2006-12-28 Speedo International Friendship Swimmeet
Maastricht, Netherlands,    28--30-12-06,     25m-baan


Nr. 1   100m vlinderslag Dames                             Meisjes Junioren 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Chantal Senden                 93  ZCV               1:10.00          
    2. Misty Coert                    93  ZCV               1:13.27          
    3. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:13.74          
    4. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   1:14.43          
    5. Mariska Scheel                 93  De†Lansingh       1:14.68          
    6. Marleen Bakker                 93  TRB/RES           1:16.72          

B-finale
    7. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:17.23
    8. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:17.42
    9. Vera Weinberg                  93  NIMO              1:19.49
   10. Marjolein Maris                94  De†Houtrib        1:19.59
   11. Suzan Van Boxtel               94  TRB/RES           1:20.55
   12. Denise Austen                  93  RZ                1:21.56
----------------------------------------------------------------------------------
  dis. Jessica de Ruiter              93  Aquarius          1:22.29
   14. Jennemieke Aanraad             93  MerwedeNautilu    1:22.64
   15. DaniŽlle de Groot              93  OEZA              1:22.84
   16. Anneke de Rond                 94  DIO               1:23.66
   17. Susette Lauwen                 93  MerwedeNautilu    1:24.07
   18. Manon van Ast                  93  DeVrijeSlag       1:24.28
   19. Pien Burger                    93  DAW-Finenzo       1:24.48
   20. Linda van Ool                  93  Tempo             1:25.12
   21. Celine Dekker                  94  ZCV               1:26.06
   22. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       1:26.11
   23. Ilse Resink                    93  DIO               1:26.33
   24. Emily Harks                    93  PSV               1:26.52
   25. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo       1:27.19
   26. Pascalle Rovers                93  TRB/RES           1:28.63
   27. Sophie Lang                    94  Hellas-Glana      1:28.69
   28. Inge Verbeek                   93  DAW-Finenzo       1:28.76
   29. Lyan Hoogendoorn               93  ZVW'74            1:28.94
   30. Anouk Kuijlaars                94  MerwedeNautilu    1:29.14
   31. Liza Hoveling                  93  DeVrijeSlag       1:29.89
   32. Renee Witteveen                94  ZVW'74            1:29.97
   33. Dashney Verweij                94  BZV               1:30.27
   34. Kelly Mekes                    94  TRB/RES           1:30.65
   35. Sanne Kerkhoff                 93  NIMO              1:30.70
   36. Ingrid Bakker                  93  TRB/RES           1:30.89
   37. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac   1:31.02
   38. Michelle Meusen                94  RZL               1:31.17
   39. Lisa Koster                    94  DAW-Finenzo       1:31.21
   40. Veerle Sauvť                   93  TRB/RES           1:31.56
   41. Sophie Cleuren                 93  HZPC              1:31.61
   42. Roxane Wilms                   93  Hellas-Glana      1:31.61
   43. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       1:31.88
   44. Elske Eikholt                  93  Tritium(SG)       1:32.93
   45. Marja van der Sluis            93  Hellas-Glana      1:32.96
   46. Karin Bongers                  93  RZL               1:33.19
   47. Eline Westerburger             93  TRB/RES           1:33.43
   48. Lori Leenen                    93  Noord-Limburg(    1:33.59
   49. Vera Hendriks                  94  Noord-Limburg(    1:33.86
   50. Veerle Corstjens               94  Patrick           1:34.79
   51. FabiŽn Hogema                  93  OEZA              1:34.91
   52. Rosien Meesen                  94  Hellas-Glana      1:35.14
   53. Nisa Yelci                     93  WestlandDijkgl    1:35.29
   54. Anouk Hustinx                  94  Hellas-Glana      1:37.02
   55. Maud Meuwissen                 94  Patrick           1:37.40
   56. Rhodee van Zuilen              93  MerwedeNautilu    1:39.56
   57. Ankie Meusen                   93  RZL               1:41.06
   58. Judith Harbrink                93  DIO               1:43.50
   59. Denise Urlings                 93  ZwemclubEijsde    1:43.50
   60. Kim Klijn                      94  DAW-Finenzo       1:44.80
   61. Carmen Keuten                  93  ZwemclubEijsde    1:45.54
   62. Laura Govers                   93  Arethusa          1:45.89
   63. Jennifer van den Berg          93  ZVW'74            1:46.02
   64. Maaike Knops                   94  RZL               1:48.18
   65. Arja den Boer                  94  BZV               1:48.37
   66. Simone Vroemen                 94  MZ&PC             1:55.04
   67. Joyce Janssen                  94  ROB               2:01.00
  dis. Daniek Hendriks                93  ZVW'74            1:19.66
  dis. Mandy Wetzels                  94  ZON/S&S           1:44.78
  dis. Monica Sanches                 94  DAW-Finenzo       1:58.10
  dis. Jenneke Schouwenberg           94  ROB               2:13.62               VC



TOP
Nr. 2   100m vlinderslag Heren                             Jongens Junioren 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(    1:07.24          
    2. Sven Kardol                    93  Nuenen            1:07.41          
    3. Simon Edenburg                 93  LuctoretEmerg     1:08.12          
    4. Jorrick Druyven                94  OEZA              1:14.12          
    5. Stan Gorree                    94  Noord-Limburg(    1:16.70          
    6. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      1:17.01          

B-finale
    7. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)       1:17.05
    8. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       1:17.28
    9. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend    1:17.68
   10. Rick Hesen                     93  HZPC              1:17.98
   11. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:17.99
   12. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           1:20.16
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Ramon Bastiaansen              93  DIO               1:20.31
   14. Wouter Kiesewetter             93  ZVW'74            1:20.58
   15. Rodie de Groot                 93  ZVW'74            1:20.60
   16. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana      1:20.75
   17. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo       1:21.00
   18. Raoni Schrijvers               93  Tempo             1:22.27
   19. Carlo Meisters                 94  ZON/S&S           1:23.04
   20. Thomas Rietveld                94  TRB/RES           1:23.39
   21. Stefan de Wit                  93  ZVW'74            1:23.52
   22. Alex Catsburg                  94  MerwedeNautilu    1:23.78
   23. Lester Snackers                94  ZCV               1:23.88
   24. Barry Kleijne                  93  OEZA              1:24.08
   25. Bjorge Janssen                 93  TRB/RES           1:24.76
   26. Bob Dalmeijer                  94  LuctoretEmerg     1:25.51
   27. Rico Roels                     94  DAW-Finenzo       1:27.05
   28. Jim Ketelings                  94  RZ                1:27.06
   29. Marc Craenen                   93  Patrick           1:28.77
   30. Wouter Thonnon                 93  MZ&PC             1:28.82
   31. Paul Koster                    93  DIO               1:35.11
   32. Wiebe Van De Rijt              94  TRB/RES           1:36.80
   33. Pascal Stellingwerff           94  DeVrijeSlag       1:37.42
   34. Marvin Zwart                   93  DAW-Finenzo       1:37.87
   35. Jeffrey Duif                   94  BZV               1:38.74
   36. Jeroen Coelingh                93  BZV               1:39.38
   37. Ken Boonen                     94  RZL               1:41.24
   38. Frank Broer                    94  ZVW'74            1:46.28
   39. Ron Jacobs                     94  HZPC              1:50.38
   40. Bart Vlek                      93  DAW-Finenzo       2:02.07
  dis. Glenn Smit                     94  DAW-Finenzo
  dis. Tian Tjioe                     93  TRB/RES           1:36.96



TOP
Nr. 3   100m vlinderslag Dames                                  Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Stephanie Janssen              91  Arethusa          1:09.01          
    2. Judith van Meijel              91  HZPC              1:10.15          
    3. Lotte Goosen                   92  DIO               1:10.30          
    4. Inge Arts                      92  Noord-Limburg(    1:10.90          
    5. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       1:11.34          
    6. Dimphy van de Laar             92  ZCV               1:12.05          

B-finale
    7. Charlotte Maris                92  De†Houtrib        1:13.49
    8. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:15.11
    9. Sole van Leenen                91  MerwedeNautilu    1:15.16
   10. AngŤl Koenen                   92  HZPC              1:15.28
   11. Kimberley Teunissen            92  Noord-Limburg(    1:15.73
   12. Iris de Boer                   92  ZVW'74            1:16.13
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Jolien van Golde               92  ZCV               1:16.39
   14. Anne van Vroonhoven            92  PSV               1:17.06
   15. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       1:17.47
   16. Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac   1:17.60
   17. Tanja Peeters                  91  PSV               1:17.74
   18. Manon Houtman                  91  PSV               1:17.80
       Laura de Jong                  91  Nuenen            1:17.80
   20. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:17.84
   21. Annora de Rijck                92  Brunssum          1:18.74
   22. Nicole Palmboom                91  OEZA              1:18.78
   23. Tessa Kierkels                 91  ZCV               1:19.01
   24. Sandra Verheijen               92  ZCV               1:19.75
   25. Natalie Warnier                91  ZwemclubEijsde    1:19.78
   26. Christa Craenen                92  Patrick           1:19.92
   27. Chantal Willems                91  Tritium(SG)       1:20.03
   28. Amanda v.d. Eijnden            92  PSV               1:20.12
   29. Michelle Hacking               91  NIMO              1:20.18
   30. Katja Bougrimova               91  MerwedeNautilu    1:20.36
   31. Eva Martens                    92  ZCV               1:20.98
   32. Kelly Agterberg                92  Noord-Limburg(    1:21.23
   33. Claudia Giezenaar              91  RZ                1:21.24
   34. Susanne vd Plas                92  Hellas-Glana      1:21.61
   35. Christel Peeters               91  DeWarande         1:21.61
   36. Linda Drenthen                 91  RZ                1:21.68
   37. Evelien Schwillens             92  MZ&PC             1:21.94
   38. Karen van der Wal              91  De†Lansingh       1:22.02
   39. Lotte Van De Rijt              91  TRB/RES           1:22.78
   40. Fanny Robbertsen               91  NIMO              1:23.22
   41. Melanie van den Beuken         91  Mosa-Regio        1:23.40
   42. Floor de Man                   92  DeVrijeSlag       1:23.84
   43. Nienke Hoeks                   91  DeWarande         1:23.86
   44. Myrthe Konings                 92  DIO               1:24.34
   45. Marlissa van Driel             92  DeVrijeSlag       1:25.22
   46. Sanne Essers                   91  OEZA              1:25.52
   47. Nicolien Wellen                91  ZwemclubEijsde    1:25.53
   48. Chantalle van der Linden       92  DIO               1:26.09
   49. Linda Coelingh                 91  BZV               1:26.77
   50. Mara Pfeffer                   91  KZPC              1:26.92
   51. Anne Vermeulen                 91  WestlandDijkgl    1:27.00
   52. Rianne Koopman                 91  DAW-Finenzo       1:27.21
   53. Rinske Hutten                  91  MerwedeNautilu    1:27.97
   54. Zarife Gela                    92  De†Lansingh       1:28.05
   55. Marieke Asschert               92  ZVW'74            1:28.30
   56. Kimberley van Uffelen          91  WestlandDijkgl    1:28.45
   57. Sabine Widdershoven            92  ZwemclubEijsde    1:30.83
   58. Linda van Geel                 91  DeWarande         1:31.69
   59. Kim Houben                     91  Mosa-Regio        1:31.74
   60. Diede Witkamp                  92  DAW-Finenzo       1:32.00
   61. Mirja van Doesburg             91  Tempo             1:33.61
   62. Chloť Rutzerveld               92  NIMO              1:34.35
   63. Anne Bakker                    92  DAW-Finenzo       1:34.71
   64. Evie van Uden                  91  Nuenen            1:35.25
   65. Renee Koopman                  92  Mosa-Regio        1:35.49
   66. Annabel Zevenhek               92  DAW-Finenzo       1:35.49
   67. Fabienne Schel                 92  Mosa-Regio        1:37.15
   68. Laura Kerckhoffs               92  ZCV               1:37.93
   69. Ilse Masseling                 92  HZPC              1:38.72
   70. Claudia Classener              92  PSV               1:45.10
   71. Michelle Peels                 91  Tempo             1:45.28
   72. Nadine Claessens               91  ZwemclubEijsde    1:49.83
  dis. Aimee Janssen                  91  Kimbria
  dis. Bernadette Verstegen           91  Noord-Limburg(    1:24.30
  dis. Esther van Kamp                91  Arethusa          1:30.50
  dis. Ashley Schouwenaar             92  Noordkop-Zeemac   1:32.90



TOP
Nr. 4   100m vlinderslag Heren                             Jongens Junioren 3 en 4
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac   1:01.66          
    2. Gerben Fiere                   91  DeWarande         1:01.96          
    3. Joey de Ruiter                 91  ZCV               1:03.41          
    4. Arvid Munsters                 92  ZCV               1:03.41          
    5. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       1:04.13          
    6. Yannick Mommers                91  ZCV               1:04.53          

B-finale
    7. Kay op den Kamp                91  ZCV               1:05.20
    8. Mitch Notten                   92  ZCV               1:05.30
    9. Robbert Vink                   91  ZVW'74            1:05.84
   10. Ralph van Megen                92  HZPC              1:06.12
   11. Dean Coert                     91  ZCV               1:06.77
   12. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana      1:07.45
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Bart Kiesewetter               91  ZVW'74            1:08.10
   14. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(    1:08.17
   15. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp         1:08.44
   16. Koen van Asseldonk             92  DeVrijeSlag       1:08.51
   17. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo       1:10.74
   18. Scott Delbressine              92  ZCV               1:10.74
   19. Jeroen Feijs                   92  ZCV               1:10.86
   20. Tobias van Halen               91  RZ                1:12.11
   21. Bob van Hees                   91  DIO               1:12.37
   22. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       1:12.72
   23. Kevin Janssen                  92  Tritium(SG)       1:13.46
   24. Geert Janssen                  92  PSV               1:13.56
   25. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend    1:14.00
       Indji Tan                      91  NIMO              1:14.00
   27. Ferry Kemmeren                 91  OEZA              1:14.23
   28. Thom de Boer                   91  DAW-Finenzo       1:14.31
   29. MichŤl Theissen                91  NIMO              1:14.39
   30. Pieter Crok                    91  OEZA              1:14.60
   31. Dustin Bolte                   92  Tempo             1:14.70
   32. Sjors Pietermans               91  Patrick           1:14.77
   33. Kees Derks                     92  ZCV               1:15.02
   34. Bas Castelijns                 91  Nuenen            1:15.28
   35. Alwin Hillebrink               92  MerwedeNautilu    1:15.34
   36. Jory Niemark                   92  Brunssum          1:15.48
   37. Tim Broer                      91  ZVW'74            1:15.89
   38. Rene van Wallenburg            92  LuctoretEmerg     1:15.99
   39. Koen Lamers                    91  OEZA              1:16.68
   40. Arjan Maas                     91  Nuenen            1:17.10
   41. Scott van't Land               92  NIMO              1:17.90
   42. Leon Hendriks                  91  Noord-Limburg(    1:19.68
   43. Jeffrey Spaltman               92  DAW-Finenzo       1:20.44
   44. Paul vd Driest                 92  LuctoretEmerg     1:21.44
   45. Sjors van Lith                 92  ZVW'74            1:22.83
   46. Jaap Verest                    91  Tempo             1:23.83
   47. Martyn Slaghuis                91  NIMO              1:24.04
   48. Kevin van den Bekerom          92  HZPC              1:24.86
   49. Enzo Diependaal                92  TRB/RES           1:25.08
   50. Rick van Ool                   91  Tempo             1:26.08
   51. Dennis de Ruiter               92  Aquarius          1:26.09
   52. Rik Bakker                     91  TRB/RES           1:26.76
   53. Tim Greven                     92  MZ&PC             1:26.92
   54. Marco van Zijl                 92  BZV               1:29.46
   55. Joost Verdijk                  92  AquAmigos         1:29.52
   56. Jelte van de Boogaard          91  Tempo             1:31.40
   57. Tim Jacobs                     92  HZPC              1:33.25
   58. Koen Jager                     91  Nuenen            1:38.33
   59. Robin Krutzen                  92  Patrick           1:45.23
  dis. Mathijs van der Logt           91  DIO               1:26.40
  dis. Milan Herens                   92  MZ&PC             1:39.74



TOP
Nr. 5   100m schoolslag Dames                                Dames Senioren 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Elise van der Wal              89  De†Lansingh       1:21.39          
    2. Laura de Jong                  90  WVZ               1:21.55          
    3. Jolanda Post                   90  DIO               1:21.81          
    4. Liz Rompelberg                 90  ZCV               1:22.16          
    5. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       1:22.30          
    6. Simone Hendrikse               90  PSV               1:22.62          

B-finale
    7. Marieke Verbeek                89  DAW-Finenzo       1:23.64
    8. Simone van der Linden          90  DIO               1:24.88
    9. Jantine Jongenotter            90  PSV               1:25.16
   10. Annet Bakker                   90  Noordkop-Zeemac   1:26.29
   11. Ilse Schoenmakers              90  RZ                1:26.32
   12. Annemieke Verest               89  Tempo             1:26.76
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Maaike de Waard                90  MerwedeNautilu    1:28.40
   14. Danique Ubags                  90  ZCV               1:29.12
   15. Alicia Icario                  89  Hellas-Glana      1:29.13
   16. Yolande Stupers                90  BZV               1:29.37
   17. Susan The                      89  Mosa-Regio        1:29.51
   18. Kylie Leenen                   89  HZPC              1:29.58
   19. Silvy Collin                   89  Hellas-Glana      1:29.83
   20. Jill Tummers                   90  Hellas-Glana      1:29.88
   21. GabriŽlla van Oerle            90  DeWarande         1:29.91
   22. Judith Barendse                90  DIO               1:30.22
   23. Nelleke Boelhouwer             90  WVZ               1:30.35
   24. Lotte de Winter                90  Nuenen            1:30.36
   25. Anouk v.d. Gracht              89  OEZA              1:30.77
   26. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo       1:31.80
   27. Lindy Consemulder              90  Nuenen            1:32.17
   28. Alice Janssen                  89  HZPC              1:32.21
   29. Anne Pel                       90  DeStormvogel      1:32.59
   30. Renske Venner                  90  RZL               1:32.73
   31. Kiki Sturme                    90  ROB               1:33.74
   32. Michelle Schoonderwaldt        90  ZVW'74            1:34.00
   33. Linda Maas                     90  Mosa-Regio        1:34.73
   34. Lidewij Vink                   90  OEZA              1:34.82
   35. Annemarie Mensen               90  DIO               1:34.98
   36. Veerle v.d. Waardenburg        90  PSV               1:35.82
   37. ViviŽnne vd Dungen             90  AquAmigos         1:36.42
   38. Yvonne Hintzen                 89  ROB               1:36.63
   39. Carola Budding                 89  DeVrijeSlag       1:36.71
   40. Nathalie Bommelje              90  LuctoretEmerg     1:36.98
   41. Chantal Molenkamp              90  DAW-Finenzo       1:37.25
   42. Kelly van Grimbergen           90  RZL               1:37.40
   43. Debby Theelen                  90  Mosa-Regio        1:37.53
   44. Roos Joosten                   90  RZL               1:37.82
   45. Laura van der Aalst            90  ZCV               1:37.94
   46. Linda Peeters                  89  Mosa-Regio        1:38.36
   47. Hilde Brouwers                 90  DAW-Finenzo       1:39.80
   48. Willemijn Meeuwissen           90  DIO               1:43.15
   49. JoŽlle Vaes                    90  DIO               1:43.43
   50. Steffie Peuskens               89  MZ&PC             1:43.58
   51. Nadine Urlings                 90  ZwemclubEijsde    1:43.75
   52. Anouk Bloem                    90  Mosa-Regio        1:43.91
   53. Indra Swerts                   90  MZ&PC             1:45.69
   54. Britt Van Diessen              89  TRB/RES           1:57.60
  dis. Nieke Donkers                  90  DeWarande



