCV1:06.26
61.Pascal Palmboom89OEZA1:06.46
62.Pim Pelt90MZ&PC1:07.69
63.Elroy Helstone90Noordkop-Zeemac1:10.85
64.John Biermans90De Roersoppers1:10.94
65.Tim Zoontjes90WZ&PC Purmerend1:11.40
66.Janno Koolen89DIO1:11.57
67.Roel Smits89Tiamat1:13.12
zk.Jeroen Drewes90De Vrije Slag


Nr. 51   100m vrije slag  Dames  Dames Senioren29-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Marjolijn Wuisman86Tempo1:01.76
2.Katinka van Vastenhoven84WVZ1:01.88
3.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:01.89
4.Maike Op Het Veld87TRB/RES1:01.94
5.Lotte Greven87ZCV1:02.16
6.Tanja Donkers86TRB/RES1:02.2901


B-finale
7.Jenny Schouten87ZCV1:02.2902
8.Roos Van Esch82TRB/RES1:02.89
9.Marije de Winter88Noordkop-Zeemac1:02.93
10.Lydia Colijn86NIMO1:04.07
11.Noor Bastiaens87Hellas-Glana1:04.32
12.Janneke Kaptheyns87Tempo1:04.86


13.


Debbie Hesen


86


HZPC


1:04.95
Siska Post88DIO1:04.95
15.Linda Custers86HZPC1:05.23
16.Bianca Verbeek88WVZ1:05.26
17.Anita Smits69TRB/RES1:05.29
18.Irene Gubbels88ZCV1:05.32
Susanne van der Linden88DIO1:05.32
20.Marianne Jongsma87WZ&PC Purmerend1:05.64
21.Saskia Coolen88RZL1:06.03
22.Marinke Nengerman86ZVW'741:06.13
23.Kathinka Vertommen82Kimbria1:06.30
24.Sascha de Bruijn88Merwede Nautilu1:06.51
25.Bonnie Ubachs87Brunssum1:06.61
26.Esther van den Bemt85De Warande1:06.80
27.Sanne Van Hooren85TRB/RES1:07.21
28.Mieke Olde Engberink88Tempo1:07.27
29.Lisanne van Kamp88Arethusa1:07.54
30.Rianne Golsteijn86Patrick1:07.86
31.Alyssia Deledda87Hellas-Glana1:07.89
32.Arine van Holland87De Vrije Slag1:08.05
33.Eveline Mestrom88RZL1:08.29
34.Rianne Slabbers86De Roersoppers1:08.31
35.Martine Luijten87RZL1:08.61
36.Ilvy van Grimbergen88RZL1:08.83
37.Cynthia Potin85Luctor et Emerg1:08.92
38.Merel Siroen88Tritium (SG)1:09.08
39.Monique Pronk88WVZ1:09.20
40.Myrna Snels87AquAmigos1:09.23
41.Suzanne Duijkers87ZCV1:09.34
42.Nathalie van Velzen85WZ&PC Purmerend1:09.47
43.Lieke Jager87Nuenen1:09.54
44.Dianne NiŽn71RZ1:09.75
45.DaniŽlle Schuijers79ROB1:09.82
46.Regina vd Rieth75RZL1:10.091
47.Leone Kelleners88Patrick1:10.092
48.Sandra Schellekens85Neptunus'581:10.14
49.Nickey de Klerk86WZ&PC Purmerend1:10.45
50.Hanny Evers84Tiamat1:10.95
51.Elke Euwes88HZPC1:11.37
52.Marianne Bakker85Noordkop-Zeemac1:11.79
53.Joyce Bakker87MZ&PC1:11.96
54.Tera Witte86DIO1:12.72
55.Monique Huizing84Nuenen1:12.96
56.Miranda Bouten86RZL1:13.231
57.Floor van de Ven86Brunssum1:13.232
58.Annemijn van Grinsven88BZV1:13.42
59.Fabienne Jeukens84Zwemclub Eijsde1:15.53
60.Marjolein van der Sanden84Tritium (SG)1:16.24
61.Saskia Winters88Tiamat1:16.61
62.Lieke Hintzen85ROB1:19.33
63.Susan Stappers82Zwemclub Eijsde1:20.35
64.Marjolein Briels86RZL1:22.98
dis.Inge Schuurmans87Noordkop-Zeemac
AF  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
zk.Joyce de Reus88ZVW'74
zk.Sanne Slabbers86De Roersoppers


Nr. 52   100m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open29-12-06


A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinale
1.Wouter Smeets84WVZ53.01
2.Joris Bulstra85Hellas-Glana53.42
3.Martijn Smeets81WVZ53.44
4.Terrence Olaria86ZCV53.59
5.Joey Doesburg87TRB/RES53.91
6.Arjan Assink86WVZ53.96


B-finale
7.Kevin Lebis81DAW-Finenzo54.01
8.Sander Smeets84WVZ54.35
9.Devi Wolthuizen87TriVia54.45
10.Alan Smeets84Hellas-Glana54.56
11.Peter Crijns88RZL54.58
12.Maikel Brouwers83HZPC54.61


13.


Alex Goeyenbier


87


WVZ


55.07
14.Martin de Wildt74Nuenen55.11
15.Sven Jaeger83Hellas-Glana55.25
16.Gert-Jan den Dekker85ZVDO'7455.42
17.Hermie Minkels87BZV55.45
18.Sander van Elburg88MZ&PC55.72
19.Jordy van Paassen83De Vrije Slag55.80
20.Tim van Doesburg88Tempo55.85
21.Tom van der Sterren85Patrick56.02
22.Gideon Latten86ZCV56.04
23.Pieter Schoots87DAW-Finenzo56.27
24.Johnny Kranendonk83De Lansingh56.35
25.Vincent van der Ven84WVZ56.67
26.Tim Jansen86RZL56.69
27.Wim Vos84ZVDO'7456.70
28.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend56.80
29.Jelte Stanic87De Lansingh56.93
30.Ronald Hart78DAW-Finenzo56.98
31.Ralf Tillmans85De Roersoppers57.091
32.Charles Potin83Luctor et Emerg57.092
33.Richard Ricksen70Brunssum57.16
34.Jeroen Verouden87PSV57.25
Kevin vd Poll86DAW-Finenzo57.25
36.Michel Heijnen87ZCV57.52
37.Jeroen Schouten83De Lansingh57.56
38.DaniŽl Beaujean83Brunssum57.82
39.Dennis van Eck87Patrick57.91
40.Viktor Reijns84WVZ57.93
41.Sebastiaan Gergely87ZCV57.95
42.Bart Beemster87WZ&PC Purmerend58.02
Jeroen Geurts88NIMO58.02
44.Jean-Phillippe Paap70De IJsel58.12
45.Patrick Molenkamp88DAW-Finenzo58.22
46.Martijn den Dekker87ZVDO'7458.36
47.Edwin Verlaan78TRB/RES58.41
48.Erik Drewes84De Vrije Slag58.45
49.Richard Hubers85De Roersoppers58.48
50.Daan Glorie88OEZA58.54
51.Karel Bol87DAW-Finenzo58.75
52.Pim Donkers87De Warande58.93
53.Markus van Rest77Westland Dijkgl59.08
54.Victor den Heijer83WVZ59.151
55.Bas Tietze87WZ&PC Purmerend59.152
56.Erik Willems85MZ&PC59.23
57.Mark Lomax82De Lansingh59.30
58.Marcel Klootwijk80Zaltbommel59.31
59.Berry van Holland80De Vrije Slag59.50
60.Roger Pouls87De Roersoppers59.79
61.Job v. Duijnhoven88Noord-Limburg (59.89
62.DaniŽl van Erven79Westland Dijkgl1:00.04
63.David Vleeschouwer80De Warande1:00.05
64.Mark Gorissen86KZPC1:00.09
65.Jan van Opstal86DIO1:00.39
66.Timo Tabak82RZL1:00.42
Erik Vijverberg88Westland Dijkgl1:00.42
Huibrecht Vlaardingerbroek83Westland Dijkgl1:00.42
69.Mario Peeters86Merwede Nautilu1:00.45
70.Willem Drissen88HZPC1:00.54
71.Sander van den Berg87NIMO1:00.65
72.Pieter Bakker88Noordkop-Zeemac1:00.73
73.Kajetan Grabowski88De Vrije Slag1:00.75
74.Richard Drewes87De Vrije Slag1:00.79
75.Mark Herps87Tempo1:01.22
76.Pieter-Maarten Wesseling87Kimbria1:01.32
77.Frank Klasens65Brunssum1:01.50
78.Marc van den Ham87De Warande1:02.00
79.Michel Driessen84Brunssum1:02.05
80.Stijn Boerboom82Tiamat1:02.57
81.Frank Hovenier85Neptunus'581:02.86
82.Math Smeets87NIMO1:03.00
83.Harmen vd Kamp87ZVW'741:03.40
84.Dimitri Verjans87MZ&PC1:03.64
85.Onno van der Groen88De Warande1:03.70
86.Mathijs Swint84De Vrije Slag1:03.89
87.Sander Slaghuis88NIMO1:04.11
88.Servaes Engelen88De Roersoppers1:04.54
89.Gertjan Winten88MZ&PC1:04.76
90.Egbert-Jan Plas85Tiamat1:05.08
91.Theo Feldkamp83Arethusa1:05.16
92.Arnold Verbeek87DAW-Finenzo1:05.36
93.Gerard Hoedjes87DAW-Finenzo1:05.60
94.Edwin Veens75HZPC1:05.80
95.Elmar Steenhof85ZVW'741:06.33
96.Jens van Us82De Lansingh1:06.37
97.Job Metselaar88DAW-Finenzo1:06.56
98.Anjo Janssen88ROB1:08.44
99.Peter Mertens85MZ&PC1:08.53
100.Rob Vermeulen82Luctor et Emerg1:09.00
101.Rico Kraft88MZ&PC1:09.38
102.Rob Arts88Noord-Limburg (1:11.42
103.Martin Martens87BZV1:12.04
104.Leon Schoordijk79Westland Dijkgl1:12.22
105.Tom Derks88ROB1:16.89
106.Tim van Otterloo88Noordkop-Zeemac1:18.39
zk.Stefan Kranenbroek79HZPC
zk.Davy Bisslik82Luctor et Emerg
zk.Jip Hochstenbach86De Roersoppers
zk.Daan Pelders83Patrick
zk.Jos Gulpers77Brunssum
zk.Robbert Nooijens88DIO
zk.Tim Winkels87Nuenen


MZ&PC










Splash Meet Manager 2006.146, registered to MZ&PC


Nr. 29  100m rugslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 30  100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 31  100m rugslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 32  100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 33  100m vlinderslag  Dames  Dames Senioren 1 en 2
Nr. 34  100m vlinderslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 35  100m vlinderslag  Dames  Dames Senioren
Nr. 36  100m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 37  50m vlinderslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 38  50m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 39  50m vlinderslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 40  50m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 41  50m rugslag  Dames  Dames Senioren 1 en 2
Nr. 42  50m rugslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 43  50m rugslag  Dames  Dames Senioren
Nr. 44  50m rugslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 45  100m schoolslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 46  100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 47  100m schoolslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 48  100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 49  100m vrije slag  Dames  Dames Senioren 1 en 2
Nr. 50  100m vrije slag  Heren  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 51  100m vrije slag  Dames  Dames Senioren
Nr. 52  100m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open


Speedo International Friendship Swimmeet series -dag 2-vrijdag 29 december 2006 - 8:30


Nr. 29   100m rugslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Mariska Scheel93De Lansingh1:14.181:11.10551
2.Misty Coert93ZCV1:12.621:12.12
3.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac1:13.961:13.22
4.Marjolein Maris94De Houtrib1:16.041:14.70
5.Chantal Senden93ZCV1:15.831:14.83
6.Jessica de Ruiter93Aquarius1:15.901:15.78


B-finale
7.Jamie Schepers93ZCV1:16.521:14.31
8.Ilse Resink93DIO1:17.981:15.95
9.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac1:16.111:15.98
10.Susette Lauwen93Merwede Nautilu1:18.821:18.60
11.Melissa Meyer93NIMO1:17.401:19.18
12.Emily Harks93PSV1:18.451:21.95