TOP
Nr. 6   100m schoolslag Heren                                   Heren Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Bram Dekker                    89  ZCV               1:06.70          
    2. Davy Verreusel                 89  Hellas-Glana      1:07.97          
    3. Yvo op den Kamp                89  ZCV               1:08.25          
    4. Thomas Kersten                 90  WVZ               1:10.20          
    5. Stefan Groeneweg               89  MerwedeNautilu    1:10.58          
    6. Thijs Greven                   89  ZCV               1:11.33          

B-finale
    7. Paul Schuurmans                89  Noordkop-Zeemac   1:11.94
    8. Kenny van Krieken              90  AquAmigos         1:12.58
   10. Martijn Dolk                   89  MerwedeNautilu    1:13.31
   11. Sebas van Lith                 90  ZVW'74            1:13.32
   12. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      1:14.32
   13. Patrick Creemers               90  RZ                1:14.64
----------------------------------------------------------------------------------
       Raga Flores                    89  BZV               1:12.60  Afzeggen
   14. Jelmer v. Dijk                 90  Noord-Limburg(    1:14.83
   15. Robin Van Gulik                90  TRB/RES           1:14.95
   16. Jeroen Drewes                  90  DeVrijeSlag       1:15.38
   17. Marc Catsburg                  90  MerwedeNautilu    1:15.52
   18. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio        1:16.00
   19. Martin Teley                   89  RZL               1:16.11
   20. Ruud van Bommel                89  RZL               1:16.35
   21. Lars v.d. Heijden              90  PSV               1:16.97
   22. Mark van Enckevort             90  HZPC              1:17.49
   23. Roel Verdijk                   90  AquAmigos         1:17.50
   24. Niels van Dalen                89  RZL               1:17.56
   25. Remco de Veen                  89  DeRoersoppers     1:17.72
   26. Joeri van Wallenburg           90  LuctoretEmerg     1:17.96
   27. Jan Willem vd Graaff           89  Arethusa          1:18.22
   28. Darcey Helstone                89  Noordkop-Zeemac   1:18.34
   29. Robin den Boer                 90  DeWarande         1:18.36
   30. Jacky Coumans                  90  ZCV               1:18.50
   31. Bob Goffin                     89  NIMO              1:18.93
   32. Lawrence Bolte                 90  Tempo             1:19.02
   33. Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana      1:19.06
   34. Tim Zoontjes                   90  WZ&PCPurmerend    1:19.49
   35. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58       1:19.65
   36. Mark Huijsman                  90  De†Lansingh       1:19.95
   37. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo       1:20.02
   38. Rian Visser                    90  DAW-Finenzo       1:20.23
       Lesley Derks                   89  ZCV               1:20.23
   40. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana      1:20.27
   41. JerŰme AriŽs                   90  Kimbria           1:20.53
   42. Harald Thijssen                89  ROB               1:20.84
   43. Folkert Oostra                 89  Tempo             1:21.50
   44. Rutger van Oosterhout          90  WVZ               1:21.54
   45. Loek Herberts                  90  Arethusa          1:21.68
   46. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo       1:21.90
   47. Christian Scholtes             89  WVZ               1:22.08
   48. Sverre Oelen                   90  WZ&PCPurmerend    1:22.32
   49. Rutger Dalm                    90  De†Lansingh       1:22.73
   50. Pascal Palmboom                89  OEZA              1:23.02
   51. Fabrice AriŽs                  90  Kimbria           1:23.11
   52. Tim Metsemakers                89  Patrick           1:23.32
   53. Matthijs Dekker                90  WVZ               1:23.39
   54. John Biermans                  90  DeRoersoppers     1:24.89
   55. Leen van der Plaat             90  MerwedeNautilu    1:25.45
   56. Rick Hellenbrand               89  NIMO              1:26.98
   57. Jeroen Van Erve                90  TRB/RES           1:27.42
       Janno Koolen                   89  DIO               1:27.42
   59. Elroy Helstone                 90  Noordkop-Zeemac   1:28.38
   60. Martijn Birk                   89  Patrick           1:28.55
   61. Dardo Weusten                  90  ZCV               1:28.93
   62. Karsten Meijers                90  ZCV               1:34.71
   63. Pim Pelt                       90  MZ&PC             1:37.48



TOP
Nr. 7   100m schoolslag Dames                                       Dames Senioren
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Marjolijn Wuisman              86  Tempo             1:19.74          
    2. Nathalie van Velzen            85  WZ&PCPurmerend    1:19.85          
    4. Susanne van der Linden         88  DIO               1:20.46          
    5. Maureen Rutten                 88  HZPC              1:20.49          
    6. Lotte Greven                   87  ZCV               1:20.59          
    7. Monique Pronk                  88  WVZ               1:23.34          

B-finale
    8. Anita Smits                    69  TRB/RES           1:23.41
   10. Tanja Donkers                  86  TRB/RES           1:23.81
   11. Ilvy van Grimbergen            88  RZL               1:24.18
   12. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend    1:24.25
   13. Sascha de Bruijn               88  MerwedeNautilu    1:24.66
   14. Roos Van Esch                  82  TRB/RES           1:25.20
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Sanne Van Hooren               85  TRB/RES           1:20.17  Afzeggen
   14. Alyssia Deledda                87  Hellas-Glana      1:23.72  Afzeggen
   15. Myrna Snels                    87  AquAmigos         1:25.60
   16. Jenny Schouten                 87  ZCV               1:25.68
   17. Suzanne Duijkers               87  ZCV               1:25.76
   18. Lydia Colijn                   86  NIMO              1:26.48
   19. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac   1:26.59
   20. Siska Post                     88  DIO               1:27.08
   21. Irene Gubbels                  88  ZCV               1:27.23
   22. Esther van den Bemt            85  DeWarande         1:27.35
   23. Joyce Bakker                   87  MZ&PC             1:27.55
   24. Bianca Verbeek                 88  WVZ               1:27.95
   25. Cynthia Potin                  85  LuctoretEmerg     1:28.10
   26. Bonnie Ubachs                  87  Brunssum          1:29.25
   27. Mieke Olde Engberink           88  Tempo             1:30.39
   28. Floor van de Ven               86  Brunssum          1:30.88
   29. Marianne Bakker                85  Noordkop-Zeemac   1:31.16
   30. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend    1:31.16
   31. Martine Luijten                87  RZL               1:31.43
   32. Eveline Mestrom                88  RZL               1:31.99
   33. Sanne Slabbers                 86  DeRoersoppers     1:32.06
   34. Elke Euwes                     88  HZPC              1:32.13
   35. Lisanne van Kamp               88  Arethusa          1:33.08
   36. Tera Witte                     86  DIO               1:33.24
   37. Saskia Coolen                  88  RZL               1:33.94
   38. Arine van Holland              87  DeVrijeSlag       1:35.70
   39. Marjolein van der Sanden       84  Tritium(SG)       1:36.27
   40. Monique Huizing                84  Nuenen            1:36.42
   41. Miranda Bouten                 86  RZL               1:38.75
   42. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58       1:38.89
   43. Dianne NiŽn                    71  RZ                1:39.54
   44. Lieke Hintzen                  85  ROB               1:40.53
   45. Marjolein Briels               86  RZL               1:40.90
   46. Annemijn van Grinsven          88  BZV               1:42.58
   47. Fabienne Jeukens               84  ZwemclubEijsde    1:44.36
   48. Susan Stappers                 82  ZwemclubEijsde    1:46.66
   49. Inge Schuurmans                87  Noordkop-Zeemac   2:02.35



TOP
Nr. 8   100m schoolslag Heren                                  Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Devi Wolthuizen                87  TriVia            1:05.78          
    2. Maikel Brouwers                83  HZPC              1:06.60          
    3. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      1:06.66          
    4. Jelte Stanic                   87  De†Lansingh       1:07.58          
    5. Joris Bulstra                  85  Hellas-Glana      1:08.55          
    6. Martin de Wildt                74  Nuenen            1:08.81          

B-finale
    7. Wouter Smeets                  84  WVZ               1:09.79
    8. Davy Bisslik                   82  LuctoretEmerg     1:10.12
    9. Jos Gulpers                    77  Brunssum          1:10.22
   10. Sander Smeets                  84  WVZ               1:10.36
   11. Terrence Olaria                86  ZCV               1:10.64
   12. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo       1:10.65
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Bas Tietze                     87  WZ&PCPurmerend    1:11.25
   14. Joey Doesburg                  87  TRB/RES           1:11.72
   15. Mario Peeters                  86  MerwedeNautilu    1:12.47
   16. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo       1:12.48
   17. Arjan Assink                   86  WVZ               1:12.55
   18. Peter Crijns                   88  RZL               1:12.63
   19. Tim van Doesburg               88  Tempo             1:12.72
   20. Jean-Phillippe Paap            70  De†IJsel          1:13.21
   21. Viktor Reijns                  84  WVZ               1:13.43
   22. Berry van Holland              80  DeVrijeSlag       1:13.45
   23. Tim Jansen                     86  RZL               1:13.57
   24. Pim Donkers                    87  DeWarande         1:13.68
   25. Richard Ricksen                70  Brunssum          1:13.93
   26. Tom van der Sterren            85  Patrick           1:14.03
   27. Charles Potin                  83  LuctoretEmerg     1:14.26
   28. Erik Vijverberg                88  WestlandDijkgl    1:14.30
   29. Arnold Verbeek                 87  DAW-Finenzo       1:14.88
   30. Karel Bol                      87  DAW-Finenzo       1:14.89
   31. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo       1:15.37
   32. Erik Drewes                    84  DeVrijeSlag       1:15.40
   33. Math Smeets                    87  NIMO              1:15.41
   34. Stefan Kranenbroek             79  HZPC              1:15.56
   35. Vincent van der Ven            84  WVZ               1:15.74
   36. Mark Lomax                     82  De†Lansingh       1:15.86
   37. Hermie Minkels                 87  BZV               1:15.91
   38. Pieter Bakker                  88  Noordkop-Zeemac   1:16.00
   39. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo       1:16.27
   40. Jordy van Paassen              83  DeVrijeSlag       1:16.39
       Victor den Heijer              83  WVZ               1:16.39
   42. Michel Heijnen                 87  ZCV               1:16.54
   43. Job v. Duijnhoven              88  Noord-Limburg(    1:16.55
   44. Frank Klasens                  65  Brunssum          1:16.66
   45. Richard Hubers                 85  DeRoersoppers     1:16.72
   46. Sebastiaan Gergely             87  ZCV               1:16.90
   47. Gerard Hoedjes                 87  DAW-Finenzo       1:17.29
   48. Daan Glorie                    88  OEZA              1:17.44
   49. Gideon Latten                  86  ZCV               1:18.06
   50. Jeroen Verouden                87  PSV               1:18.20
   51. Sander Slaghuis                88  NIMO              1:18.38
   52. Harmen vd Kamp                 87  ZVW'74            1:18.45
   53. Alex Goeyenbier                87  WVZ               1:18.58
   54. Dennis van Eck                 87  Patrick           1:18.93
   55. DaniŽl Beaujean                83  Brunssum          1:18.97
   56. DaniŽl van Erven               79  WestlandDijkgl    1:19.26
   57. Jan van Opstal                 86  DIO               1:19.33
   58. Sander van Elburg              88  MZ&PC             1:19.36
   59. Servaes Engelen                88  DeRoersoppers     1:19.43
   60. Pieter Schoots                 87  DAW-Finenzo       1:19.49
   61. Theo Feldkamp                  83  Arethusa          1:19.69
   62. Dimitri Verjans                87  MZ&PC             1:20.44
   63. Jip Hochstenbach               86  DeRoersoppers     1:20.45
   64. Marc van den Ham               87  DeWarande         1:20.75
   65. Michel Driessen                84  Brunssum          1:20.93
   66. Huibrecht Vlaardingerbroek     83  WestlandDijkgl    1:21.01
   67. Mark Herps                     87  Tempo             1:21.25
   68. David Vleeschouwer             80  DeWarande         1:21.33
   69. Richard Drewes                 87  DeVrijeSlag       1:21.36
   70. Mathijs Swint                  84  DeVrijeSlag       1:21.51
   71. Elmar Steenhof                 85  ZVW'74            1:21.54
   72. Edwin Veens                    75  HZPC              1:22.12
   73. Timo Tabak                     82  RZL               1:22.81
   74. Sander van den Berg            87  NIMO              1:22.88
   75. Jeroen Schouten                83  De†Lansingh       1:23.70
   76. Pieter-Maarten Wesseling       87  Kimbria           1:23.84
   77. Markus van Rest                77  WestlandDijkgl    1:24.12
   78. Tim Winkels                    87  Nuenen            1:24.16
   79. Edwin Verlaan                  78  TRB/RES           1:24.38
   80. Yaus Lekatompessy              87  LuctoretEmerg     1:24.40
   81. Jeroen Geurts                  88  NIMO              1:24.43
   82. Frank Hovenier                 85  Neptunus'58       1:24.58
   83. Onno van der Groen             88  DeWarande         1:24.95
   84. Rico Kraft                     88  MZ&PC             1:25.37
   85. Martin Martens                 87  BZV               1:26.93
   86. Robbert Nooijens               88  DIO               1:27.21
   87. Marcel Klootwijk               80  Zaltbommel        1:27.42
   88. Rob Arts                       88  Noord-Limburg(    1:27.97
   89. Job Metselaar                  88  DAW-Finenzo       1:28.78
   90. Jens van Us                    82  De†Lansingh       1:29.68
   91. Anjo Janssen                   88  ROB               1:30.85
   92. Leon Schoordijk                79  WestlandDijkgl    1:35.90
   93. Peter Mertens                  85  MZ&PC             1:39.41
   94. Tom Derks                      88  ROB               1:40.54
   95. Tim van Otterloo               88  Noordkop-Zeemac   1:41.94
  dis. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend
  dis. Ralf Tillmans                  85  DeRoersoppers     1:17.83



TOP
Nr. 9   50m rugslag Dames                                  Meisjes Junioren 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Mariska Scheel                 93  De†Lansingh         33.70          
    2. Misty Coert                    93  ZCV                 34.49          
    3. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac     34.57          
    4. Chantal Senden                 93  ZCV                 34.98          
    5. Marjolein Maris                94  De†Houtrib          35.07          
    6. Melissa Meyer                  93  NIMO                35.38          

B-finale
    8. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac     35.44
    9. Sanne Scheerder                94  ZCV                 35.49
   10. Lyan Hoogendoorn               93  ZVW'74              35.97
   11. Ilse Resink                    93  DIO                 36.00
   12. Emily Harks                    93  PSV                 36.14
   14. Marleen Bakker                 93  TRB/RES             36.54
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S             35.38  Afzeggen
  dis. Jessica de Ruiter              93  Aquarius            36.23
   15. Denise Austen                  93  RZ                  36.80
   16. Kim Loeffen                    94  Tritium(SG)         36.97
   17. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo         37.02
   18. Daniek Hendriks                93  ZVW'74              37.06
   19. Petra Schuivens                93  Tritium(SG)         37.08
   20. Susette Lauwen                 93  MerwedeNautilu      37.25
   21. Jennemieke Aanraad             93  MerwedeNautilu      37.26
   22. Janice Wolfs                   93  ZwemclubEijsde      37.39
   23. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo         37.55
   24. Pascalle Rovers                93  TRB/RES             37.86
   25. Suzan Van Boxtel               94  TRB/RES             37.89
   26. Pien Burger                    93  DAW-Finenzo         37.99
   27. Vera Weinberg                  93  NIMO                38.04
   28. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo         38.20
   29. Renee Witteveen                94  ZVW'74              38.28
   30. Lisa Koster                    94  DAW-Finenzo         38.33
   31. Linda van Ool                  93  Tempo               38.48
   32. Dashney Verweij                94  BZV                 38.50
   33. Karin Bongers                  93  RZL                 38.54
   34. Sophie Cleuren                 93  HZPC                38.64
   35. Denise Urlings                 93  ZwemclubEijsde      39.03
   36. Lisa Sturme                    93  ROB                 39.13
   37. Nisa Yelci                     93  WestlandDijkgl      39.45
   38. Judith Harbrink                93  DIO                 39.55
   39. Marja van der Sluis            93  Hellas-Glana        39.86
   40. Roxane Wilms                   93  Hellas-Glana        39.88
   41. DaniŽlle de Groot              93  OEZA                39.97
   42. Rosien Meesen                  94  Hellas-Glana        40.19
   43. Celine Dekker                  94  ZCV                 40.29
   44. Eline Westerburger             93  TRB/RES             40.32
   45. Veerle Corstjens               94  Patrick             40.33
   46. Liza Hoveling                  93  DeVrijeSlag         40.39
   47. Vera Hendriks                  94  Noord-Limburg(      40.47
   48. Ankie Meusen                   93  RZL                 40.50
   49. Ingrid Bakker                  93  TRB/RES             40.55
   50. Manon van Ast                  93  DeVrijeSlag         40.56
   51. Carmen Keuten                  93  ZwemclubEijsde      40.73
   52. Sophie Lang                    94  Hellas-Glana        40.74
   53. Chantal Ackerman               93  ZON/S&S             40.82
   54. Kelly Mekes                    94  TRB/RES             40.89
   55. Michelle Meusen                94  RZL                 40.90
   56. Linda Tiemeyer                 93  ZVW'74              40.93
   57. Lori Leenen                    93  Noord-Limburg(      41.01
   58. Jennifer van den Berg          93  ZVW'74              41.20
   59. Kim Klijn                      94  DAW-Finenzo         41.22
   60. Anneke de Rond                 94  DIO                 41.32
   61. Inge Verbeek                   93  DAW-Finenzo         41.34
   62. Tina van Golde                 93  Kimbria             41.80
   63. FabiŽn Hogema                  93  OEZA                41.87
   64. Eline van der Meel             94  ZVW'74              41.99
   65. Mandy Wetzels                  94  ZON/S&S             42.40
   66. Maaike Knops                   94  RZL                 42.45
   67. Anouk Hustinx                  94  Hellas-Glana        42.47
   68. Anouk Kuijlaars                94  MerwedeNautilu      42.62
   69. Veerle Sauvť                   93  TRB/RES             42.70
   70. Annae van de Weerd             94  ZVW'74              43.24
   71. Arja den Boer                  94  BZV                 43.44
   72. Rhodee van Zuilen              93  MerwedeNautilu      43.52
   73. Maud Meuwissen                 94  Patrick             43.81
   74. Sanne Kerkhoff                 93  NIMO                43.87
   75. Laura van/de Munckhof          93  HZPC                44.59
   76. Simone Vroemen                 94  MZ&PC               45.74
   77. Monica Sanches                 94  DAW-Finenzo         45.76
   78. Laura Govers                   93  Arethusa            46.88
   79. Joyce Janssen                  94  ROB                 48.42
   80. Rayna Maassen                  93  ROB                 49.69
   81. Asma Lfarh                     94  MZ&PC               56.16
  dis. Jenneke Schouwenberg           94  ROB                 51.25