Nr. 30   100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Sven Kardol93Nuenen1:09.901:07.00445
2.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend1:12.561:10.58
3.Geoff Ebskamp93Noord-Limburg (1:12.541:11.77
4.Joey Stokx93DAW-Finenzo1:13.611:12.56
5.Robin Ramaekers93ZON/S&S1:14.071:13.10
6.Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg1:14.981:16.41


B-finale
7.Jorrick Druyven94OEZA1:15.951:14.29
8.Barry Kleijne93OEZA1:16.801:16.24
9.Sidney Leenen93HZPC1:16.421:16.79
10.Mart Hendriks93Tritium (SG)1:16.871:17.26
11.Rick Hesen93HZPC1:16.141:17.41
12.Lester Snackers94ZCV1:17.281:19.12


Nr. 31   100m rugslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Tanja Peeters91PSV1:09.381:08.90605
2.Judith van Meijel91HZPC1:09.401:09.38
3.Inge Arts92Noord-Limburg (1:11.711:10.29
4.Karen van der Wal91De Lansingh1:11.541:11.33
5.Eva Martens92ZCV1:13.081:12.02
6.Dimphy van de Laar92ZCV1:13.211:12.31


B-finale
7.Maaike Vooren91DAW-Finenzo1:13.451:11.25
8.Stephanie Janssen91Arethusa1:13.341:12.50
9.Charlotte Maris92De Houtrib1:13.501:12.59
10.Fanny Robbertsen91NIMO1:13.931:13.62
11.Chantal Willems91Tritium (SG)1:13.831:13.75
12.Tessa Mosch91Noordkop-Zeemac1:14.581:14.70


Nr. 32   100m rugslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 429-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Arvid Munsters92ZCV59.6559.50635
2.Joey de Ruiter91ZCV1:03.431:00.75
3.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac1:02.581:03.10
4.Jeroen Feijs92ZCV1:04.911:04.75
5.Gerben Fiere91De Warande1:05.141:05.36
6.Mitch Notten92ZCV1:06.741:06.53


B-finale
7.Robbert Vink91ZVW'741:06.951:05.93
8.Dean Coert91ZCV1:06.811:06.29
9.Alain Dassen92Hellas-Glana1:09.431:08.60
10.Yannick Mommers91ZCV1:09.881:09.54
11.Sil Hoving91PSV1:08.441:10.05
12.Scott Delbressine92ZCV1:09.381:11.53


Nr. 33   100m vlinderslag  Dames  Dames Senioren 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Maaike de Waard90Merwede Nautilu1:11.361:09.87547
2.Bernadette Bol89DAW-Finenzo1:15.591:12.60
3.Elise van der Wal89De Lansingh1:13.311:12.67
4.Jolanda Post90DIO1:14.201:13.39
5.Liz Rompelberg90ZCV1:15.741:15.33
6.Simone Hendrikse90PSV1:15.591:16.42


B-finale
7.Susan The89Mosa-Regio1:16.091:14.02
8.Lidewij Vink90OEZA1:16.141:15.17
9.Anne Pel90De Stormvogel1:16.041:17.51
10.Linde Lamboo89Stingray Swimmi1:17.971:17.641
11.Marianne vd Poll89DAW-Finenzo1:17.871:17.642
12.Laura de Jong90WVZ1:18.391:20.07


Nr. 34   100m vlinderslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Stefan Groeneweg89Merwede Nautilu57.9758.17663
2.Raga Flores89BZV59.1458.42
3.Yvo op den Kamp89ZCV59.9958.76
4.Davy Verreusel89Hellas-Glana1:00.741:00.39
5.Bram Dekker89ZCV1:00.541:00.64
6.Ruud van Bommel89RZL1:00.961:00.87


B-finale
7.Marc Catsburg90Merwede Nautilu1:02.811:01.42
8.Lars v.d. Heijden90PSV1:04.221:02.63
9.Niels van Dalen89RZL1:04.461:03.90
10.Pieter de Heer89Hellas-Glana1:05.061:04.26
11.Thijs Greven89ZCV1:04.791:04.76
12.Charel Thewissen90Hellas-Glana1:04.291:04.85


Nr. 35   100m vlinderslag  Dames  Dames Senioren29-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Lotte Greven87ZCV1:06.551:07.17633
2.Sascha de Bruijn88Merwede Nautilu1:09.021:08.56
3.Anita Smits69TRB/RES1:10.521:09.18
4.Roos Van Esch82TRB/RES1:09.161:09.42
5.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:11.021:11.791
6.Suzanne Duijkers87ZCV1:11.301:11.792


B-finale
7.Debbie Hesen86HZPC1:11.761:11.25
8.Jenny Schouten87ZCV1:13.541:11.68
9.Maike Op Het Veld87TRB/RES1:12.681:12.62
10.Irene Gubbels88ZCV1:13.231:13.951
11.Bonnie Ubachs87Brunssum1:14.271:13.952
12.Hanny Evers84Tiamat1:14.091:14.64


Nr. 36   100m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open29-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Sander Smeets84WVZ59.1457.13692
2.Kevin Lebis81DAW-Finenzo58.7457.15
3.Sven Jaeger83Hellas-Glana59.1857.47
4.Devi Wolthuizen87TriVia59.1858.64
5.Davy Bisslik82Luctor et Emerg59.4359.66
6.Wouter Smeets84WVZ59.841:04.62


B-finale
7.Martijn Smeets81WVZ1:01.6259.11
8.Martin de Wildt74Nuenen1:02.1959.97
9.Maikel Brouwers83HZPC1:01.001:00.42
10.Vincent van der Ven84WVZ1:00.651:00.99
11.Joey van Doesburg87TRB/RES1:00.341:01.71
12.Tim van Doesburg88Tempo1:02.421:02.86


Nr. 37   50m vlinderslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Chantal Senden93ZCV31.1530.60613
2.Misty Coert93ZCV32.3631.95
3.Ilona Remmel93ZON/S&S32.6332.47
Lisa Boers94Noordkop-Zeemac32.6732.47
5.Estrella Wierikx94Numansdorp33.3733.45
6.Jessica de Ruiter93Aquarius33.6733.85


B-finale
7.Pien Burger93DAW-Finenzo34.5632.861
8.Marjolein Maris94De Houtrib33.6832.862
9.Ilse Resink93DIO33.6833.04
10.Sanne Scheerder94ZCV34.3333.61
11.Jamie Schepers93ZCV34.5634.08
12.Melissa Meyer93NIMO34.2834.57


Nr. 38   50m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Sven Kardol93Nuenen29.9329.86454
2.Simon Edenburg93Luctor et Emerg30.3730.25
3.Geoff Ebskamp93Noord-Limburg (30.7930.45
4.Mart Hendriks93Tritium (SG)31.8231.51
5.Joey Stokx93DAW-Finenzo32.0331.83
6.Rick Hesen93HZPC32.6433.70


B-finale
7.Niels van Basten-Batenburg94Hellas-Glana34.1233.101
8.Jorrick Druyven94OEZA33.1933.102
9.Ramon Bastiaansen93DIO33.8533.30
10.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend33.5533.45
11.Paul Koster93DIO34.8633.98
12.Rodie de Groot93ZVW'7434.5034.10


Nr. 39   50m vlinderslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Stephanie Janssen91Arethusa30.8730.63612
2.Lotte Goosen92DIO30.5530.65
3.Judith van Meijel91HZPC30.8830.88
4.Inge Arts92Noord-Limburg (31.4431.04
5.Charlotte Maris92De Houtrib31.4131.19
6.Maaike Vooren91DAW-Finenzo32.6031.73


B-finale
7.Dimphy van de Laar92ZCV33.0432.46
8.Ilana Schaap91DAW-Finenzo32.7232.651
9.Kimberley Teunissen92Noord-Limburg (32.9232.652
10.Sole van Leenen91Merwede Nautilu32.8932.653
11.Nicole Palmboom91OEZA33.3232.89
12.Laura de Jong91Nuenen33.3633.26


Nr. 40   50m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 429-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Joey de Ruiter91ZCV28.0327.88558
2.Arvid Munsters92ZCV28.2828.051
3.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac28.4328.052
4.Bart Schram91DAW-Finenzo28.4428.26
5.Arjan Baron91DAW-Finenzo28.4128.37
6.Alain Dassen92Hellas-Glana28.8229.58


B-finale
7.Mitch Notten92ZCV29.3028.58
8.Dean Coert91ZCV29.9629.05
9.Kay op den Kamp91ZCV29.5629.13
10.Ralph van Megen92HZPC29.1129.18
11.Yannick Mommers91ZCV29.5630.10
12.Kasper v. Dijk92Noord-Limburg (29.8230.26


Nr. 41   50m rugslag  Dames  Dames Senioren 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Bernadette Bol89DAW-Finenzo33.3032.41594
2.Liz Rompelberg90ZCV33.1432.45
3.Elise van der Wal89De Lansingh33.2332.70
4.Jantine Jongenotter90PSV34.3832.92
5.Melissa Geilen90Brunssum34.3034.60
6.Simone Hendrikse90PSV34.4434.67


B-finale
7.Anne Pel90De Stormvogel34.5134.47
8.Simone van der Linden90DIO35.2634.48
9.Sinony van Putten90Noordkop-Zeemac34.8234.85
10.Linda Peeters89Mosa-Regio35.4135.90
11.Alicia Icario89Hellas-Glana35.6236.45
12.Susan The89Mosa-Regio35.6236.67


Nr. 42   50m rugslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Davy Verreusel89Hellas-Glana28.2827.76625
2.Raga Flores89BZV28.3828.151
3.Ruud van Bommel89RZL28.5428.152
4.Bram Dekker89ZCV28.9028.88
5.Stefan Groeneweg89Merwede Nautilu29.3329.10
6.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg29.7529.65


B-finale
7.Martijn Dolk89Merwede Nautilu29.8129.30
8.Jan Willem vd Graaff89Arethusa30.0129.98
9.Thijs Greven89ZCV30.6730.31
10.Yvo op den Kamp89ZCV30.5130.37
11.Loek Herberts90Arethusa30.4330.41
12.Leen van der Plaat90Merwede Nautilu30.5130.57


Nr. 43   50m rugslag  Dames  Dames Senioren29-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend31.3430.79692
2.Katinka van Vastenhoven84WVZ31.4431.53
3.Maike Op Het Veld87TRB/RES32.0831.79
4.Jenny Schouten87ZCV32.8632.32
5.Esther van den Bemt85De Warande32.8032.60
6.Marinke Nengerman86ZVW'7432.7333.03


B-finale
7.Lieke Jager87Nuenen33.6532.70
8.Janneke Kaptheyns87Tempo32.9032.97
9.Bianca Verbeek88WVZ32.9733.00
10.Roos Van Esch82TRB/RES33.2233.261
11.Tanja Donkers86TRB/RES33.9233.262
12.Lotte Greven87ZCV33.7634.76


Nr. 44   50m rugslag  Heren  Heren Senioren Open29-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Wouter Smeets84WVZ27.3927.24661
2.Martijn Smeets81WVZ28.2827.85
3.Sander Smeets84WVZ28.2227.90
4.Joris Bulstra85Hellas-Glana28.6628.431
5.Tim Jansen86RZL28.4328.432
6.Tom van der Sterren85Patrick28.6728.78


B-finale
7.Sven Jaeger83Hellas-Glana28.9528.83
8.Alan Smeets84Hellas-Glana28.8528.90
9.Peter Crijns88RZL29.0129.10
10.Pieter Schoots87DAW-Finenzo29.0129.141
11.Kevin Lebis81DAW-Finenzo29.1329.142
12.Devi Wolthuizen87TriVia28.9929.23


Nr. 45   100m schoolslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Ilona Remmel93ZON/S&S1:19.261:17.47603
2.Chantal Senden93ZCV1:19.561:18.09
3.Melissa Meyer93NIMO1:22.781:21.83
4.Estrella Wierikx94Numansdorp1:22.581:23.34
5.Sanne Scheerder94ZCV1:23.321:24.17
6.Emily Harks93PSV1:23.501:25.41


B-finale
7.Marja van der Sluis93Hellas-Glana1:24.501:23.79
8.Sterre Boon93DAW-Finenzo1:25.991:23.81
9.Rosien Meesen94Hellas-Glana1:26.811:25.42
10.Celine Dekker94ZCV1:27.541:26.07
11.Jamie Schepers93ZCV1:27.511:26.33
12.Daniek Hendriks93ZVW'741:28.111:28.33