TOP
Nr. 10   50m rugslag Heren                                 Jongens Junioren 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Sven Kardol                    93  Nuenen              31.30          
    2. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(      32.86          
    3. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend      33.83          
    4. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo         34.13          
    5. Jorrick Druyven                94  OEZA                34.21          
    6. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)         34.22          

B-finale
    7. Paul Koster                    93  DIO                 34.47
    8. Bob Dalmeijer                  94  LuctoretEmerg       34.67
    9. Simon Edenburg                 93  LuctoretEmerg       34.70
   10. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S             34.95
   11. Ramon Wassenberg               93  RZ                  35.38
   12. Ramon Bastiaansen              93  DIO                 35.50
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Rick Hesen                     93  HZPC                35.64
   14. Barry Kleijne                  93  OEZA                35.79
   15. Ken Boonen                     94  RZL                 35.80
   16. Lester Snackers                94  ZCV                 36.00
   17. Rodie de Groot                 93  ZVW'74              36.04
   18. Sidney Leenen                  93  HZPC                36.43
   19. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana        37.04
   20. Alex Catsburg                  94  MerwedeNautilu      37.06
   21. Marvin Zwart                   93  DAW-Finenzo         37.16
   22. Raoni Schrijvers               93  Tempo               37.26
   23. Stefan de Wit                  93  ZVW'74              37.29
   24. Stan Gorree                    94  Noord-Limburg(      37.69
   25. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana        37.76
   26. Pascal Stellingwerff           94  DeVrijeSlag         37.79
   27. Marijn van Zundert             94  MerwedeNautilu      37.88
   28. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo         38.64
   29. Marc Craenen                   93  Patrick             39.03
   30. Rico Roels                     94  DAW-Finenzo         39.06
   31. Thomas Rietveld                94  TRB/RES             39.56
   32. Wouter Thonnon                 93  MZ&PC               39.63
   33. Tian Tjioe                     93  TRB/RES             39.74
   34. Carlo Meisters                 94  ZON/S&S             40.20
   35. Patrick Janssen                93  HZPC                40.54
   36. Glenn Smit                     94  DAW-Finenzo         40.74
   37. Jeffrey Duif                   94  BZV                 40.86
   38. Bjorge Janssen                 93  TRB/RES             41.45
   39. Wiebe Van De Rijt              94  TRB/RES             41.53
   40. Jim Ketelings                  94  RZ                  41.62
   41. Ron Jacobs                     94  HZPC                41.89
   42. Frank Broer                    94  ZVW'74              42.08
   43. Bart Vlek                      93  DAW-Finenzo         46.19
   44. Farid Ghani                    94  MZ&PC               54.45
  dis. Jeroen Coelingh                93  BZV                 41.25
  dis. Nick Lahou                     93  MZ&PC               45.56



TOP
Nr. 11   50m rugslag Dames                                      Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Karen van der Wal              91  De†Lansingh         32.20          
    2. Lotte Goosen                   92  DIO                 32.29          
    3. Tanja Peeters                  91  PSV                 32.80          
    4. Judith van Meijel              91  HZPC                33.19          
    5. Chantal Willems                91  Tritium(SG)         33.46          
    6. Stephanie Janssen              91  Arethusa            33.61          

B-finale
    7. Inge Arts                      92  Noord-Limburg(      33.76
    8. Katja Bougrimova               91  MerwedeNautilu      33.98
    9. Eva Martens                    92  ZCV                 34.00
   10. Charlotte Maris                92  De†Houtrib          34.19
   11. AngŤl Koenen                   92  HZPC                34.33
       Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac     34.33
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Nicolien Wellen                91  ZwemclubEijsde      34.88
   14. Anne Vermeulen                 91  WestlandDijkgl      34.98
   15. Melanie van den Beuken         91  Mosa-Regio          35.14
   16. Jacoline van den Beukel        91  WestlandDijkgl      35.19
   17. Dimphy van de Laar             92  ZCV                 35.20
   18. Nicole Palmboom                91  OEZA                35.24
   19. Iris de Boer                   92  ZVW'74              35.33
   20. Sole van Leenen                91  MerwedeNautilu      35.41
   21. Chantalle van der Linden       92  DIO                 35.42
   22. Sandra Verheijen               92  ZCV                 35.47
   23. Kimberley Teunissen            92  Noord-Limburg(      35.67
   24. Natalie Warnier                91  ZwemclubEijsde      35.72
       Laura de Jong                  91  Nuenen              35.72
   26. Kelsey Onderdijk               91  De†Bevelanders      35.90
   27. Ingrid van Horen               92  HZPC                36.04
   28. Christel Peeters               91  DeWarande           36.06
   29. Christa Craenen                92  Patrick             36.08
   30. Mara Pfeffer                   91  KZPC                36.23
   31. Amanda v.d. Eijnden            92  PSV                 36.38
   32. Zarife Gela                    92  De†Lansingh         36.63
   33. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana        36.67
   34. Rinske Hutten                  91  MerwedeNautilu      36.92
   35. Tessa Kierkels                 91  ZCV                 37.04
   36. Renee Koopman                  92  Mosa-Regio          37.06
   37. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo         37.18
   38. Evelien Schwillens             92  MZ&PC               37.21
   39. Claudia Giezenaar              91  RZ                  37.23
   40. Kim Houben                     91  Mosa-Regio          37.66
   41. Anne van Vroonhoven            92  PSV                 37.77
   42. Myrthe Konings                 92  DIO                 37.86
   43. Kimberley van Uffelen          91  WestlandDijkgl      37.87
   44. Susanne vd Plas                92  Hellas-Glana        37.88
   45. Marlissa van Driel             92  DeVrijeSlag         38.11
   46. Sabine Widdershoven            92  ZwemclubEijsde      38.25
   47. Manon Houtman                  91  PSV                 38.31
   48. Fabienne Schel                 92  Mosa-Regio          38.65
   49. Inge Hover                     91  Patrick             38.68
   50. Kelly Agterberg                92  Noord-Limburg(      38.79
   51. Linda Coelingh                 91  BZV                 38.83
   52. Michelle Hacking               91  NIMO                38.94
   53. Annabel Zevenhek               92  DAW-Finenzo         39.07
       Chloť Rutzerveld               92  NIMO                39.07
   55. Linda Drenthen                 91  RZ                  39.36
   56. Jolien van Golde               92  ZCV                 39.43
   57. Mirja van Doesburg             91  Tempo               39.56
   58. Bernadette Verstegen           91  Noord-Limburg(      39.60
   59. Linda van Geel                 91  DeWarande           39.61
   60. Sanne Essers                   91  OEZA                39.70
   61. Rianne Koopman                 91  DAW-Finenzo         39.76
   62. Nienke Hoeks                   91  DeWarande           39.78
   63. Esther van Kamp                91  Arethusa            39.91
   64. Floor de Man                   92  DeVrijeSlag         40.02
   65. Diede Witkamp                  92  DAW-Finenzo         40.12
   66. Ashley Schouwenaar             92  Noordkop-Zeemac     40.20
   67. Annora de Rijck                92  Brunssum            40.45
   68. Lotte Van De Rijt              91  TRB/RES             40.51
   69. Aimee Janssen                  91  Kimbria             41.07
   70. Evie van Uden                  91  Nuenen              41.26
   71. Michelle Peels                 91  Tempo               41.45
   72. Ilse Masseling                 92  HZPC                41.57
   73. Claudia Classener              92  PSV                 42.62
   74. Laura Kerckhoffs               92  ZCV                 43.71
   75. Anne Bakker                    92  DAW-Finenzo         44.29
   76. Samantha vd Pluijm             91  Patrick             44.50
   77. Cindy Duif                     92  BZV                 44.75
   78. Jolien Schuurmans              92  Noordkop-Zeemac     44.78
   79. Marieke Asschert               92  ZVW'74              46.92
   80. Nadine Claessens               91  ZwemclubEijsde      49.58
  dis. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo         34.64
  dis. Fanny Robbertsen               91  NIMO                35.20
  dis. Sharon Giesberts               91  Patrick             39.82



TOP
Nr. 12   50m rugslag Heren                                 Jongens Junioren 3 en 4
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Patrick Janssen                91  PSV                 28.67          
    2. Joey de Ruiter                 91  ZCV                 28.76          
    3. Arvid Munsters                 92  ZCV                 28.80          
    4. Gerben Fiere                   91  DeWarande           30.16          
    5. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         30.57          
    6. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac     30.84          

B-finale
    7. Jeroen Feijs                   92  ZCV                 30.92
    8. Robbert Vink                   91  ZVW'74              31.18
    9. Sil Hoving                     91  PSV                 31.42
   10. Dean Coert                     91  ZCV                 31.45
   11. Mitch Notten                   92  ZCV                 31.67
   12. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana        32.01
----------------------------------------------------------------------------------
   13. MichŤl Theissen                91  NIMO                32.13
   14. Kay op den Kamp                91  ZCV                 32.29
   15. Tobias van Halen               91  RZ                  32.45
   16. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend      32.68
   17. Tim Broer                      91  ZVW'74              32.70
   18. Bob van Hees                   91  DIO                 32.83
   19. Yannick Mommers                91  ZCV                 32.97
   20. Bart Kiesewetter               91  ZVW'74              33.03
   21. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo         33.05
   22. Sjors Pietermans               91  Patrick             33.17
   23. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(      33.18
   24. Scott Delbressine              92  ZCV                 33.45
   25. Kees Derks                     92  ZCV                 33.74
   26. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp           33.89
   27. Pieter Crok                    91  OEZA                33.91
   28. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo         34.00
   29. Mario Hautvast                 91  Patrick             34.17
   30. Dustin Bolte                   92  Tempo               34.23
   31. Niels de Caluwť                91  OEZA                34.38
   32. Sjors van Lith                 92  ZVW'74              34.43
       Milan Herens                   92  MZ&PC               34.43
   34. Paul vd Driest                 92  LuctoretEmerg       34.45
   35. Alwin Hillebrink               92  MerwedeNautilu      34.46
   36. Thom de Boer                   91  DAW-Finenzo         34.63
   37. Koen van Asseldonk             92  DeVrijeSlag         34.80
   38. Ferry Kemmeren                 91  OEZA                34.88
   39. Ralph van Megen                92  HZPC                34.89
   40. Marco van Zijl                 92  BZV                 34.89
   41. Jory Niemark                   92  Brunssum            35.08
   42. Bas Castelijns                 91  Nuenen              35.27
   43. Jeffrey Spaltman               92  DAW-Finenzo         35.61
   44. Leon Hendriks                  91  Noord-Limburg(      35.82
   45. Rik Bakker                     91  TRB/RES             35.90
   46. Martyn Slaghuis                91  NIMO                35.95
   47. Jeroen Custers                 91  Kimbria             35.98
   48. Mathijs van der Logt           91  DIO                 36.08
   49. Dennis de Ruiter               92  Aquarius            36.10
   50. Indji Tan                      91  NIMO                36.20
   51. Geert Janssen                  92  PSV                 36.24
   52. Tim Jacobs                     92  HZPC                36.71
   53. Tim Greven                     92  MZ&PC               36.82
   54. Koen Lamers                    91  OEZA                37.23
   55. Scott van't Land               92  NIMO                37.45
   56. Joost Verdijk                  92  AquAmigos           37.49
   57. Arjan Maas                     91  Nuenen              37.52
   58. Kevin Janssen                  92  Tritium(SG)         37.54
   59. Rene van Wallenburg            92  LuctoretEmerg       37.69
   60. Enzo Diependaal                92  TRB/RES             38.12
   61. Barrie Pals                    92  Tritium(SG)         38.60
   62. Wesley van Wely                92  DeVrijeSlag         39.42
   63. Robin Krutzen                  92  Patrick             39.70
   64. Kevin van den Bekerom          92  HZPC                39.78
   65. Jaap Verest                    91  Tempo               40.17
   66. Jelte van de Boogaard          91  Tempo               41.31
   67. Koen Jager                     91  Nuenen              45.40
   68. Tim Hustinx                    92  Hellas-Glana        48.00
   69. Bart Berghmans                 92  MZ&PC               52.12
  dis. Rick van Ool                   91  Tempo               38.41



TOP
Nr. 13   50m vlinderslag Dames                               Dames Senioren 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Annet Bakker                   90  Noordkop-Zeemac     31.02          
    2. Jolanda Post                   90  DIO                 31.68          
    3. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo         31.89          
    4. Elise van der Wal              89  De†Lansingh         32.53          
    5. Maaike de Waard                90  MerwedeNautilu      32.55          
    6. Simone Hendrikse               90  PSV                 32.60          

B-finale
    7. Susan The                      89  Mosa-Regio          32.89
    8. Lidewij Vink                   90  OEZA                33.27
    9. Anne Pel                       90  DeStormvogel        33.32
   10. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo         33.34
   11. Inge Arts                      89  Tritium(SG)         33.37
   12. Liz Rompelberg                 90  ZCV                 33.42
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Chantal Molenkamp              90  DAW-Finenzo         33.47
   14. Laura de Jong                  90  WVZ                 33.71
   15. Silvy Collin                   89  Hellas-Glana        34.10
   16. Lindy Consemulder              90  Nuenen              34.16
   17. Alice Janssen                  89  HZPC                34.44
   18. ViviŽnne vd Dungen             90  AquAmigos           34.51
   19. Marieke Verbeek                89  DAW-Finenzo         34.57
   20. Simone van der Linden          90  DIO                 34.81
   21. Linde Lamboo                   89  StingraySwimmi      34.86
   22. Melissa Geilen                 90  Brunssum            34.89
   23. Danique Ubags                  90  ZCV                 34.94
   24. Kylie Leenen                   89  HZPC                34.98
   25. Jantine Jongenotter            90  PSV                 35.06
   26. Jill Tummers                   90  Hellas-Glana        35.19
   27. Annemieke Verest               89  Tempo               35.44
   28. Judith Barendse                90  DIO                 35.47
   29. Ilse Schoenmakers              90  RZ                  35.60
   30. Nieke Donkers                  90  DeWarande           35.62
   31. Anouk v.d. Gracht              89  OEZA                35.67
   32. Alicia Icario                  89  Hellas-Glana        36.15
   33. Chantal Rutten                 90  Tempo               36.63
   34. Yolande Stupers                90  BZV                 36.69
   35. Michelle Schoonderwaldt        90  ZVW'74              36.88
   36. GabriŽlla van Oerle            90  DeWarande           37.04
       Linda Peeters                  89  Mosa-Regio          37.04
   38. Willemijn Meeuwissen           90  DIO                 37.06
   39. Linda Maas                     90  Mosa-Regio          37.80
   40. Femke Wijker                   90  DAW-Finenzo         37.83
   41. JoŽlle Vaes                    90  DIO                 38.06
   42. Renske Venner                  90  RZL                 38.11
   43. Yvonne Hintzen                 89  ROB                 38.12
   44. Jacobine van Holland           89  DeVrijeSlag         38.62
   45. Nathalie Bommelje              90  LuctoretEmerg       38.67
   46. Laura van der Aalst            90  ZCV                 38.88
   47. Annemarie Mensen               90  DIO                 38.91
   48. Debby Theelen                  90  Mosa-Regio          38.98
   49. Hilde Brouwers                 90  DAW-Finenzo         39.80
   50. Carola Budding                 89  DeVrijeSlag         39.92
   51. Kelly van Grimbergen           90  RZL                 40.48
   52. Lotte de Winter                90  Nuenen              40.50
   53. Indra Swerts                   90  MZ&PC               40.51
   54. Roos Joosten                   90  RZL                 41.24
   55. Kiki Sturme                    90  ROB                 41.61
   56. Anouk Bloem                    90  Mosa-Regio          44.87
   57. Nadine Urlings                 90  ZwemclubEijsde      45.55
   58. Veerle v.d. Waardenburg        90  PSV                 46.18
   59. Britt Van Diessen              89  TRB/RES             47.20
   60. Steffie Peuskens               89  MZ&PC               48.15



TOP
Nr. 14   50m vlinderslag Heren                                  Heren Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Raga Flores                    89  BZV                 26.00          
    2. Ruud van Bommel                89  RZL                 26.45          
    3. Stefan Groeneweg               89  MerwedeNautilu      26.76          
    4. Bram Dekker                    89  ZCV                 27.69          
       Yvo op den Kamp                89  ZCV                 27.69          
       Marc Catsburg                  90  MerwedeNautilu      27.69          

B-finale
    7. Davy Verreusel                 89  Hellas-Glana        27.92
    8. Jeroen Drewes                  90  DeVrijeSlag         28.28
       Leen van der Plaat             90  MerwedeNautilu      28.28
   10. Rutger van Oosterhout          90  WVZ                 28.52
   11. Joeri van Wallenburg           90  LuctoretEmerg       28.61
   12. Niels van Dalen                89  RZL                 28.78
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Thomas Kersten                 90  WVZ                 28.86
   14. Joppe Schuurmans               89  Tritium(SG)         29.03
   15. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana        29.05
   16. Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana        29.06
   17. Lars v.d. Heijden              90  PSV                 29.08
   18. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana        29.24
   19. Thijs Greven                   89  ZCV                 29.54
   20. Robin den Boer                 90  DeWarande           29.56
   21. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58         29.64
   22. Jan Willem vd Graaff           89  Arethusa            29.70
   23. Kenny van Krieken              90  AquAmigos           29.81
   24. Roel Verdijk                   90  AquAmigos           29.86
   25. Robin Van Gulik                90  TRB/RES             29.89
   26. Wytse Bleeker                  90  Tritium(SG)         29.91
   27. Patrick Creemers               90  RZ                  30.00
   28. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo         30.00
   29. Remco de Veen                  89  DeRoersoppers       30.02
   30. Jelmer v. Dijk                 90  Noord-Limburg(      30.13
   31. Jacky Coumans                  90  ZCV                 30.29
   32. Martijn Dolk                   89  MerwedeNautilu      30.30
   33. Paul Schuurmans                89  Noordkop-Zeemac     30.34
       Lawrence Bolte                 90  Tempo               30.34
   35. Sverre Oelen                   90  WZ&PCPurmerend      30.64
   36. Sebas van Lith                 90  ZVW'74              30.67
   37. Matthijs Dekker                90  WVZ                 30.91
   38. Folkert Oostra                 89  Tempo               30.93
       Bob Goffin                     89  NIMO                30.93
   40. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo         30.96
       Tim Metsemakers                89  Patrick             30.96
   42. Loek Herberts                  90  Arethusa            31.18
   43. Martijn Birk                   89  Patrick             31.26
   44. Mark van Enckevort             90  HZPC                31.36
   45. Christian Scholtes             89  WVZ                 31.61
   46. Harald Thijssen                89  ROB                 31.81
   47. Rick Hellenbrand               89  NIMO                31.87
   48. Mark Huijsman                  90  De†Lansingh         31.89
   49. Nick Schellevis                90  ZVW'74              32.16
   50. Lesley Derks                   89  ZCV                 32.18
   51. Tim Zoontjes                   90  WZ&PCPurmerend      32.44
   52. Martin Teley                   89  RZL                 32.45
   53. Fabrice AriŽs                  90  Kimbria             33.16
   54. Tom Simons                     89  DeRoersoppers       33.38
   55. Dardo Weusten                  90  ZCV                 33.67
   56. Pim Pelt                       90  MZ&PC               34.24
   57. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio          34.27
   58. Rian Visser                    90  DAW-Finenzo         34.66
   59. Jeroen Van Erve                90  TRB/RES             34.75
   60. Pascal Palmboom                89  OEZA                35.53
   61. Janno Koolen                   89  DIO                 37.23
   62. Karsten Meijers                90  ZCV                 40.59
   63. Elroy Helstone                 90  Noordkop-Zeemac     40.71
  dis. Rutger Dalm                    90  De†Lansingh



TOP
Nr. 15   50m vlinderslag Dames                                      Dames Senioren
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Mieke Veens                    85  HZPC                30.16          
    2. Lotte Greven                   87  ZCV                 30.23          
    3. Jenny Schouten                 87  ZCV                 31.02          
    4. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend      31.53          
    5. Esther van den Bemt            85  DeWarande           31.59          
    6. Debbie Hesen                   86  HZPC                31.64          

B-finale
    7. Roos Van Esch                  82  TRB/RES             31.79
    8. Suzanne Duijkers               87  ZCV                 31.88
    9. Tanja Donkers                  86  TRB/RES             32.53
   10. Janneke Kaptheyns              87  Tempo               32.59
   11. Anita Smits                    69  TRB/RES             32.64
   12. Lieke Jager                    87  Nuenen              33.02
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Irene Gubbels                  88  ZCV                 33.07
   14. Bonnie Ubachs                  87  Brunssum            33.09
   15. Sascha de Bruijn               88  MerwedeNautilu      33.13
   16. Ilvy van Grimbergen            88  RZL                 33.19
   17. Saskia Coolen                  88  RZL                 33.39
   18. Sanne Van Hooren               85  TRB/RES             33.44
   19. Joyce de Reus                  88  ZVW'74              33.45
   20. Lydia Colijn                   86  NIMO                33.47
   21. Martine Luijten                87  RZL                 33.61
   22. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac     33.74
   23. Noor Bastiaens                 87  Hellas-Glana        33.81
       Kathinka Vertommen             82  Kimbria             33.81
   25. Arine van Holland              87  DeVrijeSlag         33.92
   26. Cynthia Potin                  85  LuctoretEmerg       34.02
   27. Susanne van der Linden         88  DIO                 34.08
   28. Nathalie van Velzen            85  WZ&PCPurmerend      34.33
   29. Mieke Olde Engberink           88  Tempo               34.35
   30. Eveline Mestrom                88  RZL                 34.41
   31. Merel Siroen                   88  Tritium(SG)         34.46
   32. Rianne Golsteijn               86  Patrick             34.59
   33. Monique Pronk                  88  WVZ                 34.64
   34. Alyssia Deledda                87  Hellas-Glana        34.84
   35. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend      34.95
   36. Leone Kelleners                88  Patrick             35.19
   37. Lisanne van Kamp               88  Arethusa            35.29
   38. Linda Custers                  86  HZPC                35.51
   39. Sanne Slabbers                 86  DeRoersoppers       35.64
   40. Myrna Snels                    87  AquAmigos           35.68
   41. Dianne NiŽn                    71  RZ                  36.09
   42. Maureen Rutten                 88  HZPC                36.31
   43. Floor van de Ven               86  Brunssum            36.54
   44. Marjolein van der Sanden       84  Tritium(SG)         37.03
   45. Siska Post                     88  DIO                 37.40
   46. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58         37.64
   47. Elke Euwes                     88  HZPC                37.86
   48. Annemijn van Grinsven          88  BZV                 37.95
   49. Joyce Bakker                   87  MZ&PC               38.09
   50. Marianne Bakker                85  Noordkop-Zeemac     38.41
   51. Miranda Bouten                 86  RZL                 38.44
   52. Rianne Slabbers                86  DeRoersoppers       38.58
   53. Tera Witte                     86  DIO                 39.99
   54. Marjolein Briels               86  RZL                 40.00
   55. Lieke Hintzen                  85  ROB                 41.43
   56. Fabienne Jeukens               84  ZwemclubEijsde      41.75
   57. Monique Huizing                84  Nuenen              43.11
   58. Susan Stappers                 82  ZwemclubEijsde      47.49



TOP
Nr. 16   50m vlinderslag Heren                                 Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo         26.32          
       Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana        26.32          
    3. Sander Smeets                  84  WVZ                 26.48          
    4. Davy Bisslik                   82  LuctoretEmerg       26.60          
    5. Joris Bulstra                  85  Hellas-Glana        26.61          
    6. Arjan Assink                   86  WVZ                 26.64          

B-finale
    7. Jos Gulpers                    77  Brunssum            26.70
    8. Stefan Kranenbroek             79  HZPC                26.80
    9. Martin de Wildt                74  Nuenen              26.88
   10. Devi Wolthuizen                87  TriVia              27.04
   11. Wouter Smeets                  84  WVZ                 27.05
   12. Gideon Latten                  86  ZCV                 27.28
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Martijn Smeets                 81  WVZ                 27.37
   14. Joey Doesburg                  87  TRB/RES             27.41
   15. Maikel Brouwers                83  HZPC                27.44
   16. Alan Smeets                    84  Hellas-Glana        27.47
   17. Tim van Doesburg               88  Tempo               27.55
   18. Peter Crijns                   88  RZL                 27.62
   19. Sander van Elburg              88  MZ&PC               27.69
   20. Tom van der Sterren            85  Patrick             27.70
   21. Charles Potin                  83  LuctoretEmerg       27.81
   22. Wim Vos                        84  ZVDO'74             27.89
       Hermie Minkels                 87  BZV                 27.89
   24. Vincent van der Ven            84  WVZ                 28.06
   25. Jelte Stanic                   87  De†Lansingh         28.13
   26. Jean-Phillippe Paap            70  De†IJsel            28.25
   27. Alex Goeyenbier                87  WVZ                 28.32
   28. Pieter Schoots                 87  DAW-Finenzo         28.51
   29. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend      28.60
   30. Erik Drewes                    84  DeVrijeSlag         28.68
   31. Markus van Rest                77  WestlandDijkgl      28.71
   32. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo         28.73
   33. Dennis van Beek                78  ZVDO'74             28.75
   34. Terrence Olaria                86  ZCV                 28.77
   35. DaniŽl Beaujean                83  Brunssum            28.86
   36. Jan van Opstal                 86  DIO                 28.93
   37. Richard Hubers                 85  DeRoersoppers       28.95
   38. Mark Gorissen                  86  KZPC                29.00
   39. Jordy van Paassen              83  DeVrijeSlag         29.03
   40. Mark Herps                     87  Tempo               29.05
   41. Viktor Reijns                  84  WVZ                 29.07
   42. Edwin Verlaan                  78  TRB/RES             29.11
   43. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo         29.20
   44. Daan Glorie                    88  OEZA                29.31
   45. Job v. Duijnhoven              88  Noord-Limburg(      29.32
   46. Tim Jansen                     86  RZL                 29.36
   47. Jeroen Geurts                  88  NIMO                29.61
   48. Harmen vd Kamp                 87  ZVW'74              29.63
   49. Richard Ricksen                70  Brunssum            29.71
   50. Michel Heijnen                 87  ZCV                 29.72
   51. Gerard Hoedjes                 87  DAW-Finenzo         29.79
   52. Marcel Klootwijk               80  Zaltbommel          29.86
   53. Martijn den Dekker             87  ZVDO'74             29.87
   54. Berry van Holland              80  DeVrijeSlag         29.89
   55. Bas Tietze                     87  WZ&PCPurmerend      30.00
   56. Victor den Heijer              83  WVZ                 30.08
   57. Sebastiaan Gergely             87  ZCV                 30.16
   58. Erik Willems                   85  MZ&PC               30.21
   59. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo         30.30
   60. DaniŽl van Erven               79  WestlandDijkgl      30.34
   61. Martijn de Lepper              80  BZV                 30.35
   62. Richard Drewes                 87  DeVrijeSlag         30.37
   63. Huibrecht Vlaardingerbroek     83  WestlandDijkgl      30.45
       Frank Klasens                  65  Brunssum            30.45
   65. Jeroen Verouden                87  PSV                 30.70
   66. Marc van den Ham               87  DeWarande           30.80
   67. Karel Bol                      87  DAW-Finenzo         31.12
   68. Ralf Tillmans                  85  DeRoersoppers       31.14
   69. Dennis van Eck                 87  Patrick             31.18
   70. David Vleeschouwer             80  DeWarande           31.40
   71. Jeroen Schouten                83  De†Lansingh         31.49
   72. Pieter-Maarten Wesseling       87  Kimbria             31.65
   73. Sander van den Berg            87  NIMO                31.70
   74. Mario Peeters                  86  MerwedeNautilu      31.76
   75. Theo Feldkamp                  83  Arethusa            31.92
   76. Servaes Engelen                88  DeRoersoppers       32.13
   77. Frank Hovenier                 85  Neptunus'58         32.15
   78. Mathijs Swint                  84  DeVrijeSlag         32.23
   79. Pieter Bakker                  88  Noordkop-Zeemac     32.24
   80. Willem Drissen                 88  HZPC                32.27
   81. Kajetan Grabowski              88  DeVrijeSlag         32.43
   82. Yaus Lekatompessy              87  LuctoretEmerg       32.54
   83. Math Smeets                    87  NIMO                32.63
   84. Jip Hochstenbach               86  DeRoersoppers       32.76
   85. Tim Winkels                    87  Nuenen              32.91
   86. Edwin Veens                    75  HZPC                33.21
   87. Pim Donkers                    87  DeWarande           33.32
   88. Rob Vermeulen                  82  LuctoretEmerg       33.56
   89. Dimitri Verjans                87  MZ&PC               33.79
   90. Elmar Steenhof                 85  ZVW'74              34.04
   91. Timo Tabak                     82  RZL                 34.19
   92. Anjo Janssen                   88  ROB                 34.54
   93. Mark Lomax                     82  De†Lansingh         34.59
   94. Peter Mertens                  85  MZ&PC               35.20
   95. Jens van Us                    82  De†Lansingh         35.21
   96. Michel Driessen                84  Brunssum            35.25
   97. Sander Slaghuis                88  NIMO                35.47
   98. Rob Arts                       88  Noord-Limburg(      35.97
   99. Job Metselaar                  88  DAW-Finenzo         36.13
  100. Onno van der Groen             88  DeWarande           36.47
  101. Robbert Nooijens               88  DIO                 37.08
  102. Tim van Otterloo               88  Noordkop-Zeemac     39.12
  103. Martin Martens                 87  BZV                 42.18
  104. Tom Derks                      88  ROB                 43.04



TOP
Nr. 17   100m vrije slag Dames                             Meisjes Junioren 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Chantal Senden                 93  ZCV               1:00.46          
    2. Sanne Scheerder                94  ZCV               1:03.54          
    3. Melissa Meyer                  93  NIMO              1:04.15          
    4. Ilona Remmel                   93  ZON/S&S           1:04.36          
    5. Lisa Boers                     94  Noordkop-Zeemac   1:04.44          
    6. Misty Coert                    93  ZCV               1:04.77          

B-finale
    7. Mariska Scheel                 93  De†Lansingh       1:05.55
    8. Marjolein Maris                94  De†Houtrib        1:05.90
    9. Jennemieke Aanraad             93  MerwedeNautilu    1:06.18
   10. Ilse Resink                    93  DIO               1:06.97
   11. Vera Weinberg                  93  NIMO              1:07.41
   12. Jessica de Ruiter              93  Aquarius          1:07.55
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Pascalle Rovers                93  TRB/RES           1:07.75
   14. Pien Burger                    93  DAW-Finenzo       1:08.47
   15. Suzanne Mosch                  94  Noordkop-Zeemac   1:08.70
   16. Susette Lauwen                 93  MerwedeNautilu    1:08.93
   17. Lyan Hoogendoorn               93  ZVW'74            1:08.93
   18. Daisy Molenaar                 93  DAW-Finenzo       1:08.95
   19. Petra Schuivens                93  Tritium(SG)       1:09.24
   20. Lisa Koster                    94  DAW-Finenzo       1:09.92
   21. Marleen Bakker                 93  TRB/RES           1:09.95
   22. Roxane Wilms                   93  Hellas-Glana      1:10.13
   23. Emily Harks                    93  PSV               1:10.44
   24. Sharona Mlcoch                 94  DAW-Finenzo       1:10.61
   25. Kim Loeffen                    94  Tritium(SG)       1:10.76
   26. Daniek Hendriks                93  ZVW'74            1:10.94
   27. DaniŽlle de Groot              93  OEZA              1:10.98
   28. Anouk Kuijlaars                94  MerwedeNautilu    1:11.09
   29. Janice Wolfs                   93  ZwemclubEijsde    1:11.21
   30. Celine Dekker                  94  ZCV               1:11.28
   31. Anneke de Rond                 94  DIO               1:11.73
   32. Denise Austen                  93  RZ                1:11.76
   33. Sterre Boon                    93  DAW-Finenzo       1:11.93
   34. Denise Urlings                 93  ZwemclubEijsde    1:12.06
   35. Sophie Cleuren                 93  HZPC              1:12.36
   36. Suzan Van Boxtel               94  TRB/RES           1:12.59
   37. Linda Tiemeyer                 93  ZVW'74            1:12.70
   38. Tina van Golde                 93  Kimbria           1:12.85
   39. Nisa Yelci                     93  WestlandDijkgl    1:12.90
   40. Eline Westerburger             93  TRB/RES           1:13.16
   41. Judith Harbrink                93  DIO               1:13.53
   42. Renee Witteveen                94  ZVW'74            1:13.54
   43. Michelle Meusen                94  RZL               1:14.23
   44. Manon van Ast                  93  DeVrijeSlag       1:14.51
       Marja van der Sluis            93  Hellas-Glana      1:14.51
   46. Sophie Lang                    94  Hellas-Glana      1:14.55
   47. Rosien Meesen                  94  Hellas-Glana      1:14.98
   48. Karin Bongers                  93  RZL               1:15.13
   49. Kelly Mekes                    94  TRB/RES           1:15.15
   50. Veerle Sauvť                   93  TRB/RES           1:15.18
   51. Lori Leenen                    93  Noord-Limburg(    1:15.30
   52. Ankie Meusen                   93  RZL               1:15.46
   53. Jennifer van den Berg          93  ZVW'74            1:15.55
   54. Linda van Ool                  93  Tempo             1:15.60
   55. FabiŽn Hogema                  93  OEZA              1:16.37
   56. Vera Hendriks                  94  Noord-Limburg(    1:16.56
   57. Lisa Sturme                    93  ROB               1:16.68
   58. Rhodee van Zuilen              93  MerwedeNautilu    1:16.75
   59. Liza Hoveling                  93  DeVrijeSlag       1:17.11
   60. Ingrid Bakker                  93  TRB/RES           1:17.45
   61. Anouk Hustinx                  94  Hellas-Glana      1:17.66
   62. Dashney Verweij                94  BZV               1:17.98
   63. Maaike Knops                   94  RZL               1:19.47
   64. Mandy Wetzels                  94  ZON/S&S           1:19.66
   65. Sanne Kerkhoff                 93  NIMO              1:20.07
   66. Elske Eikholt                  93  Tritium(SG)       1:20.41
   67. Carmen Keuten                  93  ZwemclubEijsde    1:20.57
   68. Arja den Boer                  94  BZV               1:20.88
   69. Chantal Ackerman               93  ZON/S&S           1:20.93
   70. Laura Govers                   93  Arethusa          1:21.42
   71. Inge Verbeek                   93  DAW-Finenzo       1:21.64
   72. Kim Klijn                      94  DAW-Finenzo       1:23.00
   73. Maud Meuwissen                 94  Patrick           1:23.62
   74. Veerle Corstjens               94  Patrick           1:23.62
   75. Laura van/de Munckhof          93  HZPC              1:24.26
   76. Joyce Janssen                  94  ROB               1:26.43
   77. Jenneke Schouwenberg           94  ROB               1:29.14
   78. Rayna Maassen                  93  ROB               1:30.34
   79. Monica Sanches                 94  DAW-Finenzo       1:42.12



TOP
Nr. 18   100m vrije slag Heren                             Jongens Junioren 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Simon Edenburg                 93  LuctoretEmerg     1:01.17          
    2. Geoff Ebskamp                  93  Noord-Limburg(    1:01.38          
    3. Sven Kardol                    93  Nuenen            1:02.06          
    4. Jordy de Klerk                 93  WZ&PCPurmerend    1:03.04          
    5. Mart Hendriks                  93  Tritium(SG)       1:03.37          
    6. Ramon Wassenberg               93  RZ                1:04.33          