Nr. 46   100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Simon Edenburg93Luctor et Emerg1:10.971:10.68558
2.Sven Kardol93Nuenen1:19.121:19.22
3.Geoff Ebskamp93Noord-Limburg (1:19.981:21.46
4.Mart de Boer93DAW-Finenzo1:22.111:22.54
5.Alex Catsburg94Merwede Nautilu1:23.601:24.32
dis.Marijn van Zundert94Merwede Nautilu1:21.75
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


B-finale
7.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend1:24.221:24.92
8.Wouter Kiesewetter93ZVW'741:25.201:25.41
9.Mart Hendriks93Tritium (SG)1:24.671:25.54
10.Robin Ramaekers93ZON/S&S1:27.731:26.83
11.Joey Stokx93DAW-Finenzo1:26.101:27.18
12.Ramon Bastiaansen93DIO1:28.701:27.66


Nr. 47   100m schoolslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Elise Wijnker91Hellas-Glana1:18.601:17.44603
2.Lotte Goosen92DIO1:16.631:17.57
3.Kimberley van Uffelen91Westland Dijkgl1:20.681:19.59
4.Tanja Peeters91PSV1:20.191:19.87
5.Sandra Verheijen92ZCV1:20.861:20.36
6.Maaike Vooren91DAW-Finenzo1:22.291:22.89


B-finale
7.Judith van Meijel91HZPC1:23.461:21.74
8.Iris de Boer92ZVW'741:22.481:22.72
9.Kimberley Teunissen92Noord-Limburg (1:23.861:24.02
10.Annora de Rijck92Brunssum1:24.191:24.45
11.Dimphy van de Laar92ZCV1:24.271:24.821
12.Stephanie Janssen91Arethusa1:23.901:24.822


Nr. 48   100m schoolslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 429-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Kay op den Kamp91ZCV1:09.091:07.53640
2.Aaron Eisank91ZON/S&S1:08.171:08.51
3.Scott Delbressine92ZCV1:12.061:10.37
4.Arvid Munsters92ZCV1:10.911:11.61
5.Kevin Janssen92Tritium (SG)1:13.941:13.67
6.Kasper v. Dijk92Noord-Limburg (1:13.731:15.80


B-finale
7.Joey de Ruiter91ZCV1:14.201:14.89
8.Sjors Pietermans91Patrick1:16.451:15.74
9.Bart Knijn91WZ&PC Purmerend1:16.541:16.53
10.Bob van Hees91DIO1:16.781:16.76
11.Jeroen Feijs92ZCV1:17.031:16.92
12.Gerben Fiere91De Warande1:16.701:18.37


Nr. 49   100m vrije slag  Dames  Dames Senioren 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Elise van der Wal89De Lansingh1:00.951:00.39668
2.Jolanda Post90DIO1:01.851:02.43
3.Liz Rompelberg90ZCV1:02.651:02.66
4.Laura de Jong90WVZ1:04.131:03.44
5.Simone Hendrikse90PSV1:04.851:06.19
dis.Linde Lamboo89Stingray Swimmi1:04.45
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


B-finale
7.Bernadette Bol89DAW-Finenzo1:04.931:02.82
8.Nieke Donkers90De Warande1:06.161:05.48
9.Maaike de Waard90Merwede Nautilu1:05.451:05.49
10.Anne Pel90De Stormvogel1:06.131:06.22
11.Melissa Geilen90Brunssum1:06.721:07.19
12.Kylie Leenen89HZPC1:06.031:08.32


Nr. 50   100m vrije slag  Heren  Heren Jeugd 1 en 229-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Ruud van Bommel89RZL54.1153.59666
2.Stefan Groeneweg89Merwede Nautilu53.7953.78
3.Bram Dekker89ZCV54.6653.86
4.Yvo op den Kamp89ZCV54.7554.23
5.Rutger van Oosterhout90WVZ54.1854.47
6.Raga Flores89BZV54.5554.79


B-finale
7.Davy Verreusel89Hellas-Glana55.4054.53
8.Robin den Boer90De Warande56.4255.53
9.Marc Catsburg90Merwede Nautilu56.1556.05
10.Martijn Dolk89Merwede Nautilu56.0756.30
11.Jan Willem vd Graaff89Arethusa57.0056.39
12.Martijn van Gelderen89DAW-Finenzo57.0057.56


Nr. 51   100m vrije slag  Dames  Dames Senioren29-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Tanja Donkers86TRB/RES1:02.291:01.39636
2.Katinka van Vastenhoven84WVZ1:01.881:01.44
3.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:01.891:01.53
4.Marjolijn Wuisman86Tempo1:01.761:01.661
5.Maike Op Het Veld87TRB/RES1:01.941:01.662
6.Lotte Greven87ZCV1:02.161:02.57


B-finale
7.Jenny Schouten87ZCV1:02.291:01.09
8.Marije de Winter88Noordkop-Zeemac1:02.931:02.82
9.Noor Bastiaens87Hellas-Glana1:04.321:03.48
10.Roos Van Esch82TRB/RES1:02.891:03.52
11.Lydia Colijn86NIMO1:04.071:03.90
12.Janneke Kaptheyns87Tempo1:04.861:04.47


Nr. 52   100m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open29-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Wouter Smeets84WVZ53.0152.15722
2.Martijn Smeets81WVZ53.4452.69
3.Joris Bulstra85Hellas-Glana53.4253.30
4.Joey van Doesburg87TRB/RES53.9153.67
5.Terrence Olaria86ZCV53.5953.86
6.Arjan Assink86WVZ53.9654.48


B-finale
7.Alan Smeets84Hellas-Glana54.5654.07
8.Sander Smeets84WVZ54.3554.09
9.Kevin Lebis81DAW-Finenzo54.0154.31
10.Devi Wolthuizen87TriVia54.4554.41
11.Maikel Brouwers83HZPC54.6155.14
12.Peter Crijns88RZL54.5855.80


Splash Meet Manager 2006.146, registered to MZ&PC


Nr. 53  4 x 50m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 54  4 x 50m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 55  4 x 50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 56  4 x 50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open