B-finale
    7. Joey Stokx                     93  DAW-Finenzo       1:04.50
    8. Paul Koster                    93  DIO               1:04.53
    9. Lester Snackers                94  ZCV               1:05.01
   10. Jorrick Druyven                94  OEZA              1:05.11
   11. Bob Dalmeijer                  94  LuctoretEmerg     1:05.64
   12. Rick Hesen                     93  HZPC              1:06.12
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Mart de Boer                   93  DAW-Finenzo       1:06.29
   14. Wouter Kiesewetter             93  ZVW'74            1:07.11
   15. Stan Gorree                    94  Noord-Limburg(    1:07.23
   16. Robin Ramaekers                93  ZON/S&S           1:07.48
   17. Barry Kleijne                  93  OEZA              1:07.60
   18. Alex Catsburg                  94  MerwedeNautilu    1:08.40
   19. Pim van Basten-Batenburg       94  Hellas-Glana      1:08.52
   20. Raoni Schrijvers               93  Tempo             1:08.82
   21. Ken Boonen                     94  RZL               1:09.27
   22. Marijn van Zundert             94  MerwedeNautilu    1:09.36
   23. Ramon Bastiaansen              93  DIO               1:09.56
   24. Stefan de Wit                  93  ZVW'74            1:09.61
   25. Rodie de Groot                 93  ZVW'74            1:10.23
   26. Niels van Basten-Batenburg     94  Hellas-Glana      1:10.32
   27. Thomas Rietveld                94  TRB/RES           1:10.84
   28. Pascal Stellingwerff           94  DeVrijeSlag       1:11.01
   29. Tian Tjioe                     93  TRB/RES           1:11.42
   30. Sidney Leenen                  93  HZPC              1:11.89
   31. Bjorge Janssen                 93  TRB/RES           1:11.94
   32. Marvin Zwart                   93  DAW-Finenzo       1:12.26
   33. Rico Roels                     94  DAW-Finenzo       1:12.86
   34. Patrick Janssen                93  HZPC              1:13.60
   35. Wouter Thonnon                 93  MZ&PC             1:13.94
   36. Ron Jacobs                     94  HZPC              1:14.85
   37. Jim Ketelings                  94  RZ                1:16.02
   38. Carlo Meisters                 94  ZON/S&S           1:16.16
   39. Wiebe Van De Rijt              94  TRB/RES           1:16.70
   40. Marc Craenen                   93  Patrick           1:17.54
   41. Jeffrey Duif                   94  BZV               1:20.54
   42. Glenn Smit                     94  DAW-Finenzo       1:21.16
   43. Jeroen Coelingh                93  BZV               1:23.60
   44. Bart Vlek                      93  DAW-Finenzo       1:27.54
   45. Frank Broer                    94  ZVW'74            1:30.90
   46. Nick Lahou                     93  MZ&PC             1:31.93
   47. Farid Ghani                    94  MZ&PC             1:46.14



TOP
Nr. 19   100m vrije slag Dames                                  Dames Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Karen van der Wal              91  De†Lansingh       1:00.68          
    2. Lotte Goosen                   92  DIO               1:01.43          
    3. Maaike Vooren                  91  DAW-Finenzo       1:01.97          
    4. Judith van Meijel              91  HZPC              1:02.13          
    5. Tessa Mosch                    91  Noordkop-Zeemac   1:02.57          
    6. Stephanie Janssen              91  Arethusa          1:03.53          

B-finale
    7. Dimphy van de Laar             92  ZCV               1:03.64
    9. Manon Houtman                  91  PSV               1:03.97
   10. Katja Bougrimova               91  MerwedeNautilu    1:04.31
   11. Ingrid van Horen               92  HZPC              1:04.33
   12. Laura de Jong                  91  Nuenen            1:05.12
   13. Inge Arts                      92  Noord-Limburg(    1:05.12
----------------------------------------------------------------------------------
       AngŤl Koenen                   92  HZPC              1:03.79  Afzeggen
   14. Elise Wijnker                  91  Hellas-Glana      1:05.26
   15. Tanja Peeters                  91  PSV               1:05.40
   16. Ilana Schaap                   91  DAW-Finenzo       1:05.60
   17. Mara Pfeffer                   91  KZPC              1:05.65
   18. Nicolien Wellen                91  ZwemclubEijsde    1:05.74
   19. Jacoline van den Beukel        91  WestlandDijkgl    1:06.00
   20. Charlotte Maris                92  De†Houtrib        1:06.51
   21. Tessa Kierkels                 91  ZCV               1:06.65
   22. Eva Martens                    92  ZCV               1:06.73
   23. Bernadette Verstegen           91  Noord-Limburg(    1:06.84
   24. Sole van Leenen                91  MerwedeNautilu    1:06.92
   25. Nicole Palmboom                91  OEZA              1:06.93
   26. Iris de Boer                   92  ZVW'74            1:07.05
   27. Sabine Widdershoven            92  ZwemclubEijsde    1:07.20
   28. Natalie Warnier                91  ZwemclubEijsde    1:07.33
   29. Sandra Verheijen               92  ZCV               1:07.41
   30. Kimberley Teunissen            92  Noord-Limburg(    1:07.69
   31. Michelle Hacking               91  NIMO              1:07.71
   32. Melanie van den Beuken         91  Mosa-Regio        1:07.77
   33. Amanda v.d. Eijnden            92  PSV               1:08.35
   34. Chantal Willems                91  Tritium(SG)       1:08.38
   35. Fanny Robbertsen               91  NIMO              1:08.67
   36. Christel Peeters               91  DeWarande         1:08.72
   37. Claudia Giezenaar              91  RZ                1:09.10
   38. Anne Vermeulen                 91  WestlandDijkgl    1:09.10
   39. Kelsey Onderdijk               91  De†Bevelanders    1:09.28
   40. Susanne vd Plas                92  Hellas-Glana      1:09.60
   41. Esther van Kamp                91  Arethusa          1:09.66
   42. Kimberley van Uffelen          91  WestlandDijkgl    1:09.68
   43. Zarife Gela                    92  De†Lansingh       1:10.21
   44. Renee Koopman                  92  Mosa-Regio        1:10.60
   45. Nienke Hoeks                   91  DeWarande         1:10.70
   46. Kelly Agterberg                92  Noord-Limburg(    1:10.71
   47. Anne van Vroonhoven            92  PSV               1:10.89
   48. Linda Coelingh                 91  BZV               1:10.90
   49. Sanne Essers                   91  OEZA              1:10.91
   50. Inge Hover                     91  Patrick           1:11.07
   51. Christa Craenen                92  Patrick           1:11.23
   52. Chloť Rutzerveld               92  NIMO              1:11.32
   53. Linda Drenthen                 91  RZ                1:11.54
   54. Chantalle van der Linden       92  DIO               1:11.82
   55. Marlissa van Driel             92  DeVrijeSlag       1:11.83
   56. Diede Witkamp                  92  DAW-Finenzo       1:11.96
   57. Jolien van Golde               92  ZCV               1:11.97
   58. Kim Houben                     91  Mosa-Regio        1:12.07
   59. Floor de Man                   92  DeVrijeSlag       1:12.28
   60. Linda van Geel                 91  DeWarande         1:12.53
   61. Rianne Koopman                 91  DAW-Finenzo       1:12.68
   62. Myrthe Konings                 92  DIO               1:12.71
   63. Lotte Van De Rijt              91  TRB/RES           1:12.92
   64. Aimee Janssen                  91  Kimbria           1:13.23
   65. Evelien Schwillens             92  MZ&PC             1:13.39
   66. Ashley Schouwenaar             92  Noordkop-Zeemac   1:13.77
   67. Fabienne Schel                 92  Mosa-Regio        1:13.84
   68. Annabel Zevenhek               92  DAW-Finenzo       1:14.03
   69. Annora de Rijck                92  Brunssum          1:14.05
   70. Mirja van Doesburg             91  Tempo             1:14.06
   71. Sharon Giesberts               91  Patrick           1:14.23
   72. Evie van Uden                  91  Nuenen            1:14.55
   73. Claudia Classener              92  PSV               1:14.89
   74. Anne Bakker                    92  DAW-Finenzo       1:17.13
   75. Samantha vd Pluijm             91  Patrick           1:17.15
   76. Ilse Masseling                 92  HZPC              1:18.07
   77. Rinske Hutten                  91  MerwedeNautilu    1:18.72
   78. Laura Kerckhoffs               92  ZCV               1:20.79
   79. Michelle Peels                 91  Tempo             1:20.80
   80. Cindy Duif                     92  BZV               1:23.35
   81. Nadine Claessens               91  ZwemclubEijsde    1:24.10
   82. Jolien Schuurmans              92  Noordkop-Zeemac   1:25.25



TOP
Nr. 20   100m vrije slag Heren                             Jongens Junioren 3 en 4
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Patrick Janssen                91  PSV                 53.54          
    2. Matthijs Boers                 91  Noordkop-Zeemac     54.69          
    3. Joey de Ruiter                 91  ZCV                 56.25          
    4. Tobias van Halen               91  RZ                  57.26          
    5. Arvid Munsters                 92  ZCV                 57.69          
    6. Mitch Notten                   92  ZCV                 57.75          

B-finale
    7. Jeroen Feijs                   92  ZCV                 58.34
    8. Gerben Fiere                   91  DeWarande           58.49
    9. Bart Knijn                     91  WZ&PCPurmerend      58.75
   10. Alain Dassen                   92  Hellas-Glana        58.75
   11. Bart Schram                    91  DAW-Finenzo         58.85
   12. Sil Hoving                     91  PSV                 58.87
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Pieter Crok                    91  OEZA                59.10
   14. Yannick Mommers                91  ZCV                 59.10
   15. Ralph van Megen                92  HZPC                59.46
   16. Robbert Vink                   91  ZVW'74              59.92
   17. Bart Kiesewetter               91  ZVW'74            1:00.03
   18. Arjan Baron                    91  DAW-Finenzo       1:00.14
   19. Dean Coert                     91  ZCV               1:00.20
   20. Sjors Pietermans               91  Patrick           1:00.39
   21. Jeroen Krielaart               92  Zegenwerp         1:00.60
   22. Dustin Bolte                   92  Tempo             1:01.02
   23. Kevin Janssen                  92  Tritium(SG)       1:01.20
   24. Scott Delbressine              92  ZCV               1:01.32
   25. Kay op den Kamp                91  ZCV               1:01.57
   26. Sjors van Lith                 92  ZVW'74            1:01.69
   27. Tim Broer                      91  ZVW'74            1:01.81
   28. Jelte Schuurmans               91  Tritium(SG)       1:01.83
   29. Rik Bakker                     91  TRB/RES           1:01.93
   30. Kees Derks                     92  ZCV               1:02.23
   31. Bas Castelijns                 91  Nuenen            1:02.29
   32. Bob van Hees                   91  DIO               1:02.44
   33. Demi de Rooij                  91  DAW-Finenzo       1:02.52
   34. Jeffrey Spaltman               92  DAW-Finenzo       1:02.53
   35. Koen van Asseldonk             92  DeVrijeSlag       1:03.26
   36. MichŤl Theissen                91  NIMO              1:03.33
   37. Kasper v. Dijk                 92  Noord-Limburg(    1:03.41
   38. Thom de Boer                   91  DAW-Finenzo       1:03.67
   39. Alwin Hillebrink               92  MerwedeNautilu    1:04.11
   40. Indji Tan                      91  NIMO              1:04.54
   41. Dennis de Ruiter               92  Aquarius          1:04.71
   42. Rene van Wallenburg            92  LuctoretEmerg     1:05.29
   43. Martyn Slaghuis                91  NIMO              1:05.33
   44. Ferry Kemmeren                 91  OEZA              1:05.33
   45. Koen Lamers                    91  OEZA              1:05.53
   46. Jory Niemark                   92  Brunssum          1:05.66
   47. Jeroen Custers                 91  Kimbria           1:05.74
   48. Leon Hendriks                  91  Noord-Limburg(    1:05.97
   49. Arjan Maas                     91  Nuenen            1:06.27
   50. Niels de Caluwť                91  OEZA              1:07.01
   51. Scott van't Land               92  NIMO              1:07.38
   52. Enzo Diependaal                92  TRB/RES           1:07.40
   53. Geert Janssen                  92  PSV               1:07.64
   54. Mathijs van der Logt           91  DIO               1:08.13
   55. Milan Herens                   92  MZ&PC             1:08.32
   56. Mario Hautvast                 91  Patrick           1:08.96
   57. Marco van Zijl                 92  BZV               1:09.27
   58. Tim Jacobs                     92  HZPC              1:09.36
   59. Tim Greven                     92  MZ&PC             1:09.39
   60. Kevin van den Bekerom          92  HZPC              1:09.56
   61. Joost Verdijk                  92  AquAmigos         1:11.26
   62. Rick van Ool                   91  Tempo             1:13.68
   63. Wesley van Wely                92  DeVrijeSlag       1:14.62
   64. Jelte van de Boogaard          91  Tempo             1:14.70
   65. Robin Krutzen                  92  Patrick           1:14.72
   66. Jaap Verest                    91  Tempo             1:14.91
   67. Barrie Pals                    92  Tritium(SG)       1:15.11
   68. Paul vd Driest                 92  LuctoretEmerg     1:16.42
   69. Koen Jager                     91  Nuenen            1:22.44
   70. Tim Hustinx                    92  Hellas-Glana      1:30.98



TOP
Nr. 21   100m rugslag Dames                                  Dames Senioren 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Jantine Jongenotter            90  PSV               1:11.27          
    2. Elise van der Wal              89  De†Lansingh       1:11.97          
    3. Liz Rompelberg                 90  ZCV               1:12.15          
    4. Bernadette Bol                 89  DAW-Finenzo       1:12.91          
    5. Simone Hendrikse               90  PSV               1:13.74          
    6. Anne Pel                       90  DeStormvogel      1:14.27          

B-finale
    7. Simone van der Linden          90  DIO               1:16.18
    8. Melissa Geilen                 90  Brunssum          1:16.47
    9. Kylie Leenen                   89  HZPC              1:16.76
   10. Linda Peeters                  89  Mosa-Regio        1:16.98
   11. Jill Tummers                   90  Hellas-Glana      1:17.34
   12. Maaike de Waard                90  MerwedeNautilu    1:17.76
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Alice Janssen                  89  HZPC              1:18.08
   14. Linde Lamboo                   89  StingraySwimmi    1:18.42
   15. Annet Bakker                   90  Noordkop-Zeemac   1:18.73
   16. Marianne vd Poll               89  DAW-Finenzo       1:18.80
   17. Susan The                      89  Mosa-Regio        1:18.88
   18. Jolanda Post                   90  DIO               1:18.98
   19. Laura de Jong                  90  WVZ               1:19.91
   20. ViviŽnne vd Dungen             90  AquAmigos         1:19.99
   21. Nieke Donkers                  90  DeWarande         1:20.51
   22. Chantal Rutten                 90  Tempo             1:20.67
   23. Alicia Icario                  89  Hellas-Glana      1:21.23
   24. Silvy Collin                   89  Hellas-Glana      1:21.41
   25. Annemarie Mensen               90  DIO               1:21.70
   26. Lidewij Vink                   90  OEZA              1:21.86
   27. Jacobine van Holland           89  DeVrijeSlag       1:22.60
   28. Renske Venner                  90  RZL               1:22.86
   29. Laura van der Aalst            90  ZCV               1:22.88
   30. Chantal Molenkamp              90  DAW-Finenzo       1:23.06
       Anouk v.d. Gracht              89  OEZA              1:23.06
       Yolande Stupers                90  BZV               1:23.06
   33. GabriŽlla van Oerle            90  DeWarande         1:23.07
   34. Willemijn Meeuwissen           90  DIO               1:24.16
   35. Ilse Schoenmakers              90  RZ                1:24.49
   36. Nelleke Boelhouwer             90  WVZ               1:24.97
   37. Marieke Verbeek                89  DAW-Finenzo       1:25.11
   38. Linda Maas                     90  Mosa-Regio        1:25.29
   39. Femke Wijker                   90  DAW-Finenzo       1:25.50
   40. Kiki Sturme                    90  ROB               1:25.77
   41. Yvonne Hintzen                 89  ROB               1:25.77
   42. Michelle Schoonderwaldt        90  ZVW'74            1:26.74
   43. Judith Barendse                90  DIO               1:27.38
   44. Hilde Brouwers                 90  DAW-Finenzo       1:27.81
   45. Annemieke Verest               89  Tempo             1:28.10
   46. JoŽlle Vaes                    90  DIO               1:28.76
   47. Nadine Urlings                 90  ZwemclubEijsde    1:29.58
   48. Roos Joosten                   90  RZL               1:29.64
   49. Debby Theelen                  90  Mosa-Regio        1:29.67
   50. Carola Budding                 89  DeVrijeSlag       1:31.09
   51. Indra Swerts                   90  MZ&PC             1:33.50
   52. Anouk Bloem                    90  Mosa-Regio        1:36.53
   53. Kelly van Grimbergen           90  RZL               1:38.16
   54. Veerle v.d. Waardenburg        90  PSV               1:41.75
  dis. Lindy Consemulder              90  Nuenen            1:21.73
  dis. Danique Ubags                  90  ZCV               1:22.98



TOP
Nr. 22   100m rugslag Heren                                     Heren Jeugd 1 en 2
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Davy Verreusel                 89  Hellas-Glana      1:01.24          
    2. Raga Flores                    89  BZV               1:02.08          
    3. Ruud van Bommel                89  RZL               1:02.71          
    4. Martijn Dolk                   89  MerwedeNautilu    1:02.71          
    5. Bram Dekker                    89  ZCV               1:02.87          
    6. Stefan Groeneweg               89  MerwedeNautilu    1:03.21          

B-finale
    7. Jan Willem vd Graaff           89  Arethusa          1:04.07
    8. Yvo op den Kamp                89  ZCV               1:04.78
    9. Loek Herberts                  90  Arethusa          1:05.15
   10. Thijs Greven                   89  ZCV               1:05.92
   11. Joppe Schuurmans               89  Tritium(SG)       1:06.07
   12. Joeri van Wallenburg           90  LuctoretEmerg     1:06.48
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Lars v.d. Heijden              90  PSV               1:06.64
   14. Jacky Coumans                  90  ZCV               1:06.89
   15. Pieter de Heer                 89  Hellas-Glana      1:07.16
   16. Anton vd Sluis                 90  Hellas-Glana      1:07.41
   17. Folkert Oostra                 89  Tempo             1:07.48
   18. Christian Scholtes             89  WVZ               1:07.57
   19. Leen van der Plaat             90  MerwedeNautilu    1:07.67
   20. Marc Catsburg                  90  MerwedeNautilu    1:07.67
   21. Sverre Oelen                   90  WZ&PCPurmerend    1:08.15
   22. Robin den Boer                 90  DeWarande         1:08.45
   23. Rowan Schaap                   89  DAW-Finenzo       1:08.64
   24. Rutger van Oosterhout          90  WVZ               1:08.78
   25. Matthijs Dekker                90  WVZ               1:09.55
   26. Kenny van Krieken              90  AquAmigos         1:10.00
   27. Patrick Creemers               90  RZ                1:10.26
   28. Bart Alberts                   89  Mosa-Regio        1:10.35
   29. Thomas Kersten                 90  WVZ               1:10.68
   30. Roel Verdijk                   90  AquAmigos         1:10.82
   31. Niels van Dalen                89  RZL               1:10.83
   32. Martijn van Gelderen           89  DAW-Finenzo       1:10.96
   33. Jeroen Drewes                  90  DeVrijeSlag       1:11.34
   34. Paul Schuurmans                89  Noordkop-Zeemac   1:11.60
   35. Robin Van Gulik                90  TRB/RES           1:11.79
   36. Harald Thijssen                89  ROB               1:12.10
   37. Roel v.d. Kleij                90  Neptunus'58       1:12.14
   38. JerŰme AriŽs                   90  Kimbria           1:12.18
   39. Jelmer v. Dijk                 90  Noord-Limburg(    1:12.96
   40. Mark van Enckevort             90  HZPC              1:13.30
   41. Charel Thewissen               90  Hellas-Glana      1:13.61
   42. Bob Goffin                     89  NIMO              1:14.36
   43. Remco de Veen                  89  DeRoersoppers     1:15.36
   44. Rutger Dalm                    90  De†Lansingh       1:15.52
   45. Martijn Birk                   89  Patrick           1:15.67
   46. Sebas van Lith                 90  ZVW'74            1:15.75
   47. Tim Metsemakers                89  Patrick           1:16.21
   48. Jeroen Van Erve                90  TRB/RES           1:16.21
   49. Nick Schellevis                90  ZVW'74            1:17.20
   50. Darcey Helstone                89  Noordkop-Zeemac   1:17.83
   51. Pim Pelt                       90  MZ&PC             1:18.70
   52. Rick Hellenbrand               89  NIMO              1:20.06
   53. Dardo Weusten                  90  ZCV               1:20.31
   54. Lesley Derks                   89  ZCV               1:20.35
   55. Tom Simons                     89  DeRoersoppers     1:20.94
   56. Martin Teley                   89  RZL               1:21.12
   57. Janno Koolen                   89  DIO               1:21.51
   58. Lawrence Bolte                 90  Tempo             1:22.79
   59. Mark Huijsman                  90  De†Lansingh       1:23.67
   60. Rian Visser                    90  DAW-Finenzo       1:23.89
   61. Pascal Palmboom                89  OEZA              1:24.45
   62. Elroy Helstone                 90  Noordkop-Zeemac   1:29.09
   63. Karsten Meijers                90  ZCV               1:30.00



TOP
Nr. 23   100m rugslag Dames                                         Dames Senioren
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Daphne ten Brink               85  WZ&PCPurmerend    1:08.53          
    2. Roos Van Esch                  82  TRB/RES           1:10.24          
    3. Katinka van Vastenhoven        84  WVZ               1:10.27          
    4. Janneke Kaptheyns              87  Tempo             1:11.01          
    5. Lotte Greven                   87  ZCV               1:11.31          
    7. Jenny Schouten                 87  ZCV               1:12.14          

B-finale
    8. Cynthia Potin                  85  LuctoretEmerg     1:12.15
    9. Linda Custers                  86  HZPC              1:12.67
   10. Irene Gubbels                  88  ZCV               1:12.80
   11. Sascha de Bruijn               88  MerwedeNautilu    1:12.89
   12. Bianca Verbeek                 88  WVZ               1:13.51
   13. Kathinka Vertommen             82  Kimbria           1:13.78
----------------------------------------------------------------------------------
       Mieke Veens                    85  HZPC              1:11.92  Afzeggen
   14. Tanja Donkers                  86  TRB/RES           1:14.16
   15. Marije de Winter               88  Noordkop-Zeemac   1:14.29
   16. Lydia Colijn                   86  NIMO              1:14.36
   17. Arine van Holland              87  DeVrijeSlag       1:14.60
   18. Esther van den Bemt            85  DeWarande         1:15.83
       Lieke Jager                    87  Nuenen            1:15.83
   20. Marjolijn Wuisman              86  Tempo             1:16.59
   21. Merel Siroen                   88  Tritium(SG)       1:16.60
   22. Myrna Snels                    87  AquAmigos         1:17.12
   23. Rianne Golsteijn               86  Patrick           1:17.40
   24. Noor Bastiaens                 87  Hellas-Glana      1:17.40
   25. Anita Smits                    69  TRB/RES           1:17.53
   26. Debbie Hesen                   86  HZPC              1:17.67
   27. Nickey de Klerk                86  WZ&PCPurmerend    1:18.24
   28. Sanne Van Hooren               85  TRB/RES           1:18.44
   29. Maureen Rutten                 88  HZPC              1:18.75
   30. Ilvy van Grimbergen            88  RZL               1:18.78
   31. Suzanne Duijkers               87  ZCV               1:19.17
   32. Alyssia Deledda                87  Hellas-Glana      1:19.36
   33. Rianne Slabbers                86  DeRoersoppers     1:19.54
   34. Monique Pronk                  88  WVZ               1:19.81
   35. Joyce de Reus                  88  ZVW'74            1:19.88
   36. Bonnie Ubachs                  87  Brunssum          1:20.10
   37. Susanne van der Linden         88  DIO               1:20.14
   38. Lisanne van Kamp               88  Arethusa          1:20.38
   39. Sanne Slabbers                 86  DeRoersoppers     1:21.06
   40. Saskia Coolen                  88  RZL               1:21.25
   41. Elke Euwes                     88  HZPC              1:21.31
   42. Mieke Olde Engberink           88  Tempo             1:21.44
   43. Martine Luijten                87  RZL               1:21.79
   44. Tera Witte                     86  DIO               1:21.97
   45. Eveline Mestrom                88  RZL               1:21.98
   46. Miranda Bouten                 86  RZL               1:22.06
   47. DaniŽlle Schuijers             79  ROB               1:22.96
   48. Sandra Schellekens             85  Neptunus'58       1:23.39
   49. Leone Kelleners                88  Patrick           1:23.55
   50. Dianne NiŽn                    71  RZ                1:23.86
   51. Marjolein Briels               86  RZL               1:26.03
   52. Annemijn van Grinsven          88  BZV               1:26.72
   53. Joyce Bakker                   87  MZ&PC             1:27.77
   54. Monique Huizing                84  Nuenen            1:28.24
   55. Fabienne Jeukens               84  ZwemclubEijsde    1:30.31
   56. Lieke Hintzen                  85  ROB               1:32.64
   57. Susan Stappers                 82  ZwemclubEijsde    1:38.55
   58. Inge Schuurmans                87  Noordkop-Zeemac   1:57.16
  dis. Siska Post                     88  DIO               1:25.39



TOP
Nr. 24   100m rugslag Heren                                    Heren Senioren Open
----------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot                   Finale
A-finale
    1. Wouter Smeets                  84  WVZ                 59.98          
    2. Sander Smeets                  84  WVZ               1:00.71          
    3. Devi Wolthuizen                87  TriVia            1:01.85          
    4. Tom van der Sterren            85  Patrick           1:01.89          
    5. Tim Jansen                     86  RZL               1:02.14          
       Joris Bulstra                  85  Hellas-Glana      1:02.14          

B-finale
    7. Maikel Brouwers                83  HZPC              1:02.15
    8. Sven Jaeger                    83  Hellas-Glana      1:02.16
    9. Jeroen Beemster                87  WZ&PCPurmerend    1:02.83
   10. Martijn Smeets                 81  WVZ               1:02.90
   11. Alan Smeets                    84  Hellas-Glana      1:03.05
   12. Kevin Lebis                    81  DAW-Finenzo       1:03.40
----------------------------------------------------------------------------------
   13. Gert-Jan den Dekker            85  ZVDO'74           1:03.54
   14. Hermie Minkels                 87  BZV               1:03.92
   15. Pieter Schoots                 87  DAW-Finenzo       1:04.02
   16. Jos Gulpers                    77  Brunssum          1:04.32
   17. Peter Crijns                   88  RZL               1:04.33
   18. Vincent van der Ven            84  WVZ               1:04.59
   19. Wim Vos                        84  ZVDO'74           1:04.89
       Joey Doesburg                  87  TRB/RES           1:04.89
   21. Tim van Doesburg               88  Tempo             1:05.49
   22. Terrence Olaria                86  ZCV               1:05.64
   23. Sander van Elburg              88  MZ&PC             1:05.71
   24. Michel Heijnen                 87  ZCV               1:06.01
   25. Alex Goeyenbier                87  WVZ               1:06.73
   26. Martijn den Dekker             87  ZVDO'74           1:07.20
   27. Charles Potin                  83  LuctoretEmerg     1:07.26
   28. Mario Peeters                  86  MerwedeNautilu    1:07.95
   29. Jordy van Paassen              83  DeVrijeSlag       1:08.20
   30. Markus van Rest                77  WestlandDijkgl    1:08.33
   31. Arjan Assink                   86  WVZ               1:08.48
   32. Mark Gorissen                  86  KZPC              1:08.57
   33. Edwin Verlaan                  78  TRB/RES           1:08.61
   34. DaniŽl Beaujean                83  Brunssum          1:09.05
   35. Victor den Heijer              83  WVZ               1:09.09
   36. Mathijs Swint                  84  DeVrijeSlag       1:09.23
   37. Jelte Stanic                   87  De†Lansingh       1:09.29
   38. Ronald Hart                    78  DAW-Finenzo       1:09.40
   39. Erik Drewes                    84  DeVrijeSlag       1:09.75
   40. Job v. Duijnhoven              88  Noord-Limburg(    1:09.94
   41. Marcel Klootwijk               80  Zaltbommel        1:10.01
   42. Richard Hubers                 85  DeRoersoppers     1:10.23
   43. Kevin vd Poll                  86  DAW-Finenzo       1:10.38
   44. Mark Herps                     87  Tempo             1:10.53
   45. Ralf Tillmans                  85  DeRoersoppers     1:10.91
   46. Stefan Kranenbroek             79  HZPC              1:10.93
   47. Frank Klasens                  65  Brunssum          1:11.05
   48. Martijn de Lepper              80  BZV               1:11.50
   49. Berry van Holland              80  DeVrijeSlag       1:11.51
       Theo Feldkamp                  83  Arethusa          1:11.51
   51. Jeroen Geurts                  88  NIMO              1:11.70
   52. Patrick Molenkamp              88  DAW-Finenzo       1:11.72
   53. Math Smeets                    87  NIMO              1:11.79
   54. Dennis van Eck                 87  Patrick           1:11.87
   55. Pim Donkers                    87  DeWarande         1:11.94
   56. Jens van Us                    82  De†Lansingh       1:12.18
   57. Gideon Latten                  86  ZCV               1:12.30
   58. Kajetan Grabowski              88  DeVrijeSlag       1:12.58
   59. DaniŽl van Erven               79  WestlandDijkgl    1:12.63
   60. Daan Glorie                    88  OEZA              1:12.98
   61. Harmen vd Kamp                 87  ZVW'74            1:13.03
   62. Sander van den Berg            87  NIMO              1:13.21
   63. Viktor Reijns                  84  WVZ               1:13.38
   64. Mark Lomax                     82  De†Lansingh       1:13.90
   65. Richard Drewes                 87  DeVrijeSlag       1:14.20
   66. Willem Drissen                 88  HZPC              1:14.23
   67. Karel Bol                      87  DAW-Finenzo       1:14.26
   68. Jip Hochstenbach               86  DeRoersoppers     1:14.35
   69. Huibrecht Vlaardingerbroek     83  WestlandDijkgl    1:14.45
   70. Jeroen Schouten                83  De†Lansingh       1:14.55
   71. Jan van Opstal                 86  DIO               1:14.70
   72. Jeroen Verouden                87  PSV               1:14.71
   73. Rob Vermeulen                  82  LuctoretEmerg     1:14.87
   74. Erik Vijverberg                88  WestlandDijkgl    1:15.06
   75. Pieter-Maarten Wesseling       87  Kimbria           1:15.86
   76. David Vleeschouwer             80  DeWarande         1:15.87
   77. Frank Hovenier                 85  Neptunus'58       1:15.98
   78. Timo Tabak                     82  RZL               1:16.03
   79. Michel Driessen                84  Brunssum          1:16.33
   80. Sebastiaan Gergely             87  ZCV               1:16.86
   81. Sander Slaghuis                88  NIMO              1:17.95
   82. Marc van den Ham               87  DeWarande         1:18.22
   83. Job Metselaar                  88  DAW-Finenzo       1:18.22
   84. Servaes Engelen                88  DeRoersoppers     1:18.83
   85. Dimitri Verjans                87  MZ&PC             1:19.35
   86. Rob Arts                       88  Noord-Limburg(    1:19.46
   87. Peter Mertens                  85  MZ&PC             1:21.07
   88. Arnold Verbeek                 87  DAW-Finenzo       1:21.36
   89. Gerard Hoedjes                 87  DAW-Finenzo       1:22.40
   90. Tim Winkels                    87  Nuenen            1:22.65
   91. Anjo Janssen                   88  ROB               1:23.15
   92. Martin Martens                 87  BZV               1:23.47
   93. Onno van der Groen             88  DeWarande         1:23.67
   94. Leon Schoordijk                79  WestlandDijkgl    1:24.51
   95. Robbert Nooijens               88  DIO               1:26.86
   96. Rico Kraft                     88  MZ&PC             1:28.20
   97. Tom Derks                      88  ROB               1:29.22
   98. Tim van Otterloo               88  Noordkop-Zeemac   1:33.36
  dis. Davy Bisslik                   82  LuctoretEmerg



2006-12-28 Speedo International Friendship Swimmeet - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.146, registered to MZ&PC


Nr. 1  100m vlinderslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 2  100m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 3  100m vlinderslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 4  100m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 5  100m schoolslag  Dames  Dames Senioren 1 en 2
Nr. 6  100m schoolslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 7  100m schoolslag  Dames  Dames Senioren
Nr. 8  100m schoolslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 9  50m rugslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 10  50m rugslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 11  50m rugslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 12  50m rugslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 13  50m vlinderslag  Dames  Dames Senioren 1 en 2
Nr. 14  50m vlinderslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 15  50m vlinderslag  Dames  Dames Senioren
Nr. 16  50m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 17  100m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 18  100m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 19  100m vrije slag  Dames  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 20  100m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 21  100m rugslag  Dames  Dames Senioren 1 en 2
Nr. 22  100m rugslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 23  100m rugslag  Dames  Dames Senioren
Nr. 24  100m rugslag  Heren  Heren Senioren Open


Speedo International Friendship Swimmeet series -dag 1-donderdag 28 december 2006 - 8:45


Nr. 1   100m vlinderslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Chantal Senden93ZCV1:10.001:08.84572
2.Ilona Remmel93ZON/S&S1:13.741:11.67
3.Misty Coert93ZCV1:13.271:12.04
4.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac1:14.431:12.15
5.Marleen Bakker93TRB/RES1:16.721:17.23
dis.Mariska Scheel93De†Lansingh1:14.68
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


B-finale
7.Marjolein Maris94De†Houtrib1:19.591:15.86
8.Melissa Meyer93NIMO1:17.231:17.85
9.Suzan Van Boxtel94TRB/RES1:20.551:18.01
10.Vera Weinberg93NIMO1:19.491:19.33
11.Sanne Scheerder94ZCV1:17.421:19.76
dis.Denise Austen93RZ1:21.56
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


Nr. 2   100m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Sven Kardol93Nuenen1:07.411:06.82433
2.Geoff Ebskamp93Noord-Limburg (1:07.241:08.12
3.Simon Edenburg93Luctor et Emerg1:08.121:08.27
4.Jorrick Druyven94OEZA1:14.121:16.19
5.Niels van Basten-Batenburg94Hellas-Glana1:17.011:16.48
6.Stan Gorree94Noord-Limburg (1:16.701:17.36


B-finale
7.Joey Stokx93DAW-Finenzo1:17.281:14.09
8.Mart Hendriks93Tritium (SG)1:17.051:14.16
9.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend1:17.681:14.57
10.Rick Hesen93HZPC1:17.981:16.94
11.Ramon Wassenberg93RZ1:17.991:17.20
12.Robin Ramaekers93ZON/S&S1:20.161:17.40


Nr. 3   100m vlinderslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Lotte Goosen92DIO1:10.301:09.11565
2.Judith van Meijel91HZPC1:10.151:09.17
3.Inge Arts92Noord-Limburg (1:10.901:09.62
4.Maaike Vooren91DAW-Finenzo1:11.341:09.89
5.Stephanie Janssen91Arethusa1:09.011:10.10
6.Dimphy van de Laar92ZCV1:12.051:11.24


B-finale
7.Charlotte Maris92De†Houtrib1:13.491:12.47
8.Kimberley Teunissen92Noord-Limburg (1:15.731:13.26
9.Angèl Koenen92HZPC1:15.281:13.54
10.Iris de Boer92ZVW'741:16.131:14.12
11.Sole van Leenen91Merwede Nautilu1:15.161:15.60
12.Ingrid van Horen92HZPC1:15.111:19.08


Nr. 4   100m vlinderslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 428-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Joey de Ruiter91ZCV1:03.411:00.67578
2.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac1:01.661:01.01
3.Gerben Fiere91De Warande1:01.961:02.45
4.Arjan Baron91DAW-Finenzo1:04.131:03.39
5.Arvid Munsters92ZCV1:03.411:03.70
6.Yannick Mommers91ZCV1:04.531:05.07


B-finale
7.Mitch Notten92ZCV1:05.301:04.15
8.Kay op den Kamp91ZCV1:05.201:04.65
9.Ralph van Megen92HZPC1:06.121:04.87
10.Dean Coert91ZCV1:06.771:05.68
11.Alain Dassen92Hellas-Glana1:07.451:07.73
12.Robbert Vink91ZVW'741:05.841:08.03


Nr. 5   100m schoolslag  Dames  Dames Senioren 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Elise van der Wal89De†Lansingh1:21.391:19.34561
2.Laura de Jong90WVZ1:21.551:19.93
3.Liz Rompelberg90ZCV1:22.161:21.66
4.Simone Hendrikse90PSV1:22.621:21.73
5.Jolanda Post90DIO1:21.811:21.99
6.Bernadette Bol89DAW-Finenzo1:22.301:22.65