Nr. 53   4 x 50m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open29-12-06


Afk./depotTijd
1.ZCVZCV2:09.89
Liz Rompelberg
Sandra Verheijen
90
92
33.1933.19
-:--.--
Misty Coert
Chantal Senden
93
93
-:--.--
2:09.89
2.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:10.35
Bernadette Bol
Marieke Verbeek
89
89
32.1632.16
-:--.--
Marianne vd Poll
Maaike Vooren
89
91
-:--.--
2:10.35
3.De LansinghDe Lansingh2:12.43
Karen van der Wal
Elise van der Wal
91
89
33.2233.22
-:--.--
Mariska Scheel
Zarife Gela
93
92
-:--.--
2:12.43
4.HZPCHZPC2:12.75
Kylie Leenen
Ingrid van Horen
89
92
35.9835.98
-:--.--
Judith van Meijel
AngŤl Koenen
91
92
-:--.--
2:12.75
5.ZCVZCV2:13.93
Eva Martens
Sanne Scheerder
92
94
33.7933.79
-:--.--
Dimphy van de Laar
Jamie Schepers
92
93
-:--.--
2:13.93
6.NIMONIMO2:16.33
Fanny Robbertsen
Melissa Meyer
91
93
34.8334.83
-:--.--
Michelle Hacking
Vera Weinberg
91
93
-:--.--
2:16.33
7.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:20.32
Sharona Mlcoch
Sterre Boon
94
93
37.4837.48
-:--.--
Ilana Schaap
Chantal Molenkamp
91
90
-:--.--
2:20.32
8.TRB/RESTRB/RES2:21.45
Pascalle Rovers
Veerle Sauvť
93
93
36.9136.91
-:--.--
Suzan Van Boxtel
Marleen Bakker
94
93
-:--.--
2:21.45
9.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:22.29
Annabel Zevenhek
Diede Witkamp
92
92
38.6438.64
-:--.--
Pien Burger
Daisy Molenaar
93
93
-:--.--
2:22.29
10.Merwede Nautilus CombinatieMerwede Nautilu2:23.32
Rinske Hutten
Susette Lauwen
91
93
37.0137.01
-:--.--
Jennemieke Aanraad
Anouk Kuijlaars
93
94
-:--.--
2:23.32
11.ZVW'74ZVW'742:23.96
Lyan Hoogendoorn
Daniek Hendriks
93
93
36.8836.88
-:--.--
Iris de Boer
Renee Witteveen
92
94
-:--.--
2:23.96
12.PSVPSV2:24.63
Amanda v.d. Eijnden
Emily Harks
92
93
36.4136.41
-:--.--
Anne van Vroonhoven
Claudia Classener
92
92
-:--.--
2:24.63
13.Tritium (SG)Tritium (SG)2:25.51
Kim Loeffen
Petra Schuivens
94
93
36.8536.85
-:--.--
Chantal Willems
Elske Eikholt
91
93
-:--.--
2:25.51
14.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:29.38
Lisa Koster
Inge Verbeek
94
93
37.1937.19
-:--.--
Rianne Koopman
Femke Wijker
91
90
-:--.--
2:29.38
15.NIMONIMO2:31.69
Anke Snijkers
Chloť Rutzerveld
92
92
37.6637.66
-:--.--
Leslie Jacobs
Tessa Lenoire
91
93
-:--.--
2:31.69
16.Hellas-GlanaHellas-Glana2:31.76
Roxane Wilms
Marja van der Sluis
93
93
39.1739.17
-:--.--
Rosien Meesen
Anouk Hustinx
94
94
-:--.--
2:31.76
17.RZLRZL2:36.94
Karin Bongers
Ankie Meusen
93
93
38.1038.10
-:--.--
Michelle Meusen
Maaike Knops
94
94
-:--.--
2:36.94
18.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:40.17
Kim Klijn
Monica Sanches
94
94
40.3140.31
-:--.--
Anne Bakker
Hilde Brouwers
92
90
-:--.--
2:40.17
dis.TRB/RESTRB/RES
EA  Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren).
Eline Westerburger
Kelly Mekes
93
94
39.5239.52
-:--.--
Ingrid Bakker
Lotte Van De Rijt
93
91
-:--.--
-:--.--


Nr. 54   4 x 50m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open29-12-06


Afk./depotTijd
1.ZCVZCV1:51.30
Arvid Munsters
Kay op den Kamp
92
91
28.1628.16
-:--.--
Bram Dekker
Jacky Coumans
89
90
-:--.--
1:51.30
2.ZCVZCV1:53.81
Joey de Ruiter
Thijs Greven
91
89
28.6028.60
-:--.--
Yvo op den Kamp
Jeroen Feijs
89
92
-:--.--
1:53.81
3.ZCVZCV1:59.14
Dean Coert
Scott Delbressine
91
92
30.5730.57
-:--.--
Yannick Mommers
Mitch Notten
91
92
-:--.--
1:59.14
4.DAW-FinenzoDAW-Finenzo1:59.62
Rowan Schaap
Bart Schram
89
91
31.4431.44
-:--.--
Arjan Baron
Martijn van Gelderen
91
89
-:--.--
1:59.62
5.ZVW'74ZVW'742:00.81
Robbert Vink
Sebas van Lith
91
90
30.9030.90
-:--.--
Bart Kiesewetter
Sjors van Lith
91
92
-:--.--
2:00.81
6.Tritium (SG)Tritium (SG)2:01.57
Joppe Schuurmans
Kevin Janssen
89
92
31.0231.02
-:--.--
Wytse Bleeker
Jelte Schuurmans
90
91
-:--.--
2:01.57
7.Luctor et EmergoLuctor et Emerg2:07.12
Paul vd Driest
Simon Edenburg
92
93
33.5633.56
-:--.--
Rene van Wallenburg
Bob Dalmeijer
92
94
-:--.--
2:07.12
8.NIMONIMO2:14.74
MichŤl Theissen
Martyn Slaghuis
91
91
33.0833.08
-:--.--
Indji Tan
Ronald Waldus
91
92
-:--.--
2:14.74
9.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:15.61
Marvin Zwart
Mart de Boer
93
93
36.8736.87
-:--.--
Joey Stokx
Thom de Boer
93
91
-:--.--
2:15.61
10.PatrickPatrick2:19.60
Mario Hautvast
Robin Krutzen
91
92
33.8933.89
-:--.--
Marc Craenen
Sjors Pietermans
93
91
-:--.--
2:19.60
11.HZPCHZPC2:19.72
Sidney Leenen
Tim Jacobs
93
92
36.1936.19
-:--.--
Kevin van den Bekerom
Rick Hesen
92
93
-:--.--
2:19.72
12.MZ&PCMZ&PC2:23.53
Pim Pelt
Tim Greven
90
92
34.0634.06
-:--.--
Milan Herens
Wouter Thonnon
92
93
-:--.--
2:23.53
13.TRB/RESTRB/RES2:25.38
Bjorge Janssen
Enzo Diependaal
93
92
39.3439.34
-:--.--
Thomas Rietveld
Wiebe Van De Rijt
94
94
-:--.--
2:25.38
dis.DAW-FinenzoDAW-Finenzo
EA  Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren).
Vincent Schram
Bart Vlek
94
93
37.3637.36
-:--.--
Rico Roels
Glenn Smit
94
94
-:--.--
-:--.--