B-finale
7.Marieke Verbeek89DAW-Finenzo1:23.641:22.68
8.Annet Bakker90Noordkop-Zeemac1:26.291:25.19
9.Simone van der Linden90DIO1:24.881:25.28
10.Ilse Schoenmakers90RZ1:26.321:25.70
11.Jantine Jongenotter90PSV1:25.161:26.05
12.Annemieke Verest89Tempo1:26.761:26.73


Nr. 6   100m schoolslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Bram Dekker89ZCV1:06.701:06.04684
2.Yvo op den Kamp89ZCV1:08.251:06.90
3.Davy Verreusel89Hellas-Glana1:07.971:08.43
4.Thomas Kersten90WVZ1:10.201:08.54
5.Stefan Groeneweg89Merwede Nautilu1:10.581:09.61
6.Thijs Greven89ZCV1:11.331:10.71


B-finale
7.Paul Schuurmans89Noordkop-Zeemac1:11.941:12.01
8.Martijn Dolk89Merwede Nautilu1:13.311:12.501
9.Sebas van Lith90ZVW'741:13.321:12.502
10.Kenny van Krieken90AquAmigos1:12.581:13.54
11.Patrick Creemers90RZ1:14.641:14.26
12.Pieter de Heer89Hellas-Glana1:14.321:15.80


Nr. 7   100m schoolslag  Dames  Dames Senioren28-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Maureen Rutten88HZPC1:20.491:17.30607
2.Nathalie van Velzen85WZ&PC Purmerend1:19.851:19.58
3.Marjolijn Wuisman86Tempo1:19.741:19.80
4.Lotte Greven87ZCV1:20.591:20.151
5.Susanne van der Linden88DIO1:20.461:20.152
6.Monique Pronk88WVZ1:23.341:23.70


B-finale
7.Tanja Donkers86TRB/RES1:23.811:21.68
8.Sascha de Bruijn88Merwede Nautilu1:24.661:21.75
9.Anita Smits69TRB/RES1:23.411:24.42
10.Ilvy van Grimbergen88RZL1:24.181:24.68
11.Roos Van Esch82TRB/RES1:25.201:25.42
12.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:24.251:26.16


Nr. 8   100m schoolslag  Heren  Heren Senioren Open28-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Devi Wolthuizen87TriVia1:05.781:05.67696
2.Maikel Brouwers83HZPC1:06.601:06.34
3.Martin de Wildt74Nuenen1:08.811:06.71
4.Jelte Stanic87De†Lansingh1:07.581:06.87
5.Sven Jaeger83Hellas-Glana1:06.661:06.99
6.Joris Bulstra85Hellas-Glana1:08.551:07.49


B-finale
7.Wouter Smeets84WVZ1:09.791:08.38
8.Bas Tietze87WZ&PC Purmerend1:11.251:09.89
9.Ronald Hart78DAW-Finenzo1:10.651:10.08
10.Davy Bisslik82Luctor et Emerg1:10.121:10.47
11.Terrence Olaria86ZCV1:10.641:11.15
12.Sander Smeets84WVZ1:10.361:15.11


Nr. 9   50m rugslag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Mariska Scheel93De†Lansingh33.7032.97564
2.Marjolein Maris94De†Houtrib35.0734.301
3.Chantal Senden93ZCV34.9834.302
4.Misty Coert93ZCV34.4934.411
5.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac34.5734.412
6.Melissa Meyer93NIMO35.3835.06


B-finale
7.Suzanne Mosch94Noordkop-Zeemac35.4435.42
8.Ilse Resink93DIO36.0035.80
9.Lyan Hoogendoorn93ZVW'7435.9735.94
10.Sanne Scheerder94ZCV35.4936.12
11.Emily Harks93PSV36.1436.66
12.Marleen Bakker93TRB/RES36.5437.92


Nr. 10   50m rugslag  Heren  Jongens Junioren 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Sven Kardol93Nuenen31.3031.94436
2.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend33.8333.21
3.Geoff Ebskamp93Noord-Limburg (32.8633.40
4.Joey Stokx93DAW-Finenzo34.1333.71
5.Mart Hendriks93Tritium (SG)34.2234.33
6.Jorrick Druyven94OEZA34.2137.65


B-finale
7.Robin Ramaekers93ZON/S&S34.9534.14
Ramon Bastiaansen93DIO35.5034.14
9.Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg34.6734.60
10.Paul Koster93DIO34.4734.80
11.Simon Edenburg93Luctor et Emerg34.7035.84
12.Ramon Wassenberg93RZ35.3836.24


Nr. 11   50m rugslag  Dames  Dames Jeugd 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Tanja Peeters91PSV32.8031.90623
2.Karen van der Wal91De†Lansingh32.2032.59
3.Judith van Meijel91HZPC33.1932.69
4.Lotte Goosen92DIO32.2933.12
5.Chantal Willems91Tritium (SG)33.4633.40
6.Stephanie Janssen91Arethusa33.6134.69


B-finale
7.Inge Arts92Noord-Limburg (33.7633.80
8.Katja Bougrimova91Merwede Nautilu33.9834.02
9.Charlotte Maris92De†Houtrib34.1934.23
10.Eva Martens92ZCV34.0034.39
11.Angèl Koenen92HZPC34.3334.83
12.Tessa Mosch91Noordkop-Zeemac34.3335.06


Nr. 12   50m rugslag  Heren  Jongens Junioren 3 en 428-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Joey de Ruiter91ZCV28.7628.80562
2.Arvid Munsters92ZCV28.8028.92
3.Gerben Fiere91De Warande30.1630.421
4.Bart Schram91DAW-Finenzo30.5730.422
5.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac30.8430.69
6.Jeroen Feijs92ZCV30.9231.32


B-finale
7.Dean Coert91ZCV31.4530.66
8.Robbert Vink91ZVW'7431.1831.05
9.Sil Hoving91PSV31.4231.11
10.Alain Dassen92Hellas-Glana32.0132.54
11.Michèl Theissen91NIMO32.1332.89
dis.Mitch Notten92ZCV31.67
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


Nr. 13   50m vlinderslag  Dames  Dames Senioren 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Annet Bakker90Noordkop-Zeemac31.0231.09589
2.Marianne vd Poll89DAW-Finenzo31.8931.43
3.Jolanda Post90DIO31.6831.92
4.Elise van der Wal89De†Lansingh32.5331.97
5.Simone Hendrikse90PSV32.6032.32
6.Maaike de Waard90Merwede Nautilu32.5532.62


B-finale
7.Susan The89Mosa-Regio32.8932.26
8.Lidewij Vink90OEZA33.2733.07
9.Inge Arts89Tritium (SG)33.3733.24
10.Liz Rompelberg90ZCV33.4233.30
11.Anne Pel90De Stormvogel33.3233.44
12.Bernadette Bol89DAW-Finenzo33.3433.96


Nr. 14   50m vlinderslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Raga Flores89BZV26.0026.21688
2.Stefan Groeneweg89Merwede Nautilu26.7626.41
3.Ruud van Bommel89RZL26.4526.51
4.Yvo op den Kamp89ZCV27.6927.08
5.Marc Catsburg90Merwede Nautilu27.6927.39
6.Bram Dekker89ZCV27.6927.60


B-finale
7.Leen van der Plaat90Merwede Nautilu28.2827.50
8.Davy Verreusel89Hellas-Glana27.9227.74
9.Niels van Dalen89RZL28.7828.11
10.Rutger van Oosterhout90WVZ28.5228.43
11.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg28.6128.74
12.Jeroen Drewes90De Vrije Slag28.2828.89


Nr. 15   50m vlinderslag  Dames  Dames Senioren28-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Mieke Veens85HZPC30.1629.37694
2.Lotte Greven87ZCV30.2330.25
3.Debbie Hesen86HZPC31.6431.43
4.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend31.5331.61
5.Jenny Schouten87ZCV31.0231.83
dis.Esther van den Bemt85De Warande31.59
AA  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


B-finale
7.Tanja Donkers86TRB/RES32.5331.41
8.Roos Van Esch82TRB/RES31.7931.85
9.Suzanne Duijkers87ZCV31.8831.97
10.Anita Smits69TRB/RES32.6432.341
11.Janneke Kaptheyns87Tempo32.5932.342
dis.Lieke Jager87Nuenen33.02
AE  De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijd noteren).


Nr. 16   50m vlinderslag  Heren  Heren Senioren Open28-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Sander Smeets84WVZ26.4825.70712
2.Sven Jaeger83Hellas-Glana26.3226.01
3.Kevin Lebis81DAW-Finenzo26.3226.15
4.Davy Bisslik82Luctor et Emerg26.6026.391
5.Arjan Assink86WVZ26.6426.392
6.Joris Bulstra85Hellas-Glana26.6126.74


B-finale
7.Stefan Kranenbroek79HZPC26.8026.11
8.Wouter Smeets84WVZ27.0526.37
9.Devi Wolthuizen87TriVia27.0426.55
10.Gideon Latten86ZCV27.2826.691
11.Martin de Wildt74Nuenen26.8826.692
12.Jos Gulpers77Brunssum26.7026.70


Nr. 17   100m vrije slag  Dames  Meisjes Junioren 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Chantal Senden93ZCV1:00.461:00.84666
2.Melissa Meyer93NIMO1:04.151:03.23
3.Ilona Remmel93ZON/S&S1:04.361:03.44
4.Misty Coert93ZCV1:04.771:04.33
5.Lisa Boers94Noordkop-Zeemac1:04.441:05.18
6.Sanne Scheerder94ZCV1:03.541:05.68


B-finale
7.Jennemieke Aanraad93Merwede Nautilu1:06.181:05.99
8.Marjolein Maris94De†Houtrib1:05.901:06.09
9.Vera Weinberg93NIMO1:07.411:06.67
10.Ilse Resink93DIO1:06.971:06.98
11.Pascalle Rovers93TRB/RES1:07.751:07.02
12.Pien Burger93DAW-Finenzo1:08.471:07.97


Nr. 18   100m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Sven Kardol93Nuenen1:02.061:01.09449
2.Simon Edenburg93Luctor et Emerg1:01.171:01.60
3.Geoff Ebskamp93Noord-Limburg (1:01.381:01.85
4.Jordy de Klerk93WZ&PC Purmerend1:03.041:02.15
5.Mart Hendriks93Tritium (SG)1:03.371:04.77
6.Ramon Wassenberg93RZ1:04.331:07.46


B-finale
7.Joey Stokx93DAW-Finenzo1:04.501:02.69
8.Lester Snackers94ZCV1:05.011:04.94
9.Jorrick Druyven94OEZA1:05.111:05.14
10.Rick Hesen93HZPC1:06.121:05.66
11.Paul Koster93DIO1:04.531:06.01
12.Bob Dalmeijer94Luctor et Emerg1:05.641:07.73


Nr. 19   100m vrije slag  Dames  Dames Jeugd 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Lotte Goosen92DIO1:01.431:01.11645
2.Maaike Vooren91DAW-Finenzo1:01.971:01.25
3.Judith van Meijel91HZPC1:02.131:01.78
4.Karen van der Wal91De†Lansingh1:00.681:02.46
5.Tessa Mosch91Noordkop-Zeemac1:02.571:03.51
6.Stephanie Janssen91Arethusa1:03.531:05.12


B-finale
7.Dimphy van de Laar92ZCV1:03.641:03.27
8.Manon Houtman91PSV1:03.971:03.67
9.Inge Arts92Noord-Limburg (1:05.121:04.07
10.Katja Bougrimova91Merwede Nautilu1:04.311:04.65
11.Laura de Jong91Nuenen1:05.121:05.67
12.Ingrid van Horen92HZPC1:04.331:06.05


Nr. 20   100m vrije slag  Heren  Jongens Junioren 3 en 428-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Patrick Janssen91PSV53.5452.96690
2.Matthijs Boers91Noordkop-Zeemac54.6955.46
3.Joey de Ruiter91ZCV56.2556.28
4.Tobias van Halen91RZ57.2656.63
5.Mitch Notten92ZCV57.7556.98
6.Arvid Munsters92ZCV57.6958.01


B-finale
7.Bart Schram91DAW-Finenzo58.8557.44
8.Gerben Fiere91De Warande58.4957.54
9.Jeroen Feijs92ZCV58.3457.951
10.Bart Knijn91WZ&PC Purmerend58.7557.952
11.Sil Hoving91PSV58.8758.81
12.Alain Dassen92Hellas-Glana58.7559.19


Nr. 21   100m rugslag  Dames  Dames Senioren 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Bernadette Bol89DAW-Finenzo1:12.911:10.12574
2.Jantine Jongenotter90PSV1:11.271:10.45
3.Elise van der Wal89De†Lansingh1:11.971:10.54
4.Liz Rompelberg90ZCV1:12.151:10.86
5.Anne Pel90De Stormvogel1:14.271:14.54
6.Simone Hendrikse90PSV1:13.741:16.15


B-finale
7.Kylie Leenen89HZPC1:16.761:14.71
8.Melissa Geilen90Brunssum1:16.471:15.36
9.Jill Tummers90Hellas-Glana1:17.341:15.57
10.Linda Peeters89Mosa-Regio1:16.981:16.03
11.Simone van der Linden90DIO1:16.181:16.23
12.Maaike de Waard90Merwede Nautilu1:17.761:20.76


Nr. 22   100m rugslag  Heren  Heren Jeugd 1 en 228-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Davy Verreusel89Hellas-Glana1:01.241:00.23612
2.Ruud van Bommel89RZL1:02.711:00.70
3.Bram Dekker89ZCV1:02.871:01.69
4.Raga Flores89BZV1:02.081:02.45
5.Stefan Groeneweg89Merwede Nautilu1:03.211:02.65
6.Martijn Dolk89Merwede Nautilu1:02.711:02.93


B-finale
7.Yvo op den Kamp89ZCV1:04.781:03.19
8.Jan Willem vd Graaff89Arethusa1:04.071:03.561
9.Loek Herberts90Arethusa1:05.151:03.562
10.Thijs Greven89ZCV1:05.921:04.97
11.Joppe Schuurmans89Tritium (SG)1:06.071:06.10
12.Joeri van Wallenburg90Luctor et Emerg1:06.481:08.60


Nr. 23   100m rugslag  Dames  Dames Senioren28-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Daphne ten Brink85WZ&PC Purmerend1:08.531:07.35648
2.Jenny Schouten87ZCV1:12.141:09.14
3.Katinka van Vastenhoven84WVZ1:10.271:09.27
4.Roos Van Esch82TRB/RES1:10.241:10.10
5.Janneke Kaptheyns87Tempo1:11.011:11.96
6.Lotte Greven87ZCV1:11.311:12.56


B-finale
7.Sascha de Bruijn88Merwede Nautilu1:12.891:10.36
8.Irene Gubbels88ZCV1:12.801:11.91
9.Linda Custers86HZPC1:12.671:12.33
10.Cynthia Potin85Luctor et Emerg1:12.151:12.59
11.Bianca Verbeek88WVZ1:13.511:13.54
12.Kathinka Vertommen82Kimbria1:13.781:16.07


Nr. 24   100m rugslag  Heren  Heren Senioren Open28-12-06

FINA 2004
A-finaleJr.Afk./depotVoorrondeFinalePt.
1.Wouter Smeets84WVZ59.9858.63664
2.Sander Smeets84WVZ1:00.711:00.17
3.Tom van der Sterren85Patrick1:01.891:01.38
4.Tim Jansen86RZL1:02.141:01.75
5.Devi Wolthuizen87TriVia1:01.851:02.08
6.Joris Bulstra85Hellas-Glana1:02.141:02.53


B-finale
7.Maikel Brouwers83HZPC1:02.151:01.48
8.Alan Smeets84Hellas-Glana1:03.051:01.611
9.Sven Jaeger83Hellas-Glana1:02.161:01.612
10.Martijn Smeets81WVZ1:02.901:02.06
11.Jeroen Beemster87WZ&PC Purmerend1:02.831:02.48
12.Kevin Lebis81DAW-Finenzo1:03.401:04.27


2006-12-28 Speedo International Friendship Swimmeet - Ranglijst
Splash Meet Manager 2006.146, registered to MZ&PC


Nr. 25  4 x 50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 26  4 x 50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open
Nr. 27  4 x 50m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open
Nr. 28  4 x 50m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open


Speedo International Friendship Swimmeet finales -dag 1-donderdag 28 december 2006 - 18:30