Nr. 55   4 x 50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open29-12-06


Afk./depotTijd
1.TRB/RESTRB/RES1:54.30
Anita Smits
Roos Van Esch
69
82
29.4629.46
-:--.--
Tanja Donkers
Maike Op Het Veld
86
87
-:--.--
1:54.30
2.WVZWVZ1:55.15
Laura de Jong
Bianca Verbeek
90
88
29.5429.54
-:--.--
Inger Wouters
Katinka van Vastenhoven
89
84
-:--.--
1:55.15
3.Hellas-GlanaHellas-Glana1:58.34
Noor Bastiaens
Silvy Collin
87
89
28.8128.81
-:--.--
Elise Wijnker
Jill Tummers
91
90
-:--.--
1:58.34
4.ZCVZCV1:58.71
Lotte Greven
Jolien van Golde
87
92
28.6228.62
-:--.--
Irene Gubbels
Jenny Schouten
88
87
-:--.--
1:58.71
5.PSVPSV1:59.85
Manon Houtman
Jantine Jongenotter
91
90
30.0830.08
-:--.--
Tanja Peeters
Simone Hendrikse
91
90
-:--.--
1:59.85
6.RZLRZL2:01.44
Saskia Coolen
Ilvy van Grimbergen
88
88
30.4030.40
-:--.--
Martine Luijten
Eveline Mestrom
87
88
-:--.--
2:01.44
7.HZPCHZPC2:02.11
Debbie Hesen
Elke Euwes
86
88
29.5029.50
-:--.--
Alice Janssen
Linda Custers
89
86
-:--.--
2:02.11
8.Merwede Nautilus CombinatieMerwede Nautilu2:02.26
Katja Bougrimova
Maaike de Waard
91
90
29.7029.70
-:--.--
Sascha de Bruijn
Sole van Leenen
88
91
-:--.--
2:02.26
9.OEZAOEZA2:02.45
DaniŽlle de Groot
Lidewij Vink
93
90
31.1031.10
-:--.--
Sanne Essers
Nicole Palmboom
91
91
-:--.--
2:02.45
10.De Vrije SlagDe Vrije Slag2:04.92
Jacobine van Holland
Carola Budding
89
89
31.0931.09
-:--.--
Floor de Man
Arine van Holland
92
87
-:--.--
2:04.92
11.NuenenNuenen2:05.07
Laura de Jong
Monique Huizing
91
84
29.8429.84
-:--.--
Lindy Consemulder
Lieke Jager
90
87
-:--.--
2:05.07
12.Mosa-RegioMosa-Regio2:05.671
Kim Houben
Melanie van den Beuken
91
91
32.3232.32
-:--.--
Susan The
Linda Peeters
89
89
-:--.--
2:05.67
13.RZRZ2:05.672
Ilse Schoenmakers
Linda Drenthen
90
91
31.4531.45
-:--.--
Claudia Giezenaar
Denise Austen
91
93
-:--.--
2:05.67
14.PatrickPatrick2:07.53
Rianne Golsteijn
Veerle Corstjens
86
94
30.2730.27
-:--.--
Inge Hover
Leone Kelleners
91
88
-:--.--
2:07.53
15.DIODIO2:07.80
Annemarie Mensen
Willemijn Meeuwissen
90
90
31.0831.08
-:--.--
JoŽlle Vaes
Siska Post
90
88
-:--.--
2:07.80
16.ZVW'74ZVW'742:11.04
Linda Tiemeyer
Michelle Schoonderwaldt
93
90
32.9232.92
-:--.--
Joyce de Reus
Marinke Nengerman
88
86
-:--.--
2:11.04
17.RZLRZL2:11.20
Renske Venner
Marjolein Briels
90
86
30.8230.82
-:--.--
Roos Joosten
Miranda Bouten
90
86
-:--.--
2:11.20
18.MZ&PCMZ&PC2:12.85
Ellemieke Winten
Indra Swerts
90
90
32.0832.08
-:--.--
Evelien Schwillens
Joyce Bakker
92
87
-:--.--
2:12.85
19.ZVW'74ZVW'742:17.23
Marieke Asschert
Annae van de Weerd
92
94
34.3734.37
-:--.--
Eline van der Meel
Jennifer van den Berg
94
93
-:--.--
2:17.23
20.Mosa-RegioMosa-Regio2:18.32
Linda Maas
Anouk Bloem
90
90
33.0233.02
-:--.--
Fabienne Schel
Debby Theelen
92
90
-:--.--
2:18.32
21.Zwemclub EijsdenZwemclub Eijsde2:19.69
Susan Stappers
Carmen Keuten
82
93
35.3935.39
-:--.--
Nadine Claessens
Nicolien Wellen
91
91
-:--.--
2:19.69
dis.De WarandeDe Warande
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
GabriŽlla van Oerle
Nienke Hoeks
90
91
-:--.--
-:--.--
Linda van Geel
Christel Peeters
91
91
-:--.--
-:--.--