Nr. 25   4 x 50m vrije slag  Dames  Dames Senioren Open28-12-06

FINA 2004
Afk./depotTijdPt.
1.ZCVZCV1:55.89616
Eva Martens
Tessa Kierkels
92
91
27.4527.45
-:--.--
Jolien van Golde
Sandra Verheijen
92
92
-:--.--
1:55.89
2.DAW-FinenzoDAW-Finenzo1:59.76
Ilana Schaap
Pien Burger
91
93
29.6329.63
-:--.--
Daisy Molenaar
Maaike Vooren
93
91
-:--.--
1:59.76
3.Zwemclub EijsdenZwemclub Eijsde2:02.73
Natalie Warnier
Janice Wolfs
91
93
30.8830.88
-:--.--
Nicolien Wellen
Sabine Widdershoven
91
92
-:--.--
2:02.73
4.NIMONIMO2:03.54
Melissa Meyer
Michelle Hacking
93
91
29.5329.53
-:--.--
Fanny Robbertsen
Vera Weinberg
91
93
-:--.--
2:03.54
5.OEZAOEZA2:04.40
Fabiën Hogema
Daniëlle de Groot
93
93
32.8832.88
-:--.--
Nicole Palmboom
Sanne Essers
91
91
-:--.--
2:04.40
6.Westland DijkglasWestland Dijkgl2:04.74
Jacoline van den Beukel
Nisa Yelci
91
93
29.5629.56
-:--.--
Kimberley van Uffelen
Anne Vermeulen
91
91
-:--.--
2:04.74
7.ZCVZCV2:04.76
Chantal Senden
Sanne Scheerder
93
94
30.8530.85
-:--.--
Dimphy van de Laar
Misty Coert
92
93
-:--.--
2:04.76
8.PSVPSV2:07.41
Amanda v.d. Eijnden
Claudia Classener
92
92
30.9930.99
-:--.--
Anne van Vroonhoven
Emily Harks
92
93
-:--.--
2:07.41
9.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:07.97
Sterre Boon
Lisa Koster
93
94
31.4531.45
-:--.--
Annabel Zevenhek
Sharona Mlcoch
92
94
-:--.--
2:07.97
10.TRB/RESTRB/RES2:08.41
Ingrid Bakker
Suzan Van Boxtel
93
94
32.8032.80
-:--.--
Eline Westerburger
Marleen Bakker
93
93
-:--.--
2:08.41
11.Merwede Nautilus CombinatieMerwede Nautilu2:08.72
Jennemieke Aanraad
Susette Lauwen
93
93
30.5130.51
-:--.--
Rhodee van Zuilen
Anouk Kuijlaars
93
94
-:--.--
2:08.72
12.Mosa-RegioMosa-Regio2:08.83
Kim Houben
Renee Koopman
91
92
32.4532.45
-:--.--
Melanie van den Beuken
Fabienne Schel
91
92
-:--.--
2:08.83
13.DIODIO2:09.75
Anneke de Rond
Chantalle van der Linden
94
92
33.0633.06
-:--.--
Myrthe Konings
Judith Harbrink
92
93
-:--.--
2:09.75
14.Hellas/Glana (SG)Hellas/Glana (S2:11.32
Marja van der Sluis
Rosien Meesen
93
94
33.2633.26
-:--.--
Roxane Wilms
Susanne vd Plas
93
92
-:--.--
2:11.32
15.De Vrije SlagDe Vrije Slag2:11.63
Marlissa van Driel
Liza Hoveling
92
93
32.2232.22
-:--.--
Manon van Ast
Floor de Man
93
92
-:--.--
2:11.63
16.ZVW'74ZVW'742:11.70
Marieke Asschert
Linda Tiemeyer
92
93
35.0035.00
-:--.--
Daniek Hendriks
Renee Witteveen
93
94
-:--.--
2:11.70
17.HZPCHZPC2:13.14
Sophie Cleuren
Laura van/de Munckhof
93
93
33.4333.43
-:--.--
Ilse Masseling
Ingrid van Horen
92
92
-:--.--
2:13.14
18.RZLRZL2:16.58
Karin Bongers
Maaike Knops
93
94
33.9733.97
-:--.--
Ankie Meusen
Michelle Meusen
93
94
-:--.--
2:16.58
19.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:31.51
Anne Bakker
Monica Sanches
92
94
36.2536.25
-:--.--
Kim Klijn
Inge Verbeek
94
93
-:--.--
2:31.51
bm.De†LansinghDe†Lansingh1:54.93
Karen van der Wal
Zarife Gela
91
92
28.4328.43
-:--.--
Mariska Scheel
Elise van der Wal
93
89
-:--.--
1:54.93


Nr. 26   4 x 50m vrije slag  Heren  Heren Senioren Open28-12-06

FINA 2004
Afk./depotTijdPt.
1.ZCVZCV1:45.77532
Joey de Ruiter
Dean Coert
91
91
25.8425.84
-:--.--
Mitch Notten
Jeroen Feijs
92
92
-:--.--
1:45.77
2.DAW-FinenzoDAW-Finenzo1:46.04
Arjan Baron
Jeffrey Spaltman
91
92
27.0127.01
-:--.--
Demi de Rooij
Bart Schram
91
91
-:--.--
1:46.04
3.ZCVZCV1:48.18
Arvid Munsters
Scott Delbressine
92
92
26.0226.02
-:--.--
Kees Derks
Kay op den Kamp
92
91
-:--.--
1:48.18
4.ZVW'74ZVW'741:48.23
Sjors van Lith
Tim Broer
92
91
27.5127.51
-:--.--
Bart Kiesewetter
Robbert Vink
91
91
-:--.--
1:48.23
5.OEZAOEZA1:52.74
Pieter Crok
Niels de Caluwé
91
91
26.9026.90
-:--.--
Koen Lamers
Ferry Kemmeren
91
91
-:--.--
1:52.74
6.NIMONIMO1:55.59
Scott van't Land
Martyn Slaghuis
92
91
29.7029.70
-:--.--
Indji Tan
Michèl Theissen
91
91
-:--.--
1:55.59
7.HZPCHZPC1:56.00
Ralph van Megen
Rick Hesen
92
93
26.8226.82
-:--.--
Tim Jacobs
Kevin van den Bekerom
92
92
-:--.--
1:56.00
8.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:00.13
Joey Stokx
Rico Roels
93
94
29.0129.01
-:--.--
Mart de Boer
Thom de Boer
93
91
-:--.--
2:00.13
9.TRB/RESTRB/RES2:02.00
Enzo Diependaal
Tian Tjioe
92
93
30.0630.06
-:--.--
Thomas Rietveld
Rik Bakker
94
91
-:--.--
2:02.00
10.ZVW'74ZVW'742:12.40
Frank Broer
Rodie de Groot
94
93
39.0839.08
-:--.--
Stefan de Wit
Wouter Kiesewetter
93
93
-:--.--
2:12.40
11.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:15.34
Vincent Schram
Bart Vlek
94
93
33.2133.21
-:--.--
Glenn Smit
Marvin Zwart
94
93
-:--.--
2:15.34
12.MZ&PCMZ&PC2:24.10
Milan Herens
Bart Berghmans
92
92
29.8229.82
-:--.--
Nick Lahou
Wouter Thonnon
93
93
-:--.--
2:24.10
bm.De Vrije SlagDe Vrije Slag2:00.56
Pascal Stellingwerff
Wesley van Wely
94
92
31.5431.54
-:--.--
Koen van Asseldonk
Jeroen Drewes
92
90
-:--.--
2:00.56


Nr. 27   4 x 50m wisselslag  Dames  Dames Senioren Open28-12-06

FINA 2004
Afk./depotTijdPt.
1.HZPCHZPC2:05.73659
Judith van Meijel
Maureen Rutten
91
88
32.8632.86
-:--.--
Mieke Veens
Angèl Koenen
85
92
-:--.--
2:05.73
2.ZCVZCV2:10.86
Jenny Schouten
Liz Rompelberg
87
90
32.3432.34
-:--.--
Lotte Greven
Irene Gubbels
87
88
-:--.--
2:10.86
3.WZ&PC PurmerendWZ&PC Purmerend2:11.41
Daphne ten Brink
Nathalie van Velzen
85
85
31.6131.61
-:--.--
Nickey de Klerk
Marianne Jongsma
86
87
-:--.--
2:11.41
4.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:11.62
Bernadette Bol
Marieke Verbeek
89
89
32.3532.35
-:--.--
Marianne vd Poll
Chantal Molenkamp
89
90
-:--.--
2:11.62
5.PSVPSV2:11.70
Jantine Jongenotter
Tanja Peeters
90
91
33.7633.76
-:--.--
Simone Hendrikse
Manon Houtman
90
91
-:--.--
2:11.70
6.WVZWVZ2:13.42
Katinka van Vastenhoven
Monique Pronk
84
88
32.0332.03
-:--.--
Laura de Jong
Bianca Verbeek
90
88
-:--.--
2:13.42
7.DIODIO2:13.81
Ilse Resink
Susanne van der Linden
93
88
35.6835.68
-:--.--
Jolanda Post
Lotte Goosen
90
92
-:--.--
2:13.81
8.Merwede Nautilus CombinatieMerwede Nautilu2:13.92
Sascha de Bruijn
Sole van Leenen
88
91
33.3733.37
-:--.--
Maaike de Waard
Katja Bougrimova
90
91
-:--.--
2:13.92
9.Hellas/Glana (SG)Hellas/Glana (S2:15.28
Jill Tummers
Elise Wijnker
90
91
35.2535.25
-:--.--
Alicia Icario
Noor Bastiaens
89
87
-:--.--
2:15.28
10.TRB/RESTRB/RES2:15.90
Tanja Donkers
Pascalle Rovers
86
93
33.8033.80
-:--.--
Roos Van Esch
Anita Smits
82
69
-:--.--
2:15.90
11.TempoTempo2:16.51
Janneke Kaptheyns
Marjolijn Wuisman
87
86
33.7833.78
-:--.--
Annemieke Verest
Mieke Olde Engberink
89
88
-:--.--
2:16.51
12.HZPCHZPC2:16.73
Linda Custers
Kylie Leenen
86
89
34.4934.49
-:--.--
Debbie Hesen
Alice Janssen
86
89
-:--.--
2:16.73
13.NuenenNuenen2:17.16
Lieke Jager
Lotte de Winter
87
90
33.1933.19
-:--.--
Lindy Consemulder
Laura de Jong
90
91
-:--.--
2:17.16
14.Noordkop-Zeemacht (SG)Noordkop-Zeemac2:18.66
Marije de Winter
Marianne Bakker
88
85
35.2035.20
-:--.--
Annet Bakker
Tessa Mosch
90
91
-:--.--
2:18.66
15.ZVW'74ZVW'742:20.07
Lyan Hoogendoorn
Jennifer van den Berg
93
93
36.8236.82
-:--.--
Iris de Boer
Joyce de Reus
92
88
-:--.--
2:20.07
16.Tritium (SG)Tritium (SG)2:20.80
Chantal Willems
Marjolein van der Sanden
91
84
34.4234.42
-:--.--
Inge Arts
Merel Siroen
89
88
-:--.--
2:20.80
17.PatrickPatrick2:21.69
Rianne Golsteijn
Sharon Giesberts
86
91
35.7235.72
-:--.--
Christa Craenen
Leone Kelleners
92
88
-:--.--
2:21.69
18.OEZAOEZA2:22.61
Anouk v.d. Gracht
Nicole Palmboom
89
91
37.9837.98
-:--.--
Lidewij Vink
Sanne Essers
90
91
-:--.--
2:22.61
19.De WarandeDe Warande2:24.51
Christel Peeters
Gabriëlla van Oerle
91
90
36.0836.08
-:--.--
Nienke Hoeks
Nieke Donkers
91
90
-:--.--
2:24.51
20.RZRZ2:24.80
Denise Austen
Ilse Schoenmakers
93
90
36.3636.36
-:--.--
Claudia Giezenaar
Linda Drenthen
91
91
-:--.--
2:24.80
21.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:27.89
Femke Wijker
Diede Witkamp
90
92
38.0638.06
-:--.--
Rianne Koopman
Hilde Brouwers
91
90
-:--.--
2:27.89
22.Mosa-RegioMosa-Regio2:28.80
Linda Peeters
Linda Maas
89
90
36.5836.58
-:--.--
Susan The
Anouk Bloem
89
90
-:--.--
2:28.80
23.RZLRZL2:34.99
Miranda Bouten
Roos Joosten
86
90
38.5738.57
-:--.--
Renske Venner
Marjolein Briels
90
86
-:--.--
2:34.99
24.Zwemclub EijsdenZwemclub Eijsde2:41.90
Nadine Claessens
Denise Urlings
91
93
47.7747.77
-:--.--
Fabienne Jeukens
Nadine Urlings
84
90
-:--.--
2:41.90
25.MZ&PCMZ&PC2:42.56
Indra Swerts
Joyce Bakker
90
87
46.5646.56
-:--.--
Evelien Schwillens
Simone Vroemen
92
94
-:--.--
2:42.56
dis.RZLRZL
EA  Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren).
Eveline Mestrom
Ilvy van Grimbergen
88
88
37.3537.35
-:--.--
Martine Luijten
Saskia Coolen
87
88
-:--.--
-:--.--
zk.DIODIO


Nr. 28   4 x 50m wisselslag  Heren  Heren Senioren Open28-12-06

FINA 2004
Afk./depotTijdPt.
1.WVZWVZ1:47.87688
Wouter Smeets
Thomas Kersten
84
90
26.9426.94
-:--.--
Sander Smeets
Martijn Smeets
84
81
-:--.--
1:47.87
2.Hellas-GlanaHellas-Glana1:48.13
Davy Verreusel
Joris Bulstra
89
85
28.1428.14
-:--.--
Sven Jaeger
Alan Smeets
83
84
-:--.--
1:48.13
3.RZLRZL1:51.92
Tim Jansen
Peter Crijns
86
88
28.9528.95
-:--.--
Ruud van Bommel
Niels van Dalen
89
89
-:--.--
1:51.92
4.DAW-FinenzoDAW-Finenzo1:52.35
Pieter Schoots
Ronald Hart
87
78
29.2129.21
-:--.--
Kevin Lebis
Kevin vd Poll
81
86
-:--.--
1:52.35
5.ZCVZCV1:52.92
Yvo op den Kamp
Bram Dekker
89
89
30.3530.35
-:--.--
Gideon Latten
Terrence Olaria
86
86
-:--.--
1:52.92
6.WVZWVZ1:53.59
Vincent van der Ven
Victor den Heijer
84
83
29.4929.49
-:--.--
Arjan Assink
Rutger van Oosterhout
86
90
-:--.--
1:53.59
7.Merwede Nautilus CombinatieMerwede Nautilu1:53.72
Martijn Dolk
Mario Peeters
89
86
29.5229.52
-:--.--
Marc Catsburg
Stefan Groeneweg
90
89
-:--.--
1:53.72
8.HZPCHZPC1:54.94
Mark van Enckevort
Maikel Brouwers
90
83
31.9131.91
-:--.--
Stefan Kranenbroek
Willem Drissen
79
88
-:--.--
1:54.94
9.PSVPSV1:56.52
Sil Hoving
Patrick Janssen
91
91
31.3931.39
-:--.--
Lars v.d. Heijden
Jeroen Verouden
90
87
-:--.--
1:56.52
10.Luctor et EmergoLuctor et Emerg1:56.95
Joeri van Wallenburg
Simon Edenburg
90
93
31.8931.89
-:--.--
Davy Bisslik
Charles Potin
82
83
-:--.--
1:56.95
11.WVZWVZ1:58.20
Matthijs Dekker
Viktor Reijns
90
84
31.1631.16
-:--.--
Alex Goeyenbier
Christian Scholtes
87
89
-:--.--
1:58.20
12.PatrickPatrick1:58.50
Tom van der Sterren
Sjors Pietermans
85
91
29.0629.06
-:--.--
Tim Metsemakers
Dennis van Eck
89
87
-:--.--
1:58.50
13.De Vrije SlagDe Vrije Slag1:58.52
Mathijs Swint
Berry van Holland
84
80
31.1331.13
-:--.--
Erik Drewes
Jordy van Paassen
84
83
-:--.--
1:58.52
14.De WarandeDe Warande1:59.16
Robin den Boer
Pim Donkers
90
87
31.1931.19
-:--.--
Gerben Fiere
David Vleeschouwer
91
80
-:--.--
1:59.16
15.NuenenNuenen1:59.28
Sven Kardol
Martin de Wildt
93
74
34.0634.06
-:--.--
Bas Castelijns
Tim Winkels
91
87
-:--.--
1:59.28
16.TempoTempo2:00.12
Folkert Oostra
Tim van Doesburg
89
88
30.9030.90
-:--.--
Mark Herps
Lawrence Bolte
87
90
-:--.--
2:00.12
17.NIMONIMO2:00.37
Sander van den Berg
Math Smeets
87
87
31.8031.80
-:--.--
Jeroen Geurts
Bob Goffin
88
89
-:--.--
2:00.37
18.De†LansinghDe†Lansingh2:00.43
Jens van Us
Jelte Stanic
82
87
33.0233.02
-:--.--
Mark Huijsman
Jeroen Schouten
90
83
-:--.--
2:00.43
19.Tritium (SG)Tritium (SG)2:01.54
Joppe Schuurmans
Kevin Janssen
89
92
30.5830.58
-:--.--
Wytse Bleeker
Jelte Schuurmans
90
91
-:--.--
2:01.54
20.TRB/RESTRB/RES2:01.93
Jeroen Van Erve
Robin Van Gulik
90
90
33.5033.50
-:--.--
Joey Doesburg
Edwin Verlaan
87
78
-:--.--
2:01.93
21.ArethusaArethusa2:01.97
Loek Herberts
Joeri Beetz
90
79
30.7330.73
-:--.--
Theo Feldkamp
Jan Willem vd Graaff
83
89
-:--.--
2:01.97
22.Hellas/Glana (SG)Hellas/Glana (S2:02.80
Charel Thewissen
Pieter de Heer
90
89
32.4032.40
-:--.--
Anton vd Sluis
Alain Dassen
90
92
-:--.--
2:02.80
23.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:05.21
Martijn van Gelderen
Rian Visser
89
90
36.1236.12
-:--.--
Rowan Schaap
Patrick Molenkamp
89
88
-:--.--
2:05.21
24.ZVW'74ZVW'742:06.82
Nick Schellevis
Sebas van Lith
90
90
34.1134.11
-:--.--
Harmen vd Kamp
Elmar Steenhof
87
85
-:--.--
2:06.82
25.DAW-FinenzoDAW-Finenzo2:07.32
Job Metselaar
Arnold Verbeek
88
87
31.7531.75
-:--.--
Gerard Hoedjes
Karel Bol
87
87
-:--.--
2:07.32
26.OEZAOEZA2:07.45
Pieter Crok
Pascal Palmboom
91
89
33.8233.82
-:--.--
Daan Glorie
Niels de Caluwé
88
91
-:--.--
2:07.45
27.DIODIO2:08.88
Mathijs van der Logt
Bob van Hees
91
91
34.3534.35
-:--.--
Jan van Opstal
Paul Koster
86
93
-:--.--
2:08.88
28.Noordkop-Zeemacht (SG)Noordkop-Zeemac2:09.83
Paul Schuurmans
Darcey Helstone
89
89
33.8633.86
-:--.--
Pieter Bakker
Elroy Helstone
88
90
-:--.--
2:09.83
29.Merwede Nautilus CombinatieMerwede Nautilu2:11.50
Leen van der Plaat
Marijn van Zundert
90
94
30.9330.93
-:--.--
Alwin Hillebrink
Alex Catsburg
92
94
-:--.--
2:11.50
30.MZ&PCMZ&PC2:11.74
Tim Greven
Dimitri Verjans
92
87
36.5436.54
-:--.--
Sander van Elburg
Peter Mertens
88
85
-:--.--
2:11.74
31.RZRZ2:14.61
Patrick Creemers
Ramon Wassenberg
90
93
31.6431.64
-:--.--
Jim Ketelings
Tobias van Halen
94
91
-:--.--
2:14.61
32.Luctor et EmergoLuctor et Emerg2:14.89
Bob Dalmeijer
Paul vd Driest
94
92
35.9235.92
-:--.--
Rene van Wallenburg
Rob Vermeulen
92
82
-:--.--
2:14.89
33.ZCVZCV2:16.18
Dardo Weusten
Lesley Derks
90
89
39.0639.06
-:--.--
Sebastiaan Gergely
Karsten Meijers
87
90
-:--.--
2:16.18
dis.TempoTempo2:25.31
RC  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
Raoni Schrijvers
Jelte van de Boogaard
93
91
38.1338.13
-:--.--
Dustin Bolte
Jaap Verest
92
91
-:--.--
2:25.31