Nr. 56   4 x 50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open29-12-06


Afk./depotTijd
1.WVZWVZ1:36.31
Wouter Smeets
Rutger van Oosterhout
84
90
23.9223.92
-:--.--
Sander Smeets
Martijn Smeets
84
81
-:--.--
1:36.31
2.Hellas-GlanaHellas-Glana1:37.08
Alan Smeets
Davy Verreusel
84
89
24.7724.77
-:--.--
Sven Jaeger
Joris Bulstra
83
85
-:--.--
1:37.08
3.De LansinghDe Lansingh1:40.02
Mark Lomax
Johnny Kranendonk
82
83
26.4626.46
-:--.--
Jeroen Schouten
Jelte Stanic
83
87
-:--.--
1:40.02
4.DAW-FinenzoDAW-Finenzo1:40.18
Pieter Schoots
Kevin vd Poll
87
86
25.1725.17
-:--.--
Ronald Hart
Kevin Lebis
78
81
-:--.--
1:40.18
5.RZLRZL1:40.62
Niels van Dalen
Tim Jansen
89
86
26.0226.02
-:--.--
Peter Crijns
Ruud van Bommel
88
89
-:--.--
1:40.62
6.WVZWVZ1:40.98
Arjan Assink
Viktor Reijns
86
84
24.8224.82
-:--.--
Alex Goeyenbier
Vincent van der Ven
87
84
-:--.--
1:40.98
7.Merwede Nautilus CombinatieMerwede Nautilu1:41.19
Marc Catsburg
Martijn Dolk
90
89
25.9425.94
-:--.--
Leen van der Plaat
Stefan Groeneweg
90
89
-:--.--
1:41.19
8.Hellas/Glana (SG)Hellas/Glana (S1:45.46
Pieter de Heer
Anton vd Sluis
89
90
26.4626.46
-:--.--
Charel Thewissen
Alain Dassen
90
92
-:--.--
1:45.46
9.De Vrije SlagDe Vrije Slag1:45.55
Jordy van Paassen
Kajetan Grabowski
83
88
25.4625.46
-:--.--
Erik Drewes
Berry van Holland
84
80
-:--.--
1:45.55
10.WVZWVZ1:45.70
Victor den Heijer
Matthijs Dekker
83
90
25.9425.94
-:--.--
Thomas Kersten
Christian Scholtes
90
89
-:--.--
1:45.70
11.De WarandeDe Warande1:46.17
Onno van der Groen
Pim Donkers
88
87
28.3428.34
-:--.--
Gerben Fiere
Robin den Boer
91
90
-:--.--
1:46.17
12.HZPCHZPC1:46.38
Ralph van Megen
Mark van Enckevort
92
90
27.0227.02
-:--.--
Willem Drissen
Maikel Brouwers
88
83
-:--.--
1:46.38
13.PatrickPatrick1:46.83
Sjors Pietermans
Tom van der Sterren
91
85
-:--.--
-:--.--
Martijn Birk
Tim Metsemakers
89
89
-:--.--
1:46.83
14.NIMONIMO1:47.53
Jeroen Geurts
Math Smeets
88
87
26.5126.51
-:--.--
Sander van den Berg
Bob Goffin
87
89
-:--.--
1:47.53
15.DAW-FinenzoDAW-Finenzo1:48.04
Patrick Molenkamp
Jeffrey Spaltman
88
92
26.7526.75
-:--.--
Demi de Rooij
Gerard Hoedjes
91
87
-:--.--
1:48.04
16.PSVPSV1:48.30
Lars v.d. Heijden
Geert Janssen
90
92
26.0926.09
-:--.--
Sil Hoving
Jeroen Verouden
91
87
-:--.--
1:48.30
17.OEZAOEZA1:49.75
Pieter Crok
Ferry Kemmeren
91
91
26.7526.75
-:--.--
Niels de Caluwť
Daan Glorie
91
88
-:--.--
1:49.75
18.TRB/RESTRB/RES1:50.20
Rik Bakker
Jeroen Van Erve
91
90
28.4228.42
-:--.--
Robin Van Gulik
Edwin Verlaan
90
78
-:--.--
1:50.20
19.DAW-FinenzoDAW-Finenzo1:52.11
Job Metselaar
Rian Visser
88
90
29.4029.40
-:--.--
Arnold Verbeek
Karel Bol
87
87
-:--.--
1:52.11
20.ZVW'74ZVW'741:52.65
Tim Broer
Nick Schellevis
91
90
27.6227.62
-:--.--
Harmen vd Kamp
Elmar Steenhof
87
85
-:--.--
1:52.65
21.DIODIO1:53.03
Bob van Hees
Paul Koster
91
93
27.5427.54
-:--.--
Jan van Opstal
Ramon Bastiaansen
86
93
-:--.--
1:53.03
22.De Vrije SlagDe Vrije Slag1:54.44
Richard Drewes
Koen van Asseldonk
87
92
27.7627.76
-:--.--
Pascal Stellingwerff
Mathijs Swint
94
84
-:--.--
1:54.44
23.ZCVZCV1:54.45
Sebastiaan Gergely
Karsten Meijers
87
90
26.7326.73
-:--.--
Dardo Weusten
Lesley Derks
90
89
-:--.--
1:54.45
24.Tritium (SG)Tritium (SG)1:55.77
Mart Hendriks
Barrie Pals
93
92
28.1128.11
-:--.--
Jelte Schuurmans
Kevin Janssen
91
92
-:--.--
1:55.77
25.Luctor et EmergoLuctor et Emerg1:58.74
Bob Dalmeijer
Rene van Wallenburg
94
92
31.0531.05
-:--.--
Paul vd Driest
Simon Edenburg
92
93
-:--.--
1:58.74
26.Merwede Nautilus CombinatieMerwede Nautilu1:59.90
Mario Peeters
Alex Catsburg
86
94
28.1128.11
-:--.--
Marijn van Zundert
Alwin Hillebrink
94
92
-:--.--
1:59.90
27.MZ&PCMZ&PC2:06.02
Dimitri Verjans
Peter Mertens
87
85
32.7532.75
-:--.--
Gertjan Winten
Sander van Elburg
88
88
-:--.--
2:06.02
28.ZVW'74ZVW'742:12.50
Frank Broer
Rodie de Groot
94
93
38.1638.16
-:--.--
Wouter Kiesewetter
Stefan de Wit
93
93
-:--.--
2:12.50